Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Open

Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Open

Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 18, 2022, 09:00
Befejezés időpontja: September 18, 2022, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Bardas Patrick 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bardas Patrick 0  
     
     
     
     
  • Marin Florin Cornel 2  
    Simo Elias Mate 3  
     
     
     
     
  • Simo Elias Mate 3  
     
    Simo Elias Mate 3  
     
     
     
  • Dragan Florin 3  
     
    Dragan Florin 1  
     
     
     
  • 0  
    Dragan Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Marchis Alexandra 0  
     
     
     
     
  • Marchis Alexandra 3  
     
     
    Simo Elias Mate 3  
     
     
  • Dranca David 3  
     
     
    Veres János 0  
     
     
  • 0  
    Dranca David 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Vaszi Dénes 1  
     
     
     
     
  • Vaszi Dénes 3  
     
    Dranca David 0  
     
     
     
  • Loghin Florin 3  
     
    Veres János 3  
     
     
     
  • Bardas Mark 1  
    Loghin Florin 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Veres János 3  
     
     
     
     
  • Veres János 3  
     
     
     
    Simo Elias Mate 3  
    Simo Elias Mate  
  • Sabau Aurel 3  
     
     
     
    Székely Károly 1  
     
  • 0  
    Sabau Aurel 2  
     
     
     
     
  • Pelaghie Ioan 1  
    Triff Raul 3  
     
     
     
     
  • Triff Raul 3  
     
    Triff Raul 3  
     
     
     
  • Husa Gelu 3  
     
    Husa Gelu 1  
     
     
     
  • 0  
    Husa Gelu 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Trandafir Vasile 0  
     
     
     
     
  • Trandafir Vasile 3  
     
     
    Triff Raul 0  
     
     
  • Simo Jozsef Tibor 3  
     
     
    Székely Károly 3  
     
     
  • 0  
    Simo Jozsef Tibor 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Kriszta Árpád Lóránd 3  
     
     
     
     
  • Kriszta Árpád Lóránd 3  
     
    Kriszta Árpád Lóránd 0  
     
     
     
  • Dirlea Ioan 3  
     
    Székely Károly 3  
     
     
     
  • Orban Alexandru 1  
    Dirlea Ioan 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Székely Károly 3  
     
     
     
     
  • Székely Károly 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Simo Elias Mate
    11-2-0
    35-17
    33
  • 2.
    Székely Károly
    11-1-0
    34-6
    33
  • 3.
    Triff Raul
    9-3-0
    29-20
    27
  • 4.
    Veres János
    8-4-0
    28-18
    24
  • 5.
    Dranca David
    9-2-0
    29-13
    27
  • 6.
    Dragan Florin
    9-2-0
    29-10
    27
  • 7.
    Husa Gelu
    7-3-0
    24-13
    21
  • 8.
    Kriszta Árpád Lóránd
    6-4-0
    22-16
    18
  • 9.
    Simo Jozsef Tibor
    8-2-0
    25-14
    24
  • 10.
    Marchis Alexandra
    7-3-0
    24-15
    21
  • 11.
    Dirlea Ioan
    7-3-0
    24-16
    21
  • 12.
    Loghin Florin
    6-4-0
    24-18
    18
  • 13.
    Sabau Aurel
    6-4-0
    25-20
    18
  • 14.
    Trandafir Vasile
    6-4-0
    23-14
    18
  • 15.
    Vaszi Dénes
    5-4-0
    17-15
    15
  • 16.
    Bardas Patrick
    4-5-0
    16-20
    12
  • 17.
    Pelaghie Ioan
    6-3-0
    20-13
    18
  • 18.
    Marin Florin Cornel
    6-3-0
    23-12
    18
  • 19.
    Bardas Mark
    6-3-0
    21-15
    18
  • 20.
    Orban Alexandru
    5-4-0
    17-16
    15
  • 21.
    Birtalan Bence
    7-1-0
    21-11
    21
  • 22.
    Nistor Iosif
    6-2-0
    20-9
    18
  • 23.
    Palencsar Nicolae
    5-3-0
    16-15
    15
  • 24.
    Jánosi Attila
    5-2-0
    16-14
    15
  • 25.
    Negrean Ioan
    5-2-0
    19-9
    15
  • 26.
    Sabau Gheorghe
    4-4-0
    15-19
    12
  • 27.
    Dénes Ferenc
    4-4-0
    17-15
    12
  • 28.
    Birtalan Levente
    4-4-0
    12-17
    12
  • 29.
    Strugar Ioan
    3-4-0
    11-16
    9
  • 30.
    Bardas Ioan
    3-4-0
    12-16
    9
  • 31.
    Szakács Sándor
    3-5-0
    11-19
    9
  • 32.
    Schuller Claudiu
    3-5-0
    12-19
    9
  • 33.
    Benyi Crinel
    3-4-0
    16-14
    9
  • 34.
    Canea Kocsis András
    3-5-0
    13-19
    9
  • 35.
    Orban Adrian
    3-4-0
    14-13
    9
  • 36.
    Májai Lehel
    3-5-0
    18-18
    9
  • 37.
    Dabacan Dorin
    3-5-0
    12-18
    9
  • 38.
    Ilie Octavian Marius
    2-6-0
    14-20
    6
  • 39.
    Dospinescu George
    2-6-0
    10-21
    6
  • 40.
    sandulescu adrian
    2-5-0
    11-15
    6
  • 41.
    Postelnicu Mihai
    2-3-0
    9-10
    6
  • 42.
    Kis István
    2-3-0
    10-12
    6
  • 43.
    Covaci Vasile
    1-4-0
    6-14
    3
  • 44.
    Tobosaru Gheorghe
    1-4-0
    6-14
    3
  • 45.
    Fancsali Kálmán
    1-4-0
    8-12
    3
  • 46.
    Fülöp László
    1-4-0
    9-13
    3
  • 47.
    Bozosan Petre
    1-4-0
    8-14
    3
  • 48.
    Anca Ana Maria
    1-4-0
    5-12
    3
  • 49.
    Lőrincz Zoltán
    1-4-0
    7-14
    3
  • 50.
    Birtalan Bence Jr
    0-0-0
    0-0
    0
  • 51.
    Onofrei Petru
    0-5-0
    4-15
    0
  • 52.
    Attila Szilagyi
    0-5-0
    5-15
    0
  • 53.
    Valea Claudiu
    0-5-0
    3-15
    0
  • 54.
    Soficaru George
    0-5-0
    2-15
    0
  • 55.
    Bolboaca Flaviu
    0-5-0
    6-15
    0
  • 56.
    Kántor Imre Zoltán
    0-4-0
    2-12
    0
  • 57.
    Tegher Tiberiu
    0-0-0
    0-0
    0
  • 58.
    Radu Constantin
    0-4-0
    6-12
    0
  • 59.
    Balazs Imre Florin
    0-0-0
    0-0
    0
  • 60.
    Orban Marius
    0-4-0
    5-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Kriszta Árpád Lóránd
    2-1-0
    8-3
    6
  • 2.
    Vaszi Dénes
    2-1-0
    6-4
    6
  • Birtalan Bence
    2-1-0
    6-6
    6
  • Strugar Ioan
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Dragan Florin
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Husa Gelu
    2-1-0
    7-4
    6
  • Bardas Ioan
    1-2-0
    4-6
    3
  • Dospinescu George
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Marchis Alexandra
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Triff Raul
    2-1-0
    6-6
    6
  • Benyi Crinel
    1-2-0
    6-7
    3
  • Ilie Octavian Marius
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Simo Jozsef Tibor
    3-0-0
    9-5
    9
  • 2.
    Loghin Florin
    1-2-0
    7-7
    3
  • Nistor Iosif
    1-2-0
    5-6
    3
  • Dabacan Dorin
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Trandafir Vasile
