Cupa Lazarea 2019 feb

Cupa Lazarea 2019 feb. 9 - Open-Elite

Cupa Lazarea 2019 feb. 9 - Open-Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Lazarea
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: -
Kezdés időpontja: February 09, 2019, 11:00
Befejezés időpontja: February 09, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Gogu Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • Orha Andrei 1  
    Gogu Gabriel 3  
     
     
     
     
  • Morosanu Vasile 2  
    Irsai István 1  
     
     
     
     
  • Irsai István 3  
     
    Gogu Gabriel 3  
     
     
     
  • Peta Octavian 0  
     
    Bardocz Szilárd 1  
     
     
     
  • Bardocz Szilárd 3  
    Bardocz Szilárd 3  
     
     
     
     
  • Suflețel Radu 3  
    Suflețel Radu 1  
     
     
     
     
  • Incze Levente 1  
     
     
    Gogu Gabriel 3  
     
     
  • Dénes Ferenc 3  
     
     
    Mocean Dan 2  
     
     
  • Welker Iván 1  
    Dénes Ferenc 3  
     
     
     
     
  • Colcer Nicolae 2  
    participant Józsa Zoltán 1  
     
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
     
    Dénes Ferenc 1  
     
     
     
  • Hagatis Andrei 3  
     
    Mocean Dan 3  
     
     
     
  • Bleoca Marius 0  
    Hagatis Andrei 2  
     
     
     
     
  • Balaban Catalin 0  
    Mocean Dan 3  
     
     
     
     
  • Mocean Dan 3  
     
     
     
    Gogu Gabriel 1  
    Simon Csaba  
  • Simon Csaba 3  
     
     
     
    Simon Csaba 3  
     
  • Georgiu Dragos 0  
    Simon Csaba 3  
     
     
     
     
  • Bauer Lajos 3  
    Bauer Lajos 0  
     
     
     
     
  • Apian Florin 1  
     
    Simon Csaba 3  
     
     
     
  • Molnár Tihamér 2  
     
    Pál Zoltán 0  
     
     
     
  • Pál Zoltán 3  
    Pál Zoltán 3  
     
     
     
     
  • participant Tókos Pál 0  
    Szakáli Csaba 0  
     
     
     
     
  • Szakáli Csaba 3  
     
     
    Simon Csaba 3  
     
     
  • Orosz Attila 0  
     
     
    Enciu Alexandru 0  
     
     
  • Poloțca Ștefan 3  
    Poloțca Ștefan 1  
     
     
     
     
  • Zidar Victor 3  
    Zidar Victor 3  
     
     
     
     
  • Korábian Tamás 1  
     
    Zidar Victor 1  
     
     
     
  • Grigore Alexandru 0  
     
    Enciu Alexandru 3  
     
     
     
  • Marola Mihai 3  
    Marola Mihai 0  
     
     
     
     
  • Ambrus Szilárd 0  
    Enciu Alexandru 3  
     
     
     
