Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Avansati

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Avansati

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Avansati

Ország: Románia Város: Aiud Helyszín: Sala de Sport Cím: Str. Tribun Tudoran Nr.5
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: October 26, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Pop Dănuț
    3-1
    Gipsy King
  • Pop Dănuț
    3-0
    Fodor Iosif
  • Pop Dănuț
    3-1
    Homana Marius
  • Pop Dănuț
    1-3
    Iepure Teodor Calin
  • Gipsy King
    3-2
    Fodor Iosif
  • Gipsy King
    3-1
    Homana Marius
  • Gipsy King
    3-0
    Iepure Teodor Calin
  • Fodor Iosif
    3-2
    Homana Marius
  • Fodor Iosif
    1-3
    Iepure Teodor Calin
  • Homana Marius
    2-3
    Iepure Teodor Calin
  • csoport: 2
  • Midvichi Alexandru
    0-3
    Faraian Alexandru
  • Midvichi Alexandru
    3-1
    Moldovean Valer
  • Midvichi Alexandru
    3-1
    Tenea Cosmin
  • Midvichi Alexandru
    1-3
    Ispan Stefan
  • Midvichi Alexandru
    0-3
    Puia Darius
  • Faraian Alexandru
    3-1
    Moldovean Valer
  • Faraian Alexandru
    3-1
    Tenea Cosmin
  • Faraian Alexandru
    3-2
    Ispan Stefan
  • Faraian Alexandru
    1-3
    Puia Darius
  • Moldovean Valer
    3-0
    Tenea Cosmin
  • Moldovean Valer
    3-0
    Ispan Stefan
  • Moldovean Valer
    3-2
    Puia Darius
  • Tenea Cosmin
    3-2
    Ispan Stefan
  • Tenea Cosmin
    1-3
    Puia Darius
  • Ispan Stefan
    2-3
    Puia Darius
  • csoport: 3
  • Fülöp Attila
    1-3
    Zavaski Ioan
  • Fülöp Attila
    1-3
    Pasca Lucian
  • Fülöp Attila
    1-3
    galfi Levente
  • Fülöp Attila
    1-3
    Marian Ioan
  • Fülöp Attila
    1-3
    Hada Calin
  • Zavaski Ioan
    3-0
    Pasca Lucian
  • Zavaski Ioan
    1-3
    galfi Levente
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Marian Ioan
  • Zavaski Ioan
    3-1
    Hada Calin
  • Pasca Lucian
    3-2
    galfi Levente
  • Pasca Lucian
    3-0
    Marian Ioan
  • Pasca Lucian
    3-1
    Hada Calin
  • galfi Levente
    3-1
    Marian Ioan
  • galfi Levente
    3-0
    Hada Calin
  • Marian Ioan
    3-1
    Hada Calin
  • csoport: 4
  • Bozosan Petre
    0-3
    Bardas Patrick
  • Bozosan Petre
    3-1
    Golban Nicolae
  • Bozosan Petre
    3-1
    Sirbu Vlad
  • Bozosan Petre
    3-0
    Gog Vasile
  • Bozosan Petre
    3-0
    Csiki Ioan
  • Bardas Patrick
    3-1
    Golban Nicolae
  • Bardas Patrick
    1-3
    Sirbu Vlad
  • Bardas Patrick
    2-3
    Gog Vasile
  • Bardas Patrick
    3-0
    Csiki Ioan
  • Golban Nicolae
    3-2
    Sirbu Vlad
  • Golban Nicolae
    3-0
    Gog Vasile
  • Golban Nicolae
    3-0
    Csiki Ioan
  • Sirbu Vlad
    3-2
    Gog Vasile
  • Sirbu Vlad
    3-1
    Csiki Ioan
  • Gog Vasile
    3-0
    Csiki Ioan
  • csoport: 5
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Matei Dumitru
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Vladescu Adrian
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Susman Dan
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Ticala Sorin
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Matei Dumitru
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Vladescu Adrian
  • Benyovszki Béla
    1-3
    Susman Dan
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Ticala Sorin
  • Matei Dumitru
    0-3
    Vladescu Adrian
  • Matei Dumitru
    2-3
    Susman Dan
  • Matei Dumitru
    2-3
    Ticala Sorin
  • Vladescu Adrian
    3-0
    Susman Dan
  • Vladescu Adrian
    3-2
    Ticala Sorin
  • Susman Dan
    0-3
    Ticala Sorin
  • csoport: 6
  • Piper Petru
    0-3
    Docea Beniamin
  • Piper Petru
    3-2
    Cobzaru Radu
  • Piper Petru
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Piper Petru
    3-0
    György Nicolett
  • Piper Petru
    3-0
    Ariciu George
  • Docea Beniamin
    0-3
    Cobzaru Radu
  • Docea Beniamin
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • Docea Beniamin
    3-0
    György Nicolett
  • Docea Beniamin
    3-0
    Ariciu George
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • Cobzaru Radu
    3-1
    György Nicolett
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Ariciu George
  • Orban Marc Adrian
    3-2
    György Nicolett
  • Orban Marc Adrian
    3-1
    Ariciu George
  • György Nicolett
    3-1
    Ariciu George
  • csoport: 7
  • Szakács Attila
    0-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Szakács Attila
    3-2
    Ispas Emil
  • Szakács Attila
    2-3
    Tedi Ioja
  • Szakács Attila
    3-1
    Pascu Gabriel
  • Szakács Attila
    3-0
    Sticlet Doru
  • Cristea Andrei Cosmin
    2-3
    Ispas Emil
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-1
    Tedi Ioja
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-2
    Pascu Gabriel
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-0
    Sticlet Doru
  • Ispas Emil
    3-0
    Tedi Ioja
  • Ispas Emil
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Ispas Emil
    3-0
    Sticlet Doru
  • Tedi Ioja
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Tedi Ioja
    3-0
    Sticlet Doru
  • Pascu Gabriel
    3-1
    Sticlet Doru
  • csoport: 8
  • Manitiu Florin
    3-1
    Bardas Ioan
  • Manitiu Florin
    3-1
    Weisz Zsófia
  • Manitiu Florin
    3-1
    Sabau Mircea
  • Manitiu Florin
    2-3
    Iakab Ovidiu
  • Manitiu Florin
    3-0
    Bunea Aurel
  • Bardas Ioan
    3-2
    Weisz Zsófia
  • Bardas Ioan
    3-0
    Sabau Mircea
  • Bardas Ioan
    3-0
    Iakab Ovidiu
  • Bardas Ioan
    3-0
    Bunea Aurel
  • Weisz Zsófia
    3-0
    Sabau Mircea
  • Weisz Zsófia
    0-3
    Iakab Ovidiu
  • Weisz Zsófia
    3-0
    Bunea Aurel
  • Sabau Mircea
    2-3
    Iakab Ovidiu
  • Sabau Mircea
    3-0
    Bunea Aurel
  • Iakab Ovidiu
    3-1
    Bunea Aurel
  • csoport: 9
  • Tatar Dorel
    2-3
    Cir Florin
  • Tatar Dorel
    3-0
    Oltean Octavian
  • Tatar Dorel
    3-1
    Szarvas Karoly
  • Tatar Dorel
    3-0
    Rosa Vasile
  • Tatar Dorel
    3-1
    Ilea Radu
  • Cir Florin
    3-2
    Oltean Octavian
  • Cir Florin
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Cir Florin
    3-0
    Rosa Vasile
  • Cir Florin
    3-0
    Ilea Radu
  • Oltean Octavian
    3-1
    Szarvas Karoly
  • Oltean Octavian
    3-0
    Rosa Vasile
  • Oltean Octavian
    1-3
    Ilea Radu
  • Szarvas Karoly
    3-1
    Rosa Vasile
  • Szarvas Karoly
    3-2
    Ilea Radu
  • Rosa Vasile
    0-3
    Ilea Radu
  • csoport: 1
  • Gipsy King
    3-1
    Sirbu Vlad
  • Gipsy King
    3-1
    Marian Ioan
  • Gipsy King
    3-2
    Midvichi Alexandru
  • Sirbu Vlad
    1-3
    Marian Ioan
  • Sirbu Vlad
    3-2
    Midvichi Alexandru
  • Marian Ioan
    1-3
    Midvichi Alexandru
  • csoport: 2
  • Puia Darius
    1-3
    Vladescu Adrian
  • Puia Darius
    2-3
    Bardas Patrick
  • Puia Darius
    2-3
    Zavaski Ioan
  • Vladescu Adrian
    0-3
    Bardas Patrick
  • Vladescu Adrian
    0-3
    Zavaski Ioan
  • Bardas Patrick
    3-0
    Zavaski Ioan
  • csoport: 3
  • Pasca Lucian
    0-3
    Docea Beniamin
  • Pasca Lucian
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Pasca Lucian
    3-0
    Golban Nicolae
  • Docea Beniamin
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Docea Beniamin
    3-0
    Golban Nicolae
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Golban Nicolae
  • csoport: 4
  • Bozosan Petre
    1-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Bozosan Petre
    3-0
    Piper Petru
  • Bozosan Petre
    3-1
    Ticala Sorin
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-1
    Piper Petru
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-1
    Ticala Sorin
  • Piper Petru
    3-1
    Ticala Sorin
  • csoport: 5
  • Barbuta Ioan
    2-3
    Bardas Ioan
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Tedi Ioja
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Orban Marc Adrian
  • Bardas Ioan
    3-0
    Tedi Ioja
  • Bardas Ioan
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • Tedi Ioja
    2-3
    Orban Marc Adrian
  • csoport: 6
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Tatar Dorel
  • Cobzaru Radu
    1-3
    Iakab Ovidiu
  • Cobzaru Radu
    1-3
    Szakács Attila
  • Tatar Dorel
    3-1
    Iakab Ovidiu
  • Tatar Dorel
    2-3
    Szakács Attila
  • Iakab Ovidiu
    1-3
    Szakács Attila
  • csoport: 7
  • Ispas Emil
    3-2
    Pop Dănuț
  • Ispas Emil
    3-1
    Ilea Radu
  • Ispas Emil
    1-3
    Weisz Zsófia
  • Pop Dănuț
    3-0
    Ilea Radu
  • Pop Dănuț
    3-1
    Weisz Zsófia
  • Ilea Radu
    0-3
    Weisz Zsófia
  • csoport: 8
  • Manitiu Florin
    2-3
    Faraian Alexandru
  • Manitiu Florin
    3-2
    Iepure Teodor Calin
  • Manitiu Florin
    3-0
    Oltean Octavian
  • Faraian Alexandru
    1-3
    Iepure Teodor Calin
  • Faraian Alexandru
    3-0
    Oltean Octavian
  • Iepure Teodor Calin
    3-0
    Oltean Octavian
  • csoport: 9
  • Cir Florin
    3-0
    galfi Levente
  • Cir Florin
    1-3
    Moldovean Valer
  • Cir Florin
    3-0
    Fodor Iosif
  • galfi Levente
    3-2
    Moldovean Valer
  • galfi Levente
    3-0
    Fodor Iosif
  • Moldovean Valer
    2-3
    Fodor Iosif
  • Top 32
  • Gipsy King
    3-0
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Docea Beniamin
  • Cir Florin
    3-0
  • 0-3
    Iepure Teodor Calin
  • Bardas Ioan
    3-0
  • 0-3
    Weisz Zsófia
  • Tatar Dorel
    3-0
  • 0-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Benyovszki Béla
    3-0
  • 0-3
    Barbuta Ioan
  • Manitiu Florin
    3-0
  • 0-3
    Szakács Attila
  • Pop Dănuț
    3-0
  • 0-3
    galfi Levente
  • Bozosan Petre
    3-0
    Midvichi Alexandru
  • 0-3
    Bardas Patrick
  • Top 16
  • Gipsy King
    3-2
    Zavaski Ioan
  • Cir Florin
    3-2
    Iepure Teodor Calin
  • Bardas Ioan
    1-3
    Weisz Zsófia
  • Tatar Dorel
    1-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Barbuta Ioan
  • Manitiu Florin
    3-0
    Szakács Attila
  • Pop Dănuț
    3-0
    galfi Levente
  • Bozosan Petre
    3-1
    Bardas Patrick
  • Top 8
  • Gipsy King
    3-0
    Cir Florin
  • Weisz Zsófia
    0-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Manitiu Florin
  • Pop Dănuț
    0-3
    Bozosan Petre
  • Top 4
  • Gipsy King
    3-2
    Cristea Andrei Cosmin
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Bozosan Petre
  • Top 1-2
  • Gipsy King
    2-3
    Barbuta Ioan
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Dănuț
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    1
  • 2
    Gipsy King
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Fodor Iosif
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    4
  • 4
    Homana Marius
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Iepure Teodor Calin
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Midvichi Alexandru
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    0-3
    2
    4
  • 2
    Faraian Alexandru
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    1-3
    4
    2
  • 3
    Moldovean Valer
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 4
    Tenea Cosmin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    6
  • 5
    Ispan Stefan
    3-1
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    5
  • 6
    Puia Darius
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    4
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp Attila
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 2
    Zavaski Ioan
    3-1
    3-0
    1-3
    1-3
    3-1
    3
    3
  • 3
    Pasca Lucian
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 4
    galfi Levente
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 5
    Marian Ioan
    3-1
    3-1
    0-3
    1-3
    3-1
    3
    4
  • 6
    Hada Calin
    3-1
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bozosan Petre
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Bardas Patrick
    3-0
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 3
    Golban Nicolae
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Sirbu Vlad
    1-3
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    4
  • 5
    Gog Vasile
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    5
  • 6
    Csiki Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbuta Ioan
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Benyovszki Béla
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Matei Dumitru
    0-3
    3-0
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    6
  • 4
    Vladescu Adrian
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 5
    Susman Dan
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    0-3
    2
    5
  • 6
    Ticala Sorin
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Piper Petru
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 2
    Docea Beniamin
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Cobzaru Radu
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 4
    Orban Marc Adrian
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 5
    György Nicolett
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Ariciu George
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szakács Attila
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 2
    Cristea Andrei Cosmin
    3-0
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
  • 3
    Ispas Emil
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 4
    Tedi Ioja
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 5
    Pascu Gabriel
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Sticlet Doru
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Manitiu Florin
    3-1
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    4
    1
  • 2
    Bardas Ioan
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Weisz Zsófia
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
  • 4
    Sabau Mircea
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Iakab Ovidiu
    3-2
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    3
  • 6
    Bunea Aurel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tatar Dorel
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 2
    Cir Florin
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Oltean Octavian
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    4
  • 4
    Szarvas Karoly
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    5
  • 5
    Rosa Vasile
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Ilea Radu
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gipsy King
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
  • 2
    Sirbu Vlad
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • 3
    Marian Ioan
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3
  • 4
    Midvichi Alexandru
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Puia Darius
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • 2
    Vladescu Adrian
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    3
  • 3
    Bardas Patrick
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Zavaski Ioan
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    2
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pasca Lucian
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 2
    Docea Beniamin
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
  • 3
    Benyovszki Béla
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Golban Nicolae
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bozosan Petre
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 2
    Cristea Andrei Cosmin
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 3
    Piper Petru
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Ticala Sorin
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbuta Ioan
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
  • 2
    Bardas Ioan
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 3
    Tedi Ioja
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Orban Marc Adrian
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cobzaru Radu
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • 2
    Tatar Dorel
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    2
  • 3
    Iakab Ovidiu
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    3
  • 4
    Szakács Attila
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ispas Emil
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3
  • 2
    Pop Dănuț
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Ilea Radu
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Weisz Zsófia
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Manitiu Florin
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 2
    Faraian Alexandru
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Iepure Teodor Calin
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 4
    Oltean Octavian
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cir Florin
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
  • 2
    galfi Levente
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 3
    Moldovean Valer
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    3
  • 4
    Fodor Iosif
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...