Eu si Paleta de Tenis

Eu si Paleta de Tenis

Eu si Paleta de Tenis

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: June 09, 2018, 13:30
Befejezés időpontja: June 10, 2018, 02:00
Nevezési díj: 35.00 Ron

Indicaţii de acces:
- dinspre Cluj se trece de benzinăria MOL, apoi prima stradă la stânga ...
- dinspre Alba Iulia după PENI MARKET prima stradă la dreapta ...
... apoi pe stânga la 200 m se intră in curtea sălii de sport.

Logistica:
Număr de mese: 16 (ITTF)
Mingi de plastic

Se asigură asistență medicală (Crucea Rosie.)

Taxa de înscriere:
- 35 lei
- copii 15 lei
- persoane cu dizabilităţi - fără taxă
... din taxă câte 1 leu/jucător - donație Amatur

Materiale de premiere: cupe, medalii şi diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8
Se asigură apă minerală, apă plată, cafea şi o masă de prânz

Amatori (MP<20) - ora 09.30 (ultima confirmare)
- 84 jucători (din care 2 wild-card)

Elite/Open (MP>=20) - ora 13.30 (ultima confirmare)
- 54 jucători (din care 2 wild-card)

Mod de desfăşurare:
- grupe inferioare de câte 6, se califică primii 4
- grupe superioare de 4, se califică primii 2
- eliminatorii - locurile 1 dupa numărul grupei, locurile 2 aranjate automat din program

Inscrieri: pe forum sau telefonic până vineri ora 18.00 în ordinea înscrierilor, la sală până la 09.30, în limita locurilor disponibile şi în ordinea sosirii
Ultima retragere la termen: joi ora 21.00

Organizatori: principal - Neluțu Dîrlea 0755-057282, tehnic - Florin Apian 0748-143566

La acest turneu veți găsi articole sportive asigurate de firma SC ANDROGIR SRL, reprezentant Xiom și Nittaku www.tenismasa.ro


Turnee Aiud: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Turnee.php?locs=Aiud

 

VĂ AŞTEPTĂM CU DRAG!

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Nistor Dorel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Nistor Dorel 3  
     
     
     
     
  • Teleky Zsolt 3  
    Teleky Zsolt 0  
     
     
     
     
  • Moldovan Ovidiu 1  
     
    Nistor Dorel 3  
     
     
     
  • Baciu Gabriel 2  
     
    Sicoe Rodica 0  
     
     
     
  • Oprea Adrian 3  
    Oprea Adrian 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Sicoe Rodica 3  
     
     
     
     
  • Sicoe Rodica 3  
     
     
    Nistor Dorel 1  
     
     
  • Dezső Lóránd 3  
     
     
    Zbancu Leo 3  
     
     
  • 0  
    Dezső Lóránd 1  
     
     
     
     
  • Carpaci Alexandru 1  
    Zbancu Leo 3  
     
     
     
     
  • Zbancu Leo 3  
     
    Zbancu Leo 3  
     
     
     
  • Tira Viorel 0  
     
    Govoreanu Florin 0  
     
     
     
  • Govoreanu Florin 3  
    Govoreanu Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Andone Claudiu 0  
     
     
     
     
  • Andone Claudiu 3  
     
     
     
    Zbancu Leo 3  
    Zbancu Leo  
  • Petrus Florin 3  
     
     
     
    Suflețel Radu 1  
     
  • 0  
    Petrus Florin 3  
     
     
     
     
  • Zidar Victor 3  
    Zidar Victor 0  
     
     
     
     
  • Korábian Tamás 2  
     
    Petrus Florin 3  
     
     
     
  • Muresan Iulian 3  
     
    Maxim Valentin 2  
     
     
     
  • Zamblău Ionuț 2  
    Muresan Iulian 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Maxim Valentin 3  
     
     
     
     
  • Maxim Valentin 3  
     
     
    Petrus Florin 1  
     
     
  • Suflețel Radu 3  
     
     
    Suflețel Radu 3  
     
     
  • 0  
    Suflețel Radu 3  
     
     
     
     
  • Butura Vasile 1  
    Apian Florin 2  
     
     
     
     
  • Apian Florin 3  
     
    Suflețel Radu 3  
     
     
     
  • Nascu Serban 1  
     
    Pavel Călin 2  
     
     
     
  • Pavel Călin 3  
    Pavel Călin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Muntean Alin 0  
     
     
     
     
  • Muntean Alin 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Zbancu Leo
    11-1-0
    35-11
    33
  • 2.
    Suflețel Radu
    10-2-0
    33-16
    30
  • 3.
    Nistor Dorel
    9-1-0
    28-5
    27
  • 4.
    Petrus Florin
    8-3-0
    27-15
    24
  • 5.
    Maxim Valentin
    8-2-0
    28-12
    24
  • 6.
    Pavel Călin
    7-3-0
    24-16
    21
  • 7.
    Sicoe Rodica
    7-3-0
    24-11
    21
  • 8.
    Govoreanu Florin
    5-5-0
    23-19
    15
  • 9.
    Dezső Lóránd
    8-1-0
    25-12
    24
  • 10.
    Andone Claudiu
    7-2-0
    22-10
    21
  • 11.
    Muntean Alin
    7-2-0
    23-12
    21
  • 12.
    Apian Florin
    7-2-0
    24-12
    21
  • 13.
    Zidar Victor
    5-4-0
    20-20
    15
  • 14.
    Muresan Iulian
    5-4-0
    17-18
    15
  • 15.
    Oprea Adrian
    5-4-0
    17-17
    15
  • 16.
    Teleky Zsolt
    5-3-0
    16-12
    15
  • 17.
    Baciu Gabriel
    6-2-0
    22-8
    18
  • 18.
    Nascu Serban
    6-2-0
    19-8
    18
  • 19.
    Zamblău Ionuț
    5-3-0
    20-13
    15
  • 20.
    Carpaci Alexandru
    5-3-0
    19-12
    15
  • 21.
    Moldovan Ovidiu
    5-3-0
    16-13
    15
  • 22.
    Butura Vasile
    4-4-0
    16-15
    12
  • 23.
    Korábian Tamás
    4-4-0
    18-18
    12
  • 24.
    Tira Viorel
    4-4-0
    18-14
    12
  • 25.
    Mocean Dan
    4-3-0
    16-11
    12
  • 26.
    Bleoca Marius
    4-3-0
    16-13
    12
  • 27.
    participant Józsa Zoltán
    3-4-0
    12-15
    9
  • 28.
    Iaru Horatiu
    3-4-0
    12-12
    9
  • 29.
    Boeriu Cezara
    3-4-0
    12-15
    9
  • 30.
    Blaga Marius
    3-4-0
    14-15
    9
  • 31.
    Cuesdean Rares
    3-4-0
    10-18
    9
  • 32.
    Motorga Dorin
    2-5-0
    8-16
    6
  • 33.
    Veres János
    2-5-0
    7-19
    6
  • 34.
    Pop Danut
    2-5-0
    8-16
    6
  • 35.
    Mican Nicolae
    1-5-0
    7-15
    3
  • 36.
    Ciobanu Daniel
    1-5-0
    5-15
    3
  • 37.
    Miron Mihai
    2-3-0
    8-11
    6
  • 38.
    Bora Nicolae
    2-3-0
    12-13
    6
  • 39.
    Popa Gheorghe
    1-4-0
    6-13
    3
  • 40.
    Barbulescu Dan
    1-4-0
    9-12
    3
  • 41.
    Beches Andrei
    1-4-0
    6-13
    3
  • 42.
    Ambrus Szilárd
    1-3-0
    3-9
    3
  • 43.
    Migea Cornel
    1-4-0
    7-13
    3
  • 44.
    Kromek Iulian
    1-4-0
    4-12
    3
  • 45.
    Ciurcă Sorin
    1-4-0
    5-12
    3
  • 46.
    Peta Octavian
    1-4-0
    7-13
    3
  • 47.
    Jánosi Attila
    1-4-0
    4-12
    3
  • 48.
    Bumbu Pavel
    0-5-0
    1-15
    0
  • 49.
    Groza Florin
    0-5-0
    3-15
    0
  • 50.
    Kántor Imre Zoltán
    0-5-0
    4-15
    0
  • 51.
    Tarlea Adrian
    0-5-0
    2-15
    0
  • 52.
    Decean Darian
    0-5-0
    3-15
    0
  • 53.
    Kriszta Árpád Lóránd
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Andone Claudiu
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Zamblău Ionuț
    1-1-0
    4-3
    3
  • Veres János
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Petrus Florin
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Carpaci Alexandru
    1-1-0
    5-3
    3
  • Mocean Dan
