Cupa Ardealul, Turneu A+, Open, Bistrita, 2018.07

Cupa Ardealul, Turneu A+, Open, Bistrita, 2018.07.07

Cupa Ardealul, Turneu A+, Open, Bistrita, 2018.07.07

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Bistrita
Helyszín: Sala de tenis de masă Gheorghe Bozga
Cím: str. Parcului
Kezdés időpontja: July 07, 2018, 14:00
Befejezés időpontja: July 07, 2018, 23:59
Nevezési díj: 30.00 Ron

LOGISTICA:
- 21 mese ITTF;
- spatiu de joc: 9x5 mp/masa.
- apa plata/minerala, cafea;
- cupe, medalii si diplome - locurile 1-4

 

TAXA: 30 lei;
- juniori maxim 14 ani - 15 lei;
- doamne/domnisoare - 15 lei;
- persoane cu dizabilitati - fara taxa;

 

INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
- pe forum;
- inscrierile se fac dupa clasament, pana luni 02 iulie ora 21.00, iar apoi in ordinea inscrierilor, primul venit-primul servit (pastrand listele de asteptare asa cum apar ele la ora 21.00 - daca exista);

- clasamentul se va actualiza duminica 01 iulie (seara) urmand a fi operate apoi schimbarile de categorie;
- ultima retragere la termen joi 05 iulie ora 21.00;
- ultima inscriere pe forum vineri 06 iulie ora 18.00;

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Beches Andrei 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Beches Andrei 3  
     
     
     
     
     
  • Fazakas Attila 3  
    Fazakas Attila 1  
     
     
     
     
     
  • Mironescu Adrian 1  
     
    Beches Andrei 3  
     
     
     
     
  • Bocaniala Norocel 3  
     
    Bocaniala Norocel 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Bocaniala Norocel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Antal Dénes 1  
     
     
     
     
     
  • Antal Dénes 3  
     
     
    Beches Andrei 1  
     
     
     
  • Bulubasa Nicusor 3  
     
     
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
  • 0  
    Bulubasa Nicusor 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
     
  • Poloțca Ștefan 3  
     
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
  • Demény Zoltán 1  
     
    Motorga Dorin 0  
     
     
     
     
  • Dragan Petru Ioan 3  
    Dragan Petru Ioan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Motorga Dorin 3  
     
     
     
     
     
  • Motorga Dorin 3  
     
     
     
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
  • Avram Nicolae 3  
     
     
     
    Nagy Iosif 0  
     
     
  • 0  
    Avram Nicolae 0  
     
     
     
     
     
  • Plamada Lucian 3  
    Plamada Lucian 3  
     
     
     
     
     
  • Cecan Vasile 2  
     
    Plamada Lucian 3  
     
     
     
     
  • Pralea Marius Dan 3  
     
    Macovei Cristi 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Pralea Marius Dan 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Macovei Cristi 3  
     
     
     
     
     
  • Macovei Cristi 3  
     
     
    Plamada Lucian 1  
     
     
     
  • Petrov Dan 3  
     
     
    Nagy Iosif 3  
     
     
     
  • 0  
    Petrov Dan 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Stolearenco Igor 1  
     
     
     
     
     
  • Stolearenco Igor 3  
     
    Petrov Dan 1  
     
     
     
     
  • Vlaisan Vasile 0  
     
    Nagy Iosif 3  
     
     
     
     
  • Pinzar Alin 3  
    Pinzar Alin 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Nagy Iosif 3  
     
     
     
     
     
  • Nagy Iosif 3  
     
     
     
     
    Poloțca Ștefan 3  
    Poloțca Ștefan  
  • participant Tókos Pál 3  
     
     
     
     
    Dumbrava Daniel 0  
     
  • 0  
    participant Tókos Pál 3  
     
     
     
     
     
  • Veres János 2  
    Fancsali Kálmán 1  
     
     
     
     
     
  • Fancsali Kálmán 3  
     
    participant Tókos Pál 3  
     
     
     
     
  • Darmaz Ioan 3  
     
    Colcer Nicolae 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Darmaz Ioan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Colcer Nicolae 3  
     
     
     
     
     
  • Colcer Nicolae 3  
     
     
    participant Tókos Pál 3  
     
     
     
  • Curpas Ioan 3  
     
     
    Diaconescu Lucian 1  
     
     
     
  • 0  
    Curpas Ioan 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Diaconescu Lucian 3  
     
     
     
     
     
  • Diaconescu Lucian 3  
     
    Diaconescu Lucian 3  
     
     
     
     
  • Colesniuc Romeo 3  
     
    Colesniuc Romeo 1  
     
     
     
     
  • Trandafir Vasile 0  
    Colesniuc Romeo 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Istrate Cristian 0  
     
     
     
     
     
  • Istrate Cristian 3  
     
     
     
    participant Tókos Pál 1  
     
     
  • Marola Dan 3  
     
     
     
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
  • 0  
    Marola Dan 3  
     
     
     
     
     
  • Munteanu Octavian 0  
    Visan Bogdan 1  
     
     
     
     
     
  • Visan Bogdan 3  
     
    Marola Dan 3  
     
     
     
     
  • Ursulean Vasile 3  
     
    Ursulean Vasile 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Ursulean Vasile 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dena Corneliu 2  
     
     
     
     
     
  • Dena Corneliu 3  
     
     
    Marola Dan 0  
     
     
     
  • Cherhat Dumitru 3  
     
     
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
  • 0  
    Cherhat Dumitru 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Pădurariu Costel 3  
     
     
     
     
     
  • Pădurariu Costel 3  
     
    Pădurariu Costel 1  
     
     
     
     
  • László Levente 3  
     
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
     
  • Bratescu Adrian 2  
    László Levente 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
     
     
  • Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    9-2-0
    31-11
    27
  • 2.
    Dumbrava Daniel
    9-2-0
    28-15
    27
  • 3.
    Nagy Iosif
    8-2-0
    24-14
    24
  • 4.
    participant Tókos Pál
    8-2-0
    25-9
    24
  • 5.
    Beches Andrei
    8-1-0
    25-8
    24
  • 6.
    Marola Dan
    8-1-0
    24-9
    24
  • 7.
    Diaconescu Lucian
    6-3-0
    22-12
    18
  • 8.
    Plamada Lucian
    5-4-0
    20-18
    15
  • 9.
    Petrov Dan
    6-2-0
    20-12
    18
  • 10.
    Motorga Dorin
    6-2-0
    20-8
    18
  • 11.
    Bocaniala Norocel
    6-2-0
    20-12
    18
  • 12.
    Macovei Cristi
    5-3-0
    17-12
    15
  • 13.
    Colesniuc Romeo
    5-3-0
    18-13
    15
  • 14.
    Colcer Nicolae
    5-3-0
    16-13
    15
  • 15.
    Pădurariu Costel
    5-3-0
    19-14
    15
  • 16.
    Ursulean Vasile
    5-3-0
    19-15
    15
  • 17.
    Istrate Cristian
    6-1-0
    18-10
    18
  • 18.
    Dena Corneliu
    6-1-0
    20-6
    18
  • 19.
    Stolearenco Igor
    5-2-0
    18-11
    15
  • 20.
    Bulubasa Nicusor
    5-2-0
    18-10
    15
  • 21.
    Avram Nicolae
    5-2-0
    15-10
    15
  • 22.
    Cherhat Dumitru
    5-2-0
    18-9
    15
  • 23.
    László Levente
    4-3-0
    14-13
    12
  • 24.
    Antal Dénes
    4-3-0
    17-13
    12
  • 25.
    Fancsali Kálmán
    4-3-0
    14-13
    12
  • 26.
    Pralea Marius Dan
    4-3-0
    15-12
    12
  • 27.
    Curpas Ioan
    4-3-0
    14-11
    12
  • 28.
    Darmaz Ioan
    4-3-0
    13-10
    12
  • 29.
    Pinzar Alin
    3-4-0
    12-14
    9
  • 30.
    Dragan Petru Ioan
    3-4-0
    11-14
    9
  • 31.
    Visan Bogdan
    3-4-0
    15-16
    9
  • 32.
    Fazakas Attila
    2-5-0
    14-18
    6
  • 33.
    Vlaisan Vasile
    3-3-0
    12-11
    9
  • 34.
    Demény Zoltán
    3-3-0
    13-11
    9
  • 35.
    Bratescu Adrian
    3-3-0
    14-11
    9
  • 36.
    Trandafir Vasile
    3-3-0
    11-10
    9
  • 37.
    Cecan Vasile
    3-3-0
    13-14
    9
  • 38.
    Mironescu Adrian
    2-4-0
    7-15
    6
  • 39.
    Munteanu Octavian
    2-4-0
    7-15
    6
  • 40.
    Veres János
    2-4-0
    10-15
    6
  • 41.
    Jaouir Khaled
    2-3-0
    9-10
    6
  • 42.
    Ivan Sorin Ioan
    2-3-0
    9-9
    6
  • 43.
    Fazakas Gergely
    2-3-0
    9-10
    6
  • 44.
    Ciortescu Cristi
    2-3-0
    12-11
    6
  • 45.
    Imecs F Attila
    2-3-0
    8-11
    6
  • 46.
    Jánosi Attila
    2-3-0
    8-11
    6
  • 47.
    Dirlea Ioan
    1-4-0
    7-14
    3
  • 48.
    Dinu Gheorghe
    1-4-0
    7-13
    3
  • 49.
    Morosan Marian
    1-4-0
    10-14
    3
  • 50.
    Damian Mircea
    1-4-0
    6-13
    3
  • 51.
    Jichici Svetozar
    1-4-0
    6-14
    3
  • 52.
    Negrean Ioan
    1-4-0
    7-12
    3
  • 53.
    Kántor Imre Zoltán
    1-4-0
    6-13
    3
  • 54.
    Iacob Gabriel
    1-4-0
    5-14
    3
  • 55.
    Ciobanu Daniel
    1-4-0
    6-13
    3
  • 56.
    Corneanu Sorin
    0-5-0
    0-15
    0
  • 57.
    Sofian Corneliu
    0-5-0
    6-15
    0
  • 58.
    Birtalan Laszlo
    0-5-0
    5-15
    0
  • 59.
    Kriszta Árpád Lóránd
    0-5-0
    5-15
    0
  • 60.
    Matei Dumitru
    0-5-0
    4-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Dena Corneliu
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Macovei Cristi
    3-2-0
    10-7
    9
  • 3.
    Fancsali Kálmán
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Mironescu Adrian
    2-3-0
    6-12
    6
  • Jaouir Khaled
    2-3-0
    9-10
    6
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Bulubasa Nicusor
    4-1-0
    14-7
    12
  • 4.
    László Levente
    3-2-0
    10-8
    9
  • 3.
    Vlaisan Vasile
    3-2-0
    12-8
    9
  • 2.
    Curpas Ioan
    3-2-0
    10-8
    9
  • Ivan Sorin Ioan
    2-3-0
    9-9
    6
  • Corneanu Sorin
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Motorga Dorin
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Colcer Nicolae
    3-2-0
    10-10
    9
  • 3.
    Cecan Vasile
    3-2-0
    11-11
    9
  • 4.
    Bratescu Adrian
    3-2-0
    12-8
    9
  • Imecs F Attila
    2-3-0
    8-11
    6
  • Birtalan Laszlo
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Marola Dan
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Petrov Dan
    4-1-0
