Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Elit

Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Elit

Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Elit

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 18, 2022, 09:00
Befejezés időpontja: September 18, 2022, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Marchis Maximilian 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Marchis Maximilian 3  
     
     
     
  • Irimia Sorin Jr 0  
    Baciu Gabriel 2  
     
     
     
  • Baciu Gabriel 3  
     
    Marchis Maximilian 3  
     
     
  • Canea Kocsis András Jr. 3  
     
    Anca Octavian 2  
     
     
  • Szanto Gyula 2  
    Canea Kocsis András Jr. 0  
     
     
     
  • 0  
    Anca Octavian 3  
     
     
     
  • Anca Octavian 3  
     
     
    Marchis Maximilian 3  
    Marchis Maximilian  
  • Petrus Florin 3  
     
     
    Chelmus Ionut 1  
     
  • 0  
    Petrus Florin 2  
     
     
     
  • Parjol Rares 0  
    Nascu Serban 3  
     
     
     
  • Nascu Serban 3  
     
    Nascu Serban 2  
     
     
  • Orha Andrei 0  
     
    Chelmus Ionut 3  
     
     
  • Maxim Valentin 3  
    Maxim Valentin 1  
     
     
     
  • 0  
    Chelmus Ionut 3  
     
     
     
  • Chelmus Ionut 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Marchis Maximilian
    11-0-0
    33-6
    33
  • 2.
    Chelmus Ionut
    9-3-0
    31-14
    27
  • 3.
    Anca Octavian
    10-1-0
    32-5
    30
  • 4.
    Nascu Serban
    7-3-0
    25-15
    21
  • 5.
    Petrus Florin
    9-1-0
    29-6
    27
  • 6.
    Baciu Gabriel
    8-2-0
    28-11
    24
  • 7.
    Maxim Valentin
    6-3-0
    20-13
    18
  • 8.
    Canea Kocsis András Jr.
    5-5-0
    20-22
    15
  • 9.
    Parjol Rares
    6-3-0
    18-14
    18
  • 10.
    Szanto Gyula
    5-3-0
    19-12
    15
  • 11.
    Irimia Sorin Jr
    5-4-0
    17-21
    15
  • 12.
    Orha Andrei
    5-3-0
    19-16
    15
  • 13.
    Irsai István
    5-3-0
    20-12
    15
  • 14.
    Teleki Zsolt
    4-4-0
    14-13
    12
  • 15.
    Toader Valentin
    4-4-0
    14-14
    12
  • 16.
    Poloțca Ștefan
    4-4-0
    15-18
    12
  • 17.
    Zakariás Szabolcs
    3-5-0
    11-19
    9
  • 18.
    Anca Valentin
    3-4-0
    11-13
    9
  • 19.
    Motorga Dorin
    3-5-0
    12-18
    9
  • 20.
    Peta Octavian
    3-5-0
    12-15
    9
  • 21.
    Curuț Gabriel
    3-4-0
    11-17
    9
  • 22.
    participant Józsa Zoltán
    3-5-0
    12-19
    9
  • 23.
    Vitan Vasile
    2-5-0
    9-17
    6
  • 24.
    Zidar Victor
    2-6-0
    13-18
    6
  • 25.
    Carpaci Alexandru
    1-4-0
    5-12
    3
  • 26.
    Bleoca Marius
    1-4-0
    5-14
    3
  • 27.
    Georgescu Constantin
    1-4-0
    8-13
    3
  • 28.
    László Barna
    1-4-0
    9-13
    3
  • 29.
    Symonenko Yaroslav
    1-4-0
    6-13
    3
  • 30.
    Man Cristina
    1-4-0
    5-12
    3
  • 31.
    Tipser Gabriel
    0-4-0
    6-12
    0
  • 32.
    László Levente
    0-4-0
    1-12
    0
  • 33.
    Singeorzan Cornel
    0-5-0
    0-15
    0
  • 34.
    Marginean Mihai
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Nascu Serban
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Baciu Gabriel
    2-1-0
    8-4
    6
  • Vitan Vasile
    1-2-0
    4-6
    3
  • Teleki Zsolt
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Orha Andrei
    2-1-0
    8-6
    6
  • 2.
    Canea Kocsis András Jr.
    2-1-0
    8-7
    6
  • Irsai István
    1-2-0
    7-6
    3
  • Curuț Gabriel
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Anca Octavian
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Maxim Valentin
    2-1-0
    7-4
    6
  • Peta Octavian
    1-2-0
    4-6
    3
  • participant Józsa Zoltán
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Petrus Florin
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Irimia Sorin Jr
    2-1-0
    6-6
    6
  • Poloțca Ștefan
    1-2-0
    5-7
    3
  • Zidar Victor
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Chelmus Ionut
    2-1-0
    7-3
    6
  • 2.
    Szanto Gyula
    2-1-0
    7-4
    6
  • Toader Valentin
    2-1-0
    6-4
    6
  • Zakariás Szabolcs
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Marchis Maximilian
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Parjol Rares
    2-1-0
    6-6
    6
  • Anca Valentin
    1-2-0
    4-6
    3
  • Motorga Dorin
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Baciu Gabriel
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    participant Józsa Zoltán
