Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Avansati

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Avansati

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Dej
Helyszín: CS Tenis Dej - Grupul Scolar Somes
Cím: Str. Marasti nr. 20
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 05, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Damian Mircea
    3-1
    Dunka Dacian
  • Top 4
  • Scurtu Nicolae
    0-3
    Damian Mircea
  • Dunka Dacian
    3-0
    Fülöp Attila
  • Top 8
  • Spaller Tiberiu
    2-3
    Scurtu Nicolae
  • Damian Mircea
    3-0
    Strugar Ioan
  • Dunka Dacian
    3-0
    Barbuta Ioan
  • Vecian Marius
    0-3
    Fülöp Attila
  • Top 16
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Rosoga Liviu
  • Scurtu Nicolae
    3-2
    Joldes Adrian
  • Damian Mircea
    3-0
    Ivascu Cosmin
  • Strugar Ioan
    3-0
    Garaz Mircea
  • Breje Marin
    0-3
    Dunka Dacian
  • Tocaciu Septimiu
    1-3
    Barbuta Ioan
  • Fülöp László
    2-3
    Vecian Marius
  • Zavaski Ioan
    2-3
    Fülöp Attila
  • csoport: Felső: 8
  • Cobzaru Radu
    2-3
    Joldes Adrian
  • Cobzaru Radu
    2-3
    Tocaciu Septimiu
  • Cobzaru Radu
    3-0
    Pop Sabin
  • Joldes Adrian
    3-1
    Tocaciu Septimiu
  • Joldes Adrian
    3-0
    Pop Sabin
  • Tocaciu Septimiu
    3-0
    Pop Sabin
  • csoport: Felső: 7
  • Tigaroi Florin
    2-3
    Pop Danut
  • Tigaroi Florin
    1-3
    Ivascu Cosmin
  • Tigaroi Florin
    2-3
    Fülöp László
  • Pop Danut
    2-3
    Ivascu Cosmin
  • Pop Danut
    2-3
    Fülöp László
  • Ivascu Cosmin
    2-3
    Fülöp László
  • csoport: Felső: 6
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Scurtu Nicolae
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Vass Sándor
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Drimus Mihai
  • Scurtu Nicolae
    3-0
    Vass Sándor
  • Scurtu Nicolae
    3-0
    Drimus Mihai
  • Vass Sándor
    3-0
    Drimus Mihai
  • csoport: Felső: 5
  • Damian Mircea
    3-1
    Vecian Marius
  • Damian Mircea
    3-0
    Tofeni Ovidiu
  • Damian Mircea
    3-2
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Vecian Marius
    3-2
    Tofeni Ovidiu
  • Vecian Marius
    3-0
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Tofeni Ovidiu
    2-3
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • csoport: Felső: 4
  • Garaz Mircea
    3-2
    Andreica Daniel
  • Garaz Mircea
    3-0
    Barbos Florin
  • Garaz Mircea
    3-1
    Zavaski Ioan
  • Andreica Daniel
    3-0
    Barbos Florin
  • Andreica Daniel
    0-3
    Zavaski Ioan
  • Barbos Florin
    2-3
    Zavaski Ioan
  • csoport: Felső: 3
  • Breje Marin
    3-0
    Maran Petru
  • Breje Marin
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Breje Marin
    3-1
    Rosoga Liviu
  • Maran Petru
    2-3
    Lupescu Nicolae
  • Maran Petru
    3-2
    Rosoga Liviu
  • Lupescu Nicolae
    2-3
    Rosoga Liviu
  • csoport: Felső: 2
  • Strugar Ioan
    3-2
    Fülöp Attila
  • Strugar Ioan
    2-3
    Vajda Ernő
  • Strugar Ioan
    3-0
    Boros Mihaly
  • Fülöp Attila
    3-1
    Vajda Ernő
  • Fülöp Attila
    3-0
    Boros Mihaly
  • Vajda Ernő
    3-0
    Boros Mihaly
  • csoport: Felső: 1
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Dunka Dacian
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Petrache Radu
  • Spaller Tiberiu
    2-3
    Badescu Tudor
  • Dunka Dacian
    3-0
    Petrache Radu
  • Dunka Dacian
    3-0
    Badescu Tudor
  • Petrache Radu
    3-0
    Badescu Tudor
  • csoport: Alsó: 8
  • Vecian Marius
    3-2
    Vass Sándor
  • Vecian Marius
    2-3
    Cobzaru Radu
  • Vecian Marius
    3-2
    Fülöp László
  • Vecian Marius
    3-0
    Hales Teodor
  • Vecian Marius
    3-0
    Giurgiu Mircea
  • Vass Sándor
    0-3
    Cobzaru Radu
  • Vass Sándor
    3-1
    Fülöp László
  • Vass Sándor
    3-1
    Hales Teodor
  • Vass Sándor
    0-3
    Giurgiu Mircea
  • Cobzaru Radu
    3-0
    Fülöp László
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Hales Teodor
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Giurgiu Mircea
  • Fülöp László
    3-1
    Hales Teodor
  • Fülöp László
    3-1
    Giurgiu Mircea
  • Hales Teodor
    1-3
    Giurgiu Mircea
  • csoport: Alsó: 7
  • Andreica Daniel
    3-2
    Tofeni Ovidiu
  • Andreica Daniel
    1-3
    Tigaroi Florin
  • Andreica Daniel
    3-1
    Drimus Mihai
  • Andreica Daniel
    3-1
    Ispan Stefan
  • Andreica Daniel
    3-0
    Muresan Carmen
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Tigaroi Florin
  • Tofeni Ovidiu
    2-3
    Drimus Mihai
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Ispan Stefan
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Muresan Carmen
  • Tigaroi Florin
    3-1
    Drimus Mihai
  • Tigaroi Florin
    3-2
    Ispan Stefan
  • Tigaroi Florin
    3-1
    Muresan Carmen
  • Drimus Mihai
    2-3
    Ispan Stefan
  • Drimus Mihai
    3-0
    Muresan Carmen
  • Ispan Stefan
    0-3
    Muresan Carmen
  • csoport: Alsó: 6
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Maran Petru
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Barbos Florin
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Ivascu Gavrila
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Onofrei Petru
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    1-3
    Maran Petru
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    3-2
    Barbos Florin
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    3-1
    Ivascu Gavrila
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    3-0
    Onofrei Petru
  • Maran Petru
    2-3
    Barbos Florin
  • Maran Petru
    3-0
    Ivascu Gavrila
  • Maran Petru
    3-1
    Onofrei Petru
  • Barbos Florin
    3-1
    Ivascu Gavrila
  • Barbos Florin
    3-0
    Onofrei Petru
  • Ivascu Gavrila
    1-3
    Onofrei Petru
  • csoport: Alsó: 5
  • Fülöp Attila
    2-3
    Damian Mircea
  • Fülöp Attila
    3-2
    Zavaski Ioan
  • Fülöp Attila
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Fülöp Attila
    3-0
    Solyom Sandor
  • Fülöp Attila
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Damian Mircea
    0-3
    Zavaski Ioan
  • Damian Mircea
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Damian Mircea
    3-1
    Solyom Sandor
  • Damian Mircea
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Lupescu Nicolae
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Solyom Sandor
  • Zavaski Ioan
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Lupescu Nicolae
    3-1
    Solyom Sandor
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Solyom Sandor
    3-0
    Sarcani Andrei
  • csoport: Alsó: 4
  • Vajda Ernő
    2-3
    Garaz Mircea
  • Vajda Ernő
    3-2
    Bal Adrian
  • Vajda Ernő
    3-2
    Rosoga Liviu
  • Vajda Ernő
    1-3
    Dunka Dacian
  • Vajda Ernő
    3-0
    Ariciu George
  • Garaz Mircea
    3-1
    Bal Adrian
  • Garaz Mircea
    3-0
    Rosoga Liviu
  • Garaz Mircea
    3-2
    Dunka Dacian
  • Garaz Mircea
    3-0
    Ariciu George
  • Bal Adrian
    2-3
    Rosoga Liviu
  • Bal Adrian
    2-3
    Dunka Dacian
  • Bal Adrian
    3-0
    Ariciu George
  • Rosoga Liviu
    2-3
    Dunka Dacian
  • Rosoga Liviu
    3-2
    Ariciu George
  • Dunka Dacian
    3-0
    Ariciu George
  • csoport: Alsó: 3
  • Joldes Adrian
    1-3
    Breje Marin
  • Joldes Adrian
    3-0
    Chira Lucian
  • Joldes Adrian
    3-0
    Boros Mihaly
  • Joldes Adrian
    3-0
    Petrache Radu
  • Joldes Adrian
    3-1
    Criste Mihai Marius
  • Breje Marin
    2-3
    Chira Lucian
  • Breje Marin
    3-0
    Boros Mihaly
  • Breje Marin
    3-0
    Petrache Radu
  • Breje Marin
    3-0
    Criste Mihai Marius
  • Chira Lucian
    0-3
    Boros Mihaly
  • Chira Lucian
    1-3
    Petrache Radu
  • Chira Lucian
    3-2
    Criste Mihai Marius
  • Boros Mihaly
    2-3
    Petrache Radu
  • Boros Mihaly
    3-0
    Criste Mihai Marius
  • Petrache Radu
    3-0
    Criste Mihai Marius
  • csoport: Alsó: 2
  • Pop Danut
    1-3
    Strugar Ioan
  • Pop Danut
    3-0
    Tocaciu Septimiu
  • Pop Danut
    3-2
    Szarvas Karoly
  • Pop Danut
    3-0
    Badescu Tudor
  • Pop Danut
    3-0
    Sticlet Doru
  • Strugar Ioan
    3-0
    Tocaciu Septimiu
  • Strugar Ioan
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Strugar Ioan
    3-0
    Badescu Tudor
  • Strugar Ioan
    3-0
    Sticlet Doru
  • Tocaciu Septimiu
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Tocaciu Septimiu
    3-0
    Badescu Tudor
  • Tocaciu Septimiu
    3-1
    Sticlet Doru
  • Szarvas Karoly
    1-3
    Badescu Tudor
  • Szarvas Karoly
    3-0
    Sticlet Doru
  • Badescu Tudor
    3-0
    Sticlet Doru
  • csoport: Alsó: 1
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Scurtu Nicolae
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Bote Tudor
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Pop Sabin
  • Spaller Tiberiu
    3-2
    Ivascu Cosmin
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Farcas Mihnea
  • Scurtu Nicolae
    3-2
    Bote Tudor
  • Scurtu Nicolae
    2-3
    Pop Sabin
  • Scurtu Nicolae
    3-0
    Ivascu Cosmin
  • Scurtu Nicolae
    3-1
    Farcas Mihnea
  • Bote Tudor
    2-3
    Pop Sabin
  • Bote Tudor
    0-3
    Ivascu Cosmin
  • Bote Tudor
    3-0
    Farcas Mihnea
  • Pop Sabin
    0-3
    Ivascu Cosmin
  • Pop Sabin
    3-1
    Farcas Mihnea
  • Ivascu Cosmin
    3-0
    Farcas Mihnea
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Spaller Tiberiu 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Scurtu Nicolae 
    0-3
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Bote Tudor 
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Pop Sabin 
    1-3
    3-2
    3-2
     
    0-3
    3-1
    3
  • 5
    Ivascu Cosmin 
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 6
    Farcas Mihnea 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pop Danut 
     
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Strugar Ioan 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Tocaciu Septimiu 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Szarvas Karoly 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Badescu Tudor 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 6
    Sticlet Doru 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Joldes Adrian 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Breje Marin 
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Chira Lucian 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1-3
    3-2
    2
  • 4
    Boros Mihaly 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Petrache Radu 
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    3
  • 6
    Criste Mihai Marius 
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Vajda Ernő 
     
    2-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-0
    3
  • 2
    Garaz Mircea 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
  • 3
    Bal Adrian 
    2-3
    1-3
     
    2-3
    2-3
    3-0
    1
  • 4
    Rosoga Liviu 
    2-3
    0-3
    3-2
     
    2-3
    3-2
    2
  • 5
    Dunka Dacian 
    3-1
    2-3
    3-2
    3-2
     
    3-0
    4
  • 6
    Ariciu George 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Damian Mircea 
    3-2
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Zavaski Ioan 
    2-3
    3-0
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Solyom Sandor 
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Sarcani Andrei 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Barbuta Ioan 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Sinpetrean Comsa Gheorghe 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Maran Petru 
    2-3
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Barbos Florin 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Ivascu Gavrila 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Onofrei Petru 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Andreica Daniel 
     
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Tofeni Ovidiu 
    2-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Tigaroi Florin 
    3-1
    1-3
     
    3-1
    3-2
    3-1
    4
  • 4
    Drimus Mihai 
    1-3
    3-2
    1-3
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Ispan Stefan 
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 6
    Muresan Carmen 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Vecian Marius 
     
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Vass Sándor 
    2-3
     
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
  • 3
    Cobzaru Radu 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3-1
    5
  • 4
    Fülöp László 
    2-3
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 5
    Hales Teodor 
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Giurgiu Mircea 
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Spaller Tiberiu 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Dunka Dacian 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Petrache Radu 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Badescu Tudor 
    3-2
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Strugar Ioan 
     
    3-2
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Fülöp Attila 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Vajda Ernő 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Boros Mihaly 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Breje Marin 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Maran Petru 
    0-3
     
    2-3
    3-2
    1
  • 3
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 4
    Rosoga Liviu 
    1-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Garaz Mircea 
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Andreica Daniel 
    2-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    Barbos Florin 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Zavaski Ioan 
    1-3
    3-0
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Damian Mircea 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Vecian Marius 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Tofeni Ovidiu 
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Sinpetrean Comsa Gheorghe 
    2-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Barbuta Ioan 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Scurtu Nicolae 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Vass Sándor 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Drimus Mihai 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tigaroi Florin 
     
    2-3
    1-3
    2-3
    0
  • 2
    Pop Danut 
    3-2
     
    2-3
    2-3
    1
  • 3
    Ivascu Cosmin 
    3-1
    3-2
     
    2-3
    2
  • 4
    Fülöp László 
    3-2
    3-2
    3-2
     
    3
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Cobzaru Radu 
     
    2-3
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Joldes Adrian 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Tocaciu Septimiu 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Pop Sabin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók