Cupa Judetului Harghita 2018 - Open-Elite

Cupa Judetului Harghita 2018 - Open-Elite

Cupa Judetului Harghita 2018 - Open-Elite

by Amatur Romania
25.00 Ron
Țara: România Oraș: Odorheiu Secuiesc Locație: Fit Feel Adresă: 1 Decembrie 1918 nr. 7.
Data de începere: December 22, 2018, 09:00 Data de încheiere: December 22, 2018, 23:00
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: 1
  • Kiss János
    3-1
    Orosz Attila
  • Kiss János
    3-0
    Moldován László
  • Kiss János
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Kiss János
    3-0
    Angi Zoltán
  • Kiss János
    3-0
    Beke Csaba
  • Orosz Attila
    3-1
    Moldován László
  • Orosz Attila
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Orosz Attila
    3-0
    Angi Zoltán
  • Orosz Attila
    3-0
    Beke Csaba
  • Moldován László
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Moldován László
    3-0
    Angi Zoltán
  • Moldován László
    3-1
    Beke Csaba
  • Ambrus Zoltan
    0-3
    Angi Zoltán
  • Ambrus Zoltan
    1-3
    Beke Csaba
  • Angi Zoltán
    0-3
    Beke Csaba
  • grupa: 2
  • Józsa Zoltán
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Kovacs Istvan
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Andras Zoltan
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Kovacs Istvan
  • Tamas Szilárd
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Tamas Szilárd
    3-2
    Andras Zoltan
  • Kovacs Istvan
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Kovacs Istvan
    1-3
    Andras Zoltan
  • Vaszi Dénes
    0-3
    Andras Zoltan
  • grupa: 3
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Farkas Lóránt
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Demeter Arpad
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Orza Gábor
  • Farkas Lóránt
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Farkas Lóránt
    3-0
    Demeter Arpad
  • Farkas Lóránt
    3-2
    Orza Gábor
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Demeter Arpad
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Orza Gábor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Orza Gábor
  • grupa: 4
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    Kézdi János
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Pap Sándor
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Bartos Csongor
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Szőke Albert
  • Kézdi János
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Kézdi János
    3-1
    Pap Sándor
  • Kézdi János
    3-0
    Bartos Csongor
  • Kézdi János
    3-0
    Szőke Albert
  • Geréd Ferenc
    0-3
    Pap Sándor
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Bartos Csongor
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Szőke Albert
  • Pap Sándor
    3-0
    Bartos Csongor
  • Pap Sándor
    3-0
    Szőke Albert
  • Bartos Csongor
    1-3
    Szőke Albert
  • grupa: 5
  • participant Tókos Pál
    0-3
    Szántó Lajos
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Bedő József
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Vass Péter
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Keresztes Árpád
  • Szántó Lajos
    3-0
    Bedő József
  • Szántó Lajos
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Szántó Lajos
    3-0
    Vass Péter
  • Szántó Lajos
    3-0
    Keresztes Árpád
  • Bedő József
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Bedő József
    3-0
    Vass Péter
  • Bedő József
    2-3
    Keresztes Árpád
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Vass Péter
  • Mákszem Szabolcs
    0-3
    Keresztes Árpád
  • Vass Péter
    1-3
    Keresztes Árpád
  • grupa: 6
  • László Levente
    1-3
    Kincses József
  • László Levente
    3-1
    Tódor Csaba
  • László Levente
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • László Levente
    3-1
    Kelemen Miklós
  • László Levente
    3-1
    Nagy Róbert
  • Kincses József
    3-0
    Tódor Csaba
  • Kincses József
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Kincses József
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Kincses József
    3-0
    Nagy Róbert
  • Tódor Csaba
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Tódor Csaba
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Tódor Csaba
    3-2
    Nagy Róbert
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Nagy Róbert
  • Kelemen Miklós
    0-3
    Nagy Róbert
  • grupa: 7
  • Kelemen László
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Kelemen László
    3-2
    Héja Zoltán
  • Kelemen László
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Kelemen László
    3-0
    Beke Hunor
  • Kelemen László
    2-3
    Tamás Szóra Szabolcs
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Héja Zoltán
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Váncsa Zoltán
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Beke Hunor
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Tamás Szóra Szabolcs
  • Héja Zoltán
    3-0
    Váncsa Zoltán
  • Héja Zoltán
    3-1
    Beke Hunor
  • Héja Zoltán
    0-3
    Tamás Szóra Szabolcs
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Beke Hunor
  • Váncsa Zoltán
    1-3
    Tamás Szóra Szabolcs
  • Beke Hunor
    0-3
    Tamás Szóra Szabolcs
  • grupa: 8
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Babics Tamas
  • Fazakas Gergely
    3-0
    Imecs Attila
  • Fazakas Gergely
    3-1
    Veress Árpád
  • Fazakas Gergely
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Fazakas Gergely
    3-1
    László Barna
  • Babics Tamas
    3-0
    Imecs Attila
  • Babics Tamas
    3-1
    Veress Árpád
  • Babics Tamas
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Babics Tamas
    3-1
    László Barna
  • Imecs Attila
    3-1
    Veress Árpád
  • Imecs Attila
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Imecs Attila
    3-2
    László Barna
  • Veress Árpád
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Veress Árpád
    1-3
    László Barna
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    László Barna
  • grupa: 1
  • Kiss János
    3-0
    Farkas Lóránt
  • Kiss János
    3-0
    Keresztes Árpád
  • Farkas Lóránt
    3-1
    Keresztes Árpád
  • grupa: 2
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Kézdi János
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Nagy Róbert
  • Kézdi János
    3-2
    Nagy Róbert
  • grupa: 3
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    participant Tókos Pál participant
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Tamás Szóra Szabolcs
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Tamás Szóra Szabolcs
  • grupa: 4
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    László Levente
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Imecs Attila
  • László Levente
    3-0
    Imecs Attila
  • grupa: 5
  • Szántó Lajos
    0-3
    Szakáli Csaba
  • Szántó Lajos
    3-1
    Moldován László
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Moldován László
  • grupa: 6
  • Kincses József
    3-2
    Fazakas Gergely
  • Kincses József
    3-0
    Andras Zoltan
  • Fazakas Gergely
    3-0
    Andras Zoltan
  • grupa: 7
  • Kelemen László
    2-3
    Orosz Attila
  • Kelemen László
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Orosz Attila
    3-0
    Lovász Vilmos
  • grupa: 8
  • Babics Tamas
    0-3
    Józsa Zoltán
  • Babics Tamas
    3-0
    Pap Sándor
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Pap Sándor
  • Top 16
  • Kiss János
    3-0
    Kézdi János
  • Kelemen László
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Fazakas Gergely
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Lakatos Zsolt
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    László Levente
  • Moldován László
    0-3
    Kincses József
  • Orosz Attila
    3-2
    Babics Tamas
  • Farkas Lóránt
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Top 8
  • Kiss János
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Fazakas Gergely
    3-2
    Lakatos Zsolt
  • Zakariás Szabolcs
    2-3
    Kincses József
  • Orosz Attila
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Top 4
  • Kiss János
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Kincses József
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Top 1-2
  • Kiss János
    3-0
    Kincses József
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Kiss János
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Orosz Attila
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Moldován László
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 4
    Ambrus Zoltan
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 5
    Angi Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 6
    Beke Csaba
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Józsa Zoltán
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 2
    Tamas Szilárd
    3-1
    3-1
    1-3
    3-2
    3
    1
  • 3
    Kovacs Istvan
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • 4
    Vaszi Dénes
    1-3
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    4
  • 5
    Andras Zoltan
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Zakariás Szabolcs
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Farkas Lóránt
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 3
    Lovász Vilmos
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Demeter Arpad
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Orza Gábor
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • grupa: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Lakatos Zsolt
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Kézdi János
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Geréd Ferenc
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 4
    Pap Sándor
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 5
    Bartos Csongor
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Szőke Albert
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • grupa: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Tókos Pál
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Szántó Lajos
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Bedő József
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
  • 4
    Mákszem Szabolcs
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 5
    Vass Péter
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Keresztes Árpád
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
  • grupa: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    László Levente
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 2
    Kincses József
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Tódor Csaba
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    5
  • 4
    Lőrincz Zoltán
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
  • 5
    Kelemen Miklós
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Nagy Róbert
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • grupa: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Kelemen László
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    1
  • 2
    Szakáli Csaba
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 3
    Héja Zoltán
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    4
  • 4
    Váncsa Zoltán
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 5
    Beke Hunor
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Tamás Szóra Szabolcs
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    3
  • grupa: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Fazakas Gergely
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 2
    Babics Tamas
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 3
    Imecs Attila
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 4
    Veress Árpád
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 5
    Jakab Szabolcs
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    László Barna
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Kiss János
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Farkas Lóránt
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Keresztes Árpád
    0-3
    1-3
    0
    3
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Tamas Szilárd
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Kézdi János
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Nagy Róbert
    1-3
    2-3
    0
    3
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Zakariás Szabolcs
    3-2
    3-2
    2
    1
  • 2
    Tókos Pál
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Tamás Szóra Szabolcs
    2-3
    0-3
    0
    3
  • grupa: 4
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Lakatos Zsolt
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    László Levente
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Imecs Attila
    0-3
    0-3
    0
    3
  • grupa: 5
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Szántó Lajos
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 2
    Szakáli Csaba
    3-0
    1-3
    1
    1
  • 3
    Moldován László
    1-3
    3-1
    1
    2
  • grupa: 6
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Kincses József
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Fazakas Gergely
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Andras Zoltan
    0-3
    0-3
    0
    3
  • grupa: 7
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Kelemen László
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Orosz Attila
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Lovász Vilmos
    0-3
    0-3
    0
    3
  • grupa: 8
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Babics Tamas
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Józsa Zoltán
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Pap Sándor
    0-3
    1-3
    0
    3
Sponzori
ajax-icon Încărcare...