Cupa Suseni - Elite - 2018.11.17

Cupa Suseni - Elite - 2018.11.17

Cupa Suseni - Elite - 2018.11.17

Țara: România Oraș: Suseni Locație: Sala polivalenta Adresă: strada principala
Data de începere: November 17, 2018, 09:00 Data de încheiere: November 17, 2018, 23:00
Taxă participare: 35.00 Ron
  • Premiu special
    Nume
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un premiu special
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: 1
  • Lajos Bauer
    3-0
    Nicolae Colcer
  • Lajos Bauer
    3-0
    participant Pál Tókos participant
  • Lajos Bauer
    3-0
    Gergely Fazakas
  • Lajos Bauer
    3-0
    F Attila Imecs
  • Nicolae Colcer
    1-3
    participant Pál Tókos participant
  • Nicolae Colcer
    3-0
    Gergely Fazakas
  • Nicolae Colcer
    0-3
    F Attila Imecs
  • participant Pál Tókos
    3-2
    Gergely Fazakas
  • participant Pál Tókos
    3-1
    F Attila Imecs
  • Gergely Fazakas
    3-0
    F Attila Imecs
  • grupa: 2
  • Iván Welker
    1-3
    Mihály Pethő
  • Iván Welker
    3-0
    Levente László
  • Iván Welker
    3-1
    Attila Jánosi
  • Iván Welker
    3-1
    Tamas Babics
  • Mihály Pethő
    3-2
    Levente László
  • Mihály Pethő
    3-0
    Attila Jánosi
  • Mihály Pethő
    0-3
    Tamas Babics
  • Levente László
    3-0
    Attila Jánosi
  • Levente László
    2-3
    Tamas Babics
  • Attila Jánosi
    1-3
    Tamas Babics
  • grupa: 3
  • Zoltán Józsa
    0-3
    Cezara Boeriu
  • Zoltán Józsa
    1-3
    Kálmán Fancsali
  • Zoltán Józsa
    3-2
    Alpár Gecse
  • Zoltán Józsa
    3-1
    Csaba Szakáli
  • Cezara Boeriu
    3-0
    Kálmán Fancsali
  • Cezara Boeriu
    3-1
    Alpár Gecse
  • Cezara Boeriu
    3-0
    Csaba Szakáli
  • Kálmán Fancsali
    0-3
    Alpár Gecse
  • Kálmán Fancsali
    3-2
    Csaba Szakáli
  • Alpár Gecse
    2-3
    Csaba Szakáli
  • grupa: 1
  • Lajos Bauer
    3-0
    Csaba Szakáli
  • Lajos Bauer
    3-1
    Levente László
  • Csaba Szakáli
    2-3
    Levente László
  • grupa: 2
  • Tamas Babics
    1-3
    Zoltán Józsa
  • Tamas Babics
    3-0
    F Attila Imecs
  • Zoltán Józsa
    3-0
    F Attila Imecs
  • grupa: 3
  • Cezara Boeriu
    3-0
    Mihály Pethő
  • Cezara Boeriu
    2-3
    Nicolae Colcer
  • Mihály Pethő
    2-3
    Nicolae Colcer
  • grupa: 4
  • Kálmán Fancsali
    2-3
    Gergely Fazakas
  • Kálmán Fancsali
    3-0
    Attila Jánosi
  • Gergely Fazakas
    1-3
    Attila Jánosi
  • grupa: 5
  • Iván Welker
    3-0
    participant Pál Tókos participant
  • Iván Welker
    3-1
    Alpár Gecse
  • participant Pál Tókos
    3-2
    Alpár Gecse
  • Top 16
  • Lajos Bauer
    3-0
  • Tamas Babics
    0-3
    Cezara Boeriu
  • Iván Welker
    3-0
  • 0-3
    Kálmán Fancsali
  • Nicolae Colcer
    3-0
  • 0-3
    participant Pál Tókos participant
  • Attila Jánosi
    3-0
    Levente László
  • 0-3
    Zoltán Józsa
  • Top 8
  • Lajos Bauer
    2-3
    Cezara Boeriu
  • Iván Welker
    3-0
    Kálmán Fancsali
  • Nicolae Colcer
    3-0
    participant Pál Tókos participant
  • Attila Jánosi
    0-3
    Zoltán Józsa
  • Top 4
  • Cezara Boeriu
    3-1
    Iván Welker
  • Nicolae Colcer
    2-3
    Zoltán Józsa
  • Top 1-2
  • Cezara Boeriu
    3-0
    Zoltán Józsa
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Lajos Bauer
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Nicolae Colcer
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • 3
    Pál Tókos
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 4
    Gergely Fazakas
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    F Attila Imecs
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    5
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Iván Welker
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 2
    Mihály Pethő
    3-1
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    3
  • 3
    Levente László
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
  • 4
    Attila Jánosi
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Tamas Babics
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Zoltán Józsa
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
  • 2
    Cezara Boeriu
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Kálmán Fancsali
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    2
  • 4
    Alpár Gecse
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    5
  • 5
    Csaba Szakáli
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Lajos Bauer
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Csaba Szakáli
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Levente László
    1-3
    3-2
    1
    2
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Tamas Babics
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Zoltán Józsa
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    F Attila Imecs
    0-3
    0-3
    0
    3
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Cezara Boeriu
    3-0
    2-3
    1
    2
  • 2
    Mihály Pethő
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Nicolae Colcer
    3-2
    3-2
    2
    1
  • grupa: 4
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Kálmán Fancsali
    2-3
    3-0
    1
    1
  • 2
    Gergely Fazakas
    3-2
    1-3
    1
    3
  • 3
    Attila Jánosi
    0-3
    3-1
    1
    2
  • grupa: 5
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Iván Welker
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Pál Tókos
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Alpár Gecse
    1-3
    2-3
    0
    3
Sponzori
ajax-icon Încărcare...