Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Elite

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Elite

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Dej
Helyszín: CS Tenis Dej - Grupul Scolar Somes
Cím: Str. Marasti nr. 20
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 05, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Simon Csaba
  • Top 4
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Galban Calin
  • Pop Sorin
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 8
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Nistor Dorel
  • Galban Calin
    3-0
    Rus Irina
  • Pop Sorin
    3-1
    Petrus Florin
  • Simion Boby
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 16
  • Marchis Maximilian
    3-0
  • Mican Nicolae
    2-3
    Nistor Dorel
  • Galban Calin
    3-0
    Blaga Marius
  • 0-3
    Rus Irina
  • Pop Sorin
    3-0
  • Petrus Florin
    3-1
    Teleki Zsolt
  • Robciuc Vasile
    2-3
    Simion Boby
  • 0-3
    Simon Csaba
  • csoport: Felső: 5
  • Robciuc Vasile
    1-3
    Petrus Florin
  • Robciuc Vasile
    3-1
    Blaga Marius
  • Robciuc Vasile
    3-0
    Moldovan Alexandru
  • Petrus Florin
    0-3
    Blaga Marius
  • Petrus Florin
    3-0
    Moldovan Alexandru
  • Blaga Marius
    3-0
    Moldovan Alexandru
  • csoport: Felső: 4
  • Galban Calin
    1-3
    Rus Irina
  • Galban Calin
    0-3
    Teleki Zsolt
  • Galban Calin
    3-0
    Zidar Victor
  • Rus Irina
    3-2
    Teleki Zsolt
  • Rus Irina
    3-1
    Zidar Victor
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Zidar Victor
  • csoport: Felső: 3
  • Moldován Horváth Csaba
    0-3
    Pop Sorin
  • Moldován Horváth Csaba
    2-3
    Nistor Dorel
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Boeriu Cezara
  • Pop Sorin
    3-0
    Nistor Dorel
  • Pop Sorin
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Nistor Dorel
    3-1
    Boeriu Cezara
  • csoport: Felső: 2
  • Simon Csaba
    3-0
    Apian Florin
  • Simon Csaba
    3-0
    Mican Nicolae
  • Simon Csaba
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Apian Florin
    0-3
    Mican Nicolae
  • Apian Florin
    1-3
    Zamblău Ionuț
  • Mican Nicolae
    3-1
    Zamblău Ionuț
  • csoport: Felső: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Ticala Vasile Jr
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Simion Boby
  • Ticala Vasile Jr
    1-3
    Cherhat Dumitru
  • Ticala Vasile Jr
    3-2
    Simion Boby
  • Cherhat Dumitru
    1-3
    Simion Boby
  • csoport: Alsó: 5
  • Robciuc Vasile
    3-2
    Nistor Dorel
  • Robciuc Vasile
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Robciuc Vasile
    3-1
    Ticala Vasile Jr
  • Robciuc Vasile
    3-0
    Motorga Dorin
  • Robciuc Vasile
    3-0
    Pop Stefan
  • Nistor Dorel
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Nistor Dorel
    0-3
    Ticala Vasile Jr
  • Nistor Dorel
    3-0
    Motorga Dorin
  • Nistor Dorel
    3-0
    Pop Stefan
  • Zamblău Ionuț
    1-3
    Ticala Vasile Jr
  • Zamblău Ionuț
    3-0
    Motorga Dorin
  • Zamblău Ionuț
    3-0
    Pop Stefan
  • Ticala Vasile Jr
    1-3
    Motorga Dorin
  • Ticala Vasile Jr
    3-1
    Pop Stefan
  • Motorga Dorin
    3-2
    Pop Stefan
  • csoport: Alsó: 4
  • Petrus Florin
    1-3
    Galban Calin
  • Petrus Florin
    3-0
    Simion Boby
  • Petrus Florin
    3-1
    Mican Nicolae
  • Petrus Florin
    3-0
    Mal Denis
  • Galban Calin
    3-1
    Simion Boby
  • Galban Calin
    3-0
    Mican Nicolae
  • Galban Calin
    3-1
    Mal Denis
  • Simion Boby
    1-3
    Mican Nicolae
  • Simion Boby
    3-1
    Mal Denis
  • Mican Nicolae
    3-0
    Mal Denis
  • csoport: Alsó: 3
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Rus Irina
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Moldovan Alexandru
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Tira Viorel
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Rus Irina
    3-0
    Moldovan Alexandru
  • Rus Irina
    3-0
    Tira Viorel
  • Rus Irina
    3-2
    Cherhat Dumitru
  • Moldovan Alexandru
    3-2
    Tira Viorel
  • Moldovan Alexandru
    2-3
    Cherhat Dumitru
  • Tira Viorel
    2-3
    Cherhat Dumitru
  • csoport: Alsó: 2
  • Simon Csaba
    3-0
    Blaga Marius
  • Simon Csaba
    3-1
    Pop Sorin
  • Simon Csaba
    3-0
    Zidar Victor
  • Simon Csaba
    3-0
    Korábian Tamás
  • Blaga Marius
    1-3
    Pop Sorin
  • Blaga Marius
    3-2
    Zidar Victor
  • Blaga Marius
    2-3
    Korábian Tamás
  • Pop Sorin
    3-1
    Zidar Victor
  • Pop Sorin
    3-0
    Korábian Tamás
  • Zidar Victor
    3-2
    Korábian Tamás
  • csoport: Alsó: 1
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Teleki Zsolt
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Apian Florin
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Catricicau Adrian
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Teleki Zsolt
    2-3
    Apian Florin
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Catricicau Adrian
  • Boeriu Cezara
    1-3
    Apian Florin
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Catricicau Adrian
  • Apian Florin
    3-0
    Catricicau Adrian
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Teleki Zsolt 
    1-3
     
    3-1
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Boeriu Cezara 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Apian Florin 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3
  • 5
    Catricicau Adrian 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Blaga Marius 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    2-3
    1
  • 3
    Pop Sorin 
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Zidar Victor 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Korábian Tamás 
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Rus Irina 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Moldovan Alexandru 
    2-3
    0-3
     
    3-2
    2-3
    1
  • 4
    Tira Viorel 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Cherhat Dumitru 
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Petrus Florin 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Galban Calin 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Simion Boby 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 4
    Mican Nicolae 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Mal Denis 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Robciuc Vasile 
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Nistor Dorel 
    2-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Zamblău Ionuț 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Ticala Vasile Jr 
    1-3
    3-0
    3-1
     
    1-3
    3-1
    3
  • 5
    Motorga Dorin 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 6
    Pop Stefan 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Ticala Vasile Jr 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Cherhat Dumitru 
    1-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 4
    Simion Boby 
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Apian Florin 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    Mican Nicolae 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    Zamblău Ionuț 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    0-3
    2-3
    3-2
    1
  • 2
    Pop Sorin 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Nistor Dorel 
    3-2
    0-3
     
    3-1
    2
  • 4
    Boeriu Cezara 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Galban Calin 
     
    1-3
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Rus Irina 
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Teleki Zsolt 
    3-0
    2-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Zidar Victor 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Robciuc Vasile 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Petrus Florin 
    3-1
     
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Blaga Marius 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Moldovan Alexandru 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók