Cupa AmaTur a comunei Corund - 2019

Cupa AmaTur a comunei Corund - 2019

Cupa AmaTur a comunei Corund - 2019

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Corund
Helyszín: Sala de sport
Cím: -
Kezdés időpontja: August 10, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: August 10, 2019, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Simon Csaba 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Simon Csaba 3  
     
     
     
     
  • Zakariás Szabolcs 1  
    Molnár Tihamér 0  
     
     
     
     
  • Molnár Tihamér 3  
     
    Simon Csaba 3  
     
     
     
  • Kriszta Árpád Lóránd 2  
     
    Orha Andrei 0  
     
     
     
  • Orha Andrei 3  
    Orha Andrei 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Zidar Victor 0  
     
     
     
     
  • Zidar Victor 3  
     
     
    Simon Csaba 3  
     
     
  • Bardocz Szilárd 3  
     
     
    Bauer Lajos 0  
     
     
  • 0  
    Bardocz Szilárd 2  
     
     
     
     
  • Migea Cornel 0  
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
  • Poloțca Ștefan 3  
     
    Poloțca Ștefan 1  
     
     
     
  • Dénes Ferenc 2  
     
    Bauer Lajos 3  
     
     
     
  • Bauer Lajos 3  
    Bauer Lajos 3  
     
     
     
     
  • 0  
    participant Tókos Pál 0  
     
     
     
     
  • participant Tókos Pál 3  
     
     
     
    Simon Csaba 3  
    Simon Csaba  
  • Moldován Horváth Csaba 3  
     
     
     
    Moldován Horváth Csaba 1  
     
  • 0  
    Moldován Horváth Csaba 3  
     
     
     
     
  • Lakatos Zsolt 3  
    Lakatos Zsolt 0  
     
     
     
     
  • Györfi Szabolcs 0  
     
    Moldován Horváth Csaba 3  
     
     
     
  • László Levente 2  
     
    participant Józsa Zoltán 0  
     
     
     
  • Biro Attila 3  
    Biro Attila 1  
     
     
     
     
  • 0  
    participant Józsa Zoltán 3  
     
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
     
     
    Moldován Horváth Csaba 3  
     
     
  • Boeriu Cezara 3  
     
     
    Irsai István 1  
     
     
  • 0  
    Boeriu Cezara 3  
     
     
     
     
  • Baciu Gabriel 1  
    Oprea Adrian 1  
     
     
     
     
  • Oprea Adrian 3  
     
    Boeriu Cezara 1  
     
     
     
  • Ambrus Szilárd 1  
     
    Irsai István 3  
     
     
     
  • Irsai István 3  
    Irsai István 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Farkas Gábor 0  
     
     
     