    2-1-0
    8-3
    6
  • 2.
    Simo Elias Mate
    2-1-0
    6-5
    6
  • Canea Kocsis András
    1-2-0
    6-8
    3
  • Schuller Claudiu
    1-2-0
    3-7
    3
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Dirlea Ioan
    2-1-0
    7-5
    6
  • 2.
    Dranca David
    2-1-0
    8-6
    6
  • Sabau Gheorghe
    2-1-0
    6-7
    6
  • Májai Lehel
    0-3-0
    6-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Veres János
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Orban Alexandru
    2-1-0
    7-3
    6
  • Palencsar Nicolae
    1-2-0
    3-8
    3
  • Dénes Ferenc
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Sabau Aurel
    2-1-0
    8-6
    6
  • 2.
    Marin Florin Cornel
    2-1-0
    7-5
    6
  • Negrean Ioan
    1-2-0
    7-6
    3
  • Birtalan Levente
    1-2-0
    3-8
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Székely Károly
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Bardas Mark
    2-1-0
    7-5
    6
  • sandulescu adrian
    1-2-0
    5-6
    3
  • Szakács Sándor
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Pelaghie Ioan
    2-1-0
    7-4
    6
  • 2.
    Bardas Patrick
    2-1-0
    8-6
    6
  • Orban Adrian
    1-2-0
    6-7
    3
  • Jánosi Attila
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Birtalan Bence
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Loghin Florin
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Marchis Alexandra
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    Dospinescu George
    2-3-0
    9-12
    6
  • Fülöp László
    1-4-0
    9-13
    3
  • Onofrei Petru
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Dragan Florin
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Simo Jozsef Tibor
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Postelnicu Mihai
    2-3-0
    9-10
    6
  • 4.
    Ilie Octavian Marius
    2-3-0
    10-11
    6
  • Canea Kocsis András
    2-3-0
    7-11
    6
  • Covaci Vasile
    1-4-0
    6-14
    3
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Triff Raul
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Dirlea Ioan
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Trandafir Vasile
    3-2-0
    12-8
    9
  • 4.
    Dabacan Dorin
    2-3-0
    7-10
    6
  • Anca Ana Maria
    1-4-0
    5-12
    3
  • Tobosaru Gheorghe
    1-4-0
    6-14
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Nistor Iosif
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Palencsar Nicolae
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Májai Lehel
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    Schuller Claudiu
    2-3-0
    9-12
    6
  • Bozosan Petre
    1-4-0
    8-14
    3
  • Valea Claudiu
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Marin Florin Cornel
    4-1-0
    14-4
    12
  • 2.
    Simo Elias Mate
    4-1-0
    14-8
    12
  • 3.
    Orban Alexandru
    3-2-0
    9-10
    9
  • 4.
    Kis István
    2-3-0
    10-12
    6
  • Sabau Gheorghe
    2-3-0
    9-12
    6
  • Attila Szilagyi
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Dranca David
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Bardas Mark
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Birtalan Levente
    3-2-0
    9-9
    9
  • 4.
    Veres János
    2-3-0
    10-11
    6
  • Fancsali Kálmán
    1-4-0
    8-12
    3
  • Soficaru George
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Dénes Ferenc
    4-1-0
    14-6
    12
  • 2.
    Pelaghie Ioan
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Szakács Sándor
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Sabau Aurel
    3-2-0
    12-11
    9
  • Lőrincz Zoltán
    1-4-0
    7-14
    3
  • Bolboaca Flaviu
    0-5-0
    6-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Negrean Ioan
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Strugar Ioan
    3-1-0
    9-7
    9
  • 3.
    Orban Adrian
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    sandulescu adrian
    1-3-0
    6-9
    3
  • Kántor Imre Zoltán
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Székely Károly
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Husa Gelu
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Vaszi Dénes
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Bardas Patrick
    1-3-0
    5-11
    3
  • Orban Marius
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Jánosi Attila
    4-0-0
    12-6
    12
  • 2.
    Benyi Crinel
    2-2-0
    10-7
    6
  • 3.
    Kriszta Árpád Lóránd
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Bardas Ioan
    2-2-0
    8-10
    6
  • Radu Constantin
    0-4-0
    6-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Simo Elias Mate
    3-1
    Székely Károly
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 4
  • Simo Elias Mate
    3-0
    Veres János
  • Triff Raul
    0-3
    Székely Károly
  • Top 8
  • Simo Elias Mate
    3-1
    Dragan Florin
  • Dranca David
    0-3
    Veres János
  • Triff Raul
    3-1
    Husa Gelu
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Székely Károly
  • Top 16
  • Bardas Patrick
    0-3
    Simo Elias Mate
  • Dragan Florin
    3-0
    Marchis Alexandra
  • Dranca David
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Loghin Florin
    2-3
    Veres János
  • Sabau Aurel
    2-3
    Triff Raul
  • Husa Gelu
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Simo Jozsef Tibor
    1-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dirlea Ioan
    0-3
    Székely Károly
  • Top 32
  • Bardas Patrick
    3-0
  • Marin Florin Cornel
    2-3
    Simo Elias Mate
  • Dragan Florin
    3-0
  • 0-3
    Marchis Alexandra
  • Dranca David
    3-0
  • 0-3
    Vaszi Dénes
  • Loghin Florin
    3-1
    Bardas Mark
  • 0-3
    Veres János
  • Sabau Aurel
    3-0
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Triff Raul
  • Husa Gelu
    3-0
  • 0-3
    Trandafir Vasile
  • Simo Jozsef Tibor
    3-0
  • 0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Orban Alexandru
  • 0-3
    Székely Károly
  • csoport: Felső: 10
  • Birtalan Bence
    3-1
    Strugar Ioan
  • Birtalan Bence
    0-3
    Vaszi Dénes
  • Birtalan Bence
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Strugar Ioan
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Strugar Ioan
    0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Vaszi Dénes
    0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • csoport: Felső: 9
  • Dragan Florin
    3-1
    Husa Gelu
  • Dragan Florin
    3-1
    Bardas Ioan
  • Dragan Florin
    3-0
    Dospinescu George
  • Husa Gelu
    3-0
    Bardas Ioan
  • Husa Gelu
    3-1
    Dospinescu George
  • Bardas Ioan
    3-0
    Dospinescu George
  • csoport: Felső: 8
  • Triff Raul
    3-2
    Benyi Crinel
  • Triff Raul
    0-3
    Marchis Alexandra
  • Triff Raul
    3-1
    Ilie Octavian Marius
  • Benyi Crinel
    1-3
    Marchis Alexandra
  • Benyi Crinel
    3-1
    Ilie Octavian Marius
  • Marchis Alexandra
    3-2
    Ilie Octavian Marius
  • csoport: Felső: 7
  • Nistor Iosif
    1-3
    Loghin Florin
  • Nistor Iosif
    1-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Nistor Iosif
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Loghin Florin
    2-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Loghin Florin
    2-3
    Dabacan Dorin
  • Simo Jozsef Tibor
    3-2
    Dabacan Dorin
  • csoport: Felső: 6
  • Simo Elias Mate
    3-2
    Canea Kocsis András
  • Simo Elias Mate
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Simo Elias Mate
    3-0
    Schuller Claudiu
  • Canea Kocsis András
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Canea Kocsis András
    1-3
    Schuller Claudiu
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Schuller Claudiu
  • csoport: Felső: 5
  • Dranca David
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Dranca David
    3-2
    Májai Lehel
  • Dranca David
    2-3
    Sabau Gheorghe
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Májai Lehel
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Sabau Gheorghe
  • Májai Lehel
    2-3
    Sabau Gheorghe
  • csoport: Felső: 4
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Palencsar Nicolae
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Orban Alexandru
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Veres János
  • Palencsar Nicolae
    0-3
    Orban Alexandru
  • Palencsar Nicolae
    0-3
    Veres János
  • Orban Alexandru
    1-3
    Veres János
  • csoport: Felső: 3
  • Negrean Ioan
    2-3
    Marin Florin Cornel
  • Negrean Ioan
    3-0
    Birtalan Levente
  • Negrean Ioan
    2-3
    Sabau Aurel
  • Marin Florin Cornel
    3-0
    Birtalan Levente
  • Marin Florin Cornel
    1-3
    Sabau Aurel
  • Birtalan Levente
    3-2
    Sabau Aurel
  • csoport: Felső: 2
  • Székely Károly
    3-1
    Bardas Mark
  • Székely Károly
    3-0
    Szakács Sándor
  • Székely Károly
    3-0
    sandulescu adrian
  • Bardas Mark
    3-0
    Szakács Sándor
  • Bardas Mark
    3-2
    sandulescu adrian
  • Szakács Sándor
    0-3
    sandulescu adrian
  • csoport: Felső: 1
  • Jánosi Attila
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • Jánosi Attila
    1-3
    Orban Adrian
  • Jánosi Attila
    3-2
    Bardas Patrick
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Orban Adrian
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Bardas Patrick
  • Orban Adrian
    2-3
    Bardas Patrick
  • csoport: Alsó: 10
  • Loghin Florin
    0-3
    Birtalan Bence
  • Loghin Florin
    3-2
    Marchis Alexandra
  • Loghin Florin
    3-1
    Dospinescu George
  • Loghin Florin
    3-1
    Fülöp László
  • Loghin Florin
    3-0
    Onofrei Petru
  • Birtalan Bence
    3-1
    Marchis Alexandra
  • Birtalan Bence
    3-1
    Dospinescu George
  • Birtalan Bence
    3-2
    Fülöp László
  • Birtalan Bence
    3-1
    Onofrei Petru
  • Marchis Alexandra
    3-1
    Dospinescu George
  • Marchis Alexandra
    3-1
    Fülöp László
  • Marchis Alexandra
    3-1
    Onofrei Petru
  • Dospinescu George
    3-2
    Fülöp László
  • Dospinescu George
    3-1
    Onofrei Petru
  • Fülöp László
    3-1
    Onofrei Petru
  • csoport: Alsó: 9
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Postelnicu Mihai
  • Ilie Octavian Marius
    2-3
    Covaci Vasile
  • Ilie Octavian Marius
    2-3
    Canea Kocsis András
  • Ilie Octavian Marius
    0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Dragan Florin
  • Postelnicu Mihai
    3-0
    Covaci Vasile
  • Postelnicu Mihai
    3-1
    Canea Kocsis András
  • Postelnicu Mihai
    1-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Postelnicu Mihai
    1-3
    Dragan Florin
  • Covaci Vasile
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Covaci Vasile
    2-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Covaci Vasile
    1-3
    Dragan Florin
  • Canea Kocsis András
    0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Canea Kocsis András
    0-3
    Dragan Florin
  • Simo Jozsef Tibor
    0-3
    Dragan Florin
  • csoport: Alsó: 8
  • Dabacan Dorin
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Dirlea Ioan
  • Dabacan Dorin
    0-3
    Triff Raul
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Anca Ana Maria
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Tobosaru Gheorghe
  • Trandafir Vasile
    1-3
    Dirlea Ioan
  • Trandafir Vasile
    2-3
    Triff Raul
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Anca Ana Maria
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Tobosaru Gheorghe
  • Dirlea Ioan
    2-3
    Triff Raul
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Anca Ana Maria
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Tobosaru Gheorghe
  • Triff Raul
    3-0
    Anca Ana Maria
  • Triff Raul
    2-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Anca Ana Maria
    3-0
    Tobosaru Gheorghe
  • csoport: Alsó: 7
  • Májai Lehel
    1-3
    Nistor Iosif
  • Májai Lehel
    3-2
    Bozosan Petre
  • Májai Lehel
    2-3
    Palencsar Nicolae
  • Májai Lehel
    3-1
    Schuller Claudiu
  • Májai Lehel
    3-0
    Valea Claudiu
  • Nistor Iosif
    3-0
    Bozosan Petre
  • Nistor Iosif
    3-1
    Palencsar Nicolae
  • Nistor Iosif
    3-1
    Schuller Claudiu
  • Nistor Iosif
    3-0
    Valea Claudiu
  • Bozosan Petre
    1-3
    Palencsar Nicolae
  • Bozosan Petre
    2-3
    Schuller Claudiu
  • Bozosan Petre
    3-2
    Valea Claudiu
  • Palencsar Nicolae
    3-1
    Schuller Claudiu
  • Palencsar Nicolae
    3-0
    Valea Claudiu
  • Schuller Claudiu
    3-1
    Valea Claudiu
  • csoport: Alsó: 6
  • Orban Alexandru
    0-3
    Simo Elias Mate
  • Orban Alexandru
    3-2
    Kis István
  • Orban Alexandru
    0-3
    Marin Florin Cornel
  • Orban Alexandru
    3-1
    Sabau Gheorghe
  • Simo Elias Mate
    2-3
    Kis István
  • Simo Elias Mate
    3-2
    Marin Florin Cornel
  • Simo Elias Mate
    3-2
    Sabau Gheorghe
  • Kis István
    0-3
    Marin Florin Cornel
  • Kis István
    2-3
    Sabau Gheorghe
  • Marin Florin Cornel
    3-0
    Sabau Gheorghe
  • Simo Elias Mate
    3-1
    Attila Szilagyi
  • Marin Florin Cornel
    3-1
    Attila Szilagyi
  • Orban Alexandru
    3-1
    Attila Szilagyi
  • Kis István
    3-1
    Attila Szilagyi
  • Sabau Gheorghe
    3-1
    Attila Szilagyi
  • csoport: Alsó: 5
  • Dranca David
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Dranca David
    3-1
    Bardas Mark
  • Dranca David
    3-1
    Veres János
  • Dranca David
    3-0
    Birtalan Levente
  • Dranca David
    3-0
    Soficaru George
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Bardas Mark
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Veres János
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Birtalan Levente
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Soficaru George
  • Bardas Mark
    3-1
    Veres János
  • Bardas Mark
    3-0
    Birtalan Levente
  • Bardas Mark
    3-1
    Soficaru George
  • Veres János
    2-3
    Birtalan Levente
  • Veres János
    3-0
    Soficaru George
  • Birtalan Levente
    3-1
    Soficaru George
  • csoport: Alsó: 4
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Sabau Aurel
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Szakács Sándor
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Bolboaca Flaviu
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Sabau Aurel
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Szakács Sándor
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Bolboaca Flaviu
  • Sabau Aurel
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Sabau Aurel
    2-3
    Szakács Sándor
  • Sabau Aurel
    3-1
    Bolboaca Flaviu
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Szakács Sándor
  • Lőrincz Zoltán
    3-2
    Bolboaca Flaviu
  • Szakács Sándor
    3-2
    Bolboaca Flaviu
  • csoport: Alsó: 3
  • Negrean Ioan
    3-0
    Orban Adrian
  • Negrean Ioan
    3-1
    sandulescu adrian
  • Negrean Ioan
    3-0
    Strugar Ioan
  • Negrean Ioan
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Orban Adrian
    3-0
    sandulescu adrian
  • Orban Adrian
    2-3
    Strugar Ioan
  • Orban Adrian
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • sandulescu adrian
    2-3
    Strugar Ioan
  • sandulescu adrian
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Strugar Ioan
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • csoport: Alsó: 2
  • Husa Gelu
    3-2
    Orban Marius
  • Husa Gelu
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Husa Gelu
    1-3
    Székely Károly
  • Husa Gelu
    3-1
    Bardas Patrick
  • Orban Marius
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Orban Marius
    0-3
    Székely Károly
  • Orban Marius
    2-3
    Bardas Patrick
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Székely Károly
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Bardas Patrick
  • Székely Károly
    3-0
    Bardas Patrick
  • csoport: Alsó: 1
  • Benyi Crinel
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Benyi Crinel
    2-3
    Jánosi Attila
  • Benyi Crinel
    2-3
    Bardas Ioan
  • Benyi Crinel
    3-1
    Radu Constantin
  • Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    Jánosi Attila
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-2
    Bardas Ioan
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-1
    Radu Constantin
  • Jánosi Attila
    3-0
    Bardas Ioan
  • Jánosi Attila
    3-2
    Radu Constantin
  • Bardas Ioan
    3-2
    Radu Constantin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Benyi Crinel 
     
    3-0
    2-3
    2-3
    3-1
    2
  • 2
    Kriszta Árpád Lóránd 
    0-3
     
    2-3
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Jánosi Attila 
    3-2
    3-2
     
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Bardas Ioan 
    3-2
    2-3
    0-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Radu Constantin 
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Husa Gelu 
     
    3-2
    3-0
    1-3
    3-1
    3
  • 2
    Orban Marius 
    2-3
     
    1-3
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    Vaszi Dénes 
    0-3
    3-1
     
    1-3
    3-1
    2
  • 4
    Székely Károly 
    3-1
    3-0
    3-1
     
    3-0
    4
  • 5
    Bardas Patrick 
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Negrean Ioan 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Orban Adrian 
    0-3
     
    3-0
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    sandulescu adrian 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 4
    Strugar Ioan 
    0-3
    3-2
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Kántor Imre Zoltán 
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Pelaghie Ioan 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Sabau Aurel 
    3-2
    1-3
     
    3-2
    2-3
    3-1
    3
  • 4
    Lőrincz Zoltán 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 5
    Szakács Sándor 
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
     
    3-2
    3
  • 6
    Bolboaca Flaviu 
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dranca David 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Fancsali Kálmán 
    1-3
     
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Bardas Mark 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Veres János 
    1-3
    3-2
    1-3
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Birtalan Levente 
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
     
    3-1
    3
  • 6
    Soficaru George 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Orban Alexandru 
     
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Simo Elias Mate 
    3-0
     
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Kis István 
    2-3
    3-2
     
    0-3
    2-3
    3-1
    2
  • 4
    Marin Florin Cornel 
    3-0
    2-3
    3-0
     
    3-0
    3-1
    4
  • 5
    Sabau Gheorghe 
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Attila Szilagyi 
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Májai Lehel 
     
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Nistor Iosif 
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Bozosan Petre 
    2-3
    0-3
     
    1-3
    2-3
    3-2
    1
  • 4
    Palencsar Nicolae 
    3-2
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Schuller Claudiu 
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Valea Claudiu 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dabacan Dorin 
     
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Trandafir Vasile 
    3-0
     
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Dirlea Ioan 
    3-1
    3-1
     
    2-3
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Triff Raul 
    3-0
    3-2
    3-2
     
    3-0
    2-3
    4
  • 5
    Anca Ana Maria 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Tobosaru Gheorghe 
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ilie Octavian Marius 
     
    3-1
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    2
  • 2
    Postelnicu Mihai 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    1-3
    1-3
    2
  • 3
    Covaci Vasile 
    3-2
    0-3
     
    0-3
    2-3
    1-3
    1
  • 4
    Canea Kocsis András 
    3-2
    1-3
    3-0
     
    0-3
    0-3
    2
  • 5
    Simo Jozsef Tibor 
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
     
    0-3
    4
  • 6
    Dragan Florin 
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Birtalan Bence 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    5
  • 3
    Marchis Alexandra 
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Dospinescu George 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 5
    Fülöp László 
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Onofrei Petru 
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Jánosi Attila 
     
    0-3
    1-3
    3-2
    1
  • 2
    Pelaghie Ioan 
    3-0
     
    3-1
    1-3
    2
  • 3
    Orban Adrian 
    3-1
    1-3
     
    2-3
    1
  • 4
    Bardas Patrick 
    2-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Székely Károly 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Bardas Mark 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Szakács Sándor 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    sandulescu adrian 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Negrean Ioan 
     
    2-3
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Marin Florin Cornel 
    3-2
     
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Birtalan Levente 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Sabau Aurel 
    3-2
    3-1
    2-3
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    2-3
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    Palencsar Nicolae 
    3-2
     
    0-3
    0-3
    1
  • 3
    Orban Alexandru 
    3-0
    3-0
     
    1-3
    2
  • 4
    Veres János 
    3-1
    3-0
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dranca David 
     
    3-1
    3-2
    2-3
    2
  • 2
    Dirlea Ioan 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Májai Lehel 
    2-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Sabau Gheorghe 
    3-2
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Simo Elias Mate 
     
    3-2
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Canea Kocsis András 
    2-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 3
    Trandafir Vasile 
    3-0
    2-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Schuller Claudiu 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nistor Iosif 
     
    1-3
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Loghin Florin 
    3-1
     
    2-3
    2-3
    1
  • 3
    Simo Jozsef Tibor 
    3-1
    3-2
     
    3-2
    3
  • 4
    Dabacan Dorin 
    0-3
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Triff Raul 
     
    3-2
    0-3
    3-1
    2
  • 2
    Benyi Crinel 
    2-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 3
    Marchis Alexandra 
    3-0
    3-1
     
    3-2
    3
  • 4
    Ilie Octavian Marius 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dragan Florin 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Husa Gelu 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Bardas Ioan 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Dospinescu George 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Birtalan Bence 
     
    3-1
    0-3
    3-2
    2
  • 2
    Strugar Ioan 
    1-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    Vaszi Dénes 
    3-0
    3-1
     
    0-3
    2
  • 4
    Kriszta Árpád Lóránd 
    2-3
    3-0
    3-0
     
    2
Támogatók