Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Elite

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Elite

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Elite

Ország: Románia Város: Aiud Helyszín: Sala de Sport Cím: Str. Tribun Tudoran Nr.5
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 13:30 Befejezés időpontja: October 26, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Moldovan Alexandru
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Suflețel Radu
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Mican Nicolae
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Korábian Tamás
  • Moldovan Alexandru
    2-3
    Suflețel Radu
  • Moldovan Alexandru
    3-2
    Mican Nicolae
  • Moldovan Alexandru
    3-2
    Korábian Tamás
  • Suflețel Radu
    3-2
    Mican Nicolae
  • Suflețel Radu
    3-0
    Korábian Tamás
  • Mican Nicolae
    3-0
    Korábian Tamás
  • csoport: 2
  • Petrus Florin
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Petrus Florin
    3-2
    Mocean Dan
  • Petrus Florin
    3-0
    Crainic Adrian
  • Petrus Florin
    3-0
    Damian Alin
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Mocean Dan
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Crainic Adrian
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Damian Alin
  • Mocean Dan
    3-0
    Crainic Adrian
  • Mocean Dan
    2-3
    Damian Alin
  • Crainic Adrian
    2-3
    Damian Alin
  • csoport: 3
  • Bardocz Szilárd
    2-3
    Teleki Zsolt
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Apian Florin
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Andone Claudiu
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Bothazan Florin
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Apian Florin
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Andone Claudiu
  • Teleki Zsolt
    0-3
    Bothazan Florin
  • Apian Florin
    3-1
    Andone Claudiu
  • Apian Florin
    3-1
    Bothazan Florin
  • Andone Claudiu
    3-0
    Bothazan Florin
  • csoport: 4
  • Blaga Marius
    3-1
    Baciu Gabriel
  • Blaga Marius
    3-0
    Oprea Adrian
  • Blaga Marius
    3-1
    Petrus Florin Alba Iulia
  • Blaga Marius
    3-0
    Babics Tamas
  • Blaga Marius
    3-1
    Peta Octavian
  • Baciu Gabriel
    1-3
    Oprea Adrian
  • Baciu Gabriel
    3-2
    Petrus Florin Alba Iulia
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Babics Tamas
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Peta Octavian
  • Oprea Adrian
    2-3
    Petrus Florin Alba Iulia
  • Oprea Adrian
    3-0
    Babics Tamas
  • Oprea Adrian
    3-0
    Peta Octavian
  • Petrus Florin Alba Iulia
    2-3
    Babics Tamas
  • Petrus Florin Alba Iulia
    3-1
    Peta Octavian
  • Babics Tamas
    3-0
    Peta Octavian
  • Top 16
  • Moldován Horváth Csaba
    1-3
    Mocean Dan
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Apian Florin
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Moldovan Alexandru
  • Andone Claudiu
    2-3
    Blaga Marius
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Babics Tamas
  • Damian Alin
    2-3
    Suflețel Radu
  • Oprea Adrian
    1-3
    Bardocz Szilárd
  • Mican Nicolae
    2-3
    Petrus Florin
  • Top 8
  • Mocean Dan
    0-3
    Baciu Gabriel
  • Boeriu Cezara
    0-3
    Blaga Marius
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Suflețel Radu
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Petrus Florin
  • Top 4
  • Baciu Gabriel
    2-3
    Blaga Marius
  • Teleki Zsolt
    2-3
    Bardocz Szilárd
  • Top 1-2
  • Blaga Marius
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldován Horváth Csaba
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Moldovan Alexandru
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 3
    Suflețel Radu
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 4
    Mican Nicolae
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Korábian Tamás
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrus Florin
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Boeriu Cezara
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Mocean Dan
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
  • 4
    Crainic Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Damian Alin
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bardocz Szilárd
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 2
    Teleki Zsolt
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    1
  • 3
    Apian Florin
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Andone Claudiu
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Bothazan Florin
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Blaga Marius
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Baciu Gabriel
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Oprea Adrian
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Petrus Florin Alba Iulia
    1-3
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    5
  • 5
    Babics Tamas
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 6
    Peta Octavian
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
Támogatók
ajax-icon Betöltés...