     
  • Farkas Gábor 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Simon Csaba
    14-0-0
    42-1
    42
  • 2.
    Moldován Horváth Csaba
    13-1-0
    40-4
    39
  • 3.
    Irsai István
    11-2-0
    35-10
    33
  • 4.
    Bauer Lajos
    11-2-0
    34-10
    33
  • 5.
    Boeriu Cezara
    11-1-0
    34-8
    33
  • 6.
    participant Józsa Zoltán
    9-3-0
    29-16
    27
  • 7.
    Poloțca Ștefan
    9-3-0
    31-13
    27
  • 8.
    Orha Andrei
    7-5-0
    26-20
    21
  • 9.
    Farkas Gábor
    10-1-0
    30-4
    30
  • 10.
    participant Tókos Pál
    9-2-0
    28-12
    27
  • 11.
    Oprea Adrian
    9-2-0
    28-12
    27
  • 12.
    Bardocz Szilárd
    9-2-0
    30-11
    27
  • 13.
    Molnár Tihamér
    9-2-0
    29-13
    27
  • 14.
    Zidar Victor
    9-2-0
    29-13
    27
  • 15.
    Biro Attila
    7-4-0
    23-16
    21
  • 16.
    Lakatos Zsolt
    7-4-0
    22-12
    21
  • 17.
    Dénes Ferenc
    8-2-0
    26-13
    24
  • 18.
    Ambrus Szilárd
    8-2-0
    26-10
    24
  • 19.
    László Levente
    8-2-0
    27-10
    24
  • 20.
    Migea Cornel
    7-3-0
    22-9
    21
  • 21.
    Zakariás Szabolcs
    7-3-0
    24-16
    21
  • 22.
    Kriszta Árpád Lóránd
    7-3-0
    26-15
    21
  • 23.
    Baciu Gabriel
    7-3-0
    23-11
    21
  • 24.
    Györfi Szabolcs
    6-4-0
    19-16
    18
  • 25.
    Peta Octavian
    7-2-0
    21-8
    21
  • 26.
    Dabacan Dorin
    6-3-0
    19-10
    18
  • 27.
    Colcer Nicolae
    6-3-0
    21-16
    18
  • 28.
    Gecse Alpár
    6-3-0
    21-13
    18
  • 29.
    Trandafir Vasile
    5-4-0
    16-14
    15
  • 30.
    Bartha Zsolt Attila
    5-4-0
    18-14
    15
  • 31.
    Fekete István
    5-4-0
    19-17
    15
  • 32.
    Kántor Imre Zoltán
    5-4-0
    19-14
    15
  • 33.
    Kelemen László
    4-5-0
    15-18
    12
  • 34.
    Sterczer Sándor
    4-5-0
    13-19
    12
  • 35.
    Bartha István Zsolt
    4-5-0
    12-18
    12
  • 36.
    Jánosi Attila
    4-5-0
    18-18
    12
  • 37.
    Kincses József
    4-5-0
    15-16
    12
  • 38.
    Ene Florin
    4-5-0
    16-17
    12
  • 39.
    Palfi Ferencz
    4-5-0
    16-19
    12
  • 40.
    Lovász Vilmos
    4-5-0
    17-15
    12
  • 41.
    Pelaghie Ioan
    4-5-0
    15-16
    12
  • 42.
    Fancsali Kálmán
    4-5-0
    17-18
    12
  • 43.
    Nitu Serban
    3-6-0
    10-19
    9
  • 44.
    Szántó Lajos
    3-6-0
    14-18
    9
  • 45.
    Szakáli Csaba
    3-6-0
    13-21
    9
  • 46.
    Demeter Arpad
    3-6-0
    14-19
    9
  • 47.
    Canea Kocsis András
    3-6-0
    13-20
    9
  • 48.
    Popa Mircea
    3-6-0
    12-19
    9
  • 49.
    Raduly Ovidiu
    3-3-0
    10-11
    9
  • 50.
    Bálint Gábor
    3-3-0
    11-11
    9
  • 51.
    Kis István
    3-3-0
    9-11
    9
  • 52.
    Lupescu Nicolae
    2-4-0
    7-14
    6
  • 53.
    Acriva Marian
    2-4-0
    8-14
    6
  • 54.
    Moldován László
    2-4-0
    8-14
    6
  • 55.
    Lőrincz Zoltán
    2-4-0
    7-12
    6
  • 56.
    Lazar Dumitru
    2-4-0
    10-12
    6
  • 57.
    Sarcani Andrei
    2-4-0
    6-12
    6
  • 58.
    László Barna
    2-4-0
    7-13
    6
  • 59.
    Kézdi János
    2-4-0
    12-13
    6
  • 60.
    Tódor Csaba
    2-4-0
    10-13
    6
  • 61.
    Vajda Ernő
    2-4-0
    11-12
    6
  • 62.
    Vaszi Dénes
    1-5-0
    6-15
    3
  • 63.
    Szabó Zsolt
    1-5-0
    4-15
    3
  • 64.
    Lőrinczi Béla
    1-5-0
    3-17
    3
  • 65.
    Bartos Csongor
    1-5-0
    4-15
    3
  • 66.
    Varbanescu Radu
    1-5-0
    3-16
    3
  • 67.
    Mag Jozsef
    1-5-0
    4-15
    3
  • 68.
    Bardocz Ferenc
    1-5-0
    5-15
    3
  • 69.
    Megyes Andras
    1-5-0
    3-15
    3
  • 70.
    Korodi Csaba
    1-5-0
    5-15
    3
  • 71.
    Kelemen Miklós
    1-5-0
    5-15
    3
  • 72.
    Bobu Stefan Minodor
    1-5-0
    6-16
    3
  • 73.
    Csata Sebestyén
    0-6-0
    0-18
    0
  • 74.
    Cserei Gabor
    0-6-0
    1-18
    0
  • 75.
    Angi Zoltán
    0-6-0
    0-18
    0
  • 76.
    Beke Hunor
    0-6-0
    1-18
    0
  • 77.
    Csibi Arpad
    0-6-0
    1-18
    0
  • 78.
    Pall Lajos
    0-6-0
    4-18
    0
  • 79.
    Ferenczi Robert
    0-6-0
    0-18
    0
  • 80.
    Birtalan Bence
    0-6-0
    0-18
    0
  • 81.
    Pap Gyula
    0-6-0
    3-18
    0
  • 82.
    Balázs József
    0-6-0
    1-18
    0
  • 83.
    Zsigmond Tamás
    0-6-0
    0-18
    0
  • 84.
    Tódor József
    0-6-0
    0-18
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    2-1-0
    7-4
    6
  • 2.
    Györfi Szabolcs
    2-1-0
    7-6
    6
  • Ene Florin
    1-2-0
    5-8
    3
  • Colcer Nicolae
    1-2-0
    6-7
    3
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    László Levente
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Dénes Ferenc
    2-1-0
    6-4
    6
  • Kincses József
    1-2-0
    3-7
    3
  • Popa Mircea
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Oprea Adrian
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Molnár Tihamér
    2-1-0
    8-7
    6
  • Gecse Alpár
    1-2-0
    6-6
    3
  • Szántó Lajos
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 2.
    Kriszta Árpád Lóránd
    2-1-0
    7-6
    6
  • 1.
    Ambrus Szilárd
    2-1-0
    7-4
    6
  • Jánosi Attila
    1-2-0
    5-7
    3
  • Pelaghie Ioan
    1-2-0
    5-7
    3
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Zidar Victor
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Irsai István
    2-1-0
    7-5
    6
  • Fekete István
    1-2-0
    6-7
    3
  • Lovász Vilmos
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Boeriu Cezara
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Zakariás Szabolcs
    2-1-0
    7-5
    6
  • Kántor Imre Zoltán
    1-2-0
    6-6
    3
  • Demeter Arpad
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Bauer Lajos
    2-1-0
    7-3
    6
  • Sterczer Sándor
    1-2-0
    4-7
    3
  • Kelemen László
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Bardocz Szilárd
    2-1-0
    7-4
    6
  • 2.
    Lakatos Zsolt
    2-1-0
    6-3
    6
  • Dabacan Dorin
    1-2-0
    4-6
    3
  • Nitu Serban
    1-2-0
    3-7
    3
  • csoport: Felső: 4
  • 2.
    participant Tókos Pál
    2-1-0
    7-5
    6
  • Peta Octavian
    2-1-0
    6-4
    6
  • 1.
    Biro Attila
    2-1-0
    7-4
    6
  • Szakáli Csaba
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Migea Cornel
    2-1-0
    6-3
    6
  • Bartha Zsolt Attila
    1-2-0
    3-6
    3
  • Canea Kocsis András
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Farkas Gábor
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Orha Andrei
    2-1-0
    6-5
    6
  • Fancsali Kálmán
    1-2-0
    5-7
    3
  • Trandafir Vasile
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Simon Csaba
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Baciu Gabriel
    2-1-0
    6-3
    6
  • Bartha István Zsolt
    1-2-0
    3-8
    3
  • Palfi Ferencz
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    5-1-0
    17-4
    15
  • 3.
    Oprea Adrian
    5-1-0
    15-5
    15
  • 2.
    Kriszta Árpád Lóránd
    5-1-0
    17-6
    15
  • 4.
    Popa Mircea
    3-3-0
    10-10
    9
  • Lupescu Nicolae
    2-4-0
    7-14
    6
  • Vaszi Dénes
    1-5-0
    6-15
    3
  • Tódor József
    0-6-0
    0-18
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Dénes Ferenc
    6-0-0
    18-6
    18
  • 2.
    Zidar Victor
    5-1-0
    17-6
    15
  • 4.
    Jánosi Attila
    3-3-0
    13-11
    9
  • 3.
    Szántó Lajos
    3-3-0
    12-9
    9
  • Bálint Gábor
    3-3-0
    11-11
    9
  • Lőrinczi Béla
    1-5-0
    3-17
    3
  • Pall Lajos
    0-6-0
    4-18
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Molnár Tihamér
    6-0-0
    18-2
    18
  • 2.
    Zakariás Szabolcs
    5-1-0
    16-8
    15
  • 3.
    Lovász Vilmos
    4-2-0
    14-6
    12
  • 4.
    Pelaghie Ioan
    3-3-0
    10-9
    9
  • Lőrincz Zoltán
    2-4-0
    7-12
    6
  • Szabó Zsolt
    1-5-0
    4-15
    3
  • Balázs József
    0-6-0
    1-18
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Ambrus Szilárd
    6-0-0
    18-3
    18
  • 2.
    participant Józsa Zoltán
    4-2-0
    14-8
    12
  • 3.
    Kántor Imre Zoltán
    4-2-0
    13-8
    12
  • 4.
    Fekete István
    4-2-0
    13-10
    12
  • Kézdi János
    2-4-0
    12-13
    6
  • Kelemen Miklós
    1-5-0
    5-15
    3
  • Csata Sebestyén
    0-6-0
    0-18
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Irsai István
    6-0-0
    18-0
    18
  • 2.
    Dabacan Dorin
    5-1-0
    15-4
    15
  • 3.
    Kelemen László
    4-2-0
    12-9
    12
  • 4.
    Demeter Arpad
    3-3-0
    12-10
    9
  • Moldován László
    2-4-0
    8-14
    6
  • Bardocz Ferenc
    1-5-0
    5-15
    3
  • Zsigmond Tamás
    0-6-0
    0-18
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Boeriu Cezara
    6-0-0
    18-0
    18
  • 2.
    Peta Octavian
    5-1-0
    15-4
    15
  • 3.
    Lakatos Zsolt
    4-2-0
    13-6
    12
  • 4.
    Sterczer Sándor
    3-3-0
    9-12
    9
  • Acriva Marian
    2-4-0
    8-14
    6
  • Megyes Andras
    1-5-0
    3-15
    3
  • Pap Gyula
    0-6-0
    3-18
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Bauer Lajos
    6-0-0
    18-1
    18
  • 2.
    Migea Cornel
    5-1-0
    16-3
    15
  • 3.
    Biro Attila
    4-2-0
    12-7
    12
  • László Barna
    2-4-0
    7-13
    6
  • 4.
    Nitu Serban
    2-4-0
    7-12
    6
  • Sarcani Andrei
    2-4-0
    6-12
    6
  • Ferenczi Robert
    0-6-0
    0-18
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Bardocz Szilárd
    6-0-0
    18-4
    18
  • 2.
    Trandafir Vasile
    5-1-0
    15-5
    15
  • 3.
    Bartha Zsolt Attila
    4-2-0
    15-8
    12
  • 4.
    Szakáli Csaba
    3-3-0
    11-12
    9
  • Tódor Csaba
    2-4-0
    10-13
    6
  • Bobu Stefan Minodor
    1-5-0
    6-16
    3
  • Csibi Arpad
    0-6-0
    1-18
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    participant Tókos Pál
    6-0-0
    18-4
    18
  • 2.
    Baciu Gabriel
    5-1-0
    16-5
    15
  • 4.
    Canea Kocsis András
    3-3-0
    13-11
    9
  • 3.
    Orha Andrei
    3-3-0
    14-10
    9
  • Raduly Ovidiu
    3-3-0
    10-11
    9
  • Varbanescu Radu
    1-5-0
    3-16
    3
  • Beke Hunor
    0-6-0
    1-18
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    6-0-0
    18-0
    18
  • 2.
    Colcer Nicolae
    5-1-0
    15-9
    15
  • 3.
    Palfi Ferencz
    4-2-0
    14-10
    12
  • 4.
    Fancsali Kálmán
    3-3-0
    12-11
    9
  • Vajda Ernő
    2-4-0
    11-12
    6
  • Korodi Csaba
    1-5-0
    5-15
    3
  • Angi Zoltán
    0-6-0
    0-18
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Farkas Gábor
    6-0-0
    18-1
    18
  • 2.
    László Levente
    5-1-0
    16-7
    15
  • 3.
    Györfi Szabolcs
    4-2-0
    12-7
    12
  • 4.
    Bartha István Zsolt
    3-3-0
    9-10
    9
  • Lazar Dumitru
    2-4-0
    10-12
    6
  • Mag Jozsef
    1-5-0
    4-15
    3
  • Cserei Gabor
    0-6-0
    1-18
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Simon Csaba
    6-0-0
    18-0
    18
  • 2.
    Gecse Alpár
    5-1-0
    15-7
    15
  • 3.
    Kincses József
    3-3-0
    12-9
    9
  • 4.
    Ene Florin
    3-3-0
    11-9
    9
  • Kis István
    3-3-0
    9-11
    9
  • Bartos Csongor
    1-5-0
    4-15
    3
  • Birtalan Bence
    0-6-0
    0-18
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Simon Csaba
    3-1
    Moldován Horváth Csaba
  • Top 4
  • Simon Csaba
    3-0
    Bauer Lajos
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Irsai István
  • Top 8
  • Simon Csaba
    3-0
    Orha Andrei
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Bauer Lajos
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Boeriu Cezara
    1-3
    Irsai István
  • Top 16
  • Simon Csaba
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Orha Andrei
    3-0
    Zidar Victor
  • Bardocz Szilárd
    2-3
    Poloțca Ștefan
  • Bauer Lajos
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Biro Attila
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Oprea Adrian
  • Irsai István
    3-0
    Farkas Gábor
  • Top 32
  • Simon Csaba
    3-0
  • Zakariás Szabolcs
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    Orha Andrei
  • 0-3
    Zidar Victor
  • Bardocz Szilárd
    3-0
  • Migea Cornel
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Bauer Lajos
  • 0-3
    Tókos Pál participant
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • László Levente
    2-3
    Biro Attila
  • 0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Boeriu Cezara
    3-0
  • Baciu Gabriel
    1-3
    Oprea Adrian
  • Ambrus Szilárd
    1-3
    Irsai István
  • 0-3
    Farkas Gábor
  • csoport: Felső: 12
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Colcer Nicolae
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Ene Florin
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Györfi Szabolcs
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Ene Florin
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Ene Florin
  • csoport: Felső: 11
  • Dénes Ferenc
    0-3
    László Levente
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Kincses József
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Popa Mircea
  • László Levente
    3-0
    Kincses József
  • László Levente
    3-0
    Popa Mircea
  • Kincses József
    3-1
    Popa Mircea
  • csoport: Felső: 10
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Gecse Alpár
  • Molnár Tihamér
    2-3
    Oprea Adrian
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Szántó Lajos
  • Gecse Alpár
    1-3
    Oprea Adrian
  • Gecse Alpár
    3-0
    Szántó Lajos
  • Oprea Adrian
    3-0
    Szántó Lajos
  • csoport: Felső: 9
  • Ambrus Szilárd
    1-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Jánosi Attila
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-2
    Jánosi Attila
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Jánosi Attila
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • csoport: Felső: 8
  • Irsai István
    1-3
    Zidar Victor
  • Irsai István
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Irsai István
    3-2
    Fekete István
  • Zidar Victor
    3-2
    Lovász Vilmos
  • Zidar Victor
    3-1
    Fekete István
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Fekete István
  • csoport: Felső: 7
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Zakariás Szabolcs
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Demeter Arpad
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Demeter Arpad
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Demeter Arpad
  • csoport: Felső: 6
  • Bauer Lajos
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Bauer Lajos
    3-0
    Kelemen László
  • Bauer Lajos
    3-0
    Sterczer Sándor
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Kelemen László
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Sterczer Sándor
  • Kelemen László
    1-3
    Sterczer Sándor
  • csoport: Felső: 5
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Dabacan Dorin
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Nitu Serban
  • Dabacan Dorin
    0-3
    Lakatos Zsolt
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Nitu Serban
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Nitu Serban
  • csoport: Felső: 4
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Peta Octavian
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Biro Attila
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Peta Octavian
    3-1
    Biro Attila
  • Peta Octavian
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Biro Attila
    3-0
    Szakáli Csaba
  • csoport: Felső: 3
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Migea Cornel
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bartha Zsolt Attila
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Canea Kocsis András
  • Migea Cornel
    3-0
    Bartha Zsolt Attila
  • Migea Cornel
    3-0
    Canea Kocsis András
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Canea Kocsis András
  • csoport: Felső: 2
  • Farkas Gábor
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Farkas Gábor
    3-0
    Orha Andrei
  • Farkas Gábor
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Orha Andrei
  • Trandafir Vasile
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • Orha Andrei
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • csoport: Felső: 1
  • Simon Csaba
    3-0
    Baciu Gabriel
  • Simon Csaba
    3-0
    Palfi Ferencz
  • Simon Csaba
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Palfi Ferencz
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Palfi Ferencz
    2-3
    Bartha István Zsolt
  • csoport: Alsó: 12
  • Oprea Adrian
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Oprea Adrian
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Oprea Adrian
    3-0
    Popa Mircea
  • Oprea Adrian
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Oprea Adrian
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Oprea Adrian
    3-0
    Tódor József
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Popa Mircea
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Tódor József
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Popa Mircea
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Tódor József
  • Popa Mircea
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Popa Mircea
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Popa Mircea
    3-0
    Tódor József
  • Lupescu Nicolae
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Tódor József
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Tódor József
  • csoport: Alsó: 11
  • Zidar Victor
    2-3
    Dénes Ferenc
  • Zidar Victor
    3-0
    Jánosi Attila
  • Zidar Victor
    3-1
    Szántó Lajos
  • Zidar Victor
    3-1
    Bálint Gábor
  • Zidar Victor
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Zidar Victor
    3-1
    Pall Lajos
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Jánosi Attila
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Szántó Lajos
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Bálint Gábor
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Pall Lajos
  • Jánosi Attila
    3-1
    Szántó Lajos
  • Jánosi Attila
    2-3
    Bálint Gábor
  • Jánosi Attila
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Jánosi Attila
    3-1
    Pall Lajos
  • Szántó Lajos
    3-0
    Bálint Gábor
  • Szántó Lajos
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Szántó Lajos
    3-0
    Pall Lajos
  • Bálint Gábor
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Bálint Gábor
    3-0
    Pall Lajos
  • Lőrinczi Béla
    3-2
    Pall Lajos
  • csoport: Alsó: 10
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Zakariás Szabolcs
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Balázs József
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Szabó Zsolt
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Balázs József
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Balázs József
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Balázs József
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Balázs József
  • Szabó Zsolt
    3-0
    Balázs József
  • csoport: Alsó: 9
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Ambrus Szilárd
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Fekete István
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Kézdi János
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Kelemen Miklós
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Fekete István
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Kézdi János
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Fekete István
  • Kántor Imre Zoltán
    3-2
    Kézdi János
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Fekete István
    3-1
    Kézdi János
  • Fekete István
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Fekete István
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Kézdi János
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Kézdi János
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Csata Sebestyén
  • csoport: Alsó: 8
  • Irsai István
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Irsai István
    3-0
    Kelemen László
  • Irsai István
    3-0
    Moldován László
  • Irsai István
    3-0
    Demeter Arpad
  • Irsai István
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Irsai István
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Kelemen László
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Moldován László
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Demeter Arpad
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Kelemen László
    3-1
    Moldován László
  • Kelemen László
    3-2
    Demeter Arpad
  • Kelemen László
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Kelemen László
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Moldován László
    1-3
    Demeter Arpad
  • Moldován László
    3-2
    Bardocz Ferenc
  • Moldován László
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Demeter Arpad
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Demeter Arpad
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • csoport: Alsó: 7
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Peta Octavian
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Acriva Marian
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Megyes Andras
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Pap Gyula
  • Lakatos Zsolt
    1-3
    Peta Octavian
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Acriva Marian
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Megyes Andras
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Pap Gyula
  • Peta Octavian
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Peta Octavian
    3-0
    Acriva Marian
  • Peta Octavian
    3-0
    Megyes Andras
  • Peta Octavian
    3-0
    Pap Gyula
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Acriva Marian
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Megyes Andras
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Pap Gyula
  • Acriva Marian
    3-0
    Megyes Andras
  • Acriva Marian
    3-2
    Pap Gyula
  • Megyes Andras
    3-0
    Pap Gyula
  • csoport: Alsó: 6
  • Bauer Lajos
    3-1
    Migea Cornel
  • Bauer Lajos
    3-0
    Biro Attila
  • Bauer Lajos
    3-0
    Nitu Serban
  • Bauer Lajos
    3-0
    László Barna
  • Bauer Lajos
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Bauer Lajos
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Migea Cornel
    3-0
    Biro Attila
  • Migea Cornel
    3-0
    Nitu Serban
  • Migea Cornel
    3-0
    László Barna
  • Migea Cornel
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Migea Cornel
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Biro Attila
    3-0
    Nitu Serban
  • Biro Attila
    3-1
    László Barna
  • Biro Attila
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Biro Attila
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Nitu Serban
    1-3
    László Barna
  • Nitu Serban
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Nitu Serban
    3-0
    Ferenczi Robert
  • László Barna
    0-3
    Sarcani Andrei
  • László Barna
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Ferenczi Robert
  • csoport: Alsó: 5
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Bartha Zsolt Attila
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Tódor Csaba
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Csibi Arpad
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Bartha Zsolt Attila
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Tódor Csaba
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Csibi Arpad
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Bartha Zsolt Attila
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Tódor Csaba
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Csibi Arpad
  • Bartha Zsolt Attila
    3-1
    Tódor Csaba
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Csibi Arpad
  • Tódor Csaba
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Tódor Csaba
    3-0
    Csibi Arpad
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Csibi Arpad
  • csoport: Alsó: 4
  • Baciu Gabriel
    1-3
    Tókos Pál participant
  • Baciu Gabriel
    3-2
    Orha Andrei
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Canea Kocsis András
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Beke Hunor
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Orha Andrei
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Canea Kocsis András
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Beke Hunor
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Orha Andrei
    2-3
    Canea Kocsis András
  • Orha Andrei
    3-1
    Raduly Ovidiu
  • Orha Andrei
    3-0
    Beke Hunor
  • Orha Andrei
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Canea Kocsis András
    2-3
    Raduly Ovidiu
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Beke Hunor
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Beke Hunor
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Beke Hunor
    1-3
    Varbanescu Radu
  • csoport: Alsó: 3
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Palfi Ferencz
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Vajda Ernő
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Angi Zoltán
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Korodi Csaba
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Palfi Ferencz
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Vajda Ernő
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Angi Zoltán
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Korodi Csaba
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Palfi Ferencz
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Vajda Ernő
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Angi Zoltán
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Korodi Csaba
  • Palfi Ferencz
    3-2
    Vajda Ernő
  • Palfi Ferencz
    3-0
    Angi Zoltán
  • Palfi Ferencz
    3-0
    Korodi Csaba
  • Vajda Ernő
    3-0
    Angi Zoltán
  • Vajda Ernő
    3-0
    Korodi Csaba
  • Angi Zoltán
    0-3
    Korodi Csaba
  • csoport: Alsó: 2
  • Farkas Gábor
    3-1
    László Levente
  • Farkas Gábor
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Farkas Gábor
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Farkas Gábor
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Farkas Gábor
    3-0
    Mag Jozsef
  • Farkas Gábor
    3-0
    Cserei Gabor
  • László Levente
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • László Levente
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • László Levente
    3-2
    Lazar Dumitru
  • László Levente
    3-1
    Mag Jozsef
  • László Levente
    3-1
    Cserei Gabor
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Györfi Szabolcs
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Mag Jozsef
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Cserei Gabor
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Mag Jozsef
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Cserei Gabor
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Mag Jozsef
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Cserei Gabor
  • Mag Jozsef
    3-0
    Cserei Gabor
  • csoport: Alsó: 1
  • Simon Csaba
    3-0
    Gecse Alpár
  • Simon Csaba
    3-0
    Kincses József
  • Simon Csaba
    3-0
    Ene Florin
  • Simon Csaba
    3-0
    Kis István
  • Simon Csaba
    3-0
    Bartos Csongor
  • Simon Csaba
    3-0
    Birtalan Bence
  • Gecse Alpár
    3-2
    Kincses József
  • Gecse Alpár
    3-2
    Ene Florin
  • Gecse Alpár
    3-0
    Kis István
  • Gecse Alpár
    3-0
    Bartos Csongor
  • Gecse Alpár
    3-0
    Birtalan Bence
  • Kincses József
    3-0
    Ene Florin
  • Kincses József
    1-3
    Kis István
  • Kincses József
    3-0
    Bartos Csongor
  • Kincses József
    3-0
    Birtalan Bence
  • Ene Florin
    3-0
    Kis István
  • Ene Florin
    3-0
    Bartos Csongor
  • Ene Florin
    3-0
    Birtalan Bence
  • Kis István
    3-1
    Bartos Csongor
  • Kis István
    3-0
    Birtalan Bence
  • Bartos Csongor
    3-0
    Birtalan Bence
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Gecse Alpár 
    0-3
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Kincses József 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Ene Florin 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Kis István 
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 6
    Bartos Csongor 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Birtalan Bence 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    László Levente 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Györfi Szabolcs 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Bartha István Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Lazar Dumitru 
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 6
    Mag Jozsef 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Cserei Gabor 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Colcer Nicolae 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    5
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Palfi Ferencz 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Vajda Ernő 
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 6
    Angi Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 7
    Korodi Csaba 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Baciu Gabriel 
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Tókos Pál 
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 3
    Orha Andrei 
    2-3
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Canea Kocsis András 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Raduly Ovidiu 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 6
    Beke Hunor 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 7
    Varbanescu Radu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    6
  • 2
    Trandafir Vasile 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Szakáli Csaba 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Bartha Zsolt Attila 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Tódor Csaba 
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 6
    Bobu Stefan Minodor 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 7
    Csibi Arpad 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Migea Cornel 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Biro Attila 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Nitu Serban 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    László Barna 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    0-3
    3-0
    2
  • 6
    Sarcani Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 7
    Ferenczi Robert 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Boeriu Cezara 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Lakatos Zsolt 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Peta Octavian 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Sterczer Sándor 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Acriva Marian 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 6
    Megyes Andras 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Pap Gyula 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Dabacan Dorin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Kelemen László 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Moldován László 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Demeter Arpad 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 6
    Bardocz Ferenc 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Zsigmond Tamás 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Ambrus Szilárd 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    6
  • 3
    Kántor Imre Zoltán 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Fekete István 
    3-2
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Kézdi János 
    2-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 6
    Kelemen Miklós 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Csata Sebestyén 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Molnár Tihamér 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Zakariás Szabolcs 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Pelaghie Ioan 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Lovász Vilmos 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 6
    Szabó Zsolt 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Balázs József 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Zidar Victor 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Dénes Ferenc 
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    6
  • 3
    Jánosi Attila 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Szántó Lajos 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Bálint Gábor 
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 6
    Lőrinczi Béla 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 7
    Pall Lajos 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Oprea Adrian 
     
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Poloțca Ștefan 
    3-0
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Kriszta Árpád Lóránd 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Popa Mircea 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 6
    Vaszi Dénes 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Tódor József 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Baciu Gabriel 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Palfi Ferencz 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Bartha István Zsolt 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Trandafir Vasile 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    Orha Andrei 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    Fancsali Kálmán 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Migea Cornel 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Bartha Zsolt Attila 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Canea Kocsis András 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tókos Pál 
     
    3-0
    1-3
    3-2
    2
  • 2
    Peta Octavian 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Biro Attila 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Szakáli Csaba 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    3-1
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Dabacan Dorin 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Lakatos Zsolt 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Nitu Serban 
    3-1
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Kelemen László 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Sterczer Sándor 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Boeriu Cezara 
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Zakariás Szabolcs 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Kántor Imre Zoltán 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Demeter Arpad 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    1-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Zidar Victor 
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Lovász Vilmos 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Fekete István 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ambrus Szilárd 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Kriszta Árpád Lóránd 
    3-1
     
    3-2
    1-3
    2
  • 3
    Jánosi Attila 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Pelaghie Ioan 
    1-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Molnár Tihamér 
     
    3-2
    2-3
    3-2
    2
  • 2
    Gecse Alpár 
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Oprea Adrian 
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3
  • 4
    Szántó Lajos 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    László Levente 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Kincses József 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Popa Mircea 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Colcer Nicolae 
    3-1
     
    1-3
    2-3
    1
  • 3
    Györfi Szabolcs 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    Ene Florin 
    0-3
    3-2
    2-3
     
    1
Támogatók