     
  • Enciu Alexandru 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Simon Csaba
    12-0-0
    36-1
    36
  • 2.
    Gogu Gabriel
    11-1-0
    34-10
    33
  • 3.
    Mocean Dan
    10-1-0
    32-8
    30
  • 4.
    Enciu Alexandru
    10-1-0
    30-5
    30
  • 5.
    Dénes Ferenc
    8-2-0
    27-16
    24
  • 6.
    Pál Zoltán
    7-3-0
    23-11
    21
  • 7.
    Bardocz Szilárd
    7-3-0
    23-13
    21
  • 8.
    Zidar Victor
    7-3-0
    24-17
    21
  • 9.
    participant Józsa Zoltán
    8-1-0
    25-11
    24
  • 10.
    Suflețel Radu
    7-2-0
    22-11
    21
  • 11.
    Irsai István
    7-2-0
    22-13
    21
  • 12.
    Hagatis Andrei
    7-2-0
    24-9
    21
  • 13.
    Bauer Lajos
    6-3-0
    21-11
    18
  • 14.
    Marola Mihai
    6-3-0
    22-11
    18
  • 15.
    Szakáli Csaba
    5-4-0
    19-15
    15
  • 16.
    Poloțca Ștefan
    5-4-0
    19-12
    15
  • 17.
    Incze Levente
    7-1-0
    22-8
    21
  • 18.
    Grigore Alexandru
    6-2-0
    19-13
    18
  • 19.
    Molnár Tihamér
    6-2-0
    20-11
    18
  • 20.
    Apian Florin
    6-2-0
    20-13
    18
  • 21.
    Morosanu Vasile
    5-3-0
    18-10
    15
  • 22.
    Korábian Tamás
    5-3-0
    16-11
    15
  • 23.
    Welker Iván
    5-3-0
    19-17
    15
  • 24.
    Bleoca Marius
    4-4-0
    18-13
    12
  • 25.
    Georgiu Dragos
    4-4-0
    15-14
    12
  • 26.
    Peta Octavian
    4-4-0
    14-15
    12
  • 27.
    participant Tókos Pál
    4-4-0
    13-15
    12
  • 28.
    Colcer Nicolae
    4-4-0
    18-17
    12
  • 29.
    Orha Andrei
    4-4-0
    15-14
    12
  • 30.
    Ambrus Szilárd
    4-4-0
    12-18
    12
  • 31.
    Balaban Catalin
    3-5-0
    11-21
    9
  • 32.
    Orosz Attila
    3-5-0
    14-19
    9
  • 33.
    Vlase Gheorghe
    5-2-0
    17-7
    15
  • 34.
    Dabacan Dorin
    4-3-0
    13-16
    12
  • 35.
    Erdos Ferenc
    4-3-0
    17-11
    12
  • 36.
    Bulubasa Nicusor
    3-4-0
    11-14
    9
  • 37.
    Marian Florin
    3-4-0
    11-15
    9
  • 38.
    Fazakas Attila
    3-4-0
    11-15
    9
  • 39.
    Kincses József
    3-4-0
    12-14
    9
  • 40.
    Sass Imre
    3-4-0
    11-16
    9
  • 41.
    Tamas Szilárd
    2-5-0
    9-19
    6
  • 42.
    Vicovanu Petru
    2-5-0
    7-18
    6
  • 43.
    Butnaru Madalina
    2-5-0
    9-16
    6
  • 44.
    Nistor Florin
    2-5-0
    9-16
    6
  • 45.
    Györfi Szabolcs
    2-5-0
    10-17
    6
  • 46.
    Ciortescu Cristi
    2-5-0
    8-16
    6
  • 47.
    Veres János
    2-5-0
    6-18
    6
  • 48.
    Braniste George
    2-5-0
    11-17
    6
  • 49.
    Ticu Dorin
    2-3-0
    9-11
    6
  • 50.
    Marola Dan
    2-3-0
    11-11
    6
  • 51.
    László Levente
    2-3-0
    9-9
    6
  • 52.
    Aanei Cristian
    1-4-0
    3-13
    3
  • 53.
    Petrescu Claudiu
    1-4-0
    8-12
    3
  • 54.
    Ursulescu Ioan
    1-4-0
    5-13
    3
  • 55.
    Nicula Florin
    1-4-0
    5-12
    3
  • 56.
    Turcu Viorel
    1-4-0
    7-13
    3
  • 57.
    Fancsali Kálmán
    1-4-0
    6-13
    3
  • 58.
    Gecse Alpár
    1-4-0
    5-14
    3
  • 59.
    Jánosi Attila
    1-4-0
    5-12
    3
  • 60.
    Dan Andrei
    1-4-0
    5-12
    3
  • 61.
    Pinzar Alin
    1-4-0
    5-14
    3
  • 62.
    Pelaghie Ioan
    1-4-0
    5-12
    3
  • 63.
    Héja Zoltán
    1-4-0
    6-13
    3
  • 64.
    Babics Tamas
    0-5-0
    8-15
    0
  • 65.
    Stroe Ionel
    0-5-0
    4-15
    0
  • 66.
    Kriszta Árpád Lóránd
    0-5-0
    6-15
    0
  • 67.
    Páll József Attila
    0-5-0
    4-15
    0
  • 68.
    Beltechi Dumitru
    0-5-0
    3-15
    0
  • 69.
    Kántor Imre Zoltán
    0-5-0
    4-15
    0
  • 70.
    Vladoiu Gelu
    0-5-0
    4-15
    0
  • 71.
    Bálint Gábor
    0-5-0
    1-15
    0
  • 72.
    Keresztes Zoltán
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 16
  • 1.
    Irsai István
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Marola Mihai
    1-1-0
    5-4
    3
  • Ciortescu Cristi
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 15
  • 1.
    Grigore Alexandru
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Morosanu Vasile
    1-1-0
    4-3
    3
  • Nistor Florin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 14
  • 1.
    Apian Florin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Bleoca Marius
    1-1-0
    5-4
    3
  • Butnaru Madalina
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 13
  • 1.
    Hagatis Andrei
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Bauer Lajos
    1-1-0
    4-3
    3
  • Veres János
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Pál Zoltán
    1-1-0
    4-3
    3
  • Vicovanu Petru
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Molnár Tihamér
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Colcer Nicolae
    1-1-0
    4-4
    3
  • Vlase Gheorghe
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Korábian Tamás
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Bardocz Szilárd
    1-1-0
    3-3
    3
  • Braniste George
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Peta Octavian
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Zidar Victor
    1-1-0
    4-5
    3
  • Erdos Ferenc
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Incze Levente
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Poloțca Ștefan
    1-1-0
    4-3
    3
  • Tamas Szilárd
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 2.
    Suflețel Radu
    1-1-0
    3-3
    3
  • Dabacan Dorin
    1-1-0
    3-5
    3
  • 1.
    Orosz Attila
    1-1-0
    5-3
    3
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Szakáli Csaba
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Welker Iván
    1-1-0
    4-3
    3
  • Kincses József
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Dénes Ferenc
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Tókos Pál
    1-1-0
    4-3
    3
  • Györfi Szabolcs
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Mocean Dan
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Georgiu Dragos
    1-1-0
    4-4
    3
  • Marian Florin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Simon Csaba
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Balaban Catalin
    1-1-0
    3-5
    3
  • Sass Imre
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Enciu Alexandru
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Orha Andrei
    1-1-0
    4-4
    3
  • Bulubasa Nicusor
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Gogu Gabriel
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Ambrus Szilárd
    1-1-0
    3-4
    3
  • Fazakas Attila
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Hagatis Andrei
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Marian Florin
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Györfi Szabolcs
    2-3-0
    9-11
    6
  • Turcu Viorel
    1-4-0
    7-13
    3
  • Stroe Ionel
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Vlase Gheorghe
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Apian Florin
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Balaban Catalin
    2-3-0
    8-13
    6
  • 4.
    Szakáli Csaba
    2-3-0
    10-10
    6
  • Nicula Florin
    1-4-0
    5-12
    3
  • Ursulescu Ioan
    1-4-0
    5-13
    3
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Bardocz Szilárd
    4-1-0
    13-6
    12
  • 2.
    Morosanu Vasile
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Bulubasa Nicusor
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Orosz Attila
    2-3-0
    9-13
    6
  • Ticu Dorin
    2-3-0
    9-11
    6
  • Páll József Attila
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Zidar Victor
    4-1-0
    13-7
    12
  • 2.
    Irsai István
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Ambrus Szilárd
    3-2-0
    9-11
    9
  • 4.
    Tamas Szilárd
    2-3-0
    9-13
    6
  • Marola Dan
    2-3-0
    11-11
    6
  • Babics Tamas
    0-5-0
    8-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Incze Levente
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Marola Mihai
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Fazakas Attila
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Peta Octavian
    2-3-0
    8-9
    6
  • Gecse Alpár
    1-4-0
    5-14
    3
  • Beltechi Dumitru
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Suflețel Radu
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Grigore Alexandru
    4-1-0
    13-8
    12
  • 3.
    Orha Andrei
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Braniste George
    2-3-0
    10-11
    6
  • Pinzar Alin
    1-4-0
    5-14
    3
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-5-0
    6-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Welker Iván
    4-1-0
    14-11
    12
  • 4.
    Colcer Nicolae
    3-2-0
    12-10
    9
  • 2.
    Bleoca Marius
    3-2-0
    13-6
    9
  • 3.
    Sass Imre
    3-2-0
    9-10
    9
  • Petrescu Claudiu
    1-4-0
    8-12
    3
  • Jánosi Attila
    1-4-0
    5-12
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Dénes Ferenc
    4-1-0
    14-9
    12
  • 2.
    Bauer Lajos
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Georgiu Dragos
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Vicovanu Petru
    2-3-0
    7-12
    6
  • Dan Andrei
    1-4-0
    5-12
    3
  • Fancsali Kálmán
    1-4-0
    6-13
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Mocean Dan
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Pál Zoltán
    4-1-0
    13-3
    12
  • 3.
    participant Tókos Pál
    3-2-0
    9-9
    9
  • 4.
    Veres János
    2-3-0
    6-12
    6
  • Héja Zoltán
    1-4-0
    6-13
    3
  • Kántor Imre Zoltán
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Simon Csaba
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Molnár Tihamér
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Kincses József
