Cupa AmaTur a comunei Corund - 2019

Cupa AmaTur a comunei Corund - 2019

Cupa AmaTur a comunei Corund - 2019

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Corund
Helyszín: Sala de sport
Cím: -
Kezdés időpontja: August 10, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: August 10, 2019, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Simon Csaba
    3-1
    Moldován Horváth Csaba
  • Top 4
  • Simon Csaba
    3-0
    Bauer Lajos
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Irsai István
  • Top 8
  • Simon Csaba
    3-0
    Orha Andrei
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Bauer Lajos
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Boeriu Cezara
    1-3
    Irsai István
  • Top 16
  • Simon Csaba
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Orha Andrei
    3-0
    Zidar Victor
  • Bardocz Szilárd
    2-3
    Poloțca Ștefan
  • Bauer Lajos
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Biro Attila
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Oprea Adrian
  • Irsai István
    3-0
    Farkas Gábor
  • Top 32
  • Simon Csaba
    3-0
  • Zakariás Szabolcs
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    Orha Andrei
  • 0-3
    Zidar Victor
  • Bardocz Szilárd
    3-0
  • Migea Cornel
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Bauer Lajos
  • 0-3
    Tókos Pál participant
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • László Levente
    2-3
    Biro Attila
  • 0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Boeriu Cezara
    3-0
  • Baciu Gabriel
    1-3
    Oprea Adrian
  • Ambrus Szilárd
    1-3
    Irsai István
  • 0-3
    Farkas Gábor
  • csoport: Felső: 12
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Colcer Nicolae
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Ene Florin
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Györfi Szabolcs
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Ene Florin
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Ene Florin
  • csoport: Felső: 11
  • Dénes Ferenc
    0-3
    László Levente
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Kincses József
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Popa Mircea
  • László Levente
    3-0
    Kincses József
  • László Levente
    3-0
    Popa Mircea
  • Kincses József
    3-1
    Popa Mircea
  • csoport: Felső: 10
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Gecse Alpár
  • Molnár Tihamér
    2-3
    Oprea Adrian
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Szántó Lajos
  • Gecse Alpár
    1-3
    Oprea Adrian
  • Gecse Alpár
    3-0
    Szántó Lajos
  • Oprea Adrian
    3-0
    Szántó Lajos
  • csoport: Felső: 9
  • Ambrus Szilárd
    1-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Jánosi Attila
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-2
    Jánosi Attila
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Jánosi Attila
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • csoport: Felső: 8
  • Irsai István
    1-3
    Zidar Victor
  • Irsai István
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Irsai István
    3-2
    Fekete István
  • Zidar Victor
    3-2
    Lovász Vilmos
  • Zidar Victor
    3-1
    Fekete István
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Fekete István
  • csoport: Felső: 7
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Zakariás Szabolcs
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Demeter Arpad
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Demeter Arpad
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Demeter Arpad
  • csoport: Felső: 6
  • Bauer Lajos
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Bauer Lajos
    3-0
    Kelemen László
  • Bauer Lajos
    3-0
    Sterczer Sándor
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Kelemen László
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Sterczer Sándor
  • Kelemen László
    1-3
    Sterczer Sándor
  • csoport: Felső: 5
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Dabacan Dorin
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Nitu Serban
  • Dabacan Dorin
    0-3
    Lakatos Zsolt
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Nitu Serban
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Nitu Serban
  • csoport: Felső: 4
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Peta Octavian
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Biro Attila
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Peta Octavian
    3-1
    Biro Attila
  • Peta Octavian
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Biro Attila
    3-0
    Szakáli Csaba
  • csoport: Felső: 3
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Migea Cornel
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bartha Zsolt Attila
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Canea Kocsis András
  • Migea Cornel
    3-0
    Bartha Zsolt Attila
  • Migea Cornel
    3-0
    Canea Kocsis András
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Canea Kocsis András
  • csoport: Felső: 2
  • Farkas Gábor
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Farkas Gábor
    3-0
    Orha Andrei
  • Farkas Gábor
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Orha Andrei
  • Trandafir Vasile
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • Orha Andrei
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • csoport: Felső: 1
  • Simon Csaba
    3-0
    Baciu Gabriel
  • Simon Csaba
    3-0
    Palfi Ferencz
  • Simon Csaba
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Palfi Ferencz
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Palfi Ferencz
    2-3
    Bartha István Zsolt
  • csoport: Alsó: 12
  • Oprea Adrian
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Oprea Adrian
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Oprea Adrian
    3-0
    Popa Mircea
  • Oprea Adrian
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Oprea Adrian
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Oprea Adrian
    3-0
    Tódor József
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Popa Mircea
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Tódor József
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Popa Mircea
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Tódor József
  • Popa Mircea
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Popa Mircea
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Popa Mircea
    3-0
    Tódor József
  • Lupescu Nicolae
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Tódor József
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Tódor József
  • csoport: Alsó: 11
  • Zidar Victor
    2-3
    Dénes Ferenc
  • Zidar Victor
    3-0
    Jánosi Attila
  • Zidar Victor
    3-1
    Szántó Lajos
  • Zidar Victor
    3-1
    Bálint Gábor
  • Zidar Victor
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Zidar Victor
    3-1
    Pall Lajos
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Jánosi Attila
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Szántó Lajos
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Bálint Gábor
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Pall Lajos
  • Jánosi Attila
    3-1
    Szántó Lajos
  • Jánosi Attila
    2-3
    Bálint Gábor
  • Jánosi Attila
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Jánosi Attila
    3-1
    Pall Lajos