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Muntean Alin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Oprea Adrian
    1-1-0
    4-4
    3
  • Iaru Horatiu
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Baciu Gabriel
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Nascu Serban
    1-1-0
    3-4
    3
  • Motorga Dorin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Sicoe Rodica
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Pavel Călin
    1-1-0
    3-4
    3
  • participant Józsa Zoltán
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Suflețel Radu
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Teleky Zsolt
    1-1-0
    4-4
    3
  • Blaga Marius
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Maxim Valentin
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Govoreanu Florin
    1-1-0
    5-5
    3
  • Mican Nicolae
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Dezső Lóránd
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Zidar Victor
    1-1-0
    5-5
    3
  • Boeriu Cezara
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Zbancu Leo
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Korábian Tamás
    1-1-0
    4-4
    3
  • Ciobanu Daniel
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Muresan Iulian
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Tira Viorel
    1-1-0
    5-4
    3
  • Bleoca Marius
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Apian Florin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Moldovan Ovidiu
    1-1-0
    3-4
    3
  • Pop Danut
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Nistor Dorel
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Butura Vasile
    1-1-0
    3-3
    3
  • Cuesdean Rares
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Nascu Serban
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Moldovan Ovidiu
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Petrus Florin
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Veres János
    2-3-0
    7-13
    6
  • Popa Gheorghe
    1-4-0
    6-13
    3
  • Decean Darian
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Pavel Călin
    4-1-0
    13-8
    12
  • 2.
    Bleoca Marius
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Oprea Adrian
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Zidar Victor
    3-2-0
    12-10
    9
  • Barbulescu Dan
    1-4-0
    9-12
    3
  • Groza Florin
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Suflețel Radu
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Korábian Tamás
    3-2-0
    12-11
    9
  • 3.
    Cuesdean Rares
    3-2-0
    10-12
    9
  • 4.
    Govoreanu Florin
    2-3-0
    12-11
    6
  • Bora Nicolae
    2-3-0
    12-13
    6
  • Migea Cornel
    1-4-0
    7-13
    3
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Maxim Valentin
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Zbancu Leo
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Butura Vasile
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    Blaga Marius
    3-2-0
    13-9
    9
  • Kromek Iulian
    1-4-0
    4-12
    3
  • Bumbu Pavel
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Dezső Lóránd
    5-0-0
    15-7
    15
  • 4.
    participant Józsa Zoltán
    3-2-0
    11-9
    9
  • 2.
    Tira Viorel
    3-2-0
    13-7
    9
  • 3.
    Iaru Horatiu
    3-2-0
    11-6
    9
  • Ciurcă Sorin
    1-4-0
    5-12
    3
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Zamblău Ionuț
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Apian Florin
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Carpaci Alexandru
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Motorga Dorin
    2-3-0
    7-10
    6
  • Peta Octavian
    1-4-0
    7-13
    3
  • Kántor Imre Zoltán
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 2.
    Baciu Gabriel
    4-1-0
    14-5
    12
  • 1.
    Mocean Dan
    4-1-0
    14-5
    12
  • 3.
    Andone Claudiu
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Pop Danut
    2-3-0
    6-10
    6
  • Jánosi Attila
    1-4-0
    4-12
    3
  • Tarlea Adrian
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Muntean Alin
    4-1-0
    14-8
    12
  • 2.
    Sicoe Rodica
    3-2-0
    12-7
    9
  • 3.
    Boeriu Cezara
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Muresan Iulian
    2-3-0
    8-10
    6
  • Miron Mihai
    2-3-0
    8-11
    6
  • Beches Andrei
    1-4-0
    6-13
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Nistor Dorel
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Teleky Zsolt
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Ambrus Szilárd
    1-3-0
    3-9
    3
  • 4.
    Mican Nicolae
    1-3-0
    5-9
    3
  • Ciobanu Daniel
    1-3-0
    4-9
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Zbancu Leo
    3-1
    Suflețel Radu
  • Top 4
  • Nistor Dorel
    1-3
    Zbancu Leo
  • Petrus Florin
    1-3
    Suflețel Radu
  • Top 8
  • Nistor Dorel
    3-0
    Sicoe Rodica
  • Zbancu Leo
    3-0
    Govoreanu Florin
  • Petrus Florin
    3-2
    Maxim Valentin
  • Suflețel Radu
    3-2
    Pavel Călin
  • Top 16
  • Nistor Dorel
    3-0
    Teleky Zsolt
  • Oprea Adrian
    1-3
    Sicoe Rodica
  • Dezső Lóránd
    1-3
    Zbancu Leo
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Andone Claudiu
  • Petrus Florin
    3-0
    Zidar Victor
  • Muresan Iulian
    0-3
    Maxim Valentin
  • Suflețel Radu
    3-2
    Apian Florin
  • Pavel Călin
    3-0
    Muntean Alin
  • Top 32
  • Nistor Dorel
    3-0
  • Teleky Zsolt
    3-1
    Moldovan Ovidiu
  • Baciu Gabriel
    2-3
    Oprea Adrian
  • 0-3
    Sicoe Rodica
  • Dezső Lóránd
    3-0
  • Carpaci Alexandru
    1-3
    Zbancu Leo
  • Tira Viorel
    0-3
    Govoreanu Florin
  • 0-3
    Andone Claudiu
  • Petrus Florin
    3-0
  • Zidar Victor
    3-2
    Korábian Tamás
  • Muresan Iulian
    3-2
    Zamblău Ionuț
  • 0-3
    Maxim Valentin
  • Suflețel Radu
    3-0
  • Butura Vasile
    1-3
    Apian Florin
  • Nascu Serban
    1-3
    Pavel Călin
  • 0-3
    Muntean Alin
  • csoport: Felső: 4
  • Zamblău Ionuț
    1-3
    Andone Claudiu
  • Zamblău Ionuț
    3-0
    Veres János
  • Andone Claudiu
    3-0
    Veres János
  • csoport: Felső: 3
  • Mocean Dan
    0-3
    Carpaci Alexandru
  • Mocean Dan
    2-3
    Petrus Florin
  • Carpaci Alexandru
    2-3
    Petrus Florin
  • csoport: Felső: 2
  • Muntean Alin
    3-0
    Iaru Horatiu
  • Muntean Alin
    3-1
    Oprea Adrian
  • Iaru Horatiu
    1-3
    Oprea Adrian
  • csoport: Felső: 9
  • Nascu Serban
    0-3
    Baciu Gabriel
  • Nascu Serban
    3-1
    Motorga Dorin
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Motorga Dorin
  • csoport: Felső: 8
  • Pavel Călin
    0-3
    Sicoe Rodica
  • Pavel Călin
    3-1
    Józsa Zoltán participant
  • Sicoe Rodica
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • csoport: Felső: 7
  • Suflețel Radu
    3-1
    Teleky Zsolt
  • Suflețel Radu
    3-0
    Blaga Marius
  • Teleky Zsolt
    3-1
    Blaga Marius
  • csoport: Felső: 6
  • Maxim Valentin
    3-0
    Mican Nicolae
  • Maxim Valentin
    3-2
    Govoreanu Florin
  • Mican Nicolae
    2-3
    Govoreanu Florin
  • csoport: Felső: 5
  • Dezső Lóránd
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Dezső Lóránd
    3-2
    Zidar Victor
  • Boeriu Cezara
    2-3
    Zidar Victor
  • csoport: Felső: 12
  • Korábian Tamás
    1-3
    Zbancu Leo
  • Korábian Tamás
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Zbancu Leo
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • csoport: Felső: 11
  • Bleoca Marius
    1-3
    Tira Viorel
  • Bleoca Marius
    1-3
    Muresan Iulian
  • Tira Viorel
    2-3
    Muresan Iulian
  • csoport: Felső: 10
  • Moldovan Ovidiu
    0-3
    Apian Florin
  • Moldovan Ovidiu
    3-1
    Pop Danut
  • Apian Florin
    3-1
    Pop Danut
  • csoport: Felső: 1
  • Nistor Dorel
    3-0
    Butura Vasile
  • Nistor Dorel
    3-0
    Cuesdean Rares
  • Butura Vasile
    3-0
    Cuesdean Rares
  • csoport: Alsó: 9
  • Moldovan Ovidiu
    0-3
    Nascu Serban
  • Moldovan Ovidiu
    3-1
    Popa Gheorghe
  • Moldovan Ovidiu
    3-1
    Petrus Florin
  • Moldovan Ovidiu
    3-0
    Decean Darian
  • Moldovan Ovidiu
    3-1
    Veres János
  • Nascu Serban
    3-0
    Popa Gheorghe
  • Nascu Serban
    3-1
    Petrus Florin
  • Nascu Serban
    3-0
    Decean Darian
  • Nascu Serban
    3-0
    Veres János
  • Popa Gheorghe
    0-3
    Petrus Florin
  • Popa Gheorghe
    3-1
    Decean Darian
  • Popa Gheorghe
    2-3
    Veres János
  • Petrus Florin
    3-0
    Decean Darian
  • Petrus Florin
    3-0
    Veres János
  • Decean Darian
    2-3
    Veres János
  • csoport: Alsó: 8
  • Pavel Călin
    1-3
    Zidar Victor
  • Pavel Călin
    3-2
    Bleoca Marius
  • Pavel Călin
    3-0
    Oprea Adrian
  • Pavel Călin
    3-1
    Groza Florin
  • Pavel Călin
    3-2
    Barbulescu Dan
  • Zidar Victor
    2-3
    Bleoca Marius
  • Zidar Victor
    1-3
    Oprea Adrian
  • Zidar Victor
    3-1
    Groza Florin
  • Zidar Victor
    3-2
    Barbulescu Dan
  • Bleoca Marius
    3-0
    Oprea Adrian
  • Bleoca Marius
    3-1
    Groza Florin
  • Bleoca Marius
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Oprea Adrian
    3-0
    Groza Florin
  • Oprea Adrian
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Groza Florin
    0-3
    Barbulescu Dan
  • csoport: Alsó: 7
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Suflețel Radu
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Korábian Tamás
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Migea Cornel
  • Govoreanu Florin
    3-2
    Bora Nicolae
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Cuesdean Rares
  • Suflețel Radu
    3-2
    Korábian Tamás
  • Suflețel Radu
    3-0
    Migea Cornel
  • Suflețel Radu
    2-3
    Bora Nicolae
  • Suflețel Radu
    3-0
    Cuesdean Rares
  • Korábian Tamás
    1-3
    Migea Cornel
  • Korábian Tamás
    3-2
    Bora Nicolae
  • Korábian Tamás
    3-1
    Cuesdean Rares
  • Migea Cornel
    2-3
    Bora Nicolae
  • Migea Cornel
    2-3
    Cuesdean Rares
  • Bora Nicolae
    2-3
    Cuesdean Rares
  • csoport: Alsó: 6
  • Maxim Valentin
    3-2
    Zbancu Leo
  • Maxim Valentin
    2-3
    Blaga Marius
  • Maxim Valentin
    3-2
    Butura Vasile
  • Maxim Valentin
    3-0
    Kromek Iulian
  • Maxim Valentin
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Zbancu Leo
    3-2
    Blaga Marius
  • Zbancu Leo
    3-1
    Butura Vasile
  • Zbancu Leo
    3-0
    Kromek Iulian
  • Zbancu Leo
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Blaga Marius
    2-3
    Butura Vasile
  • Blaga Marius
    3-1
    Kromek Iulian
  • Blaga Marius
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Butura Vasile
    3-0
    Kromek Iulian
  • Butura Vasile
    3-1
    Bumbu Pavel
  • Kromek Iulian
    3-0
    Bumbu Pavel
  • csoport: Alsó: 5
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Tira Viorel
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Dezső Lóránd
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Iaru Horatiu
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Ciurcă Sorin
  • Tira Viorel
    2-3
    Dezső Lóránd
  • Tira Viorel
    3-0
    Iaru Horatiu
  • Tira Viorel
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Tira Viorel
    3-0
    Ciurcă Sorin
  • Dezső Lóránd
    3-2
    Iaru Horatiu
  • Dezső Lóránd
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dezső Lóránd
    3-1
    Ciurcă Sorin
  • Iaru Horatiu
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Iaru Horatiu
    3-0
    Ciurcă Sorin
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Ciurcă Sorin
  • csoport: Alsó: 4
  • Apian Florin
    1-3
    Zamblău Ionuț
  • Apian Florin
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Apian Florin
    3-0
    Motorga Dorin
  • Apian Florin
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Apian Florin
    3-1
    Peta Octavian
  • Zamblău Ionuț
    2-3
    Carpaci Alexandru
  • Zamblău Ionuț
    3-1
    Motorga Dorin
  • Zamblău Ionuț
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Zamblău Ionuț
    3-1
    Peta Octavian
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Motorga Dorin
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Carpaci Alexandru
    3-1
    Peta Octavian
  • Motorga Dorin
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Motorga Dorin
    3-1
    Peta Octavian
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Peta Octavian
  • csoport: Alsó: 3
  • Mocean Dan
    2-3
    Baciu Gabriel
  • Mocean Dan
    3-1
    Andone Claudiu
  • Mocean Dan
    3-0
    Pop Danut
  • Mocean Dan
    3-1
    Jánosi Attila
  • Mocean Dan
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Baciu Gabriel
    2-3
    Andone Claudiu
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Pop Danut
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Jánosi Attila
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Andone Claudiu
    3-0
    Pop Danut
  • Andone Claudiu
    3-0
    Jánosi Attila
  • Andone Claudiu
    3-1
    Tarlea Adrian
  • Pop Danut
    3-0
    Jánosi Attila
  • Pop Danut
    3-1
    Tarlea Adrian
  • Jánosi Attila
    3-0
    Tarlea Adrian
  • csoport: Alsó: 2
  • Sicoe Rodica
    3-0
    Muresan Iulian
  • Sicoe Rodica
    2-3
    Miron Mihai
  • Sicoe Rodica
    1-3
    Muntean Alin
  • Muresan Iulian
    0-3
    Boeriu Cezara
  • Muresan Iulian
    3-0
    Miron Mihai
  • Muresan Iulian
    3-1
    Beches Andrei
  • Muresan Iulian
    2-3
    Muntean Alin
  • Boeriu Cezara
    0-3
    Miron Mihai
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Beches Andrei
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Muntean Alin
  • Miron Mihai
    1-3
    Beches Andrei
  • Miron Mihai
    1-3
    Muntean Alin
  • Beches Andrei
    1-3
    Muntean Alin
  • Sicoe Rodica
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Sicoe Rodica
    3-0
    Beches Andrei
  • csoport: Alsó: 1
  • Nistor Dorel
    3-0
    Teleky Zsolt
  • Nistor Dorel
    3-1
    Mican Nicolae
  • Nistor Dorel
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Nistor Dorel
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Teleky Zsolt
    3-1
    Mican Nicolae
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Mican Nicolae
    0-3
    Ambrus Szilárd
  • Mican Nicolae
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Ciobanu Daniel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Teleky Zsolt 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Mican Nicolae 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Ambrus Szilárd 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 5
    Ciobanu Daniel 
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Sicoe Rodica 
     
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    1-3
    3
  • 2
    Muresan Iulian 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    Boeriu Cezara 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Miron Mihai 
    3-2
    0-3
    3-0
     
    1-3
    1-3
    2
  • 5
    Beches Andrei 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 6
    Muntean Alin 
    3-1
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
     
    4
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mocean Dan 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Baciu Gabriel 
    3-2
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Andone Claudiu 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Pop Danut 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Jánosi Attila 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Tarlea Adrian 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Apian Florin 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
  • 2
    Zamblău Ionuț 
    3-1
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Carpaci Alexandru 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Motorga Dorin 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Kántor Imre Zoltán 
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Peta Octavian 
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Tira Viorel 
    2-3
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Dezső Lóránd 
    3-2
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-1
    5
  • 4
    Iaru Horatiu 
    3-0
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Kriszta Árpád Lóránd 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Ciurcă Sorin 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Maxim Valentin 
     
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Zbancu Leo 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Blaga Marius 
    3-2
    2-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Butura Vasile 
    2-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Kromek Iulian 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Bumbu Pavel 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Govoreanu Florin 
     
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
  • 2
    Suflețel Radu 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    4
  • 3
    Korábian Tamás 
    3-2
    2-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Migea Cornel 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    2-3
    2-3
    1
  • 5
    Bora Nicolae 
    2-3
    3-2
    2-3
    3-2
     
    2-3
    2
  • 6
    Cuesdean Rares 
    3-2
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pavel Călin 
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
  • 2
    Zidar Victor 
    3-1
     
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Bleoca Marius 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Oprea Adrian 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Groza Florin 
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Barbulescu Dan 
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Moldovan Ovidiu 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Nascu Serban 
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Popa Gheorghe 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    3-1
    2-3
    1
  • 4
    Petrus Florin 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Decean Darian 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Veres János 
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Butura Vasile 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Cuesdean Rares 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Moldovan Ovidiu 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Apian Florin 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Pop Danut 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bleoca Marius 
     
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Tira Viorel 
    3-1
     
    2-3
    1
  • 3
    Muresan Iulian 
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Korábian Tamás 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Zbancu Leo 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Ciobanu Daniel 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dezső Lóránd 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Boeriu Cezara 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Zidar Victor 
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Maxim Valentin 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Mican Nicolae 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Govoreanu Florin 
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Suflețel Radu 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Teleky Zsolt 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Blaga Marius 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Pavel Călin 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Sicoe Rodica 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Józsa Zoltán 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nascu Serban 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Baciu Gabriel 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Motorga Dorin 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Muntean Alin 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Iaru Horatiu 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Oprea Adrian 
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mocean Dan 
     
    0-3
    2-3
    0
  • 2
    Carpaci Alexandru 
    3-0
     
    2-3
    1
  • 3
    Petrus Florin 
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Zamblău Ionuț 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Andone Claudiu 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Veres János 
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók