Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Avansati

Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Avansati

Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Comanesti
Helyszín: Sala Polivalenta din cadrul Centrului de Agrement Trotus Ionut Iftimoaie
Cím: Str. Arinilor Nr.1
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Huica Petre 1  
     
     
     
     
     
  • Maftei Catalin Doru 3  
    Maftei Catalin Doru 1  
     
     
     
     
  • Cuna Gheorghe 2  
    Cristofor Razvan 3  
     
     
     
     
  • Cristofor Razvan 3  
     
    Cristofor Razvan 3  
     
     
     
  • Subtirelu Marius 0  
     
    Lazar Dumitru 1  
     
     
     
  • Lazar Dumitru 3  
    Lazar Dumitru 3  
     
     
     
     
  • Lungu Lucian 0  
    Irimia Sorin 1  
     
     
     
     
  • Irimia Sorin 3  
     
     
    Cristofor Razvan 0  
     
     
  • Codreanu George 1  
     
     
    Canea Kocsis András 3  
     
     
  • Canea Kocsis András 3  
    Canea Kocsis András 3  
     
     
     
     
  • Acriva Marian 3  
    Acriva Marian 2  
     
     
     
     
  • Manea Dorinel 1  
     
    Canea Kocsis András 3  
     
     
     
  • Carnu Eugen 3  
     
    Carnu Eugen 0  
     
     
     
  • Ailioaie Gheorghe 1  
    Carnu Eugen 3  
     
     
     
     
  • Constantin Ionut 0  
    Nitu Serban 1  
     
     
     
     
  • Nitu Serban 3  
     
     
     
    Canea Kocsis András 3  
    Canea Kocsis András  
  • Ene Florin 3  
     
     
     
    Iordachi Adrian 1  
     
  • Codreanu Laurentiu 0  
    Ene Florin 3  
     
     
     
     
  • Tódor Csaba 0  
    Mákszem Szabolcs 1  
     
     
     
     
  • Mákszem Szabolcs 3  
     
    Ene Florin 3  
     
     
     
  • Lőrincz Zoltán 1  
     
    Negrea Petrut 1  
     
     
     
  • Fülöp László 3  
    Fülöp László 1  
     
     
     
     
  • Albu Iulian 0  
    Negrea Petrut 3  
     
     
     
     
  • Negrea Petrut 3  
     
     
    Ene Florin 0  
     
     
  • Martz Sebastian 3  
     
     
    Iordachi Adrian 3  
     
     
  • Butacu Daniel 1  
    Martz Sebastian 1  
     
     
     
     
  • Stoica Sandel 3  
    Stoica Sandel 3  
     
     
     
     
  • Ionita Adrian 1  
     
    Stoica Sandel 0  
     
     
     
  • Dodu Costica 3  
     
    Iordachi Adrian 3  
     
     
     
  • Héja Zoltán 0  
    Dodu Costica 2  
     
     
     
     
  • Sterczer Sándor 1  
    Iordachi Adrian 3  
     
     
     
     
  • Iordachi Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Canea Kocsis András
    9-0-0
    27-6
    27
  • 2.
    Iordachi Adrian
    8-1-0
    25-11
    24
  • 3.
    Ene Florin
    7-1-0
    21-10
    21
  • 4.
    Cristofor Razvan
    6-2-0
    19-12
    18
  • 5.
    Stoica Sandel
    5-2-0
    15-8
    15
  • 6.
    Carnu Eugen
    4-2-0
    14-10
    12
  • 7.
    Lazar Dumitru
    4-2-0
    13-7
    12
  • 8.
    Negrea Petrut
    4-3-0
    15-11
    12
  • 9.
    Irimia Sorin
    5-1-0
    16-5
    15
  • 10.
    Nitu Serban
    5-1-0
    16-5
    15
  • 11.
    Fülöp László
    4-2-0
    13-8
    12
  • 12.
    Martz Sebastian
    4-2-0
    14-9
    12
  • 13.
    Acriva Marian
    4-1-0
    14-6
    12
  • 14.
    Mákszem Szabolcs
    3-2-0
    12-7
    9
  • 15.
    Dodu Costica
    2-4-0
    13-13
    6
  • 16.
    Maftei Catalin Doru
    2-3-0
    7-11
    6
  • 17.
    Codreanu Laurentiu
    4-1-0
    12-8
    12
  • 18.
    Sterczer Sándor
    3-2-0
    10-6
    9
  • 19.
    Cuna Gheorghe
    3-2-0
    12-8
    9
  • 20.
    Lőrincz Zoltán
    3-2-0
    11-6
    9
  • 21.
    Tódor Csaba
    3-2-0
    10-8
    9
  • 22.
    Manea Dorinel
    3-1-0
    10-5
    9
  • 23.
    Subtirelu Marius
    2-3-0
    7-13
    6
  • 24.
    Héja Zoltán
    2-3-0
    8-10
    6
  • 25.
    Butacu Daniel
    2-3-0
    7-11
    6
  • 26.
    Lungu Lucian
    2-3-0
    8-12
    6
  • 27.
    Albu Iulian
    2-3-0
    7-11
    6
  • 28.
    Ailioaie Gheorghe
    2-3-0
    10-11
    6
  • 29.
    Constantin Ionut
    2-3-0
    8-11
    6
  • 30.
    Codreanu George
    2-3-0
    9-11
    6
  • 31.
    Huica Petre
    2-3-0
    9-11
    6
  • 32.
    Ionita Adrian
    1-4-0
    9-12
    3
  • 33.
    Pintileasa Gheorghe
    3-1-0
    9-4
    9
  • 34.
    Tirdea Ionut
    3-1-0
    10-4
    9
  • 35.
    Ionica Marius
    3-1-0
    10-6
    9
  • 36.
    Geréd Ferenc
    2-1-0
    6-4
    6
  • 37.
    Giosan Marcel
    2-2-0
    6-9
    6
  • 38.
    Gheorghita Vasile
    2-2-0
    10-8
    6
  • 39.
    Suciu Andrei
    1-2-0
    4-6
    3
  • 40.
    Terente Catalin
    1-2-0
    5-6
    3
  • 41.
    Darie Gabriel
    1-2-0
    5-7
    3
  • 42.
    Ghitu Liviu
    1-3-0
    8-11
    3
  • 43.
    Dinu Ionel
    1-3-0
    4-10
    3
  • 44.
    Bernad Csaba
    1-3-0
    3-11
    3
  • 45.
    Varbanescu Radu
    1-3-0
    5-11
    3
  • 46.
    Moisa Costel
    1-3-0
    6-9
    3
  • 47.
    Stinga Ovidiu
    1-3-0
    3-11
    3
  • 48.
    Olaru Miruna Andreea
    1-3-0
    4-9
    3
  • 49.
    Bucurel Ion
    0-4-0
    2-12
    0
  • 50.
    Tabacaru Jenica
    0-4-0
    3-12
    0
  • 51.
    Astefanoaie Vasile
    0-4-0
    6-12
    0
  • 52.
    Cosau Toader
    0-4-0
    1-12
    0
  • 53.
    Sterczer Zalán
    0-4-0
    5-12
    0
  • 54.
    Iordache Catalin
    0-3-0
    0-9
    0
  • 55.
    Dan Popa
    0-4-0
    4-12
    0
  • 56.
    Negoita Gheorghe
    0-4-0
    0-12
    0
  • 57.
    Pap Gyula
    0-3-0
    1-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    Manea Dorinel
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Carnu Eugen
    2-1-0
    8-5
    6
  • 3.
    Darie Gabriel
    1-2-0
    5-7
    3
  • 4.
    Pap Gyula
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Acriva Marian
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Mákszem Szabolcs
    2-1-0
    8-4
    6
  • 3.
    Suciu Andrei
    1-2-0
    4-6
    3
  • 4.
    Iordache Catalin
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Lazar Dumitru
    2-1-0
    6-3
    6
  • 2.
    Geréd Ferenc
    2-1-0
    6-4
    6
  • 4.
    Maftei Catalin Doru
    1-2-0
    3-7
    3
  • 3.
    Terente Catalin
    1-2-0
    5-6
    3
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Tirdea Ionut
    3-1-0
    10-4
    9
  • 2.
    Cristofor Razvan
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Huica Petre
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Butacu Daniel
    2-2-0
    6-8
    6
  • Tabacaru Jenica
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Irimia Sorin
    4-0-0
    12-2
    12
  • 3.
    Héja Zoltán
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Subtirelu Marius
    2-2-0
    7-10
    6
  • 2.
    Gheorghita Vasile
    2-2-0
    10-8
    6
  • Bucurel Ion
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Martz Sebastian
    3-1-0
    10-5
    9
  • 2.
    Cuna Gheorghe
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Giosan Marcel
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    Ionita Adrian
    1-3-0
    8-9
    3
  • Dinu Ionel
    1-3-0
    4-10
    3
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Canea Kocsis András
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Ailioaie Gheorghe
    2-2-0
    9-8
    6
  • 3.
    Constantin Ionut
    2-2-0
    8-8
    6
  • Bernad Csaba
    1-3-0
    3-11
    3
  • 4.
    Ghitu Liviu
    1-3-0
    8-11
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Codreanu Laurentiu
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Tódor Csaba
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Codreanu George
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Varbanescu Radu
    1-3-0
    5-11
    3
  • Astefanoaie Vasile
    0-4-0
    6-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Nitu Serban
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Fülöp László
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Albu Iulian
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Moisa Costel
    1-3-0
    6-9
    3
  • Cosau Toader
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Ene Florin
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Lőrincz Zoltán
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Negrea Petrut
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Stinga Ovidiu
    1-3-0
    3-11
    3
  • Sterczer Zalán
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Iordachi Adrian
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Ionica Marius
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Lungu Lucian
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Dodu Costica
    1-3-0
    8-10
    3
  • Dan Popa
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 3.
    Pintileasa Gheorghe
    3-1-0
    9-4
    9
  • 1.
    Sterczer Sándor
    3-1-0
    9-3
    9
  • 2.
    Stoica Sandel
    3-1-0
    9-3
    9
  • 4.
    Olaru Miruna Andreea
    1-3-0
    4-9
    3
  • Negoita Gheorghe
    0-4-0
    0-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Iordachi Adrian
  • Top 4
  • Cristofor Razvan
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Ene Florin
    0-3
    Iordachi Adrian
  • Top 8
  • Cristofor Razvan
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Carnu Eugen
  • Ene Florin
    3-1
    Negrea Petrut
  • Stoica Sandel
    0-3
    Iordachi Adrian
  • Top 16
  • Maftei Catalin Doru
    1-3
    Cristofor Razvan
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Irimia Sorin
  • Canea Kocsis András
    3-2
    Acriva Marian
  • Carnu Eugen
    3-1
    Nitu Serban
  • Ene Florin
    3-1
    Mákszem Szabolcs
  • Fülöp László
    1-3
    Negrea Petrut
  • Martz Sebastian
    1-3
    Stoica Sandel
  • Dodu Costica
    2-3
    Iordachi Adrian
  • Top 32
  • Huica Petre
    1-3
    Maftei Catalin Doru
  • Cuna Gheorghe
    2-3
    Cristofor Razvan
  • Subtirelu Marius
    0-3
    Lazar Dumitru
  • Lungu Lucian
    0-3
    Irimia Sorin
  • Codreanu George
    1-3
    Canea Kocsis András
  • Acriva Marian
    3-1
    Manea Dorinel
  • Carnu Eugen
    3-1
    Ailioaie Gheorghe
  • Constantin Ionut
    0-3
    Nitu Serban
  • Ene Florin
    3-0
    Codreanu Laurentiu
  • Tódor Csaba
    0-3
    Mákszem Szabolcs
  • Lőrincz Zoltán
    1-3
    Fülöp László
  • Albu Iulian
    0-3
    Negrea Petrut
  • Martz Sebastian
    3-1
    Butacu Daniel
  • Stoica Sandel
    3-1
    Ionita Adrian
  • Dodu Costica
    3-0
    Héja Zoltán
  • Sterczer Sándor
    1-3
    Iordachi Adrian
  • csoport: Alsó: 12
  • Manea Dorinel
    3-2
    Carnu Eugen
  • Manea Dorinel
    3-0
    Darie Gabriel
  • Manea Dorinel
    3-0
    Pap Gyula
  • Carnu Eugen
    3-2
    Darie Gabriel
  • Carnu Eugen
    3-0
    Pap Gyula
  • Darie Gabriel
    3-1
    Pap Gyula
  • csoport: Alsó: 11
  • Acriva Marian
    3-2
    Mákszem Szabolcs
  • Acriva Marian
    3-0
    Suciu Andrei
  • Acriva Marian
    3-0
    Iordache Catalin
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Suciu Andrei
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Iordache Catalin
  • Suciu Andrei
    3-0
    Iordache Catalin
  • csoport: Alsó: 10
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Lazar Dumitru
    0-3
    Terente Catalin
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Maftei Catalin Doru
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Terente Catalin
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Maftei Catalin Doru
  • Terente Catalin
    1-3
    Maftei Catalin Doru
  • csoport: Alsó: 9
  • Cristofor Razvan
    3-2
    Huica Petre
  • Cristofor Razvan
    1-3
    Tirdea Ionut
  • Cristofor Razvan
    3-0
    Butacu Daniel
  • Cristofor Razvan
    3-0
    Tabacaru Jenica
  • Huica Petre
    0-3
    Tirdea Ionut
  • Huica Petre
    3-0
    Butacu Daniel
  • Huica Petre
    3-2
    Tabacaru Jenica
  • Tirdea Ionut
    1-3
    Butacu Daniel
  • Tirdea Ionut
    3-0
    Tabacaru Jenica
  • Butacu Daniel
    3-1
    Tabacaru Jenica
  • csoport: Alsó: 8
  • Héja Zoltán
    3-1
    Subtirelu Marius
  • Héja Zoltán
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Héja Zoltán
    3-0
    Bucurel Ion
  • Héja Zoltán
    0-3
    Irimia Sorin
  • Subtirelu Marius
    3-2
    Gheorghita Vasile
  • Subtirelu Marius
    3-2
    Bucurel Ion
  • Subtirelu Marius
    0-3
    Irimia Sorin
  • Gheorghita Vasile
    3-0
    Bucurel Ion
  • Gheorghita Vasile
    2-3
    Irimia Sorin
  • Bucurel Ion
    0-3
    Irimia Sorin
  • csoport: Alsó: 7
  • Cuna Gheorghe
    1-3
    Martz Sebastian
  • Cuna Gheorghe
    3-0
    Giosan Marcel
  • Cuna Gheorghe
    3-2
    Ionita Adrian
  • Cuna Gheorghe
    3-0
    Dinu Ionel
  • Martz Sebastian
    3-0
    Giosan Marcel
  • Martz Sebastian
    3-1
    Ionita Adrian
  • Martz Sebastian
    1-3
    Dinu Ionel
  • Giosan Marcel
    3-2
    Ionita Adrian
  • Giosan Marcel
    3-1
    Dinu Ionel
  • Ionita Adrian
    3-0
    Dinu Ionel
  • csoport: Alsó: 6
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Constantin Ionut
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Ailioaie Gheorghe
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Bernad Csaba
  • Constantin Ionut
    2-3
    Ailioaie Gheorghe
  • Constantin Ionut
    3-2
    Ghitu Liviu
  • Constantin Ionut
    3-0
    Bernad Csaba
  • Ailioaie Gheorghe
    2-3
    Ghitu Liviu
  • Ailioaie Gheorghe
    3-0
    Bernad Csaba
  • Ghitu Liviu
    2-3
    Bernad Csaba
  • csoport: Alsó: 5
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Tódor Csaba
  • Codreanu Laurentiu
    3-2
    Astefanoaie Vasile
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Codreanu George
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Varbanescu Radu
  • Tódor Csaba
    3-0
    Astefanoaie Vasile
  • Tódor Csaba
    3-1
    Codreanu George
  • Tódor Csaba
    3-1
    Varbanescu Radu
  • Astefanoaie Vasile
    2-3
    Codreanu George
  • Astefanoaie Vasile
    2-3
    Varbanescu Radu
  • Codreanu George
    3-0
    Varbanescu Radu
  • csoport: Alsó: 4
  • Nitu Serban
    3-1
    Albu Iulian
  • Nitu Serban
    3-0
    Fülöp László
  • Nitu Serban
    3-0
    Moisa Costel
  • Nitu Serban
    3-1
    Cosau Toader
  • Albu Iulian
    0-3
    Fülöp László
  • Albu Iulian
    3-2
    Moisa Costel
  • Albu Iulian
    3-0
    Cosau Toader
  • Fülöp László
    3-1
    Moisa Costel
  • Fülöp László
    3-0
    Cosau Toader
  • Moisa Costel
    3-0
    Cosau Toader
  • csoport: Alsó: 3
  • Ene Florin
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Ene Florin
    3-2
    Negrea Petrut
  • Ene Florin
    3-2
    Sterczer Zalán
  • Ene Florin
    3-0
    Stinga Ovidiu
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Negrea Petrut
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Stinga Ovidiu
  • Negrea Petrut
    3-1
    Sterczer Zalán
  • Negrea Petrut
    3-0
    Stinga Ovidiu
  • Sterczer Zalán
    2-3
    Stinga Ovidiu
  • csoport: Alsó: 2
  • Iordachi Adrian
    3-1
    Lungu Lucian
  • Iordachi Adrian
    3-2
    Dodu Costica
  • Iordachi Adrian
    3-1
    Ionica Marius
  • Iordachi Adrian
    3-1
    Dan Popa
  • Lungu Lucian
    3-1
    Dodu Costica
  • Lungu Lucian
    1-3
    Ionica Marius
  • Lungu Lucian
    3-2
    Dan Popa
  • Dodu Costica
    2-3
    Ionica Marius
  • Dodu Costica
    3-1
    Dan Popa
  • Ionica Marius
    3-0
    Dan Popa
  • csoport: Alsó: 1
  • Sterczer Sándor
    0-3
    Pintileasa Gheorghe
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Stoica Sandel
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Olaru Miruna Andreea
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Negoita Gheorghe
  • Pintileasa Gheorghe
    0-3
    Stoica Sandel
  • Pintileasa Gheorghe
    3-1
    Olaru Miruna Andreea
  • Pintileasa Gheorghe
    3-0
    Negoita Gheorghe
  • Stoica Sandel
    3-0
    Olaru Miruna Andreea
  • Stoica Sandel
    3-0
    Negoita Gheorghe
  • Olaru Miruna Andreea
    3-0
    Negoita Gheorghe
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sterczer Sándor 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Pintileasa Gheorghe 
    3-0
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Stoica Sandel 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Olaru Miruna Andreea 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Negoita Gheorghe 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Iordachi Adrian 
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Lungu Lucian 
    1-3
     
    3-1
    1-3
    3-2
    2
  • 3
    Dodu Costica 
    2-3
    1-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 4
    Ionica Marius 
    1-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Dan Popa 
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ene Florin 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Lőrincz Zoltán 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Negrea Petrut 
    2-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Sterczer Zalán 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Stinga Ovidiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nitu Serban 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Albu Iulian 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Fülöp László 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Moisa Costel 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Cosau Toader 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Codreanu Laurentiu 
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Tódor Csaba 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Astefanoaie Vasile 
    2-3
    0-3
     
    2-3
    2-3
    0
  • 4
    Codreanu George 
    1-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 5
    Varbanescu Radu 
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Canea Kocsis András 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Constantin Ionut 
    0-3
     
    2-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Ailioaie Gheorghe 
    1-3
    3-2
     
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Ghitu Liviu 
    1-3
    2-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 5
    Bernad Csaba 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Cuna Gheorghe 
     
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Martz Sebastian 
    3-1
     
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 3
    Giosan Marcel 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 4
    Ionita Adrian 
    2-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Dinu Ionel 
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Héja Zoltán 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Subtirelu Marius 
    1-3
     
    3-2
    3-2
    0-3
    2
  • 3
    Gheorghita Vasile 
    3-2
    2-3
     
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Bucurel Ion 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Irimia Sorin 
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Cristofor Razvan 
     
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Huica Petre 
    2-3
     
    0-3
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Tirdea Ionut 
    3-1
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3
  • 4
    Butacu Daniel 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 5
    Tabacaru Jenica 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Lazar Dumitru 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Geréd Ferenc 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Terente Catalin 
    3-0
    1-3
     
    1-3
    1
  • 4
    Maftei Catalin Doru 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Acriva Marian 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Mákszem Szabolcs 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Suciu Andrei 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Iordache Catalin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Manea Dorinel 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Carnu Eugen 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Darie Gabriel 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Pap Gyula 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók