Concurs International de tenis de masa - U13 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U13 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U13 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Țara: România
Oraș: Targu Secuiesc
Locație: Sala Polivalenta
Adresă: -
Data de începere: November 05, 2022, 08:00
Data de încheiere: November 06, 2022, 20:00
Stagiul de play off
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Câștigător
  • Ionascu Natalia 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ionascu Natalia 3  
     
     
     
     
  • Bodon Amelia 2  
    Budiu Ioana 0  
     
     
     
     
  • Budiu Ioana 3  
     
    Ionascu Natalia 1  
     
     
     
  • Balazs Boglarka 3  
     
    Casuneanu Briana 3  
     
     
     
  • 0  
    Balazs Boglarka 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Casuneanu Briana 3  
     
     
     
     
  • Casuneanu Briana 3  
     
     
    Casuneanu Briana 3  
     
     
  • Canea Kocsis Abigél 3  
     
     
    Jumate Theodora 1  
     
     
  • 0  
    Canea Kocsis Abigél 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Matache Ana 2  
     
     
     
     
  • Matache Ana 3  
     
    Canea Kocsis Abigél 0  
     
     
     
  • Jumate Theodora 3  
     
    Jumate Theodora 3  
     
     
     
  • Draghici Teodora 0  
    Jumate Theodora 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Decsei Emma 0  
     
     
     
     
  • Decsei Emma 3  
     
     
     
    Casuneanu Briana 0  
    Sandu Vasilica  
  • Cravcenco Valeria 3  
     
     
     
    Sandu Vasilica 3  
     
  • 0  
    Cravcenco Valeria 3  
     
     
     
     
  • Drumen Evelina 3  
    Drumen Evelina 0  
     
     
     
     
  • Cucerezan Sonia 1  
     
    Cravcenco Valeria 3  
     
     
     
  • Tanase Adelina 3  
     
    Tanase Adelina 1  
     
     
     
  • 0  
    Tanase Adelina 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Anca Ana Maria 1  
     
     
     
     
  • Anca Ana Maria 3  
     
     
    Cravcenco Valeria 1  
     
     
  • Sandu Vasilica 3  
     
     
    Sandu Vasilica 3  
     
     
  • 0  
    Sandu Vasilica 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Maguran Daria 0  
     
     
     
     
  • Maguran Daria 3  
     
    Sandu Vasilica 3  
     
     
     
  • Gindele Hanna 2  
     
    Iordan Teodora 0  
     
     
     
  • Mészáros Nóra 3  
    Mészáros Nóra 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Iordan Teodora 3  
     
     
     
     
  • Iordan Teodora 3  
     
     
     
     
     
  • Nume
    C-Î-E
    F-P
    P
  • 1.
    Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
    8-1-0
    25-4
    24
  • 2.
    Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    7-1-0
    22-6
    21
  • 3.
    Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
    7-2-0
    22-9
    21
  • 4.
    Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    6-1-0
    18-7
    18
  • 5.
    Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
    6-1-0
    19-5
    18
  • 6.
    Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    6-1-0
    18-7
    18
  • 7.
    Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
    5-3-0
    17-9
    15
  • 8.
    Decsei Emma
    (ACS-Muresul-Ludus)
    5-1-0
    15-5
    15
  • 9.
    Maguran Daria
    (CSM-Arad)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 10.
    Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-3-0
    15-10
    12
  • 11.
    Balazs Boglarka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-2-0
    14-10
    12
  • 12.
    Anca Ana Maria
    (ACS-Muresul-Ludus)
    4-2-0
    14-6
    12
  • 13.
    Matache Ana
    (CSM-Slatina)
    3-3-0
    14-10
    9
  • 14.
    Drumen Evelina
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    2-4-0
    9-15
    6
  • 15.
    Mészáros Nóra
    (DEAC-Debrecen)
    2-4-0
    7-14
    6
  • 16.
    Budiu Ioana
    (CSM-Medias)
    2-4-0
    8-14
    6
  • 17.
    Cucerezan Sonia
    (CSM-Medias)
    2-3-0
    7-9
    6
  • 18.
    Gindele Hanna
    (DEAC-Debrecen)
    2-3-0
    8-12
    6
  • 19.
    Bodon Amelia
    (DEAC-Debrecen)
    1-4-0
    6-12
    3
  • 20.
    Draghici Teodora
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 21.
    Comsa Patricia
    (CSM-Medias)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 22.
    Luta Catalina
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 23.
    Ciortin Bianca
    (CSTA-Bucuresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 24.
    Bujdoso Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 25.
    Tudor Raisa
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    3-12
    0
Nume
C-Î-E
F-P
P
  • grupa: Inferioare: 5
  • 1.
    Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Anca Ana Maria
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Gindele Hanna
    (DEAC-Debrecen)
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    Budiu Ioana
    (CSM-Medias)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Bujdoso Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • grupa: Inferioare: 4
  • 1.
    Decsei Emma
    (ACS-Muresul-Ludus)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Cucerezan Sonia
    (CSM-Medias)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Bodon Amelia
    (DEAC-Debrecen)
    1-3-0
    4-9
    3
  • Ciortin Bianca
    (CSTA-Bucuresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • grupa: Inferioare: 3
  • 1.
    Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Mészáros Nóra
    (DEAC-Debrecen)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Comsa Patricia
    (CSM-Medias)
    0-4-0
    0-12
    0
  • grupa: Inferioare: 2
  • 1.
    Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Balazs Boglarka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Matache Ana
    (CSM-Slatina)
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Drumen Evelina
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    1-3-0
    6-11
    3
  • Tudor Raisa
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    3-12
    0
  • grupa: Inferioare: 1
  • 1.
    Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Maguran Daria
    (CSM-Arad)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Draghici Teodora
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Luta Catalina
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • Premiu special
    Nume
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un premiu special
  • Nume
    Permis
    Acțiuni
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un participant înscris
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un meci
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Top 1-2
  • Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
    0-3
    Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
  • Top 4
  • Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
  • Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    1-3
    Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
  • Top 8
  • Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3
    Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
  • Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-3
    Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
  • Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1
    Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Top 16
  • Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Budiu Ioana
    (CSM-Medias)
  • Balazs Boglarka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-3
    Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
  • Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-2
    Matache Ana
    (CSM-Slatina)
  • Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Decsei Emma
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Drumen Evelina
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Anca Ana Maria
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Maguran Daria
    (CSM-Arad)
  • Mészáros Nóra
    (DEAC-Debrecen)
    1-3
    Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Top 32
  • Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
  • Bodon Amelia
    (DEAC-Debrecen)
    2-3
    Budiu Ioana
    (CSM-Medias)
  • Balazs Boglarka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
  • Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Matache Ana
    (CSM-Slatina)
  • Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Draghici Teodora
    (FC-Arges-Pitesti)
  • 0-3
    Decsei Emma
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
  • Drumen Evelina
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-1
    Cucerezan Sonia
    (CSM-Medias)
  • Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Anca Ana Maria
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
    3-0
  • 0-3
    Maguran Daria
    (CSM-Arad)
  • Gindele Hanna
    (DEAC-Debrecen)
    2-3
    Mészáros Nóra
    (DEAC-Debrecen)
  • 0-3
    Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • grupa: Inferioare: 5
  • Anca Ana Maria
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Gindele Hanna
    (DEAC-Debrecen)
  • Bujdoso Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Budiu Ioana
    (CSM-Medias)
  • Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Gindele Hanna
    (DEAC-Debrecen)
  • Anca Ana Maria
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Bujdoso Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Budiu Ioana
    (CSM-Medias)
  • Bujdoso Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3
    Gindele Hanna
    (DEAC-Debrecen)
  • Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Bujdoso Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Anca Ana Maria
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Budiu Ioana
    (CSM-Medias)
  • Canea Kocsis Abigél
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Anca Ana Maria
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Budiu Ioana
    (CSM-Medias)
    2-3
    Gindele Hanna
    (DEAC-Debrecen)
  • grupa: Inferioare: 4
  • Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Bodon Amelia
    (DEAC-Debrecen)
  • Ciortin Bianca
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Cucerezan Sonia
    (CSM-Medias)
  • Decsei Emma
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-1
    Bodon Amelia
    (DEAC-Debrecen)
  • Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Ciortin Bianca
    (CSTA-Bucuresti)
  • Decsei Emma
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Cucerezan Sonia
    (CSM-Medias)
  • Ciortin Bianca
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Bodon Amelia
    (DEAC-Debrecen)
  • Decsei Emma
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Ciortin Bianca
    (CSTA-Bucuresti)
  • Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Cucerezan Sonia
    (CSM-Medias)
  • Decsei Emma
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-1
    Sandu Vasilica
    (CSM-Moinesti)
  • Cucerezan Sonia
    (CSM-Medias)
    3-0
    Bodon Amelia
    (DEAC-Debrecen)
  • grupa: Inferioare: 3
  • Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Mészáros Nóra
    (DEAC-Debrecen)
  • Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Comsa Patricia
    (CSM-Medias)
  • Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Mészáros Nóra
    (DEAC-Debrecen)
  • Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
    1-3
    Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Comsa Patricia
    (CSM-Medias)
  • Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Mészáros Nóra
    (DEAC-Debrecen)
  • Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
    1-3
    Cravcenco Valeria
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Comsa Patricia
    (CSM-Medias)
  • Jumate Theodora
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Casuneanu Briana
    (CSM-Moinesti)
  • Comsa Patricia
    (CSM-Medias)
    0-3
    Mészáros Nóra
    (DEAC-Debrecen)
  • grupa: Inferioare: 2
  • Balazs Boglarka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Tudor Raisa
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Matache Ana
    (CSM-Slatina)
    3-1
    Drumen Evelina
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-0
    Tudor Raisa
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Balazs Boglarka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-2
    Matache Ana
    (CSM-Slatina)
  • Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-1
    Drumen Evelina
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Matache Ana
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Tudor Raisa
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-1
    Matache Ana
    (CSM-Slatina)
  • Balazs Boglarka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Drumen Evelina
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Iordan Teodora
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-1
    Balazs Boglarka
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Drumen Evelina
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-2
    Tudor Raisa
    (FC-Arges-Pitesti)
  • grupa: Inferioare: 1
  • Maguran Daria
    (CSM-Arad)
    3-0
    Luta Catalina
    (CSS-Slatina)
  • Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Draghici Teodora
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Luta Catalina
    (CSS-Slatina)
  • Maguran Daria
    (CSM-Arad)
    0-3
    Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Draghici Teodora
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Luta Catalina
    (CSS-Slatina)
  • Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-3
    Ionascu Natalia
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Maguran Daria
    (CSM-Arad)
    3-0
    Draghici Teodora
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Tanase Adelina
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    0-3
    Maguran Daria
    (CSM-Arad)
  • Draghici Teodora
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Luta Catalina
    (CSS-Slatina)
  • grupa: Inferioare: 1
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Tanase Adelina 
     
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Maguran Daria 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ionascu Natalia 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Draghici Teodora 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Luta Catalina 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • grupa: Inferioare: 2
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Iordan Teodora 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Balazs Boglarka 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Matache Ana 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Drumen Evelina 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Tudor Raisa 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • grupa: Inferioare: 3
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Jumate Theodora 
     
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Casuneanu Briana 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Cravcenco Valeria 
    3-1
    3-1
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Comsa Patricia 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Mészáros Nóra 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • grupa: Inferioare: 4
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Decsei Emma 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Sandu Vasilica 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ciortin Bianca 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Cucerezan Sonia 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Bodon Amelia 
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • grupa: Inferioare: 5
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Canea Kocsis Abigél 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Anca Ana Maria 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Bujdoso Anna 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Budiu Ioana 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 5
    Gindele Hanna 
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
     
    2
Sponzori