Cupa Transilvania - Sibiu 2019

Cupa Transilvania - Sibiu 2019

Cupa Transilvania - Sibiu 2019

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Sibiu
Helyszín: Sala Transilvania
Cím: Octavian Goga nr. 1
Kezdés időpontja: February 02, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: February 02, 2019, 23:00
Nevezési díj: 20.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Farkas Gábor 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Farkas Gábor 3  
     
     
     
     
  • Somlea Darian 0  
    Barac Marius 0  
     
     
     
     
  • Barac Marius 3  
     
    Farkas Gábor 3  
     
     
     
  • Temelie Dragos 3  
     
    Temelie Dragos 0  
     
     
     
  • Fülöp Attila 2  
    Temelie Dragos 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Georgescu Constantin 1  
     
     
     
     
  • Georgescu Constantin 3  
     
     
    Farkas Gábor 3  
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
     
     
    participant Józsa Zoltán 2  
     
     
  • 0  
    participant Józsa Zoltán 3  
     
     
     
     
  • Jánosi Attila 2  
    Comsa Dan 1  
     
     
     
     
  • Comsa Dan 3  
     
    participant Józsa Zoltán 3  
     
     
     
  • Ciobanu Daniel 3  
     
    Ciobanu Daniel 0  
     
     
     
  • Benyovszki Béla 1  
    Ciobanu Daniel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Poloțca Ștefan 1  
     
     
     
     
  • Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
    Farkas Gábor 3  
    Farkas Gábor  
  • Dragomir Mitică 3  
     
     
     
    Suflețel Radu 1  
     
  • 0  
    Dragomir Mitică 2  
     
     
     
     
  • Bucur Dan 0  
    Decean Darian 3  
     
     
     
     
  • Decean Darian 3  
     
    Decean Darian 3  
     
     
     
  • Iancu Sorin 3  
     
    Iancu Sorin 0  
     
     
     
  • Vera Esteban 1  
    Iancu Sorin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Butura Vasile 2  
     
     
     
     
  • Butura Vasile 3  
     
     
    Decean Darian 0  
     
     
  • Mitzea Alexandru 3  
     
     
    Suflețel Radu 3  
     
     
  • 0  
    Mitzea Alexandru 2  
     
     
     
     
  • Barbulescu Dan 1  
    Daneliuc Gabi 3  
     
     
     
     
  • Daneliuc Gabi 3  
     
    Daneliuc Gabi 1  
     
     
     
  • Migea Cornel 1  
     
    Suflețel Radu 3  
     
     
     
  • Timariu Ilie 3  
    Timariu Ilie 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Suflețel Radu 3  
     
     
     
     
  • Suflețel Radu 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Farkas Gábor
    11-0-0
    33-3
    33
  • 2.
    Suflețel Radu
    10-1-0
    31-7
    30
  • 3.
    participant Józsa Zoltán
    9-1-0
    29-5
    27
  • 4.
    Decean Darian
    7-3-0
    21-14
    21
  • 5.
    Daneliuc Gabi
    7-2-0
    24-10
    21
  • 6.
    Temelie Dragos
    7-2-0
    23-13
    21
  • 7.
    Iancu Sorin
    7-2-0
    21-13
    21
  • 8.
    Ciobanu Daniel
    6-3-0
    18-11
    18
  • 9.
    Butura Vasile
    7-1-0
    23-6
    21
  • 10.
    Poloțca Ștefan
    7-1-0
    22-7
    21
  • 11.
    Georgescu Constantin
    6-2-0
    20-10
    18
  • 12.
    Dragomir Mitică
    6-2-0
    20-11
    18
  • 13.
    Mitzea Alexandru
    6-2-0
    20-7
    18
  • 14.
    Comsa Dan
    5-3-0
    17-13
    15
  • 15.
    Timariu Ilie
    5-3-0
    18-14
    15
  • 16.
    Barac Marius
    5-3-0
    15-11
    15
  • 17.
    Migea Cornel
    4-3-0
    14-13
    12
  • 18.
    Somlea Darian
    4-3-0
    14-11
    12
  • 19.
    Jánosi Attila
    4-3-0
    17-11
    12
  • 20.
    Vera Esteban
    3-4-0
    11-13
    9
  • 21.
    Fülöp Attila
    3-4-0
    13-16
    9
  • 22.
    Bucur Dan
    3-4-0
    10-15
    9
  • 23.
    Barbulescu Dan
    3-4-0
    12-13
    9
  • 24.
    Benyovszki Béla
    3-4-0
    12-15
    9
  • 25.
    Gritto Daniel
    3-3-0
    13-11
    9
  • 26.
    Sandu Andrei
    2-4-0
    9-14
    6
  • 27.
    Golban Nicolae
    2-4-0
    10-12
    6
  • 28.
    Bozosan Petre
    2-4-0
    7-12
    6
  • 29.
    Cristea Virgil
    2-4-0
    9-12
    6
  • 30.
    Groza Alexandru
    2-4-0
    10-15
    6
  • 31.
    Weiss Simona
    1-5-0
    6-15
    3
  • 32.
    Marian Ioan
    1-5-0
    5-15
    3
  • 33.
    Homana Marius
    1-5-0
    4-15
    3
  • 34.
    Frățilă Dan
    1-5-0
    4-15
    3
  • 35.
    Banu Nicolae
    1-5-0
    9-17
    3
  • 36.
    Filea Adonis
    1-5-0
    8-15
    3
  • 37.
    Moldovan Cristian
    0-6-0
    1-18
    0
  • 38.
    Popa Decebal
    0-6-0
    0-18
    0
  • 39.
    Negrean Ioan
    0-6-0
    4-18
    0
  • 40.
    Dancila Tudor
    0-6-0
    0-18
    0
  • 41.
    Anton Calin
    0-6-0
    5-18
    0
  • 42.
    Bregar Dan
    0-6-0
    0-18
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Butura Vasile
    6-0-0
    18-3
    18
  • 2.
    Comsa Dan
    4-2-0
    13-8
    12
  • 3.
    Timariu Ilie
    4-2-0
    15-10
    12
  • 4.
    Fülöp Attila
    3-3-0
    11-13
    9
  • Gritto Daniel
    3-3-0
    13-11
    9
  • Filea Adonis
    1-5-0
    8-15
    3
  • Dancila Tudor
    0-6-0
    0-18
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    6-0-0
    18-1
    18
  • 2.
    Iancu Sorin
    5-1-0
    15-7
    15
  • 3.
    Somlea Darian
    4-2-0
    14-8
    12
  • 4.
    Barbulescu Dan
    3-3-0
    11-10
    9
  • Cristea Virgil
    2-4-0
    9-12
    6
  • Homana Marius
    1-5-0
    4-15
    3
  • Bregar Dan
    0-6-0
    0-18
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    6-0-0
    18-4
    18
  • 2.
    Daneliuc Gabi
    5-1-0
    17-4
    15
  • 3.
    Barac Marius
    4-2-0
    12-8
    12
  • 4.
    Vera Esteban
    3-3-0
    10-10
    9
  • Sandu Andrei
    2-4-0
    9-14
    6
  • Weiss Simona
    1-5-0
    6-15
    3
  • Moldovan Cristian
    0-6-0
    1-18
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 2.
    Temelie Dragos
    5-1-0
    17-7
    15
  • 1.
    Dragomir Mitică
    5-1-0
    15-8
    15
  • 3.
    Migea Cornel
    4-2-0
    13-10
    12
  • 4.
    Jánosi Attila
    4-2-0
    15-8
    12
  • Golban Nicolae
    2-4-0
    10-12
    6
  • Frățilă Dan
    1-5-0
    4-15
    3
  • Negrean Ioan
    0-6-0
    4-18
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Suflețel Radu
    6-0-0
    18-3
    18
  • 2.
    Georgescu Constantin
    5-1-0
    16-7
    15
  • 3.
    Decean Darian
    4-2-0
    12-9
    12
  • 4.
    Benyovszki Béla
    3-3-0
    11-12
    9
  • Groza Alexandru
    2-4-0
    10-15
    6
  • Banu Nicolae
    1-5-0
    9-17
    3
  • Anton Calin
    0-6-0
    5-18
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Farkas Gábor
    6-0-0
    18-0
    18
  • 2.
    Mitzea Alexandru
    5-1-0
    15-4
    15
  • 3.
    Ciobanu Daniel
    4-2-0
    12-6
    12
  • 4.
    Bucur Dan
    3-3-0
    10-12
    9
  • Bozosan Petre
    2-4-0
    7-12
    6
  • Marian Ioan
    1-5-0
    5-15
    3
  • Popa Decebal
    0-6-0
    0-18
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Farkas Gábor
    3-1
    Suflețel Radu
  • Top 4
  • Farkas Gábor
    3-2
    Józsa Zoltán participant
  • Decean Darian
    0-3
    Suflețel Radu
  • Top 8
  • Farkas Gábor
    3-0
    Temelie Dragos
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Decean Darian
    3-0
    Iancu Sorin
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Suflețel Radu
  • Top 16
  • Farkas Gábor
    3-0
    Barac Marius
  • Temelie Dragos
    3-1
    Georgescu Constantin
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Comsa Dan
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Dragomir Mitică
    2-3
    Decean Darian
