Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Politehnica, Turneu A, Open, Cluj, 2018.08.11

Cupa Politehnica, Turneu A, Open, Cluj, 2018.08.11

Cupa Politehnica, Turneu A, Open, Cluj, 2018.08.11

Ország: Románia Város: Cluj Napoca Helyszín: Sala Sporturior Horia Demian Cím: Splaiul Independenței nr. 5.
Kezdés időpontja: August 11, 2018, 09:00 Befejezés időpontja: August 11, 2018, 23:59
Nevezési díj: 40.00 Ron

LOGISTICĂ: 20 de mese ITTF, mingi plastic***.
FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă.
ECHIPAMENT SPORTIV: încălțăminte sport de schimb obligatoriu.
ASISTENȚĂ MEDICALĂ: Ambulanță contractată de la “SOS Ambulanța”.

TAXA DE PARTICIPARE:
40 ron pt. adulți, 15 ron pt. copii sub 14 ani și 0 ron pt. persoanele cu dizabilități.
SE ASIGURĂ:
sandwich, 2 mere și apă.

MATERIALE DE PREMIERE:
- cupe și diplome (locurile 1-4.), medalii și diplome (locurile 5-8.)
- se premiază și cel mai tânăr şi cel mai în vârstă participant.

ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
- pe forum sau telefonic,
- prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit,
- ultima retragere joi, 09.08.2018, ora 21,00,
- retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2,
- absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.

SISTEMUL DE JOC:

CATEGORII: Amatori și Open.
La turneu poate participa orice amator de tenis de masă care nu evoluează în divizia A sau superliga României.

La amatori poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99.
La open poate participa orice jucător cu media peste 20 (inclusiv), și în limita locurilor disponibile și cei cu media mai mică.
Număr maxim de jucători: 96 + 78.

La orele 9:00 va începe categoria OPEN (12 grupe pe 18 mese, jucând 2 grupe alternativ pe 3 mese + o grupa pe 2 mese), iar la orele 12:30 va începe categoria AMATORI (cu 16 grupe pe 16 mese).

Jucătorii care doresc să participe la oricare dintre categoriile turneului trebuie să declare că sunt apți de joc din punct de vedere medical.

- Grupe și tablou:
- Grupe inferioare de câte 5-6 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
- Tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2, 3 și 4 din inferioare se face prin butonul auto al programului AmaTur (by Apian).

În cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Farcas Vlad
    3-1
    Camarasiu Tiberiu
  • Farcas Vlad
    3-1
    Birtalan Robert
  • Farcas Vlad
    3-2
    Nagy Iosif
  • Farcas Vlad
    3-1
    Coroian Claudiu
  • Camarasiu Tiberiu
    1-3
    Birtalan Robert
  • Camarasiu Tiberiu
    1-3
    Nagy Iosif
  • Camarasiu Tiberiu
    3-2
    Coroian Claudiu
  • Birtalan Robert
    3-0
    Nagy Iosif
  • Birtalan Robert
    3-0
    Coroian Claudiu
  • Nagy Iosif
    3-0
    Coroian Claudiu
  • csoport: 2
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Parus Lilian
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Parjol Rares
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Negrean Ioan
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Jánosi Attila
  • Parus Lilian
    3-2
    Parjol Rares
  • Parus Lilian
    3-0
    Negrean Ioan
  • Parus Lilian
    3-0
    Jánosi Attila
  • Parjol Rares
    3-0
    Negrean Ioan
  • Parjol Rares
    3-1
    Jánosi Attila
  • Negrean Ioan
    3-2
    Jánosi Attila
  • csoport: 3
  • Mocean Dan
    3-1
    Petrus Florin
  • Mocean Dan
    1-3
    Irimia Sorin Jr
  • Mocean Dan
    3-0
    Curpas Ioan
  • Mocean Dan
    3-0
    Lacatis Ghita
  • Mocean Dan
    3-1
    Makszin Dacian
  • Petrus Florin
    1-3
    Irimia Sorin Jr
  • Petrus Florin
    3-1
    Curpas Ioan
  • Petrus Florin
    2-3
    Lacatis Ghita
  • Petrus Florin
    3-1
    Makszin Dacian
  • Irimia Sorin Jr
    3-2
    Curpas Ioan
  • Irimia Sorin Jr
    0-3
    Lacatis Ghita
  • Irimia Sorin Jr
    3-1
    Makszin Dacian
  • Curpas Ioan
    1-3
    Lacatis Ghita
  • Curpas Ioan
    3-0
    Makszin Dacian
  • Lacatis Ghita
    2-3
    Makszin Dacian
  • csoport: 4
  • Galban Calin
    3-0
    Simion Boby
  • Galban Calin
    3-0
    Vaida Sorin
  • Galban Calin
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Galban Calin
    3-1
    Veres János
  • Galban Calin
    3-0
    Moldovan Iulia
  • Simion Boby
    1-3
    Vaida Sorin
  • Simion Boby
    1-3
    Cherhat Dumitru
  • Simion Boby
    3-0
    Veres János
  • Simion Boby
    3-0
    Moldovan Iulia
  • Vaida Sorin
    1-3
    Cherhat Dumitru
  • Vaida Sorin
    3-1
    Veres János
  • Vaida Sorin
    3-0
    Moldovan Iulia
  • Cherhat Dumitru
    3-1
    Veres János
  • Cherhat Dumitru
    3-1
    Moldovan Iulia
  • Veres János
    3-0
    Moldovan Iulia
  • csoport: 5
  • Maxim Valentin
    3-0
    Tic Ioan
  • Maxim Valentin
    3-0
    Korábian Tamás
  • Maxim Valentin
    3-2
    Dirlea Ioan
  • Maxim Valentin
    3-0
    Mal Denis
  • Maxim Valentin
    3-1
    Opris Dora
  • Tic Ioan
    3-2
    Korábian Tamás
  • Tic Ioan
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Tic Ioan
    3-0
    Mal Denis
  • Tic Ioan
    3-0
    Opris Dora
  • Korábian Tamás
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Korábian Tamás
    3-2
    Mal Denis
  • Korábian Tamás
    3-0
    Opris Dora
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Mal Denis
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Opris Dora
  • Mal Denis
    3-2
    Opris Dora
  • csoport: 6
  • Rus Traian
    3-0
    Morosanu Vasile
  • Rus Traian
    3-0
    Ticala Vasile Jr
  • Rus Traian
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Rus Traian
    3-1
    Ifrosa Petru
  • Rus Traian
    3-2
    Pop Sabin
  • Morosanu Vasile
    1-3
    Ticala Vasile Jr
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Morosanu Vasile
    3-1
    Ifrosa Petru
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Pop Sabin
  • Ticala Vasile Jr
    3-2
    Birtalan Laszlo
  • Ticala Vasile Jr
    3-1
    Ifrosa Petru
  • Ticala Vasile Jr
    3-0
    Pop Sabin
  • Birtalan Laszlo
    3-2
    Ifrosa Petru
  • Birtalan Laszlo
    3-1
    Pop Sabin
  • Ifrosa Petru
    3-1
    Pop Sabin
  • csoport: 7
  • Suflețel Radu
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Suflețel Radu
    2-3
    Crăciun Călin
  • Suflețel Radu
    3-0
    Barac Marius
  • Suflețel Radu
    3-0
    Bán Péter
  • Suflețel Radu
    3-0
    Spaller Tiberiu
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Crăciun Călin
  • Carpaci Alexandru
    2-3
    Barac Marius
  • Carpaci Alexandru
    3-1
    Bán Péter
  • Carpaci Alexandru
    3-2
    Spaller Tiberiu
  • Crăciun Călin
    3-1
    Barac Marius
  • Crăciun Călin
    3-0
    Bán Péter
  • Crăciun Călin
    3-0
    Spaller Tiberiu
  • Barac Marius
    3-0
    Bán Péter
  • Barac Marius
    3-0
    Spaller Tiberiu
  • Bán Péter
    3-2
    Spaller Tiberiu
  • csoport: 8
  • Nascu Serban
    3-2
    Mican Nicolae
  • Nascu Serban
    3-2
    Ciobanu Gabriel
  • Nascu Serban
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Nascu Serban
    3-1
    Fábián Wilhelm
  • Nascu Serban
    3-0
    Bozosan Petre
  • Mican Nicolae
    3-0
    Ciobanu Gabriel
  • Mican Nicolae
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Mican Nicolae
    3-0
    Fábián Wilhelm
  • Mican Nicolae
    3-0
    Bozosan Petre
  • Ciobanu Gabriel
    2-3
    Ambrus Szilárd
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Fábián Wilhelm
  • Ciobanu Gabriel
    2-3
    Bozosan Petre
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Fábián Wilhelm
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Bozosan Petre
  • Fábián Wilhelm
    0-3
    Bozosan Petre
  • csoport: 9
  • Cozma Cătălin
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Cozma Cătălin
    3-0
    Blaga Marius
  • Cozma Cătălin
    3-2
    Catricicau Adrian
  • Cozma Cătălin
    3-1
    Rozenfeld Róbert
  • Cozma Cătălin
    3-1
    Matei Dumitru
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Blaga Marius
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Catricicau Adrian
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Rozenfeld Róbert
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Matei Dumitru
  • Blaga Marius
    3-0
    Catricicau Adrian
  • Blaga Marius
    3-0
    Rozenfeld Róbert
  • Blaga Marius
    1-3
    Matei Dumitru
  • Catricicau Adrian
    3-1
    Rozenfeld Róbert
  • Catricicau Adrian
    3-0
    Matei Dumitru
  • Rozenfeld Róbert
    3-1
    Matei Dumitru
  • csoport: 10
  • Józsa Zoltán
    0-3
    Teleky Zsolt
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Butura Vasile
  • Józsa Zoltán
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Rozenfeld Cristian
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Bumbu Pavel
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Butura Vasile
  • Teleky Zsolt
    2-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Rozenfeld Cristian
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Butura Vasile
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Butura Vasile
    3-0
    Rozenfeld Cristian
  • Butura Vasile
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Rozenfeld Cristian
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Rozenfeld Cristian
    3-0
    Bumbu Pavel
  • csoport: 11
  • Teglas Andreea
    3-0
    Moldovan Ovidiu
  • Teglas Andreea
    0-3
    Preda Ionut
  • Teglas Andreea
    3-0
    participant Tókos Pál participant
  • Teglas Andreea
    3-1
    Sava Petru
  • Teglas Andreea
    3-1
    Peta Octavian
  • Moldovan Ovidiu
    3-2
    Preda Ionut
  • Moldovan Ovidiu
    3-2
    participant Tókos Pál participant
  • Moldovan Ovidiu
    3-0
    Sava Petru
  • Moldovan Ovidiu
    3-2
    Peta Octavian
  • Preda Ionut
    1-3
    participant Tókos Pál participant
  • Preda Ionut
    3-1
    Sava Petru
  • Preda Ionut
    3-1
    Peta Octavian
  • participant Tókos Pál
    0-3
    Sava Petru
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Peta Octavian
  • Sava Petru
    3-2
    Peta Octavian
  • csoport: 12
  • Apian Florin
    2-3
    Moldovan Alexandru
  • Apian Florin
    0-3
    Motorga Dorin
  • Apian Florin
    3-2
    Mal Calin
  • Apian Florin
    3-0
    Bothazan Florin
  • Apian Florin
    3-0
    Rusu Calin
  • Moldovan Alexandru
    3-1
    Motorga Dorin
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Mal Calin
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Bothazan Florin
  • Moldovan Alexandru
    3-2
    Rusu Calin
  • Motorga Dorin
    2-3
    Mal Calin
  • Motorga Dorin
    3-0
    Bothazan Florin
  • Motorga Dorin
    3-0
    Rusu Calin
  • Mal Calin
    1-3
    Bothazan Florin
  • Mal Calin
    1-3
    Rusu Calin
  • Bothazan Florin
    3-1
    Rusu Calin
  • Top 64
  • Farcas Vlad
    3-0
  • Blaga Marius
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Suflețel Radu
    3-1
    Negrean Ioan
  • 0-3
    Teleky Zsolt
  • Daneliuc Gabi
    3-0
  • Carpaci Alexandru
    0-3
    Parus Lilian
  • Nagy Iosif
    2-3
    Butura Vasile
  • 0-3
    Nascu Serban
  • Maxim Valentin
    3-0
  • Sava Petru
    0-3
    Vaida Sorin
  • Mocean Dan
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • 0-3
    Moldovan Alexandru
  • Moldovan Ovidiu
    3-0
  • Petrus Florin
    3-1
    Ticala Vasile Jr
  • Korábian Tamás
    1-3
    Apian Florin
  • 0-3
    Galban Calin
  • Irimia Sorin Jr
    3-0
  • Preda Ionut
    1-3
    Morosanu Vasile
  • Tic Ioan
    1-3
    Simion Boby
  • 0-3
    Motorga Dorin
  • Teglas Andreea
    3-0
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Cherhat Dumitru
  • Lacatis Ghita
    1-3
    Bothazan Florin
  • 0-3
    Rus Traian
  • Crăciun Călin
    3-0
  • Catricicau Adrian
    1-3
    Parjol Rares
  • Birtalan Robert
    3-0
    Bozosan Petre
  • 0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Cozma Cătălin
    3-0
  • Camarasiu Tiberiu
    3-2
    Mican Nicolae
  • Barac Marius
    2-3
    Józsa Zoltán
  • 0-3
    Gogu Gabriel
  • Top 32
  • Farcas Vlad
    3-0
    Blaga Marius
  • Suflețel Radu
    3-2
    Teleky Zsolt
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Parus Lilian
  • Butura Vasile
    1-3
    Nascu Serban
  • Maxim Valentin
    3-1
    Vaida Sorin
  • Mocean Dan
    3-1
    Moldovan Alexandru
  • Moldovan Ovidiu
    3-2
    Petrus Florin
  • Apian Florin
    3-2
    Galban Calin
  • Irimia Sorin Jr
    0-3
    Morosanu Vasile
  • Simion Boby
    3-0
    Motorga Dorin
  • Teglas Andreea
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Bothazan Florin
    0-3
    Rus Traian
  • Crăciun Călin
    3-2
    Parjol Rares
  • Birtalan Robert
    1-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Cozma Cătălin
    3-2
    Camarasiu Tiberiu
  • Józsa Zoltán
    1-3
    Gogu Gabriel
  • Top 16
  • Farcas Vlad
    3-0
    Suflețel Radu
  • Daneliuc Gabi
    0-3
    Nascu Serban
  • Maxim Valentin
    2-3
    Mocean Dan
  • Moldovan Ovidiu
    1-3
    Apian Florin
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Simion Boby
  • Teglas Andreea
    3-2
    Rus Traian
  • Crăciun Călin
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Cozma Cătălin
    0-3
    Gogu Gabriel
  • Top 8
  • Farcas Vlad
    3-2
    Nascu Serban
  • Mocean Dan
    3-1
    Apian Florin
  • Morosanu Vasile
    3-2
    Teglas Andreea
  • Moldován Horváth Csaba
    1-3
    Gogu Gabriel
  • Top 4
  • Farcas Vlad
    1-3
    Mocean Dan
  • Morosanu Vasile
    0-3
    Gogu Gabriel
  • Top 1-2
  • Mocean Dan
    3-2
    Gogu Gabriel
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farcas Vlad
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 2
    Camarasiu Tiberiu
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • 3
    Birtalan Robert
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Nagy Iosif
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Coroian Claudiu
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gogu Gabriel
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Parus Lilian
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Parjol Rares
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 4
    Negrean Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Jánosi Attila
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mocean Dan
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 2
    Petrus Florin
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    4
  • 3
    Irimia Sorin Jr
    3-1
    3-1
    3-2
    0-3
    3-1
    4
    1
  • 4
    Curpas Ioan
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Lacatis Ghita
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    3
  • 6
    Makszin Dacian
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Galban Calin
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Simion Boby
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 3
    Vaida Sorin
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Cherhat Dumitru
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 5
    Veres János
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Moldovan Iulia
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Maxim Valentin
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Tic Ioan
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Korábian Tamás
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Dirlea Ioan
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • 5
    Mal Denis
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • 6
    Opris Dora
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Rus Traian
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    1
  • 2
    Morosanu Vasile
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 3
    Ticala Vasile Jr
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 4
    Birtalan Laszlo
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 5
    Ifrosa Petru
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Pop Sabin
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Suflețel Radu
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Carpaci Alexandru
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    4
  • 3
    Crăciun Călin
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 4
    Barac Marius
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 5
    Bán Péter
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 6
    Spaller Tiberiu
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nascu Serban
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Mican Nicolae
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Ciobanu Gabriel
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    5
  • 4
    Ambrus Szilárd
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 5
    Fábián Wilhelm
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Bozosan Petre
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cozma Cătălin
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 2
    Daneliuc Gabi
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 3
    Blaga Marius
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 4
    Catricicau Adrian
    2-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Rozenfeld Róbert
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Matei Dumitru
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    6
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Józsa Zoltán
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 2
    Teleky Zsolt
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Butura Vasile
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 4
    Moldován Horváth Csaba
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 5
    Rozenfeld Cristian
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Bumbu Pavel
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Teglas Andreea
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Moldovan Ovidiu
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 3
    Preda Ionut
    3-0
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 4
    Tókos Pál
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    5
  • 5
    Sava Petru
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
  • 6
    Peta Octavian
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Apian Florin
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Moldovan Alexandru
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 3
    Motorga Dorin
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Mal Calin
    2-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    6
  • 5
    Bothazan Florin
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • 6
    Rusu Calin
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...