Cupa Eu si Paleta - Aiud - Open - Elite - 2018.11

Cupa Eu si Paleta - Aiud - Open - Elite - 2018.11.24

Cupa Eu si Paleta - Aiud - Open - Elite - 2018.11.24

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: November 24, 2018, 13:30
Befejezés időpontja: November 24, 2018, 23:55
Nevezési díj: 35.00 Ron

Indicaţii de acces:
- dinspre Cluj se trece de benzinăria MOL, apoi prima stradă la stânga ...
- dinspre Alba Iulia după PENI MARKET prima stradă la dreapta ...
... apoi pe stânga la 200 m se intră in curtea sălii de sport.

Logistica:
Număr de mese: 16 (ITTF)
Mingi de plastic

Se asigură asistență medicală (Crucea Rosie.)

Taxa de înscriere:
- 35 lei
- copii 15 lei
- persoane cu dizabilităţi - fără taxă
... din taxă câte 1 leu/jucător - donație Amatur

Materiale de premiere: cupe, medalii şi diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8
Se asigură apă minerală, apă plată, cafea şi gulas la ceaun

Elite/Open (MP>=20) - ora 13.30 (ultima confirmare)
- 48 jucători (din care 2 wild-card)

Mod de desfăşurare:
- grupe inferioare de câte 6, se califică primii 4
- grupe superioare de 4, se califică primii 2
- eliminatorii - locurile 1 dupa numărul grupei, locurile 2 aranjate automat din program

Inscrieri: pe forum sau telefonic până vineri ora 18.00 în ordinea înscrierilor, la sală până la 09.30, în limita locurilor disponibile şi în ordinea sosirii
Ultima retragere la termen: joi ora 21.00

Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Gogu Gabriel
    1-3
    Simon Csaba
  • Top 4
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Roman Bogdan
  • Moldován Horváth Csaba
    2-3
    Simon Csaba
  • Top 8
  • Gogu Gabriel
    3-2
    Muntean Alin
  • Roman Bogdan
    3-2
    Apian Florin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bauer Lajos
  • Simon Csaba
    3-1
    Mocean Dan
  • Top 16
  • Gogu Gabriel
    3-2
    Farkas Gábor
  • Jichici Svetozar
    0-3
    Muntean Alin
  • Roman Bogdan
    3-0
    Butura Vasile
  • Apian Florin
    3-2
    Józsa Zoltán participant
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Andone Claudiu
  • Oprea Adrian
    0-3
    Bauer Lajos
  • Simon Csaba
    3-1
    Georgescu Constantin
  • Zamblău Ionuț
    1-3
    Mocean Dan
  • csoport: Felső: 8
  • Muntean Alin
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Muntean Alin
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Muntean Alin
    3-0
    Istrate Samir
  • Ciobanu Daniel
    1-3
    Georgescu Constantin
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Istrate Samir
  • Georgescu Constantin
    3-2
    Istrate Samir
  • csoport: Felső: 7
  • Simon Csaba
    3-0
    Popet Doru
  • Simon Csaba
    3-0
    Jichici Svetozar
  • Simon Csaba
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Popet Doru
    1-3
    Jichici Svetozar
  • Popet Doru
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Jichici Svetozar
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • csoport: Felső: 6
  • Bauer Lajos
    3-2
    Bleoca Marius
  • Bauer Lajos
    3-2
    Butura Vasile
  • Bauer Lajos
    3-2
    Groza Florin
  • Bleoca Marius
    0-3
    Butura Vasile
  • Bleoca Marius
    3-0
    Groza Florin
  • Butura Vasile
    3-2
    Groza Florin
  • csoport: Felső: 5
  • Roman Bogdan
    3-2
    Pavel Călin
  • Roman Bogdan
    3-0
    Crainic Adrian
  • Roman Bogdan
    3-0
    Oprea Adrian
  • Pavel Călin
    3-1
    Crainic Adrian
  • Pavel Călin
    2-3
    Oprea Adrian
  • Crainic Adrian
    0-3
    Oprea Adrian
  • csoport: Felső: 4
  • Andone Claudiu
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Andone Claudiu
    3-1
    Ciochina Gabriel
  • Andone Claudiu
    3-1
    Popa Gheorghe
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Ciochina Gabriel
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Popa Gheorghe
  • Ciochina Gabriel
    3-1
    Popa Gheorghe
  • csoport: Felső: 3
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Mican Nicolae
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Apian Florin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Jánosi Attila
  • Mican Nicolae
    0-3
    Apian Florin
  • Mican Nicolae
    3-0
    Jánosi Attila
  • Apian Florin
    3-1
    Jánosi Attila
  • csoport: Felső: 2
  • Farkas Gábor
    3-2
    Camarasiu Tiberiu
  • Farkas Gábor
    0-3
    Mocean Dan
  • Farkas Gábor
    3-0
    Lacatis Ghita
  • Camarasiu Tiberiu
    3-1
    Mocean Dan
  • Camarasiu Tiberiu
    2-3
    Lacatis Ghita
  • Mocean Dan
    3-0
    Lacatis Ghita
  • csoport: Felső: 1
  • Gogu Gabriel
    3-2
    Petrus Florin
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Dordea Lucian
  • Petrus Florin
    1-3
    Zamblău Ionuț
  • Petrus Florin
    3-1
    Dordea Lucian
  • Zamblău Ionuț
    3-0
    Dordea Lucian
  • csoport: Alsó: 8
  • Muntean Alin
    3-1
    Pavel Călin
  • Muntean Alin
    3-2
    Butura Vasile
  • Muntean Alin
    3-0
    Boznea Daniel
  • Muntean Alin
    3-0
    Peta Octavian
  • Muntean Alin
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Pavel Călin
    3-0
    Butura Vasile
  • Pavel Călin
    0-3
    Boznea Daniel
  • Pavel Călin
    3-1
    Peta Octavian
  • Pavel Călin
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Butura Vasile
    3-1
    Boznea Daniel
  • Butura Vasile
    3-0
    Peta Octavian
  • Butura Vasile
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Boznea Daniel
    3-0
    Peta Octavian
  • Boznea Daniel
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Peta Octavian
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • csoport: Alsó: 7
  • Simon Csaba
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Simon Csaba
    3-0
    Crainic Adrian
  • Simon Csaba
    3-0
    Pop Danut
  • Simon Csaba
    3-0
    Groza Florin
  • Simon Csaba
    3-0
    Kromek Iulian
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Crainic Adrian
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Pop Danut
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Groza Florin
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Kromek Iulian
  • Crainic Adrian
    3-0
    Pop Danut
  • Crainic Adrian
    3-2
    Groza Florin
  • Crainic Adrian
    3-0
    Kromek Iulian
  • Pop Danut
    3-0
    Groza Florin
  • Pop Danut
    0-3
    Kromek Iulian
  • Groza Florin
    3-0
    Kromek Iulian
  • csoport: Alsó: 6
  • Bauer Lajos
    3-1
    Mican Nicolae
  • Bauer Lajos
    3-0
    Oprea Adrian
  • Bauer Lajos
    3-0
    Ciochina Gabriel
  • Bauer Lajos
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Bauer Lajos
    3-0
    Ifrosa Petru
  • Mican Nicolae
    3-0
    Oprea Adrian
  • Mican Nicolae
    3-0
    Ciochina Gabriel
  • Mican Nicolae
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Mican Nicolae
    3-0
    Ifrosa Petru
  • Oprea Adrian
    1-3
    Ciochina Gabriel
  • Oprea Adrian
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Oprea Adrian
    2-3
    Ifrosa Petru
  • Ciochina Gabriel
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Ifrosa Petru
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-1
    Ifrosa Petru
  • csoport: Alsó: 5
  • Roman Bogdan
    3-1
    Apian Florin
  • Roman Bogdan
    3-1
    Camarasiu Tiberiu
  • Roman Bogdan
    3-0
    Veres János
  • Roman Bogdan
    3-0
    Busu Romulus
  • Roman Bogdan
    3-0
    Popa Gheorghe
  • Apian Florin
    1-3
    Camarasiu Tiberiu
  • Apian Florin
    3-0
    Veres János
  • Apian Florin
    3-1
    Busu Romulus
  • Apian Florin
    3-1
    Popa Gheorghe
  • Camarasiu Tiberiu
    3-0
    Veres János
  • Camarasiu Tiberiu
    3-2
    Busu Romulus
  • Camarasiu Tiberiu
    3-2
    Popa Gheorghe
  • Veres János
    2-3
    Busu Romulus
  • Veres János
    0-3
    Popa Gheorghe
  • Busu Romulus
    2-3
    Popa Gheorghe
  • csoport: Alsó: 4
  • Mocean Dan
    0-3
    Petrus Florin
  • Mocean Dan
    3-0
    Andone Claudiu
  • Mocean Dan
    3-0
    Serban Marian
  • Mocean Dan
    3-2
    Jánosi Attila
  • Mocean Dan
    3-0
    Cecan Vasile
  • Petrus Florin
    0-3
    Andone Claudiu
  • Petrus Florin
    3-1
    Serban Marian
  • Petrus Florin
    3-0
    Jánosi Attila
  • Petrus Florin
    3-1
    Cecan Vasile
  • Andone Claudiu
    3-0
    Serban Marian
  • Andone Claudiu
    3-0
    Jánosi Attila
  • Andone Claudiu
    3-0
    Cecan Vasile
  • Serban Marian
    1-3
    Jánosi Attila
  • Serban Marian
    3-1
    Cecan Vasile
  • Jánosi Attila
    2-3
    Cecan Vasile
  • csoport: Alsó: 3
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Zamblău Ionuț
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Pop Zoltán
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Lacatis Ghita
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Horvath Mircea
  • Zamblău Ionuț
    3-1
    Pop Zoltán
  • Zamblău Ionuț
    2-3
    Ciobanu Daniel
  • Zamblău Ionuț
    3-2
    Lacatis Ghita
  • Zamblău Ionuț
    3-1
    Horvath Mircea
  • Pop Zoltán
    2-3
    Ciobanu Daniel
  • Pop Zoltán
    2-3
    Lacatis Ghita
  • Pop Zoltán
    0-3
    Horvath Mircea
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Lacatis Ghita
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Horvath Mircea
  • Lacatis Ghita
    3-1
    Horvath Mircea
  • csoport: Alsó: 2
  • Farkas Gábor
    3-0
    Simion Boby
  • Farkas Gábor
    3-1
    Popet Doru
  • Farkas Gábor
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Farkas Gábor
    3-0
    Gecse Alpár
  • Farkas Gábor
    3-0
    Dordea Lucian
  • Simion Boby
    0-3
    Popet Doru
  • Simion Boby
    0-3
    Georgescu Constantin
  • Simion Boby
    1-3
    Gecse Alpár
  • Simion Boby
    0-3
    Dordea Lucian
  • Popet Doru
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Popet Doru
    3-0
    Gecse Alpár
  • Popet Doru
    3-1
    Dordea Lucian
  • Georgescu Constantin
    3-1
    Gecse Alpár
  • Georgescu Constantin
    3-0
    Dordea Lucian
  • Gecse Alpár
    2-3
    Dordea Lucian
  • csoport: Alsó: 1
  • Gogu Gabriel
    3-2
    Bleoca Marius
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Motorga Dorin
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Istrate Samir
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Jichici Svetozar
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Morariu Marius
  • Bleoca Marius
    3-1
    Motorga Dorin
  • Bleoca Marius
    3-1
    Istrate Samir
  • Bleoca Marius
    3-0
    Jichici Svetozar
  • Bleoca Marius
    3-1
    Morariu Marius
  • Motorga Dorin
    0-3
    Istrate Samir
  • Motorga Dorin
    0-3
    Jichici Svetozar
  • Motorga Dorin
    3-2
    Morariu Marius
  • Istrate Samir
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Istrate Samir
    3-0
    Morariu Marius
  • Jichici Svetozar
    2-3
    Morariu Marius
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Gogu Gabriel 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Bleoca Marius 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Motorga Dorin 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Istrate Samir 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Jichici Svetozar 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
     