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Butnaru Madalina
    2-3-0
    7-10
    6
  • Aanei Cristian
    1-4-0
    3-13
    3
  • Vladoiu Gelu
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Enciu Alexandru
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Korábian Tamás
    3-2-0
    9-7
    9
  • 3.
    Dabacan Dorin
    3-2-0
    10-11
    9
  • 4.
    Nistor Florin
    2-3-0
    8-10
    6
  • László Levente
    2-3-0
    9-9
    6
  • Bálint Gábor
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Gogu Gabriel
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Erdos Ferenc
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Poloțca Ștefan
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Ciortescu Cristi
    2-3-0
    6-10
    6
  • Pelaghie Ioan
    1-4-0
    5-12
    3
  • Keresztes Zoltán
    0-5-0
    0-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Gogu Gabriel
    1-3
    Simon Csaba
  • Top 4
  • Gogu Gabriel
    3-2
    Mocean Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Enciu Alexandru
  • Top 8
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Bardocz Szilárd
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Mocean Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Pál Zoltán
  • Zidar Victor
    1-3
    Enciu Alexandru
  • Top 16
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Irsai István
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Suflețel Radu
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Józsa Zoltán participant
  • Hagatis Andrei
    2-3
    Mocean Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Bauer Lajos
  • Pál Zoltán
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Zidar Victor
  • Marola Mihai
    0-3
    Enciu Alexandru
  • Top 32
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Orha Andrei
  • Morosanu Vasile
    2-3
    Irsai István
  • Peta Octavian
    0-3
    Bardocz Szilárd
  • Suflețel Radu
    3-1
    Incze Levente
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Welker Iván
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Bleoca Marius
  • Balaban Catalin
    0-3
    Mocean Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Georgiu Dragos
  • Bauer Lajos
    3-1
    Apian Florin
  • Molnár Tihamér
    2-3
    Pál Zoltán
  • participant Tókos Pál
    0-3
    Szakáli Csaba
  • Orosz Attila
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Zidar Victor
    3-1
    Korábian Tamás
  • Grigore Alexandru
    0-3
    Marola Mihai
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Enciu Alexandru
  • csoport: Felső: 16
  • Irsai István
    3-2
    Marola Mihai
  • Irsai István
    3-1
    Ciortescu Cristi
  • Marola Mihai
    3-1
    Ciortescu Cristi
  • csoport: Felső: 15
  • Morosanu Vasile
    1-3
    Grigore Alexandru
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Nistor Florin
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Nistor Florin
  • csoport: Felső: 14
  • Apian Florin
    3-2
    Bleoca Marius
  • Apian Florin
    3-1
    Butnaru Madalina
  • Bleoca Marius
    3-1
    Butnaru Madalina
  • csoport: Felső: 13
  • Hagatis Andrei
    3-1
    Bauer Lajos
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Veres János
  • Bauer Lajos
    3-0
    Veres János
  • csoport: Felső: 12
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Pál Zoltán
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Vicovanu Petru
  • Pál Zoltán
    3-0
    Vicovanu Petru
  • csoport: Felső: 11
  • Vlase Gheorghe
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Vlase Gheorghe
    1-3
    Colcer Nicolae
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Colcer Nicolae
  • csoport: Felső: 10
  • Bardocz Szilárd
    0-3
    Korábian Tamás
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Braniste George
  • Korábian Tamás
    3-1
    Braniste George
  • csoport: Felső: 9
  • Zidar Victor
    3-2
    Erdos Ferenc
  • Zidar Victor
    1-3
    Peta Octavian
  • Erdos Ferenc
    2-3
    Peta Octavian
  • csoport: Felső: 8
  • Incze Levente
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Incze Levente
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Tamas Szilárd
  • csoport: Felső: 7
  • Suflețel Radu
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Suflețel Radu
    0-3
    Orosz Attila
  • Dabacan Dorin
    3-2
    Orosz Attila
  • csoport: Felső: 6
  • Welker Iván
    3-0
    Kincses József
  • Welker Iván
    1-3
    Szakáli Csaba
  • Kincses József
    1-3
    Szakáli Csaba
  • csoport: Felső: 5
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • csoport: Felső: 4
  • Mocean Dan
    3-1
    Georgiu Dragos
  • Mocean Dan
    3-0
    Marian Florin
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Marian Florin
  • csoport: Felső: 3
  • Simon Csaba
    3-0
    Sass Imre
  • Simon Csaba
    3-0
    Balaban Catalin
  • Sass Imre
    2-3
    Balaban Catalin
  • csoport: Felső: 2
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Orha Andrei
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Orha Andrei
    3-1
    Bulubasa Nicusor
  • csoport: Felső: 1
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Fazakas Attila
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Fazakas Attila
    1-3
    Ambrus Szilárd
  • csoport: Alsó: 12
  • Hagatis Andrei
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Hagatis Andrei
    3-1
    Marian Florin
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Hagatis Andrei
    3-1
    Stroe Ionel
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Turcu Viorel
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Marian Florin
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Stroe Ionel
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Turcu Viorel
  • Marian Florin
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Marian Florin
    3-0
    Stroe Ionel
  • Marian Florin
    3-2
    Turcu Viorel
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Stroe Ionel
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Turcu Viorel
  • Stroe Ionel
    1-3
    Turcu Viorel
  • csoport: Alsó: 11
  • Apian Florin
    1-3
    Vlase Gheorghe
  • Apian Florin
    3-1
    Balaban Catalin
  • Apian Florin
    3-1
    Ursulescu Ioan
  • Apian Florin
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Apian Florin
    3-0
    Nicula Florin
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Balaban Catalin
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Ursulescu Ioan
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Nicula Florin
  • Balaban Catalin
    1-3
    Ursulescu Ioan
  • Balaban Catalin
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Balaban Catalin
    3-2
    Nicula Florin
  • Ursulescu Ioan
    1-3
    Szakáli Csaba
  • Ursulescu Ioan
    0-3
    Nicula Florin
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Nicula Florin
  • csoport: Alsó: 10
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Morosanu Vasile
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Bulubasa Nicusor
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Ticu Dorin
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Orosz Attila
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Páll József Attila
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Ticu Dorin
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Orosz Attila
  • Morosanu Vasile
    3-1
    Páll József Attila
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Ticu Dorin
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Orosz Attila
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Páll József Attila
  • Ticu Dorin
    2-3
    Orosz Attila
  • Ticu Dorin
    3-1
    Páll József Attila
  • Orosz Attila
    3-2
    Páll József Attila
  • csoport: Alsó: 9
  • Irsai István
    0-3
    Zidar Victor
  • Irsai István
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Irsai István
    3-1
    Marola Dan
  • Irsai István
    3-1
    Babics Tamas
  • Irsai István
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Zidar Victor
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Zidar Victor
    1-3
    Marola Dan
  • Zidar Victor
    3-2
    Babics Tamas
  • Zidar Victor
    3-2
    Tamas Szilárd
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Marola Dan
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Babics Tamas
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Tamas Szilárd
  • Marola Dan
    3-1
    Babics Tamas
  • Marola Dan
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Babics Tamas
    2-3
    Tamas Szilárd
  • csoport: Alsó: 8
  • Marola Mihai
    2-3
    Incze Levente
  • Marola Mihai
    3-1
    Fazakas Attila
  • Marola Mihai
    3-0
    Gecse Alpár
  • Marola Mihai
    3-0
    Peta Octavian
  • Marola Mihai
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • Incze Levente
    3-0
    Fazakas Attila
  • Incze Levente
    3-1
    Gecse Alpár
  • Incze Levente
    3-1
    Peta Octavian
  • Incze Levente
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • Fazakas Attila
    3-1
    Gecse Alpár
  • Fazakas Attila
    3-1
    Peta Octavian
  • Fazakas Attila
    3-1
    Beltechi Dumitru
  • Gecse Alpár
    0-3
    Peta Octavian
  • Gecse Alpár
    3-2
    Beltechi Dumitru
  • Peta Octavian
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • csoport: Alsó: 7
  • Suflețel Radu
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Suflețel Radu
    3-2
    Braniste George
  • Suflețel Radu
    3-0
    Pinzar Alin
  • Suflețel Radu
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Suflețel Radu
    3-0
    Orha Andrei
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Braniste George
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Pinzar Alin
  • Grigore Alexandru
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Orha Andrei
  • Braniste George
    3-1
    Pinzar Alin
  • Braniste George
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Braniste George
    1-3
    Orha Andrei
  • Pinzar Alin
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Pinzar Alin
    0-3
    Orha Andrei
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Orha Andrei
  • csoport: Alsó: 6
  • Welker Iván
    3-2
    Bleoca Marius
  • Welker Iván
    3-2
    Colcer Nicolae
  • Welker Iván
    2-3
    Sass Imre
  • Welker Iván
    3-2
    Jánosi Attila
  • Welker Iván
    3-2
    Petrescu Claudiu
  • Bleoca Marius
    2-3
    Colcer Nicolae
  • Bleoca Marius
    3-0
    Sass Imre
  • Bleoca Marius
    3-0
    Jánosi Attila
  • Bleoca Marius
    3-0
    Petrescu Claudiu
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Sass Imre
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Jánosi Attila
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Petrescu Claudiu
  • Sass Imre
    0-3
    Jánosi Attila
  • Sass Imre
    3-1
    Petrescu Claudiu
  • Jánosi Attila
    0-3
    Petrescu Claudiu
  • csoport: Alsó: 5
  • Bauer Lajos
    3-1
    Georgiu Dragos
  • Bauer Lajos
    2-3
    Dénes Ferenc
  • Bauer Lajos
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Bauer Lajos
    3-0
    Dan Andrei
  • Bauer Lajos
    3-0
    Vicovanu Petru
  • Georgiu Dragos
    1-3
    Dénes Ferenc
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Dan Andrei
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Vicovanu Petru
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Dan Andrei
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Vicovanu Petru
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Dan Andrei
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Vicovanu Petru
  • Dan Andrei
    1-3
    Vicovanu Petru
  • csoport: Alsó: 4
  • Mocean Dan
    3-1
    Pál Zoltán
  • Mocean Dan
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Mocean Dan
    3-0
    Veres János
  • Mocean Dan
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Mocean Dan
    3-0
    Héja Zoltán
  • Pál Zoltán
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Pál Zoltán
    3-0
    Veres János
  • Pál Zoltán
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Pál Zoltán
    3-0
    Héja Zoltán
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Veres János
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Héja Zoltán
  • Veres János
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Veres János
    3-1
    Héja Zoltán
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Héja Zoltán
  • csoport: Alsó: 3
  • Simon Csaba
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Simon Csaba
    3-0
    Vladoiu Gelu
  • Simon Csaba
    3-0
    Butnaru Madalina
  • Simon Csaba
    3-0
    Kincses József
  • Simon Csaba
    3-0
    Aanei Cristian
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Butnaru Madalina
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Kincses József
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Aanei Cristian
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Butnaru Madalina
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Kincses József
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Aanei Cristian
  • Butnaru Madalina
    1-3
    Kincses József
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Aanei Cristian
  • Kincses József
    3-0
    Aanei Cristian
  • csoport: Alsó: 2
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Korábian Tamás
  • Enciu Alexandru
    3-0
    László Levente
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Nistor Florin
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Bálint Gábor
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Korábian Tamás
  • Dabacan Dorin
    3-2
    László Levente
  • Dabacan Dorin
    3-2
    Nistor Florin
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Bálint Gábor
  • Korábian Tamás
    0-3
    László Levente
  • Korábian Tamás
    3-0
    Nistor Florin
  • Korábian Tamás
    3-0
    Bálint Gábor
  • László Levente
    1-3
    Nistor Florin
  • László Levente
    3-0
    Bálint Gábor
  • Nistor Florin
    3-0
    Bálint Gábor
  • csoport: Alsó: 1
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Erdos Ferenc
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Erdos Ferenc
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Ciortescu Cristi
    0-3
    Erdos Ferenc
  • Keresztes Zoltán
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • Keresztes Zoltán
    0-3
    Erdos Ferenc
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Erdos Ferenc
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Gogu Gabriel 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Poloțca Ștefan 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
  • 3
    Ciortescu Cristi 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    0-3
    2
  • 4
    Keresztes Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Pelaghie Ioan 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 6
    Erdos Ferenc 
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
     
    4
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Enciu Alexandru 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Dabacan Dorin 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Korábian Tamás 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    László Levente 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    2
  • 5
    Nistor Florin 
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 6
    Bálint Gábor 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Molnár Tihamér 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Vladoiu Gelu 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    1-3
    1-3
    0
  • 4
    Butnaru Madalina 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1-3
    3-0
    2
  • 5
    Kincses József 
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
     
    3-0
    3
  • 6
    Aanei Cristian 
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mocean Dan 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Pál Zoltán 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Tókos Pál 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Veres János 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 5
    Kántor Imre Zoltán 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Héja Zoltán 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Georgiu Dragos 
    1-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Dénes Ferenc 
    3-2
    3-1
     
    3-2
    3-1
    2-3
    4
  • 4
    Fancsali Kálmán 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 5
    Dan Andrei 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 6
    Vicovanu Petru 
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Welker Iván 
     
    3-2
    3-2
    2-3
    3-2
    3-2
    4
  • 2
    Bleoca Marius 
    2-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Colcer Nicolae 
    2-3
    3-2
     
    1-3
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Sass Imre 
    3-2
    0-3
    3-1
     
    0-3
    3-1
    3
  • 5
    Jánosi Attila 
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Petrescu Claudiu 
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Suflețel Radu 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Grigore Alexandru 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Braniste George 
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-1
    1-3
    2
  • 4
    Pinzar Alin 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-2
    0-3
    1
  • 5
    Kriszta Árpád Lóránd 
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Orha Andrei 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Marola Mihai 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Incze Levente 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Fazakas Attila 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Gecse Alpár 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 5
    Peta Octavian 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Beltechi Dumitru 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Zidar Victor 
    3-0
     
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    4
  • 3
    Ambrus Szilárd 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Marola Dan 
    1-3
    3-1
    2-3
     
    3-1
    2-3
    2
  • 5
    Babics Tamas 
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Tamas Szilárd 
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Morosanu Vasile 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Bulubasa Nicusor 
    3-1
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Ticu Dorin 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    2-3
    3-1
    2
  • 5
    Orosz Attila 
    2-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 6
    Páll József Attila 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Apian Florin 
     
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Vlase Gheorghe 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Balaban Catalin 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-2
    3-2
    2
  • 4
    Ursulescu Ioan 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    1-3
    0-3
    1
  • 5
    Szakáli Csaba 
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 6
    Nicula Florin 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Hagatis Andrei 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-1
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    5
  • 3
    Marian Florin 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Györfi Szabolcs 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Stroe Ionel 
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Turcu Viorel 
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Gogu Gabriel 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Fazakas Attila 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Ambrus Szilárd 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Enciu Alexandru 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Orha Andrei 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Bulubasa Nicusor 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Sass Imre 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Balaban Catalin 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mocean Dan 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Georgiu Dragos 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Marian Florin 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Tókos Pál 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Györfi Szabolcs 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Welker Iván 
     
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    Kincses József 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Szakáli Csaba 
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Suflețel Radu 
     
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Dabacan Dorin 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Orosz Attila 
    3-0
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Incze Levente 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Poloțca Ștefan 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Tamas Szilárd 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Zidar Victor 
     
    3-2
    1-3
    1
  • 2
    Erdos Ferenc 
    2-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Peta Octavian 
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Korábian Tamás 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Braniste George 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vlase Gheorghe 
     
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Molnár Tihamér 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    Colcer Nicolae 
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Pál Zoltán 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Vicovanu Petru 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Hagatis Andrei 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Bauer Lajos 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Veres János 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Apian Florin 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Bleoca Marius 
    2-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Butnaru Madalina 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Morosanu Vasile 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Grigore Alexandru 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    Nistor Florin 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Marola Mihai 
    2-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Ciortescu Cristi 
    1-3
    1-3
     
    0
Támogatók