Turneu A+ -  Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Avansati

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Cheile Gradistei
Helyszín: Sala Sporturilor
Cím: -
Kezdés időpontja: June 02, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: June 02, 2019, 22:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Chivu Cornel 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Chivu Cornel 2  
     
     
     
     
     
  • Baltatu Marius 3  
    Baltatu Marius 3  
     
     
     
     
     
  • Mitrofan Petrică 1  
     
    Baltatu Marius 3  
     
     
     
     
  • Morariu Marius 3  
     
    Morariu Marius 1  
     
     
     
     
  • Fotia Iulian 0  
    Morariu Marius 3  
     
     
     
     
     
  • Dumitru George 0  
    Botoc Ovidiu 2  
     
     
     
     
     
  • Botoc Ovidiu 3  
     
     
    Baltatu Marius 0  
     
     
     
  • Tintas Adrian 3  
     
     
    Tintas Adrian 3  
     
     
     
  • 0  
    Tintas Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • Dramba Daniel Dumitru 1  
    Iliuta Adrian 2  
     
     
     
     
     
  • Iliuta Adrian 3  
     
    Tintas Adrian 3  
     
     
     
     
  • Nitu Serban 1  
     
    Canea Kocsis András 1  
     
     
     
     
  • Canea Kocsis András 3  
    Canea Kocsis András 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Lazar Dumitru 1  
     
     
     
     
     
  • Lazar Dumitru 3  
     
     
     
    Tintas Adrian 3  
     
     
  • Radu Constantin 3  
     
     
     
    Vieru Costica 1  
     
     
  • 0  
    Radu Constantin 3  
     
     
     
     
     
  • Manitiu Florin 3  
    Manitiu Florin 1  
     
     
     
     
     
  • Trif Florin 0  
     
    Radu Constantin 3  
     
     
     
     
  • Constantin Cristina 2  
     
    Fülöp Attila 1  
     
     
     
     
  • Bedő József 3  
    Bedő József 2  
     
     
     
     
     
  • Cristofor Razvan 1  
    Fülöp Attila 3  
     
     
     
     
     
  • Fülöp Attila 3  
     
     
    Radu Constantin 0  
     
     
     
  • Stoica Mihai 2  
     
     
    Vieru Costica 3  
     
     
     
  • Vieru Costica 3  
    Vieru Costica 3  
     
     
     
     
     
  • Lőrincz Zoltán 1  
    Popescu Apreotesei Mihai 2  
     
     
     
     
     
  • Popescu Apreotesei Mihai 3  
     
    Vieru Costica 3  
     
     
     
     
  • Botas Constantin 0  
     
    Garaz Mircea 0  
     
     
     
     
  • Ilie Octavian Marius 3  
    Ilie Octavian Marius 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Garaz Mircea 3  
     
     
     
     
     
  • Garaz Mircea 3  
     
     
     
     
    Tintas Adrian 2  
    Dumitru Florin  
  • Balau Laurentiu 3  
     
     
     
     
    Dumitru Florin 3  
     
  • 0  
    Balau Laurentiu 2  
     
     
     
     
     
  • Darjan Daniel 2  
    Loghin Florin 3  
     
     
     
     
     
  • Loghin Florin 3  
     
    Loghin Florin 1  
     
     
     
     
  • Dumitru Florin 3  
     
    Dumitru Florin 3  
     
     
     
     
  • Giosan Marcel 0  
    Dumitru Florin 3  
     
     
     
     
     
  • Carata Catalin 0  
    Simion Silviu 1  
     
     
     
     
     
  • Simion Silviu 3  
     
     
    Dumitru Florin 3  
     
     
     
  • Kis István 1  
     
     
    Visan Victor 0  
     
     
     
  • Visan Victor 3  
    Visan Victor 3  
     
     
     
     
     
  • Losonczi Dénes 1  
    Sursilov Constantin 0  
     
     
     
     
     
  • Sursilov Constantin 3  
     
    Visan Victor 3  
     
     
     
     
  • Salavastru Petru 3  
     
    Salavastru Petru 1  
     
     
     
     
  • Héja Zoltán 1  
    Salavastru Petru 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Szivery Adrian 1  
     
     
     
     
     
  • Szivery Adrian 3  
     
     
     
    Dumitru Florin 3  
     
     
  • Mitar Marius Tiberiu 3  
     
     
     
    Bivolaru Stelian 2  
     
     
  • 0  
    Mitar Marius Tiberiu 0  
     
     
     
     
     
  • Fülöp László 2  
    Dinu Gheorghe 3  
     
     
     
     
     
  • Dinu Gheorghe 3  
     
    Dinu Gheorghe 1  
     
     
     
     
  • Tobosaru Gheorghe 1  
     
    Bivolaru Stelian 3  
     
     
     
     
  • Bivolaru Stelian 3  
    Bivolaru Stelian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Docan Cristian 0  
     
     
     
     
     
  • Docan Cristian 3  
     
     
    Bivolaru Stelian 3  
     
     
     
  • Iacob Gabriel 3  
     
     
    Lovász Vilmos 0  
     
     
     
  • Cristea Virgil 2  
    Iacob Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • Bucur Alin Adrian 3  
    Bucur Alin Adrian 1  
     
     
     
     
     
  • Socaci Sorin 1  
     
    Iacob Gabriel 0  
     
     
     
     
  • Mihu Florin 3  
     
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
  • Damian Mircea 2  
    Mihu Florin 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
     
  • Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Dumitru Florin
    11-1-0
    35-13
    33
  • 2.
    Tintas Adrian
    11-1-0
    35-14
    33
  • 3.
    Vieru Costica
    9-2-0
    28-11
    27
  • 4.
    Bivolaru Stelian
    9-2-0
    31-16
    27
  • 5.
    Radu Constantin
    8-2-0
    25-14
    24
  • 6.
    Lovász Vilmos
    7-3-0
    24-13
    21
  • 7.
    Baltatu Marius
    6-2-2
    20-13
    20
  • 8.
    Visan Victor
    6-4-0
    21-14
    18
  • 9.
    Fülöp Attila
    8-1-0
    25-12
    24
  • 10.
    Morariu Marius
    8-1-0
    25-11
    24
  • 11.
    Garaz Mircea
    8-1-0
    24-8
    24
  • 12.
    Dinu Gheorghe
    7-2-0
    23-10
    21
  • 13.
    Iacob Gabriel
    7-2-0
    23-13
    21
  • 14.
    Salavastru Petru
    6-3-0
    22-13
    18
  • 15.
    Canea Kocsis András
    5-4-0
    19-18
    15
  • 16.
    Loghin Florin
    5-4-0
    19-18
    15
  • 17.
    Docan Cristian
    7-1-0
    21-9
    21
  • 18.
    Szivery Adrian
    6-2-0
    20-9
    18
  • 19.
    Chivu Cornel
    6-2-0
    22-14
    18
  • 20.
    Popescu Apreotesei Mihai
    6-2-0
    20-12
    18
  • 21.
    Balau Laurentiu
    5-3-0
    20-9
    15
  • 22.
    Ilie Octavian Marius
    5-3-0
    18-13
    15
  • 23.
    Simion Silviu
    5-3-0
    17-11
    15
  • 24.
    Botoc Ovidiu
    5-3-0
    20-15
    15
  • 25.
    Mihu Florin
    5-3-0
    18-15
    15
  • 26.
    Lazar Dumitru
    5-3-0
    17-14
    15
  • 27.
    Mitar Marius Tiberiu
    5-3-0
    16-13
    15
  • 28.
    Bucur Alin Adrian
    5-3-0
    18-15
    15
  • 29.
    Sursilov Constantin
    4-2-2
    12-13
    14
  • 30.
    Iliuta Adrian
    4-4-0
    17-18
    12
  • 31.
    Bedő József
    4-4-0
    16-16
    12
  • 32.
    Manitiu Florin
    4-4-0
    14-15
    12
  • 33.
    Socaci Sorin
    6-1-0
    19-9
    18
  • 34.
    Tobosaru Gheorghe
    5-2-0
    18-10
    15
  • 35.
    Kis István
    5-2-0
    17-11
    15
  • 36.
    Fülöp László
    5-2-0
    19-9
    15
  • 37.
    Nitu Serban
    5-2-0
    17-12
    15
  • 38.
    Constantin Cristina
    5-2-0
    19-11
    15
  • 39.
    Fotia Iulian
    5-2-0
    16-13
    15
  • 40.
    Stoica Mihai
    4-3-0
    17-12
    12
  • 41.
    Damian Mircea
    4-3-0
    17-13
    12
  • 42.
    Darjan Daniel
    4-3-0
    16-10
    12
  • 43.
    Botas Constantin
    3-4-0
    14-14
    9
  • 44.
    Cristea Virgil
    3-4-0
    15-12
    9
  • 45.
    Losonczi Dénes
    3-4-0
    11-16
    9
  • 46.
    Cristofor Razvan
    3-4-0
    14-18
    9
  • 47.
    Dramba Daniel Dumitru
    3-4-0
    12-14
    9
  • 48.
    Carata Catalin
    3-4-0
    11-15
    9
  • 49.
    Lőrincz Zoltán
    3-4-0
    12-14
    9
  • 50.
    Giosan Marcel
    3-4-0
    10-17
    9
  • 51.
    Dumitru George
    3-4-0
    10-15
    9
  • 52.
    Mitrofan Petrică
    3-4-0
    12-14
    9
  • 53.
    Héja Zoltán
    2-5-0
    10-17
    6
  • 54.
    Trif Florin
    2-5-0
    9-17
    6
  • 55.
    Lupsa Bogdan
    3-3-0
    14-12
    9
  • 56.
    Bejan Alexandru
    3-3-0
    14-13
    9
  • 57.
    Movileanu Neculae
    3-3-0
    12-13
    9
  • 58.
    Vajda Ernő
    3-3-0
    13-10
    9
  • 59.
    Nicolescu Daniel
    3-3-0
    14-12
    9
  • 60.
    Guluta Florin
    3-3-0
    11-14
    9
  • 61.
    Ciky Cornel
    2-4-0
    13-13
    6
  • 62.
    Bozosan Petre
    2-4-0
    10-14
    6
  • 63.
    Ene Florin
    2-4-0
    9-12
    6
  • 64.
    Tódor Csaba
    2-4-0
    6-13
    6
  • 65.
    Huica Petre
    2-4-0
    8-15
    6
  • 66.
    Bucsoiu Vlad
    2-4-0
    7-15
    6
  • 67.
    Panait Adrian
    2-4-0
    10-15
    6
  • 68.
    Ipate Virgil
    2-4-0
    6-14
    6
  • 69.
    Burghelea Florin
    2-4-0
    9-13
    6
  • 70.
    Sterczer Sándor
    2-4-0
    11-13
    6
  • 71.
    Sandu Andrei
    2-4-0
    10-14
    6
  • 72.
    Balaj Roland
    2-4-0
    8-15
    6
  • 73.
    Codreanu Laurentiu
    2-4-0
    12-14
    6
  • 74.
    Bucur Dan
    2-4-0
    10-14
    6
  • 75.
    Grumeza Lucian
    1-3-2
    5-10
    5
  • 76.
    Vajeu Ionut
    1-5-0
    11-15
    3
  • 77.
    Caraus Sorin
    1-5-0
    5-15
    3
  • 78.
    Gheorghe Daniel
    1-5-0
    7-16
    3
  • 79.
    Gherman Romulus
    1-5-0
    8-16
    3
  • 80.
    Subtirelu Marius
    1-5-0
    10-16
    3
  • 81.
    Preda Nicolae
    1-5-0
    10-17
    3
  • 82.
    Acriva Marian
    1-3-0
    5-10
    3
  • 83.
    Dragos Marian
    1-3-0
    5-11
    3
  • 84.
    Piper Petru
    1-3-0
    6-10
    3
  • 85.
    Bucur Mario
    1-3-0
    4-11
    3
  • 86.
    Benyovszki Béla
    0-4-0
    5-12
    0
  • 87.
    Matei Dumitru
    0-4-0
    2-12
    0
  • 88.
    Lupescu Nicolae
    0-4-0
    2-12
    0
  • 89.
    Marinescu Nelu
    0-4-0
    4-12
    0
  • 90.
    Ileanu Bogdan
    0-4-0
    5-12
    0
  • 91.
    Serban Leonard
    0-4-0
    2-12
    0
  • 92.
    Dumitrescu Sorin
    0-4-0
    0-12
    0
  • 93.
    Petre Cristian
    0-4-0
    3-12
    0
  • 94.
    Cristescu Cristian
    0-4-0
    5-12
    0
  • 95.
    Barbos Florin
    0-4-0
    5-12
    0
  • 96.
    Mihaila George
    0-4-0
    4-12
    0
  • 97.
    Malnerovici Daniel
    0-4-0
    6-12
    0
  • 98.
    Ceobotaru Daniel
    0-4-0
    3-12
    0
  • 99.
    Vaszi Dénes
    0-4-0
    4-12
    0
  • 100.
    Ghitu Liviu
    0-4-0
    7-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 27
  • 1.
    Salavastru Petru
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Trif Florin
    1-1-0
    3-5
    3
  • Codreanu Laurentiu
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 26
  • 1.
    Dinu Gheorghe
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Botas Constantin
    1-1-0
    4-3
    3
  • Ipate Virgil
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 25
  • 1.
    Nitu Serban
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Loghin Florin
    1-1-0
    5-3
    3
  • Guluta Florin
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 24
  • 1.
    Iliuta Adrian
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Mihu Florin
    1-1-0
    4-4
    3
  • Lupsa Bogdan
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 23
  • 1.
    Tobosaru Gheorghe
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Mitrofan Petrică
    1-1-0
    4-4
    3
  • Ene Florin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 22
  • 1.
    Baltatu Marius
    0-0-2
    0-0
    2
  • 2.
    Grumeza Lucian
    0-0-2
    0-0
    2
  • Sursilov Constantin
    0-0-2
    0-0
    2
  • csoport: Felső: 21
  • 1.
    Constantin Cristina
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Damian Mircea
    1-1-0
    4-3
    3
  • Burghelea Florin
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 20
  • 1.
    Popescu Apreotesei Mihai
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Darjan Daniel
    1-1-0
    4-4
    3
  • Caraus Sorin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 19
  • 1.
    Dumitru Florin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Ilie Octavian Marius
    1-1-0
    5-5
    3
  • Subtirelu Marius
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 18
  • 1.
    Socaci Sorin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Manitiu Florin
    1-1-0
    3-5
    3
  • Preda Nicolae
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 17
  • 1.
    Morariu Marius
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Héja Zoltán
    1-1-0
    3-5
    3
  • Vajda Ernő
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 16
  • 1.
    Botoc Ovidiu
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Fülöp László
    1-1-0
    5-4
    3
  • Vajeu Ionut
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 15
  • 1.
    Iacob Gabriel
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Canea Kocsis András
    1-1-0
    5-4
    3
  • Bejan Alexandru
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 14
  • 1.
    Simion Silviu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Dramba Daniel Dumitru
    1-1-0
    3-3
    3
  • Movileanu Neculae
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 13
  • 1.
    Stoica Mihai
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Bivolaru Stelian
    1-1-0
    5-4
    3
  • Balaj Roland
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Fülöp Attila
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Losonczi Dénes
    1-1-0
    3-5
    3
  • Gherman Romulus
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Kis István
    1-1-0
    4-3
    3
  • 2.
    Bedő József
    1-1-0
    3-3
    3
  • Huica Petre
    1-1-0
    3-4
    3
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Docan Cristian
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Lőrincz Zoltán
    1-1-0
    3-3
    3
  • Gheorghe Daniel
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Tintas Adrian
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Giosan Marcel
    1-1-0
    4-5
    3
  • Sterczer Sándor
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Lazar Dumitru
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Bucur Alin Adrian
    1-1-0
    5-4
    3
  • Bozosan Petre
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Mitar Marius Tiberiu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Fotia Iulian
    1-1-0
    4-5
    3
  • Bucur Dan
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Szivery Adrian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Dumitru George
    1-1-0
    3-4
    3
  • Panait Adrian
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Radu Constantin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Cristea Virgil
    1-1-0
    4-3
    3
  • Bucsoiu Vlad
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Garaz Mircea
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Carata Catalin
    1-1-0
    3-5
    3
  • Ciky Cornel
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Balau Laurentiu
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Vieru Costica
    1-1-0
    3-3
    3
  • Tódor Csaba
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Lovász Vilmos
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Cristofor Razvan
    1-1-0
    4-5
    3
  • Nicolescu Daniel
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Chivu Cornel
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Visan Victor
    1-1-0
    4-3
    3
  • Sandu Andrei
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 1.
    Popescu Apreotesei Mihai
    3-1-0
    9-7
    9
  • 2.
    Damian Mircea
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    Panait Adrian
    2-2-0
    9-9
    6
  • 4.
    Mitar Marius Tiberiu
    2-2-0
    7-8
    6
  • Ghitu Liviu
    0-4-0
    7-12
    0
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    Ilie Octavian Marius
    3-1-0
    10-5
    9
  • 2.
    Sursilov Constantin
    3-1-0
    9-9
    9
  • 3.
    Cristea Virgil
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    Bozosan Petre
    2-2-0
    8-8
    6
  • Marinescu Nelu
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    Socaci Sorin
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Ene Florin
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Sterczer Sándor
    2-2-0
    8-7
    6
  • 3.
    Ciky Cornel
    2-2-0
    9-7
    6
  • Dumitrescu Sorin
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    Morariu Marius
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Lupsa Bogdan
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Tódor Csaba
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Gheorghe Daniel
    1-3-0
    5-10
    3
  • Cristescu Cristian
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    Fülöp László
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Nitu Serban
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Cristofor Razvan
    2-2-0
    9-10
    6
  • 4.
    Huica Petre
    1-3-0
    5-11
    3
  • Malnerovici Daniel
    0-4-0
    6-12
    0
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    Bejan Alexandru
    3-1-0
    11-7
    9
  • 2.
    Dinu Gheorghe
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Sandu Andrei
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Losonczi Dénes
    2-2-0
    7-8
    6
  • Petre Cristian
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    Movileanu Neculae
    3-1-0
    10-7
    9
  • 2.
    Codreanu Laurentiu
    2-2-0
    10-8
    6
  • 3.
    Visan Victor
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Balaj Roland
    2-2-0
    7-9
    6
  • Acriva Marian
    1-3-0
    5-10
    3
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    Bivolaru Stelian
    4-0-0
    12-7
    12
  • 3.
    Lovász Vilmos
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Dramba Daniel Dumitru
    2-2-0
    8-8
    6
  • 2.
    Salavastru Petru
    2-2-0
    9-8
    6
  • Vaszi Dénes
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    Fülöp Attila
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Balau Laurentiu
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    Canea Kocsis András
    2-2-0
    7-9
    6
  • 3.
    Botas Constantin
    2-2-0
    10-8
    6
  • Serban Leonard
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Kis István
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Guluta Florin
    3-1-0
    11-8
    9
  • 3.
    Carata Catalin
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Vajeu Ionut
    1-3-0
    8-9
    3
  • Matei Dumitru
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Docan Cristian
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Mihu Florin
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Bucsoiu Vlad
    2-2-0
    7-9
    6
  • 4.
    Héja Zoltán
    1-3-0
    6-9
    3
  • Benyovszki Béla
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Tintas Adrian
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Tobosaru Gheorghe
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Dumitru George
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Preda Nicolae
    1-3-0
    7-11
    3
  • Ileanu Bogdan
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Bucur Alin Adrian
    3-1-0
    9-7
    9
  • 2.
    Baltatu Marius
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Bucur Dan
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Subtirelu Marius
    1-3-0
    7-10
    3
  • Trif Florin
    1-3-0
    6-9
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Fotia Iulian
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Constantin Cristina
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Lazar Dumitru
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Caraus Sorin
    1-3-0
    4-9
    3
  • Barbos Florin
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 2.
    Darjan Daniel
    3-1-0
    10-3
    9
  • 1.
    Szivery Adrian
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Giosan Marcel
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    Burghelea Florin
    2-2-0
    7-7
    6
  • Mihaila George
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Radu Constantin
    3-1-0
    10-8
    9
  • 2.
    Dumitru Florin
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Lőrincz Zoltán
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Grumeza Lucian
    1-3-0
    5-10
    3
  • Piper Petru
    1-3-0
    6-10
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Garaz Mircea
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Manitiu Florin
    2-2-0
    7-7
    6
  • 3.
    Bedő József
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Mitrofan Petrică
    2-2-0
    7-7
    6
  • Ceobotaru Daniel
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Vieru Costica
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Vajda Ernő
    3-1-0
    9-4
    9
  • Dragos Marian
    1-3-0
    5-11
    3
  • 4.
    Iliuta Adrian
    1-3-0
    6-11
    3
  • 3.
    Gherman Romulus
    1-3-0
    5-10
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Nicolescu Daniel
    3-1-0
    11-6
    9
  • 2.
    Botoc Ovidiu
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Loghin Florin
    2-2-0
    7-8
    6
  • 3.
    Stoica Mihai
    2-2-0
    9-7
    6
  • Bucur Mario
    1-3-0
    4-11
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Chivu Cornel
    3-1-0
    11-8
    9
  • 2.
    Iacob Gabriel
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Simion Silviu
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Ipate Virgil
    2-2-0
    6-8
    6
  • Lupescu Nicolae
    0-4-0
    2-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Tintas Adrian
    2-3
    Dumitru Florin
  • Top 4
  • Tintas Adrian
    3-1
    Vieru Costica
  • Dumitru Florin
    3-2
    Bivolaru Stelian
  • Top 8
  • Baltatu Marius
    0-3
    Tintas Adrian
  • Radu Constantin
    0-3
    Vieru Costica
  • Dumitru Florin
    3-0
    Visan Victor
  • Bivolaru Stelian
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Top 16
  • Baltatu Marius
    3-1
    Morariu Marius
  • Tintas Adrian
    3-1
    Canea Kocsis András
  • Radu Constantin
    3-1
    Fülöp Attila
  • Vieru Costica
    3-0
    Garaz Mircea
  • Loghin Florin
    1-3
    Dumitru Florin
  • Visan Victor
    3-1
    Salavastru Petru
  • Dinu Gheorghe
    1-3
    Bivolaru Stelian
  • Iacob Gabriel
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Top 32
  • Chivu Cornel
    2-3
    Baltatu Marius
  • Morariu Marius
    3-2
    Botoc Ovidiu
  • Tintas Adrian
    3-2
    Iliuta Adrian
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Radu Constantin
    3-1
    Manitiu Florin
  • Bedő József
    2-3
    Fülöp Attila
  • Vieru Costica
    3-2
    Popescu Apreotesei Mihai
  • Ilie Octavian Marius
    0-3
    Garaz Mircea
  • Balau Laurentiu
    2-3
    Loghin Florin
  • Dumitru Florin
    3-1
    Simion Silviu
  • Visan Victor
    3-0
    Sursilov Constantin
  • Salavastru Petru
    3-1
    Szivery Adrian
  • Mitar Marius Tiberiu
    0-3
    Dinu Gheorghe
  • Bivolaru Stelian
    3-0
    Docan Cristian
  • Iacob Gabriel
    3-1
    Bucur Alin Adrian
  • Mihu Florin
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Top 64
  • Chivu Cornel
    3-0
  • Baltatu Marius
    3-1
    Mitrofan Petrică
  • Morariu Marius
    3-0
    Fotia Iulian
  • Dumitru George
    0-3
    Botoc Ovidiu
  • Tintas Adrian
    3-0
  • Dramba Daniel Dumitru
    1-3
    Iliuta Adrian
  • Nitu Serban
    1-3
    Canea Kocsis András
  • 0-3
    Lazar Dumitru
  • Radu Constantin
    3-0
  • Manitiu Florin
    3-0
    Trif Florin
  • Constantin Cristina
    2-3
    Bedő József
  • Cristofor Razvan
    1-3
    Fülöp Attila
  • Stoica Mihai
    2-3
    Vieru Costica
  • Lőrincz Zoltán
    1-3
    Popescu Apreotesei Mihai
  • Botas Constantin
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • 0-3
    Garaz Mircea
  • Balau Laurentiu
    3-0
  • Darjan Daniel
    2-3
    Loghin Florin
  • Dumitru Florin
    3-0
    Giosan Marcel
  • Carata Catalin
    0-3
    Simion Silviu
  • Kis István
    1-3
    Visan Victor
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Sursilov Constantin
  • Salavastru Petru
    3-1
    Héja Zoltán
  • 0-3
    Szivery Adrian
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
  • Fülöp László
    2-3
    Dinu Gheorghe
  • Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Bivolaru Stelian
  • 0-3
    Docan Cristian
  • Iacob Gabriel
    3-2
    Cristea Virgil
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Socaci Sorin
  • Mihu Florin
    3-2
    Damian Mircea
  • 0-3
    Lovász Vilmos
  • csoport: Felső: 27
  • Codreanu Laurentiu
    0-3
    Salavastru Petru
  • Codreanu Laurentiu
    2-3
    Trif Florin
  • Salavastru Petru
    3-0
    Trif Florin
  • csoport: Felső: 26
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Botas Constantin
  • Dinu Gheorghe
    3-0
    Ipate Virgil
  • Botas Constantin
    3-0
    Ipate Virgil
  • csoport: Felső: 25
  • Nitu Serban
    3-0
    Guluta Florin
  • Nitu Serban
    3-2
    Loghin Florin
  • Guluta Florin
    0-3
    Loghin Florin
  • csoport: Felső: 24
  • Lupsa Bogdan
    1-3
    Mihu Florin
  • Lupsa Bogdan
    2-3
    Iliuta Adrian
  • Mihu Florin
    1-3
    Iliuta Adrian
  • csoport: Felső: 23
  • Ene Florin
    0-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Ene Florin
    1-3
    Mitrofan Petrică
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Mitrofan Petrică
  • csoport: Felső: 22
  • Sursilov Constantin
    0-0
    Baltatu Marius
  • Sursilov Constantin
    0-0
    Grumeza Lucian
  • Baltatu Marius
    0-0
    Grumeza Lucian
  • csoport: Felső: 21
  • Damian Mircea
    1-3
    Constantin Cristina
  • Damian Mircea
    3-0
    Burghelea Florin
  • Constantin Cristina
    3-2
    Burghelea Florin
  • csoport: Felső: 20
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Darjan Daniel
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Caraus Sorin
  • Darjan Daniel
    3-1
    Caraus Sorin
  • csoport: Felső: 19
  • Ilie Octavian Marius
    2-3
    Dumitru Florin
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Subtirelu Marius
  • Dumitru Florin
    3-1
    Subtirelu Marius
  • csoport: Felső: 18
  • Socaci Sorin
    3-0
    Manitiu Florin
  • Socaci Sorin
    3-1
    Preda Nicolae
  • Manitiu Florin
    3-2
    Preda Nicolae
  • csoport: Felső: 17
  • Morariu Marius
    3-2
    Vajda Ernő
  • Morariu Marius
    3-0
    Héja Zoltán
  • Vajda Ernő
    2-3
    Héja Zoltán
  • csoport: Felső: 16
  • Fülöp László
    2-3
    Botoc Ovidiu
  • Fülöp László
    3-1
    Vajeu Ionut
  • Botoc Ovidiu
    3-2
    Vajeu Ionut
  • csoport: Felső: 15
  • Bejan Alexandru
    2-3
    Iacob Gabriel
  • Bejan Alexandru
    1-3
    Canea Kocsis András
  • Iacob Gabriel
    3-2
    Canea Kocsis András
  • csoport: Felső: 14
  • Movileanu Neculae
    2-3
    Simion Silviu
  • Movileanu Neculae
    0-3
    Dramba Daniel Dumitru
  • Simion Silviu
    3-0
    Dramba Daniel Dumitru
  • csoport: Felső: 13
  • Bivolaru Stelian
    2-3
    Stoica Mihai
  • Bivolaru Stelian
    3-1
    Balaj Roland
  • Stoica Mihai
    3-0
    Balaj Roland
  • csoport: Felső: 12
  • Fülöp Attila
    3-1
    Gherman Romulus
  • Fülöp Attila
    3-0
    Losonczi Dénes
  • Gherman Romulus
    2-3
    Losonczi Dénes
  • csoport: Felső: 11
  • Kis István
    3-0
    Bedő József
  • Kis István
    1-3
    Huica Petre
  • Bedő József
    3-0
    Huica Petre
  • csoport: Felső: 10
  • Docan Cristian
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Docan Cristian
    3-2
    Gheorghe Daniel
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Gheorghe Daniel
  • csoport: Felső: 9
  • Tintas Adrian
    3-1
    Giosan Marcel
  • Tintas Adrian
    3-1
    Sterczer Sándor
  • Giosan Marcel
    3-2
    Sterczer Sándor
  • csoport: Felső: 8
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Lazar Dumitru
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Bozosan Petre
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Bozosan Petre
  • csoport: Felső: 7
  • Fotia Iulian
    3-2
    Bucur Dan
  • Fotia Iulian
    1-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Bucur Dan
    1-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • csoport: Felső: 6
  • Szivery Adrian
    3-0
    Dumitru George
  • Szivery Adrian
    3-0
    Panait Adrian
  • Dumitru George
    3-1
    Panait Adrian
  • csoport: Felső: 5
  • Radu Constantin
    3-0
    Bucsoiu Vlad
  • Radu Constantin
    3-1
    Cristea Virgil
  • Bucsoiu Vlad
    0-3
    Cristea Virgil
  • csoport: Felső: 4
  • Garaz Mircea
    3-0
    Carata Catalin
  • Garaz Mircea
    3-2
    Ciky Cornel
  • Carata Catalin
    3-2
    Ciky Cornel
  • csoport: Felső: 3
  • Vieru Costica
    0-3
    Balau Laurentiu
  • Vieru Costica
    3-0
    Tódor Csaba
  • Balau Laurentiu
    3-0
    Tódor Csaba
  • csoport: Felső: 2
  • Nicolescu Daniel
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Nicolescu Daniel
    2-3
    Cristofor Razvan
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Cristofor Razvan
  • csoport: Felső: 1
  • Chivu Cornel
    3-1
    Visan Victor
  • Chivu Cornel
    3-2
    Sandu Andrei
  • Visan Victor
    3-0
    Sandu Andrei
  • csoport: Alsó: 20
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-2
    Damian Mircea
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Panait Adrian
  • Popescu Apreotesei Mihai
    0-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Damian Mircea
    3-2
    Panait Adrian
  • Damian Mircea
    3-0
    Mitar Marius Tiberiu
  • Damian Mircea
    3-2
    Ghitu Liviu
  • Panait Adrian
    3-1
    Mitar Marius Tiberiu
  • Panait Adrian
    3-2
    Ghitu Liviu
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Ghitu Liviu
  • csoport: Alsó: 19
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Bozosan Petre
  • Sursilov Constantin
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Cristea Virgil
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Marinescu Nelu
  • Bozosan Petre
    3-1
    Ilie Octavian Marius
  • Bozosan Petre
    0-3
    Cristea Virgil
  • Bozosan Petre
    3-1
    Marinescu Nelu
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Cristea Virgil
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Marinescu Nelu
  • Cristea Virgil
    3-0
    Marinescu Nelu
  • csoport: Alsó: 18
  • Ene Florin
    1-3
    Socaci Sorin
  • Ene Florin
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Ene Florin
    1-3
    Ciky Cornel
  • Ene Florin
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Socaci Sorin
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Socaci Sorin
    3-2
    Ciky Cornel
  • Socaci Sorin
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Ciky Cornel
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Ciky Cornel
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • csoport: Alsó: 17
  • Morariu Marius
    3-2
    Lupsa Bogdan
  • Morariu Marius
    3-1
    Cristescu Cristian
  • Morariu Marius
    3-0
    Tódor Csaba
  • Morariu Marius
    3-1
    Gheorghe Daniel
  • Lupsa Bogdan
    3-2
    Cristescu Cristian
  • Lupsa Bogdan
    3-0
    Tódor Csaba
  • Lupsa Bogdan
    3-1
    Gheorghe Daniel
  • Cristescu Cristian
    1-3
    Tódor Csaba
  • Cristescu Cristian
    1-3
    Gheorghe Daniel
  • Tódor Csaba
    3-0
    Gheorghe Daniel
  • csoport: Alsó: 16
  • Nitu Serban
    3-2
    Cristofor Razvan
  • Nitu Serban
    3-0
    Huica Petre
  • Nitu Serban
    1-3
    Fülöp László
  • Nitu Serban
    3-2
    Malnerovici Daniel
  • Cristofor Razvan
    3-2
    Huica Petre
  • Cristofor Razvan
    1-3
    Fülöp László
  • Cristofor Razvan
    3-2
    Malnerovici Daniel
  • Huica Petre
    0-3
    Fülöp László
  • Huica Petre
    3-2
    Malnerovici Daniel
  • Fülöp László
    3-0
    Malnerovici Daniel
  • csoport: Alsó: 15
  • Bejan Alexandru
    2-3
    Losonczi Dénes
  • Bejan Alexandru
    3-1
    Petre Cristian
  • Bejan Alexandru
    3-1
    Dinu Gheorghe
  • Bejan Alexandru
    3-2
    Sandu Andrei
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Petre Cristian
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Dinu Gheorghe
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Sandu Andrei
  • Petre Cristian
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • Petre Cristian
    1-3
    Sandu Andrei
  • Dinu Gheorghe
    3-0
    Sandu Andrei
  • csoport: Alsó: 14
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Visan Victor
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Acriva Marian
  • Codreanu Laurentiu
    2-3
    Balaj Roland
  • Codreanu Laurentiu
    2-3
    Movileanu Neculae
  • Visan Victor
    3-0
    Acriva Marian
  • Visan Victor
    3-0
    Balaj Roland
  • Visan Victor
    1-3
    Movileanu Neculae
  • Acriva Marian
    1-3
    Balaj Roland
  • Acriva Marian
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Balaj Roland
    1-3
    Movileanu Neculae
  • csoport: Alsó: 13
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Bivolaru Stelian
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Dramba Daniel Dumitru
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Salavastru Petru
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Bivolaru Stelian
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru
  • Bivolaru Stelian
    3-1
    Salavastru Petru
  • Bivolaru Stelian
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-2
    Salavastru Petru
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Salavastru Petru
    3-1
    Vaszi Dénes
  • csoport: Alsó: 12
  • Fülöp Attila
    3-1
    Canea Kocsis András
  • Fülöp Attila
    3-2
    Balau Laurentiu
  • Fülöp Attila
    3-2
    Botas Constantin
  • Fülöp Attila
    3-0
    Serban Leonard
  • Canea Kocsis András
    0-3
    Balau Laurentiu
  • Canea Kocsis András
    3-2
    Botas Constantin
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Serban Leonard
  • Balau Laurentiu
    1-3
    Botas Constantin
  • Balau Laurentiu
    3-0
    Serban Leonard
  • Botas Constantin
    3-1
    Serban Leonard
  • csoport: Alsó: 11
  • Carata Catalin
    3-0
    Matei Dumitru
  • Carata Catalin
    1-3
    Kis István
  • Carata Catalin
    1-3
    Guluta Florin
  • Carata Catalin
    3-1
    Vajeu Ionut
  • Matei Dumitru
    0-3
    Kis István
  • Matei Dumitru
    2-3
    Guluta Florin
  • Matei Dumitru
    0-3
    Vajeu Ionut
  • Kis István
    3-2
    Guluta Florin
  • Kis István
    3-2
    Vajeu Ionut
  • Guluta Florin
    3-2
    Vajeu Ionut
  • csoport: Alsó: 10
  • Docan Cristian
    3-2
    Benyovszki Béla
  • Docan Cristian
    3-1
    Héja Zoltán
  • Docan Cristian
    3-1
    Mihu Florin
  • Docan Cristian
    3-0
    Bucsoiu Vlad
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Héja Zoltán
  • Benyovszki Béla
    2-3
    Mihu Florin
  • Benyovszki Béla
    1-3
    Bucsoiu Vlad
  • Héja Zoltán
    0-3
    Mihu Florin
  • Héja Zoltán
    2-3
    Bucsoiu Vlad
  • Mihu Florin
    3-1
    Bucsoiu Vlad
  • csoport: Alsó: 9
  • Tintas Adrian
    3-2
    Tobosaru Gheorghe
  • Tintas Adrian
    3-1
    Preda Nicolae
  • Tintas Adrian
    3-2
    Ileanu Bogdan
  • Tintas Adrian
    3-0
    Dumitru George
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Preda Nicolae
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Ileanu Bogdan
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Dumitru George
  • Preda Nicolae
    3-2
    Ileanu Bogdan
  • Preda Nicolae
    1-3
    Dumitru George
  • Ileanu Bogdan
    1-3
    Dumitru George
  • csoport: Alsó: 8
  • Bucur Dan
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • Bucur Dan
    0-3
    Trif Florin
  • Bucur Dan
    3-2
    Subtirelu Marius
  • Bucur Dan
    1-3
    Baltatu Marius
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Trif Florin
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Subtirelu Marius
  • Bucur Alin Adrian
    3-2
    Baltatu Marius
  • Trif Florin
    1-3
    Subtirelu Marius
  • Trif Florin
    1-3
    Baltatu Marius
  • Subtirelu Marius
    1-3
    Baltatu Marius
  • csoport: Alsó: 7
  • Fotia Iulian
    3-2
    Constantin Cristina
  • Fotia Iulian
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Fotia Iulian
    3-1
    Barbos Florin
  • Fotia Iulian
    3-1
    Caraus Sorin
  • Constantin Cristina
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Constantin Cristina
    3-2
    Barbos Florin
  • Constantin Cristina
    3-0
    Caraus Sorin
  • Lazar Dumitru
    3-2
    Barbos Florin
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Caraus Sorin
  • Barbos Florin
    0-3
    Caraus Sorin
  • csoport: Alsó: 6
  • Burghelea Florin
    0-3
    Darjan Daniel
  • Burghelea Florin
    3-1
    Szivery Adrian
  • Burghelea Florin
    1-3
    Giosan Marcel
  • Burghelea Florin
    3-0
    Mihaila George
  • Darjan Daniel
    1-3
    Szivery Adrian
  • Darjan Daniel
    3-0
    Giosan Marcel
  • Darjan Daniel
    3-0
    Mihaila George
  • Szivery Adrian
    3-0
    Giosan Marcel
  • Szivery Adrian
    3-2
    Mihaila George
  • Giosan Marcel
    3-2
    Mihaila George
  • csoport: Alsó: 5
  • Dumitru Florin
    3-1
    Piper Petru
  • Dumitru Florin
    2-3
    Radu Constantin
  • Dumitru Florin
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Dumitru Florin
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Piper Petru
    3-1
    Radu Constantin
  • Piper Petru
    1-3
    Grumeza Lucian
  • Piper Petru
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • Radu Constantin
    3-1
    Grumeza Lucian
  • Radu Constantin
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Grumeza Lucian
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • csoport: Alsó: 4
  • Garaz Mircea
    3-0
    Manitiu Florin
  • Garaz Mircea
    3-2
    Bedő József
  • Garaz Mircea
    3-1
    Mitrofan Petrică
  • Garaz Mircea
    3-0
    Ceobotaru Daniel
  • Manitiu Florin
    3-0
    Bedő József
  • Manitiu Florin
    1-3
    Mitrofan Petrică
  • Manitiu Florin
    3-1
    Ceobotaru Daniel
  • Bedő József
    3-0
    Mitrofan Petrică
  • Bedő József
    3-2
    Ceobotaru Daniel
  • Mitrofan Petrică
    3-0
    Ceobotaru Daniel
  • csoport: Alsó: 3
  • Vieru Costica
    3-1
    Iliuta Adrian
  • Vieru Costica
    3-0
    Vajda Ernő
  • Vieru Costica
    3-0
    Dragos Marian
  • Vieru Costica
    3-0
    Gherman Romulus
  • Iliuta Adrian
    0-3
    Vajda Ernő
  • Iliuta Adrian
    2-3
    Dragos Marian
  • Iliuta Adrian
    3-2
    Gherman Romulus
  • Vajda Ernő
    3-1
    Dragos Marian
  • Vajda Ernő
    3-0
    Gherman Romulus
  • Dragos Marian
    1-3
    Gherman Romulus
  • csoport: Alsó: 2
  • Nicolescu Daniel
    3-1
    Loghin Florin
  • Nicolescu Daniel
    2-3
    Botoc Ovidiu
  • Nicolescu Daniel
    3-2
    Stoica Mihai
  • Nicolescu Daniel
    3-0
    Bucur Mario
  • Loghin Florin
    0-3
    Botoc Ovidiu
  • Loghin Florin
    3-1
    Stoica Mihai
  • Loghin Florin
    3-1
    Bucur Mario
  • Botoc Ovidiu
    1-3
    Stoica Mihai
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Bucur Mario
  • Stoica Mihai
    3-0
    Bucur Mario
  • csoport: Alsó: 1
  • Iacob Gabriel
    2-3
    Chivu Cornel
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Simion Silviu
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Ipate Virgil
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Chivu Cornel
    3-1
    Simion Silviu
  • Chivu Cornel
    2-3
    Ipate Virgil
  • Chivu Cornel
    3-2
    Lupescu Nicolae
  • Simion Silviu
    3-0
    Ipate Virgil
  • Simion Silviu
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Ipate Virgil
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Iacob Gabriel 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Chivu Cornel 
    3-2
     
    3-1
    2-3
    3-2
    3
  • 3
    Simion Silviu 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Ipate Virgil 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nicolescu Daniel 
     
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Loghin Florin 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Botoc Ovidiu 
    3-2
    3-0
     
    1-3
    2-3
    2
  • 4
    Stoica Mihai 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Bucur Mario 
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Vieru Costica 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Iliuta Adrian 
    1-3
     
    0-3
    2-3
    3-2
    1
  • 3
    Vajda Ernő 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Dragos Marian 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    1-3
    1
  • 5
    Gherman Romulus 
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Garaz Mircea 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Manitiu Florin 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Bedő József 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Mitrofan Petrică 
    1-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Ceobotaru Daniel 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dumitru Florin 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Piper Petru 
    1-3
     
    3-1
    1-3
    1-3
    1
  • 3
    Radu Constantin 
    3-2
    1-3
     
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Grumeza Lucian 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    1-3
    1
  • 5
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Burghelea Florin 
     
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    Darjan Daniel 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Szivery Adrian 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Giosan Marcel 
    3-1
    0-3
    0-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Mihaila George 
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fotia Iulian 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Constantin Cristina 
    2-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Lazar Dumitru 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Barbos Florin 
    1-3
    2-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Caraus Sorin 
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bucur Dan 
     
    3-0
    0-3
    3-2
    1-3
    2
  • 2
    Bucur Alin Adrian 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Trif Florin 
    3-0
    1-3
     
    1-3
    1-3
    1
  • 4
    Subtirelu Marius 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 5
    Baltatu Marius 
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tintas Adrian 
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Tobosaru Gheorghe 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Preda Nicolae 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 4
    Ileanu Bogdan 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Dumitru George 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Docan Cristian 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Benyovszki Béla 
    2-3
     
    0-3
    2-3
    1-3
    0
  • 3
    Héja Zoltán 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    2-3
    1
  • 4
    Mihu Florin 
    1-3
    3-2
    3-0
     
    3-1
    3
  • 5
    Bucsoiu Vlad 
    0-3
    3-1
    3-2
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Carata Catalin 
     
    3-0
    1-3
    1-3
    3-1
    2
  • 2
    Matei Dumitru 
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    Kis István 
    3-1
    3-0
     
    3-2
    3-2
    4
  • 4
    Guluta Florin 
    3-1
    3-2
    2-3
     
    3-2
    3
  • 5
    Vajeu Ionut 
    1-3
    3-0
    2-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Canea Kocsis András 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Balau Laurentiu 
    2-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    2
  • 4
    Botas Constantin 
    2-3
    2-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 5
    Serban Leonard 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
  • 2
    Bivolaru Stelian 
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3-2
    4
  • 3
    Dramba Daniel Dumitru 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Salavastru Petru 
    3-1
    1-3
    2-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Vaszi Dénes 
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Codreanu Laurentiu 
     
    3-1
    3-1
    2-3
    2-3
    2
  • 2
    Visan Victor 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Acriva Marian 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 4
    Balaj Roland 
    3-2
    0-3
    3-1
     
    1-3
    2
  • 5
    Movileanu Neculae 
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bejan Alexandru 
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Losonczi Dénes 
    3-2
     
    3-0
    0-3
    1-3
    2
  • 3
    Petre Cristian 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 4
    Dinu Gheorghe 
    1-3
    3-0
    3-1
     
    3-0
    3
  • 5
    Sandu Andrei 
    2-3
    3-1
    3-1
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nitu Serban 
     
    3-2
    3-0
    1-3
    3-2
    3
  • 2
    Cristofor Razvan 
    2-3
     
    3-2
    1-3
    3-2
    2
  • 3
    Huica Petre 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Fülöp László 
    3-1
    3-1
    3-0
     
    3-0
    4
  • 5
    Malnerovici Daniel 
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Morariu Marius 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Lupsa Bogdan 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Cristescu Cristian 
    1-3
    2-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 4
    Tódor Csaba 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Gheorghe Daniel 
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ene Florin 
     
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    Socaci Sorin 
    3-1
     
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Sterczer Sándor 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Ciky Cornel 
    3-1
    2-3
    1-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Dumitrescu Sorin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sursilov Constantin 
     
    3-2
    0-3
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Bozosan Petre 
    2-3
     
    3-1
    0-3
    3-1
    2
  • 3
    Ilie Octavian Marius 
    3-0
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Cristea Virgil 
    2-3
    3-0
    1-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Marinescu Nelu 
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Popescu Apreotesei Mihai 
     
    3-2
    3-1
    0-3
    3-1
    3
  • 2
    Damian Mircea 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Panait Adrian 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 4
    Mitar Marius Tiberiu 
    3-0
    0-3
    1-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Ghitu Liviu 
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Chivu Cornel 
     
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Visan Victor 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Sandu Andrei 
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nicolescu Daniel 
     
    1-3
    2-3
    0
  • 2
    Lovász Vilmos 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    Cristofor Razvan 
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vieru Costica 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Balau Laurentiu 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Tódor Csaba 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Garaz Mircea 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Carata Catalin 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Ciky Cornel 
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Radu Constantin 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Bucsoiu Vlad 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Cristea Virgil 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szivery Adrian 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Dumitru George 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Panait Adrian 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Fotia Iulian 
     
    3-2
    1-3
    1
  • 2
    Bucur Dan 
    2-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Mitar Marius Tiberiu 
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bucur Alin Adrian 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Lazar Dumitru 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Bozosan Petre 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tintas Adrian 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Giosan Marcel 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Sterczer Sándor 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Docan Cristian 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Gheorghe Daniel 
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kis István 
     
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    Bedő József 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Huica Petre 
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Gherman Romulus 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Losonczi Dénes 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bivolaru Stelian 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Stoica Mihai 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Balaj Roland 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Movileanu Neculae 
     
    2-3
    0-3
    0
  • 2
    Simion Silviu 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Dramba Daniel Dumitru 
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bejan Alexandru 
     
    2-3
    1-3
    0
  • 2
    Iacob Gabriel 
    3-2
     
    3-2
    2
  • 3
    Canea Kocsis András 
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Fülöp László 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Botoc Ovidiu 
    3-2
     
    3-2
    2
  • 3
    Vajeu Ionut 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Morariu Marius 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Vajda Ernő 
    2-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Héja Zoltán 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Socaci Sorin 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Manitiu Florin 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Preda Nicolae 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ilie Octavian Marius 
     
    2-3
    3-2
    1
  • 2
    Dumitru Florin 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Subtirelu Marius 
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Popescu Apreotesei Mihai 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Darjan Daniel 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Caraus Sorin 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 21
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Damian Mircea 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Constantin Cristina 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Burghelea Florin 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 22
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Sursilov Constantin 
     
    0-0
    0-0
    0
  • 2
    Baltatu Marius 
    0-0
     
    0-0
    0
  • 3
    Grumeza Lucian 
    0-0
    0-0
     
    0
  • csoport: Felső: 23
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ene Florin 
     
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    Tobosaru Gheorghe 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Mitrofan Petrică 
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 24
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lupsa Bogdan 
     
    1-3
    2-3
    0
  • 2
    Mihu Florin 
    3-1
     
    1-3
    1
  • 3
    Iliuta Adrian 
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 25
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nitu Serban 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Guluta Florin 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Loghin Florin 
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 26
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dinu Gheorghe 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Botas Constantin 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Ipate Virgil 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 27
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Codreanu Laurentiu 
     
    0-3
    2-3
    0
  • 2
    Salavastru Petru 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Trif Florin 
    3-2
    0-3
     
    1
Támogatók