Z Leauge Indoor 2019

Z Leauge Indoor 2019

Z Leauge Indoor 2019

by Ilyes Hunor
200.00 Ron
Țara: România Oraș: Târgu Mureș Locație: Curteni Adresă: Sala de Sport
Data de începere: February 23, 2019, 09:00 Data de încheiere: February 23, 2019, 18:00
Stagiul de play off
  • Nume
    Numărul punctelor
  • 1. Demeter Tamas ( PC House )
    8
  • 2. Oniga Kristof ( FC Lopodea Noua )
    7
  • 3. Pécsi Ferenc ( Supa Fresh )
    6
  • 4. participant Paul Nichitoiu ( REEA )
    5
  • 5. Udvar András ( FC Lopodea Noua )
    5
  • 6. participant Lőrinczi Zoltán ( SmartSoft )
    4
  • 7. participant Simó Szabolcs ( SmartSoft )
    4
  • 8. Iszlai Attila ( Supa Fresh )
    3
  • 9. Molnár Gyöző Szabolcs ( FC Lopodea Noua )
    2
  • 10. Jánosi Attila ( PC House )
    2
  • 11. Turzai Zsolt ( FC Lopodea Noua )
    2
  • 12. Gáspár Ferenc ( PC House )
    2
  • 13. Sárközi István ( FC Lopodea Noua )
    2
  • 14. Măgdălina Ovidiu Cristian ( Majel )
    2
  • 15. Sárközi Gergő ( FC Lopodea Noua )
    1
  • 16. participant Feier Sebastian ( REEA )
    1
  • 17. Jánosi-Rancz Zoltán ( Supa Fresh )
    1
  • 18. Czsaky Nándi ( PC House )
    1
  • 19. participant Czirjék Botond ( SmartSoft )
    1
  • 20. Nagy Zoltán ( PC House )
    1
  • Premiu special
    Nume
  • Golgeter
    Demeter Tamas
  • Cel mai bun portar
    Kálmán Sámuel
  • Cel mai bun fundaș
    Molnár Gyöző Szabolcs
  • Cel mai bun jucător
    Oniga Kristof
  • Premiu special
    Nume
  • Nume
    Permis
    Acțiuni
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: A
  • Majel
    2-0
    Supa Fresh
  • participant REEA
    1-2
    PC House
  • PC House
    4-0
    Majel
  • participant REEA
    2-5
    Supa Fresh
  • participant REEA
    5-1
    Majel
  • PC House
    2-2
    Supa Fresh
  • grupa: B
  • participant SmartSoft
    2-0
    participant Roloway Athletics participant
  • JacTravel
    2-1
    FC Lopodea Noua
  • participant SmartSoft
    3-1
    JacTravel
  • participant Roloway Athletics
    0-4
    FC Lopodea Noua
  • participant SmartSoft
    1-4
    FC Lopodea Noua
  • participant Roloway Athletics
    0-2
    JacTravel
  • Top 4
  • PC House
    5-2
    participant SmartSoft participant
  • Supa Fresh
    2-8
    FC Lopodea Noua
  • Top 2-3
  • Supa Fresh
    4-1
    participant SmartSoft participant
  • Top 1-2
  • PC House
    2-3
    FC Lopodea Noua
  • grupa: A
  • 1
    2
    3
    4
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    REEA
    1-2
    5-1
    2-5
    1
    3
  • 2
    PC House
    2-1
    4-0
    2-2
    2
    1
  • 3
    Majel
    1-5
    0-4
    2-0
    1
    4
  • 4
    Supa Fresh
    5-2
    2-2
    0-2
    1
    2
  • grupa: B
  • 1
    2
    3
    4
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    SmartSoft
    2-0
    3-1
    1-4
    2
    2
  • 2
    Roloway Athletics
    0-2
    0-2
    0-4
    0
    4
  • 3
    JacTravel
    1-3
    2-0
    2-1
    2
    3
  • 4
    FC Lopodea Noua
    4-1
    4-0
    1-2
    2
    1
Sponzori
ajax-icon Încărcare...