Turneu A - Memorialul Dan Leorda - 15. mai 2019

Turneu A - Memorialul Dan Leorda - 15. mai 2019. - Open

Turneu A - Memorialul Dan Leorda - 15. mai 2019. - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reghin
Helyszín: Sala de sport din Parcul Tineretului
Cím: -
Kezdés időpontja: May 11, 2019, 13:00
Befejezés időpontja: May 11, 2019, 22:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Codau Vlad 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Codau Vlad 3  
     
     
     
     
     
  • Bucur Dan 3  
    Bucur Dan 1  
     
     
     
     
     
  • Sabau Gheorghe 2  
     
    Codau Vlad 3  
     
     
     
     
  • Mal Denis 3  
     
    Mal Denis 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Mal Denis 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ploscaru Bogdan 1  
     
     
     
     
     
  • Ploscaru Bogdan 3  
     
     
    Codau Vlad 0  
     
     
     
  • Dénes Ferenc 3  
     
     
    Dénes Ferenc 3  
     
     
     
  • 0  
    Dénes Ferenc 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Miclos Andrei 0  
     
     
     
     
     
  • Miclos Andrei 3  
     
    Dénes Ferenc 3  
     
     
     
     
  • Biro Istvan 3  
     
    Szalay Liviu 0  
     
     
     
     
  • Nistor Iosif 0  
    Biro Istvan 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Szalay Liviu 3  
     
     
     
     
     
  • Szalay Liviu 3  
     
     
     
    Dénes Ferenc 3  
     
     
  • Ciortescu Cristi 3  
     
     
     
    Poloțca Ștefan 0  
     
     
  • 0  
    Ciortescu Cristi 1  
     
     
     
     
     
  • Tamas Szilárd 3  
    Tamas Szilárd 3  
     
     
     
     
     
  • László Levente 1  
     
    Tamas Szilárd 2  
     
     
     
     
  • Ciobanu Daniel 3  
     
    Motorga Dorin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Ciobanu Daniel 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Motorga Dorin 3  
     
     
     
     
     
  • Motorga Dorin 3  
     
     
    Motorga Dorin 1  
     
     
     
  • Percalab Mihai 3  
     
     
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
  • 0  
    Percalab Mihai 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Peta Octavian 1  
     
     
     
     
     
  • Peta Octavian 3  
     
    Percalab Mihai 2  
     
     
     
     
  • Veres János 2  
     
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
  • Jánosi Attila 3  
    Jánosi Attila 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
     
  • Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
    Dénes Ferenc 2  
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian  
  • Korábian Tamás 3  
     
     
     
     
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3  
     
  • 0  
    Korábian Tamás 3  
     
     
     
     
     
  • Badaluta Marian 2  
    Ciobanu Gabriel 1  
     
     
     
     
     
  • Ciobanu Gabriel 3  
     
    Korábian Tamás 3  
     
     
     
     
  • Sava Petru 3  
     
    Sava Petru 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Sava Petru 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Migea Cornel 0  
     
     
     
     
     
  • Migea Cornel 3  
     
     
    Korábian Tamás 1  
     
     
     
  • Leorda Rares 3  
     
     
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3  
     
     
     
  • 0  
    Leorda Rares 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Negrean Ioan 0  
     
     
     
     
     
  • Negrean Ioan 3  
     
    Leorda Rares 1  
     
     
     
     
  • Szakáli Csaba 3  
     
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3  
     
     
     
     
  • Ferenczi Zita 2  
    Szakáli Csaba 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3  
     
     
     
     
     
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3  
     
     
     
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3  
     
     
  • Ambrus Szilárd 3  
     
     
     
    Gecse Alpár 0  
     
     
  • 0  
    Ambrus Szilárd 2  
     
     
     
     
     
  • Turcu Viorel 0  
    Gecse Alpár 3  
     
     
     
     
     
  • Gecse Alpár 3  
     
    Gecse Alpár 3  
     
     
     
     
  • Kromek Iulian 3  
     
    Kromek Iulian 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Kromek Iulian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Butnaru Madalina 2  
     
     
     
     
     
  • Butnaru Madalina 3  
     
     
    Gecse Alpár 3  
     
     
     
  • Miron Mihai 3  
     
     
    Pop Zoltán 1  
     
     
     
  • 0  
    Miron Mihai 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Marian Florin 0  
     
     
     
     
     
  • Marian Florin 3  
     
    Miron Mihai 2  
     
     
     
     
  • Fancsali Kálmán 2  
     
    Pop Zoltán 3  
     
     
     
     
  • Andreica Daniel 3  
    Andreica Daniel 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Pop Zoltán 3  
     
     
     
     
     
  • Pop Zoltán 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    11-0-0
    33-8
    33
  • 2.
    Dénes Ferenc
    10-1-0
    32-6
    30
  • 3.
    Poloțca Ștefan
    8-2-0
    26-11
    24
  • 4.
    Gecse Alpár
    7-3-0
    24-17
    21
  • 5.
    Korábian Tamás
    7-1-0
    22-9
    21
  • 6.
    Motorga Dorin
    7-2-0
    24-12
    21
  • 7.
    Pop Zoltán
    7-1-0
    22-8
    21
  • 8.
    Codau Vlad
    6-2-0
    20-11
    18
  • 9.
    Szalay Liviu
    7-1-0
    21-6
    21
  • 10.
    Miron Mihai
    6-2-0
    20-9
    18
  • 11.
    Percalab Mihai
    6-2-0
    22-10
    18
  • 12.
    Leorda Rares
    5-3-0
    16-15
    15
  • 13.
    Mal Denis
    4-3-0
    16-11
    12
  • 14.
    Tamas Szilárd
    4-3-0
    15-15
    12
  • 15.
    Kromek Iulian
    4-3-0
    16-13
    12
  • 16.
    Sava Petru
    4-3-0
    15-11
    12
  • 17.
    Ambrus Szilárd
    6-1-0
    20-7
    18
  • 18.
    Ciortescu Cristi
    6-1-0
    19-7
    18
  • 19.
    Migea Cornel
    5-2-0
    16-9
    15
  • 20.
    Ploscaru Bogdan
    5-2-0
    17-8
    15
  • 21.
    Butnaru Madalina
    5-2-0
    19-10
    15
  • 22.
    Peta Octavian
    4-2-0
    15-9
    12
  • 23.
    Biro Istvan
    4-3-0
    15-13
    12
  • 24.
    Marian Florin
    4-3-0
    14-13
    12
  • 25.
    Miclos Andrei
    4-3-0
    13-12
    12
  • 26.
    Ciobanu Gabriel
    4-3-0
    14-13
    12
  • 27.
    Szakáli Csaba
    4-3-0
    15-13
    12
  • 28.
    Andreica Daniel
    3-4-0
    10-16
    9
  • 29.
    Bucur Dan
    3-4-0
    14-15
    9
  • 30.
    Ciobanu Daniel
    3-3-0
    11-10
    9
  • 31.
    Jánosi Attila
    3-4-0
    12-18
    9
  • 32.
    Negrean Ioan
    3-3-0
    9-13
    9
  • 33.
    Veres János
    3-3-0
    15-13
    9
  • 34.
    László Levente
    3-3-0
    13-10
    9
  • 35.
    Ferenczi Zita
    3-3-0
    11-13
    9
  • 36.
    Fancsali Kálmán
    2-4-0
    12-13
    6
  • 37.
    Sabau Gheorghe
    2-4-0
    10-14
    6
  • 38.
    Turcu Viorel
    2-3-0
    8-12
    6
  • 39.
    Badaluta Marian
    2-4-0
    12-13
    6
  • 40.
    Nistor Iosif
    1-4-0
    8-13
    3
  • 41.
    Pop Danut
    2-3-0
    10-12
    6
  • 42.
    Fazakas Attila
    1-4-0
    7-12
    3
  • 43.
    Barbulescu Dan
    1-3-0
    5-10
    3
  • 44.
    Kántor Imre Zoltán
    1-4-0
    6-12
    3
  • 45.
    Gimbuta Catalin
    1-4-0
    8-12
    3
  • 46.
    Kriszta Árpád Lóránd
    1-4-0
    9-14
    3
  • 47.
    Kincses József
    1-4-0
    9-14
    3
  • 48.
    Kulcsár Lóránd
    1-4-0
    4-12
    3
  • 49.
    Moldovan Flavia
    1-4-0
    6-12
    3
  • 50.
    Radu Constantin
    1-4-0
    7-13
    3
  • 51.
    Bozosan Petre
    0-5-0
    3-15
    0
  • 52.
    Dan Andrei
    0-5-0
    1-15
    0
  • 53.
    Dumitrescu Dan
    0-4-0
    4-12
    0
  • 54.
    Bucur Alin Adrian
    0-5-0
    0-15
    0
  • 55.
    Ispan Stefan
    0-5-0
    1-15
    0
  • 56.
    Prodan Tiberiu
    0-5-0
    2-15
    0
  • 57.
    Sandulescu Adrian
    0-4-0
    5-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Butnaru Madalina
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Motorga Dorin
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Ciobanu Gabriel
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Sabau Gheorghe
    2-3-0
    8-11
    6
  • Pop Danut
    2-3-0
    10-12
    6
  • Bozosan Petre
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Dénes Ferenc
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Leorda Rares
    3-2-0
    9-12
    9
  • 3.
    Veres János
    3-2-0
    13-10
    9
  • 4.
    Fancsali Kálmán
    2-3-0
    10-10
    6
  • Radu Constantin
    1-4-0
    7-13
    3
  • Moldovan Flavia
    1-4-0
    6-12
    3
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Szalay Liviu
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Migea Cornel
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    László Levente
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Andreica Daniel
    2-3-0
    7-11
    6
  • Kántor Imre Zoltán
    1-4-0
    6-12
    3
  • Bucur Alin Adrian
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Ambrus Szilárd
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Percalab Mihai
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Szakáli Csaba
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Bucur Dan
    2-3-0
    10-10
    6
  • Kulcsár Lóránd
    1-4-0
    4-12
    3
  • Dan Andrei
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Ploscaru Bogdan
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Gecse Alpár
    3-2-0
    12-10
    9
  • 4.
    Jánosi Attila
    2-3-0
    9-13
    6
  • Fazakas Attila
    1-4-0
    7-12
    3
  • Prodan Tiberiu
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Ciortescu Cristi
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Miron Mihai
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Biro Istvan
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Badaluta Marian
    2-3-0
    10-10
    6
  • Gimbuta Catalin
    1-4-0
    8-12
    3
  • Ispan Stefan
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Marian Florin
    3-2-0
    11-10
    9
  • 3.
    Miclos Andrei
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Ferenczi Zita
    3-2-0
    9-10
    9
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-4-0
    9-14
    3
  • Kincses József
    1-4-0
    9-14
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Korábian Tamás
    4-0-0
    12-5
    12
  • 4.
    Tamas Szilárd
    2-2-0
    7-10
    6
  • 2.
    Mal Denis
    2-2-0
    9-7
    6
  • 3.
    Kromek Iulian
    2-2-0
    9-8
    6
  • Sandulescu Adrian
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Pop Zoltán
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Peta Octavian
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Negrean Ioan
    2-2-0
    6-10
    6
  • 4.
    Nistor Iosif
    1-3-0
    8-10
    3
  • Dumitrescu Dan
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Codau Vlad
    3-1-0
    11-6
    9
  • 2.
    Sava Petru
    2-2-0
    9-8
    6
  • 3.
    Ciobanu Daniel
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Turcu Viorel
    2-2-0
    8-9
    6
  • Barbulescu Dan
    1-3-0
    5-10
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Top 4
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Poloțca Ștefan
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Gecse Alpár
  • Top 8
  • Codau Vlad
    0-3
    Dénes Ferenc
  • Motorga Dorin
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Korábian Tamás
    1-3
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Gecse Alpár
    3-1
    Pop Zoltán
  • Top 16
  • Codau Vlad
    3-1
    Mal Denis
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Szalay Liviu
  • Tamas Szilárd
    2-3
    Motorga Dorin
  • Percalab Mihai
    2-3
    Poloțca Ștefan
  • Korábian Tamás
    3-0
    Sava Petru
  • Leorda Rares
    1-3
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Gecse Alpár
    3-1
    Kromek Iulian
  • Miron Mihai
    2-3
    Pop Zoltán
  • Top 32
  • Codau Vlad
    3-1
    Bucur Dan
  • Mal Denis
    3-1
    Ploscaru Bogdan
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Miclos Andrei
  • Biro Istvan
    1-3
    Szalay Liviu
  • Ciortescu Cristi
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Ciobanu Daniel
    1-3
    Motorga Dorin
  • Percalab Mihai
    3-1
    Peta Octavian
  • Jánosi Attila
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Korábian Tamás
    3-1
    Ciobanu Gabriel
  • Sava Petru
    3-0
    Migea Cornel
  • Leorda Rares
    3-0
    Negrean Ioan
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Ambrus Szilárd
    2-3
    Gecse Alpár
  • Kromek Iulian
    3-2
    Butnaru Madalina
  • Miron Mihai
    3-0
    Marian Florin