    3-2-0
    12-10
    9
  • 3.
    Irimia Sorin Jr
    3-2-0
    11-12
    9
  • 4.
    Canea Kocsis András Jr.
    2-3-0
    9-10
    6
  • László Barna
    1-4-0
    9-13
    3
  • Symonenko Yaroslav
    1-4-0
    6-13
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Chelmus Ionut
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Irsai István
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Poloțca Ștefan
    3-2-0
    10-11
    9
  • 4.
    Peta Octavian
    2-3-0
    8-9
    6
  • Georgescu Constantin
    1-4-0
    8-13
    3
  • Bleoca Marius
    1-4-0
    5-14
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Anca Octavian
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Parjol Rares
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Zakariás Szabolcs
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Zidar Victor
    2-3-0
    9-9
    6
  • Man Cristina
    1-4-0
    5-12
    3
  • Singeorzan Cornel
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Petrus Florin
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Teleki Zsolt
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Motorga Dorin
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Toader Valentin
    2-3-0
    8-10
    6
  • Carpaci Alexandru
    1-4-0
    5-12
    3
  • Marginean Mihai
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Szanto Gyula
    3-1-0
    10-5
    9
  • 2.
    Orha Andrei
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    Nascu Serban
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Anca Valentin
    2-2-0
    7-7
    6
  • László Levente
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Marchis Maximilian
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Maxim Valentin
    3-1-0
    9-6
    9
  • 3.
    Curuț Gabriel
    2-2-0
    7-9
    6
  • 4.
    Vitan Vasile
    1-3-0
    5-11
    3
  • Tipser Gabriel
    0-4-0
    6-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Chelmus Ionut
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 4
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Anca Octavian
  • Nascu Serban
    2-3
    Chelmus Ionut
  • Top 8
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Baciu Gabriel
  • Canea Kocsis András Jr.
    0-3
    Anca Octavian
  • Petrus Florin
    2-3
    Nascu Serban
  • Maxim Valentin
    1-3
    Chelmus Ionut
  • Top 16
  • Marchis Maximilian
    3-0
  • Irimia Sorin Jr
    0-3
    Baciu Gabriel
  • Canea Kocsis András Jr.
    3-2
    Szanto Gyula
  • 0-3
    Anca Octavian
  • Petrus Florin
    3-0
  • Parjol Rares
    0-3
    Nascu Serban
  • Orha Andrei
    0-3
    Maxim Valentin
  • 0-3
    Chelmus Ionut
  • csoport: Felső: 6
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Teleki Zsolt
  • Baciu Gabriel
    2-3
    Nascu Serban
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Vitan Vasile
  • Teleki Zsolt
    1-3
    Nascu Serban
  • Teleki Zsolt
    0-3
    Vitan Vasile
  • Nascu Serban
    3-1
    Vitan Vasile
  • csoport: Felső: 5
  • Irsai István
    2-3
    Orha Andrei
  • Irsai István
    3-0
    Curuț Gabriel
  • Irsai István
    2-3
    Canea Kocsis András Jr.
  • Orha Andrei
    3-1
    Curuț Gabriel
  • Orha Andrei
    2-3
    Canea Kocsis András Jr.
  • Curuț Gabriel
    3-2
    Canea Kocsis András Jr.
  • csoport: Felső: 4
  • Anca Octavian
    3-1
    Maxim Valentin
  • Anca Octavian
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Anca Octavian
    3-0
    Peta Octavian
  • Maxim Valentin
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Maxim Valentin
    3-1
    Peta Octavian
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Peta Octavian
  • csoport: Felső: 3
  • Petrus Florin
    3-0
    Irimia Sorin Jr
  • Petrus Florin
    3-0
    Poloțca Ștefan
  • Petrus Florin
    3-2
    Zidar Victor
  • Irimia Sorin Jr
    3-2
    Poloțca Ștefan
  • Irimia Sorin Jr
    3-1
    Zidar Victor
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Zidar Victor
  • csoport: Felső: 2
  • Szanto Gyula
    3-1
    Chelmus Ionut
  • Szanto Gyula
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Szanto Gyula
    1-3
    Toader Valentin
  • Chelmus Ionut
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Chelmus Ionut
    3-0
    Toader Valentin
  • Zakariás Szabolcs
    0-3
    Toader Valentin
  • csoport: Felső: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Parjol Rares
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Motorga Dorin
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Anca Valentin
  • Parjol Rares
    3-2
    Motorga Dorin
  • Parjol Rares
    3-1
    Anca Valentin
  • Motorga Dorin
    0-3
    Anca Valentin
  • csoport: Alsó: 6
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Józsa Zoltán participant
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Irimia Sorin Jr
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Canea Kocsis András Jr.
  • Baciu Gabriel
    3-1
    László Barna
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Symonenko Yaroslav
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Irimia Sorin Jr
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Canea Kocsis András Jr.
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    László Barna
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Symonenko Yaroslav
  • Irimia Sorin Jr
    3-2
    Canea Kocsis András Jr.
  • Irimia Sorin Jr
    3-2
    László Barna
  • Irimia Sorin Jr
    1-3
    Symonenko Yaroslav
  • Canea Kocsis András Jr.
    3-1
    László Barna
  • Canea Kocsis András Jr.
    3-0
    Symonenko Yaroslav
  • László Barna
    3-1
    Symonenko Yaroslav
  • csoport: Alsó: 5
  • Chelmus Ionut
    2-3
    Irsai István
  • Chelmus Ionut
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Chelmus Ionut
    3-0
    Bleoca Marius
  • Chelmus Ionut
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Chelmus Ionut
    3-1
    Peta Octavian
  • Irsai István
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Irsai István
    3-0
    Bleoca Marius
  • Irsai István
    3-1
    Georgescu Constantin
  • Irsai István
    3-0
    Peta Octavian
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Bleoca Marius
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Georgescu Constantin
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    Peta Octavian
  • Bleoca Marius
    3-2
    Georgescu Constantin
  • Bleoca Marius
    0-3
    Peta Octavian
  • Georgescu Constantin
    3-1
    Peta Octavian
  • csoport: Alsó: 4
  • Anca Octavian
    3-0
    Parjol Rares
  • Anca Octavian
    3-0
    Singeorzan Cornel
  • Anca Octavian
    3-1
    Zidar Victor
  • Anca Octavian
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Anca Octavian
    3-0
    Man Cristina
  • Parjol Rares
    3-0
    Singeorzan Cornel
  • Parjol Rares
    3-0
    Zidar Victor
  • Parjol Rares
    3-2
    Zakariás Szabolcs
  • Parjol Rares
    3-0
    Man Cristina
  • Singeorzan Cornel
    0-3
    Zidar Victor
  • Singeorzan Cornel
    0-3
    Zakariás Szabolcs
  • Singeorzan Cornel
    0-3
    Man Cristina
  • Zidar Victor
    2-3
    Zakariás Szabolcs
  • Zidar Victor
    3-0
    Man Cristina
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Man Cristina
  • csoport: Alsó: 3
  • Petrus Florin
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Petrus Florin
    3-0
    Toader Valentin
  • Petrus Florin
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Petrus Florin
    3-0
    Motorga Dorin
  • Petrus Florin
    3-0
    Marginean Mihai
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Toader Valentin
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Motorga Dorin
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Marginean Mihai
  • Toader Valentin
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Toader Valentin
    2-3
    Motorga Dorin
  • Toader Valentin
    3-0
    Marginean Mihai
  • Carpaci Alexandru
    0-3
    Motorga Dorin
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Marginean Mihai
  • Motorga Dorin
    3-1
    Marginean Mihai
  • csoport: Alsó: 2
  • Nascu Serban
    0-3
    Szanto Gyula
  • Nascu Serban
    2-3
    Orha Andrei
  • Nascu Serban
    3-0
    Anca Valentin
  • Nascu Serban
    3-0
    László Levente
  • Szanto Gyula
    3-2
    Orha Andrei
  • Szanto Gyula
    1-3
    Anca Valentin
  • Szanto Gyula
    3-0
    László Levente
  • Orha Andrei
    3-1
    Anca Valentin
  • Orha Andrei
    3-1
    László Levente
  • Anca Valentin
    3-0
    László Levente
  • csoport: Alsó: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Vitan Vasile
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Curuț Gabriel
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Maxim Valentin
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Tipser Gabriel
  • Vitan Vasile
    1-3
    Curuț Gabriel
  • Vitan Vasile
    1-3
    Maxim Valentin
  • Vitan Vasile
    3-2
    Tipser Gabriel
  • Curuț Gabriel
    1-3
    Maxim Valentin
  • Curuț Gabriel
    3-2
    Tipser Gabriel
  • Maxim Valentin
    3-1
    Tipser Gabriel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Vitan Vasile 
    0-3
     
    1-3
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Curuț Gabriel 
    0-3
    3-1
     
    1-3
    3-2
    2
  • 4
    Maxim Valentin 
    0-3
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3
  • 5
    Tipser Gabriel 
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nascu Serban 
     
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Szanto Gyula 
    3-0
     
    3-2
    1-3
    3-0
    3
  • 3
    Orha Andrei 
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Anca Valentin 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    3-0
    2
  • 5
    László Levente 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Petrus Florin 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Teleki Zsolt 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Toader Valentin 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Carpaci Alexandru 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Motorga Dorin 
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
     
    3-1
    3
  • 6
    Marginean Mihai 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Anca Octavian 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Parjol Rares 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Singeorzan Cornel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Zidar Victor 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Zakariás Szabolcs 
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
     
    3-2
    3
  • 6
    Man Cristina 
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Chelmus Ionut 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Irsai István 
    3-2
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Poloțca Ștefan 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    3-2
    0-3
    3
  • 4
    Bleoca Marius 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-2
    0-3
    1
  • 5
    Georgescu Constantin 
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Peta Octavian 
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Baciu Gabriel 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Józsa Zoltán 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Irimia Sorin Jr 
    1-3
    3-2
     
    3-2
    3-2
    1-3
    3
  • 4
    Canea Kocsis András Jr. 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    László Barna 
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Symonenko Yaroslav 
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Parjol Rares 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Motorga Dorin 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Anca Valentin 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Szanto Gyula 
     
    3-1
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Chelmus Ionut 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Zakariás Szabolcs 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Toader Valentin 
    3-1
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Petrus Florin 
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Irimia Sorin Jr 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Poloțca Ștefan 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Zidar Victor 
    2-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Anca Octavian 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Maxim Valentin 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Józsa Zoltán 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Peta Octavian 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    2-3
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Orha Andrei 
    3-2
     
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    Curuț Gabriel 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Canea Kocsis András Jr. 
    3-2
    3-2
    2-3
     
    2
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Baciu Gabriel 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Teleki Zsolt 
    1-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    Nascu Serban 
    3-2
    3-1
     
    3-1
    3
  • 4
    Vitan Vasile 
    0-3
    3-0
    1-3
     
    1
Támogatók