Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Avansati

50.00 Ron
Dátum: June 03, 2019, 08:41
Ország: Románia
Város: Cheile Gradistei
Helyszín: Sala Sporturilor
Cím: -
Kezdés időpontja: June 02, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: June 02, 2019, 22:00
by Amatur Romania
Kiesős szakasz eredményei
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • participant Chivu Cornel 3  
     
     
     
     
     
     
  • participant 0  
    participant Chivu Cornel 2  
     
     
     
     
     
  • participant Baltatu Marius 3  
    participant Baltatu Marius 3  
     
     
     
     
     
  • participant Mitrofan Petrică 1  
     
    participant Baltatu Marius 3  
     
     
     
     
  • participant Morariu Marius 3  
     
    participant Morariu Marius 1  
     
     
     
     
  • participant Fotia Iulian 0  
    participant Morariu Marius 3  
     
     
     
     
     
  • participant Dumitru George 0  
    participant Botoc Ovidiu 2  
     
     
     
     
     
  • participant Botoc Ovidiu 3  
     
     
    participant Baltatu Marius 0  
     
     
     
  • participant Tintas Adrian 3  
     
     
    participant Tintas Adrian 3  
     
     
     
  • participant 0  
    participant Tintas Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • participant Dramba Daniel Dumitru 1  
    participant Iliuta Adrian 2  
     
     
     
     
     
  • participant Iliuta Adrian 3  
     
    participant Tintas Adrian 3  
     
     
     
     
  • participant Nitu Serban 1  
     
    participant Canea Kocsis András 1  
     
     
     
     
  • participant Canea Kocsis András 3  
    participant Canea Kocsis András 3  
     
     
     
     
     
  • participant 0  
    participant Lazar Dumitru 1  
     
     
     
     
     
  • participant Lazar Dumitru 3  
     
     
     
    participant Tintas Adrian 3  
     
     
  • participant Radu Constantin 3  
     
     
     
    participant Vieru Costica 1  
     
     
  • participant 0  
    participant Radu Constantin 3  
     
     
     
     
     
  • participant Manitiu Florin 3  
    participant Manitiu Florin 1  
     
     
     
     
     
  • participant Trif Florin 0  
     
    participant Radu Constantin 3  
     
     
     
     
  • participant Constantin Cristina 2  
     
    participant Fülöp Attila 1  
     
     
     
     
  • participant Bedő József 3  
    participant Bedő József 2  
     
     
     
     
     
  • participant Cristofor Razvan 1  
    participant Fülöp Attila 3  
     
     
     
     
     
  • participant Fülöp Attila 3  
     
     
    participant Radu Constantin 0  
     
     
     
  • participant Stoica Mihai 2  
     
     
    participant Vieru Costica 3  
     
     
     
  • participant Vieru Costica 3  
    participant Vieru Costica 3  
     
     
     
     
     
  • participant Lőrincz Zoltán 1  
    participant Popescu Apreotesei Mihai 2  
     
     
     
     
     
  • participant Popescu Apreotesei Mihai 3  
     
    participant Vieru Costica 3  
     
     
     
     
  • participant Botas Constantin 0  
     
    participant Garaz Mircea 0  
     
     
     
     
  • participant Ilie Octavian Marius 3  
    participant Ilie Octavian Marius 0  
     
     
     
     
     
  • participant 0  
    participant Garaz Mircea 3  
     
     
     
     
     
  • participant Garaz Mircea 3  
     
     
     
     
    participant Tintas Adrian 2  
    participant Dumitru Florin  
  • participant Balau Laurentiu 3  
     
     
     
     
    participant Dumitru Florin 3  
     
  • participant 0  
    participant Balau Laurentiu 2  
     
     
     
     
     
  • participant Darjan Daniel 2  
    participant Loghin Florin 3  
     
     
     
     
     
  • participant Loghin Florin 3  
     
    participant Loghin Florin 1  
     
     
     
     
  • participant Dumitru Florin 3  
     
    participant Dumitru Florin 3  
     
     
     
     
  • participant Giosan Marcel 0  
    participant Dumitru Florin 3  
     
     
     
     
     
  • participant Carata Catalin 0  
    participant Simion Silviu 1  
     
     
     
     
     
  • participant Simion Silviu 3  
     
     
    participant Dumitru Florin 3  
     
     
     
  • participant Kis István 1  
     
     
    participant Visan Victor 0  
     
     
     
  • participant Visan Victor 3  
    participant Visan Victor 3  
     
     
     
     
     
  • participant Losonczi Dénes 1  
    participant Sursilov Constantin 0  
     
     
     
     
     
  • participant Sursilov Constantin 3  
     
    participant Visan Victor 3  
     
     
     
     
  • participant Salavastru Petru 3  
     
    participant Salavastru Petru 1  
     
     
     
     
  • participant Héja Zoltán 1  
    participant Salavastru Petru 3  
     
     
     
     
     
  • participant 0  
    participant Szivery Adrian 1  
     
     
     
     
     
  • participant Szivery Adrian 3  
     
     
     
    participant Dumitru Florin 3  
     
     
  • participant Mitar Marius Tiberiu 3  
     
     
     
    participant Bivolaru Stelian 2  
     
     
  • participant 0  
    participant Mitar Marius Tiberiu 0  
     
     
     
     
     
  • participant Fülöp László 2  
    participant Dinu Gheorghe 3  
     
     
     
     
     
  • participant Dinu Gheorghe 3  
     
    participant Dinu Gheorghe 1  
     
     
     
     
  • participant Tobosaru Gheorghe 1  
     
    participant Bivolaru Stelian 3  
     
     
     
     
  • participant Bivolaru Stelian 3  
    participant Bivolaru Stelian 3  
     
     
     
     
     
  • participant 0  
    participant Docan Cristian 0  
     
     
     
     
     
  • participant Docan Cristian 3  
     
     
    participant Bivolaru Stelian 3  
     
     
     
  • participant Iacob Gabriel 3  
     
     
    participant Lovász Vilmos 0  
     
     
     
  • participant Cristea Virgil 2  
    participant Iacob Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • participant Bucur Alin Adrian 3  
    participant Bucur Alin Adrian 1  
     
     
     
     
     
  • participant Socaci Sorin 1  
     
    participant Iacob Gabriel 0  
     
     
     
     
  • participant Mihu Florin 3  
     
    participant Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
  • participant Damian Mircea 2  
    participant Mihu Florin 1  
     
     
     
     
     
  • participant 0  
    participant Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
     
