Asztalitenisz Megyei bajnokság 2022 - Harghita

Asztalitenisz Megyei bajnokság 2022 - Harghita

Asztalitenisz Megyei bajnokság 2022 - Harghita

by Sinn Cou
Țara: România
Oraș: Odorheiu Secuiesc
Locație: Nagy Ferenc Asztalitenisz terem
Adresă: -
Data de începere: November 18, 2022, 15:00
Data de încheiere: November 18, 2022, 20:00
Stagiul de play off
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Câștigător
  • participant Józsa Zoltán 1  
     
     
     
  • Simo Elias Mate 3  
    Simo Elias Mate 0  
     
     
  • Bedő Bálint 0  
    Mozes Gyula 3  
     
     
  • Mozes Gyula 3  
     
    Mozes Gyula 3  
    Mozes Gyula  
  • Incze Levente 3  
     
    Toro Dávid 1  
     
  • Sebők Márton 0  
    Incze Levente 1  
     
     
  • Gelei Kristóf 0  
    Toro Dávid 3  
     
     
  • Toro Dávid 3  
     
     
     
  • Nume
    C-Î-E
    F-P
    P
  • 1.
    Mozes Gyula
    9-1-0
    29-8
    27
  • 2.
    Toro Dávid
    9-1-0
    28-5
    27
  • 3.
    Incze Levente
    7-2-0
    24-8
    21
  • 4.
    Simo Elias Mate
    6-4-0
    22-16
    18
  • 5.
    Sebők Márton
    7-2-0
    22-11
    21
  • 6.
    Bedő Bálint
    5-3-0
    17-14
    15
  • 7.
    participant Józsa Zoltán
    5-3-0
    19-15
    15
  • 8.
    Gelei Kristóf
    5-3-0
    18-14
    15
  • 9.
    Bardas Mark
    5-3-0
    16-10
    15
  • 10.
    Kiss Bence
    4-3-0
    14-12
    12
  • 11.
    Zakariás Szabolcs
    4-3-0
    14-10
    12
  • 12.
    Szabó Szilárd
    3-5-0
    14-17
    9
  • 13.
    László Barna
    2-5-0
    12-15
    6
  • 14.
    Paizs Ákos
    1-6-0
    5-19
    3
  • 15.
    Kolozsi Andrea
    1-6-0
    4-19
    3
  • 16.
    Bán Tamás
    1-6-0
    4-18
    3
  • 17.
    Kovács Lóránt
    1-3-0
    4-10
    3
  • 18.
    Sárkány Levente
    1-4-0
    6-12
    3
  • 19.
    László Ákos
    0-4-0
    0-12
    0
  • 20.
    Gergely Álmos
    0-4-0
    0-12
    0
  • 21.
    Szövérdi Krisztián
    0-5-0
    0-15
    0
Nume
C-Î-E
F-P
P
  • grupa: Superioare: 4
  • 1.
    Mozes Gyula
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Sebők Márton
    2-1-0
    7-5
    6
  • László Barna
    1-2-0
    6-6
    3
  • Kolozsi Andrea
    0-3-0
    0-9
    0
  • grupa: Superioare: 3
  • 1.
    Incze Levente
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Bedő Bálint
    2-1-0
    6-5
    6
  • Bardas Mark
    1-2-0
    4-6
    3
  • Paizs Ákos
    0-3-0
    1-9
    0
  • grupa: Superioare: 2
  • 1.
    Toro Dávid
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Simo Elias Mate
    2-1-0
    7-3
    6
  • Kiss Bence
    1-2-0
    3-6
    3
  • Bán Tamás
    0-3-0
    0-9
    0
  • grupa: Superioare: 1
  • 1.
    Gelei Kristóf
    2-1-0
    8-5
    6
  • 2.
    participant Józsa Zoltán
    2-1-0
    7-7
    6
  • Szabó Szilárd
    1-2-0
    6-7
    3
  • Zakariás Szabolcs
    1-2-0
    5-7
    3
  • grupa: Inferioare: 4
  • 1.
    Sebők Márton
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Bardas Mark
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Simo Elias Mate
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    Szabó Szilárd
    2-3-0
    8-10
    6
  • Sárkány Levente
    1-4-0
    6-12
    3
  • Szövérdi Krisztián
    0-5-0
    0-15
    0
  • grupa: Inferioare: 3
  • 1.
    Incze Levente
    3-1-0
    11-5
    9
  • 2.
    Kiss Bence
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Gelei Kristóf
    3-1-0
    10-6
    9
  • 4.
    László Barna
    1-3-0
    6-9
    3
  • László Ákos
    0-4-0
    0-12
    0
  • grupa: Inferioare: 2
  • 1.
    Toro Dávid
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Zakariás Szabolcs
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Paizs Ákos
    1-3-0
    4-10
    3
  • 4.
    Kovács Lóránt
    1-3-0
    4-10
    3
  • Kolozsi Andrea
    1-3-0
    4-10
    3
  • grupa: Inferioare: 1
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    3-1-0
    11-5
    9
  • 2.
    Mozes Gyula
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Bedő Bálint
    3-1-0
    11-6
    9
  • 4.
    Bán Tamás
    1-3-0
    4-9
    3
  • Gergely Álmos
    0-4-0
    0-12
    0
  • Premiu special
    Nume
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un premiu special
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un meci
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Top 1-2
  • Mozes Gyula
    3-1
    Toro Dávid
  • Top 4
  • Simo Elias Mate
    0-3
    Mozes Gyula
  • Incze Levente
    1-3
    Toro Dávid
  • Top 8
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Simo Elias Mate
  • Bedő Bálint
    0-3
    Mozes Gyula
  • Incze Levente
    3-0
    Sebők Márton
  • Gelei Kristóf
    0-3
    Toro Dávid
  • grupa: Superioare: 4
  • Sebők Márton
    1-3
    Mozes Gyula
  • Sebők Márton
    3-0
    Kolozsi Andrea
  • Sebők Márton
    3-2
    László Barna
  • Mozes Gyula
    3-0
    Kolozsi Andrea
  • Mozes Gyula
    3-1
    László Barna
  • Kolozsi Andrea
    0-3
    László Barna
  • grupa: Superioare: 3
  • Incze Levente
    3-0
    Bardas Mark
  • Incze Levente
    3-0
    Bedő Bálint
  • Incze Levente
    3-0
    Paizs Ákos
  • Bardas Mark
    1-3
    Bedő Bálint
  • Bardas Mark
    3-0
    Paizs Ákos
  • Bedő Bálint
    3-1
    Paizs Ákos
  • grupa: Superioare: 2
  • Toro Dávid
    3-0
    Kiss Bence
  • Toro Dávid
    3-1
    Simo Elias Mate
  • Toro Dávid
    3-0
    Bán Tamás
  • Kiss Bence
    0-3
    Simo Elias Mate
  • Kiss Bence
    3-0
    Bán Tamás
  • Simo Elias Mate
    3-0
    Bán Tamás
  • grupa: Superioare: 1
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Zakariás Szabolcs
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Gelei Kristóf
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Szabó Szilárd
  • Zakariás Szabolcs
    0-3
    Gelei Kristóf
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Szabó Szilárd
  • Gelei Kristóf
    3-2
    Szabó Szilárd
  • grupa: Inferioare: 4
  • Bardas Mark
    3-1
    Simo Elias Mate
  • Bardas Mark
    0-3
    Sebők Márton
  • Bardas Mark
    3-0
    Sárkány Levente
  • Bardas Mark
    3-0
    Szövérdi Krisztián
  • Bardas Mark
    3-0
    Szabó Szilárd
  • Simo Elias Mate
    2-3
    Sebők Márton
  • Simo Elias Mate
    3-2
    Sárkány Levente
  • Simo Elias Mate
    3-0
    Szövérdi Krisztián
  • Simo Elias Mate
    3-1
    Szabó Szilárd
  • Sebők Márton
    3-0
    Sárkány Levente
  • Sebők Márton
    3-0
    Szövérdi Krisztián
  • Sebők Márton
    3-1
    Szabó Szilárd
  • Sárkány Levente
    3-0
    Szövérdi Krisztián
  • Sárkány Levente
    1-3
    Szabó Szilárd
  • Szövérdi Krisztián
    0-3
    Szabó Szilárd
  • grupa: Inferioare: 3
  • Kiss Bence
    3-1
    László Barna
  • Kiss Bence
    3-2
    Incze Levente
  • Kiss Bence
    2-3
    Gelei Kristóf
  • Kiss Bence
    3-0
    László Ákos
  • László Barna
    1-3
    Incze Levente
  • László Barna
    1-3
    Gelei Kristóf
  • László Barna
    3-0
    László Ákos
  • Incze Levente
    3-1
    Gelei Kristóf
  • Incze Levente
    3-0
    László Ákos
  • Gelei Kristóf
    3-0
    László Ákos
  • grupa: Inferioare: 2
  • Toro Dávid
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Toro Dávid
    3-0
    Kolozsi Andrea
  • Toro Dávid
    3-0
    Paizs Ákos
  • Toro Dávid
    3-0
    Kovács Lóránt
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Kolozsi Andrea
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Paizs Ákos
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Kovács Lóránt
  • Kolozsi Andrea
    1-3
    Paizs Ákos
  • Kolozsi Andrea
    3-1
    Kovács Lóránt
  • Paizs Ákos
    1-3
    Kovács Lóránt
  • grupa: Inferioare: 1
  • Mozes Gyula
    3-2
    Bedő Bálint
  • Mozes Gyula
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Mozes Gyula
    3-0
    Gergely Álmos
  • Mozes Gyula
    3-0
    Bán Tamás
  • Bedő Bálint
    3-2
    Józsa Zoltán participant
  • Bedő Bálint
    3-0
    Gergely Álmos
  • Bedő Bálint
    3-1
    Bán Tamás
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Gergely Álmos
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Bán Tamás
  • Gergely Álmos
    0-3
    Bán Tamás
  • grupa: Inferioare: 1
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Mozes Gyula 
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Bedő Bálint 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Józsa Zoltán 
    3-2
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Gergely Álmos 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Bán Tamás 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • grupa: Inferioare: 2
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Toro Dávid 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Zakariás Szabolcs 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Kolozsi Andrea 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 4
    Paizs Ákos 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 5
    Kovács Lóránt 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • grupa: Inferioare: 3
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
  • 1
    Kiss Bence 
     
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    László Barna 
    1-3
     
    1-3
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Incze Levente 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Gelei Kristóf 
    3-2
    3-1
    1-3
     
    3-0
    3
  • 5
    László Ákos 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • grupa: Inferioare: 4
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
  • 1
    Bardas Mark 
     
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Simo Elias Mate 
    1-3
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Sebők Márton 
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 4
    Sárkány Levente 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 5
    Szövérdi Krisztián 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Szabó Szilárd 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • grupa: Superioare: 1
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    Câștigat
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    3-2
    3-2
    1-3
    2
  • 2
    Zakariás Szabolcs 
    2-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Gelei Kristóf 
    2-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    Szabó Szilárd 
    3-1
    1-3
    2-3
     
    1
  • grupa: Superioare: 2
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    Câștigat
  • 1
    Toro Dávid 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Kiss Bence 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Simo Elias Mate 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Bán Tamás 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • grupa: Superioare: 3
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    Câștigat
  • 1
    Incze Levente 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Bardas Mark 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Bedő Bálint 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    Paizs Ákos 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • grupa: Superioare: 4
  •  
    Nume
    1
    2
    3
    4
    Câștigat
  • 1
    Sebők Márton 
     
    1-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Mozes Gyula 
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Kolozsi Andrea 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    László Barna 
    2-3
    1-3
    3-0
     
    1
Sponzori