    13-8
    12
  • 3.
    Colesniuc Romeo
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Fazakas Attila
    1-4-0
    10-14
    3
  • Morosan Marian
    1-4-0
    10-14
    3
  • Iacob Gabriel
    1-4-0
    5-14
    3
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Istrate Cristian
    5-0-0
    15-7
    15
  • 2.
    Antal Dénes
    3-2-0
    13-10
    9
  • 3.
    Visan Bogdan
    2-3-0
    11-13
    6
  • 4.
    Pinzar Alin
    2-3-0
    8-11
    6
  • Ciortescu Cristi
    2-3-0
    12-11
    6
  • Damian Mircea
    1-4-0
    6-13
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Avram Nicolae
    4-1-0
    12-7
    12
  • 2.
    Cherhat Dumitru
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Demény Zoltán
    3-2-0
    12-8
    9
  • 4.
    Veres János
    2-3-0
    8-12
    6
  • Negrean Ioan
    1-4-0
    7-12
    3
  • Kántor Imre Zoltán
    1-4-0
    6-13
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Nagy Iosif
    4-1-0
    12-8
    12
  • 2.
    Pădurariu Costel
    3-2-0
    12-9
    9
  • 3.
    Poloțca Ștefan
    3-2-0
    13-9
    9
  • 4.
    Trandafir Vasile
    3-2-0
    11-7
    9
  • Jichici Svetozar
    1-4-0
    6-14
    3
  • Ciobanu Daniel
    1-4-0
    6-13
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    participant Tókos Pál
    4-1-0
    12-4
    12
  • 2.
    Bocaniala Norocel
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Ursulean Vasile
    3-2-0
    12-10
    9
  • 4.
    Plamada Lucian
    2-3-0
    10-12
    6
  • Jánosi Attila
    2-3-0
    8-11
    6
  • Sofian Corneliu
    0-5-0
    6-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Dumbrava Daniel
    4-1-0
    13-9
    12
  • 2.
    Stolearenco Igor
    4-1-0
    14-8
    12
  • 3.
    Diaconescu Lucian
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Dragan Petru Ioan
    2-3-0
    8-10
    6
  • Dirlea Ioan
    1-4-0
    7-14
    3
  • Dinu Gheorghe
    1-4-0
    7-13
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Beches Andrei
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Darmaz Ioan
    3-2-0
    10-7
    9
  • 3.
    Pralea Marius Dan
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Munteanu Octavian
    2-3-0
    7-12
    6
  • Fazakas Gergely
    2-3-0
    9-10
    6
  • Matei Dumitru
    0-5-0
    4-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Dumbrava Daniel
  • Top 4
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 8
  • Beches Andrei
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Plamada Lucian
    1-3
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Diaconescu Lucian
  • Marola Dan
    0-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 16
  • Beches Andrei
    3-2
    Bocaniala Norocel
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Motorga Dorin
  • Plamada Lucian
    3-1
    Macovei Cristi
  • Petrov Dan
    1-3
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Diaconescu Lucian
    3-1
    Colesniuc Romeo
  • Marola Dan
    3-1
    Ursulean Vasile
  • Pădurariu Costel
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 32
  • Beches Andrei
    3-1
    Fazakas Attila
  • Bocaniala Norocel
    3-1
    Antal Dénes
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Dragan Petru Ioan
    0-3
    Motorga Dorin
  • Avram Nicolae
    0-3
    Plamada Lucian
  • Pralea Marius Dan
    2-3
    Macovei Cristi
  • Petrov Dan
    3-1
    Stolearenco Igor
  • Pinzar Alin
    1-3
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Darmaz Ioan
    0-3
    Colcer Nicolae
  • Curpas Ioan
    1-3
    Diaconescu Lucian
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Istrate Cristian
  • Marola Dan
    3-1
    Visan Bogdan
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Dena Corneliu
  • Cherhat Dumitru
    2-3
    Pădurariu Costel
  • László Levente
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 64
  • Beches Andrei
    3-0
  • Fazakas Attila
    3-1
    Mironescu Adrian
  • Bocaniala Norocel
    3-0
  • 0-3
    Antal Dénes
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
  • 0-3
    Poloțca Ștefan
  • Demény Zoltán
    1-3
    Dragan Petru Ioan
  • 0-3
    Motorga Dorin
  • Avram Nicolae
    3-0
  • Plamada Lucian
    3-2
    Cecan Vasile
  • Pralea Marius Dan
    3-0
  • 0-3
    Macovei Cristi
  • Petrov Dan
    3-0
  • 0-3
    Stolearenco Igor
  • Vlaisan Vasile
    0-3
    Pinzar Alin
  • 0-3
    Nagy Iosif
  • participant Tókos Pál
    3-0
  • Veres János
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Darmaz Ioan
    3-0
  • 0-3
    Colcer Nicolae
  • Curpas Ioan
    3-0
  • 0-3
    Diaconescu Lucian
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Trandafir Vasile
  • 0-3
    Istrate Cristian
  • Marola Dan
    3-0
  • Munteanu Octavian
    0-3
    Visan Bogdan
  • Ursulean Vasile
    3-0
  • 0-3
    Dena Corneliu
  • Cherhat Dumitru
    3-0
  • 0-3
    Pădurariu Costel
  • László Levente
    3-2
    Bratescu Adrian
  • 0-3
    Dumbrava Daniel
  • csoport: Alsó: 10
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Dena Corneliu
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Mironescu Adrian
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Macovei Cristi
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Jaouir Khaled
  • Dena Corneliu
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dena Corneliu
    3-0
    Mironescu Adrian
  • Dena Corneliu
    3-1
    Macovei Cristi
  • Dena Corneliu
    3-0
    Jaouir Khaled
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Mironescu Adrian
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Macovei Cristi
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Jaouir Khaled
  • Mironescu Adrian
    0-3
    Macovei Cristi
  • Mironescu Adrian
    3-2
    Jaouir Khaled
  • Macovei Cristi
    0-3
    Jaouir Khaled
  • csoport: Alsó: 9
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    László Levente
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Ivan Sorin Ioan
  • Bulubasa Nicusor
    3-2
    Vlaisan Vasile
  • Bulubasa Nicusor
    2-3
    Curpas Ioan
  • László Levente
    3-0
    Corneanu Sorin
  • László Levente
    3-1
    Ivan Sorin Ioan
  • László Levente
    3-1
    Vlaisan Vasile
  • László Levente
    0-3
    Curpas Ioan
  • Corneanu Sorin
    0-3
    Ivan Sorin Ioan
  • Corneanu Sorin
    0-3
    Vlaisan Vasile
  • Corneanu Sorin
    0-3
    Curpas Ioan
  • Ivan Sorin Ioan
    1-3
    Vlaisan Vasile
  • Ivan Sorin Ioan
    3-0
    Curpas Ioan
  • Vlaisan Vasile
    3-1
    Curpas Ioan
  • csoport: Alsó: 8
  • Motorga Dorin
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Motorga Dorin
    2-3
    Bratescu Adrian
  • Motorga Dorin
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Motorga Dorin
    3-1
    Imecs F Attila
  • Motorga Dorin
    3-0
    Cecan Vasile
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Bratescu Adrian
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Imecs F Attila
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Cecan Vasile
  • Bratescu Adrian
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Bratescu Adrian
    3-0
    Imecs F Attila
  • Bratescu Adrian
    2-3
    Cecan Vasile
  • Birtalan Laszlo
    1-3
    Imecs F Attila
  • Birtalan Laszlo
    2-3
    Cecan Vasile
  • Imecs F Attila
    1-3
    Cecan Vasile
  • csoport: Alsó: 7
  • Fazakas Attila
    2-3
    Petrov Dan
  • Fazakas Attila
    1-3
    Marola Dan
  • Fazakas Attila
    3-2
    Morosan Marian
  • Fazakas Attila
    2-3
    Colesniuc Romeo
  • Fazakas Attila
    2-3
    Iacob Gabriel
  • Petrov Dan
    1-3
    Marola Dan
  • Petrov Dan
    3-2
    Morosan Marian
  • Petrov Dan
    3-1
    Colesniuc Romeo
  • Petrov Dan
    3-0
    Iacob Gabriel
  • Marola Dan
    3-1
    Morosan Marian
  • Marola Dan
    3-1
    Colesniuc Romeo
  • Marola Dan
    3-0
    Iacob Gabriel
  • Morosan Marian
    2-3
    Colesniuc Romeo
  • Morosan Marian
    3-2
    Iacob Gabriel
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Iacob Gabriel
  • csoport: Alsó: 6
  • Istrate Cristian
    3-2
    Ciortescu Cristi
  • Istrate Cristian
    3-2
    Antal Dénes
  • Istrate Cristian
    3-2
    Visan Bogdan
  • Istrate Cristian
    3-0
    Pinzar Alin
  • Istrate Cristian
    3-1
    Damian Mircea
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Antal Dénes
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Visan Bogdan
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Pinzar Alin
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Damian Mircea
  • Antal Dénes
    3-2
    Visan Bogdan
  • Antal Dénes
    3-0
    Pinzar Alin
  • Antal Dénes
    3-2
    Damian Mircea
  • Visan Bogdan
    3-2
    Pinzar Alin
  • Visan Bogdan
    1-3
    Damian Mircea
  • Pinzar Alin
    3-0
    Damian Mircea
  • csoport: Alsó: 5
  • Avram Nicolae
    0-3
    Demény Zoltán
  • Avram Nicolae
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Avram Nicolae
    3-0
    Negrean Ioan
  • Avram Nicolae
    3-2
    Veres János
  • Avram Nicolae
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Demény Zoltán
    2-3
    Cherhat Dumitru
  • Demény Zoltán
    3-2
    Negrean Ioan
  • Demény Zoltán
    3-0
    Veres János
  • Demény Zoltán
    1-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Cherhat Dumitru
    3-0
    Negrean Ioan
  • Cherhat Dumitru
    3-0
    Veres János
  • Cherhat Dumitru
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Negrean Ioan
    2-3
    Veres János
  • Negrean Ioan
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Veres János
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • csoport: Alsó: 4
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Pădurariu Costel
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Nagy Iosif
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Jichici Svetozar
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Pădurariu Costel
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Nagy Iosif
  • Ciobanu Daniel
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Pădurariu Costel
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Nagy Iosif
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Pădurariu Costel
    2-3
    Nagy Iosif
  • Pădurariu Costel
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Nagy Iosif
    3-1
    Jichici Svetozar
  • csoport: Alsó: 3
  • Bocaniala Norocel
    3-2
    Ursulean Vasile
  • Bocaniala Norocel
    0-3
    Tókos Pál participant
  • Bocaniala Norocel
    3-2
    Plamada Lucian
  • Bocaniala Norocel
    3-1
    Jánosi Attila
  • Bocaniala Norocel
    3-0
    Sofian Corneliu
  • Ursulean Vasile
    1-3
    Tókos Pál participant
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Plamada Lucian
  • Ursulean Vasile
    3-0
    Jánosi Attila
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Sofian Corneliu
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Plamada Lucian
  • participant Tókos Pál
    0-3
    Jánosi Attila
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Sofian Corneliu
  • Plamada Lucian
    3-1
    Jánosi Attila
  • Plamada Lucian
    3-2
    Sofian Corneliu
  • Jánosi Attila
    3-2
    Sofian Corneliu
  • csoport: Alsó: 2
  • Diaconescu Lucian
    3-0
    Dragan Petru Ioan
  • Diaconescu Lucian
    2-3
    Dumbrava Daniel
  • Diaconescu Lucian
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Diaconescu Lucian
    1-3
    Stolearenco Igor
  • Diaconescu Lucian
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • Dragan Petru Ioan
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Dragan Petru Ioan
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Dragan Petru Ioan
    1-3
    Stolearenco Igor
  • Dragan Petru Ioan
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • Dumbrava Daniel
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Stolearenco Igor
  • Dumbrava Daniel
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Stolearenco Igor
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Dinu Gheorghe
  • Stolearenco Igor
    3-2
    Dinu Gheorghe
  • csoport: Alsó: 1
  • Munteanu Octavian
    1-3
    Darmaz Ioan
  • Munteanu Octavian
    0-3
    Beches Andrei
  • Munteanu Octavian
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Munteanu Octavian
    0-3
    Pralea Marius Dan
  • Munteanu Octavian
    3-2
    Matei Dumitru
  • Darmaz Ioan
    1-3
    Beches Andrei
  • Darmaz Ioan
    0-3
    Fazakas Gergely
  • Darmaz Ioan
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Darmaz Ioan
    3-0
    Matei Dumitru
  • Beches Andrei
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Beches Andrei
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • Beches Andrei
    3-0
    Matei Dumitru
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Pralea Marius Dan
  • Fazakas Gergely
    3-1
    Matei Dumitru
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Matei Dumitru
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Munteanu Octavian 
     
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
  • 2
    Darmaz Ioan 
    3-1
     
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Beches Andrei 
    3-0
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 4
    Fazakas Gergely 
    1-3
    3-0
    0-3
     
    2-3
    3-1
    2
  • 5
    Pralea Marius Dan 
    3-0
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-1
    3
  • 6
    Matei Dumitru 
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Diaconescu Lucian 
     
    3-0
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3
  • 2
    Dragan Petru Ioan 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Dumbrava Daniel 
    3-2
    3-1
     
    3-1
    3-2
    1-3
    4
  • 4
    Dirlea Ioan 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 5
    Stolearenco Igor 
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
     
    3-2
    4
  • 6
    Dinu Gheorghe 
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bocaniala Norocel 
     
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Ursulean Vasile 
    2-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Tókos Pál 
    3-0
    3-1
     
    3-0
    0-3
    3-0
    4
  • 4
    Plamada Lucian 
    2-3
    2-3
    0-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 5
    Jánosi Attila 
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
     
    3-2
    2
  • 6
    Sofian Corneliu 
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    3-1
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Ciobanu Daniel 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
  • 3
    Trandafir Vasile 
    2-3
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Pădurariu Costel 
    3-2
    1-3
    3-0
     
    2-3
    3-1
    3
  • 5
    Nagy Iosif 
    3-2
    3-0
    0-3
    3-2
     
    3-1
    4
  • 6
    Jichici Svetozar 
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Avram Nicolae 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
  • 2
    Demény Zoltán 
    3-0
     
    2-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3
  • 3
    Cherhat Dumitru 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Negrean Ioan 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 5
    Veres János 
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 6
    Kántor Imre Zoltán 
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Istrate Cristian 
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Ciortescu Cristi 
    2-3
     
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Antal Dénes 
    2-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Visan Bogdan 
    2-3
    3-2
    2-3
     
    3-2
    1-3
    2
  • 5
    Pinzar Alin 
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Damian Mircea 
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fazakas Attila 
     
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
  • 2
    Petrov Dan 
    3-2
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Marola Dan 
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 4
    Morosan Marian 
    2-3
    2-3
    1-3
     
    2-3
    3-2
    1
  • 5
    Colesniuc Romeo 
    3-2
    1-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3
  • 6
    Iacob Gabriel 
    3-2
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Motorga Dorin 
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Colcer Nicolae 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    1-3
    3-2
    3
  • 3
    Bratescu Adrian 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2-3
    3
  • 4
    Birtalan Laszlo 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 5
    Imecs F Attila 
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
     
    1-3
    2
  • 6
    Cecan Vasile 
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bulubasa Nicusor 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    2-3
    4
  • 2
    László Levente 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    0-3
    3
  • 3
    Corneanu Sorin 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Ivan Sorin Ioan 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    2
  • 5
    Vlaisan Vasile 
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
     
    3-1
    3
  • 6
    Curpas Ioan 
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    1-3
     
    3
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fancsali Kálmán 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3
  • 2
    Dena Corneliu 
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Kriszta Árpád Lóránd 
    1-3
    2-3
     
    1-3
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Mironescu Adrian 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    3-2
    2
  • 5
    Macovei Cristi 
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
     
    0-3
    3
  • 6
    Jaouir Khaled 
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
     
    2
Támogatók