Cupa Judetului Harghita 2018 - Open-Elite

Cupa Judetului Harghita 2018 - Open-Elite

Cupa Judetului Harghita 2018 - Open-Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Odorheiu Secuiesc
Helyszín: Fit Feel
Cím: 1 Decembrie 1918 nr. 7.
Kezdés időpontja: December 22, 2018, 09:00
Befejezés időpontja: December 22, 2018, 23:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Kiss János 3  
     
     
     
     
  • Kézdi János 0  
    Kiss János 3  
     
     
     
  • Kelemen László 1  
    participant Józsa Zoltán 1  
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
     
    Kiss János 3  
     
     
  • Szakáli Csaba 1  
     
    Fazakas Gergely 0  
     
     
  • Fazakas Gergely 3  
    Fazakas Gergely 3  
     
     
     
  • participant Tókos Pál 2  
    Lakatos Zsolt 2  
     
     
     
  • Lakatos Zsolt 3  
     
     
    Kiss János 3  
    Kiss János  
  • Zakariás Szabolcs 3  
     
     
    Kincses József 0  
     
  • László Levente 1  
    Zakariás Szabolcs 2  
     
     
     
  • Moldován László 0  
    Kincses József 3  
     
     
     
  • Kincses József 3  
     
    Kincses József 3  
     
     
  • Orosz Attila 3  
     
    Tamas Szilárd 0  
     
     
  • Babics Tamas 2  
    Orosz Attila 1  
     
     
     
  • Farkas Lóránt 1  
    Tamas Szilárd 3  
     
     
     