  • participant Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
     
     
Pontok
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    participant Dumitru Florin
    11-1-0
    35-13
    253
  • 2.
    participant Tintas Adrian
    11-1-0
    35-14
    243
  • 3.
    participant Bivolaru Stelian
    9-2-0
    31-16
    197
  • 4.
    participant Vieru Costica
    9-2-0
    28-11
    197
  • 5.
    participant Radu Constantin
    8-2-0
    25-14
    164
  • 6.
    participant Lovász Vilmos
    7-3-0
    24-13
    161
  • 7.
    participant Baltatu Marius
    6-2-2
    20-13
    160
  • 8.
    participant Visan Victor
    6-4-0
    21-14
    158
  • 9.
    participant Fülöp Attila
    8-1-0
    25-12
    134
  • 10.
    participant Morariu Marius
    8-1-0
    25-11
    134
  • 11.
    participant Garaz Mircea
    8-1-0
    24-8
    134
  • 12.
    participant Iacob Gabriel
    7-2-0
    23-13
    131
  • 13.
    participant Dinu Gheorghe
    7-2-0
    23-10
    131
  • 14.
    participant Salavastru Petru
    6-3-0
    22-13
    128
  • 15.
    participant Loghin Florin
    5-4-0
    19-18
    125
  • 16.
    participant Canea Kocsis András
    5-4-0
    19-18
    125
  • 17.
    participant Docan Cristian
    7-1-0
    21-9
    101
  • 18.
    participant Chivu Cornel
    6-2-0
    22-14
    98
  • 19.
    participant Szivery Adrian
    6-2-0
    20-9
    98
  • 20.
    participant Popescu Apreotesei Mihai
    6-2-0
    20-12
    98
  • 21.
    participant Botoc Ovidiu
    5-3-0
    20-15
    95
  • 22.
    participant Balau Laurentiu
    5-3-0
    20-9
    95
  • 23.
    participant Bucur Alin Adrian
    5-3-0
    18-15
    95
  • 24.
    participant Mihu Florin
    5-3-0
    18-15
    95
  • 25.
    participant Ilie Octavian Marius
    5-3-0
    18-13
    95
  • 26.
    participant Simion Silviu
    5-3-0
    17-11
    95
  • 27.
    participant Lazar Dumitru
    5-3-0
    17-14
    95
  • 28.
    participant Mitar Marius Tiberiu
    5-3-0
    16-13
    95
  • 29.
    participant Sursilov Constantin
    4-2-2
    12-13
    94
  • 30.
    participant Iliuta Adrian
    4-4-0
    17-18
    92
  • 31.
    participant Manitiu Florin
    4-4-0
    14-15
    92
  • 32.
    participant Bedő József
    4-4-0
    16-16
    92
  • 33.
    participant Socaci Sorin
    6-1-0
    19-9
    68
  • 34.
    participant Fülöp László
    5-2-0
    19-9
    65
  • 35.
    participant Tobosaru Gheorghe
    5-2-0
    18-10
    65
  • 36.
    participant Kis István
    5-2-0
    17-11
    65
  • 37.
    participant Nitu Serban
    5-2-0
    17-12
    65
  • 38.
    participant Fotia Iulian
    5-2-0
    16-13
    65
  • 39.
    participant Constantin Cristina
    5-2-0
    19-11
    65
  • 40.
    participant Stoica Mihai
    4-3-0
    17-12
    62
  • 41.
    participant Damian Mircea
    4-3-0
    17-13
    62
  • 42.
    participant Darjan Daniel
    4-3-0
    16-10
    62
  • 43.
    participant Cristea Virgil
    3-4-0
    15-12
    59
  • 44.
    participant Botas Constantin
    3-4-0
    14-14
    59
  • 45.
    participant Cristofor Razvan
    3-4-0
    14-18
    59
  • 46.
    participant Mitrofan Petrică
    3-4-0
    12-14
    59
  • 47.
    participant Lőrincz Zoltán
    3-4-0
    12-14
    59
  • 48.
    participant Dramba Daniel Dumitru
    3-4-0
    12-14
    59
  • 49.
    participant Carata Catalin
    3-4-0
    11-15
    59
  • 50.
    participant Losonczi Dénes
    3-4-0
    11-16
    59
  • 51.
    participant Giosan Marcel
    3-4-0
    10-17
    59
  • 52.
    participant Dumitru George
    3-4-0
    10-15
    59
  • 53.
    participant Héja Zoltán
    2-5-0
    10-17
    56
  • 54.
    participant Trif Florin
    2-5-0
    9-17
    56
  • 55.
    participant Nicolescu Daniel
    3-3-0
    14-12
    39
  • 56.
    participant Bejan Alexandru
    3-3-0
    14-13
    39
  • 57.
    participant Lupsa Bogdan
    3-3-0
    14-12
    39
  • 58.
    participant Vajda Ernő
    3-3-0
    13-10
    39
  • 59.
    participant Movileanu Neculae
    3-3-0
    12-13
    39
  • 60.
    participant Guluta Florin
    3-3-0
    11-14
    39
  • 61.
    participant Codreanu Laurentiu
    2-4-0
    12-14
    36
  • 62.
    participant Sterczer Sándor
    2-4-0
    11-13
    36
  • 63.
    participant Ciky Cornel
    2-4-0
    13-13
    36
  • 64.
    participant Bucur Dan
    2-4-0
    10-14
    36
  • 65.
    participant Sandu Andrei
    2-4-0
    10-14
    36
  • 66.
    participant Bozosan Petre
    2-4-0
    10-14
    36
  • 67.
    participant Panait Adrian
    2-4-0
    10-15
    36
  • 68.
    participant Burghelea Florin
    2-4-0
    9-13
    36
  • 69.
    participant Ene Florin
    2-4-0
    9-12
    36
  • 70.
    participant Balaj Roland
    2-4-0
    8-15
    36
  • 71.
    participant Huica Petre
    2-4-0
    8-15
    36
  • 72.
    participant Bucsoiu Vlad
    2-4-0
    7-15
    36
  • 73.
    participant Ipate Virgil
    2-4-0
    6-14
    36
  • 74.
    participant Tódor Csaba
    2-4-0
    6-13
    36
  • 75.
    participant Grumeza Lucian
    1-3-2
    5-10
    35
  • 76.
    participant Vajeu Ionut
    1-5-0
    11-15
    33
  • 77.
    participant Subtirelu Marius
    1-5-0
    10-16
    33
  • 78.
    participant Preda Nicolae
    1-5-0
    10-17
    33
  • 79.
    participant Gherman Romulus
    1-5-0
    8-16
    33
  • 80.
    participant Gheorghe Daniel
    1-5-0
    7-16
    33
  • 81.
    participant Caraus Sorin
    1-5-0
    5-15
    33
  • 82.
    participant Piper Petru
    1-3-0
    6-10
    23
  • 83.
    participant Dragos Marian
    1-3-0
    5-11
    23
  • 84.
    participant Acriva Marian
    1-3-0
    5-10
    23
  • 85.
    participant Bucur Mario
    1-3-0
    4-11
    23
  • 86.
    participant Ghitu Liviu
    0-4-0
    7-12
    20
  • 87.
    participant Malnerovici Daniel
    0-4-0
    6-12
    20
  • 88.
    participant Barbos Florin
    0-4-0
    5-12
    20
  • 89.
    participant Ileanu Bogdan
    0-4-0
    5-12
    20
  • 90.
    participant Benyovszki Béla
    0-4-0
    5-12
    20
  • 91.
    participant Cristescu Cristian
    0-4-0
    5-12
    20
  • 92.
    participant Mihaila George
    0-4-0
    4-12
    20
  • 93.
    participant Vaszi Dénes
    0-4-0
    4-12
    20
  • 94.
    participant Marinescu Nelu
    0-4-0
    4-12
    20
  • 95.
    participant Ceobotaru Daniel
    0-4-0
    3-12
    20
  • 96.
    participant Petre Cristian
    0-4-0
    3-12
    20
  • 97.
    participant Lupescu Nicolae
    0-4-0
    2-12
    20
  • 98.
    participant Matei Dumitru
    0-4-0
    2-12
    20
  • 99.
    participant Serban Leonard
    0-4-0
    2-12
    20
  • 100.
    participant Dumitrescu Sorin
    0-4-0
    0-12
    20
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 27
  • 1.
    participant Salavastru Petru
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    participant Trif Florin
    1-1-0
    3-5
    3
  • participant Codreanu Laurentiu
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 26
  • 1.
    participant Dinu Gheorghe
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    participant Botas Constantin
    1-1-0
    4-3
    3
  • participant Ipate Virgil
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 25
  • 1.
    participant Nitu Serban
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Loghin Florin
    1-1-0
    5-3
    3
  • participant Guluta Florin
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 24
  • 1.
    participant Iliuta Adrian
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    participant Mihu Florin
    1-1-0
    4-4
    3
  • participant Lupsa Bogdan
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 23
  • 1.
    participant Tobosaru Gheorghe
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    participant Mitrofan Petrică
    1-1-0
    4-4
    3
  • participant Ene Florin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 22
  • 1.
    participant Baltatu Marius
    0-0-2
    0-0
    2
  • 2.
    participant Grumeza Lucian
    0-0-2
    0-0
    2
  • participant Sursilov Constantin
    0-0-2
    0-0
    2
  • csoport: Felső: 21
  • 1.
    participant Constantin Cristina
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    participant Damian Mircea
    1-1-0
    4-3
    3
  • participant Burghelea Florin
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 20
  • 1.
    participant Popescu Apreotesei Mihai
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    participant Darjan Daniel
    1-1-0
    4-4
    3
  • participant Caraus Sorin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 19
  • 1.
    participant Dumitru Florin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    participant Ilie Octavian Marius
    1-1-0
    5-5
    3
  • participant Subtirelu Marius
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 18
  • 1.
    participant Socaci Sorin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    participant Manitiu Florin
    1-1-0
    3-5
    3
  • participant Preda Nicolae
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 17
  • 1.
    participant Morariu Marius
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Héja Zoltán
    1-1-0
    3-5
    3
  • participant Vajda Ernő
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 16
  • 1.
    participant Botoc Ovidiu
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    participant Fülöp László
    1-1-0
    5-4
    3
  • participant Vajeu Ionut
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 15
  • 1.
    participant Iacob Gabriel
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    participant Canea Kocsis András
    1-1-0
    5-4
    3
  • participant Bejan Alexandru
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 14
  • 1.
    participant Simion Silviu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Dramba Daniel Dumitru
    1-1-0
    3-3
    3
  • participant Movileanu Neculae
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 13
  • 1.
    participant Stoica Mihai
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Bivolaru Stelian
    1-1-0
    5-4
    3
  • participant Balaj Roland
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    participant Fülöp Attila
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    participant Losonczi Dénes
    1-1-0
    3-5
    3
  • participant Gherman Romulus
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    participant Kis István
    1-1-0
    4-3
    3
  • 2.
    participant Bedő József
    1-1-0
    3-3
    3
  • participant Huica Petre
    1-1-0
    3-4
    3
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    participant Docan Cristian
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Lőrincz Zoltán
    1-1-0
    3-3
    3
  • participant Gheorghe Daniel
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    participant Tintas Adrian
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Giosan Marcel
    1-1-0
    4-5
    3
  • participant Sterczer Sándor
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    participant Lazar Dumitru
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    participant Bucur Alin Adrian
    1-1-0
    5-4
    3
  • participant Bozosan Petre
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    participant Mitar Marius Tiberiu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Fotia Iulian
    1-1-0
    4-5
    3
  • participant Bucur Dan
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    participant Szivery Adrian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    participant Dumitru George
    1-1-0
    3-4
    3
  • participant Panait Adrian
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    participant Radu Constantin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    participant Cristea Virgil
    1-1-0
    4-3
    3
  • participant Bucsoiu Vlad
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    participant Garaz Mircea
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Carata Catalin
    1-1-0
    3-5
    3
  • participant Ciky Cornel
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    participant Balau Laurentiu
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    participant Vieru Costica
    1-1-0
    3-3
    3
  • participant Tódor Csaba
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    participant Lovász Vilmos
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    participant Cristofor Razvan
    1-1-0
    4-5
    3
  • participant Nicolescu Daniel
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    participant Chivu Cornel
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    participant Visan Victor
    1-1-0
    4-3
    3
  • participant Sandu Andrei
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 1.
    participant Popescu Apreotesei Mihai
    3-1-0
    9-7
    9
  • 2.
    participant Damian Mircea
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    participant Panait Adrian
    2-2-0
    9-9
    6
  • 4.
    participant Mitar Marius Tiberiu
    2-2-0
    7-8
    6
  • participant Ghitu Liviu
    0-4-0
    7-12
    0
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    participant Ilie Octavian Marius
    3-1-0
    10-5
    9
  • 2.
    participant Sursilov Constantin
    3-1-0
    9-9
    9
  • 3.
    participant Cristea Virgil
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    participant Bozosan Petre
    2-2-0
    8-8
    6
  • participant Marinescu Nelu
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    participant Socaci Sorin
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    participant Ene Florin
    2-2-0
    8-6
    6
  • 3.
    participant Ciky Cornel
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    participant Sterczer Sándor
    2-2-0
    8-7
    6
  • participant Dumitrescu Sorin
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    participant Morariu Marius
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    participant Lupsa Bogdan
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    participant Tódor Csaba
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    participant Gheorghe Daniel
    1-3-0
    5-10
    3
  • participant Cristescu Cristian
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    participant Fülöp László
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    participant Nitu Serban
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    participant Cristofor Razvan
    2-2-0
    9-10
    6
  • 4.
    participant Huica Petre
    1-3-0
    5-11
    3
  • participant Malnerovici Daniel
    0-4-0
    6-12
    0
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    participant Bejan Alexandru
    3-1-0
    11-7
    9
  • 2.
    participant Dinu Gheorghe
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    participant Sandu Andrei
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    participant Losonczi Dénes
    2-2-0
    7-8
    6
  • participant Petre Cristian
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    participant Movileanu Neculae
    3-1-0
    10-7
    9
  • 2.
    participant Codreanu Laurentiu
    2-2-0
    10-8
    6
  • 3.
    participant Visan Victor
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    participant Balaj Roland
    2-2-0
    7-9
    6
  • participant Acriva Marian
    1-3-0
    5-10
    3
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    participant Bivolaru Stelian
    4-0-0
    12-7
    12
  • 2.
    participant Salavastru Petru
    2-2-0
    9-8
    6
  • 3.
    participant Lovász Vilmos
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    participant Dramba Daniel Dumitru
    2-2-0
    8-8
    6
  • participant Vaszi Dénes
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    participant Fülöp Attila
    4-0-0
    12-5
    12
  • 3.
    participant Botas Constantin
    2-2-0
    10-8
    6
  • 2.
    participant Balau Laurentiu
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    participant Canea Kocsis András
    2-2-0
    7-9
    6
  • participant Serban Leonard
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    participant Kis István
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    participant Guluta Florin
    3-1-0
    11-8
    9
  • 3.
    participant Carata Catalin
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    participant Vajeu Ionut
    1-3-0
    8-9
    3
  • participant Matei Dumitru
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    participant Docan Cristian
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    participant Mihu Florin
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    participant Bucsoiu Vlad
    2-2-0
    7-9
    6
  • 4.
    participant Héja Zoltán
    1-3-0
    6-9
    3
  • participant Benyovszki Béla
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    participant Tintas Adrian
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    participant Tobosaru Gheorghe
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    participant Dumitru George
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    participant Preda Nicolae
    1-3-0
    7-11
    3
  • participant Ileanu Bogdan
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    participant Bucur Alin Adrian
    3-1-0
    9-7
    9
  • 2.
    participant Baltatu Marius
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    participant Bucur Dan
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    participant Subtirelu Marius
    1-3-0
    7-10
    3
  • participant Trif Florin
    1-3-0
    6-9
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    participant Fotia Iulian
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    participant Constantin Cristina
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    participant Lazar Dumitru
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    participant Caraus Sorin
    1-3-0
    4-9
    3
  • participant Barbos Florin
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    participant Szivery Adrian
    3-1-0
    10-6
    9
  • 2.
    participant Darjan Daniel
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    participant Giosan Marcel
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    participant Burghelea Florin
    2-2-0
    7-7
    6
  • participant Mihaila George
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    participant Radu Constantin
    3-1-0
    10-8
    9
  • 2.
    participant Dumitru Florin
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    participant Lőrincz Zoltán
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    participant Grumeza Lucian
    1-3-0
    5-10
    3
  • participant Piper Petru
    1-3-0
    6-10
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    participant Garaz Mircea
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    participant Manitiu Florin
    2-2-0
    7-7
    6
  • 3.
    participant Bedő József
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    participant Mitrofan Petrică
    2-2-0
    7-7
    6
  • participant Ceobotaru Daniel
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    participant Vieru Costica
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    participant Vajda Ernő
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    participant Gherman Romulus
    1-3-0
    5-10
    3
  • 4.
    participant Iliuta Adrian
    1-3-0
    6-11
    3
  • participant Dragos Marian
    1-3-0
    5-11
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    participant Nicolescu Daniel
    3-1-0
    11-6
    9
  • 2.
    participant Botoc Ovidiu
    2-2-0
    9-8
    6
  • 3.
    participant Stoica Mihai
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    participant Loghin Florin
    2-2-0
    7-8
    6
  • participant Bucur Mario
    1-3-0
    4-11
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    participant Chivu Cornel
    3-1-0
    11-8
    9
  • 2.
    participant Iacob Gabriel
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    participant Simion Silviu
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    participant Ipate Virgil
    2-2-0
    6-8
    6
  • participant Lupescu Nicolae
    0-4-0
    2-12
    0
Mérkőzések
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
    Video
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
    Video
  • Top 1-2
  • participant Tintas Adrian
    2-3
    Dumitru Florin participant
  • Top 4
  • participant Tintas Adrian
    3-1
    Vieru Costica participant
  • participant Dumitru Florin
    3-2
    Bivolaru Stelian participant
  • Top 8
  • participant Baltatu Marius
    0-3
    Tintas Adrian participant
  • participant Radu Constantin
    0-3
    Vieru Costica participant
  • participant Dumitru Florin
    3-0
    Visan Victor participant
  • participant Bivolaru Stelian
    3-0
    Lovász Vilmos participant
  • Top 16
  • participant Baltatu Marius
    3-1
    Morariu Marius participant
  • participant Tintas Adrian
    3-1
    Canea Kocsis András participant
  • participant Radu Constantin
    3-1
    Fülöp Attila participant
  • participant Vieru Costica
    3-0
    Garaz Mircea participant
  • participant Loghin Florin
    1-3
    Dumitru Florin participant
  • participant Visan Victor
    3-1
    Salavastru Petru participant
  • participant Dinu Gheorghe
    1-3
    Bivolaru Stelian participant
  • participant Iacob Gabriel
    0-3
    Lovász Vilmos participant
  • Top 32
  • participant Chivu Cornel
    2-3
    Baltatu Marius participant
  • participant Morariu Marius
    3-2
    Botoc Ovidiu participant
  • participant Tintas Adrian
    3-2
    Iliuta Adrian participant
  • participant Canea Kocsis András
    3-1
    Lazar Dumitru participant
  • participant Radu Constantin
    3-1
    Manitiu Florin participant
  • participant Bedő József
    2-3
    Fülöp Attila participant
  • participant Vieru Costica
    3-2
    Popescu Apreotesei Mihai participant
  • participant Ilie Octavian Marius
    0-3
    Garaz Mircea participant
  • participant Balau Laurentiu
    2-3
    Loghin Florin participant
  • participant Dumitru Florin
    3-1
    Simion Silviu participant
  • participant Visan Victor
    3-0
    Sursilov Constantin participant
  • participant Salavastru Petru
    3-1
    Szivery Adrian participant
  • participant Mitar Marius Tiberiu
    0-3
    Dinu Gheorghe participant
  • participant Bivolaru Stelian
    3-0
    Docan Cristian participant
  • participant Iacob Gabriel
    3-1
    Bucur Alin Adrian participant
  • participant Mihu Florin
    1-3
    Lovász Vilmos participant
  • Top 64
  • participant Chivu Cornel
    3-0
    participant
  • participant Baltatu Marius
    3-1
    Mitrofan Petrică participant
  • participant Morariu Marius
    3-0
    Fotia Iulian participant
  • participant Dumitru George
    0-3
    Botoc Ovidiu participant
  • participant Tintas Adrian
    3-0
    participant
  • participant Dramba Daniel Dumitru
    1-3
    Iliuta Adrian participant
  • participant Nitu Serban
    1-3
    Canea Kocsis András participant
  • participant
    0-3
    Lazar Dumitru participant
  • participant Radu Constantin
    3-0
    participant
  • participant Manitiu Florin
    3-0
    Trif Florin participant
  • participant Constantin Cristina
    2-3
    Bedő József participant
  • participant Cristofor Razvan
    1-3
    Fülöp Attila participant
  • participant Stoica Mihai
    2-3
    Vieru Costica participant
  • participant Lőrincz Zoltán
    1-3
    Popescu Apreotesei Mihai participant
  • participant Botas Constantin
    0-3
    Ilie Octavian Marius participant
  • participant
    0-3
    Garaz Mircea participant
  • participant Balau Laurentiu
    3-0
    participant
  • participant Darjan Daniel
    2-3
    Loghin Florin participant
  • participant Dumitru Florin
    3-0
    Giosan Marcel participant
  • participant Carata Catalin
    0-3
    Simion Silviu participant
  • participant Kis István
    1-3
    Visan Victor participant
  • participant Losonczi Dénes
    1-3
    Sursilov Constantin participant
  • participant Salavastru Petru
    3-1
    Héja Zoltán participant
  • participant
    0-3
    Szivery Adrian participant
  • participant Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    participant
  • participant Fülöp László
    2-3
    Dinu Gheorghe participant
  • participant Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Bivolaru Stelian participant
  • participant
    0-3
    Docan Cristian participant
  • participant Iacob Gabriel
    3-2
    Cristea Virgil participant
  • participant Bucur Alin Adrian
    3-1
    Socaci Sorin participant
  • participant Mihu Florin
    3-2
    Damian Mircea participant
  • participant
    0-3
    Lovász Vilmos participant
  • csoport: Felső: 27
  • participant Codreanu Laurentiu
    0-3
    Salavastru Petru participant
  • participant Codreanu Laurentiu
    2-3
    Trif Florin participant
  • participant Salavastru Petru
    3-0
    Trif Florin participant
  • csoport: Felső: 26
  • participant Dinu Gheorghe
    3-1
    Botas Constantin participant
  • participant Dinu Gheorghe
    3-0
    Ipate Virgil participant
  • participant Botas Constantin
    3-0
    Ipate Virgil participant
  • csoport: Felső: 25
  • participant Nitu Serban
    3-0
    Guluta Florin participant
  • participant Nitu Serban
    3-2
    Loghin Florin participant
  • participant Guluta Florin
    0-3
    Loghin Florin participant
  • csoport: Felső: 24
  • participant Lupsa Bogdan
    1-3
    Mihu Florin participant
  • participant Lupsa Bogdan
    2-3
    Iliuta Adrian participant
  • participant Mihu Florin
    1-3
    Iliuta Adrian participant
  • csoport: Felső: 23
  • participant Ene Florin
    0-3
    Tobosaru Gheorghe participant
  • participant Ene Florin
    1-3
    Mitrofan Petrică participant
  • participant Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Mitrofan Petrică participant
  • csoport: Felső: 22
  • participant Sursilov Constantin
    0-0
    Baltatu Marius participant
  • participant Sursilov Constantin
    0-0
    Grumeza Lucian participant
  • participant Baltatu Marius
    0-0
    Grumeza Lucian participant
  • csoport: Felső: 21
  • participant Damian Mircea
    1-3
    Constantin Cristina participant
  • participant Damian Mircea
    3-0
    Burghelea Florin participant
  • participant Constantin Cristina
    3-2
    Burghelea Florin participant
  • csoport: Felső: 20
  • participant Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Darjan Daniel participant
  • participant Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Caraus Sorin participant
  • participant Darjan Daniel
    3-1
    Caraus Sorin participant
  • csoport: Felső: 19
  • participant Ilie Octavian Marius
    2-3
    Dumitru Florin participant
  • participant Ilie Octavian Marius
    3-2
    Subtirelu Marius participant
  • participant Dumitru Florin
    3-1
    Subtirelu Marius participant
  • csoport: Felső: 18
  • participant Socaci Sorin
    3-0
    Manitiu Florin participant
  • participant Socaci Sorin
    3-1
    Preda Nicolae participant
  • participant Manitiu Florin
    3-2
    Preda Nicolae participant
  • csoport: Felső: 17
  • participant Morariu Marius
    3-2
    Vajda Ernő participant
  • participant Morariu Marius
    3-0
    Héja Zoltán participant
  • participant Vajda Ernő
    2-3
    Héja Zoltán participant
  • csoport: Felső: 16
  • participant Fülöp László
    2-3
    Botoc Ovidiu participant
  • participant Fülöp László
    3-1
    Vajeu Ionut participant
  • participant Botoc Ovidiu
    3-2
    Vajeu Ionut participant
  • csoport: Felső: 15
  • participant Bejan Alexandru
    2-3
    Iacob Gabriel participant
  • participant Bejan Alexandru
    1-3
    Canea Kocsis András participant
  • participant Iacob Gabriel
    3-2
    Canea Kocsis András participant
  • csoport: Felső: 14
  • participant Movileanu Neculae
    2-3
    Simion Silviu participant
  • participant Movileanu Neculae
    0-3
    Dramba Daniel Dumitru participant
  • participant Simion Silviu
    3-0
    Dramba Daniel Dumitru participant
  • csoport: Felső: 13
  • participant Bivolaru Stelian
    2-3
    Stoica Mihai participant
  • participant Bivolaru Stelian
    3-1
    Balaj Roland participant
  • participant Stoica Mihai
    3-0
    Balaj Roland participant
  • csoport: Felső: 12
  • participant Fülöp Attila
    3-1
    Gherman Romulus participant
  • participant Fülöp Attila
    3-0
    Losonczi Dénes participant
  • participant Gherman Romulus
    2-3
    Losonczi Dénes participant
  • csoport: Felső: 11
  • participant Kis István
    3-0
    Bedő József participant
  • participant Kis István
    1-3
    Huica Petre participant
  • participant Bedő József
    3-0
    Huica Petre participant
  • csoport: Felső: 10
  • participant Docan Cristian
    3-0
    Lőrincz Zoltán participant
  • participant Docan Cristian
    3-2
    Gheorghe Daniel participant
  • participant Lőrincz Zoltán
    3-0
    Gheorghe Daniel participant
  • csoport: Felső: 9
  • participant Tintas Adrian
    3-1
    Giosan Marcel participant
  • participant Tintas Adrian
    3-1
    Sterczer Sándor participant
  • participant Giosan Marcel
    3-2
    Sterczer Sándor participant
  • csoport: Felső: 8
  • participant Bucur Alin Adrian
    2-3
    Lazar Dumitru participant
  • participant Bucur Alin Adrian
    3-1
    Bozosan Petre participant
  • participant Lazar Dumitru
    3-1
    Bozosan Petre participant
  • csoport: Felső: 7
  • participant Fotia Iulian
    3-2
    Bucur Dan participant
  • participant Fotia Iulian
    1-3
    Mitar Marius Tiberiu participant
  • participant Bucur Dan
    1-3
    Mitar Marius Tiberiu participant
  • csoport: Felső: 6
  • participant Szivery Adrian
    3-0
    Dumitru George participant
  • participant Szivery Adrian
    3-0
    Panait Adrian participant
  • participant Dumitru George
    3-1
    Panait Adrian participant
  • csoport: Felső: 5
  • participant Radu Constantin
    3-0
    Bucsoiu Vlad participant
  • participant Radu Constantin
    3-1
    Cristea Virgil participant
  • participant Bucsoiu Vlad
    0-3
    Cristea Virgil participant
  • csoport: Felső: 4
  • participant Garaz Mircea
    3-0
    Carata Catalin participant
  • participant Garaz Mircea
    3-2
    Ciky Cornel participant
  • participant Carata Catalin
    3-2
    Ciky Cornel participant
  • csoport: Felső: 3
  • participant Vieru Costica
    0-3
    Balau Laurentiu participant
  • participant Vieru Costica
    3-0
    Tódor Csaba participant
  • participant Balau Laurentiu
    3-0
    Tódor Csaba participant
  • csoport: Felső: 2
  • participant Nicolescu Daniel
    1-3
    Lovász Vilmos participant
  • participant Nicolescu Daniel
    2-3
    Cristofor Razvan participant
  • participant Lovász Vilmos
    3-1
    Cristofor Razvan participant
  • csoport: Felső: 1
  • participant Chivu Cornel
    3-1
    Visan Victor participant
  • participant Chivu Cornel
    3-2
    Sandu Andrei participant
  • participant Visan Victor
    3-0
    Sandu Andrei participant
  • csoport: Alsó: 20
  • participant Popescu Apreotesei Mihai
    3-2
    Damian Mircea participant
  • participant Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Panait Adrian participant
  • participant Popescu Apreotesei Mihai
    0-3
    Mitar Marius Tiberiu participant
  • participant Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Ghitu Liviu participant
  • participant Damian Mircea
    3-2
    Panait Adrian participant
  • participant Damian Mircea
    3-0
    Mitar Marius Tiberiu participant
  • participant Damian Mircea
    3-2
    Ghitu Liviu participant
  • participant Panait Adrian
    3-1
    Mitar Marius Tiberiu participant
  • participant Panait Adrian
    3-2
    Ghitu Liviu participant
  • participant Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Ghitu Liviu participant
  • csoport: Alsó: 19
  • participant Sursilov Constantin
    3-2
    Bozosan Petre participant
  • participant Sursilov Constantin
    0-3
    Ilie Octavian Marius participant
  • participant Sursilov Constantin
    3-2
    Cristea Virgil participant
  • participant Sursilov Constantin
    3-2
    Marinescu Nelu participant
  • participant Bozosan Petre
    3-1
    Ilie Octavian Marius participant
  • participant Bozosan Petre
    0-3
    Cristea Virgil participant
  • participant Bozosan Petre
    3-1
    Marinescu Nelu participant
  • participant Ilie Octavian Marius
    3-1
    Cristea Virgil participant
  • participant Ilie Octavian Marius
    3-1
    Marinescu Nelu participant
  • participant Cristea Virgil
    3-0
    Marinescu Nelu participant
  • csoport: Alsó: 18
  • participant Ene Florin
    1-3
    Socaci Sorin participant
  • participant Ene Florin
    3-0
    Sterczer Sándor participant
  • participant Ene Florin
    1-3
    Ciky Cornel participant
  • participant Ene Florin
    3-0
    Dumitrescu Sorin participant
  • participant Socaci Sorin
    3-2
    Sterczer Sándor participant
  • participant Socaci Sorin
    3-2
    Ciky Cornel participant
  • participant Socaci Sorin
    3-0
    Dumitrescu Sorin participant
  • participant Sterczer Sándor
    3-1
    Ciky Cornel participant
  • participant Sterczer Sándor
    3-0
    Dumitrescu Sorin participant
  • participant Ciky Cornel
    3-0
    Dumitrescu Sorin participant
  • csoport: Alsó: 17
  • participant Morariu Marius
    3-2
    Lupsa Bogdan participant
  • participant Morariu Marius
    3-1
    Cristescu Cristian participant
  • participant Morariu Marius
    3-0
    Tódor Csaba participant
  • participant Morariu Marius
    3-1
    Gheorghe Daniel participant
  • participant Lupsa Bogdan
    3-2
    Cristescu Cristian participant
  • participant Lupsa Bogdan
    3-0
    Tódor Csaba participant
  • participant Lupsa Bogdan
    3-1
    Gheorghe Daniel participant
  • participant Cristescu Cristian
    1-3
    Tódor Csaba participant
  • participant Cristescu Cristian
    1-3
    Gheorghe Daniel participant
  • participant Tódor Csaba
    3-0
    Gheorghe Daniel participant
  • csoport: Alsó: 16
  • participant Nitu Serban
    3-2
    Cristofor Razvan participant
  • participant Nitu Serban
    3-0
    Huica Petre participant
  • participant Nitu Serban
    1-3
    Fülöp László participant
  • participant Nitu Serban
    3-2
    Malnerovici Daniel participant
  • participant Cristofor Razvan
    3-2
    Huica Petre participant
  • participant Cristofor Razvan
    1-3
    Fülöp László participant
  • participant Cristofor Razvan
    3-2
    Malnerovici Daniel participant
  • participant Huica Petre
    0-3
    Fülöp László participant
  • participant Huica Petre
    3-2
    Malnerovici Daniel participant
  • participant Fülöp László
    3-0
    Malnerovici Daniel participant
  • csoport: Alsó: 15
  • participant Bejan Alexandru
    2-3
    Losonczi Dénes participant
  • participant Bejan Alexandru
    3-1
    Petre Cristian participant
  • participant Bejan Alexandru
    3-1
    Dinu Gheorghe participant
  • participant Bejan Alexandru
    3-2
    Sandu Andrei participant
  • participant Losonczi Dénes
    3-0
    Petre Cristian participant
  • participant Losonczi Dénes
    0-3
    Dinu Gheorghe participant
  • participant Losonczi Dénes
    1-3
    Sandu Andrei participant
  • participant Petre Cristian
    1-3
    Dinu Gheorghe participant
  • participant Petre Cristian
    1-3
    Sandu Andrei participant
  • participant Dinu Gheorghe
    3-0
    Sandu Andrei participant
  • csoport: Alsó: 14
  • participant Codreanu Laurentiu
    3-1
    Visan Victor participant
  • participant Codreanu Laurentiu
    3-1
    Acriva Marian participant
  • participant Codreanu Laurentiu
    2-3
    Balaj Roland participant
  • participant Codreanu Laurentiu
    2-3
    Movileanu Neculae participant
  • participant Visan Victor
    3-0
    Acriva Marian participant
  • participant Visan Victor
    3-0
    Balaj Roland participant
  • participant Visan Victor
    1-3
    Movileanu Neculae participant
  • participant Acriva Marian
    1-3
    Balaj Roland participant
  • participant Acriva Marian
    3-1
    Movileanu Neculae participant
  • participant Balaj Roland
    1-3
    Movileanu Neculae participant
  • csoport: Alsó: 13
  • participant Lovász Vilmos
    2-3
    Bivolaru Stelian participant
  • participant Lovász Vilmos
    3-0
    Dramba Daniel Dumitru participant
  • participant Lovász Vilmos
    1-3
    Salavastru Petru participant
  • participant Lovász Vilmos
    3-1
    Vaszi Dénes participant
  • participant Bivolaru Stelian
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru participant
  • participant Bivolaru Stelian
    3-1
    Salavastru Petru participant
  • participant Bivolaru Stelian
    3-2
    Vaszi Dénes participant
  • participant Dramba Daniel Dumitru
    3-2
    Salavastru Petru participant
  • participant Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Vaszi Dénes participant
  • participant Salavastru Petru
    3-1
    Vaszi Dénes participant
  • csoport: Alsó: 12
  • participant Fülöp Attila
    3-1
    Canea Kocsis András participant
  • participant Fülöp Attila
    3-2
    Balau Laurentiu participant
  • participant Fülöp Attila
    3-2
    Botas Constantin participant
  • participant Fülöp Attila
    3-0
    Serban Leonard participant
  • participant Canea Kocsis András
    0-3
    Balau Laurentiu participant
  • participant Canea Kocsis András
    3-2
    Botas Constantin participant
  • participant Canea Kocsis András
    3-1
    Serban Leonard participant
  • participant Balau Laurentiu
    1-3
    Botas Constantin participant
  • participant Balau Laurentiu
    3-0
    Serban Leonard participant
  • participant Botas Constantin
    3-1
    Serban Leonard participant
  • csoport: Alsó: 11
  • participant Carata Catalin
    3-0
    Matei Dumitru participant
  • participant Carata Catalin
    1-3
    Kis István participant
  • participant Carata Catalin
    1-3
    Guluta Florin participant
  • participant Carata Catalin
    3-1
    Vajeu Ionut participant
  • participant Matei Dumitru
    0-3
    Kis István participant
  • participant Matei Dumitru
    2-3
    Guluta Florin participant
  • participant Matei Dumitru
    0-3
    Vajeu Ionut participant
  • participant Kis István
    3-2
    Guluta Florin participant
  • participant Kis István
    3-2
    Vajeu Ionut participant
  • participant Guluta Florin
    3-2
    Vajeu Ionut participant
  • csoport: Alsó: 10
  • participant Docan Cristian
    3-2
    Benyovszki Béla participant
  • participant Docan Cristian
    3-1
    Héja Zoltán participant
  • participant Docan Cristian
    3-1
    Mihu Florin participant
  • participant Docan Cristian
    3-0
    Bucsoiu Vlad participant
  • participant Benyovszki Béla
    0-3
    Héja Zoltán participant
  • participant Benyovszki Béla
    2-3
    Mihu Florin participant
  • participant Benyovszki Béla
    1-3
    Bucsoiu Vlad participant
  • participant Héja Zoltán
    0-3
    Mihu Florin participant
  • participant Héja Zoltán
    2-3
    Bucsoiu Vlad participant
  • participant Mihu Florin
    3-1
    Bucsoiu Vlad participant
  • csoport: Alsó: 9
  • participant Tintas Adrian
    3-2
    Tobosaru Gheorghe participant
  • participant Tintas Adrian
    3-1
    Preda Nicolae participant
  • participant Tintas Adrian
    3-2
    Ileanu Bogdan participant
  • participant Tintas Adrian
    3-0
    Dumitru George participant
  • participant Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Preda Nicolae participant
  • participant Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Ileanu Bogdan participant
  • participant Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Dumitru George participant
  • participant Preda Nicolae
    3-2
    Ileanu Bogdan participant
  • participant Preda Nicolae
    1-3
    Dumitru George participant
  • participant Ileanu Bogdan
    1-3
    Dumitru George participant
  • csoport: Alsó: 8
  • participant Bucur Dan
    3-0
    Bucur Alin Adrian participant
  • participant Bucur Dan
    0-3
    Trif Florin participant
  • participant Bucur Dan
    3-2
    Subtirelu Marius participant
  • participant Bucur Dan
    1-3
    Baltatu Marius participant
  • participant Bucur Alin Adrian
    3-1
    Trif Florin participant
  • participant Bucur Alin Adrian
    3-1
    Subtirelu Marius participant
  • participant Bucur Alin Adrian
    3-2
    Baltatu Marius participant
  • participant Trif Florin
    1-3
    Subtirelu Marius participant
  • participant Trif Florin
    1-3
    Baltatu Marius participant
  • participant Subtirelu Marius
    1-3
    Baltatu Marius participant
  • csoport: Alsó: 7
  • participant Fotia Iulian
    3-2
    Constantin Cristina participant
  • participant Fotia Iulian
    3-1
    Lazar Dumitru participant
  • participant Fotia Iulian
    3-1
    Barbos Florin participant
  • participant Fotia Iulian
    3-1
    Caraus Sorin participant
  • participant Constantin Cristina
    3-0
    Lazar Dumitru participant
  • participant Constantin Cristina
    3-2
    Barbos Florin participant
  • participant Constantin Cristina
    3-0
    Caraus Sorin participant
  • participant Lazar Dumitru
    3-2
    Barbos Florin participant
  • participant Lazar Dumitru
    3-0
    Caraus Sorin participant
  • participant Barbos Florin
    0-3
    Caraus Sorin participant
  • csoport: Alsó: 6
  • participant Burghelea Florin
    0-3
    Darjan Daniel participant
  • participant Burghelea Florin
    3-1
    Szivery Adrian participant
  • participant Burghelea Florin
    1-3
    Giosan Marcel participant
  • participant Burghelea Florin
    3-0
    Mihaila George participant
  • participant Darjan Daniel
    1-3
    Szivery Adrian participant
  • participant Darjan Daniel
    3-0
    Giosan Marcel participant
  • participant Darjan Daniel
    3-0
    Mihaila George participant
  • participant Szivery Adrian
    3-0
    Giosan Marcel participant
  • participant Szivery Adrian
    3-2
    Mihaila George participant
  • participant Giosan Marcel
    3-2
    Mihaila George participant
  • csoport: Alsó: 5
  • participant Dumitru Florin
    3-1
    Piper Petru participant
  • participant Dumitru Florin
    2-3
    Radu Constantin participant
  • participant Dumitru Florin
    3-0
    Grumeza Lucian participant
  • participant Dumitru Florin
    3-0
    Lőrincz Zoltán participant
  • participant Piper Petru
    3-1
    Radu Constantin participant
  • participant Piper Petru
    1-3
    Grumeza Lucian participant
  • participant Piper Petru
    1-3
    Lőrincz Zoltán participant
  • participant Radu Constantin
    3-1
    Grumeza Lucian participant
  • participant Radu Constantin
    3-2
    Lőrincz Zoltán participant
  • participant Grumeza Lucian
    1-3
    Lőrincz Zoltán participant
  • csoport: Alsó: 4
  • participant Garaz Mircea
    3-0
    Manitiu Florin participant
  • participant Garaz Mircea
    3-2
    Bedő József participant
  • participant Garaz Mircea
    3-1
    Mitrofan Petrică participant
  • participant Garaz Mircea
    3-0
    Ceobotaru Daniel participant
  • participant Manitiu Florin
    3-0
    Bedő József participant
  • participant Manitiu Florin
    1-3
    Mitrofan Petrică participant
  • participant Manitiu Florin
    3-1
    Ceobotaru Daniel participant
  • participant Bedő József
    3-0
    Mitrofan Petrică participant
  • participant Bedő József
    3-2
    Ceobotaru Daniel participant
  • participant Mitrofan Petrică
    3-0
    Ceobotaru Daniel participant
  • csoport: Alsó: 3
  • participant Vieru Costica
    3-1
    Iliuta Adrian participant
  • participant Vieru Costica
    3-0
    Vajda Ernő participant
  • participant Vieru Costica
    3-0
    Dragos Marian participant
  • participant Vieru Costica
    3-0
    Gherman Romulus participant
  • participant Iliuta Adrian
    0-3
    Vajda Ernő participant
  • participant Iliuta Adrian
    2-3
    Dragos Marian participant
  • participant Iliuta Adrian
    3-2
    Gherman Romulus participant
  • participant Vajda Ernő
    3-1
    Dragos Marian participant
  • participant Vajda Ernő
    3-0
    Gherman Romulus participant
  • participant Dragos Marian
    1-3
    Gherman Romulus participant
  • csoport: Alsó: 2
  • participant Nicolescu Daniel
    3-1
    Loghin Florin participant
  • participant Nicolescu Daniel
    2-3
    Botoc Ovidiu participant
  • participant Nicolescu Daniel
    3-2
    Stoica Mihai participant
  • participant Nicolescu Daniel
    3-0
    Bucur Mario participant
  • participant Loghin Florin
    0-3
    Botoc Ovidiu participant
  • participant Loghin Florin
    3-1
    Stoica Mihai participant
  • participant Loghin Florin
    3-1
    Bucur Mario participant
  • participant Botoc Ovidiu
    1-3
    Stoica Mihai participant
  • participant Botoc Ovidiu
    2-3
    Bucur Mario participant
  • participant Stoica Mihai
    3-0
    Bucur Mario participant
  • csoport: Alsó: 1
  • participant Iacob Gabriel
    2-3
    Chivu Cornel participant
  • participant Iacob Gabriel
    3-0
    Simion Silviu participant
  • participant Iacob Gabriel
    3-0
    Ipate Virgil participant
  • participant Iacob Gabriel
    3-0
    Lupescu Nicolae participant
  • participant Chivu Cornel
    3-1
    Simion Silviu participant
  • participant Chivu Cornel
    2-3
    Ipate Virgil participant
  • participant Chivu Cornel
    3-2
    Lupescu Nicolae participant
  • participant Simion Silviu
    3-0
    Ipate Virgil participant
  • participant Simion Silviu
    3-0
    Lupescu Nicolae participant
  • participant Ipate Virgil
    3-0
    Lupescu Nicolae participant
  • csoport: Alsó: 1 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 1
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Iacob Gabriel 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • 2
    Chivu Cornel 
    3-2
     
    3-1
    2-3
    3-2
     
    3
  • 3
    Simion Silviu 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
     
    2
  • 4
    Ipate Virgil 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
     
    2
  • 5
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 1 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Chivu Cornel
    Lupescu Nicolae
     
     
     
     
     
      3-2
  • 2.
    3 - 4.
    Simion Silviu
    Ipate Virgil
     
     
     
     
     
      3-0
  • 3.
    1 - 5.
    Iacob Gabriel
    Lupescu Nicolae
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Chivu Cornel
    Simion Silviu
     
     
     
     
     
     
  • 5.
    1 - 4.
    Iacob Gabriel
    Ipate Virgil
     
     
     
     
     
      3-0
  • 6.
    3 - 5.
    Simion Silviu
    Lupescu Nicolae
     
     
     
     
     
      3-0
  • 7.
    2 - 4.
    Chivu Cornel
    Ipate Virgil
     
     
     
     
     
      2-3
  • 8.
    1 - 3.
    Iacob Gabriel
    Simion Silviu
     
     
     
     
     
      3-0
  • 9.
    4 - 5.
    Ipate Virgil
    Lupescu Nicolae
     
     
     
     
     
      3-0
  • 10.
    1 - 2.
    Iacob Gabriel
    Chivu Cornel
     
     
     
     
     
      2-3
  • csoport: Alsó: 2 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 2
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Nicolescu Daniel 
     
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
     
    3
  • 2
    Loghin Florin 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • 3
    Botoc Ovidiu 
    3-2
    3-0
     
    1-3
    2-3
     
    2
  • 4
    Stoica Mihai 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
     
    2
  • 5
    Bucur Mario 
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
     
    1
  • csoport: Alsó: 2 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Loghin Florin
    Bucur Mario
     
     
     
     
     
     
  • 2.
    3 - 4.
    Botoc Ovidiu
    Stoica Mihai
     
     
     
     
     
      1-3
  • 3.
    1 - 5.
    Nicolescu Daniel
    Bucur Mario
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Loghin Florin
    Botoc Ovidiu
     
     
     
     
     
      0-3
  • 5.
    1 - 4.
    Nicolescu Daniel
    Stoica Mihai
     
     
     
     
     
      3-2
  • 6.
    3 - 5.
    Botoc Ovidiu
    Bucur Mario
     
     
     
     
     
      2-3
  • 7.
    2 - 4.
    Loghin Florin
    Stoica Mihai
     
     
     
     
     
     
  • 8.
    1 - 3.
    Nicolescu Daniel
    Botoc Ovidiu
     
     
     
     
     
      2-3
  • 9.
    4 - 5.
    Stoica Mihai
    Bucur Mario
     
     
     
     
     
      3-0
  • 10.
    1 - 2.
    Nicolescu Daniel
    Loghin Florin
     
     
     
     
     
     
  • csoport: Alsó: 3 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 3
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Vieru Costica 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
     
    4
  • 2
    Iliuta Adrian 
    1-3
     
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • 3
    Vajda Ernő 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
     
    3
  • 4
    Dragos Marian 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    1-3
     
    1
  • 5
    Gherman Romulus 
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
     
     
    1
  • csoport: Alsó: 3 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Iliuta Adrian
    Gherman Romulus
     
     
     
     
     
      3-2
  • 2.
    3 - 4.
    Vajda Ernő
    Dragos Marian
     
     
     
     
     
     
  • 3.
    1 - 5.
    Vieru Costica
    Gherman Romulus
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Iliuta Adrian
    Vajda Ernő
     
     
     
     
     
      0-3
  • 5.
    1 - 4.
    Vieru Costica
    Dragos Marian
     
     
     
     
     
      3-0
  • 6.
    3 - 5.
    Vajda Ernő
    Gherman Romulus
     
     
     
     
     
      3-0
  • 7.
    2 - 4.
    Iliuta Adrian
    Dragos Marian
     
     
     
     
     
      2-3
  • 8.
    1 - 3.
    Vieru Costica
    Vajda Ernő
     
     
     
     
     
      3-0
  • 9.
    4 - 5.
    Dragos Marian
    Gherman Romulus
     
     
     
     
     
      1-3
  • 10.
    1 - 2.
    Vieru Costica
    Iliuta Adrian
     
     
     
     
     
     
  • csoport: Alsó: 4 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 4
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Garaz Mircea 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
     
    4
  • 2
    Manitiu Florin 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    3-1
     
    2
  • 3
    Bedő József 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-2
     
    2
  • 4
    Mitrofan Petrică 
    1-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
     
    2
  • 5
    Ceobotaru Daniel 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 4 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Manitiu Florin
    Ceobotaru Daniel
     
     
     
     
     
     
  • 2.
    3 - 4.
    Bedő József
    Mitrofan Petrică
     
     
     
     
     
      3-0
  • 3.
    1 - 5.
    Garaz Mircea
    Ceobotaru Daniel
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Manitiu Florin
    Bedő József
     
     
     
     
     
      3-0
  • 5.
    1 - 4.
    Garaz Mircea
    Mitrofan Petrică
     
     
     
     
     
     
  • 6.
    3 - 5.
    Bedő József
    Ceobotaru Daniel
     
     
     
     
     
      3-2
  • 7.
    2 - 4.
    Manitiu Florin
    Mitrofan Petrică
     
     
     
     
     
      1-3
  • 8.
    1 - 3.
    Garaz Mircea
    Bedő József
     
     
     
     
     
      3-2
  • 9.
    4 - 5.
    Mitrofan Petrică
    Ceobotaru Daniel
     
     
     
     
     
      3-0
  • 10.
    1 - 2.
    Garaz Mircea
    Manitiu Florin
     
     
     
     
     
      3-0
  • csoport: Alsó: 5 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 5
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Dumitru Florin 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
     
    3
  • 2
    Piper Petru 
    1-3
     
    3-1
    1-3
    1-3
     
    1
  • 3
    Radu Constantin 
    3-2
    1-3
     
    3-1
    3-2
     
    3
  • 4
    Grumeza Lucian 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    1-3
     
    1
  • 5
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
     
     
    2
  • csoport: Alsó: 5 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Piper Petru
    Lőrincz Zoltán
     
     
     
     
     
      1-3
  • 2.
    3 - 4.
    Radu Constantin
    Grumeza Lucian
     
     
     
     
     
     
  • 3.
    1 - 5.
    Dumitru Florin
    Lőrincz Zoltán
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Piper Petru
    Radu Constantin
     
     
     
     
     
     
  • 5.
    1 - 4.
    Dumitru Florin
    Grumeza Lucian
     
     
     
     
     
      3-0
  • 6.
    3 - 5.
    Radu Constantin
    Lőrincz Zoltán
     
     
     
     
     
      3-2
  • 7.
    2 - 4.
    Piper Petru
    Grumeza Lucian
     
     
     
     
     
      1-3
  • 8.
    1 - 3.
    Dumitru Florin
    Radu Constantin
     
     
     
     
     
      2-3
  • 9.
    4 - 5.
    Grumeza Lucian
    Lőrincz Zoltán
     
     
     
     
     
      1-3
  • 10.
    1 - 2.
    Dumitru Florin
    Piper Petru
     
     
     
     
     
     
  • csoport: Alsó: 6 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 6
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Burghelea Florin 
     
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
     
    2
  • 2
    Darjan Daniel 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
     
    3
  • 3
    Szivery Adrian 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-2
     
    3
  • 4
    Giosan Marcel 
    3-1
    0-3
    0-3
     
    3-2
     
    2
  • 5
    Mihaila George 
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 6 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Darjan Daniel
    Mihaila George
     
     
     
     
     
      3-0
  • 2.
    3 - 4.
    Szivery Adrian
    Giosan Marcel
     
     
     
     
     
      3-0
  • 3.
    1 - 5.
    Burghelea Florin
    Mihaila George
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Darjan Daniel
    Szivery Adrian
     
     
     
     
     
      1-3
  • 5.
    1 - 4.
    Burghelea Florin
    Giosan Marcel
     
     
     
     
     
      1-3
  • 6.
    3 - 5.
    Szivery Adrian
    Mihaila George
     
     
     
     
     
      3-2
  • 7.
    2 - 4.
    Darjan Daniel
    Giosan Marcel
     
     
     
     
     
      3-0
  • 8.
    1 - 3.
    Burghelea Florin
    Szivery Adrian
     
     
     
     
     
     
  • 9.
    4 - 5.
    Giosan Marcel
    Mihaila George
     
     
     
     
     
      3-2
  • 10.
    1 - 2.
    Burghelea Florin
    Darjan Daniel
     
     
     
     
     
      0-3
  • csoport: Alsó: 7 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 7
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Fotia Iulian 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
     
    4
  • 2
    Constantin Cristina 
    2-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
     
    3
  • 3
    Lazar Dumitru 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
     
    2
  • 4
    Barbos Florin 
    1-3
    2-3
    2-3
     
    0-3
     
    0
  • 5
    Caraus Sorin 
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
     
    1
  • csoport: Alsó: 7 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Constantin Cristina
    Caraus Sorin
     
     
     
     
     
      3-0
  • 2.
    3 - 4.
    Lazar Dumitru
    Barbos Florin
     
     
     
     
     
      3-2
  • 3.
    1 - 5.
    Fotia Iulian
    Caraus Sorin
     
     
     
     
     
     
  • 4.
    2 - 3.
    Constantin Cristina
    Lazar Dumitru
     
     
     
     
     
      3-0
  • 5.
    1 - 4.
    Fotia Iulian
    Barbos Florin
     
     
     
     
     
     
  • 6.
    3 - 5.
    Lazar Dumitru
    Caraus Sorin
     
     
     
     
     
      3-0
  • 7.
    2 - 4.
    Constantin Cristina
    Barbos Florin
     
     
     
     
     
      3-2
  • 8.
    1 - 3.
    Fotia Iulian
    Lazar Dumitru
     
     
     
     
     
     
  • 9.
    4 - 5.
    Barbos Florin
    Caraus Sorin
     
     
     
     
     
      0-3
  • 10.
    1 - 2.
    Fotia Iulian
    Constantin Cristina
     
     
     
     
     
      3-2
  • csoport: Alsó: 8 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 8
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Bucur Dan 
     
    3-0
    0-3
    3-2
    1-3
     
    2
  • 2
    Bucur Alin Adrian 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-2
     
    3
  • 3
    Trif Florin 
    3-0
    1-3
     
    1-3
    1-3
     
    1
  • 4
    Subtirelu Marius 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    1-3
     
    1
  • 5
    Baltatu Marius 
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
     
     
    3
  • csoport: Alsó: 8 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Bucur Alin Adrian
    Baltatu Marius
     
     
     
     
     
      3-2
  • 2.
    3 - 4.
    Trif Florin
    Subtirelu Marius
     
     
     
     
     
      1-3
  • 3.
    1 - 5.
    Bucur Dan
    Baltatu Marius
     
     
     
     
     
      1-3
  • 4.
    2 - 3.
    Bucur Alin Adrian
    Trif Florin
     
     
     
     
     
     
  • 5.
    1 - 4.
    Bucur Dan
    Subtirelu Marius
     
     
     
     
     
      3-2
  • 6.
    3 - 5.
    Trif Florin
    Baltatu Marius
     
     
     
     
     
      1-3
  • 7.
    2 - 4.
    Bucur Alin Adrian
    Subtirelu Marius
     
     
     
     
     
     
  • 8.
    1 - 3.
    Bucur Dan
    Trif Florin
     
     
     
     
     
      0-3
  • 9.
    4 - 5.
    Subtirelu Marius
    Baltatu Marius
     
     
     
     
     
      1-3
  • 10.
    1 - 2.
    Bucur Dan
    Bucur Alin Adrian
     
     
     
     
     
      3-0
  • csoport: Alsó: 9 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 9
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Tintas Adrian 
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
     
    4
  • 2
    Tobosaru Gheorghe 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
     
    3
  • 3
    Preda Nicolae 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1-3
     
    1
  • 4
    Ileanu Bogdan 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
     
    0
  • 5
    Dumitru George 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
     
     
    2
  • csoport: Alsó: 9 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Tobosaru Gheorghe
    Dumitru George
     
     
     
     
     
     
  • 2.
    3 - 4.
    Preda Nicolae
    Ileanu Bogdan
     
     
     
     
     
      3-2
  • 3.
    1 - 5.
    Tintas Adrian
    Dumitru George
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Tobosaru Gheorghe
    Preda Nicolae
     
     
     
     
     
      3-2
  • 5.
    1 - 4.
    Tintas Adrian
    Ileanu Bogdan
     
     
     
     
     
      3-2
  • 6.
    3 - 5.
    Preda Nicolae
    Dumitru George
     
     
     
     
     
      1-3
  • 7.
    2 - 4.
    Tobosaru Gheorghe
    Ileanu Bogdan
     
     
     
     
     
      3-0
  • 8.
    1 - 3.
    Tintas Adrian
    Preda Nicolae
     
     
     
     
     
     
  • 9.
    4 - 5.
    Ileanu Bogdan
    Dumitru George
     
     
     
     
     
      1-3
  • 10.
    1 - 2.
    Tintas Adrian
    Tobosaru Gheorghe
     
     
     
     
     
      3-2
  • csoport: Alsó: 10 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 10
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Docan Cristian 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
     
    4
  • 2
    Benyovszki Béla 
    2-3
     
    0-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • 3
    Héja Zoltán 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    2-3
     
    1
  • 4
    Mihu Florin 
    1-3
    3-2
    3-0
     
    3-1
     
    3
  • 5
    Bucsoiu Vlad 
    0-3
    3-1
    3-2
    1-3
     
     
    2
  • csoport: Alsó: 10 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Benyovszki Béla
    Bucsoiu Vlad
     
     
     
     
     
      1-3
  • 2.
    3 - 4.
    Héja Zoltán
    Mihu Florin
     
     
     
     
     
      0-3
  • 3.
    1 - 5.
    Docan Cristian
    Bucsoiu Vlad
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Benyovszki Béla
    Héja Zoltán
     
     
     
     
     
      0-3
  • 5.
    1 - 4.
    Docan Cristian
    Mihu Florin
     
     
     
     
     
     
  • 6.
    3 - 5.
    Héja Zoltán
    Bucsoiu Vlad
     
     
     
     
     
      2-3
  • 7.
    2 - 4.
    Benyovszki Béla
    Mihu Florin
     
     
     
     
     
      2-3
  • 8.
    1 - 3.
    Docan Cristian
    Héja Zoltán
     
     
     
     
     
     
  • 9.
    4 - 5.
    Mihu Florin
    Bucsoiu Vlad
     
     
     
     
     
     
  • 10.
    1 - 2.
    Docan Cristian
    Benyovszki Béla
     
     
     
     
     
      3-2
  • csoport: Alsó: 11 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 11
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Carata Catalin 
     
    3-0
    1-3
    1-3
    3-1
     
    2
  • 2
    Matei Dumitru 
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • 3
    Kis István 
    3-1
    3-0
     
    3-2
    3-2
     
    4
  • 4
    Guluta Florin 
    3-1
    3-2
    2-3
     
    3-2
     
    3
  • 5
    Vajeu Ionut 
    1-3
    3-0
    2-3
    2-3
     
     
    1
  • csoport: Alsó: 11 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Matei Dumitru
    Vajeu Ionut
     
     
     
     
     
      0-3
  • 2.
    3 - 4.
    Kis István
    Guluta Florin
     
     
     
     
     
      3-2
  • 3.
    1 - 5.
    Carata Catalin
    Vajeu Ionut
     
     
     
     
     
     
  • 4.
    2 - 3.
    Matei Dumitru
    Kis István
     
     
     
     
     
      0-3
  • 5.
    1 - 4.
    Carata Catalin
    Guluta Florin
     
     
     
     
     
      1-3
  • 6.
    3 - 5.
    Kis István
    Vajeu Ionut
     
     
     
     
     
      3-2
  • 7.
    2 - 4.
    Matei Dumitru
    Guluta Florin
     
     
     
     
     
      2-3
  • 8.
    1 - 3.
    Carata Catalin
    Kis István
     
     
     
     
     
      1-3
  • 9.
    4 - 5.
    Guluta Florin
    Vajeu Ionut
     
     
     
     
     
      3-2
  • 10.
    1 - 2.
    Carata Catalin
    Matei Dumitru
     
     
     
     
     
      3-0
  • csoport: Alsó: 12 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 12
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
     
    4
  • 2
    Canea Kocsis András 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • 3
    Balau Laurentiu 
    2-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
     
    2
  • 4
    Botas Constantin 
    2-3
    2-3
    3-1
     
    3-1
     
    2
  • 5
    Serban Leonard 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 12 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Canea Kocsis András
    Serban Leonard
     
     
     
     
     
     
  • 2.
    3 - 4.
    Balau Laurentiu
    Botas Constantin
     
     
     
     
     
      1-3
  • 3.
    1 - 5.
    Fülöp Attila
    Serban Leonard
     
     
     
     
     
      3-0
  • 4.
    2 - 3.
    Canea Kocsis András
    Balau Laurentiu
     
     
     
     
     
      0-3
  • 5.
    1 - 4.
    Fülöp Attila
    Botas Constantin
     
     
     
     
     
      3-2
  • 6.
    3 - 5.
    Balau Laurentiu
    Serban Leonard
     
     
     
     
     
      3-0
  • 7.
    2 - 4.
    Canea Kocsis András
    Botas Constantin
     
     
     
     
     
      3-2
  • 8.
    1 - 3.
    Fülöp Attila
    Balau Laurentiu
     
     
     
     
     
      3-2
  • 9.
    4 - 5.
    Botas Constantin
    Serban Leonard
     
     
     
     
     
     
  • 10.
    1 - 2.
    Fülöp Attila
    Canea Kocsis András
     
     
     
     
     
     
  • csoport: Alsó: 13 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 13
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
     
    2
  • 2
    Bivolaru Stelian 
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3-2
     
    4
  • 3
    Dramba Daniel Dumitru 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
     
    2
  • 4
    Salavastru Petru 
    3-1
    1-3
    2-3
     
    3-1
     
    2
  • 5
    Vaszi Dénes 
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 13 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Bivolaru Stelian
    Vaszi Dénes
     
     
     
     
     
      3-2
  • 2.
    3 - 4.
    Dramba Daniel Dumitru
    Salavastru Petru
     
     
     
     
     
      3-2
  • 3.
    1 - 5.
    Lovász Vilmos
    Vaszi Dénes
     
     
     
     
     
     
  • 4.
    2 - 3.
    Bivolaru Stelian
    Dramba Daniel Dumitru
     
     
     
     
     
      3-2
  • 5.
    1 - 4.
    Lovász Vilmos
    Salavastru Petru
     
     
     
     
     
      1-3
  • 6.
    3 - 5.
    Dramba Daniel Dumitru
    Vaszi Dénes
     
     
     
     
     
      3-0
  • 7.
    2 - 4.
    Bivolaru Stelian
    Salavastru Petru
     
     
     
     
     
     
  • 8.
    1 - 3.
    Lovász Vilmos
    Dramba Daniel Dumitru
     
     
     
     
     
      3-0
  • 9.
    4 - 5.
    Salavastru Petru
    Vaszi Dénes
     
     
     
     
     
     
  • 10.
    1 - 2.
    Lovász Vilmos
    Bivolaru Stelian
     
     
     
     
     
      2-3
  • csoport: Alsó: 14 - Eredmények
  •  
    csoport: Alsó: 14
     
     
     
     
     
     
     
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
     
    Nyert
  • 1
    Codreanu Laurentiu 
     
    3-1
    3-1
    2-3
    2-3
     
    2
  • 2
    Visan Victor 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
     
    2
  • 3
    Acriva Marian 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
     
    1
  • 4
    Balaj Roland 
    3-2
    0-3
    3-1
     
    1-3
     
    2
  • 5
    Movileanu Neculae 
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
     
     
    3
  • csoport: Alsó: 14 - Mérkőzések
  •  
    P1-P2
    Nr. Asztal
    Dátum
    Név
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Eredmény
  • 1.
    2 - 5.
    Visan Victor
    Movileanu Neculae
     
     
     
     
     
      1-3
  • 2.
    3 - 4.
    Acriva Marian
    Balaj Roland
     
     
     
     
     
      1-3
  • 3.
    1 - 5.
    Codreanu Laurentiu
    Movileanu Neculae
     
     
     
     
     
      2-3
  • 4.
    2 - 3.
    Visan Victor
    Acriva Marian
     
     
     
     
     
      3-0
  • 5.
    1 - 4.
    Codreanu Laurentiu
    Balaj Roland