Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Hobby

Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Hobby

Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Hobby

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 17, 2022, 09:00
Befejezés időpontja: September 17, 2022, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Stoicescu Gheorghe 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Stoicescu Gheorghe 2  
     
     
     
  • Grama Aurel 3  
    Grama Aurel 3  
     
     
     
  • Balasa Mihai 2  
     
    Grama Aurel 3  
     
     
  • Marcu Ciprian 2  
     
    Chifor Vlad 2  
     
     
  • Boldizsar Marius 3  
    Boldizsar Marius 0  
     
     
     
  • 0  
    Chifor Vlad 3  
     
     
     
  • Chifor Vlad 3  
     
     
    Grama Aurel 3  
    Grama Aurel  
  • Pasca Vlad 3  
     
     
    Pasca Vlad 1  
     
  • 0  
    Pasca Vlad 3  
     
     
     
  • Popa Cristian Vasile 0  
    Csiszér Tibor 2  
     
     
     
  • Csiszér Tibor 3  
     
    Pasca Vlad 3  
     
     
  • Nagy Eduard 3  
     
    Petra Ioan 2  
     
     
  • Pralea Constantin 0  
    Nagy Eduard 2  
     
     
     
  • 0  
    Petra Ioan 3  
     
     
     
  • Petra Ioan 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Grama Aurel
    10-2-0
    31-16
    30
  • 2.
    Pasca Vlad
    9-3-0
    28-19
    27
  • 3.
    Chifor Vlad
    10-1-0
    32-7
    30
  • 4.
    Petra Ioan
    9-2-0
    29-13
    27
  • 5.
    Stoicescu Gheorghe
    8-2-0
    27-7
    24
  • 6.
    Nagy Eduard
    8-2-0
    26-6
    24
  • 7.
    Csiszér Tibor
    8-1-0
    26-4
    24
  • 8.
    Boldizsar Marius
    8-2-0
    24-11
    24
  • 9.
    Balasa Mihai
    6-3-0
    21-13
    18
  • 10.
    Marcu Ciprian
    5-4-0
    19-13
    15
  • 11.
    Popa Cristian Vasile
    5-4-0
    16-16
    15
  • 12.
    Pralea Constantin
    3-5-0
    12-16
    9
  • 13.
    Ciurca Ovidiu
    6-2-0
    20-12
    18
  • 14.
    Creta Petru
    6-2-0
    19-7
    18
  • 15.
    Andrea Simion
    5-3-0
    18-11
    15
  • 16.
    Iojiban Gheorghe
    4-3-0
    13-10
    12
  • 17.
    Grigore Claudiu
    4-4-0
    16-15
    12
  • 18.
    Orbán Koppány
    4-4-0
    14-16
    12
  • 19.
    Crisan Darius
    3-5-0
    13-19
    9
  • 20.
    Jánosi Mihály
    3-5-0
    12-15
    9
  • 21.
    Illés Ákos
    2-6-0
    11-20
    6
  • 22.
    Motofelea Rares
    2-6-0
    8-19
    6
  • 23.
    Spaller Teodora
    1-6-0
    4-18
    3
  • 24.
    Galatean Mircea
    1-7-0
    11-22
    3
  • 25.
    Zaharie Dorin
    1-4-0
    6-13
    3
  • 26.
    Illés Kálmán
    1-4-0
    3-12
    3
  • 27.
    Toma Casian
    1-4-0
    6-14
    3
  • 28.
    Bodoni Renáta
    1-4-0
    4-12
    3
  • 29.
    Damian Vasile
    1-4-0
    7-12
    3
  • 30.
    Boér Barna
    1-4-0
    5-14
    3
  • 31.
    Dobai Sándor
    0-5-0
    1-15
    0
  • 32.
    Mihai Vlad
    0-0-0
    0-0
    0
  • 33.
    Iulian Gheorghe
    0-0-0
    0-0
    0
  • 34.
    Campean Matei
    0-4-0
    0-12
    0
  • 35.
    Vida Alexandru
    0-0-0
    0-0
    0
  • 36.
    Caragea Adrian
    0-5-0
    0-15
    0
  • 37.
    Adrian Sabau
    0-5-0
    1-15
    0
  • 38.
    Sangeorzan Olivia
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Csiszér Tibor
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Balasa Mihai
    2-1-0
    6-5
    6
  • Orbán Koppány
    1-2-0
    4-8
    3
  • Galatean Mircea
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Creta Petru
    2-1-0
    6-3
    6
  • 2.
    Marcu Ciprian
    2-1-0
    6-3
    6
  • Nagy Eduard
    2-1-0
    6-3
    6
  • Spaller Teodora
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Chifor Vlad
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Pralea Constantin
    1-2-0
    5-6
    3
  • Andrea Simion
    1-2-0
    4-7
    3
  • Crisan Darius
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Pasca Vlad
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Grama Aurel
    2-1-0
    7-4
    6
  • Iojiban Gheorghe
    1-2-0
    4-6
    3
  • Illés Ákos
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Petra Ioan
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Boldizsar Marius
    2-1-0
    6-5
    6
  • Grigore Claudiu
    1-2-0
    6-6
    3
  • Jánosi Mihály
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Stoicescu Gheorghe
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Popa Cristian Vasile
    2-1-0
    6-5
    6
  • Ciurca Ovidiu
    1-2-0
    5-6
    3
  • Motofelea Rares
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Csiszér Tibor
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Iojiban Gheorghe
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Pralea Constantin
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Spaller Teodora
    1-3-0
    4-9
    3
  • Campean Matei
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Nagy Eduard
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Petra Ioan
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Pasca Vlad
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Crisan Darius
    2-3-0
    9-11
    6
  • Zaharie Dorin
    1-4-0
    6-13
    3
  • Sangeorzan Olivia
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Chifor Vlad
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Stoicescu Gheorghe
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Grigore Claudiu
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Illés Ákos
    2-3-0
    8-11
    6
  • Damian Vasile
    1-4-0
    7-12
    3
  • Dobai Sándor
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Balasa Mihai
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Grama Aurel
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Jánosi Mihály
    3-2-0
    12-6
    9
  • 4.
    Popa Cristian Vasile
    3-2-0
    10-8
    9
  • Illés Kálmán
    1-4-0
    3-12
    3
  • Adrian Sabau
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Boldizsar Marius
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Creta Petru
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Orbán Koppány
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Motofelea Rares
    2-3-0
    8-10
    6
  • Bodoni Renáta
    1-4-0
    4-12
    3
  • Caragea Adrian
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Ciurca Ovidiu
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Andrea Simion
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Marcu Ciprian
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Galatean Mircea
    1-4-0
    7-13
    3
  • Toma Casian
    1-4-0
    6-14
    3
  • Boér Barna
    1-4-0
    5-14
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Grama Aurel
    3-1
    Pasca Vlad
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 4
  • Grama Aurel
    3-2
    Chifor Vlad
  • Pasca Vlad
    3-2
    Petra Ioan
  • Top 8
  • Stoicescu Gheorghe
    2-3
    Grama Aurel
  • Boldizsar Marius
    0-3
    Chifor Vlad
  • Pasca Vlad
    3-2
    Csiszér Tibor
  • Nagy Eduard
    2-3
    Petra Ioan
  • Top 16
  • Stoicescu Gheorghe
    3-0
  • Grama Aurel
    3-2
    Balasa Mihai
  • Marcu Ciprian
    2-3
    Boldizsar Marius
  • 0-3
    Chifor Vlad
  • Pasca Vlad
    3-0
  • Popa Cristian Vasile
    0-3
    Csiszér Tibor
  • Nagy Eduard
    3-0
    Pralea Constantin
  • 0-3
    Petra Ioan
  • csoport: Felső: 6
  • Csiszér Tibor
    3-0
    Balasa Mihai
  • Csiszér Tibor
    3-0
    Orbán Koppány
  • Csiszér Tibor
    3-1
    Galatean Mircea
  • Balasa Mihai
    3-1
    Orbán Koppány
  • Balasa Mihai
    3-1
    Galatean Mircea
  • Orbán Koppány
    3-2
    Galatean Mircea
  • csoport: Felső: 5
  • Nagy Eduard
    0-3
    Creta Petru
  • Nagy Eduard
    3-0
    Marcu Ciprian
  • Nagy Eduard
    3-0
    Spaller Teodora
  • Creta Petru
    0-3
    Marcu Ciprian
  • Creta Petru
    3-0
    Spaller Teodora
  • Marcu Ciprian
    3-0
    Spaller Teodora
  • csoport: Felső: 4
  • Chifor Vlad
    3-1
    Andrea Simion
  • Chifor Vlad
    3-0
    Pralea Constantin
  • Chifor Vlad
    3-0
    Crisan Darius
  • Andrea Simion
    0-3
    Pralea Constantin
  • Andrea Simion
    3-1
    Crisan Darius
  • Pralea Constantin
    2-3
    Crisan Darius
  • csoport: Felső: 3
  • Grama Aurel
    3-0
    Iojiban Gheorghe
  • Grama Aurel
    1-3
    Pasca Vlad
  • Grama Aurel
    3-1
    Illés Ákos
  • Iojiban Gheorghe
    1-3
    Pasca Vlad
  • Iojiban Gheorghe
    3-0
    Illés Ákos
  • Pasca Vlad
    3-2
    Illés Ákos
  • csoport: Felső: 2
  • Boldizsar Marius
    0-3
    Petra Ioan
  • Boldizsar Marius
    3-2
    Grigore Claudiu
  • Boldizsar Marius
    3-0
    Jánosi Mihály
  • Petra Ioan
    3-1
    Grigore Claudiu
  • Petra Ioan
    3-0
    Jánosi Mihály
  • Grigore Claudiu
    3-0
    Jánosi Mihály
  • csoport: Felső: 1
  • Ciurca Ovidiu
    0-3
    Stoicescu Gheorghe
  • Ciurca Ovidiu
    2-3
    Popa Cristian Vasile
  • Ciurca Ovidiu
    3-0
    Motofelea Rares
  • Stoicescu Gheorghe
    3-0
    Popa Cristian Vasile
  • Stoicescu Gheorghe
    3-0
    Motofelea Rares
  • Popa Cristian Vasile
    3-0
    Motofelea Rares
  • csoport: Alsó: 6
  • Pralea Constantin
    0-3
    Csiszér Tibor
  • Pralea Constantin
    3-1
    Spaller Teodora
  • Pralea Constantin
    3-0
    Campean Matei
  • Pralea Constantin
    1-3
    Iojiban Gheorghe
  • Csiszér Tibor
    3-0
    Spaller Teodora
  • Csiszér Tibor
    3-0
    Campean Matei
  • Csiszér Tibor
    3-0
    Iojiban Gheorghe
  • Spaller Teodora
    3-0
    Campean Matei
  • Spaller Teodora
    0-3
    Iojiban Gheorghe
  • Campean Matei
    0-3
    Iojiban Gheorghe
  • csoport: Alsó: 5
  • Nagy Eduard
    3-0
    Pasca Vlad
  • Nagy Eduard
    3-0
    Petra Ioan
  • Nagy Eduard
    3-0
    Sangeorzan Olivia
  • Nagy Eduard
    3-0
    Crisan Darius
  • Nagy Eduard
    3-0
    Zaharie Dorin
  • Pasca Vlad
    0-3
    Petra Ioan
  • Pasca Vlad
    3-0
    Sangeorzan Olivia
  • Pasca Vlad
    3-1
    Crisan Darius
  • Pasca Vlad
    3-1
    Zaharie Dorin
  • Petra Ioan
    3-2
    Sangeorzan Olivia
  • Petra Ioan
    3-2
    Crisan Darius
  • Petra Ioan
    3-0
    Zaharie Dorin
  • Sangeorzan Olivia
    0-3
    Crisan Darius
  • Sangeorzan Olivia
    1-3
    Zaharie Dorin
  • Crisan Darius
    3-2
    Zaharie Dorin
  • csoport: Alsó: 4
  • Stoicescu Gheorghe
    3-0
    Damian Vasile
  • Stoicescu Gheorghe
    3-1
    Illés Ákos
  • Stoicescu Gheorghe
    3-0
    Grigore Claudiu
  • Stoicescu Gheorghe
    1-3
    Chifor Vlad
  • Stoicescu Gheorghe
    3-0
    Dobai Sándor
  • Damian Vasile
    1-3
    Illés Ákos
  • Damian Vasile
    2-3
    Grigore Claudiu
  • Damian Vasile
    1-3
    Chifor Vlad
  • Damian Vasile
    3-0
    Dobai Sándor
  • Illés Ákos
    1-3
    Grigore Claudiu
  • Illés Ákos
    0-3
    Chifor Vlad
  • Illés Ákos
    3-1
    Dobai Sándor
  • Grigore Claudiu
    1-3
    Chifor Vlad
  • Grigore Claudiu
    3-0
    Dobai Sándor
  • Chifor Vlad
    3-0
    Dobai Sándor
  • csoport: Alsó: 3
  • Grama Aurel
    3-1
    Popa Cristian Vasile
  • Grama Aurel
    3-1
    Balasa Mihai
  • Grama Aurel
    3-0
    Illés Kálmán
  • Grama Aurel
    3-0
    Adrian Sabau
  • Grama Aurel
    0-3
    Jánosi Mihály
  • Popa Cristian Vasile
    0-3
    Balasa Mihai
  • Popa Cristian Vasile
    3-0
    Illés Kálmán
  • Popa Cristian Vasile
    3-1
    Adrian Sabau
  • Popa Cristian Vasile
    3-1
    Jánosi Mihály
  • Balasa Mihai
    3-0
    Illés Kálmán
  • Balasa Mihai
    3-0
    Adrian Sabau
  • Balasa Mihai
    3-2
    Jánosi Mihály
  • Illés Kálmán
    3-0
    Adrian Sabau
  • Illés Kálmán
    0-3
    Jánosi Mihály
  • Adrian Sabau
    0-3
    Jánosi Mihály
  • csoport: Alsó: 2
  • Creta Petru
    3-1
    Orbán Koppány
  • Creta Petru
    3-0
    Caragea Adrian
  • Creta Petru
    3-0
    Motofelea Rares
  • Creta Petru
    3-0
    Bodoni Renáta
  • Creta Petru
    1-3
    Boldizsar Marius
  • Orbán Koppány
    3-0
    Caragea Adrian
  • Orbán Koppány
    3-2
    Motofelea Rares
  • Orbán Koppány
    3-0
    Bodoni Renáta
  • Orbán Koppány
    0-3
    Boldizsar Marius
  • Caragea Adrian
    0-3
    Motofelea Rares
  • Caragea Adrian
    0-3
    Bodoni Renáta
  • Caragea Adrian
    0-3
    Boldizsar Marius
  • Motofelea Rares
    3-1
    Bodoni Renáta
  • Motofelea Rares
    0-3
    Boldizsar Marius
  • Bodoni Renáta
    0-3
    Boldizsar Marius
  • csoport: Alsó: 1
  • Marcu Ciprian
    0-3
    Andrea Simion
  • Marcu Ciprian
    2-3
    Ciurca Ovidiu
  • Marcu Ciprian
    3-1
    Galatean Mircea
  • Marcu Ciprian
    3-0
    Toma Casian
  • Marcu Ciprian
    3-0
    Boér Barna
  • Andrea Simion
    2-3
    Ciurca Ovidiu
  • Andrea Simion
    3-1
    Galatean Mircea
  • Andrea Simion
    3-0
    Toma Casian
  • Andrea Simion
    3-0
    Boér Barna
  • Ciurca Ovidiu
    3-0
    Galatean Mircea
  • Ciurca Ovidiu
    3-1
    Toma Casian
  • Ciurca Ovidiu
    3-1
    Boér Barna
  • Galatean Mircea
    2-3
    Toma Casian
  • Galatean Mircea
    3-1
    Boér Barna
  • Toma Casian
    2-3
    Boér Barna
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Marcu Ciprian 
     
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Andrea Simion 
    3-0
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Ciurca Ovidiu 
    3-2
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-1
    5
  • 4
    Galatean Mircea 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 5
    Toma Casian 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 6
    Boér Barna 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Creta Petru 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    4
  • 2
    Orbán Koppány 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    0-3
    3
  • 3
    Caragea Adrian 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Motofelea Rares 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    3-1
    0-3
    2
  • 5
    Bodoni Renáta 
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
     
    0-3
    1
  • 6
    Boldizsar Marius 
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    5
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Grama Aurel 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    4
  • 2
    Popa Cristian Vasile 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Balasa Mihai 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Illés Kálmán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Adrian Sabau 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Jánosi Mihály 
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Stoicescu Gheorghe 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    4
  • 2
    Damian Vasile 
    0-3
     
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Illés Ákos 
    1-3
    3-1
     
    1-3
    0-3
    3-1
    2
  • 4
    Grigore Claudiu 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    1-3
    3-0
    3
  • 5
    Chifor Vlad 
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
     
    3-0
    5
  • 6
    Dobai Sándor 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Nagy Eduard 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Pasca Vlad 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Petra Ioan 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Sangeorzan Olivia 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 5
    Crisan Darius 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 6
    Zaharie Dorin 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pralea Constantin 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Csiszér Tibor 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Spaller Teodora 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 4
    Campean Matei 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Iojiban Gheorghe 
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ciurca Ovidiu 
     
    0-3
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Stoicescu Gheorghe 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Popa Cristian Vasile 
    3-2
    0-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Motofelea Rares 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Boldizsar Marius 
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Petra Ioan 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Grigore Claudiu 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Jánosi Mihály 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Grama Aurel 
     
    3-0
    1-3
    3-1
    2
  • 2
    Iojiban Gheorghe 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Pasca Vlad 
    3-1
    3-1
     
    3-2
    3
  • 4
    Illés Ákos 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Chifor Vlad 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Andrea Simion 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Pralea Constantin 
    0-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 4
    Crisan Darius 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nagy Eduard 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Creta Petru 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Marcu Ciprian 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Spaller Teodora 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Csiszér Tibor 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Balasa Mihai 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Orbán Koppány 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Galatean Mircea 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0
Támogatók