Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A+ -  Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Elite

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Elite

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Elite

Ország: Románia Város: Cheile Gradistei Helyszín: Sala Sporturilor Cím: -
Kezdés időpontja: June 01, 2019, 13:00 Befejezés időpontja: June 01, 2019, 22:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Petrescu Liviu
    2-3
    Dinca Daniel
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Cozma Cătălin
  • Petrescu Liviu
    3-1
    Sencu Victor
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Totpal Marius
  • Dinca Daniel
    3-2
    Cozma Cătălin
  • Dinca Daniel
    3-0
    Sencu Victor
  • Dinca Daniel
    3-1
    Totpal Marius
  • Cozma Cătălin
    3-1
    Sencu Victor
  • Cozma Cătălin
    3-0
    Totpal Marius
  • Sencu Victor
    0-3
    Totpal Marius
  • csoport: 2
  • Roman Iulian
    3-1
    Neculai Alexandru
  • Roman Iulian
    3-0
    Buzatu Vasile
  • Roman Iulian
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Roman Iulian
    3-0
    Dumitrescu Cornel
  • Neculai Alexandru
    3-1
    Buzatu Vasile
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Grigore Alexandru
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Dumitrescu Cornel
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Dumitrescu Cornel
  • Grigore Alexandru
    2-3
    Dumitrescu Cornel
  • csoport: 3
  • Simon Csaba
    3-0
    Raducan Bogdan
  • Simon Csaba
    3-0
    Constantin Teodor
  • Simon Csaba
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Simon Csaba
    3-0
    Oprea Adrian
  • Raducan Bogdan
    1-3
    Constantin Teodor
  • Raducan Bogdan
    3-2
    Vlase Gheorghe
  • Raducan Bogdan
    3-1
    Oprea Adrian
  • Constantin Teodor
    3-2
    Vlase Gheorghe
  • Constantin Teodor
    3-1
    Oprea Adrian
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Oprea Adrian
  • csoport: 4
  • Durdun Gheorghe
    3-0
    Radu Costică
  • Durdun Gheorghe
    3-2
    Savu Cristian
  • Durdun Gheorghe
    3-1
    Apian Florin
  • Durdun Gheorghe
    3-2
    Mican Nicolae
  • Radu Costică
    3-0
    Savu Cristian
  • Radu Costică
    3-2
    Apian Florin
  • Radu Costică
    3-1
    Mican Nicolae
  • Savu Cristian
    2-3
    Apian Florin
  • Savu Cristian
    3-1
    Mican Nicolae
  • Apian Florin
    1-3
    Mican Nicolae
  • csoport: 5
  • Cruceru Sergiu
    2-3
    Constantinescu Rares
  • Cruceru Sergiu
    3-1
    Marola Mihai
  • Cruceru Sergiu
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Cruceru Sergiu
    3-2
    Galiu Mihai
  • Constantinescu Rares
    3-2
    Marola Mihai
  • Constantinescu Rares
    3-2
    Zamblău Ionuț
  • Constantinescu Rares
    3-1
    Galiu Mihai
  • Marola Mihai
    3-2
    Zamblău Ionuț
  • Marola Mihai
    3-0
    Galiu Mihai
  • Zamblău Ionuț
    3-0
    Galiu Mihai
  • csoport: 6
  • Fratila Robert
    3-1
    Corcoz Costin
  • Fratila Robert
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Fratila Robert
    3-1
    Pavunev Dan
  • Fratila Robert
    3-0
    Birtalan Robert
  • Corcoz Costin
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Corcoz Costin
    3-1
    Pavunev Dan
  • Corcoz Costin
    3-0
    Birtalan Robert
  • Daneliuc Gabi
    0-3
    Pavunev Dan
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Birtalan Robert
  • Pavunev Dan
    3-2
    Birtalan Robert
  • csoport: 7
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Verdet Adrian
  • Enciu Alexandru
    3-2
    Dumitru Gheorghe
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Aron Darie
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Bondoc Alexandru
  • Verdet Adrian
    3-0
    Dumitru Gheorghe
  • Verdet Adrian
    3-0
    Aron Darie
  • Verdet Adrian
    3-0
    Bondoc Alexandru
  • Dumitru Gheorghe
    2-3
    Aron Darie
  • Dumitru Gheorghe
    3-0
    Bondoc Alexandru
  • Aron Darie
    3-2
    Bondoc Alexandru
  • csoport: 8
  • Iana Remus
    3-0
    Sumanaru Catalin
  • Iana Remus
    3-0
    Suflețel Radu
  • Iana Remus
    3-0
    Tic Ioan
  • Iana Remus
    3-0
    Antal Dénes
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Suflețel Radu
  • Sumanaru Catalin
    3-2
    Tic Ioan
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Antal Dénes
  • Suflețel Radu
    3-0
    Tic Ioan
  • Suflețel Radu
    3-0
    Antal Dénes
  • Tic Ioan
    3-2
    Antal Dénes
  • csoport: 9
  • Avram Victor
    1-3
    Toma Florin
  • Avram Victor
    3-1
    Govoreanu Florin
  • Avram Victor
    3-1
    Navacioiu Marian
  • Avram Victor
    3-0
    Iordache Eugen
  • Toma Florin
    1-3
    Govoreanu Florin
  • Toma Florin
    3-2
    Navacioiu Marian
  • Toma Florin
    3-0
    Iordache Eugen
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Navacioiu Marian
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Iordache Eugen
  • Navacioiu Marian
    3-0
    Iordache Eugen
  • csoport: 10
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Chiscop Bogdan
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Morosanu Vasile
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Tigau Dan
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Morosanu Vasile
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Tigau Dan
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Morosanu Vasile
    3-1
    Tigau Dan
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Tigau Dan
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • csoport: 11
  • Roman Bogdan
    2-3
    Albu Vlad
  • Roman Bogdan
    3-1
    Neagoe Costin
  • Roman Bogdan
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Roman Bogdan
    3-0
    Postelnicu Mihai
  • Albu Vlad
    3-1
    Neagoe Costin
  • Albu Vlad
    3-0
    Józsa Zoltán
  • Albu Vlad
    2-3
    Postelnicu Mihai
  • Neagoe Costin
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Neagoe Costin
    3-2
    Postelnicu Mihai
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Postelnicu Mihai
  • csoport: 1
  • Dinca Daniel
    3-2
    Suflețel Radu
  • Dinca Daniel
    1-3
    Toma Florin
  • Suflețel Radu
    1-3
    Toma Florin
  • csoport: 2
  • Roman Iulian
    3-0
    Aron Darie
  • Roman Iulian
    3-1
    Morosanu Vasile
  • Aron Darie
    0-3
    Morosanu Vasile
  • csoport: 3
  • Simon Csaba
    3-0
    Pavunev Dan
  • Simon Csaba
    3-0
    Neagoe Costin
  • Pavunev Dan
    1-3
    Neagoe Costin
  • csoport: 4
  • Durdun Gheorghe
    3-0
    Marola Mihai
  • Durdun Gheorghe
    3-0
    Józsa Zoltán
  • Marola Mihai
    3-1
    Józsa Zoltán
  • csoport: 5
  • Constantinescu Rares
    3-1
    Savu Cristian
  • Constantinescu Rares
    3-1
    Tigau Dan
  • Savu Cristian
    0-3
    Tigau Dan
  • csoport: 6
  • Fratila Robert
    3-0
    Raducan Bogdan
  • Fratila Robert
    3-1
    Navacioiu Marian
  • Raducan Bogdan
    1-3
    Navacioiu Marian
  • csoport: 7
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Buzatu Vasile
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Tic Ioan
  • Buzatu Vasile
    0-3
    Tic Ioan
  • csoport: 8
  • Iana Remus
    2-3
    Cozma Cătălin
  • Iana Remus
    3-2
    Dumitru Gheorghe
  • Cozma Cătălin
    0-3
    Dumitru Gheorghe
  • csoport: 9
  • Govoreanu Florin
    1-3
    Petrescu Liviu
  • Govoreanu Florin
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Petrescu Liviu
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • csoport: 10
  • Mutrescu Eugen
    1-3
    Neculai Alexandru
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Zamblău Ionuț
  • csoport: 11
  • Albu Vlad
    3-0
    Constantin Teodor
  • Albu Vlad
    3-1
    Mican Nicolae
  • Constantin Teodor
    3-1
    Mican Nicolae
  • csoport: 12
  • Roman Bogdan
    3-1
    Radu Costică
  • Roman Bogdan
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Radu Costică
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • csoport: 13
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Cruceru Sergiu
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Dumitrescu Cornel
  • Cruceru Sergiu
    3-2
    Dumitrescu Cornel
  • csoport: 14
  • Avram Victor
    3-0
    Corcoz Costin
  • Avram Victor
    3-0
    Totpal Marius
  • Corcoz Costin
    3-0
    Totpal Marius
  • csoport: 15
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Verdet Adrian
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Apian Florin
  • Verdet Adrian
    3-1
    Apian Florin
  • Top 32
  • Toma Florin
    3-0
  • Corcoz Costin
    1-3
    Verdet Adrian
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Tic Ioan
  • Navacioiu Marian
    3-1
    Dumitru Gheorghe
  • Constantinescu Rares
    3-0
    Neagoe Costin
  • Mutrescu Eugen
    2-3
    Roman Bogdan
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Constantin Teodor
  • Morosanu Vasile
    0-3
    Durdun Gheorghe
  • Simon Csaba
    3-0
    Dinca Daniel
  • Radu Costică
    0-3
    Avram Victor
  • Albu Vlad
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Marola Mihai
    1-3
    Fratila Robert
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Tigau Dan
  • Iana Remus
    3-1
    Neculai Alexandru
  • Sumanaru Catalin
    3-2
    Cruceru Sergiu
  • 0-3
    Roman Iulian
  • Top 16
  • Toma Florin
    3-0
    Verdet Adrian
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Navacioiu Marian
  • Constantinescu Rares
    2-3
    Roman Bogdan
  • Chiscop Bogdan
    0-3
    Durdun Gheorghe
  • Simon Csaba
    3-2
    Avram Victor
  • Albu Vlad
    3-2
    Fratila Robert
  • Enciu Alexandru
    1-3
    Iana Remus
  • Sumanaru Catalin
    1-3
    Roman Iulian
  • Top 8
  • Toma Florin
    1-3
    Petrescu Liviu
  • Roman Bogdan
    1-3
    Durdun Gheorghe
  • Simon Csaba
    3-1
    Albu Vlad
  • Iana Remus
    2-3
    Roman Iulian
  • Top 4
  • Petrescu Liviu
    0-3
    Durdun Gheorghe
  • Simon Csaba
    3-1
    Roman Iulian
  • Top 1-2
  • Durdun Gheorghe
    0-3
    Simon Csaba
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrescu Liviu
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 2
    Dinca Daniel
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Cozma Cătălin
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Sencu Victor
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Totpal Marius
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Roman Iulian
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Neculai Alexandru
    1-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    2
  • 3
    Buzatu Vasile
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Grigore Alexandru
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Dumitrescu Cornel
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simon Csaba
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Raducan Bogdan
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
  • 3
    Constantin Teodor
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 4
    Vlase Gheorghe
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Oprea Adrian
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Durdun Gheorghe
    3-0
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 2
    Radu Costică
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 3
    Savu Cristian
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Apian Florin
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • 5