  • Szántó Lajos
    3-0
    Bálint Gábor
  • Szántó Lajos
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Szántó Lajos
    3-0
    Pall Lajos
  • Bálint Gábor
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Bálint Gábor
    3-0
    Pall Lajos
  • Lőrinczi Béla
    3-2
    Pall Lajos
  • csoport: Alsó: 10
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Zakariás Szabolcs
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Balázs József
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Szabó Zsolt
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Balázs József
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Balázs József
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Balázs József
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Balázs József
  • Szabó Zsolt
    3-0
    Balázs József
  • csoport: Alsó: 9
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Ambrus Szilárd
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Fekete István
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Kézdi János
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Kelemen Miklós
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Fekete István
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Kézdi János
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Fekete István
  • Kántor Imre Zoltán
    3-2
    Kézdi János
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Fekete István
    3-1
    Kézdi János
  • Fekete István
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Fekete István
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Kézdi János
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Kézdi János
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Csata Sebestyén
  • csoport: Alsó: 8
  • Irsai István
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Irsai István
    3-0
    Kelemen László
  • Irsai István
    3-0
    Moldován László
  • Irsai István
    3-0
    Demeter Arpad
  • Irsai István
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Irsai István
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Kelemen László
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Moldován László
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Demeter Arpad
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Kelemen László
    3-1
    Moldován László
  • Kelemen László
    3-2
    Demeter Arpad
  • Kelemen László
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Kelemen László
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Moldován László
    1-3
    Demeter Arpad
  • Moldován László
    3-2
    Bardocz Ferenc
  • Moldován László
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Demeter Arpad
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Demeter Arpad
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • csoport: Alsó: 7
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Peta Octavian
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Acriva Marian
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Megyes Andras
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Pap Gyula
  • Lakatos Zsolt
    1-3
    Peta Octavian
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Acriva Marian
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Megyes Andras
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Pap Gyula
  • Peta Octavian
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Peta Octavian
    3-0
    Acriva Marian
  • Peta Octavian
    3-0
    Megyes Andras
  • Peta Octavian
    3-0
    Pap Gyula
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Acriva Marian
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Megyes Andras
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Pap Gyula
  • Acriva Marian
    3-0
    Megyes Andras
  • Acriva Marian
    3-2
    Pap Gyula
  • Megyes Andras
    3-0
    Pap Gyula
  • csoport: Alsó: 6
  • Bauer Lajos
    3-1
    Migea Cornel
  • Bauer Lajos
    3-0
    Biro Attila
  • Bauer Lajos
    3-0
    Nitu Serban
  • Bauer Lajos
    3-0
    László Barna
  • Bauer Lajos
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Bauer Lajos
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Migea Cornel
    3-0
    Biro Attila
  • Migea Cornel
    3-0
    Nitu Serban
  • Migea Cornel
    3-0
    László Barna
  • Migea Cornel
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Migea Cornel
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Biro Attila
    3-0
    Nitu Serban
  • Biro Attila
    3-1
    László Barna
  • Biro Attila
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Biro Attila
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Nitu Serban
    1-3
    László Barna
  • Nitu Serban
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Nitu Serban
    3-0
    Ferenczi Robert
  • László Barna
    0-3
    Sarcani Andrei
  • László Barna
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Ferenczi Robert
  • csoport: Alsó: 5
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Bartha Zsolt Attila
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Tódor Csaba
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Csibi Arpad
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Bartha Zsolt Attila
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Tódor Csaba
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Csibi Arpad
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Bartha Zsolt Attila
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Tódor Csaba
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Csibi Arpad
  • Bartha Zsolt Attila
    3-1
    Tódor Csaba
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Csibi Arpad
  • Tódor Csaba
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Tódor Csaba
    3-0
    Csibi Arpad
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Csibi Arpad
  • csoport: Alsó: 4
  • Baciu Gabriel
    1-3
    Tókos Pál participant
  • Baciu Gabriel
    3-2
    Orha Andrei
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Canea Kocsis András
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Beke Hunor
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Orha Andrei
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Canea Kocsis András
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Beke Hunor
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Orha Andrei
    2-3
    Canea Kocsis András
  • Orha Andrei
    3-1
    Raduly Ovidiu
  • Orha Andrei
    3-0
    Beke Hunor
  • Orha Andrei
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Canea Kocsis András
    2-3
    Raduly Ovidiu
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Beke Hunor
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Beke Hunor
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Beke Hunor
    1-3
    Varbanescu Radu
  • csoport: Alsó: 3
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Palfi Ferencz
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Vajda Ernő
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Angi Zoltán
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Korodi Csaba
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Palfi Ferencz
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Vajda Ernő
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Angi Zoltán
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Korodi Csaba
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Palfi Ferencz
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Vajda Ernő
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Angi Zoltán
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Korodi Csaba
  • Palfi Ferencz
    3-2
    Vajda Ernő
  • Palfi Ferencz
    3-0
    Angi Zoltán
  • Palfi Ferencz
    3-0
    Korodi Csaba
  • Vajda Ernő
    3-0
    Angi Zoltán
  • Vajda Ernő
    3-0
    Korodi Csaba
  • Angi Zoltán
    0-3
    Korodi Csaba
  • csoport: Alsó: 2
  • Farkas Gábor
    3-1
    László Levente
  • Farkas Gábor
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Farkas Gábor
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Farkas Gábor
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Farkas Gábor
    3-0
    Mag Jozsef
  • Farkas Gábor
    3-0
    Cserei Gabor
  • László Levente
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • László Levente
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • László Levente
    3-2
    Lazar Dumitru
  • László Levente
    3-1
    Mag Jozsef
  • László Levente
    3-1
    Cserei Gabor
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Györfi Szabolcs
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Mag Jozsef
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Cserei Gabor
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Mag Jozsef
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Cserei Gabor
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Mag Jozsef
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Cserei Gabor
  • Mag Jozsef
    3-0
    Cserei Gabor
  • csoport: Alsó: 1
  • Simon Csaba
    3-0
    Gecse Alpár
  • Simon Csaba
    3-0
    Kincses József
  • Simon Csaba
    3-0
    Ene Florin
  • Simon Csaba
    3-0
    Kis István
  • Simon Csaba
    3-0
    Bartos Csongor
  • Simon Csaba
    3-0
    Birtalan Bence
  • Gecse Alpár
    3-2
    Kincses József
  • Gecse Alpár
    3-2
    Ene Florin
  • Gecse Alpár
    3-0
    Kis István
  • Gecse Alpár
    3-0
    Bartos Csongor
  • Gecse Alpár
    3-0
    Birtalan Bence
  • Kincses József
    3-0
    Ene Florin
  • Kincses József
    1-3
    Kis István
  • Kincses József
    3-0
    Bartos Csongor
  • Kincses József
    3-0
    Birtalan Bence
  • Ene Florin
    3-0
    Kis István
  • Ene Florin
    3-0
    Bartos Csongor
  • Ene Florin
    3-0
    Birtalan Bence
  • Kis István
    3-1
    Bartos Csongor
  • Kis István
    3-0
    Birtalan Bence
  • Bartos Csongor
    3-0
    Birtalan Bence
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Gecse Alpár 
    0-3
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Kincses József 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Ene Florin 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Kis István 
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 6
    Bartos Csongor 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Birtalan Bence 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    László Levente 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Györfi Szabolcs 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Bartha István Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Lazar Dumitru 
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 6
    Mag Jozsef 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Cserei Gabor 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Colcer Nicolae 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    5
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Palfi Ferencz 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Vajda Ernő 
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 6
    Angi Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 7
    Korodi Csaba 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Baciu Gabriel 
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Tókos Pál 
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 3
    Orha Andrei 
    2-3
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Canea Kocsis András 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Raduly Ovidiu 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 6
    Beke Hunor 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 7
    Varbanescu Radu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    6
  • 2
    Trandafir Vasile 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Szakáli Csaba 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Bartha Zsolt Attila 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Tódor Csaba 
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 6
    Bobu Stefan Minodor 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 7
    Csibi Arpad 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Migea Cornel 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Biro Attila 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Nitu Serban 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    László Barna 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    0-3
    3-0
    2
  • 6
    Sarcani Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 7
    Ferenczi Robert 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Boeriu Cezara 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Lakatos Zsolt 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Peta Octavian 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Sterczer Sándor 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Acriva Marian 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 6
    Megyes Andras 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Pap Gyula 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Dabacan Dorin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Kelemen László 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Moldován László 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Demeter Arpad 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 6
    Bardocz Ferenc 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Zsigmond Tamás 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Ambrus Szilárd 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    6
  • 3
    Kántor Imre Zoltán 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Fekete István 
    3-2
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Kézdi János 
    2-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 6
    Kelemen Miklós 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Csata Sebestyén 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Molnár Tihamér 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Zakariás Szabolcs 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Pelaghie Ioan 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Lovász Vilmos 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 6
    Szabó Zsolt 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Balázs József 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Zidar Victor 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Dénes Ferenc 
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    6
  • 3
    Jánosi Attila 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Szántó Lajos 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Bálint Gábor 
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 6
    Lőrinczi Béla 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 7
    Pall Lajos 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Oprea Adrian 
     
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Poloțca Ștefan 
    3-0
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Kriszta Árpád Lóránd 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Popa Mircea 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 6
    Vaszi Dénes 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Tódor József 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Baciu Gabriel 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Palfi Ferencz 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Bartha István Zsolt 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Trandafir Vasile 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    Orha Andrei 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    Fancsali Kálmán 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Migea Cornel 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Bartha Zsolt Attila 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Canea Kocsis András 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tókos Pál 
     
    3-0
    1-3
    3-2
    2
  • 2
    Peta Octavian 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Biro Attila 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Szakáli Csaba 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    3-1
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Dabacan Dorin 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Lakatos Zsolt 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Nitu Serban 
    3-1
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Kelemen László 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Sterczer Sándor 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Boeriu Cezara 
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Zakariás Szabolcs 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Kántor Imre Zoltán 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Demeter Arpad 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    1-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Zidar Victor 
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Lovász Vilmos 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Fekete István 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ambrus Szilárd 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Kriszta Árpád Lóránd 
    3-1
     
    3-2
    1-3
    2
  • 3
    Jánosi Attila 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Pelaghie Ioan 
    1-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Molnár Tihamér 
     
    3-2
    2-3
    3-2
    2
  • 2
    Gecse Alpár 
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Oprea Adrian 
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3
  • 4
    Szántó Lajos 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    László Levente 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Kincses József 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Popa Mircea 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Colcer Nicolae 
    3-1
     
    1-3
    2-3
    1
  • 3
    Györfi Szabolcs 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    Ene Florin 
    0-3
    3-2
    2-3
     
    1
Támogatók