  • Tamas Szilárd 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Kiss János
    11-0-0
    33-2
    33
  • 2.
    Kincses József
    10-1-0
    30-8
    30
  • 3.
    Fazakas Gergely
    7-3-0
    25-15
    21
  • 4.
    Tamas Szilárd
    7-2-0
    22-14
    21
  • 5.
    Lakatos Zsolt
    8-1-0
    26-7
    24
  • 6.
    Zakariás Szabolcs
    7-1-0
    23-11
    21
  • 7.
    Orosz Attila
    7-2-0
    23-12
    21
  • 8.
    participant Józsa Zoltán
    6-2-0
    20-11
    18
  • 9.
    Babics Tamas
    6-2-0
    20-10
    18
  • 10.
    Szakáli Csaba
    5-3-0
    17-14
    15
  • 11.
    Kelemen László
    5-3-0
    20-12
    15
  • 12.
    László Levente
    5-3-0
    18-12
    15
  • 13.
    participant Tókos Pál
    5-3-0
    19-9
    15
  • 14.
    Kézdi János
    5-3-0
    17-12
    15
  • 15.
    Moldován László
    4-4-0
    14-14
    12
  • 16.
    Farkas Lóránt
    4-3-0
    15-12
    12
  • 17.
    Szántó Lajos
    6-1-0
    18-4
    18
  • 18.
    Tamás Szóra Szabolcs
    4-3-0
    15-12
    12
  • 19.
    Pap Sándor
    3-4-0
    11-12
    9
  • 20.
    Imecs F Attila
    3-4-0
    9-15
    9
  • 21.
    Keresztes Árpád
    3-4-0
    10-15
    9
  • 22.
    Lovász Vilmos
    2-4-0
    6-13
    6
  • 23.
    Nagy Róbert
    2-5-0
    12-15
    6
  • 24.
    Andras Zoltan
    2-4-0
    9-13
    6
  • 25.
    László Barna
    2-3-0
    10-10
    6
  • 26.
    Tódor Csaba
    2-3-0
    7-11
    6
  • 27.
    Héja Zoltán
    2-3-0
    9-10
    6
  • 28.
    Beke Csaba
    2-3-0
    7-10
    6
  • 29.
    Geréd Ferenc
    2-3-0
    6-9
    6
  • 30.
    Lőrincz Zoltán
    2-3-0
    6-9
    6
  • 31.
    Vaszi Dénes
    2-2-0
    7-9
    6
  • 32.
    Bedő József
    2-3-0
    8-9
    6
  • 33.
    Mákszem Szabolcs
    1-4-0
    3-12
    3
  • 34.
    Demeter Arpad
    1-3-0
    5-9
    3
  • 35.
    Váncsa Zoltán
    1-4-0
    7-12
    3
  • 36.
    Szőke Albert
    1-4-0
    3-13
    3
  • 37.
    Angi Zoltán
    1-4-0
    3-12
    3
  • 38.
    Veress Árpád
    1-4-0
    7-12
    3
  • 39.
    Vass Péter
    0-5-0
    1-15
    0
  • 40.
    Kelemen Miklós
    0-5-0
    1-15
    0
  • 41.
    Kovacs Istvan
    0-4-0
    5-12
    0
  • 42.
    Beke Hunor
    0-5-0
    2-15
    0
  • 43.
    Ambrus Zoltan
    0-5-0
    2-15
    0
  • 44.
    Bartos Csongor
    0-5-0
    1-15
    0
  • 45.
    Jakab Szabolcs
    0-5-0
    1-15
    0
  • 46.
    Orza Gábor
    0-4-0
    2-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Babics Tamas
    1-1-0
    3-3
    3
  • Pap Sándor
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Orosz Attila
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Kelemen László
    1-1-0
    5-3
    3
  • Lovász Vilmos
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Kincses József
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Fazakas Gergely
    1-1-0
    5-3
    3
  • Andras Zoltan
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Szakáli Csaba
    1-1-0
    4-3
    3
  • Szántó Lajos
    1-1-0
    3-4
    3
  • 2.
    Moldován László
    1-1-0
    4-4
    3
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Lakatos Zsolt
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    László Levente
    1-1-0
    4-3
    3
  • Imecs F Attila
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Zakariás Szabolcs
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    participant Tókos Pál
    1-1-0
    5-3
    3
  • Tamás Szóra Szabolcs
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Tamas Szilárd
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Kézdi János
    1-1-0
    4-5
    3
  • Nagy Róbert
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Kiss János
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Farkas Lóránt
    1-1-0
    3-4
    3
  • Keresztes Árpád
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Babics Tamas
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Fazakas Gergely
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Imecs F Attila
    3-2-0
    9-9
    9
  • 4.
    László Barna
    2-3-0
    10-10
    6
  • Veress Árpád
    1-4-0
    7-12
    3
  • Jakab Szabolcs
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Kelemen László
    4-1-0
    14-6
    12
  • 2.
    Szakáli Csaba
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Tamás Szóra Szabolcs
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Héja Zoltán
    2-3-0
    9-10
    6
  • Váncsa Zoltán
    1-4-0
    7-12
    3
  • Beke Hunor
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Kincses József
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    László Levente
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Lőrincz Zoltán
    2-3-0
    6-9
    6
  • Tódor Csaba
    2-3-0
    7-11
    6
  • 3.
    Nagy Róbert
    2-3-0
    9-9
    6
  • Kelemen Miklós
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Szántó Lajos
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    participant Tókos Pál
    4-1-0
    12-3
    12
  • 3.
    Keresztes Árpád
    3-2-0
    9-9
    9
  • 4.
    Bedő József
    2-3-0
    8-9
    6
  • Mákszem Szabolcs
    1-4-0
    3-12
    3
  • Vass Péter
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Lakatos Zsolt
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Kézdi János
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Pap Sándor
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Geréd Ferenc
    2-3-0
    6-9
    6
  • Szőke Albert
    1-4-0
    3-13
    3
  • Bartos Csongor
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Zakariás Szabolcs
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Farkas Lóránt
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Lovász Vilmos
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Demeter Arpad
    1-3-0
    5-9
    3
  • Orza Gábor
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Tamas Szilárd
    3-1-0
    10-7
    9
  • 2.
    participant Józsa Zoltán
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Andras Zoltan
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Vaszi Dénes
    2-2-0
    7-9
    6
  • Kovacs Istvan
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Kiss János
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Orosz Attila
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Moldován László
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Beke Csaba
    2-3-0
    7-10
    6
  • Angi Zoltán
    1-4-0
    3-12
    3
  • Ambrus Zoltan
    0-5-0
    2-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Kiss János
    3-0
    Kincses József
  • Top 4
  • Kiss János
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Kincses József
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Top 8
  • Kiss János
    3-1
    Józsa Zoltán participant
  • Fazakas Gergely
    3-2
    Lakatos Zsolt
  • Zakariás Szabolcs
    2-3
    Kincses József
  • Orosz Attila
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Top 16
  • Kiss János
    3-0
    Kézdi János
  • Kelemen László
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Fazakas Gergely
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Lakatos Zsolt
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    László Levente
  • Moldován László
    0-3
    Kincses József
  • Orosz Attila
    3-2
    Babics Tamas
  • Farkas Lóránt
    1-3
    Tamas Szilárd
  • csoport: Felső: 8
  • Babics Tamas
    0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Babics Tamas
    3-0
    Pap Sándor
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Pap Sándor
  • csoport: Felső: 7
  • Kelemen László
    2-3
    Orosz Attila
