Turneu A+ - Pitesti- 22. iun. 2019

Turneu A+ - Pitesti- 22. iun. 2019. - Open

Turneu A+ - Pitesti- 22. iun. 2019. - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Pitesti
Helyszín: Sala Sporturilor
Cím: Str Stadionului
Kezdés időpontja: June 22, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: June 23, 2019, 00:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Panaitescu Stefan
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Top 4
  • Buta Radu
    1-3
    Panaitescu Stefan
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Papacu Bejoli
  • Top 8
  • Buta Radu
    3-2
    Kaposta Victor
  • Panaitescu Stefan
    3-2
    Costache Rosioru Cristian
  • Pribeag Sebastian
    2-3
    Bulubasa Nicusor
  • Papacu Bejoli
    3-2
    Dascalasu Viorel
  • Top 16
  • Buta Radu
    3-2
    Bozga Razvan
  • Kaposta Victor
    3-1
    Fratea Aurel
  • Panaitescu Stefan
    3-0
    Pandele Ionel
  • Rada Florin
    0-3
    Costache Rosioru Cristian
  • Pribeag Sebastian
    3-2
    Gavrila Aurel
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Voin Doru
    0-3
    Papacu Bejoli
  • Dascalasu Viorel
    3-1
    Ciuca Dan
  • Top 32
  • Buta Radu
    3-1
    Bucuroiu Alin
  • Bozga Razvan
    3-0
    Zavriescu George
  • Kaposta Victor
    3-1
    Avram Nicolae
  • Istrate Cristian
    2-3
    Fratea Aurel
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Pandele Ionel
    3-2
    Drinceanu lilian
  • Iordache Eugen
    0-3
    Rada Florin
  • Trocan Nicolae
    1-3
    Costache Rosioru Cristian
  • Pribeag Sebastian
    3-1
    Vasilescu Remus
  • Macarie Alexandru
    0-3
    Gavrila Aurel
  • Bulubasa Nicusor
    3-2
    Cioveie Bogdan
  • Creinicean Liviu
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Gecse Alpár
    2-3
    Voin Doru
  • Campean Adrian
    2-3
    Papacu Bejoli
  • Dascalasu Viorel
    3-2
    Motorga Dorin
  • Birtalan Robert
    1-3
    Ciuca Dan
  • Top 64
  • Buta Radu
    3-0
  • Gheorghe Nicolae
    2-3
    Bucuroiu Alin
  • Bozga Razvan
    3-0
  • 0-3
    Zavriescu George
  • Kaposta Victor
    3-0
  • 0-3
    Avram Nicolae
  • Leolea Andrei
    1-3
    Istrate Cristian
  • 0-3
    Fratea Aurel
  • Panaitescu Stefan
    3-0
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Orac Teodor
  • Pandele Ionel
    3-0
  • 0-3
    Drinceanu lilian
  • Iordache Eugen
    3-0
  • 0-3
    Rada Florin
  • Trocan Nicolae
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • 0-3
    Costache Rosioru Cristian
  • Pribeag Sebastian
    3-0
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Vasilescu Remus
  • Macarie Alexandru
    3-0
  • 0-3
    Gavrila Aurel
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
  • 0-3
    Cioveie Bogdan
  • Pantelimon Andi
    0-3
    Creinicean Liviu
  • 0-3
    Ștefan Patrick
  • Gecse Alpár
    3-0
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Voin Doru
  • Campean Adrian
    3-0
  • 0-3
    Papacu Bejoli
  • Dascalasu Viorel
    3-0
  • 0-3
    Motorga Dorin
  • Mitrea Silviu
    2-3
    Birtalan Robert
  • 0-3
    Ciuca Dan
  • csoport: Felső: 20
  • Rada Florin
    3-0
    Lovin Eusebiu
  • Rada Florin
    3-2
    Campean Adrian
  • Rada Florin
    3-2
    Darmaz Ion
  • Lovin Eusebiu
    2-3
    Campean Adrian
  • Lovin Eusebiu
    3-1
    Darmaz Ion
  • Campean Adrian
    3-0
    Darmaz Ion
  • csoport: Felső: 19
  • Avram Nicolae
    3-0
    Barac Marius
  • Avram Nicolae
    3-1
    Butoi Aurel
  • Avram Nicolae
    1-3
    Macarie Alexandru
  • Barac Marius
    1-3
    Butoi Aurel
  • Barac Marius
    1-3
    Macarie Alexandru
  • Butoi Aurel
    0-3
    Macarie Alexandru
  • csoport: Felső: 18
  • Ciortescu Cristi
    1-3
    Pandele Ionel
  • Ciortescu Cristi
    1-3
    Motorga Dorin
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Pandele Ionel
    1-3
    Motorga Dorin
  • Pandele Ionel
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Motorga Dorin
    3-1
    Corneanu Sorin
  • csoport: Felső: 17
  • Bozga Razvan
    3-1
    Cioveie Bogdan
  • Bozga Razvan
    3-0
    Gherasim Iulian
  • Bozga Razvan
    3-2
    Migea Cornel
  • Cioveie Bogdan
    3-1
    Gherasim Iulian
  • Cioveie Bogdan
    3-0
    Migea Cornel
  • Gherasim Iulian
    0-3
    Migea Cornel
  • csoport: Felső: 16
  • Pantelimon Andi
    0-3
    Zavriescu George
  • Pantelimon Andi
    3-1
    Dospinescu George
  • Pantelimon Andi
    3-1
    Dumitrache Gabriel
  • Zavriescu George
    3-0
    Dospinescu George
  • Zavriescu George
    3-2
    Dumitrache Gabriel
  • Dospinescu George
    3-1
    Dumitrache Gabriel
  • csoport: Felső: 15
  • Dascalasu Viorel
    3-0
    Degianschi Obrad
  • Dascalasu Viorel
    3-1
    Rosioara Razvan
  • Dascalasu Viorel
    3-0
    Orac Teodor
  • Degianschi Obrad
    3-1
    Rosioara Razvan
  • Degianschi Obrad
    2-3
    Orac Teodor
  • Rosioara Razvan
    1-3
    Orac Teodor
  • csoport: Felső: 14
  • Leolea Andrei
    0-3
    Gavrila Aurel
  • Leolea Andrei
    3-2
    Sorescu Mircea
  • Leolea Andrei
    3-0
    Nicola Marian
  • Gavrila Aurel
    3-2
    Sorescu Mircea
  • Gavrila Aurel
    3-0
    Nicola Marian
  • Sorescu Mircea
    3-0
    Nicola Marian
  • csoport: Felső: 13
  • Voin Doru
    2-3
    Iordache Eugen
  • Voin Doru
    3-0
    Vladoiu Gelu
  • Voin Doru
    3-2
    Mihaila Nicolae
  • Iordache Eugen
    2-3
    Vladoiu Gelu
  • Iordache Eugen
    3-0
    Mihaila Nicolae
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Mihaila Nicolae
  • csoport: Felső: 12
  • Mitrea Silviu
    1-3
    Drinceanu lilian
  • Mitrea Silviu
    3-1
    Tudor Florian
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Popescu Andrei
  • Drinceanu lilian
    3-2
    Tudor Florian
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Popescu Andrei
  • Tudor Florian
    0-3
    Popescu Andrei
  • csoport: Felső: 11
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Osman Metin
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Macovei Cristi
  • Bulubasa Nicusor
    3-2
    Bucuroiu Alin
  • Osman Metin
    3-0
    Macovei Cristi
  • Osman Metin
    1-3
    Bucuroiu Alin
  • Macovei Cristi
    2-3
    Bucuroiu Alin
  • csoport: Felső: 10
  • Jaquir Khaled
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Jaquir Khaled
    3-0
    Luta Petre
  • Jaquir Khaled
    2-3
    Papacu Bejoli
  • Trocan Nicolae
    3-0
    Luta Petre
  • Trocan Nicolae
    0-3
    Papacu Bejoli
  • Luta Petre
    0-3
    Papacu Bejoli
  • csoport: Felső: 9
  • Vasilescu Remus
    3-1
    Ivan Valentin
  • Vasilescu Remus
    3-0
    Stancescu Sebastian
  • Vasilescu Remus
    0-3
    Kaposta Victor
  • Ivan Valentin
    3-0
    Stancescu Sebastian
  • Ivan Valentin
    2-3
    Kaposta Victor
  • Stancescu Sebastian
    2-3
    Kaposta Victor
  • csoport: Felső: 8
  • Gorum Adrian
    0-3
    Fratea Aurel
  • Gorum Adrian
    3-0
    Marin Puiu
  • Gorum Adrian
    1-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Fratea Aurel
    3-0
    Marin Puiu
  • Fratea Aurel
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Marin Puiu
    0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • csoport: Felső: 7
  • Gecse Alpár
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • Gecse Alpár
    3-0
    Gheorghe Nicu
  • Gecse Alpár
    3-2
    Birtalan Laszlo
  • Pralea Marius Dan
    3-0
    Gheorghe Nicu
  • Pralea Marius Dan
    3-2
    Birtalan Laszlo
  • Gheorghe Nicu
    0-3
    Birtalan Laszlo
  • csoport: Felső: 6
  • Musat Catalin
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Musat Catalin
    0-3
    Gheorghe Nicolae
  • Musat Catalin
    0-3
    Barbulescu Dan
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Gheorghe Nicolae
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Gheorghe Nicolae
    3-1
    Barbulescu Dan
  • csoport: Felső: 5
  • Birtalan Robert
    3-1
    Dinca Raducu
  • Birtalan Robert
    0-3
    Panaitescu Stefan
  • Birtalan Robert
    3-0
    Stancalie Doru
  • Dinca Raducu
    0-3
    Panaitescu Stefan
  • Dinca Raducu
    3-1
    Stancalie Doru
  • Panaitescu Stefan
    3-0
    Stancalie Doru
  • csoport: Felső: 4
  • Costache Rosioru Cristian
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Costache Rosioru Cristian
    3-2
    Orha Andrei
  • Costache Rosioru Cristian
    3-2
    Craciun David Mihai
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Orha Andrei
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Craciun David Mihai
  • Orha Andrei
    0-3
    Craciun David Mihai
  • csoport: Felső: 3
  • Istrate Cristian
    2-3
    Pribeag Sebastian
  • Istrate Cristian
    3-0
    Staicu Dan
  • Istrate Cristian
    3-2
    Micuda Mihai
  • Pribeag Sebastian
    3-0
    Staicu Dan
  • Pribeag Sebastian
    3-0
    Micuda Mihai
  • Staicu Dan
    0-3
    Micuda Mihai
  • csoport: Felső: 2
  • Ciuca Dan
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Ciuca Dan
    3-1
    Negrean Ioan
  • Ciuca Dan
    3-0
    Veres Adrian
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Negrean Ioan
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Veres Adrian
  • Negrean Ioan
    3-0
    Veres Adrian
  • csoport: Felső: 1
  • Buta Radu
    3-0
    Doba Vasile
  • Buta Radu
    3-0
    Creinicean Liviu
  • Buta Radu
    3-0
    Lungu Marius
  • Doba Vasile
    0-3
    Creinicean Liviu
  • Doba Vasile
    0-3
    Lungu Marius
  • Creinicean Liviu
    3-0
    Lungu Marius
  • csoport: Alsó: 20
  • Motorga Dorin
    0-3
    Rada Florin
  • Motorga Dorin
    3-1
    Bubulac Cristi
  • Motorga Dorin
    3-2
    Brulea Petre
  • Motorga Dorin
    3-1
    Macarie Alexandru
  • Motorga Dorin
    1-3
    Cioveie Bogdan
  • Rada Florin
    3-1
    Bubulac Cristi
  • Rada Florin
    3-0
    Brulea Petre
  • Rada Florin
    3-0
    Macarie Alexandru
  • Rada Florin
    3-0
    Cioveie Bogdan
  • Bubulac Cristi
    3-1
    Brulea Petre
  • Bubulac Cristi
    2-3
    Macarie Alexandru
  • Bubulac Cristi
    1-3
    Cioveie Bogdan
  • Brulea Petre
    3-1
    Macarie Alexandru
  • Brulea Petre
    2-3
    Cioveie Bogdan
  • Macarie Alexandru
    3-2
    Cioveie Bogdan
  • csoport: Alsó: 19
  • Avram Nicolae
    3-1
    Gherasim Iulian
  • Avram Nicolae
    3-0
    Zavriescu George
  • Avram Nicolae
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Avram Nicolae
    3-1
    Tuta Radu Ionut
  • Avram Nicolae
    3-1
    Popescu Eugen
  • Gherasim Iulian
    1-3
    Zavriescu George
  • Gherasim Iulian
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Gherasim Iulian
    3-2
    Tuta Radu Ionut
  • Gherasim Iulian
    3-0
    Popescu Eugen
  • Zavriescu George
    3-2
    Corneanu Sorin
  • Zavriescu George
    2-3
    Tuta Radu Ionut
  • Zavriescu George
    3-2
    Popescu Eugen
  • Corneanu Sorin
    3-2
    Tuta Radu Ionut
  • Corneanu Sorin
    3-0
    Popescu Eugen
  • Tuta Radu Ionut
    3-0
    Popescu Eugen
  • csoport: Alsó: 18
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Migea Cornel
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Degianschi Obrad
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Viciu Dragos
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Dospinescu George
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Nicula Florin
  • Migea Cornel
    0-3
    Degianschi Obrad
  • Migea Cornel
    3-0
    Viciu Dragos
  • Migea Cornel
    2-3
    Dospinescu George
  • Migea Cornel
    3-2
    Nicula Florin
  • Degianschi Obrad
    3-1
    Viciu Dragos
  • Degianschi Obrad
    3-1
    Dospinescu George
  • Degianschi Obrad
    3-0
    Nicula Florin
  • Viciu Dragos
    3-0
    Dospinescu George
  • Viciu Dragos
    1-3
    Nicula Florin
  • Dospinescu George
    3-0
    Nicula Florin
  • csoport: Alsó: 17
  • Bozga Razvan
    3-0
    Rosioara Razvan
  • Bozga Razvan
    3-2
    Gavrila Aurel
  • Bozga Razvan
    3-1
    Jánosi Attila
  • Bozga Razvan
    3-0
    Dumitrache Gabriel
  • Bozga Razvan
    3-0
    Cecan Vasile
  • Rosioara Razvan
    2-3
    Gavrila Aurel
  • Rosioara Razvan
    3-1
    Jánosi Attila
  • Rosioara Razvan
    3-2
    Dumitrache Gabriel
  • Rosioara Razvan
    3-1
    Cecan Vasile
  • Gavrila Aurel
    3-0
    Jánosi Attila
  • Gavrila Aurel
    3-1
    Dumitrache Gabriel
  • Gavrila Aurel
    3-1
    Cecan Vasile
  • Jánosi Attila
    1-3
    Dumitrache Gabriel
  • Jánosi Attila
    2-3
    Cecan Vasile
  • Dumitrache Gabriel
    3-2
    Cecan Vasile
  • csoport: Alsó: 16
  • Pantelimon Andi
    3-0
    Sorescu Mircea
  • Pantelimon Andi
    3-2
    Orac Teodor
  • Pantelimon Andi
    3-2
    Iordache Eugen
  • Pantelimon Andi
    3-0
    Cucu Cristin
  • Pantelimon Andi
    3-0
    Nedescu Adrian
  • Sorescu Mircea
    2-3
    Orac Teodor
  • Sorescu Mircea
    1-3
    Iordache Eugen
  • Sorescu Mircea
    3-1
    Cucu Cristin
  • Sorescu Mircea
    3-0
    Nedescu Adrian
  • Orac Teodor
    0-3
    Iordache Eugen
  • Orac Teodor
    2-3
    Cucu Cristin
  • Orac Teodor
    3-0
    Nedescu Adrian
  • Iordache Eugen
    3-0
    Cucu Cristin
  • Iordache Eugen
    3-0
    Nedescu Adrian
  • Cucu Cristin
    3-2
    Nedescu Adrian
  • csoport: Alsó: 15
  • Drinceanu lilian
    0-3
    Dascalasu Viorel
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Vladoiu Gelu
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Cioboiu Dan
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Nicola Marian
  • Drinceanu lilian
    3-2
    Manoiu Claudiu
  • Dascalasu Viorel
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Dascalasu Viorel
    2-3
    Cioboiu Dan
  • Dascalasu Viorel
    3-0
    Nicola Marian
  • Dascalasu Viorel
    3-2
    Manoiu Claudiu
  • Vladoiu Gelu
    3-0
    Cioboiu Dan
  • Vladoiu Gelu
    3-2
    Nicola Marian
  • Vladoiu Gelu
    2-3
    Manoiu Claudiu
  • Cioboiu Dan
    2-3
    Nicola Marian
  • Cioboiu Dan
    3-1
    Manoiu Claudiu
  • Nicola Marian
    3-2
    Manoiu Claudiu
  • csoport: Alsó: 14
  • Mihaila Nicolae
    0-3
    Leolea Andrei
  • Mihaila Nicolae
    0-3
    Osman Metin
  • Mihaila Nicolae
    3-2
    Jurescu Sorin
  • Mihaila Nicolae
    3-1
    Tudor Florian
  • Mihaila Nicolae
    3-0
    Trandafir Radu Catalin
  • Leolea Andrei
    3-2
    Osman Metin
  • Leolea Andrei
    3-2
    Jurescu Sorin
  • Leolea Andrei
    3-2
    Tudor Florian
  • Leolea Andrei
    3-1
    Trandafir Radu Catalin
  • Osman Metin
    3-2
    Jurescu Sorin
  • Osman Metin
    1-3
    Tudor Florian
  • Osman Metin
    3-0
    Trandafir Radu Catalin
  • Jurescu Sorin
    1-3
    Tudor Florian
  • Jurescu Sorin
    3-0
    Trandafir Radu Catalin
  • Tudor Florian
    3-1
    Trandafir Radu Catalin
  • csoport: Alsó: 13
  • Voin Doru
    3-2
    Macovei Cristi
  • Voin Doru
    3-1
    Trocan Nicolae
  • Voin Doru
    1-3
    Colesniuc Romeo
  • Voin Doru
    3-0
    Chirita Nicolae
  • Voin Doru
    3-0
    Popescu Andrei
  • Macovei Cristi
    3-1
    Trocan Nicolae
  • Macovei Cristi
    3-1
    Colesniuc Romeo
  • Macovei Cristi
    3-1
    Chirita Nicolae
  • Macovei Cristi
    1-3
    Popescu Andrei
  • Trocan Nicolae
    3-0
    Colesniuc Romeo
  • Trocan Nicolae
    3-0
    Chirita Nicolae
  • Trocan Nicolae
    3-0
    Popescu Andrei
  • Colesniuc Romeo
    0-3
    Chirita Nicolae
  • Colesniuc Romeo
    0-3
    Popescu Andrei
  • Chirita Nicolae
    2-3
    Popescu Andrei
  • csoport: Alsó: 12
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Luta Petre
  • Mitrea Silviu
    3-1
    Ivan Valentin
  • Mitrea Silviu
    0-3
    Bucuroiu Alin
  • Mitrea Silviu
    3-2
    Postelnicu Mihai
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Negrila Cristian
  • Luta Petre
    2-3
    Ivan Valentin
  • Luta Petre
    3-0
    Bucuroiu Alin
  • Luta Petre
    3-2
    Postelnicu Mihai
  • Luta Petre
    3-2
    Negrila Cristian
  • Ivan Valentin
    3-1
    Bucuroiu Alin
  • Ivan Valentin
    3-1
    Postelnicu Mihai
  • Ivan Valentin
    3-1
    Negrila Cristian
  • Bucuroiu Alin
    3-1
    Postelnicu Mihai
  • Bucuroiu Alin
    2-3
    Negrila Cristian
  • Postelnicu Mihai
    3-0
    Negrila Cristian
  • csoport: Alsó: 11
  • Fratea Aurel
    2-3
    Bulubasa Nicusor
  • Fratea Aurel
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Fratea Aurel
    3-2
    Papacu Bejoli
  • Fratea Aurel
    3-0
    Sorescu Gabriel
  • Fratea Aurel
    3-1
    Buciu Catalin
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Stancescu Sebastian
  • Bulubasa Nicusor
    3-2
    Papacu Bejoli
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Sorescu Gabriel
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Buciu Catalin
  • Stancescu Sebastian
    3-2
    Papacu Bejoli
  • Stancescu Sebastian
    3-1
    Sorescu Gabriel
  • Stancescu Sebastian
    3-2
    Buciu Catalin
  • Papacu Bejoli
    3-2
    Sorescu Gabriel
  • Papacu Bejoli
    3-0
    Buciu Catalin
  • Sorescu Gabriel
    1-3
    Buciu Catalin
  • csoport: Alsó: 10
  • Kaposta Victor
    3-2
    Dena Corneliu
  • Kaposta Victor
    0-3
    Pralea Marius Dan
  • Kaposta Victor
    1-3
    Jaquir Khaled
  • Kaposta Victor
    3-2
    Marin Puiu
  • Kaposta Victor
    3-0
    Ene Florin
  • Dena Corneliu
    1-3
    Pralea Marius Dan
  • Dena Corneliu
    3-0
    Jaquir Khaled
  • Dena Corneliu
    1-3
    Marin Puiu
  • Dena Corneliu
    3-1
    Ene Florin
  • Pralea Marius Dan
    2-3
    Jaquir Khaled
  • Pralea Marius Dan
    2-3
    Marin Puiu
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Ene Florin
  • Jaquir Khaled
    3-1
    Marin Puiu
  • Jaquir Khaled
    3-2
    Ene Florin
  • Marin Puiu
    3-1
    Ene Florin
  • csoport: Alsó: 9
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Gheorghe Nicu
  • Ștefan Patrick
    1-3
    Vasilescu Remus
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Plaiasu Ion
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Lupsa Bogdan
  • Gheorghe Nicu
    2-3
    Vasilescu Remus
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Plaiasu Ion
  • Gheorghe Nicu
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Gheorghe Nicu
    3-2
    Lupsa Bogdan
  • Vasilescu Remus
    3-2
    Plaiasu Ion
  • Vasilescu Remus
    2-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Vasilescu Remus
    3-2
    Lupsa Bogdan
  • Plaiasu Ion
    1-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Plaiasu Ion
    3-0
    Lupsa Bogdan
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-1
    Lupsa Bogdan
  • csoport: Alsó: 8
  • Gorum Adrian
    3-0
    Gheorghe Nicolae
  • Gorum Adrian
    3-2
    Moise Mihai
  • Gorum Adrian
    1-3
    Birtalan Laszlo
  • Gorum Adrian
    3-1
    Comsa Dan
  • Gorum Adrian
    3-2
    Dinca Raducu
  • Gheorghe Nicolae
    3-0
    Moise Mihai
  • Gheorghe Nicolae
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Gheorghe Nicolae
    3-2
    Comsa Dan
  • Gheorghe Nicolae
    1-3
    Dinca Raducu
  • Moise Mihai
    2-3
    Birtalan Laszlo
  • Moise Mihai
    3-2
    Comsa Dan
  • Moise Mihai
    2-3
    Dinca Raducu
  • Birtalan Laszlo
    3-0
    Comsa Dan
  • Birtalan Laszlo
    2-3
    Dinca Raducu
  • Comsa Dan
    2-3
    Dinca Raducu
  • csoport: Alsó: 7
  • Panaitescu Stefan
    1-3
    Gecse Alpár
  • Panaitescu Stefan
    0-3
    Dirlea Ioan
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Raportaru Viorel
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Panaitescu Stefan
    3-0
    Iliescu Dan
  • Gecse Alpár
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Gecse Alpár
    1-3
    Raportaru Viorel
  • Gecse Alpár
    3-2
    Barbulescu Dan
  • Gecse Alpár
    3-1
    Iliescu Dan
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Raportaru Viorel
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Barbulescu Dan
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Iliescu Dan
  • Raportaru Viorel
    0-3
    Barbulescu Dan
  • Raportaru Viorel
    3-0
    Iliescu Dan
  • Barbulescu Dan
    3-0
    Iliescu Dan
  • csoport: Alsó: 6
  • Pribeag Sebastian
    1-3
    Musat Catalin
  • Pribeag Sebastian
    3-2
    Bratescu Adrian
  • Pribeag Sebastian
    3-1
    Orha Andrei
  • Pribeag Sebastian
    3-0
    Stancalie Doru
  • Musat Catalin
    3-0
    Bratescu Adrian
  • Musat Catalin
    2-3
    Orha Andrei
  • Musat Catalin
    3-1
    Stancalie Doru
  • Bratescu Adrian
    0-3
    Orha Andrei
  • Bratescu Adrian
    1-3
    Stancalie Doru
  • Orha Andrei
    3-1
    Stancalie Doru
  • csoport: Alsó: 5
  • Birtalan Robert
    3-1
    Craciun David Mihai
  • Birtalan Robert
    3-1
    Staicu Dan
  • Birtalan Robert
    3-0
    Popescu Remus
  • Birtalan Robert
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Craciun David Mihai
    0-3
    Staicu Dan
  • Craciun David Mihai
    3-2
    Popescu Remus
  • Craciun David Mihai
    2-3
    Pelaghie Ioan
  • Staicu Dan
    3-0
    Popescu Remus
  • Staicu Dan
    2-3
    Pelaghie Ioan
  • Popescu Remus
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • csoport: Alsó: 4
  • Costache Rosioru Cristian
    3-1
    Micuda Mihai
  • Costache Rosioru Cristian
    3-0
    Negrean Ioan
  • Costache Rosioru Cristian
    3-1
    Doba Vasile
  • Costache Rosioru Cristian
    3-2
    Ispas Victor
  • Micuda Mihai
    0-3
    Negrean Ioan
  • Micuda Mihai
    3-2
    Doba Vasile
  • Micuda Mihai
    3-2
    Ispas Victor
  • Negrean Ioan
    1-3
    Doba Vasile
  • Negrean Ioan
    3-2
    Ispas Victor
  • Doba Vasile
    3-1
    Ispas Victor
  • csoport: Alsó: 3
  • Creinicean Liviu
    3-0
    Ivan Sorin Ioan
  • Creinicean Liviu
    0-3
    Istrate Cristian
  • Creinicean Liviu
    3-0
    Veres Adrian
  • Creinicean Liviu
    1-3
    Lovin Eusebiu
  • Ivan Sorin Ioan
    2-3
    Istrate Cristian
  • Ivan Sorin Ioan
    1-3
    Veres Adrian
  • Ivan Sorin Ioan
    3-0
    Lovin Eusebiu
  • Istrate Cristian
    3-1
    Veres Adrian
  • Istrate Cristian
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • Veres Adrian
    0-3
    Lovin Eusebiu
  • csoport: Alsó: 2
  • Ciuca Dan
    3-0
    Nagy Iosif
  • Ciuca Dan
    3-1
    Campean Adrian
  • Ciuca Dan
    3-0
    Lungu Marius
  • Ciuca Dan
    3-1
    Barac Marius
  • Nagy Iosif
    2-3
    Campean Adrian
  • Nagy Iosif
    2-3
    Lungu Marius
  • Nagy Iosif
    0-3
    Barac Marius
  • Campean Adrian
    3-0
    Lungu Marius
  • Campean Adrian
    2-3
    Barac Marius
  • Lungu Marius
    2-3
    Barac Marius
  • csoport: Alsó: 1
  • Buta Radu
    3-2
    Pandele Ionel
  • Buta Radu
    3-1
    Darmaz Ion
  • Buta Radu
    3-0
    Butoi Aurel
  • Buta Radu
    3-0
    Valcea Daniel
  • Pandele Ionel
    3-2
    Darmaz Ion
  • Pandele Ionel
    3-0
    Butoi Aurel
  • Pandele Ionel
    3-1
    Valcea Daniel
  • Darmaz Ion
    0-3
    Butoi Aurel
  • Darmaz Ion
    3-1
    Valcea Daniel
  • Butoi Aurel
    3-2
    Valcea Daniel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Buta Radu 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Pandele Ionel 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Darmaz Ion 
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 4
    Butoi Aurel 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 5
    Valcea Daniel 
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ciuca Dan 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Nagy Iosif 
    0-3
     
    2-3
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    Campean Adrian 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Lungu Marius 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    2-3
    1
  • 5
    Barac Marius 
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Creinicean Liviu 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Ivan Sorin Ioan 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Istrate Cristian 
    3-0
    3-2
     
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Veres Adrian 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    0-3
    1
  • 5
    Lovin Eusebiu 
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Costache Rosioru Cristian 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    4
  • 2
    Micuda Mihai 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    Negrean Ioan 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    3-2
    2
  • 4
    Doba Vasile 
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 5
    Ispas Victor 
    2-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Birtalan Robert 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Craciun David Mihai 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    2-3
    1
  • 3
    Staicu Dan 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Popescu Remus 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Pelaghie Ioan 
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pribeag Sebastian 
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Musat Catalin 
    3-1
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3
  • 3
    Bratescu Adrian 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Orha Andrei 
    1-3
    3-2
    3-0
     
    3-1
    3
  • 5
    Stancalie Doru 
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Panaitescu Stefan 
     
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Gecse Alpár 
    3-1
     
    3-0
    1-3
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Dirlea Ioan 
    3-0
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Raportaru Viorel 
    1-3
    3-1
    1-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Barbulescu Dan 
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Iliescu Dan 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Gorum Adrian 
     
    3-0
    3-2
    1-3
    3-1
    3-2
    4
  • 2
    Gheorghe Nicolae 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-2
    1-3
    3
  • 3
    Moise Mihai 
    2-3
    0-3
     
    2-3
    3-2
    2-3
    1
  • 4
    Birtalan Laszlo 
    3-1
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2-3
    3
  • 5
    Comsa Dan 
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Dinca Raducu 
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
     
    4
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ștefan Patrick 
     
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Gheorghe Nicu 
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Vasilescu Remus 
    3-1
    3-2
     
    3-2
    2-3
    3-2
    4
  • 4
    Plaiasu Ion 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Kriszta Árpád Lóránd 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
     
    3-1
    3
  • 6
    Lupsa Bogdan 
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kaposta Victor 
     
    3-2
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Dena Corneliu 
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Pralea Marius Dan 
    3-0
    3-1
     
    2-3
    2-3
    3-1
    3
  • 4
    Jaquir Khaled 
    3-1
    0-3
    3-2
     
    3-1
    3-2
    4
  • 5
    Marin Puiu 
    2-3
    3-1
    3-2
    1-3
     
    3-1
    3
  • 6
    Ene Florin 
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fratea Aurel 
     
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Bulubasa Nicusor 
    3-2
     
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    4
  • 3
    Stancescu Sebastian 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Papacu Bejoli 
    2-3
    2-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Sorescu Gabriel 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Buciu Catalin 
    1-3
    3-1
    2-3
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mitrea Silviu 
     
    3-0
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Luta Petre 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Ivan Valentin 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Bucuroiu Alin 
    3-0
    0-3
    1-3
     
    3-1
    2-3
    2
  • 5
    Postelnicu Mihai 
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Negrila Cristian 
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Voin Doru 
     
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Macovei Cristi 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
    3
  • 3
    Trocan Nicolae 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Colesniuc Romeo 
    3-1
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    1
  • 5
    Chirita Nicolae 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 6
    Popescu Andrei 
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mihaila Nicolae 
     
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Leolea Andrei 
    3-0
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    5
  • 3
    Osman Metin 
    3-0
    2-3
     
    3-2
    1-3
    3-0
    3
  • 4
    Jurescu Sorin 
    2-3
    2-3
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Tudor Florian 
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3
  • 6
    Trandafir Radu Catalin 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Drinceanu lilian 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Dascalasu Viorel 
    3-0
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Vladoiu Gelu 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2-3
    2
  • 4
    Cioboiu Dan 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    2-3
    3-1
    2
  • 5
    Nicola Marian 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 6
    Manoiu Claudiu 
    2-3
    2-3
    3-2
    1-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pantelimon Andi 
     
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Sorescu Mircea 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Orac Teodor 
    2-3
    3-2
     
    0-3
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Iordache Eugen 
    2-3
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Cucu Cristin 
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    3-2
    2
  • 6
    Nedescu Adrian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bozga Razvan 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Rosioara Razvan 
    0-3
     
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Gavrila Aurel 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Jánosi Attila 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 5
    Dumitrache Gabriel 
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 6
    Cecan Vasile 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciortescu Cristi 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Migea Cornel 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
  • 3
    Degianschi Obrad 
    1-3
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Viciu Dragos 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 5
    Dospinescu George 
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Nicula Florin 
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Avram Nicolae 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Gherasim Iulian 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Zavriescu George 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    2-3
    3-2
    3
  • 4
    Corneanu Sorin 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Tuta Radu Ionut 
    1-3
    2-3
    3-2
    2-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Popescu Eugen 
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Motorga Dorin 
     
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    1-3
    3
  • 2
    Rada Florin 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Bubulac Cristi 
    1-3
    1-3
     
    3-1
    2-3
    1-3
    1
  • 4
    Brulea Petre 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 5
    Macarie Alexandru 
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
     
    3-2
    2
  • 6
    Cioveie Bogdan 
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
    2-3
     
    3
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Buta Radu 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Doba Vasile 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Creinicean Liviu 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Lungu Marius 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ciuca Dan 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Pelaghie Ioan 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Negrean Ioan 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Veres Adrian 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Istrate Cristian 
     
    2-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Pribeag Sebastian 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Staicu Dan 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Micuda Mihai 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Costache Rosioru Cristian 
     
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Dirlea Ioan 
    0-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    Orha Andrei 
    2-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Craciun David Mihai 
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Birtalan Robert 
     
    3-1
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Dinca Raducu 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Panaitescu Stefan 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    Stancalie Doru 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Musat Catalin 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Ștefan Patrick 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Gheorghe Nicolae 
    3-0
    1-3
     
    3-1
    2
  • 4
    Barbulescu Dan 
    3-0
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Gecse Alpár 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Pralea Marius Dan 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Gheorghe Nicu 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Birtalan Laszlo 
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Gorum Adrian 
     
    0-3
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    Fratea Aurel 
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Marin Puiu 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Kriszta Árpád Lóránd 
    3-1
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Vasilescu Remus 
     
    3-1
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Ivan Valentin 
    1-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 3
    Stancescu Sebastian 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Kaposta Victor 
    3-0
    3-2
    3-2
     
    3
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Jaquir Khaled 
     
    0-3
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Trocan Nicolae 
    3-0
     
    3-0
    0-3
    2
  • 3
    Luta Petre 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Papacu Bejoli 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bulubasa Nicusor 
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Osman Metin 
    1-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Macovei Cristi 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Bucuroiu Alin 
    2-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Mitrea Silviu 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Drinceanu lilian 
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Tudor Florian 
    1-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Popescu Andrei 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Voin Doru 
     
    2-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Iordache Eugen 
    3-2
     
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Vladoiu Gelu 
    0-3
    3-2
     
    1-3
    1
  • 4
    Mihaila Nicolae 
    2-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Leolea Andrei 
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Gavrila Aurel 
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Sorescu Mircea 
    2-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Nicola Marian 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dascalasu Viorel 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Degianschi Obrad 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    Rosioara Razvan 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Orac Teodor 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pantelimon Andi 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Zavriescu George 
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Dospinescu George 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Dumitrache Gabriel 
    1-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bozga Razvan 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Cioveie Bogdan 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Gherasim Iulian 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Migea Cornel 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ciortescu Cristi 
     
    1-3
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Pandele Ionel 
    3-1
     
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Motorga Dorin 
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3
  • 4
    Corneanu Sorin 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Avram Nicolae 
     
    3-0
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Barac Marius 
    0-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    Butoi Aurel 
    1-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    Macarie Alexandru 
    3-1
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Felső: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Rada Florin 
     
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Lovin Eusebiu 
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    Campean Adrian 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    Darmaz Ion 
    2-3
    1-3
    0-3
     
    0
Támogatók