Turneu A - Aiud - 26.10

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Elite

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de Sport
Cím: Str. Tribun Tudoran Nr.5
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 13:30
Befejezés időpontja: October 26, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Moldován Horváth Csaba 1  
     
     
     
     
  • Mocean Dan 3  
    Mocean Dan 0  
     
     
     
  • Baciu Gabriel 3  
    Baciu Gabriel 3  
     
     
     
  • Apian Florin 1  
     
    Baciu Gabriel 2  
     
     
  • Boeriu Cezara 3  
     
    Blaga Marius 3  
     
     
  • Moldovan Alexandru 1  
    Boeriu Cezara 0  
     
     
     
  • Andone Claudiu 2  
    Blaga Marius 3  
     
     
     
  • Blaga Marius 3  
     
     
    Blaga Marius 3  
    Blaga Marius  
  • Teleki Zsolt 3  
     
     
    Bardocz Szilárd 0  
     
  • Babics Tamas 0  
    Teleki Zsolt 3  
     
     
     
  • Damian Alin 2  
    Suflețel Radu 1  
     
     
     
  • Suflețel Radu 3  
     
    Teleki Zsolt 2  
     
     
  • Oprea Adrian 1  
     
    Bardocz Szilárd 3  
     
     
  • Bardocz Szilárd 3  
    Bardocz Szilárd 3  
     
     
     
  • Mican Nicolae 2  
    Petrus Florin 1  
     
     
     
  • Petrus Florin 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Blaga Marius
    9-0-0
    27-7
    27
  • 2.
    Bardocz Szilárd
    5-3-0
    18-15
    15
  • 3.
    Teleki Zsolt
    5-2-0
    17-9
    15
  • 4.
    Baciu Gabriel
    5-3-0
    19-12
    15
  • 5.
    Petrus Florin
    5-1-0
    16-7
    15
  • 6.
    Suflețel Radu
    4-2-0
    14-12
    12
  • 7.
    Boeriu Cezara
    4-2-0
    12-9
    12
  • 8.
    Mocean Dan
    2-4-0
    12-13
    6
  • 9.
    Moldován Horváth Csaba
    4-1-0
    13-5
    12
  • 10.
    Oprea Adrian
    3-3-0
    12-10
    9
  • 11.
    Apian Florin
    3-2-0
    10-9
    9
  • 12.
    Damian Alin
    2-3-0
    8-13
    6
  • 13.
    Moldovan Alexandru
    2-3-0
    9-13
    6
  • 14.
    Babics Tamas
    2-4-0
    6-14
    6
  • 15.
    Andone Claudiu
    1-4-0
    8-12
    3
  • 16.
    Mican Nicolae
    1-4-0
    10-12
    3
  • 17.
    Petrus Florin Alba Iulia
    2-3-0
    11-12
    6
  • 18.
    Bothazan Florin
    1-3-0
    4-9
    3
  • 19.
    Crainic Adrian
    0-4-0
    2-12
    0
  • 20.
    Korábian Tamás
    0-4-0
    2-12
    0
  • 21.
    Peta Octavian
    0-5-0
    2-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Blaga Marius
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Oprea Adrian
    3-2-0
    11-7
    9
  • 3.
    Baciu Gabriel
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Babics Tamas
    2-3-0
    6-11
    6
  • Petrus Florin Alba Iulia
    2-3-0
    11-12
    6
  • Peta Octavian
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Teleki Zsolt
    3-1-0
    9-5
    9
  • 2.
    Apian Florin
    3-1-0
    9-6
    9
  • 3.
    Bardocz Szilárd
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Andone Claudiu
    1-3-0
    6-9
    3
  • Bothazan Florin
    1-3-0
    4-9
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Petrus Florin
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Boeriu Cezara
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Damian Alin
    2-2-0
    6-10
    6
  • 4.
    Mocean Dan
    1-3-0
    9-9
    3
  • Crainic Adrian
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Suflețel Radu
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Moldovan Alexandru
    2-2-0
    8-10
    6
  • 4.
    Mican Nicolae
    1-3-0
    8-9
    3
  • Korábian Tamás
    0-4-0
    2-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Blaga Marius
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Top 4
  • Baciu Gabriel
    2-3
    Blaga Marius
  • Teleki Zsolt
    2-3
    Bardocz Szilárd
  • Top 8
  • Mocean Dan
    0-3
    Baciu Gabriel
  • Boeriu Cezara
    0-3
    Blaga Marius
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Suflețel Radu
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Petrus Florin
  • Top 16
  • Moldován Horváth Csaba
    1-3
    Mocean Dan
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Apian Florin
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Moldovan Alexandru
  • Andone Claudiu
    2-3
    Blaga Marius
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Babics Tamas
  • Damian Alin
    2-3
    Suflețel Radu
  • Oprea Adrian
    1-3
    Bardocz Szilárd
  • Mican Nicolae
    2-3
    Petrus Florin
  • csoport: Alsó: 4
  • Blaga Marius
    3-1
    Baciu Gabriel
  • Blaga Marius
    3-0
    Oprea Adrian
  • Blaga Marius
    3-1
    Petrus Florin Alba Iulia
  • Blaga Marius
    3-0
    Babics Tamas
  • Blaga Marius
    3-1
    Peta Octavian
  • Baciu Gabriel
    1-3
    Oprea Adrian
  • Baciu Gabriel
    3-2
    Petrus Florin Alba Iulia
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Babics Tamas
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Peta Octavian
  • Oprea Adrian
    2-3
    Petrus Florin Alba Iulia
  • Oprea Adrian
    3-0
    Babics Tamas
  • Oprea Adrian
    3-0
    Peta Octavian
  • Petrus Florin Alba Iulia
    2-3
    Babics Tamas
  • Petrus Florin Alba Iulia
    3-1
    Peta Octavian
  • Babics Tamas
    3-0
    Peta Octavian
  • csoport: Alsó: 3
  • Bardocz Szilárd
    2-3
    Teleki Zsolt
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Apian Florin
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Andone Claudiu
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Bothazan Florin
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Apian Florin
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Andone Claudiu
  • Teleki Zsolt
    0-3
    Bothazan Florin
  • Apian Florin
    3-1
    Andone Claudiu
  • Apian Florin
    3-1
    Bothazan Florin
  • Andone Claudiu
    3-0
    Bothazan Florin
  • csoport: Alsó: 2
  • Petrus Florin
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Petrus Florin
    3-2
    Mocean Dan
  • Petrus Florin
    3-0
    Crainic Adrian
  • Petrus Florin
    3-0
    Damian Alin
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Mocean Dan
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Crainic Adrian
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Damian Alin
  • Mocean Dan
    3-0
    Crainic Adrian
  • Mocean Dan
    2-3
    Damian Alin
  • Crainic Adrian
    2-3
    Damian Alin
  • csoport: Alsó: 1
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Moldovan Alexandru
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Suflețel Radu
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Mican Nicolae
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Korábian Tamás
  • Moldovan Alexandru
    2-3
    Suflețel Radu
  • Moldovan Alexandru
    3-2
    Mican Nicolae
  • Moldovan Alexandru
    3-2
    Korábian Tamás
  • Suflețel Radu
    3-2
    Mican Nicolae
  • Suflețel Radu
    3-0
    Korábian Tamás
  • Mican Nicolae
    3-0
    Korábian Tamás
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Moldovan Alexandru 
    0-3
     
    2-3
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    Suflețel Radu 
    1-3
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Mican Nicolae 
    1-3
    2-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Korábian Tamás 
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Petrus Florin 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Boeriu Cezara 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Mocean Dan 
    2-3
    2-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Crainic Adrian 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Damian Alin 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Teleki Zsolt 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3
  • 3
    Apian Florin 
    3-1
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Andone Claudiu 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Bothazan Florin 
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Blaga Marius 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Baciu Gabriel 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Oprea Adrian 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Petrus Florin Alba Iulia 
    1-3
    2-3
    3-2
     
    2-3
    3-1
    2
  • 5
    Babics Tamas 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 6
    Peta Octavian 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
Támogatók