Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Open

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Open

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Open

Ország: Románia Város: Târgu Mureş Helyszín: Sala Sporturilor Târgu Mureş Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 14, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: September 15, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Ciobanu Daniel
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Feher Robert
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Páll József Attila
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Boicu Gabriel
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Feher Robert
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Páll József Attila
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Boicu Gabriel
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Feher Robert
  • Szakáli Csaba
    2-3
    Páll József Attila
  • Szakáli Csaba
    0-3
    Boicu Gabriel
  • Feher Robert
    1-3
    Páll József Attila
  • Feher Robert
    3-0
    Boicu Gabriel
  • Páll József Attila
    0-3
    Boicu Gabriel
  • csoport: 2
  • Kaposta Victor
    3-0
    Farkas Bence
  • Kaposta Victor
    3-1
    Groza Florin
  • Kaposta Victor
    3-1
    Badaluta Marian
  • Kaposta Victor
    3-1
    Tintas Adrian
  • Farkas Bence
    0-3
    Groza Florin
  • Farkas Bence
    0-3
    Badaluta Marian
  • Farkas Bence
    1-3
    Tintas Adrian
  • Groza Florin
    3-0
    Badaluta Marian
  • Groza Florin
    3-2
    Tintas Adrian
  • Badaluta Marian
    0-3
    Tintas Adrian
  • csoport: 3
  • Butura Vasile
    2-3
    Májai Lehel
  • Butura Vasile
    2-3
    Butnaru Madalina
  • Butura Vasile
    3-0
    Szántó Lajos
  • Butura Vasile
    3-0
    Joldes Adrian
  • Butura Vasile
    3-0
    Nemes Mihai
  • Májai Lehel
    3-1
    Butnaru Madalina
  • Májai Lehel
    3-0
    Szántó Lajos
  • Májai Lehel
    3-0
    Joldes Adrian
  • Májai Lehel
    3-0
    Nemes Mihai
  • Butnaru Madalina
    3-2
    Szántó Lajos
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Joldes Adrian
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Nemes Mihai
  • Szántó Lajos
    3-1
    Joldes Adrian
  • Szántó Lajos
    3-0
    Nemes Mihai
  • Joldes Adrian
    3-0
    Nemes Mihai
  • csoport: 4
  • Husa Gelu
    2-3
    Ploscaru Bogdan
  • Husa Gelu
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • Husa Gelu
    3-0
    Dospinescu George
  • Husa Gelu
    3-1
    Radu Constantin
  • Husa Gelu
    3-0
    Roman Sabin Adrian
  • Ploscaru Bogdan
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Ploscaru Bogdan
    3-1
    Dospinescu George
  • Ploscaru Bogdan
    1-3
    Radu Constantin
  • Ploscaru Bogdan
    3-1
    Roman Sabin Adrian
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Dospinescu George
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Radu Constantin
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Roman Sabin Adrian
  • Dospinescu George
    1-3
    Radu Constantin
  • Dospinescu George
    3-0
    Roman Sabin Adrian
  • Radu Constantin
    3-0
    Roman Sabin Adrian
  • csoport: 5
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Kincses József
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Jánosi Attila
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Weiss Simona
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Morariu Marius
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Marginean Mihai
  • Kincses József
    3-1
    Jánosi Attila
  • Kincses József
    1-3
    Weiss Simona
  • Kincses József
    3-0
    Morariu Marius
  • Kincses József
    3-0
    Marginean Mihai
  • Jánosi Attila
    3-1
    Weiss Simona
  • Jánosi Attila
    3-2
    Morariu Marius
  • Jánosi Attila
    3-2
    Marginean Mihai
  • Weiss Simona
    3-1
    Morariu Marius
  • Weiss Simona
    3-0
    Marginean Mihai
  • Morariu Marius
    3-0
    Marginean Mihai
  • csoport: 6
  • MARCU Vasile
    3-0
    Tamas Szilárd
  • MARCU Vasile
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • MARCU Vasile
    2-3
    Comsa Dan
  • MARCU Vasile
    3-1
    Bucur Dan
  • MARCU Vasile
    3-0
    Nemes Dan
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Comsa Dan
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Bucur Dan
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Nemes Dan
  • Pralea Marius Dan
    3-0
    Comsa Dan
  • Pralea Marius Dan
    3-0
    Bucur Dan
  • Pralea Marius Dan
    3-0
    Nemes Dan
  • Comsa Dan
    3-2
    Bucur Dan
  • Comsa Dan
    3-0
    Nemes Dan
  • Bucur Dan
    3-0
    Nemes Dan
  • csoport: 7
  • Motorga Dorin
    3-0
    Beches Andrei
  • Motorga Dorin
    1-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Motorga Dorin
    3-0
    Urzica Ioan
  • Motorga Dorin
    3-1
    Spaller Tiberiu
  • Motorga Dorin
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Beches Andrei
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Beches Andrei
    3-0
    Urzica Ioan
  • Beches Andrei
    3-1
    Spaller Tiberiu
  • Beches Andrei
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Kántor Imre Zoltán
    3-2
    Urzica Ioan
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Spaller Tiberiu
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Urzica Ioan
    0-3
    Spaller Tiberiu
  • Urzica Ioan
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Chibulcutean Ioan
  • csoport: 8
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Gecse Alpár
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Chira Angel
  • Ciobanu Gabriel
    2-3
    Barbulescu Dan
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Susan Mircea
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Daniel Istvan Sr
  • Gecse Alpár
    3-0
    Chira Angel
  • Gecse Alpár
    0-3
    Barbulescu Dan
  • Gecse Alpár
    3-0
    Susan Mircea
  • Gecse Alpár
    3-0
    Daniel Istvan Sr
  • Chira Angel
    0-3
    Barbulescu Dan
  • Chira Angel
    0-3
    Susan Mircea
  • Chira Angel
    0-3
    Daniel Istvan Sr
  • Barbulescu Dan
    3-0
    Susan Mircea
  • Barbulescu Dan
    3-1
    Daniel Istvan Sr
  • Susan Mircea
    1-3
    Daniel Istvan Sr
  • csoport: 9
  • Ursulean Vasile
    1-3
    Orha Andrei
  • Ursulean Vasile
    3-1
    Decean Darian
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Ursulean Vasile
    3-1
    Chiriac Marius
  • Ursulean Vasile
    1-3
    Szabó Tamás
  • Orha Andrei
    3-0
    Decean Darian
  • Orha Andrei
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Orha Andrei
    3-0
    Chiriac Marius
  • Orha Andrei
    3-1
    Szabó Tamás
  • Decean Darian
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Decean Darian
    3-2
    Chiriac Marius
  • Decean Darian
    0-3
    Szabó Tamás
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Chiriac Marius
  • Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    Szabó Tamás
  • Chiriac Marius
    2-3
    Szabó Tamás
  • csoport: 10
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Babics Tamas
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Barac Marius
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Fülöp Attila
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Grif Maria
  • Babics Tamas
    3-2
    Barac Marius
  • Babics Tamas
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Babics Tamas
    3-0
    Fülöp Attila
  • Babics Tamas
    3-1
    Grif Maria
  • Barac Marius
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Barac Marius
    3-1
    Fülöp Attila
  • Barac Marius
    3-2
    Grif Maria
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Fülöp Attila
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Grif Maria
  • Fülöp Attila
    2-3
    Grif Maria
  • csoport: 11
  • Migea Cornel
    3-2
    Preda Ionut
  • Migea Cornel
    3-0
    Cindea Cristian
  • Migea Cornel
    3-0
    Veres János
  • Migea Cornel
    3-1
    Chibulcutean Bogdan
  • Migea Cornel
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Preda Ionut
    1-3
    Cindea Cristian
  • Preda Ionut
    3-0
    Veres János
  • Preda Ionut
    3-2
    Chibulcutean Bogdan
  • Preda Ionut
    3-2
    Sicoe Ioan
  • Cindea Cristian
    3-0
    Veres János
  • Cindea Cristian
    3-0
    Chibulcutean Bogdan
  • Cindea Cristian
    1-3
    Sicoe Ioan
  • Veres János
    3-0
    Chibulcutean Bogdan
  • Veres János
    1-3
    Sicoe Ioan
  • Chibulcutean Bogdan
    3-0
    Sicoe Ioan
  • csoport: 12
  • László Levente
    3-1
    Parcalab Mihai
  • László Levente
    3-1
    Chira Camelia
  • László Levente
    3-2
    Peta Octavian
  • László Levente
    3-2
    Manitiu Florin
  • László Levente
    3-0
    Weisz Zsófia
  • Parcalab Mihai
    1-3
    Chira Camelia
  • Parcalab Mihai
    3-2
    Peta Octavian
  • Parcalab Mihai
    0-3
    Manitiu Florin
  • Parcalab Mihai
    1-3
    Weisz Zsófia
  • Chira Camelia
    2-3
    Peta Octavian
  • Chira Camelia
    3-2
    Manitiu Florin
  • Chira Camelia
    3-2
    Weisz Zsófia
  • Peta Octavian
    2-3
    Manitiu Florin
  • Peta Octavian
    3-0
    Weisz Zsófia
  • Manitiu Florin
    3-2
    Weisz Zsófia
  • csoport: 1
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Radu Constantin
  • Kántor Imre Zoltán
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Radu Constantin
  • Pralea Marius Dan
    2-3
    Radu Constantin
  • csoport: 2
  • Kaposta Victor
    3-2
    Ciobanu Gabriel
  • Kaposta Victor
    3-1
    Beches Andrei
  • Kaposta Victor
    3-1
    Weiss Simona
  • Ciobanu Gabriel
    2-3
    Beches Andrei
  • Ciobanu Gabriel
    0-3
    Weiss Simona
  • Beches Andrei
    3-2
    Weiss Simona
  • csoport: 3
  • Májai Lehel
    3-0
    Szabó Tamás
  • Májai Lehel
    3-2
    Gecse Alpár
  • Májai Lehel
    1-3
    Comsa Dan
  • Szabó Tamás
    3-1
    Gecse Alpár
  • Szabó Tamás
    3-0
    Comsa Dan
  • Gecse Alpár
    3-2
    Comsa Dan
  • csoport: 4
  • Ploscaru Bogdan
    0-3
    Dabacan Dorin
  • Ploscaru Bogdan
    3-1
    Ursulean Vasile
  • Ploscaru Bogdan
    3-1
    Spaller Tiberiu
  • Dabacan Dorin
    2-3
    Ursulean Vasile
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Spaller Tiberiu
  • Ursulean Vasile
    1-3
    Spaller Tiberiu
  • csoport: 5
  • Kincses József
    3-0
    Cindea Cristian
  • Kincses József
    3-0
    Barac Marius
  • Kincses József
    3-0
    Daniel Istvan Sr
  • Cindea Cristian
    3-2
    Barac Marius
  • Cindea Cristian
    2-3
    Daniel Istvan Sr
  • Barac Marius
    2-3
    Daniel Istvan Sr
  • csoport: 6
  • MARCU Vasile
    3-1
    Chira Camelia
  • MARCU Vasile
    3-2
    Preda Ionut
  • MARCU Vasile
    3-2
    Decean Darian
  • Chira Camelia
    2-3
    Preda Ionut
  • Chira Camelia
    2-3
    Decean Darian
  • Preda Ionut
    3-0
    Decean Darian
  • csoport: 7
  • Motorga Dorin
    0-3
    Dénes Ferenc
  • Motorga Dorin
    3-0
    Manitiu Florin
  • Motorga Dorin
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Manitiu Florin
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Manitiu Florin
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • csoport: 8
  • Barbulescu Dan
    0-3
    Groza Florin
  • Barbulescu Dan
    3-1
    Boicu Gabriel
  • Barbulescu Dan
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Groza Florin
    3-0
    Boicu Gabriel
  • Groza Florin
    3-1
    Sicoe Ioan
  • Boicu Gabriel
    3-2
    Sicoe Ioan
  • csoport: 9
  • Orha Andrei
    3-0
    Butnaru Madalina
  • Orha Andrei
    3-2
    Tintas Adrian
  • Orha Andrei
    1-3
    Peta Octavian
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Tintas Adrian
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Peta Octavian
  • Tintas Adrian
    0-3
    Peta Octavian
  • csoport: 10
  • Babics Tamas
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Babics Tamas
    3-0
    Butura Vasile
  • Babics Tamas
    3-1
    Páll József Attila
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Butura Vasile
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Páll József Attila
  • Butura Vasile
    3-2
    Páll József Attila
  • csoport: 11
  • Migea Cornel
    3-1
    Jánosi Attila
  • Migea Cornel
    3-2
    Husa Gelu
  • Migea Cornel
    3-1
    Badaluta Marian
  • Jánosi Attila
    3-0
    Husa Gelu
  • Jánosi Attila
    3-0
    Badaluta Marian
  • Husa Gelu
    3-0
    Badaluta Marian
  • csoport: 12
  • László Levente
    1-3
    Tamas Szilárd
  • László Levente
    3-1
    Ambrus Szilárd
  • László Levente
    2-3
    Szántó Lajos
  • Tamas Szilárd
    2-3
    Ambrus Szilárd
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Szántó Lajos
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Szántó Lajos
  • Top 32
  • Ciobanu Daniel
    3-0
  • Preda Ionut
    3-2
    Jánosi Attila
  • Orha Andrei
    3-0
    Szabó Tamás
  • 0-3
    Groza Florin
  • Kincses József
    3-0
  • Beches Andrei
    3-1
    Tamas Szilárd
  • Páll József Attila
    0-3
    Motorga Dorin
  • 0-3
    Dabacan Dorin
  • Májai Lehel
    3-0
  • Barbulescu Dan
    2-3
    Butnaru Madalina
  • Migea Cornel
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • 0-3
    MARCU Vasile
  • Dénes Ferenc
    3-0
  • Ploscaru Bogdan
    3-2
    Babics Tamas
  • Szántó Lajos
    2-3
    Daniel Istvan Sr
  • 0-3
    Kaposta Victor
  • Top 16
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Preda Ionut
  • Orha Andrei
    3-0
    Groza Florin
  • Kincses József
    2-3
    Beches Andrei
  • Motorga Dorin
    3-2
    Dabacan Dorin
  • Májai Lehel
    2-3
    Butnaru Madalina
  • Migea Cornel
    3-0
    MARCU Vasile
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Ploscaru Bogdan
  • Daniel Istvan Sr
    0-3
    Kaposta Victor
  • Top 8
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Orha Andrei
  • Beches Andrei
    0-3
    Motorga Dorin
  • Butnaru Madalina
    0-3
    Migea Cornel
  • Ploscaru Bogdan
    1-3
    Kaposta Victor
  • Top 4
  • Orha Andrei
    3-1
    Motorga Dorin
  • Migea Cornel
    0-3
    Kaposta Victor
  • Top 1-2
  • Orha Andrei
    2-3
    Kaposta Victor
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dénes Ferenc
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Ciobanu Daniel
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 3
    Szakáli Csaba
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    5
  • 4
    Feher Robert
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6
  • 5
    Páll József Attila
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    4
  • 6
    Boicu Gabriel
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kaposta Victor
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Farkas Bence
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 3
    Groza Florin
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 4
    Badaluta Marian
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
  • 5
    Tintas Adrian
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Butura Vasile
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Májai Lehel
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Butnaru Madalina
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Szántó Lajos
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Joldes Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Nemes Mihai
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Husa Gelu
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 2
    Ploscaru Bogdan
    3-2
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
    4
    2
  • 3
    Fancsali Kálmán
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 4
    Dospinescu George
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Radu Constantin
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 6
    Roman Sabin Adrian
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ambrus Szilárd
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 2
    Kincses József
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Jánosi Attila
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    2
  • 4
    Weiss Simona
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 5
    Morariu Marius
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Marginean Mihai
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    MARCU Vasile
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Tamas Szilárd
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Pralea Marius Dan
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Comsa Dan
    3-2
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    4
  • 5
    Bucur Dan
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Nemes Dan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Motorga Dorin
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Beches Andrei
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 3
    Kántor Imre Zoltán
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 4
    Urzica Ioan
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Spaller Tiberiu
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 6
    Chibulcutean Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciobanu Gabriel
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Gecse Alpár
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Chira Angel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 4
    Barbulescu Dan
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 5
    Susan Mircea
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    5
  • 6
    Daniel Istvan Sr
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    4
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ursulean Vasile
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    1-3
    3
    3
  • 2
    Orha Andrei
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 3
    Decean Darian
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    4
  • 4
    Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 5
    Chiriac Marius
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    5
  • 6
    Szabó Tamás
    3-1
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    2
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dabacan Dorin
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Babics Tamas
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 3
    Barac Marius
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 4
    Pelaghie Ioan
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Fülöp Attila
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 6
    Grif Maria
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Migea Cornel
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Preda Ionut
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 3
    Cindea Cristian
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
  • 4
    Veres János
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6
  • 5
    Chibulcutean Bogdan
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Sicoe Ioan
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    László Levente
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
  • 2
    Parcalab Mihai
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    6
  • 3
    Chira Camelia
    1-3
    3-1
    2-3
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 4
    Peta Octavian
    2-3
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
  • 5
    Manitiu Florin
    2-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-2
    3
    2
  • 6
    Weisz Zsófia
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    2-3
    1
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciobanu Daniel
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 2
    Kántor Imre Zoltán
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 3
    Pralea Marius Dan
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Radu Constantin
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kaposta Victor
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Ciobanu Gabriel
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 3
    Beches Andrei
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
  • 4
    Weiss Simona
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Májai Lehel
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    1
  • 2
    Szabó Tamás
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Gecse Alpár
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Comsa Dan
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ploscaru Bogdan
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 2
    Dabacan Dorin
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    1
  • 3
    Ursulean Vasile
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
  • 4
    Spaller Tiberiu
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kincses József
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Cindea Cristian
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3
  • 3
    Barac Marius
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Daniel Istvan Sr
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    MARCU Vasile
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
  • 2
    Chira Camelia
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • 3
    Preda Ionut
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 4
    Decean Darian
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Motorga Dorin
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Dénes Ferenc
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 3
    Manitiu Florin
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Pelaghie Ioan
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbulescu Dan
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 2
    Groza Florin
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 3
    Boicu Gabriel
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Sicoe Ioan
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Orha Andrei
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    3
  • 2
    Butnaru Madalina
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Tintas Adrian
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Peta Octavian
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Babics Tamas
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Fancsali Kálmán
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • 3
    Butura Vasile
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 4
    Páll József Attila
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    2
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Migea Cornel
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
  • 2
    Jánosi Attila
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Husa Gelu
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Badaluta Marian
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    László Levente
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    3
  • 2
    Tamas Szilárd
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
  • 3
    Ambrus Szilárd
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • 4
    Szántó Lajos
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...