Cupa Suseni - Elite - 2018.11

Cupa Suseni - Elite - 2018.11.17

Cupa Suseni - Elite - 2018.11.17

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Suseni
Helyszín: Sala polivalenta
Cím: strada principala
Kezdés időpontja: November 17, 2018, 09:00
Befejezés időpontja: November 17, 2018, 23:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Top 4
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Welker Iván
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Top 8
  • Bauer Lajos
    2-3
    Boeriu Cezara
  • Welker Iván
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Jánosi Attila
    0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Top 16
  • Bauer Lajos
    3-0
  • Babics Tamas
    0-3
    Boeriu Cezara
  • Welker Iván
    3-0
  • 0-3
    Fancsali Kálmán
  • Colcer Nicolae
    3-0
  • 0-3
    Tókos Pál participant
  • Jánosi Attila
    3-0
    László Levente
  • 0-3
    Józsa Zoltán participant
  • csoport: Felső: 5
  • Welker Iván
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Welker Iván
    3-1
    Gecse Alpár
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Gecse Alpár
  • csoport: Felső: 4
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Fazakas Gergely
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Jánosi Attila
  • Fazakas Gergely
    1-3
    Jánosi Attila
  • csoport: Felső: 3
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Pethő Mihály
  • Boeriu Cezara
    2-3
    Colcer Nicolae
  • Pethő Mihály
    2-3
    Colcer Nicolae
  • csoport: Felső: 2
  • Babics Tamas
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Babics Tamas
    3-0
    Imecs F Attila
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Imecs F Attila
  • csoport: Felső: 1
  • Bauer Lajos
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Bauer Lajos
    3-1
    László Levente
  • Szakáli Csaba
    2-3
    László Levente
  • csoport: Alsó: 3
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Boeriu Cezara
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Gecse Alpár
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Gecse Alpár
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Gecse Alpár
  • Fancsali Kálmán
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Gecse Alpár
    2-3
    Szakáli Csaba
  • csoport: Alsó: 2
  • Welker Iván
    1-3
    Pethő Mihály
  • Welker Iván
    3-0
    László Levente
  • Welker Iván
    3-1
    Jánosi Attila
  • Welker Iván
    3-1
    Babics Tamas
  • Pethő Mihály
    3-2
    László Levente
  • Pethő Mihály
    3-0
    Jánosi Attila
  • Pethő Mihály
    0-3
    Babics Tamas
  • László Levente
    3-0
    Jánosi Attila
  • László Levente
    2-3
    Babics Tamas
  • Jánosi Attila
    1-3
    Babics Tamas
  • csoport: Alsó: 1
  • Bauer Lajos
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Bauer Lajos
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Bauer Lajos
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Bauer Lajos
    3-0
    Imecs F Attila
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Tókos Pál participant
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Colcer Nicolae
    0-3
    Imecs F Attila
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Fazakas Gergely
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Imecs F Attila
  • Fazakas Gergely
    3-0
    Imecs F Attila
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Colcer Nicolae 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    Tókos Pál 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Fazakas Gergely 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Imecs F Attila 
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Welker Iván 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Pethő Mihály 
    3-1
     
    3-2
    3-0
    0-3
    3
  • 3
    László Levente 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Jánosi Attila 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Babics Tamas 
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Boeriu Cezara 
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    3-1
    0-3
     
    0-3
    3-2
    2
  • 4
    Gecse Alpár 
    2-3
    1-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 5
    Szakáli Csaba 
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Szakáli Csaba 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    László Levente 
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Babics Tamas 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Imecs F Attila 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Boeriu Cezara 
     
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Pethő Mihály 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Colcer Nicolae 
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Fancsali Kálmán 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Fazakas Gergely 
    3-2
     
    1-3
    1
  • 3
    Jánosi Attila 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Welker Iván 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Tókos Pál 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Gecse Alpár 
    1-3
    2-3
     
    0
Támogatók