Concurs International de tenis de masa - U11 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U11 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U11 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Țara: România
Oraș: Targu Secuiesc
Locație: Sala Polivalenta
Adresă: -
Data de începere: November 05, 2022, 08:00
Data de încheiere: November 06, 2022, 20:00
Stagiul de play off
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Câștigător
  • Patranoiu Maria 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Patranoiu Maria 3  
     
     
     
     
  • Nemeth Alessia 3  
    Nemeth Alessia 0  
     
     
     
     
  • Puenea Daria 0  
     
    Patranoiu Maria 3  
     
     
     
  • Galan Andreea 3  
     
    Galan Andreea 0  
     
     
     
  • Pastina Alexia 0  
    Galan Andreea 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Beján Boglárka 1  
     
     
     
     
  • Beján Boglárka 3  
     
     
    Patranoiu Maria 3  
     
     
  • Serban Kariss 3  
     
     
    Serban Kariss 2  
     
     
  • 0  
    Serban Kariss 3  
     
     
     
     
  • Siia Elena 1  
    Birloncea Mara 0  
     
     
     
     
  • Birloncea Mara 3  
     
    Serban Kariss 3  
     
     
     
  • Tanase Antonia 3  
     
    Madar Maia 1  
     
     
     
  • Cojocaru Andreea 0  
    Tanase Antonia 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Madar Maia 3  
     
     
     
     
  • Madar Maia 3  
     
     
     
    Patranoiu Maria 3  
    Patranoiu Maria  
  • Ionescu Ioana 3  
     
     
     
    Ionescu Ioana 0  
     
  • 0  
    Ionescu Ioana 3  
     
     
     
     
  • Sandor Roza 3  
    Sandor Roza 0  
     
     
     
     
  • Codreanu Daria 2  
     
    Ionescu Ioana 3  
     
     
     
  • Zsupos Hanga 3  
     
    Zsupos Hanga 1  
     
     
     
  • Briceag Ilinca 0  
    Zsupos Hanga 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Stoleru Ioana 0  
     
     
     
     
  • Stoleru Ioana 3  
     
     
    Ionescu Ioana 3  
     
     
  • Murariu Miruna 3  
     
     
    David Riana 1  
     
     
  • 0  
    Murariu Miruna 0  
     
     
     
     
  • Pribeagu Bianca 0  
    Joita Patricia 3  
     
     
     
     
  • Joita Patricia 3  
     
    Joita Patricia 0  
     
     
     
  • Bedo Kulpinski Ada 3  
     
    David Riana 3  
     
     
     
  • Balazs Fruzsina 2  
    Bedo Kulpinski Ada 0  
     
     
     
     
  • 0  
    David Riana 3  
     
     
     
     
  • David Riana 3  
     
     
     
     
     
  • Nume
    C-Î-E
    F-P
    P
  • 1.
    Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
    5-2-0
    16-6
    15
  • 2.
    Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
    5-2-0
    16-8
    15
  • 3.
    Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    5-2-0
    16-7
    15
  • 4.
    Birloncea Mara
    (CSM-Medias)
    4-2-0
    14-9
    12
  • 5.
    Nemeth Alessia
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-3-0
    9-9
    9
  • 6.
    Tanase Antonia
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-3-0
    10-10
    9
  • 7.
    Bedo Kulpinski Ada
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-3-0
    9-13
    9
  • 8.
    Sandor Roza
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-4-0
    6-14
    6
  • 9.
    Codreanu Daria
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-3-0
    9-10
    6
  • 10.
    Puenea Daria
    (LPS-Slatina)
    2-3-0
    6-10
    6
  • 11.
    Balazs Fruzsina
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3-0
    8-11
    6
  • 12.
    Cojocaru Andreea
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 13.
    Pastina Alexia
    (LPS-Slatina)
    1-4-0
    4-12
    3
  • 14.
    Briceag Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 15.
    Pribeagu Bianca
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 16.
    Siia Elena
    (CSS-Slatina)
    1-4-0
    6-12
    3
  • 17.
    Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    9-0-0
    27-2
    27
  • 18.
    Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    8-1-0
    24-6
    24
  • 19.
    Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    7-1-0
    23-5
    21
  • 20.
    David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    7-1-0
    22-6
    21
  • 21.
    Madar Maia
    (CSM-Arad)
    6-1-0
    19-4
    18
  • 22.
    Stoleru Ioana
    (CSM-Moinesti)
    5-1-0
    15-4
    15
  • 23.
    Beján Boglárka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-2-0
    14-6
    12
  • 24.
    Murariu Miruna
    (CSM-Moinesti)
    4-2-0
    13-6
    12
  • 25.
    Dumitru Stefania
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 26.
    Bíró Virág
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 27.
    Simon Ecaterina
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 28.
    Farkas Lilla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 29.
    Feldiorean Alexandra
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 30.
    Crisan Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-4-0
    0-12
    0
Nume
C-Î-E
F-P
P
  • grupa: Inferioare: 6
  • 1.
    Stoleru Ioana
    (CSM-Moinesti)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Beján Boglárka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Balazs Fruzsina
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Cojocaru Andreea
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Crisan Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-4-0
    0-12
    0
  • grupa: Inferioare: 5
  • 1.
    Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Murariu Miruna
    (CSM-Moinesti)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Nemeth Alessia
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Sandor Roza
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Dumitru Stefania
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • grupa: Inferioare: 4
  • 1.
    Madar Maia
    (CSM-Arad)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Puenea Daria
    (LPS-Slatina)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Briceag Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    1-3-0
    4-10
    3
  • Feldiorean Alexandra
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • grupa: Inferioare: 3
  • 1.
    Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Bedo Kulpinski Ada
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Siia Elena
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Bíró Virág
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • grupa: Inferioare: 2
  • 1.
    David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Birloncea Mara
    (CSM-Medias)
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Codreanu Daria
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Pastina Alexia
    (LPS-Slatina)
    1-3-0
    4-9
    3
  • Farkas Lilla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • grupa: Inferioare: 1
  • 1.
    Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Tanase Antonia
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Pribeagu Bianca
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3-0
    4-10
    3
  • Simon Ecaterina
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • Premiu special
    Nume
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un premiu special
  • Nume
    Permis
    Acțiuni
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un participant înscris
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un meci
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Top 1-2
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Top 4
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-2
    Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
  • Top 8
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Madar Maia
    (CSM-Arad)
  • Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
  • Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
    0-3
    David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
  • Top 16
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Nemeth Alessia
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-1
    Beján Boglárka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Birloncea Mara
    (CSM-Medias)
  • Tanase Antonia
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    0-3
    Madar Maia
    (CSM-Arad)
  • Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Sandor Roza
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Stoleru Ioana
    (CSM-Moinesti)
  • Murariu Miruna
    (CSM-Moinesti)
    0-3
    Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
  • Bedo Kulpinski Ada
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-3
    David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
  • Top 32
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-0
  • 0-3
    Beján Boglárka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Madar Maia
    (CSM-Arad)
  • Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Stoleru Ioana
    (CSM-Moinesti)
  • Murariu Miruna
    (CSM-Moinesti)
    3-0
  • 0-3
    David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
  • Nemeth Alessia
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-0
    Puenea Daria
    (LPS-Slatina)
  • Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Pastina Alexia
    (LPS-Slatina)
  • Siia Elena
    (CSS-Slatina)
    1-3
    Birloncea Mara
    (CSM-Medias)
  • Tanase Antonia
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Cojocaru Andreea
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Sandor Roza
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Codreanu Daria
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Briceag Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Pribeagu Bianca
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
  • Bedo Kulpinski Ada
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-2
    Balazs Fruzsina
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • grupa: Inferioare: 6
  • Beján Boglárka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Crisan Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Balazs Fruzsina
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Cojocaru Andreea
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Stoleru Ioana
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Crisan Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Beján Boglárka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Balazs Fruzsina
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Stoleru Ioana
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Cojocaru Andreea
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Balazs Fruzsina
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Crisan Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Stoleru Ioana
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Balazs Fruzsina
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Beján Boglárka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Cojocaru Andreea
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Stoleru Ioana
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Beján Boglárka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Cojocaru Andreea
    (CSM-Rm-Sarat)
    3-0
    Crisan Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • grupa: Inferioare: 5
  • Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Nemeth Alessia
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Sandor Roza
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Dumitru Stefania
    (CSS-Slatina)
  • Murariu Miruna
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Nemeth Alessia
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Sandor Roza
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Murariu Miruna
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Dumitru Stefania
    (CSS-Slatina)
  • Sandor Roza
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Nemeth Alessia
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Murariu Miruna
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Sandor Roza
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Dumitru Stefania
    (CSS-Slatina)
  • Murariu Miruna
    (CSM-Moinesti)
    1-3
    Serban Kariss
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Dumitru Stefania
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Nemeth Alessia
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • grupa: Inferioare: 4
  • Madar Maia
    (CSM-Arad)
    3-0
    Feldiorean Alexandra
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Puenea Daria
    (LPS-Slatina)
    3-1
    Briceag Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Feldiorean Alexandra
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Madar Maia
    (CSM-Arad)
    3-0
    Puenea Daria
    (LPS-Slatina)
  • Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Briceag Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Puenea Daria
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Feldiorean Alexandra
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Puenea Daria
    (LPS-Slatina)
  • Madar Maia
    (CSM-Arad)
    3-0
    Briceag Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Joita Patricia
    (CSM-Slatina)
    1-3
    Madar Maia
    (CSM-Arad)
  • Briceag Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-1
    Feldiorean Alexandra
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • grupa: Inferioare: 3
  • Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Bedo Kulpinski Ada
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Siia Elena
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Bíró Virág
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Bedo Kulpinski Ada
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Siia Elena
    (CSS-Slatina)
  • Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Bíró Virág
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Siia Elena
    (CSS-Slatina)
    2-3
    Bedo Kulpinski Ada
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Siia Elena
    (CSS-Slatina)
  • Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Bíró Virág
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Ionescu Ioana
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Galan Andreea
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Bíró Virág
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Bedo Kulpinski Ada
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • grupa: Inferioare: 2
  • Birloncea Mara
    (CSM-Medias)
    3-1
    Farkas Lilla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Codreanu Daria
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Pastina Alexia
    (LPS-Slatina)
  • David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    3-0
    Farkas Lilla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Birloncea Mara
    (CSM-Medias)
    3-0
    Codreanu Daria
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    3-0
    Pastina Alexia
    (LPS-Slatina)
  • Codreanu Daria
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Farkas Lilla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    3-1
    Codreanu Daria
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Birloncea Mara
    (CSM-Medias)
    3-1
    Pastina Alexia
    (LPS-Slatina)
  • David Riana
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    3-2
    Birloncea Mara
    (CSM-Medias)
  • Pastina Alexia
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Farkas Lilla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • grupa: Inferioare: 1
  • Tanase Antonia
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    1-3
    Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
  • Pribeagu Bianca
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    Simon Ecaterina
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
  • Tanase Antonia
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Pribeagu Bianca
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Simon Ecaterina
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Pribeagu Bianca
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3
    Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Pribeagu Bianca
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Tanase Antonia
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Simon Ecaterina
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Patranoiu Maria
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Tanase Antonia
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Simon Ecaterina
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Zsupos Hanga
    (DEAC-Debrecen)
  • grupa: Inferioare: 1
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Patranoiu Maria 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Tanase Antonia 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    1-3
    2
  • 3
    Pribeagu Bianca 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 4
    Simon Ecaterina 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Zsupos Hanga 
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
     
    3
  • grupa: Inferioare: 2
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    David Riana 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Birloncea Mara 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Codreanu Daria 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Pastina Alexia 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Farkas Lilla 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • grupa: Inferioare: 3
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Ionescu Ioana 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Galan Andreea 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Siia Elena 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Bíró Virág 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Bedo Kulpinski Ada 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • grupa: Inferioare: 4
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Joita Patricia 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Madar Maia 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Puenea Daria 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Briceag Ilinca 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Feldiorean Alexandra 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • grupa: Inferioare: 5
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Murariu Miruna 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Serban Kariss 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Sandor Roza 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 4
    Dumitru Stefania 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Nemeth Alessia 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • grupa: Inferioare: 6
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Stoleru Ioana 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Beján Boglárka 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Balazs Fruzsina 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Cojocaru Andreea 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Crisan Maria 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Sponzori