Cupa TT Concept Adial - Amatori - 15.09

Cupa TT Concept Adial - Amatori - 15.09.2018

Cupa TT Concept Adial - Amatori - 15.09.2018

Ország: Románia Város: Targu Mures Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 15, 2018, 09:30 Befejezés időpontja: September 15, 2018, 23:00
Nevezési díj: 35.00 Ron

TURNEU A Targu Mures 15 septembrie 2018 open + amatori - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures - editia a VIII-a
LOCALITATEA: Targu Mures jud.Mures
Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN(E+O) + AMATORI(A+I)
DATA: 15 septembrie 2018 ORA: 9.30 OPEN + AMATORI
SALA: SALA Sporturilor Targu Mures.
ADRESA(Locatia)+INDICATII ACCES: Sala Sporturilor Targu Mures - Aleea Parcul Sportivilor 1, Târgu Mureș, Romania.

Parcarea este libera in fata salii.
NR. MESE: 20 ITTF
Mingile de joc : plastic JOOLA Flash ***.
SPATIU DE JOC: parchet.
TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - pana se termina
PREZENTA: La sala pt inscrieri obligatoriu ora 8:30(A)+(O) !!!
CATEGORIA AMATORI + OPEN - Ora inceperii: 09:30
NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 84 amatori + 56 open.
SISTEMUL DE JOC: Se vor juca grupe inferioare de 7(6) jucatori din care se vor califica 4 direct pe tabloul eliminatoriu.(nu se vor juca grupe superioare).
TAXA PARTICIPARE: - 35 lei / jucator + 20 lei / copil sub 14 ani (1 leu catre fond). Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare.
+ 15 lei masa de pranz (se va servi in restaurantul Everest, situat in apropierea salii) – snitel de pui cu cartofi natur si legume+salata. Se asigura apa minerala si fiecarui participant cate o cafea.
MATERIALUL DE PREMIERE: Amatori si Open
Locul 1 cupa + medalie + diploma,
Locul 2 cupa + medalie + diploma,
Locurile 3-4 cupa + medalie + diploma,
Locurile 5-8 medalie + diploma.
INSCRIEREA-RETRAGEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, inscrieri termen limita vineri 14 septembrie ora 16, retrageri termen limita joi 13 septembrie ora 20. Cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic.
- retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
- retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
- absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
ORGANIZATORI: Ovidiu 0749332170 si Andrei 0744503789.
Va asteptam cu drag.

Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Suba Reka
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Scurtu Nicolae
    _-_
    Cristea Andrei Cosmin
  • Scurtu Nicolae
    _-_
    Raduly Ovidiu
  • Scurtu Nicolae
    _-_
    Tigaroi Florin
  • Scurtu Nicolae
    _-_
    Sterczer Sándor
  • Scurtu Nicolae
    _-_
    Héja Zsolt
  • Scurtu Nicolae
    _-_
    Cir Florin
  • Cristea Andrei Cosmin
    _-_
    Raduly Ovidiu
  • Cristea Andrei Cosmin
    _-_
    Tigaroi Florin
  • Cristea Andrei Cosmin
    _-_
    Sterczer Sándor
  • Cristea Andrei Cosmin
    _-_
    Héja Zsolt
  • Cristea Andrei Cosmin
    _-_
    Cir Florin
  • Raduly Ovidiu
    _-_
    Tigaroi Florin
  • Raduly Ovidiu
    _-_
    Sterczer Sándor
  • Raduly Ovidiu
    _-_
    Héja Zsolt
  • Raduly Ovidiu
    _-_
    Cir Florin
  • Tigaroi Florin
    _-_
    Sterczer Sándor
  • Tigaroi Florin
    _-_
    Héja Zsolt
  • Tigaroi Florin
    _-_
    Cir Florin
  • Sterczer Sándor
    _-_
    Héja Zsolt
  • Sterczer Sándor
    _-_
    Cir Florin
  • Héja Zsolt
    _-_
    Cir Florin
  • csoport: 2
  • Ciurcă Sorin
    _-_
    Bardas Ioan
  • Ciurcă Sorin
    _-_
    Pop Sabin
  • Ciurcă Sorin
    _-_
    Dumitrescu Sorin
  • Ciurcă Sorin
    _-_
    Faraian Alexandru
  • Ciurcă Sorin
    _-_
    Pralea David Constantin
  • Ciurcă Sorin
    _-_
    Derzsi Lóránd
  • Bardas Ioan
    _-_
    Pop Sabin
  • Bardas Ioan
    _-_
    Dumitrescu Sorin
  • Bardas Ioan
    _-_
    Faraian Alexandru
  • Bardas Ioan
    _-_
    Pralea David Constantin
  • Bardas Ioan
    _-_
    Derzsi Lóránd
  • Pop Sabin
    _-_
    Dumitrescu Sorin
  • Pop Sabin
    _-_
    Faraian Alexandru
  • Pop Sabin
    _-_
    Pralea David Constantin
  • Pop Sabin
    _-_
    Derzsi Lóránd
  • Dumitrescu Sorin
    _-_
    Faraian Alexandru
  • Dumitrescu Sorin
    _-_
    Pralea David Constantin
  • Dumitrescu Sorin
    _-_
    Derzsi Lóránd
  • Faraian Alexandru
    _-_
    Pralea David Constantin
  • Faraian Alexandru
    _-_
    Derzsi Lóránd
  • Pralea David Constantin
    _-_
    Derzsi Lóránd
  • csoport: 3
  • Bumbu Pavel
    _-_
    Lovász Vilmos
  • Bumbu Pavel
    _-_
    Kis István
  • Bumbu Pavel
    _-_
    Puscas Razvan
  • Bumbu Pavel
    _-_
    Pralea Constantin
  • Bumbu Pavel
    _-_
    Zaharia Adnana
  • Bumbu Pavel
    _-_
    Kővári Ödön
  • Lovász Vilmos
    _-_
    Kis István
  • Lovász Vilmos
    _-_
    Puscas Razvan
  • Lovász Vilmos
    _-_
    Pralea Constantin
  • Lovász Vilmos
    _-_
    Zaharia Adnana
  • Lovász Vilmos
    _-_
    Kővári Ödön
  • Kis István
    _-_
    Puscas Razvan
  • Kis István
    _-_
    Pralea Constantin
  • Kis István
    _-_
    Zaharia Adnana
  • Kis István
    _-_
    Kővári Ödön
  • Puscas Razvan
    _-_
    Pralea Constantin
  • Puscas Razvan
    _-_
    Zaharia Adnana
  • Puscas Razvan
    _-_
    Kővári Ödön
  • Pralea Constantin
    _-_
    Zaharia Adnana
  • Pralea Constantin
    _-_
    Kővári Ödön
  • Zaharia Adnana
    _-_
    Kővári Ödön
  • csoport: 4
  • Spaller Tiberiu
    _-_
    Bedő József
  • Spaller Tiberiu
    _-_
    Chibulcutean Ioan
  • Spaller Tiberiu
    _-_
    Iepure Teodor Calin
  • Spaller Tiberiu
    _-_
    Mákszem Szabolcs
  • Spaller Tiberiu
    _-_
    Halász Levente
  • Spaller Tiberiu
    _-_
    Tamás Csaba Károly
  • Bedő József
    _-_
    Chibulcutean Ioan
  • Bedő József
    _-_
    Iepure Teodor Calin
  • Bedő József
    _-_
    Mákszem Szabolcs
  • Bedő József
    _-_
    Halász Levente
  • Bedő József
    _-_
    Tamás Csaba Károly
  • Chibulcutean Ioan
    _-_
    Iepure Teodor Calin
  • Chibulcutean Ioan
    _-_
    Mákszem Szabolcs
  • Chibulcutean Ioan
    _-_
    Halász Levente
  • Chibulcutean Ioan
    _-_
    Tamás Csaba Károly
  • Iepure Teodor Calin
    _-_
    Mákszem Szabolcs
  • Iepure Teodor Calin
    _-_
    Halász Levente
  • Iepure Teodor Calin
    _-_
    Tamás Csaba Károly
  • Mákszem Szabolcs
    _-_
    Halász Levente
  • Mákszem Szabolcs
    _-_
    Tamás Csaba Károly
  • Halász Levente
    _-_
    Tamás Csaba Károly
  • csoport: 5
  • Csorbai Lóránd
    _-_
    Bucur Alin Adrian
  • Csorbai Lóránd
    _-_
    Lőrinczi Béla
  • Csorbai Lóránd
    _-_
    Bleoca Lucas
  • Csorbai Lóránd
    _-_
    Fejéregyházi Hunor
  • Csorbai Lóránd
    _-_
    Varbanescu Radu
  • Csorbai Lóránd
    _-_
    Oltean Adrian
  • Bucur Alin Adrian
    _-_
    Lőrinczi Béla
  • Bucur Alin Adrian
    _-_
    Bleoca Lucas
  • Bucur Alin Adrian
    _-_
    Fejéregyházi Hunor
  • Bucur Alin Adrian
    _-_
    Varbanescu Radu
  • Bucur Alin Adrian
    _-_
    Oltean Adrian
  • Lőrinczi Béla
    _-_
    Bleoca Lucas
  • Lőrinczi Béla
    _-_
    Fejéregyházi Hunor
  • Lőrinczi Béla
    _-_
    Varbanescu Radu
  • Lőrinczi Béla
    _-_
    Oltean Adrian
  • Bleoca Lucas
    _-_
    Fejéregyházi Hunor
  • Bleoca Lucas
    _-_
    Varbanescu Radu
  • Bleoca Lucas
    _-_
    Oltean Adrian
  • Fejéregyházi Hunor
    _-_
    Varbanescu Radu
  • Fejéregyházi Hunor
    _-_
    Oltean Adrian
  • Varbanescu Radu
    _-_
    Oltean Adrian
  • csoport: 6
  • Morariu Marius
    _-_
    Héja Zoltán
  • Morariu Marius
    _-_
    Sabau Mircea
  • Morariu Marius
    _-_
    Barna Andrei
  • Morariu Marius
    _-_
    Marginean Mihai
  • Morariu Marius
    _-_
    Vladescu Adrian
  • Morariu Marius
    _-_
    Bíró Attila Ms
  • Héja Zoltán
    _-_
    Sabau Mircea
  • Héja Zoltán
    _-_
    Barna Andrei
  • Héja Zoltán
    _-_
    Marginean Mihai
  • Héja Zoltán
    _-_
    Vladescu Adrian
  • Héja Zoltán
    _-_
    Bíró Attila Ms
  • Sabau Mircea
    _-_
    Barna Andrei
  • Sabau Mircea
    _-_
    Marginean Mihai
  • Sabau Mircea
    _-_
    Vladescu Adrian
  • Sabau Mircea
    _-_
    Bíró Attila Ms
  • Barna Andrei
    _-_
    Marginean Mihai
  • Barna Andrei
    _-_
    Vladescu Adrian
  • Barna Andrei
    _-_
    Bíró Attila Ms
  • Marginean Mihai
    _-_
    Vladescu Adrian
  • Marginean Mihai
    _-_
    Bíró Attila Ms
  • Vladescu Adrian
    _-_
    Bíró Attila Ms
  • csoport: 7
  • Makszin Dacian
    _-_
    Docea Beniamin
  • Makszin Dacian
    _-_
    Barbos Florin
  • Makszin Dacian
    _-_
    Prodan Tiberiu
  • Makszin Dacian
    _-_
    Onofrei Petru
  • Makszin Dacian
    _-_
    Muresan Codrean
  • Makszin Dacian
    _-_
    Szakács Attila
  • Docea Beniamin
    _-_
    Barbos Florin
  • Docea Beniamin
    _-_
    Prodan Tiberiu
  • Docea Beniamin
    _-_
    Onofrei Petru
  • Docea Beniamin
    _-_
    Muresan Codrean
  • Docea Beniamin
    _-_
    Szakács Attila
  • Barbos Florin
    _-_
    Prodan Tiberiu
  • Barbos Florin
    _-_
    Onofrei Petru
  • Barbos Florin
    _-_
    Muresan Codrean
  • Barbos Florin
    _-_
    Szakács Attila
  • Prodan Tiberiu
    _-_
    Onofrei Petru
  • Prodan Tiberiu
    _-_
    Muresan Codrean
  • Prodan Tiberiu
    _-_
    Szakács Attila
  • Onofrei Petru
    _-_
    Muresan Codrean
  • Onofrei Petru
    _-_
    Szakács Attila
  • Muresan Codrean
    _-_
    Szakács Attila
  • csoport: 8
  • Gálfi Levente
    _-_
    Sicoe Ioan
  • Gálfi Levente
    _-_
    Barabas Claudiu
  • Gálfi Levente
    _-_
    Lungu Adrian
  • Gálfi Levente
    _-_
    Creta Petru
  • Gálfi Levente
    _-_
    Miclos Andrei
  • Gálfi Levente
    _-_
    Lukács Andor
  • Sicoe Ioan
    _-_
    Barabas Claudiu
  • Sicoe Ioan
    _-_
    Lungu Adrian
  • Sicoe Ioan
    _-_
    Creta Petru
  • Sicoe Ioan
    _-_
    Miclos Andrei
  • Sicoe Ioan
    _-_
    Lukács Andor
  • Barabas Claudiu
    _-_
    Lungu Adrian
  • Barabas Claudiu
    _-_
    Creta Petru
  • Barabas Claudiu
    _-_
    Miclos Andrei
  • Barabas Claudiu
    _-_
    Lukács Andor
  • Lungu Adrian
    _-_
    Creta Petru
  • Lungu Adrian
    _-_
    Miclos Andrei
  • Lungu Adrian
    _-_
    Lukács Andor
  • Creta Petru
    _-_
    Miclos Andrei
  • Creta Petru
    _-_
    Lukács Andor
  • Miclos Andrei
    _-_
    Lukács Andor
  • csoport: 9
  • Vajda Ernő
    _-_
    Losonczi Dénes
  • Vajda Ernő
    _-_
    Naulea Stefania
  • Vajda Ernő
    _-_
    Bal Adrian
  • Vajda Ernő
    _-_
    Prodan Iosif Lucian
  • Vajda Ernő
    _-_
    Popa Cristian Vasile
  • Vajda Ernő
    _-_
    Oltean Octavian
  • Losonczi Dénes
    _-_
    Naulea Stefania
  • Losonczi Dénes
    _-_
    Bal Adrian
  • Losonczi Dénes
    _-_
    Prodan Iosif Lucian
  • Losonczi Dénes
    _-_
    Popa Cristian Vasile
  • Losonczi Dénes
    _-_
    Oltean Octavian
  • Naulea Stefania
    _-_
    Bal Adrian
  • Naulea Stefania
    _-_
    Prodan Iosif Lucian
  • Naulea Stefania
    _-_
    Popa Cristian Vasile
  • Naulea Stefania
    _-_
    Oltean Octavian
  • Bal Adrian
    _-_
    Prodan Iosif Lucian
  • Bal Adrian
    _-_
    Popa Cristian Vasile
  • Bal Adrian
    _-_
    Oltean Octavian
  • Prodan Iosif Lucian
    _-_
    Popa Cristian Vasile
  • Prodan Iosif Lucian
    _-_
    Oltean Octavian
  • Popa Cristian Vasile
    _-_
    Oltean Octavian
  • csoport: 10
  • Fülöp László
    _-_
    Piper Petru
  • Fülöp László
    _-_
    Kulcsár Lóránd
  • Fülöp László
    _-_
    Badescu Tudor
  • Fülöp László
    _-_
    Garaz Mircea
  • Fülöp László
    _-_
    Suciu Sergiu
  • Fülöp László
    _-_
    Nagy Dénes
  • Piper Petru
    _-_
    Kulcsár Lóránd
  • Piper Petru
    _-_
    Badescu Tudor
  • Piper Petru
    _-_
    Garaz Mircea
  • Piper Petru
    _-_
    Suciu Sergiu
  • Piper Petru
    _-_
    Nagy Dénes
  • Kulcsár Lóránd
    _-_
    Badescu Tudor
  • Kulcsár Lóránd
    _-_
    Garaz Mircea
  • Kulcsár Lóránd
    _-_
    Suciu Sergiu
  • Kulcsár Lóránd
    _-_
    Nagy Dénes
  • Badescu Tudor
    _-_
    Garaz Mircea
  • Badescu Tudor
    _-_
    Suciu Sergiu
  • Badescu Tudor
    _-_
    Nagy Dénes
  • Garaz Mircea
    _-_
    Suciu Sergiu
  • Garaz Mircea
    _-_
    Nagy Dénes
  • Suciu Sergiu
    _-_
    Nagy Dénes
  • csoport: 11
  • Vass Sándor
    _-_
    Moldovan Flavia
  • Vass Sándor
    _-_
    Páll József Attila
  • Vass Sándor
    _-_
    Strugar Ioan
  • Vass Sándor
    _-_
    Sirbu Vlad
  • Vass Sándor
    _-_
    Angi Zoltán
  • Vass Sándor
    _-_
    Pascu Lucian
  • Moldovan Flavia
    _-_
    Páll József Attila
  • Moldovan Flavia
    _-_
    Strugar Ioan
  • Moldovan Flavia
    _-_
    Sirbu Vlad
  • Moldovan Flavia
    _-_
    Angi Zoltán
  • Moldovan Flavia
    _-_
    Pascu Lucian
  • Páll József Attila
    _-_
    Strugar Ioan
  • Páll József Attila
    _-_
    Sirbu Vlad
  • Páll József Attila
    _-_
    Angi Zoltán
  • Páll József Attila
    _-_
    Pascu Lucian
  • Strugar Ioan
    _-_
    Sirbu Vlad
  • Strugar Ioan
    _-_
    Angi Zoltán
  • Strugar Ioan
    _-_
    Pascu Lucian
  • Sirbu Vlad
    _-_
    Angi Zoltán
  • Sirbu Vlad
    _-_
    Pascu Lucian
  • Angi Zoltán
    _-_
    Pascu Lucian
  • csoport: 12
  • Orha Andrei
    _-_
    Sabau Gheorghe
  • Orha Andrei
    _-_
    Tódor Csaba
  • Orha Andrei
    _-_
    Onet Nicolae
  • Orha Andrei
    _-_
    Sticlet Doru
  • Orha Andrei
    _-_
    Parv Calin
  • Orha Andrei
    _-_
    Csiki Ioan
  • Sabau Gheorghe
    _-_
    Tódor Csaba
  • Sabau Gheorghe
    _-_
    Onet Nicolae
  • Sabau Gheorghe
    _-_
    Sticlet Doru
  • Sabau Gheorghe
    _-_
    Parv Calin
  • Sabau Gheorghe
    _-_
    Csiki Ioan
  • Tódor Csaba
    _-_
    Onet Nicolae
  • Tódor Csaba
    _-_
    Sticlet Doru
  • Tódor Csaba
    _-_
    Parv Calin
  • Tódor Csaba
    _-_
    Csiki Ioan
  • Onet Nicolae
    _-_
    Sticlet Doru
  • Onet Nicolae
    _-_
    Parv Calin
  • Onet Nicolae
    _-_
    Csiki Ioan
  • Sticlet Doru
    _-_
    Parv Calin
  • Sticlet Doru
    _-_
    Csiki Ioan
  • Parv Calin
    _-_
    Csiki Ioan
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Scurtu Nicolae
    0
    0
  • 2
    Cristea Andrei Cosmin
    0
    0
  • 3
    Raduly Ovidiu
    0
    0
  • 4
    Tigaroi Florin
    0
    0
  • 5
    Sterczer Sándor
    0
    0
  • 6
    Héja Zsolt
    0
    0
  • 7
    Cir Florin
    0
    0
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciurcă Sorin
    0
    0
  • 2
    Bardas Ioan
    0
    0
  • 3
    Pop Sabin
    0
    0
  • 4
    Dumitrescu Sorin
    0
    0
  • 5
    Faraian Alexandru
    0
    0
  • 6
    Pralea David Constantin
    0
    0
  • 7
    Derzsi Lóránd
    0
    0
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bumbu Pavel
    0
    0
  • 2
    Lovász Vilmos
    0
    0
  • 3
    Kis István
    0
    0
  • 4
    Puscas Razvan
    0
    0
  • 5
    Pralea Constantin
    0
    0
  • 6
    Zaharia Adnana
    0
    0
  • 7
    Kővári Ödön
    0
    0
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Spaller Tiberiu
    0
    0
  • 2
    Bedő József
    0
    0
  • 3
    Chibulcutean Ioan
    0
    0
  • 4
    Iepure Teodor Calin
    0
    0
  • 5
    Mákszem Szabolcs
    0
    0
  • 6
    Halász Levente
    0
    0
  • 7
    Tamás Csaba Károly
    0
    0
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csorbai Lóránd
    0
    0
  • 2
    Bucur Alin Adrian
    0
    0
  • 3
    Lőrinczi Béla
    0
    0
  • 4
    Bleoca Lucas
    0
    0
  • 5
    Fejéregyházi Hunor
    0
    0
  • 6
    Varbanescu Radu
    0
    0
  • 7
    Oltean Adrian
    0
    0
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morariu Marius
    0
    0
  • 2
    Héja Zoltán
    0
    0
  • 3
    Sabau Mircea
    0
    0
  • 4
    Barna Andrei
    0
    0
  • 5
    Marginean Mihai
    0
    0
  • 6
    Vladescu Adrian
    0
    0
  • 7
    Bíró Attila Ms
    0
    0
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Makszin Dacian
    0
    0
  • 2
    Docea Beniamin
    0
    0
  • 3
    Barbos Florin
    0
    0
  • 4
    Prodan Tiberiu
    0
    0
  • 5
    Onofrei Petru
    0
    0
  • 6
    Muresan Codrean
    0
    0
  • 7
    Szakács Attila
    0
    0
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gálfi Levente
    0
    0
  • 2
    Sicoe Ioan
    0
    0
  • 3
    Barabas Claudiu
    0
    0
  • 4
    Lungu Adrian
    0
    0
  • 5
    Creta Petru
    0
    0
  • 6
    Miclos Andrei
    0
    0
  • 7
    Lukács Andor
    0
    0
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    0
    0
  • 2
    Losonczi Dénes
    0
    0
  • 3
    Naulea Stefania
    0
    0
  • 4
    Bal Adrian
    0
    0
  • 5
    Prodan Iosif Lucian
    0
    0
  • 6
    Popa Cristian Vasile
    0
    0
  • 7
    Oltean Octavian
    0
    0
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp László
    0
    0
  • 2
    Piper Petru
    0
    0
  • 3
    Kulcsár Lóránd
    0
    0
  • 4
    Badescu Tudor
    0
    0
  • 5
    Garaz Mircea
    0
    0
  • 6
    Suciu Sergiu
    0
    0
  • 7
    Nagy Dénes
    0
    0
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vass Sándor
    0
    0
  • 2
    Moldovan Flavia
    0
    0
  • 3
    Páll József Attila
    0
    0
  • 4
    Strugar Ioan
    0
    0
  • 5
    Sirbu Vlad
    0
    0
  • 6
    Angi Zoltán
    0
    0
  • 7
    Pascu Lucian
    0
    0
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Orha Andrei
    0
    0
  • 2
    Sabau Gheorghe
    0
    0
  • 3
    Tódor Csaba
    0
    0
  • 4
    Onet Nicolae
    0
    0
  • 5
    Sticlet Doru
    0
    0
  • 6
    Parv Calin
    0
    0
  • 7
    Csiki Ioan
    0
    0
Támogatók
ajax-icon Betöltés...