    Mican Nicolae
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cruceru Sergiu
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 2
    Constantinescu Rares
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 3
    Marola Mihai
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 4
    Zamblău Ionuț
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Galiu Mihai
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fratila Robert
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Corcoz Costin
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Daneliuc Gabi
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Pavunev Dan
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    3
  • 5
    Birtalan Robert
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Enciu Alexandru
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Verdet Adrian
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Dumitru Gheorghe
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Aron Darie
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 5
    Bondoc Alexandru
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iana Remus
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Sumanaru Catalin
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 3
    Suflețel Radu
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Tic Ioan
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Antal Dénes
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Avram Victor
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 2
    Toma Florin
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 3
    Govoreanu Florin
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Navacioiu Marian
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Iordache Eugen
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mutrescu Eugen
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Chiscop Bogdan
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Morosanu Vasile
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Tigau Dan
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Pelaghie Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Roman Bogdan
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 2
    Albu Vlad
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    1
  • 3
    Neagoe Costin
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
  • 4
    Józsa Zoltán
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Postelnicu Mihai
    0-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dinca Daniel
    3-2
    1-3
    1
    2
  • 2
    Suflețel Radu
    2-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Toma Florin
    3-1
    3-1
    2
    1
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Roman Iulian
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Aron Darie
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Morosanu Vasile
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simon Csaba
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Pavunev Dan
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Neagoe Costin
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Durdun Gheorghe
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Marola Mihai
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Józsa Zoltán
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Constantinescu Rares
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Savu Cristian
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Tigau Dan
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fratila Robert
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Raducan Bogdan
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Navacioiu Marian
    1-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Enciu Alexandru
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Buzatu Vasile
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Tic Ioan
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iana Remus
    2-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Cozma Cătălin
    3-2
    0-3
    1
    3
  • 3
    Dumitru Gheorghe
    2-3
    3-0
    1
    1
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Govoreanu Florin
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Petrescu Liviu
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 3
    Daneliuc Gabi
    3-1
    1-3
    1
    2
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mutrescu Eugen
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Neculai Alexandru
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 3
    Zamblău Ionuț
    0-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Albu Vlad
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Constantin Teodor
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Mican Nicolae
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Roman Bogdan
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Radu Costică
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Vlase Gheorghe
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chiscop Bogdan
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Cruceru Sergiu
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Dumitrescu Cornel
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Avram Victor
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Corcoz Costin
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Totpal Marius
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sumanaru Catalin
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Verdet Adrian
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Apian Florin
    1-3
    1-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...