Cupa Transilvania - Sibiu 2019

Cupa Transilvania - Sibiu 2019

Cupa Transilvania - Sibiu 2019

by Amatur Romania
20.00 Ron
Țara: România Oraș: Sibiu Locație: Sala Transilvania Adresă: Octavian Goga nr. 1
Data de începere: February 02, 2019, 09:30 Data de încheiere: February 02, 2019, 23:00
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: 1
  • Farkas Gábor
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • Farkas Gábor
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Farkas Gábor
    3-0
    Bozosan Petre
  • Farkas Gábor
    3-0
    Bucur Dan
  • Farkas Gábor
    3-0
    Marian Ioan
  • Farkas Gábor
    3-0
    Popa Decebal
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Bozosan Petre
  • Mitzea Alexandru
    3-1
    Bucur Dan
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Marian Ioan
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Popa Decebal
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Bozosan Petre
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Bucur Dan
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Marian Ioan
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Popa Decebal
  • Bozosan Petre
    1-3
    Bucur Dan
  • Bozosan Petre
    3-0
    Marian Ioan
  • Bozosan Petre
    3-0
    Popa Decebal
  • Bucur Dan
    3-2
    Marian Ioan
  • Bucur Dan
    3-0
    Popa Decebal
  • Marian Ioan
    3-0
    Popa Decebal
  • grupa: 2
  • Suflețel Radu
    3-1
    Georgescu Constantin
  • Suflețel Radu
    3-0
    Decean Darian
  • Suflețel Radu
    3-1
    Groza Alexandru
  • Suflețel Radu
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Suflețel Radu
    3-1
    Anton Calin
  • Suflețel Radu
    3-0
    Banu Nicolae
  • Georgescu Constantin
    3-0
    Decean Darian
  • Georgescu Constantin
    3-2
    Groza Alexandru
  • Georgescu Constantin
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Georgescu Constantin
    3-0
    Anton Calin
  • Georgescu Constantin
    3-1
    Banu Nicolae
  • Decean Darian
    3-1
    Groza Alexandru
  • Decean Darian
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Decean Darian
    3-0
    Anton Calin
  • Decean Darian
    3-1
    Banu Nicolae
  • Groza Alexandru
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Groza Alexandru
    3-1
    Anton Calin
  • Groza Alexandru
    3-2
    Banu Nicolae
  • Benyovszki Béla
    3-1
    Anton Calin
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Banu Nicolae
  • Anton Calin
    2-3
    Banu Nicolae
  • grupa: 3
  • Temelie Dragos
    3-1
    Migea Cornel
  • Temelie Dragos
    3-1
    Negrean Ioan
  • Temelie Dragos
    3-2
    Jánosi Attila
  • Temelie Dragos
    3-0
    Golban Nicolae
  • Temelie Dragos
    3-0
    Frățilă Dan
  • Temelie Dragos
    2-3
    Dragomir Mitică
  • Migea Cornel
    3-0
    Negrean Ioan
  • Migea Cornel
    3-1
    Jánosi Attila
  • Migea Cornel
    3-2
    Golban Nicolae
  • Migea Cornel
    3-1
    Frățilă Dan
  • Migea Cornel
    0-3
    Dragomir Mitică
  • Negrean Ioan
    2-3
    Jánosi Attila
  • Negrean Ioan
    0-3
    Golban Nicolae
  • Negrean Ioan
    0-3
    Frățilă Dan
  • Negrean Ioan
    1-3
    Dragomir Mitică
  • Jánosi Attila
    3-0
    Golban Nicolae
  • Jánosi Attila
    3-0
    Frățilă Dan
  • Jánosi Attila
    3-0
    Dragomir Mitică
  • Golban Nicolae
    3-0
    Frățilă Dan
  • Golban Nicolae
    2-3
    Dragomir Mitică
  • Frățilă Dan
    0-3
    Dragomir Mitică
  • grupa: 4
  • Daneliuc Gabi
    2-3
    Poloțca Ștefan
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Barac Marius
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Weiss Simona
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Vera Esteban
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Sandu Andrei
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Moldovan Cristian
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Barac Marius
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Weiss Simona
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Vera Esteban
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Sandu Andrei
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Moldovan Cristian
  • Barac Marius
    3-0
    Weiss Simona
  • Barac Marius
    3-1
    Vera Esteban
  • Barac Marius
    3-1
    Sandu Andrei
  • Barac Marius
    3-0
    Moldovan Cristian
  • Weiss Simona
    0-3
    Vera Esteban
  • Weiss Simona
    2-3
    Sandu Andrei
  • Weiss Simona
    3-0
    Moldovan Cristian
  • Vera Esteban
    3-1
    Sandu Andrei
  • Vera Esteban
    3-0
    Moldovan Cristian
  • Sandu Andrei
    3-0
    Moldovan Cristian
  • grupa: 5
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Iancu Sorin
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Somlea Darian
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Barbulescu Dan
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Cristea Virgil
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Homana Marius
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Bregar Dan
  • Iancu Sorin
    3-1
    Somlea Darian
  • Iancu Sorin
    3-2
    Barbulescu Dan
  • Iancu Sorin
    3-0
    Cristea Virgil
  • Iancu Sorin
    3-1
    Homana Marius
  • Iancu Sorin
    3-0
    Bregar Dan
  • Somlea Darian
    3-0
    Barbulescu Dan
  • Somlea Darian
    3-2
    Cristea Virgil
  • Somlea Darian
    3-0
    Homana Marius
  • Somlea Darian
    3-0
    Bregar Dan
  • Barbulescu Dan
    3-1
    Cristea Virgil
  • Barbulescu Dan
    3-0
    Homana Marius
  • Barbulescu Dan
    3-0
    Bregar Dan
  • Cristea Virgil
    3-0
    Homana Marius
  • Cristea Virgil
    3-0
    Bregar Dan
  • Homana Marius
    3-0
    Bregar Dan
  • grupa: 6
  • Butura Vasile
    3-0
    Gritto Daniel
  • Butura Vasile
    3-0
    Comsa Dan
  • Butura Vasile
    3-2
    Timariu Ilie
  • Butura Vasile
    3-0
    Fülöp Attila
  • Butura Vasile
    3-1
    Filea Adonis
  • Butura Vasile
    3-0
    Dancila Tudor
  • Gritto Daniel
    3-1
    Comsa Dan
  • Gritto Daniel
    2-3
    Timariu Ilie
  • Gritto Daniel
    2-3
    Fülöp Attila
  • Gritto Daniel
    3-1
    Filea Adonis
  • Gritto Daniel
    3-0
    Dancila Tudor
  • Comsa Dan
    3-1
    Timariu Ilie
  • Comsa Dan
    3-0
    Fülöp Attila
  • Comsa Dan
    3-1
    Filea Adonis
  • Comsa Dan
    3-0
    Dancila Tudor
  • Timariu Ilie
    3-2
    Fülöp Attila
  • Timariu Ilie
    3-0
    Filea Adonis
  • Timariu Ilie
    3-0
    Dancila Tudor
  • Fülöp Attila
    3-2
    Filea Adonis
  • Fülöp Attila
    3-0
    Dancila Tudor
  • Filea Adonis
    3-0
    Dancila Tudor
  • Top 32
  • Farkas Gábor
    3-0
  • Somlea Darian
    0-3
    Barac Marius
  • Temelie Dragos
    3-2
    Fülöp Attila
  • 0-3
    Georgescu Constantin
  • Józsa Zoltán
    3-0
  • Jánosi Attila
    2-3
    Comsa Dan
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Benyovszki Béla
  • 0-3
    Poloțca Ștefan
  • Dragomir Mitică
    3-0
  • Bucur Dan
    0-3
    Decean Darian
  • Iancu Sorin
    3-1
    Vera Esteban
  • 0-3
    Butura Vasile
  • Mitzea Alexandru
    3-0
  • Barbulescu Dan
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Migea Cornel
    1-3
    Timariu Ilie
  • 0-3
    Suflețel Radu
  • Top 16
  • Farkas Gábor
    3-0
    Barac Marius
  • Temelie Dragos
    3-1
    Georgescu Constantin
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Comsa Dan
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Dragomir Mitică
    2-3
    Decean Darian
  • Iancu Sorin
    3-2
    Butura Vasile
  • Mitzea Alexandru
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Timariu Ilie
    0-3
    Suflețel Radu
  • Top 8
  • Farkas Gábor
    3-0
    Temelie Dragos
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Decean Darian
    3-0
    Iancu Sorin
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Suflețel Radu
  • Top 4
  • Farkas Gábor
    3-2
    Józsa Zoltán
  • Decean Darian
    0-3
    Suflețel Radu
  • Top 1-2
  • Farkas Gábor
    3-1
    Suflețel Radu
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Farkas Gábor
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Mitzea Alexandru
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    2
  • 3
    Ciobanu Daniel
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 4
    Bozosan Petre
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5
  • 5
    Bucur Dan
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    4
  • 6
    Marian Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6
  • 7
    Popa Decebal
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Suflețel Radu
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    6
    1
  • 2
    Georgescu Constantin
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    2
  • 3
    Decean Darian
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
  • 4
    Groza Alexandru
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    5
  • 5
    Benyovszki Béla
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    4
  • 6
    Anton Calin
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    7
  • 7
    Banu Nicolae
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    6
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Temelie Dragos
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    5
    2
  • 2
    Migea Cornel
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    0-3
    4
    3
  • 3
    Negrean Ioan
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    7
  • 4
    Jánosi Attila
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    4
  • 5
    Golban Nicolae
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2-3
    2
    5
  • 6
    Frățilă Dan
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    6
  • 7
    Dragomir Mitică
    3-2
    3-0
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    5
    1
  • grupa: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Daneliuc Gabi
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
  • 2
    Poloțca Ștefan
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    6
    1
  • 3
    Barac Marius
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
  • 4
    Weiss Simona
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6
  • 5
    Vera Esteban
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 6
    Sandu Andrei
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 7
    Moldovan Cristian
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • grupa: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Józsa Zoltán
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Iancu Sorin
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    2
  • 3
    Somlea Darian
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 4
    Barbulescu Dan
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    4
  • 5
    Cristea Virgil
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5
  • 6
    Homana Marius
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6
  • 7
    Bregar Dan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • grupa: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Butura Vasile
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    6
    1
  • 2
    Gritto Daniel
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    5
  • 3
    Comsa Dan
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 4
    Timariu Ilie
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 5
    Fülöp Attila
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    4
  • 6
    Filea Adonis
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6
  • 7
    Dancila Tudor
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
Sponzori
ajax-icon Încărcare...