Z Leauge Indoor 2019

Z Leauge Indoor 2019

Z Leauge Indoor 2019

by SmartSoft
Ország: Románia
Város: Târgu Mureș
Helyszín: Curteni
Cím: Sala de Sport
Kezdés időpontja: February 23, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: February 23, 2019, 18:00
Nevezési díj: 200.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • PC House 5  
     
     
  • participant SmartSoft 2  
    PC House 2  
    FC Lopodea Noua  
  • Supa Fresh 2  
    FC Lopodea Noua 3  
     
  • FC Lopodea Noua 8  
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    FC Lopodea Noua
    4-1-0
    20-7
    12
  • 2.
    PC House
    3-1-1
    15-8
    10
  • 3.
    Supa Fresh
    2-2-1
    13-15
    7
  • 4.
    participant SmartSoft
    2-3-0
    9-14
    6
  • 5.
    JacTravel
    2-1-0
    5-4
    6
  • 6.
    participant REEA
    1-2-0
    8-8
    3
  • 7.
    Majel
    1-2-0
    3-9
    3
  • 8.
    participant Roloway Athletics
    0-3-0
    0-8
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: B
  • 2.
    participant SmartSoft
    2-1-0
    6-5
    6
  • JacTravel
    2-1-0
    5-4
    6
  • 1.
    FC Lopodea Noua
    2-1-0
    9-3
    6
  • participant Roloway Athletics
    0-3-0
    0-8
    0
  • csoport: Felső: A
  • 1.
    PC House
    2-0-1
    8-3
    7
  • 2.
    Supa Fresh
    1-1-1
    7-6
    4
  • participant REEA
    1-2-0
    8-8
    3
  • Majel
    1-2-0
    3-9
    3
  • Név
    Pontok száma
  • 1.
    Demeter Tamas ( PC House )
    8
  • 2.
    Oniga Kristof ( FC Lopodea Noua )
    7
  • 3.
    Pécsi Ferenc ( Supa Fresh )
    6
  • 4.
    participant Paul Nichitoiu ( REEA )
    5
  • 5.
    Udvar András ( FC Lopodea Noua )
    5
  • 6.
    participant Lőrinczi Zoltán ( SmartSoft )
    4
  • 7.
    participant Simó Szabolcs ( SmartSoft )
    4
  • 8.
    Iszlai Attila ( Supa Fresh )
    3
  • 9.
    Gáspár Ferenc ( PC House )
    2
  • 10.
    Sárközi István ( FC Lopodea Noua )
    2
  • 11.
    Măgdălina Ovidiu Cristian ( Majel )
    2
  • 12.
    Molnár Gyöző Szabolcs ( FC Lopodea Noua )
    2
  • 13.
    Jánosi Attila ( PC House )
    2
  • 14.
    Turzai Zsolt ( FC Lopodea Noua )
    2
  • 15.
    Fazakas István ( Majel )
    1
  • 16.
    László Zsolt ( JacTravel )
    1
  • 17.
    Fülöp Attila ( Supa Fresh )
    1
  • 18.
    participant Ferenczi Emil ( REEA )
    1
  • 19.
    Hegedűs Károly ( Supa Fresh )
    1
  • 20.
    Szilagyi Zsolt ( PC House )
    1
  • Egyéni díj
    Név
  • Gólkirály
    Demeter Tamas
  • Legjobb kapus
    Kálmán Sámuel
  • Legjobb hátvéd
    Molnár Gyöző Szabolcs
  • Legjobb játékos
    Oniga Kristof
  • Egyéni díj
    Név
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • PC House
    2-3
    FC Lopodea Noua
  • Top 2-3
  • Supa Fresh
    4-1
    SmartSoft participant
  • Top 4
  • PC House
    5-2
    SmartSoft participant
  • Supa Fresh
    2-8
    FC Lopodea Noua
  • csoport: Felső: B
  • participant SmartSoft
    2-0
    Roloway Athletics participant
  • JacTravel
    2-1
    FC Lopodea Noua
  • participant SmartSoft
    3-1
    JacTravel
  • participant Roloway Athletics
    0-4
    FC Lopodea Noua
  • participant SmartSoft
    1-4
    FC Lopodea Noua
  • participant Roloway Athletics
    0-2
    JacTravel
  • csoport: Felső: A
  • Majel
    2-0
    Supa Fresh
  • participant REEA
    1-2
    PC House
  • PC House
    4-0
    Majel
  • participant REEA
    2-5
    Supa Fresh
  • participant REEA
    5-1
    Majel
  • PC House
    2-2
    Supa Fresh
  • csoport: Felső: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    REEA 
     
    1-2
    5-1
    2-5
    1
  • 2
    PC House 
    2-1
     
    4-0
    2-2
    2
  • 3
    Majel 
    1-5
    0-4
     
    2-0
    1
  • 4
    Supa Fresh 
    5-2
    2-2
    0-2
     
    1
  • csoport: Felső: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SmartSoft 
     
    2-0
    3-1
    1-4
    2
  • 2
    Roloway Athletics 
    0-2
     
    0-2
    0-4
    0
  • 3
    JacTravel 
    1-3
    2-0
     
    2-1
    2
  • 4
    FC Lopodea Noua 
    4-1
    4-0
    1-2
     
    2
Támogatók