  • Iancu Sorin
    3-2
    Butura Vasile
  • Mitzea Alexandru
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Timariu Ilie
    0-3
    Suflețel Radu
  • Top 32
  • Farkas Gábor
    3-0
  • Somlea Darian
    0-3
    Barac Marius
  • Temelie Dragos
    3-2
    Fülöp Attila
  • 0-3
    Georgescu Constantin
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
  • Jánosi Attila
    2-3
    Comsa Dan
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Benyovszki Béla
  • 0-3
    Poloțca Ștefan
  • Dragomir Mitică
    3-0
  • Bucur Dan
    0-3
    Decean Darian
  • Iancu Sorin
    3-1
    Vera Esteban
  • 0-3
    Butura Vasile
  • Mitzea Alexandru
    3-0
  • Barbulescu Dan
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Migea Cornel
    1-3
    Timariu Ilie
  • 0-3
    Suflețel Radu
  • csoport: Alsó: 6
  • Butura Vasile
    3-0
    Gritto Daniel
  • Butura Vasile
    3-0
    Comsa Dan
  • Butura Vasile
    3-2
    Timariu Ilie
  • Butura Vasile
    3-0
    Fülöp Attila
  • Butura Vasile
    3-1
    Filea Adonis
  • Butura Vasile
    3-0
    Dancila Tudor
  • Gritto Daniel
    3-1
    Comsa Dan
  • Gritto Daniel
    2-3
    Timariu Ilie
  • Gritto Daniel
    2-3
    Fülöp Attila
  • Gritto Daniel
    3-1
    Filea Adonis
  • Gritto Daniel
    3-0
    Dancila Tudor
  • Comsa Dan
    3-1
    Timariu Ilie
  • Comsa Dan
    3-0
    Fülöp Attila
  • Comsa Dan
    3-1
    Filea Adonis
  • Comsa Dan
    3-0
    Dancila Tudor
  • Timariu Ilie
    3-2
    Fülöp Attila
  • Timariu Ilie
    3-0
    Filea Adonis
  • Timariu Ilie
    3-0
    Dancila Tudor
  • Fülöp Attila
    3-2
    Filea Adonis
  • Fülöp Attila
    3-0
    Dancila Tudor
  • Filea Adonis
    3-0
    Dancila Tudor
  • csoport: Alsó: 5
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Iancu Sorin
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Somlea Darian
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Barbulescu Dan
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Cristea Virgil
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Homana Marius
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Bregar Dan
  • Iancu Sorin
    3-1
    Somlea Darian
  • Iancu Sorin
    3-2
    Barbulescu Dan
  • Iancu Sorin
    3-0
    Cristea Virgil
  • Iancu Sorin
    3-1
    Homana Marius
  • Iancu Sorin
    3-0
    Bregar Dan
  • Somlea Darian
    3-0
    Barbulescu Dan
  • Somlea Darian
    3-2
    Cristea Virgil
  • Somlea Darian
    3-0
    Homana Marius
  • Somlea Darian
    3-0
    Bregar Dan
  • Barbulescu Dan
    3-1
    Cristea Virgil
  • Barbulescu Dan
    3-0
    Homana Marius
  • Barbulescu Dan
    3-0
    Bregar Dan
  • Cristea Virgil
    3-0
    Homana Marius
  • Cristea Virgil
    3-0
    Bregar Dan
  • Homana Marius
    3-0
    Bregar Dan
  • csoport: Alsó: 4
  • Daneliuc Gabi
    2-3
    Poloțca Ștefan
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Barac Marius
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Weiss Simona
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Vera Esteban
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Sandu Andrei
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Moldovan Cristian
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Barac Marius
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Weiss Simona
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Vera Esteban
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Sandu Andrei
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Moldovan Cristian
  • Barac Marius
    3-0
    Weiss Simona
  • Barac Marius
    3-1
    Vera Esteban
  • Barac Marius
    3-1
    Sandu Andrei
  • Barac Marius
    3-0
    Moldovan Cristian
  • Weiss Simona
    0-3
    Vera Esteban
  • Weiss Simona
    2-3
    Sandu Andrei
  • Weiss Simona
    3-0
    Moldovan Cristian
  • Vera Esteban
    3-1
    Sandu Andrei
  • Vera Esteban
    3-0
    Moldovan Cristian
  • Sandu Andrei
    3-0
    Moldovan Cristian
  • csoport: Alsó: 3
  • Temelie Dragos
    3-1
    Migea Cornel
  • Temelie Dragos
    3-1
    Negrean Ioan
  • Temelie Dragos
    3-2
    Jánosi Attila
  • Temelie Dragos
    3-0
    Golban Nicolae
  • Temelie Dragos
    3-0
    Frățilă Dan
  • Temelie Dragos
    2-3
    Dragomir Mitică
  • Migea Cornel
    3-0
    Negrean Ioan
  • Migea Cornel
    3-1
    Jánosi Attila
  • Migea Cornel
    3-2
    Golban Nicolae
  • Migea Cornel
    3-1
    Frățilă Dan
  • Migea Cornel
    0-3
    Dragomir Mitică
  • Negrean Ioan
    2-3
    Jánosi Attila
  • Negrean Ioan
    0-3
    Golban Nicolae
  • Negrean Ioan
    0-3
    Frățilă Dan
  • Negrean Ioan
    1-3
    Dragomir Mitică
  • Jánosi Attila
    3-0
    Golban Nicolae
  • Jánosi Attila
    3-0
    Frățilă Dan
  • Jánosi Attila
    3-0
    Dragomir Mitică
  • Golban Nicolae
    3-0
    Frățilă Dan
  • Golban Nicolae
    2-3
    Dragomir Mitică
  • Frățilă Dan
    0-3
    Dragomir Mitică
  • csoport: Alsó: 2
  • Suflețel Radu
    3-1
    Georgescu Constantin
  • Suflețel Radu
    3-0
    Decean Darian
  • Suflețel Radu
    3-1
    Groza Alexandru
  • Suflețel Radu
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Suflețel Radu
    3-1
    Anton Calin
  • Suflețel Radu
    3-0
    Banu Nicolae
  • Georgescu Constantin
    3-0
    Decean Darian
  • Georgescu Constantin
    3-2
    Groza Alexandru
  • Georgescu Constantin
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Georgescu Constantin
    3-0
    Anton Calin
  • Georgescu Constantin
    3-1
    Banu Nicolae
  • Decean Darian
    3-1
    Groza Alexandru
  • Decean Darian
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Decean Darian
    3-0
    Anton Calin
  • Decean Darian
    3-1
    Banu Nicolae
  • Groza Alexandru
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Groza Alexandru
    3-1
    Anton Calin
  • Groza Alexandru
    3-2
    Banu Nicolae
  • Benyovszki Béla
    3-1
    Anton Calin
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Banu Nicolae
  • Anton Calin
    2-3
    Banu Nicolae
  • csoport: Alsó: 1
  • Farkas Gábor
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • Farkas Gábor
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Farkas Gábor
    3-0
    Bozosan Petre
  • Farkas Gábor
    3-0
    Bucur Dan
  • Farkas Gábor
    3-0
    Marian Ioan
  • Farkas Gábor
    3-0
    Popa Decebal
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Bozosan Petre
  • Mitzea Alexandru
    3-1
    Bucur Dan
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Marian Ioan
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Popa Decebal
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Bozosan Petre
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Bucur Dan
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Marian Ioan
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Popa Decebal
  • Bozosan Petre
    1-3
    Bucur Dan
  • Bozosan Petre
    3-0
    Marian Ioan
  • Bozosan Petre
    3-0
    Popa Decebal
  • Bucur Dan
    3-2
    Marian Ioan
  • Bucur Dan
    3-0
    Popa Decebal
  • Marian Ioan
    3-0
    Popa Decebal
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Mitzea Alexandru 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Ciobanu Daniel 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Bozosan Petre 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Bucur Dan 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3
  • 6
    Marian Ioan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Popa Decebal 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Suflețel Radu 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    6
  • 2
    Georgescu Constantin 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 3
    Decean Darian 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Groza Alexandru 
    1-3
    2-3
    1-3
     
    0-3
    3-1
    3-2
    2
  • 5
    Benyovszki Béla 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-1
    3-2
    3
  • 6
    Anton Calin 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 7
    Banu Nicolae 
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Temelie Dragos 
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    5
  • 2
    Migea Cornel 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    0-3
    4
  • 3
    Negrean Ioan 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Jánosi Attila 
    2-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Golban Nicolae 
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
     
    3-0
    2-3
    2
  • 6
    Frățilă Dan 
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1
  • 7
    Dragomir Mitică 
    3-2
    3-0
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
     
    5
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Daneliuc Gabi 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Poloțca Ștefan 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    6
  • 3
    Barac Marius 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Weiss Simona 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    2-3
    3-0
    1
  • 5
    Vera Esteban 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 6
    Sandu Andrei 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
     
    3-0
    2
  • 7
    Moldovan Cristian 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Iancu Sorin 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Somlea Darian 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Barbulescu Dan 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Cristea Virgil 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 6
    Homana Marius 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Bregar Dan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Butura Vasile 
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    6
  • 2
    Gritto Daniel 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Comsa Dan 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Timariu Ilie 
    2-3
    3-2
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Fülöp Attila 
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3
  • 6
    Filea Adonis 
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Dancila Tudor 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók