Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Ardealul, Turneu A+, Open, Bistrita, 2018.07.07

Cupa Ardealul, Turneu A+, Open, Bistrita, 2018.07.07

Cupa Ardealul, Turneu A+, Open, Bistrita, 2018.07.07

Ország: Románia Város: Bistrita Helyszín: Sala de tenis de masă Gheorghe Bozga Cím: str. Parcului
Kezdés időpontja: July 07, 2018, 14:00 Befejezés időpontja: July 07, 2018, 23:59
Nevezési díj: 30.00 Ron

LOGISTICA:
- 21 mese ITTF;
- spatiu de joc: 9x5 mp/masa.
- apa plata/minerala, cafea;
- cupe, medalii si diplome - locurile 1-4

 

TAXA: 30 lei;
- juniori maxim 14 ani - 15 lei;
- doamne/domnisoare - 15 lei;
- persoane cu dizabilitati - fara taxa;

 

INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
- pe forum;
- inscrierile se fac dupa clasament, pana luni 02 iulie ora 21.00, iar apoi in ordinea inscrierilor, primul venit-primul servit (pastrand listele de asteptare asa cum apar ele la ora 21.00 - daca exista);

- clasamentul se va actualiza duminica 01 iulie (seara) urmand a fi operate apoi schimbarile de categorie;
- ultima retragere la termen joi 05 iulie ora 21.00;
- ultima inscriere pe forum vineri 06 iulie ora 18.00;

Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Munteanu Octavian
    1-3
    Darmaz Ioan
  • Munteanu Octavian
    0-3
    Beches Andrei
  • Munteanu Octavian
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Munteanu Octavian
    0-3
    Pralea Marius Dan
  • Munteanu Octavian
    3-2
    Matei Dumitru
  • Darmaz Ioan
    1-3
    Beches Andrei
  • Darmaz Ioan
    0-3
    Fazakas Gergely
  • Darmaz Ioan
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Darmaz Ioan
    3-0
    Matei Dumitru
  • Beches Andrei
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Beches Andrei
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • Beches Andrei
    3-0
    Matei Dumitru
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Pralea Marius Dan
  • Fazakas Gergely
    3-1
    Matei Dumitru
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Matei Dumitru
  • csoport: 2
  • Diaconescu Lucian
    3-0
    Dragan Petru Ioan
  • Diaconescu Lucian
    2-3
    Dumbrava Daniel
  • Diaconescu Lucian
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Diaconescu Lucian
    1-3
    Stolearenco Igor
  • Diaconescu Lucian
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • Dragan Petru Ioan
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Dragan Petru Ioan
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Dragan Petru Ioan
    1-3
    Stolearenco Igor
  • Dragan Petru Ioan
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • Dumbrava Daniel
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Stolearenco Igor
  • Dumbrava Daniel
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Stolearenco Igor
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Dinu Gheorghe
  • Stolearenco Igor
    3-2
    Dinu Gheorghe
  • csoport: 3
  • Bocaniala Norocel
    3-2
    Ursulean Vasile
  • Bocaniala Norocel
    0-3
    participant Tókos Pál participant
  • Bocaniala Norocel
    3-2
    Plamada Lucian
  • Bocaniala Norocel
    3-1
    Jánosi Attila
  • Bocaniala Norocel
    3-0
    Sofian Corneliu
  • Ursulean Vasile
    1-3
    participant Tókos Pál participant
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Plamada Lucian
  • Ursulean Vasile
    3-0
    Jánosi Attila
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Sofian Corneliu
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Plamada Lucian
  • participant Tókos Pál
    0-3
    Jánosi Attila
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Sofian Corneliu
  • Plamada Lucian
    3-1
    Jánosi Attila
  • Plamada Lucian
    3-2
    Sofian Corneliu
  • Jánosi Attila
    3-2
    Sofian Corneliu
  • csoport: 4
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Pădurariu Costel
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Nagy Iosif
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Jichici Svetozar
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Pădurariu Costel
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Nagy Iosif
  • Ciobanu Daniel
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Pădurariu Costel
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Nagy Iosif
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Pădurariu Costel
    2-3
    Nagy Iosif
  • Pădurariu Costel
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Nagy Iosif
    3-1
    Jichici Svetozar
  • csoport: 5
  • Avram Nicolae
    0-3
    Demény Zoltán
  • Avram Nicolae
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Avram Nicolae
    3-0
    Negrean Ioan
  • Avram Nicolae
    3-2
    Veres János
  • Avram Nicolae
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Demény Zoltán
    2-3
    Cherhat Dumitru
  • Demény Zoltán
    3-2
    Negrean Ioan
  • Demény Zoltán
    3-0
    Veres János
  • Demény Zoltán
    1-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Cherhat Dumitru
    3-0
    Negrean Ioan
  • Cherhat Dumitru
    3-0
    Veres János
  • Cherhat Dumitru
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Negrean Ioan
    2-3
    Veres János
  • Negrean Ioan
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Veres János
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • csoport: 6
  • Istrate Cristian
    3-2
    Ciortescu Cristi
  • Istrate Cristian
    3-2
    Antal Dénes
  • Istrate Cristian
    3-2
    Visan Bogdan
  • Istrate Cristian
    3-0
    Pinzar Alin
  • Istrate Cristian
    3-1
    Damian Mircea
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Antal Dénes
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Visan Bogdan
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Pinzar Alin
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Damian Mircea
  • Antal Dénes
    3-2
    Visan Bogdan
  • Antal Dénes
    3-0
    Pinzar Alin
  • Antal Dénes
    3-2
    Damian Mircea
  • Visan Bogdan
    3-2
    Pinzar Alin
  • Visan Bogdan
    1-3
    Damian Mircea
  • Pinzar Alin
    3-0
    Damian Mircea
  • csoport: 7
  • Fazakas Attila
    2-3
    Petrov Dan
  • Fazakas Attila
    1-3
    Marola Dan
  • Fazakas Attila
    3-2
    Morosan Marian
  • Fazakas Attila
    2-3
    Colesniuc Romeo
  • Fazakas Attila
    2-3
    Iacob Gabriel
  • Petrov Dan
    1-3
    Marola Dan
  • Petrov Dan
    3-2
    Morosan Marian
  • Petrov Dan
    3-1
    Colesniuc Romeo
  • Petrov Dan
    3-0
    Iacob Gabriel
  • Marola Dan
    3-1
    Morosan Marian
  • Marola Dan
    3-1
    Colesniuc Romeo
  • Marola Dan
    3-0
    Iacob Gabriel
  • Morosan Marian
    2-3
    Colesniuc Romeo
  • Morosan Marian
    3-2
    Iacob Gabriel
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Iacob Gabriel
  • csoport: 8
  • Motorga Dorin
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Motorga Dorin
    2-3
    Bratescu Adrian
  • Motorga Dorin
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Motorga Dorin
    3-1
    Imecs F Attila
  • Motorga Dorin
    3-0
    Cecan Vasile
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Bratescu Adrian
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Imecs F Attila
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Cecan Vasile
  • Bratescu Adrian
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Bratescu Adrian
    3-0
    Imecs F Attila
  • Bratescu Adrian
    2-3
    Cecan Vasile
  • Birtalan Laszlo
    1-3
    Imecs F Attila
  • Birtalan Laszlo
    2-3
    Cecan Vasile
  • Imecs F Attila
    1-3
    Cecan Vasile
  • csoport: 9
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    László Levente
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Ivan Sorin Ioan
  • Bulubasa Nicusor
    3-2
    Vlaisan Vasile
  • Bulubasa Nicusor
    2-3
    Curpas Ioan
  • László Levente
    3-0
    Corneanu Sorin
  • László Levente
    3-1
    Ivan Sorin Ioan
  • László Levente
    3-1
    Vlaisan Vasile
  • László Levente
    0-3
    Curpas Ioan
  • Corneanu Sorin
    0-3
    Ivan Sorin Ioan
  • Corneanu Sorin
    0-3
    Vlaisan Vasile
  • Corneanu Sorin
    0-3
    Curpas Ioan
  • Ivan Sorin Ioan
    1-3
    Vlaisan Vasile
  • Ivan Sorin Ioan
    3-0
    Curpas Ioan
  • Vlaisan Vasile
    3-1
    Curpas Ioan
  • csoport: 10
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Dena Corneliu
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Mironescu Adrian
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Macovei Cristi
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Jaouir Khaled
  • Dena Corneliu
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dena Corneliu
    3-0
    Mironescu Adrian
  • Dena Corneliu
    3-1
    Macovei Cristi
  • Dena Corneliu
    3-0
    Jaouir Khaled
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Mironescu Adrian
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Macovei Cristi
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Jaouir Khaled
  • Mironescu Adrian
    0-3
    Macovei Cristi
  • Mironescu Adrian
    3-2
    Jaouir Khaled
  • Macovei Cristi
    0-3
    Jaouir Khaled
  • Top 64
  • Beches Andrei
    3-0
  • Fazakas Attila
    3-1
    Mironescu Adrian
  • Bocaniala Norocel
    3-0
  • 0-3
    Antal Dénes
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
  • 0-3
    Poloțca Ștefan
  • Demény Zoltán
    1-3
    Dragan Petru Ioan
  • 0-3
    Motorga Dorin
  • Avram Nicolae
    3-0
  • Plamada Lucian
    3-2
    Cecan Vasile
  • Pralea Marius Dan
    3-0
  • 0-3
    Macovei Cristi
  • Petrov Dan
    3-0
  • 0-3
    Stolearenco Igor
  • Vlaisan Vasile
    0-3
    Pinzar Alin
  • 0-3
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    3-0
  • Veres János
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Darmaz Ioan
    3-0
  • 0-3
    Colcer Nicolae
  • Curpas Ioan
    3-0
  • 0-3
    Diaconescu Lucian
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Trandafir Vasile
  • 0-3
    Istrate Cristian
  • Marola Dan
    3-0
  • Munteanu Octavian
    0-3
    Visan Bogdan
  • Ursulean Vasile
    3-0
  • 0-3
    Dena Corneliu
  • Cherhat Dumitru
    3-0
  • 0-3
    Pădurariu Costel
  • László Levente
    3-2
    Bratescu Adrian
  • 0-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 32
  • Beches Andrei
    3-1
    Fazakas Attila
  • Bocaniala Norocel
    3-1
    Antal Dénes
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Dragan Petru Ioan
    0-3
    Motorga Dorin
  • Avram Nicolae
    0-3
    Plamada Lucian
  • Pralea Marius Dan
    2-3
    Macovei Cristi
  • Petrov Dan
    3-1
    Stolearenco Igor
  • Pinzar Alin
    1-3
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Darmaz Ioan
    0-3
    Colcer Nicolae
  • Curpas Ioan
    1-3
    Diaconescu Lucian
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Istrate Cristian
  • Marola Dan
    3-1
    Visan Bogdan
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Dena Corneliu
  • Cherhat Dumitru
    2-3
    Pădurariu Costel
  • László Levente
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 16
  • Beches Andrei
    3-2
    Bocaniala Norocel
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Motorga Dorin
  • Plamada Lucian
    3-1
    Macovei Cristi
  • Petrov Dan
    1-3
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Diaconescu Lucian
    3-1
    Colesniuc Romeo
  • Marola Dan
    3-1
    Ursulean Vasile
  • Pădurariu Costel
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 8
  • Beches Andrei
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Plamada Lucian
    1-3
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Diaconescu Lucian
  • Marola Dan
    0-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 4
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 1-2
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Dumbrava Daniel
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Munteanu Octavian
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
  • 2
    Darmaz Ioan
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Beches Andrei
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 4
    Fazakas Gergely
    1-3
    3-0
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    5
  • 5
    Pralea Marius Dan
    3-0
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 6
    Matei Dumitru
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Diaconescu Lucian
    3-0
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    3
  • 2
    Dragan Petru Ioan
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 3
    Dumbrava Daniel
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    1-3
    4
    1
  • 4
    Dirlea Ioan
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • 5
    Stolearenco Igor
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    4
    2
  • 6
    Dinu Gheorghe
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bocaniala Norocel
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Ursulean Vasile
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 3
    Tókos Pál
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    1
  • 4
    Plamada Lucian
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • 5
    Jánosi Attila
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    5
  • 6
    Sofian Corneliu
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Poloțca Ștefan
    3-1
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    3
    3
  • 2
    Ciobanu Daniel
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    6
  • 3
    Trandafir Vasile
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    4
  • 4
    Pădurariu Costel
    3-2
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
  • 5
    Nagy Iosif
    3-2
    3-0
    0-3
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 6
    Jichici Svetozar
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1-3
    1
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Avram Nicolae
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 2
    Demény Zoltán
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 3
    Cherhat Dumitru
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 4
    Negrean Ioan
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Veres János
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 6
    Kántor Imre Zoltán
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1-3
    1
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Istrate Cristian
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Ciortescu Cristi
    2-3
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    5
  • 3
    Antal Dénes
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 4
    Visan Bogdan
    2-3
    3-2
    2-3
    3-2
    1-3
    2
    3
  • 5
    Pinzar Alin
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    4
  • 6
    Damian Mircea
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fazakas Attila
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    4
  • 2
    Petrov Dan
    3-2
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 3
    Marola Dan
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 4
    Morosan Marian
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    5
  • 5
    Colesniuc Romeo
    3-2
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 6
    Iacob Gabriel
    3-2
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Motorga Dorin
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Colcer Nicolae
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-2
    3
    2
  • 3
    Bratescu Adrian
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    4
  • 4
    Birtalan Laszlo
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 5
    Imecs F Attila
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    2
    5
  • 6
    Cecan Vasile
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bulubasa Nicusor
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    2-3
    4
    1
  • 2
    László Levente
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    0-3
    3
    4
  • 3
    Corneanu Sorin
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 4
    Ivan Sorin Ioan
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Vlaisan Vasile
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 6
    Curpas Ioan
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    1-3
    3
    2
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fancsali Kálmán
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    3
  • 2
    Dena Corneliu
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 3
    Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Mironescu Adrian
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
  • 5
    Macovei Cristi
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    2
  • 6
    Jaouir Khaled
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...