  • Andreica Daniel
    0-3
    Pop Zoltán
  • Top 64
  • Codau Vlad
    3-0
  • Bucur Dan
    3-2
    Sabau Gheorghe
  • Mal Denis
    3-0
  • 0-3
    Ploscaru Bogdan
  • Dénes Ferenc
    3-0
  • 0-3
    Miclos Andrei
  • Biro Istvan
    3-0
    Nistor Iosif
  • 0-3
    Szalay Liviu
  • Ciortescu Cristi
    3-0
  • Tamas Szilárd
    3-1
    László Levente
  • Ciobanu Daniel
    3-0
  • 0-3
    Motorga Dorin
  • Percalab Mihai
    3-0
  • 0-3
    Peta Octavian
  • Veres János
    2-3
    Jánosi Attila
  • 0-3
    Poloțca Ștefan
  • Korábian Tamás
    3-0
  • Badaluta Marian
    2-3
    Ciobanu Gabriel
  • Sava Petru
    3-0
  • 0-3
    Migea Cornel
  • Leorda Rares
    3-0
  • 0-3
    Negrean Ioan
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Ferenczi Zita
  • 0-3
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Ambrus Szilárd
    3-0
  • Turcu Viorel
    0-3
    Gecse Alpár
  • Kromek Iulian
    3-0
  • 0-3
    Butnaru Madalina
  • Miron Mihai
    3-0
  • 0-3
    Marian Florin
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Andreica Daniel
  • 0-3
    Pop Zoltán
  • csoport: Alsó: 10
  • Ciobanu Gabriel
    1-3
    Motorga Dorin
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Pop Danut
  • Ciobanu Gabriel
    0-3
    Butnaru Madalina
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Bozosan Petre
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Sabau Gheorghe
  • Motorga Dorin
    3-1
    Pop Danut
  • Motorga Dorin
    2-3
    Butnaru Madalina
  • Motorga Dorin
    3-0
    Bozosan Petre
  • Motorga Dorin
    3-1
    Sabau Gheorghe
  • Pop Danut
    3-2
    Butnaru Madalina
  • Pop Danut
    3-1
    Bozosan Petre
  • Pop Danut
    2-3
    Sabau Gheorghe
  • Butnaru Madalina
    3-2
    Bozosan Petre
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Sabau Gheorghe
  • Bozosan Petre
    0-3
    Sabau Gheorghe
  • csoport: Alsó: 9
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Leorda Rares
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Veres János
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Moldovan Flavia
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Radu Constantin
  • Leorda Rares
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Leorda Rares
    3-2
    Veres János
  • Leorda Rares
    0-3
    Moldovan Flavia
  • Leorda Rares
    3-2
    Radu Constantin
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Veres János
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Moldovan Flavia
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Radu Constantin
  • Veres János
    3-1
    Moldovan Flavia
  • Veres János
    3-2
    Radu Constantin
  • Moldovan Flavia
    1-3
    Radu Constantin
  • csoport: Alsó: 8
  • Migea Cornel
    1-3
    Szalay Liviu
  • Migea Cornel
    3-2
    László Levente
  • Migea Cornel
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Migea Cornel
    3-0
    Andreica Daniel
  • Migea Cornel
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • Szalay Liviu
    3-1
    László Levente
  • Szalay Liviu
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Szalay Liviu
    3-0
    Andreica Daniel
  • Szalay Liviu
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • László Levente
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • László Levente
    3-1
    Andreica Daniel
  • László Levente
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • Kántor Imre Zoltán
    2-3
    Andreica Daniel
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • Andreica Daniel
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • csoport: Alsó: 7
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Percalab Mihai
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Dan Andrei
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Bucur Dan
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Kulcsár Lóránd
  • Percalab Mihai
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Percalab Mihai
    3-0
    Dan Andrei
  • Percalab Mihai
    3-1
    Bucur Dan
  • Percalab Mihai
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Dan Andrei
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Bucur Dan
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Kulcsár Lóránd