  • Kelemen László
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Orosz Attila
    3-0
    Lovász Vilmos
  • csoport: Felső: 6
  • Kincses József
    3-2
    Fazakas Gergely
  • Kincses József
    3-0
    Andras Zoltan
  • Fazakas Gergely
    3-0
    Andras Zoltan
  • csoport: Felső: 5
  • Szántó Lajos
    0-3
    Szakáli Csaba
  • Szántó Lajos
    3-1
    Moldován László
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Moldován László
  • csoport: Felső: 4
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    László Levente
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Imecs F Attila
  • László Levente
    3-0
    Imecs F Attila
  • csoport: Felső: 3
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Tókos Pál participant
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Tamás Szóra Szabolcs
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Tamás Szóra Szabolcs
  • csoport: Felső: 2
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Kézdi János
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Nagy Róbert
  • Kézdi János
    3-2
    Nagy Róbert
  • csoport: Felső: 1
  • Kiss János
    3-0
    Farkas Lóránt
  • Kiss János
    3-0
    Keresztes Árpád
  • Farkas Lóránt
    3-1
    Keresztes Árpád
  • csoport: Alsó: 8
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Babics Tamas
  • Fazakas Gergely
    3-0
    Imecs F Attila
  • Fazakas Gergely
    3-1
    Veress Árpád
  • Fazakas Gergely
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Fazakas Gergely
    3-1
    László Barna
  • Babics Tamas
    3-0
    Imecs F Attila
  • Babics Tamas
    3-1
    Veress Árpád
  • Babics Tamas
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Babics Tamas
    3-1
    László Barna
  • Imecs F Attila
    3-1
    Veress Árpád
  • Imecs F Attila
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Imecs F Attila
    3-2
    László Barna
  • Veress Árpád
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Veress Árpád
    1-3
    László Barna
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    László Barna
  • csoport: Alsó: 7
  • Kelemen László
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Kelemen László
    3-2
    Héja Zoltán
  • Kelemen László
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Kelemen László
    3-0
    Beke Hunor
  • Kelemen László
    2-3
    Tamás Szóra Szabolcs
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Héja Zoltán
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Váncsa Zoltán
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Beke Hunor
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Tamás Szóra Szabolcs
  • Héja Zoltán
    3-0
    Váncsa Zoltán
  • Héja Zoltán
    3-1
    Beke Hunor
  • Héja Zoltán
    0-3
    Tamás Szóra Szabolcs
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Beke Hunor
  • Váncsa Zoltán
    1-3
    Tamás Szóra Szabolcs
  • Beke Hunor
    0-3
    Tamás Szóra Szabolcs
  • csoport: Alsó: 6
  • László Levente
    1-3
    Kincses József
  • László Levente
    3-1
    Tódor Csaba
  • László Levente
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • László Levente
    3-1
    Kelemen Miklós
  • László Levente
    3-1
    Nagy Róbert
  • Kincses József
    3-0
    Tódor Csaba
  • Kincses József
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Kincses József
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Kincses József
    3-0
    Nagy Róbert
  • Tódor Csaba
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Tódor Csaba
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Tódor Csaba
    3-2
    Nagy Róbert
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Nagy Róbert
  • Kelemen Miklós
    0-3
    Nagy Róbert
  • csoport: Alsó: 5
  • participant Tókos Pál
    0-3
    Szántó Lajos
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Bedő József
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Vass Péter
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Keresztes Árpád
  • Szántó Lajos
    3-0
    Bedő József
  • Szántó Lajos
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Szántó Lajos
    3-0
    Vass Péter
  • Szántó Lajos
    3-0
    Keresztes Árpád
  • Bedő József
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Bedő József
    3-0
    Vass Péter
  • Bedő József
    2-3
    Keresztes Árpád
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Vass Péter
  • Mákszem Szabolcs
    0-3
    Keresztes Árpád
  • Vass Péter
    1-3
    Keresztes Árpád
  • csoport: Alsó: 4
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    Kézdi János
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Pap Sándor
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Bartos Csongor
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Szőke Albert
  • Kézdi János
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Kézdi János
    3-1
    Pap Sándor
  • Kézdi János
    3-0
    Bartos Csongor
  • Kézdi János
    3-0
    Szőke Albert
  • Geréd Ferenc
    0-3
    Pap Sándor
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Bartos Csongor
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Szőke Albert
  • Pap Sándor
    3-0
    Bartos Csongor
  • Pap Sándor
    3-0
    Szőke Albert
  • Bartos Csongor
    1-3
    Szőke Albert
  • csoport: Alsó: 3
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Farkas Lóránt
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Demeter Arpad
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Orza Gábor
  • Farkas Lóránt
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Farkas Lóránt
    3-0
    Demeter Arpad
  • Farkas Lóránt
    3-2
    Orza Gábor
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Demeter Arpad
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Orza Gábor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Orza Gábor
  • csoport: Alsó: 2
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Tamas Szilárd
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Kovacs Istvan
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Vaszi Dénes
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Andras Zoltan
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Kovacs Istvan
  • Tamas Szilárd
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Tamas Szilárd
    3-2
    Andras Zoltan
  • Kovacs Istvan
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Kovacs Istvan
    1-3
    Andras Zoltan
  • Vaszi Dénes
    0-3
    Andras Zoltan
  • csoport: Alsó: 1
  • Kiss János
    3-1
    Orosz Attila
  • Kiss János
    3-0
    Moldován László
  • Kiss János
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Kiss János
    3-0
    Angi Zoltán
  • Kiss János
    3-0
    Beke Csaba
  • Orosz Attila
    3-1
    Moldován László
  • Orosz Attila
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Orosz Attila
    3-0
    Angi Zoltán
  • Orosz Attila
    3-0
    Beke Csaba
  • Moldován László
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Moldován László
    3-0
    Angi Zoltán
  • Moldován László
    3-1
    Beke Csaba
  • Ambrus Zoltan
    0-3
    Angi Zoltán
  • Ambrus Zoltan
    1-3
    Beke Csaba
  • Angi Zoltán
    0-3
    Beke Csaba
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kiss János 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Orosz Attila 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Moldován László 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Ambrus Zoltan 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 5
    Angi Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Beke Csaba 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Tamas Szilárd 
    3-1
     
    3-1
    1-3
    3-2
    3
  • 3
    Kovacs Istvan 
    1-3
    1-3
     
    2-3
    1-3
    0
  • 4
    Vaszi Dénes 
    1-3
    3-1
    3-2
     
    0-3
    2
  • 5
    Andras Zoltan 
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Zakariás Szabolcs 
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Farkas Lóránt 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Lovász Vilmos 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Demeter Arpad 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Orza Gábor 
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lakatos Zsolt 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Kézdi János 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Geréd Ferenc 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Pap Sándor 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Bartos Csongor 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Szőke Albert 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tókos Pál 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Szántó Lajos 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Bedő József 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Mákszem Szabolcs 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Vass Péter 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Keresztes Árpád 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    László Levente 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Kincses József 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Tódor Csaba 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    0-3
    2
  • 5
    Kelemen Miklós 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Nagy Róbert 
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kelemen László 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    4
  • 2
    Szakáli Csaba 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Héja Zoltán 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    0-3
    2
  • 4
    Váncsa Zoltán 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 5
    Beke Hunor 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Tamás Szóra Szabolcs 
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fazakas Gergely 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Babics Tamas 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 3
    Imecs F Attila 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Veress Árpád 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 5
    Jakab Szabolcs 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    László Barna 
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kiss János 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Farkas Lóránt 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Keresztes Árpád 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tamas Szilárd 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Kézdi János 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Nagy Róbert 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Zakariás Szabolcs 
     
    3-2
    3-2
    2
  • 2
    Tókos Pál 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Tamás Szóra Szabolcs 
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lakatos Zsolt 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    László Levente 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Imecs F Attila 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szántó Lajos 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Szakáli Csaba 
    3-0
     
    1-3
    1
  • 3
    Moldován László 
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kincses József 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Fazakas Gergely 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Andras Zoltan 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kelemen László 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Orosz Attila 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Lovász Vilmos 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Babics Tamas 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Pap Sándor 
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók