Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Lazarea 2019 feb. 9 - Open-Elite

Cupa Lazarea 2019 feb. 9 - Open-Elite

Cupa Lazarea 2019 feb. 9 - Open-Elite

by Amatur Romania
35.00 Ron
Ország: Románia Város: Lazarea Helyszín: Sala Polivalentă Cím: -
Kezdés időpontja: February 09, 2019, 11:00 Befejezés időpontja: February 09, 2019, 20:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Erdos Ferenc
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Erdos Ferenc
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Ciortescu Cristi
    0-3
    Erdos Ferenc
  • Keresztes Zoltán
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • Keresztes Zoltán
    0-3
    Erdos Ferenc
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Erdos Ferenc
  • csoport: 10
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Morosanu Vasile
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Bulubasa Nicusor
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Ticu Dorin
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Orosz Attila
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Páll József Attila
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Ticu Dorin
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Orosz Attila
  • Morosanu Vasile
    3-1
    Páll József Attila
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Ticu Dorin
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Orosz Attila
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Páll József Attila
  • Ticu Dorin
    2-3
    Orosz Attila
  • Ticu Dorin
    3-1
    Páll József Attila
  • Orosz Attila
    3-2
    Páll József Attila
  • csoport: 11
  • Apian Florin
    1-3
    Vlase Gheorghe
  • Apian Florin
    3-1
    Balaban Catalin
  • Apian Florin
    3-1
    Ursulescu Ioan
  • Apian Florin
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Apian Florin
    3-0
    Nicula Florin
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Balaban Catalin
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Ursulescu Ioan
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Nicula Florin
  • Balaban Catalin
    1-3
    Ursulescu Ioan
  • Balaban Catalin
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Balaban Catalin
    3-2
    Nicula Florin
  • Ursulescu Ioan
    1-3
    Szakáli Csaba
  • Ursulescu Ioan
    0-3
    Nicula Florin
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Nicula Florin
  • csoport: 12
  • Hagatis Andrei
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Hagatis Andrei
    3-1
    Marian Florin
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Hagatis Andrei
    3-1
    Stroe Ionel
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Turcu Viorel
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Marian Florin
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Stroe Ionel
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Turcu Viorel
  • Marian Florin
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Marian Florin
    3-0
    Stroe Ionel
  • Marian Florin
    3-2
    Turcu Viorel
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Stroe Ionel
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Turcu Viorel
  • Stroe Ionel
    1-3
    Turcu Viorel
  • csoport: 2
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Korábian Tamás
  • Enciu Alexandru
    3-0
    László Levente
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Nistor Florin
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Bálint Gábor
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Korábian Tamás
  • Dabacan Dorin
    3-2
    László Levente
  • Dabacan Dorin
    3-2
    Nistor Florin
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Bálint Gábor
  • Korábian Tamás
    0-3
    László Levente
  • Korábian Tamás
    3-0
    Nistor Florin
  • Korábian Tamás
    3-0
    Bálint Gábor
  • László Levente
    1-3
    Nistor Florin
  • László Levente
    3-0
    Bálint Gábor
  • Nistor Florin
    3-0
    Bálint Gábor
  • csoport: 3
  • Simon Csaba
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Simon Csaba
    3-0
    Vladoiu Gelu
  • Simon Csaba
    3-0
    Butnaru Madalina
  • Simon Csaba
    3-0
    Kincses József
  • Simon Csaba
    3-0
    Aanei Cristian
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Butnaru Madalina
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Kincses József
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Aanei Cristian
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Butnaru Madalina
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Kincses József
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Aanei Cristian
  • Butnaru Madalina
    1-3
    Kincses József
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Aanei Cristian
  • Kincses József
    3-0
    Aanei Cristian
  • csoport: 4
  • Mocean Dan
    3-1
    Pál Zoltán
  • Mocean Dan
    3-0
    Tokos Pál
  • Mocean Dan
    3-0
    Veres János
  • Mocean Dan
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Mocean Dan
    3-0
    Héja Zoltán
  • Pál Zoltán
    3-0
    Tokos Pál
  • Pál Zoltán
    3-0
    Veres János
  • Pál Zoltán
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Pál Zoltán
    3-0
    Héja Zoltán
  • Tokos Pál
    3-0
    Veres János
  • Tokos Pál
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Tokos Pál
    3-2
    Héja Zoltán
  • Veres János
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Veres János
    3-1
    Héja Zoltán
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Héja Zoltán
  • csoport: 5
  • Bauer Lajos
    3-1
    Georgiu Dragos
  • Bauer Lajos
    2-3
    Dénes Ferenc
  • Bauer Lajos
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Bauer Lajos
    3-0
    Dan Andrei
  • Bauer Lajos
    3-0
    Vicovanu Petru
  • Georgiu Dragos
    1-3
    Dénes Ferenc
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Dan Andrei
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Vicovanu Petru
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Dan Andrei
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Vicovanu Petru
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Dan Andrei
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Vicovanu Petru
  • Dan Andrei
    1-3
    Vicovanu Petru
  • csoport: 6
  • Welker Ivan
    3-2
    Bleoca Marius
  • Welker Ivan
    3-2
    Colcer Nicolae
  • Welker Ivan
    2-3
    Sass Imre
  • Welker Ivan
    3-2
    Jánosi Attila
  • Welker Ivan
    3-2
    Petrescu Claudiu
  • Bleoca Marius
    2-3
    Colcer Nicolae
  • Bleoca Marius
    3-0
    Sass Imre
  • Bleoca Marius
    3-0
    Jánosi Attila
  • Bleoca Marius
    3-0
    Petrescu Claudiu
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Sass Imre
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Jánosi Attila
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Petrescu Claudiu
  • Sass Imre
    0-3
    Jánosi Attila
  • Sass Imre
    3-1
    Petrescu Claudiu
  • Jánosi Attila
    0-3
    Petrescu Claudiu
  • csoport: 7
  • Suflețel Radu
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Suflețel Radu
    3-2
    Braniste George
  • Suflețel Radu
    3-0
    Pinzar Alin
  • Suflețel Radu
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Suflețel Radu
    3-0
    Orha Andrei
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Braniste George
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Pinzar Alin
  • Grigore Alexandru
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Orha Andrei
  • Braniste George
    3-1
    Pinzar Alin
  • Braniste George
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Braniste George
    1-3
    Orha Andrei
  • Pinzar Alin
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Pinzar Alin
    0-3
    Orha Andrei
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Orha Andrei
  • csoport: 8
  • Marola Mihai
    2-3
    Incze Levente
  • Marola Mihai
    3-1
    Fazakas Attila
  • Marola Mihai
    3-0
    Gecse Alpár
  • Marola Mihai
    3-0
    Peta Octavian
  • Marola Mihai
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • Incze Levente
    3-0
    Fazakas Attila
  • Incze Levente
    3-1
    Gecse Alpár
  • Incze Levente
    3-1
    Peta Octavian
  • Incze Levente
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • Fazakas Attila
    3-1
    Gecse Alpár
  • Fazakas Attila
    3-1
    Peta Octavian
  • Fazakas Attila
    3-1
    Beltechi Dumitru
  • Gecse Alpár
    0-3
    Peta Octavian
  • Gecse Alpár
    3-2
    Beltechi Dumitru
  • Peta Octavian
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • csoport: 9
  • Irsai István
    0-3
    Zidar Victor
  • Irsai István
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Irsai István
    3-1
    Marola Dan
  • Irsai István
    3-1
    Babics Tamas
  • Irsai István
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Zidar Victor
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Zidar Victor
    1-3
    Marola Dan
  • Zidar Victor
    3-2
    Babics Tamas
  • Zidar Victor
    3-2
    Tamas Szilárd
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Marola Dan
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Babics Tamas
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Tamas Szilárd
  • Marola Dan
    3-1
    Babics Tamas
  • Marola Dan
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Babics Tamas
    2-3
    Tamas Szilárd
  • csoport: 1
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Fazakas Attila
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Fazakas Attila
    1-3
    Ambrus Szilárd
  • csoport: 10
  • Bardocz Szilárd
    0-3
    Korábian Tamás
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Braniste George
  • Korábian Tamás
    3-1
    Braniste George
  • csoport: 11
  • Vlase Gheorghe
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Vlase Gheorghe
    1-3
    Colcer Nicolae
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Colcer Nicolae
  • csoport: 12
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Pál Zoltán
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Vicovanu Petru
  • Pál Zoltán
    3-0
    Vicovanu Petru
  • csoport: 13
  • Hagatis Andrei
    3-1
    Bauer Lajos
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Veres János
  • Bauer Lajos
    3-0
    Veres János
  • csoport: 14
  • Apian Florin
    3-2
    Bleoca Marius
  • Apian Florin
    3-1
    Butnaru Madalina
  • Bleoca Marius
    3-1
    Butnaru Madalina
  • csoport: 15
  • Morosanu Vasile
    1-3
    Grigore Alexandru
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Nistor Florin
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Nistor Florin
  • csoport: 16
  • Irsai István
    3-2
    Marola Mihai
  • Irsai István
    3-1
    Ciortescu Cristi
  • Marola Mihai
    3-1
    Ciortescu Cristi
  • csoport: 2
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Orha Andrei
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Orha Andrei
    3-1
    Bulubasa Nicusor
  • csoport: 3
  • Simon Csaba
    3-0
    Sass Imre
  • Simon Csaba
    3-0
    Balaban Catalin
  • Sass Imre
    2-3
    Balaban Catalin
  • csoport: 4
  • Mocean Dan
    3-1
    Georgiu Dragos
  • Mocean Dan
    3-0
    Marian Florin
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Marian Florin
  • csoport: 5
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Tokos Pál
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Tokos Pál
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • csoport: 6
  • Welker Ivan
    3-0
    Kincses József
  • Welker Ivan
    1-3
    Szakáli Csaba
  • Kincses József
    1-3
    Szakáli Csaba
  • csoport: 7
  • Suflețel Radu
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Suflețel Radu
    0-3
    Orosz Attila
  • Dabacan Dorin
    3-2
    Orosz Attila
  • csoport: 8
  • Incze Levente
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Incze Levente
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Tamas Szilárd
  • csoport: 9
  • Zidar Victor
    3-2
    Erdos Ferenc
  • Zidar Victor
    1-3
    Peta Octavian
  • Erdos Ferenc
    2-3
    Peta Octavian
  • Top 32
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Orha Andrei
  • Morosanu Vasile
    2-3
    Irsai István
  • Peta Octavian
    0-3
    Bardocz Szilárd
  • Suflețel Radu
    3-1
    Incze Levente
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Welker Ivan
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Józsa Zoltán
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Bleoca Marius
  • Balaban Catalin
    0-3
    Mocean Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Georgiu Dragos
  • Bauer Lajos
    3-1
    Apian Florin
  • Molnár Tihamér
    2-3
    Pál Zoltán
  • Tokos Pál
    0-3
    Szakáli Csaba
  • Orosz Attila
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Zidar Victor
    3-1
    Korábian Tamás
  • Grigore Alexandru
    0-3
    Marola Mihai
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Enciu Alexandru
  • Top 16
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Irsai István
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Suflețel Radu
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Hagatis Andrei
    2-3
    Mocean Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Bauer Lajos
  • Pál Zoltán
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Zidar Victor
  • Marola Mihai
    0-3
    Enciu Alexandru
  • Top 8
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Bardocz Szilárd
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Mocean Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Pál Zoltán
  • Zidar Victor
    1-3
    Enciu Alexandru
  • Top 4
  • Gogu Gabriel
    3-2
    Mocean Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Enciu Alexandru
  • Top 1-2
  • Gogu Gabriel
    1-3
    Simon Csaba
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gogu Gabriel
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Poloțca Ștefan
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 3
    Ciortescu Cristi
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    4
  • 4
    Keresztes Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Pelaghie Ioan
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 6
    Erdos Ferenc
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bardocz Szilárd
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 2
    Morosanu Vasile
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Bulubasa Nicusor
    3-1
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Ticu Dorin
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    5
  • 5
    Orosz Attila
    2-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
  • 6
    Páll József Attila
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Apian Florin
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
  • 2
    Vlase Gheorghe
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Balaban Catalin
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 4
    Ursulescu Ioan
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    6
  • 5
    Szakáli Csaba
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 6
    Nicula Florin
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Hagatis Andrei
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Józsa Zoltán
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 3
    Marian Florin
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 4
    Györfi Szabolcs
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 5
    Stroe Ionel
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Turcu Viorel
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Enciu Alexandru
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Dabacan Dorin
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 3
    Korábian Tamás
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    László Levente
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Nistor Florin
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 6
    Bálint Gábor
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simon Csaba
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Molnár Tihamér
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
  • 3
    Vladoiu Gelu
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Butnaru Madalina
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 5
    Kincses József
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 6
    Aanei Cristian
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mocean Dan
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Pál Zoltán
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Tokos Pál
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 4
    Veres János
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 5
    Kántor Imre Zoltán
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Héja Zoltán
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bauer Lajos
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Georgiu Dragos
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Dénes Ferenc
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    2-3
    4
    1
  • 4
    Fancsali Kálmán
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6
  • 5
    Dan Andrei
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 6
    Vicovanu Petru
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Welker Ivan
    3-2
    3-2
    2-3
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 2
    Bleoca Marius
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Colcer Nicolae
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    4
  • 4
    Sass Imre
    3-2
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    3
  • 5
    Jánosi Attila
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    6
  • 6
    Petrescu Claudiu
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Suflețel Radu
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Grigore Alexandru
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
  • 3
    Braniste George
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    4
  • 4
    Pinzar Alin
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    5
  • 5
    Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Orha Andrei
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marola Mihai
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Incze Levente
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 3
    Fazakas Attila
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 4
    Gecse Alpár
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 5
    Peta Octavian
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 6
    Beltechi Dumitru
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Irsai István
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Zidar Victor
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 3
    Ambrus Szilárd
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 4
    Marola Dan
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2-3
    2
    5
  • 5
    Babics Tamas
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 6
    Tamas Szilárd
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gogu Gabriel
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Fazakas Attila
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Ambrus Szilárd
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bardocz Szilárd
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Korábian Tamás
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Braniste George
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vlase Gheorghe
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Molnár Tihamér
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 3
    Colcer Nicolae
    3-1
    1-3
    1
    2
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Józsa Zoltán
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Pál Zoltán
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Vicovanu Petru
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Hagatis Andrei
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Bauer Lajos
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Veres János
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Apian Florin
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 2
    Bleoca Marius
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Butnaru Madalina
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morosanu Vasile
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Grigore Alexandru
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 3
    Nistor Florin
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Irsai István
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 2
    Marola Mihai
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Ciortescu Cristi
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Enciu Alexandru
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Orha Andrei
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Bulubasa Nicusor
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simon Csaba
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Sass Imre
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Balaban Catalin
    0-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mocean Dan
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Georgiu Dragos
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Marian Florin
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dénes Ferenc
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Tokos Pál
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Györfi Szabolcs
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Welker Ivan
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Kincses József
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Szakáli Csaba
    3-1
    3-1
    2
    1
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Suflețel Radu
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Dabacan Dorin
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Orosz Attila
    3-0
    2-3
    1
    1
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Incze Levente
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Poloțca Ștefan
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Tamas Szilárd
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zidar Victor
    3-2
    1-3
    1
    2
  • 2
    Erdos Ferenc
    2-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Peta Octavian
    3-1
    3-2
    2
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...