  • Dan Andrei
    1-3
    Bucur Dan
  • Dan Andrei
    0-3
    Kulcsár Lóránd
  • Bucur Dan
    3-0
    Kulcsár Lóránd
  • csoport: Alsó: 6
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Fazakas Attila
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Gecse Alpár
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Jánosi Attila
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Ploscaru Bogdan
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Prodan Tiberiu
  • Fazakas Attila
    2-3
    Gecse Alpár
  • Fazakas Attila
    2-3
    Jánosi Attila
  • Fazakas Attila
    0-3
    Ploscaru Bogdan
  • Fazakas Attila
    3-0
    Prodan Tiberiu
  • Gecse Alpár
    3-2
    Jánosi Attila
  • Gecse Alpár
    2-3
    Ploscaru Bogdan
  • Gecse Alpár
    3-0
    Prodan Tiberiu
  • Jánosi Attila
    0-3
    Ploscaru Bogdan
  • Jánosi Attila
    3-2
    Prodan Tiberiu
  • Ploscaru Bogdan
    3-0
    Prodan Tiberiu
  • csoport: Alsó: 5
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Biro Istvan
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Miron Mihai
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Gimbuta Catalin
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Badaluta Marian
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Ispan Stefan
  • Biro Istvan
    1-3
    Miron Mihai
  • Biro Istvan
    3-2
    Gimbuta Catalin
  • Biro Istvan
    3-1
    Badaluta Marian
  • Biro Istvan
    3-1
    Ispan Stefan
  • Miron Mihai
    3-1
    Gimbuta Catalin
  • Miron Mihai
    3-1
    Badaluta Marian
  • Miron Mihai
    3-0
    Ispan Stefan
  • Gimbuta Catalin
    1-3
    Badaluta Marian
  • Gimbuta Catalin
    3-0
    Ispan Stefan
  • Badaluta Marian
    3-0
    Ispan Stefan
  • csoport: Alsó: 4
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Marian Florin
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Kincses József
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Miclos Andrei
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Ferenczi Zita
  • Marian Florin
    2-3
    Kincses József
  • Marian Florin
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Marian Florin
    3-0
    Miclos Andrei
  • Marian Florin
    0-3
    Ferenczi Zita
  • Kincses József
    2-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Kincses József
    1-3
    Miclos Andrei
  • Kincses József
    2-3
    Ferenczi Zita
  • Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    Miclos Andrei
  • Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    Ferenczi Zita
  • Miclos Andrei
    3-0
    Ferenczi Zita
  • csoport: Alsó: 3
  • Korábian Tamás
    3-2
    Sandulescu Adrian
  • Korábian Tamás
    3-1
    Mal Denis
  • Korábian Tamás
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Korábian Tamás
    3-2
    Kromek Iulian
  • Sandulescu Adrian
    0-3
    Mal Denis
  • Sandulescu Adrian
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Sandulescu Adrian
    1-3
    Kromek Iulian
  • Mal Denis
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Mal Denis
    3-1
    Kromek Iulian
  • Tamas Szilárd
    1-3
    Kromek Iulian
  • csoport: Alsó: 2
  • Pop Zoltán
    3-0
    Negrean Ioan
  • Pop Zoltán
    3-0
    Dumitrescu Dan
  • Pop Zoltán
    3-2
    Peta Octavian
  • Pop Zoltán
    3-1
    Nistor Iosif
  • Negrean Ioan
    3-2
    Dumitrescu Dan
  • Negrean Ioan
    0-3
    Peta Octavian
  • Negrean Ioan
    3-2
    Nistor Iosif
  • Dumitrescu Dan
    1-3
    Peta Octavian
  • Dumitrescu Dan
    1-3
    Nistor Iosif
  • Peta Octavian
    3-2
    Nistor Iosif
  • csoport: Alsó: 1
  • Codau Vlad
    3-2
    Sava Petru
  • Codau Vlad
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Codau Vlad
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Codau Vlad
    2-3
    Turcu Viorel
  • Sava Petru
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Sava Petru
    1-3
    Barbulescu Dan
  • Sava Petru
    3-1
    Turcu Viorel
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Barbulescu Dan
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Turcu Viorel
  • Barbulescu Dan
    1-3
    Turcu Viorel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Codau Vlad 
     
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
    3
  • 2
    Sava Petru 
    2-3
     
    3-1
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Ciobanu Daniel 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Barbulescu Dan 
    1-3
    3-1
    0-3
     
    1-3
    1
  • 5
    Turcu Viorel 
    3-2
    1-3
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pop Zoltán 
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
  • 2
    Negrean Ioan 
    0-3
     
    3-2
    0-3
    3-2
    2
  • 3
    Dumitrescu Dan 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 4
    Peta Octavian 
    2-3
    3-0
    3-1
     
    3-2
    3
  • 5
    Nistor Iosif 
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Korábian Tamás 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Sandulescu Adrian 
    2-3
     
    0-3
    2-3
    1-3
    0
  • 3
    Mal Denis 
    1-3
    3-0
     
    2-3
    3-1
    2
  • 4
    Tamas Szilárd 
    0-3
    3-2
    3-2
     
    1-3
    2
  • 5
    Kromek Iulian 
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Marian Florin 
    3-2
     
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3
  • 3
    Kincses József 
    1-3
    3-2
     
    2-3
    1-3
    2-3
    1
  • 4
    Kriszta Árpád Lóránd 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    2-3
    2-3
    1
  • 5
    Miclos Andrei 
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    3
  • 6
    Ferenczi Zita 
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    0-3
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciortescu Cristi 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Biro Istvan 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Miron Mihai 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Gimbuta Catalin 
    1-3
    2-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Badaluta Marian 
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 6
    Ispan Stefan 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Fazakas Attila 
    0-3
     
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Gecse Alpár 
    1-3
    3-2
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 4
    Jánosi Attila 
    1-3
    3-2
    2-3
     
    0-3
    3-2
    2
  • 5
    Ploscaru Bogdan 
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Prodan Tiberiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ambrus Szilárd 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Percalab Mihai 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Szakáli Csaba 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Dan Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 5
    Bucur Dan 
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 6
    Kulcsár Lóránd 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Migea Cornel 
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Szalay Liviu 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    László Levente 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Kántor Imre Zoltán 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 5
    Andreica Daniel 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 6
    Bucur Alin Adrian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Leorda Rares 
    0-3
     
    3-2
    3-2
    0-3
    3-2
    3
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    1-3
    2-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Veres János 
    2-3
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3
  • 5
    Moldovan Flavia 
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
     
    1-3
    1
  • 6
    Radu Constantin 
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciobanu Gabriel 
     
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Motorga Dorin 
    3-1
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Pop Danut 
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2-3
    2
  • 4
    Butnaru Madalina 
    3-0
    3-2
    2-3
     
    3-2
    3-0
    4
  • 5
    Bozosan Petre 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Sabau Gheorghe 
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
     
    2
Támogatók