    2-3
    2
  • 6
    Morariu Marius 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Simion Boby 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    Popet Doru 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Georgescu Constantin 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Gecse Alpár 
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Dordea Lucian 
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Zamblău Ionuț 
    1-3
     
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Pop Zoltán 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    2-3
    0-3
    0
  • 4
    Ciobanu Daniel 
    1-3
    3-2
    3-2
     
    3-2
    3-0
    4
  • 5
    Lacatis Ghita 
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Horvath Mircea 
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mocean Dan 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Petrus Florin 
    3-0
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Andone Claudiu 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Serban Marian 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 5
    Jánosi Attila 
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 6
    Cecan Vasile 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Roman Bogdan 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Apian Florin 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Camarasiu Tiberiu 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-2
    3-2
    4
  • 4
    Veres János 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 5
    Busu Romulus 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 6
    Popa Gheorghe 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Mican Nicolae 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Oprea Adrian 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Ciochina Gabriel 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Kriszta Árpád Lóránd 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Ifrosa Petru 
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Józsa Zoltán 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Crainic Adrian 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Pop Danut 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Groza Florin 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Kromek Iulian 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Muntean Alin 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Pavel Călin 
    1-3
     
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Butura Vasile 
    2-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Boznea Daniel 
    0-3
    3-0
    1-3
     
    3-0
    1-3
    2
  • 5
    Peta Octavian 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Pelaghie Ioan 
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Gogu Gabriel 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Petrus Florin 
    2-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 3
    Zamblău Ionuț 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    Dordea Lucian 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-2
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Camarasiu Tiberiu 
    2-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    Mocean Dan 
    3-0
    1-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Lacatis Ghita 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Mican Nicolae 
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Apian Florin 
    1-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    Jánosi Attila 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Andone Claudiu 
     
    2-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Ciochina Gabriel 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Popa Gheorghe 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Roman Bogdan 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Pavel Călin 
    2-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    Crainic Adrian 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Oprea Adrian 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Bleoca Marius 
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Butura Vasile 
    2-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    Groza Florin 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Popet Doru 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 3
    Jichici Svetozar 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    Pelaghie Ioan 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Muntean Alin 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Ciobanu Daniel 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Georgescu Constantin 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    Istrate Samir 
    0-3
    2-3
    2-3
     
    0
Támogatók