Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Avansati

Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Avansati

Turneu A 17-18 sept 2022 Târgu Mureș - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 17, 2022, 09:00
Befejezés időpontja: September 17, 2022, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Bucur Alin Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bucur Alin Adrian 2  
     
     
     
     
  • Lucic Corneliu 1  
    Gruita Andrei 3  
     
     
     
     
  • Gruita Andrei 3  
     
    Gruita Andrei 2  
     
     
     
  • Iancu Marius 3  
     
    Kiss Attila 3  
     
     
     
  • 0  
    Iancu Marius 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Kiss Attila 3  
     
     
     
     
  • Kiss Attila 3  
     
     
    Kiss Attila 3  
     
     
  • Lup Claudiu 3  
     
     
    Chibulcutean Ioan 1  
     
     
  • 0  
    Lup Claudiu 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Botez Radu 1  
     
     
     
     
  • Botez Radu 3  
     
    Lup Claudiu 0  
     
     
     
  • Demeter Attila 3  
     
    Chibulcutean Ioan 3  
     
     
     
  • Szakács Attila 2  
    Demeter Attila 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Chibulcutean Ioan 3  
     
     
     
     
  • Chibulcutean Ioan 3  
     
     
     
    Kiss Attila 2  
    Pasca Lucian  
  • Derzsi Lóránd 3  
     
     
     
    Pasca Lucian 3  
     
  • 0  
    Derzsi Lóránd 1  
     
     
     
     
  • Stoica Kewin 1  
    Ivan Ioan 3  
     
     
     
     
  • Ivan Ioan 3  
     
    Ivan Ioan 3  
     
     
     
  • Scrobota Ioan Cristian 3  
     
    Scrobota Ioan Cristian 2  
     
     
     
  • 0  
    Scrobota Ioan Cristian 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Vioreanu Cristian 1  
     
     
     
     
  • Vioreanu Cristian 3  
     
     
    Ivan Ioan 1  
     
     
  • Badaluta Marian 3  
     
     
    Pasca Lucian 3  
     
     
  • 0  
    Badaluta Marian 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Decsei Emma 3  
     
     
     
     
  • Decsei Emma 3  
     
    Decsei Emma 2  
     
     
     
  • Pasca Lucian 3  
     
    Pasca Lucian 3  
     
     
     
  • Piper Petru 0  
    Pasca Lucian 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Popa Florin 2  
     
     
     
     
  • Popa Florin 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Pasca Lucian
    12-1-0
    38-14
    36
  • 2.
    Kiss Attila
    11-2-0
    36-17
    33
  • 3.
    Ivan Ioan
    10-2-0
    33-12
    30
  • 4.
    Chibulcutean Ioan
    9-3-0
    32-16
    27
  • 5.
    Decsei Emma
    9-2-0
    31-16
    27
  • 6.
    Lup Claudiu
    9-2-0
    27-11
    27
  • 7.
    Scrobota Ioan Cristian
    7-4-0
    25-19
    21
  • 8.
    Gruita Andrei
    6-5-0
    23-22
    18
  • 9.
    Badaluta Marian
    8-2-0
    28-15
    24
  • 10.
    Popa Florin
    8-2-0
    27-13
    24
  • 11.
    Derzsi Lóránd
    8-2-0
    26-9
    24
  • 12.
    Iancu Marius
    8-2-0
    28-9
    24
  • 13.
    Demeter Attila
    7-3-0
    26-13
    21
  • 14.
    Botez Radu
    6-4-0
    24-16
    18
  • 15.
    Vioreanu Cristian
    6-4-0
    22-19
    18
  • 16.
    Bucur Alin Adrian
    5-5-0
    21-16
    15
  • 17.
    Lucic Corneliu
    6-3-0
    19-15
    18
  • 18.
    Piper Petru
    6-3-0
    20-12
    18
  • 19.
    Stoica Kewin
    5-4-0
    17-14
    15
  • 20.
    Szakács Attila
    5-4-0
    19-15
    15
  • 21.
    Hagea Andra
    6-2-0
    21-13
    18
  • 22.
    Ripan Vasile
    6-2-0
    20-9
    18
  • 23.
    Borca Liviu
    6-2-0
    21-9
    18
  • 24.
    Birtalan Hunor
    5-3-0
    18-15
    15
  • 25.
    Sandu Adrian
    5-3-0
    17-12
    15
  • 26.
    Cserei Stefan
    4-4-0
    16-17
    12
  • 27.
    Sarcani Andrei
    4-4-0
    15-16
    12
  • 28.
    Kelemen Miklós
    4-4-0
    16-14
    12
  • 29.
    Suciu Andrei
    4-4-0
    14-15
    12
  • 30.
    Onet Nicolae
    3-5-0
    15-19
    9
  • 31.
    Konti Florin
    3-5-0
    14-18
    9
  • 32.
    Rakosi Istvan
    3-5-0
    15-16
    9
  • 33.
    Lupescu Nicolae
    3-5-0
    15-17
    9
  • 34.
    Darosi Robert
    3-5-0
    13-17
    9
  • 35.
    Oltean Octavian
    3-5-0
    11-17
    9
  • 36.
    Orban Levente
    3-5-0
    11-15
    9
  • 37.
    Kővári Ödön
    3-5-0
    10-15
    9
  • 38.
    Vaida Alin
    2-6-0
    8-20
    6
  • 39.
    Mureșan Codrean
    2-6-0
    10-20
    6
  • 40.
    Bogdan Raul
    2-6-0
    10-18
    6
  • 41.
    Deac Octavian
    2-3-0
    7-12
    6
  • 42.
    Sirbu Nicolae
    2-3-0
    9-9
    6
  • 43.
    Erdély András
    2-3-0
    6-11
    6
  • 44.
    Gita Dan
    1-4-0
    7-14
    3
  • 45.
    Pascalau Cristian
    1-4-0
    7-13
    3
  • 46.
    Kolumban David
    1-4-0
    7-12
    3
  • 47.
    Nicusan Razvan
    1-4-0
    6-14
    3
  • 48.
    Kesmarki Laszlo
    1-4-0
    3-13
    3
  • 49.
    Darosi Alin
    1-4-0
    6-12
    3
  • 50.
    Nyaradi Attila
    1-4-0
    6-13
    3
  • 51.
    Csiki Ioan
    1-4-0
    5-13
    3
  • 52.
    Toplician Mihai
    1-4-0
    4-14
    3
  • 53.
    Toader Ovidiu
    1-4-0
    5-13
    3
  • 54.
    Arimia Constantin
    0-5-0
    3-15
    0
  • 55.
    Catana Vlad
    0-0-0
    0-0
    0
  • 56.
    Szocs Szilveszter
    0-5-0
    0-15
    0
  • 57.
    Nicolae Popa
    0-5-0
    4-15
    0
  • 58.
    Czirják Attila
    0-0-0
    0-0
    0
  • 59.
    Panca Ioan
    0-5-0
    5-15
    0
  • 60.
    Sabau Mircea
    0-0-0
    0-0
    0
  • 61.
    Sandru Rares
    0-5-0
    2-15
    0
  • 62.
    Danescu Marius
    0-5-0
    2-15
    0
  • 63.
    Savina Dan
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Decsei Emma
    3-0-0
    9-5
    9
  • 2.
    Botez Radu
    2-1-0
    8-4
    6
  • Lupescu Nicolae
    1-2-0
    6-7
    3
  • Kelemen Miklós
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Iancu Marius
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Scrobota Ioan Cristian
    2-1-0
    7-5
    6
  • Rakosi Istvan
    1-2-0
    4-6
    3
  • Suciu Andrei
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Kiss Attila
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Ivan Ioan
    2-1-0
    8-4
    6
  • Cserei Stefan
    1-2-0
    5-8
    3
  • Bogdan Raul
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Badaluta Marian
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Demeter Attila
    2-1-0
    7-3
    6
  • Birtalan Hunor
    1-2-0
    5-7
    3
  • Vaida Alin
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Gruita Andrei
    2-1-0
    7-5
    6
  • 2.
    Vioreanu Cristian
    2-1-0
    6-5
    6
  • Borca Liviu
    1-2-0
    6-7
    3
  • Sandu Adrian
    1-2-0
    4-6
    3
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Lup Claudiu
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Pasca Lucian
    2-1-0
    8-4
    6
  • Darosi Robert
    1-2-0
    4-6
    3
  • Oltean Octavian
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Chibulcutean Ioan
    2-1-0
    8-4
    6
  • 2.
    Piper Petru
    2-1-0
    6-4
    6
  • Onet Nicolae
    1-2-0
    6-8
    3
  • Mureșan Codrean
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Derzsi Lóránd
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Lucic Corneliu
    2-1-0
    6-6
    6
  • Sarcani Andrei
    1-2-0
    6-6
    3
  • Konti Florin
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Popa Florin
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Szakács Attila
    2-1-0
    6-4
    6
  • Hagea Andra
    1-2-0
    6-6
    3
  • Orban Levente
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Stoica Kewin
    2-1-0
    6-3
    6
  • 2.
    Ripan Vasile
    2-1-0
    6-3
    6
  • Bucur Alin Adrian
    2-1-0
    6-4
    6
  • Kővári Ödön
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Decsei Emma
    4-1-0
    14-6
    12
  • 2.
    Badaluta Marian
    4-1-0
    14-9
    12
  • 3.
    Cserei Stefan
    3-2-0
    11-9
    9
  • 4.
    Rakosi Istvan
    2-3-0
    11-10
    6
  • Nicusan Razvan
    1-4-0
    6-14
    3
  • Toader Ovidiu
    1-4-0
    5-13
    3
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Iancu Marius
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Sandu Adrian
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Birtalan Hunor
    4-1-0
    13-8
    12
  • 4.
    Bogdan Raul
    2-3-0
    7-9
    6
  • Csiki Ioan
    1-4-0
    5-13
    3
  • Nicolae Popa
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Ivan Ioan
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Lup Claudiu
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Gruita Andrei
    2-3-0
    8-11
    6
  • 4.
    Vaida Alin
    2-3-0
    7-11
    6
  • Erdély András
    2-3-0
    6-11
    6
  • Panca Ioan
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Demeter Attila
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Chibulcutean Ioan
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Oltean Octavian
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Vioreanu Cristian
    3-2-0
    12-11
    9
  • Nyaradi Attila
    1-4-0
    6-13
    3
  • Savina Dan
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Borca Liviu
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Lucic Corneliu
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Darosi Robert
    2-3-0
    9-11
    6
  • 4.
    Deac Octavian
    2-3-0
    7-12
    6
  • Mureșan Codrean
    1-4-0
    6-12
    3
  • Pascalau Cristian
    1-4-0
    7-13
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Pasca Lucian
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Popa Florin
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Konti Florin
    3-2-0
    13-9
    9
  • 4.
    Onet Nicolae
    2-3-0
    9-11
    6
  • Gita Dan
    1-4-0
    7-14
    3
  • Danescu Marius
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Piper Petru
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Orban Levente
    3-2-0
    10-6
    9
  • 3.
    Kővári Ödön
    3-2-0
    9-6
    9
  • 4.
    Sarcani Andrei
    3-2-0
    9-10
    9
  • Sirbu Nicolae
    2-3-0
    9-9
    6
  • Szocs Szilveszter
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Kelemen Miklós
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Derzsi Lóránd
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Szakács Attila
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Stoica Kewin
    3-2-0
    10-8
    9
  • Toplician Mihai
    1-4-0
    4-14
    3
  • Arimia Constantin
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Hagea Andra
    5-0-0
    15-7
    15
  • 2.
    Suciu Andrei
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Botez Radu
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    Bucur Alin Adrian
    2-3-0
    10-9
    6
  • Darosi Alin
    1-4-0
    6-12
    3
  • Sandru Rares
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Ripan Vasile
    4-1-0
    14-6
    12
  • 2.
    Kiss Attila
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Scrobota Ioan Cristian
    3-2-0
    10-10
    9
  • 4.
    Lupescu Nicolae
    2-3-0
    9-10
    6
  • Kolumban David
    1-4-0
    7-12
    3
  • Kesmarki Laszlo
    1-4-0
    3-13
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Kiss Attila
    2-3
    Pasca Lucian
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 4
  • Kiss Attila
    3-1
    Chibulcutean Ioan
  • Ivan Ioan
    1-3
    Pasca Lucian
  • Top 8
  • Gruita Andrei
    2-3
    Kiss Attila
  • Lup Claudiu
    0-3
    Chibulcutean Ioan
  • Ivan Ioan
    3-2
    Scrobota Ioan Cristian
  • Decsei Emma
    2-3
    Pasca Lucian
  • Top 16
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Gruita Andrei
  • Iancu Marius
    2-3
    Kiss Attila
  • Lup Claudiu
    3-1
    Botez Radu
  • Demeter Attila
    2-3
    Chibulcutean Ioan
  • Derzsi Lóránd
    1-3
    Ivan Ioan
  • Scrobota Ioan Cristian
    3-1
    Vioreanu Cristian
  • Badaluta Marian
    2-3
    Decsei Emma
  • Pasca Lucian
    3-2
    Popa Florin
  • Top 32
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
  • Lucic Corneliu
    1-3
    Gruita Andrei
  • Iancu Marius
    3-0
  • 0-3
    Kiss Attila
  • Lup Claudiu
    3-0
  • 0-3
    Botez Radu
  • Demeter Attila
    3-2
    Szakács Attila
  • 0-3
    Chibulcutean Ioan
  • Derzsi Lóránd
    3-0
  • Stoica Kewin
    1-3
    Ivan Ioan
  • Scrobota Ioan Cristian
    3-0
  • 0-3
    Vioreanu Cristian
  • Badaluta Marian
    3-0
  • 0-3
    Decsei Emma
  • Pasca Lucian
    3-0
    Piper Petru
  • 0-3
    Popa Florin
  • csoport: Felső: 10
  • Decsei Emma
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Decsei Emma
    3-2
    Botez Radu
  • Decsei Emma
    3-2
    Lupescu Nicolae
  • Kelemen Miklós
    0-3
    Botez Radu
  • Kelemen Miklós
    1-3
    Lupescu Nicolae
  • Botez Radu
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • csoport: Felső: 9
  • Iancu Marius
    3-0
    Suciu Andrei
  • Iancu Marius
    3-1
    Scrobota Ioan Cristian
  • Iancu Marius
    3-0
    Rakosi Istvan
  • Suciu Andrei
    1-3
    Scrobota Ioan Cristian
  • Suciu Andrei
    0-3
    Rakosi Istvan
  • Scrobota Ioan Cristian
    3-1
    Rakosi Istvan
  • csoport: Felső: 8
  • Ivan Ioan
    2-3
    Kiss Attila
  • Ivan Ioan
    3-0
    Cserei Stefan
  • Ivan Ioan
    3-1
    Bogdan Raul
  • Kiss Attila
    3-2
    Cserei Stefan
  • Kiss Attila
    3-0
    Bogdan Raul
  • Cserei Stefan
    3-2
    Bogdan Raul
  • csoport: Felső: 7
  • Demeter Attila
    1-3
    Badaluta Marian
  • Demeter Attila
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Demeter Attila
    3-0
    Vaida Alin
  • Badaluta Marian
    3-2
    Birtalan Hunor
  • Badaluta Marian
    3-0
    Vaida Alin
  • Birtalan Hunor
    3-1
    Vaida Alin
  • csoport: Felső: 6
  • Borca Liviu
    3-1
    Sandu Adrian
  • Borca Liviu
    2-3
    Gruita Andrei
  • Borca Liviu
    1-3
    Vioreanu Cristian
  • Sandu Adrian
    0-3
    Gruita Andrei
  • Sandu Adrian
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Gruita Andrei
    1-3
    Vioreanu Cristian
  • csoport: Felső: 5
  • Pasca Lucian
    2-3
    Lup Claudiu
  • Pasca Lucian
    3-0
    Oltean Octavian
  • Pasca Lucian
    3-1
    Darosi Robert
  • Lup Claudiu
    3-1
    Oltean Octavian
  • Lup Claudiu
    3-0
    Darosi Robert
  • Oltean Octavian
    0-3
    Darosi Robert
  • csoport: Felső: 4
  • Piper Petru
    0-3
    Chibulcutean Ioan
  • Piper Petru
    3-0
    Mureșan Codrean
  • Piper Petru
    3-1
    Onet Nicolae
  • Chibulcutean Ioan
    3-1
    Mureșan Codrean
  • Chibulcutean Ioan
    2-3
    Onet Nicolae
  • Mureșan Codrean
    3-2
    Onet Nicolae
  • csoport: Felső: 3
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Lucic Corneliu
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Konti Florin
  • Derzsi Lóránd
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Lucic Corneliu
    3-1
    Konti Florin
  • Lucic Corneliu
    3-2
    Sarcani Andrei
  • Konti Florin
    0-3
    Sarcani Andrei
  • csoport: Felső: 2
  • Hagea Andra
    2-3
    Popa Florin
  • Hagea Andra
    3-0
    Orban Levente
  • Hagea Andra
    1-3
    Szakács Attila
  • Popa Florin
    3-1
    Orban Levente
  • Popa Florin
    3-0
    Szakács Attila
  • Orban Levente
    0-3
    Szakács Attila
  • csoport: Felső: 1
  • Ripan Vasile
    3-0
    Kővári Ödön
  • Ripan Vasile
    0-3
    Stoica Kewin
  • Ripan Vasile
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • Kővári Ödön
    0-3
    Stoica Kewin
  • Kővári Ödön
    1-3
    Bucur Alin Adrian
  • Stoica Kewin
    0-3
    Bucur Alin Adrian
  • csoport: Alsó: 10
  • Cserei Stefan
    2-3
    Badaluta Marian
  • Cserei Stefan
    3-2
    Decsei Emma
  • Cserei Stefan
    0-3
    Rakosi Istvan
  • Cserei Stefan
    3-0
    Toader Ovidiu
  • Cserei Stefan
    3-1
    Nicusan Razvan
  • Badaluta Marian
    2-3
    Decsei Emma
  • Badaluta Marian
    3-2
    Rakosi Istvan
  • Badaluta Marian
    3-1
    Toader Ovidiu
  • Badaluta Marian
    3-1
    Nicusan Razvan
  • Decsei Emma
    3-1
    Rakosi Istvan
  • Decsei Emma
    3-0
    Toader Ovidiu
  • Decsei Emma
    3-0
    Nicusan Razvan
  • Rakosi Istvan
    3-1
    Toader Ovidiu
  • Rakosi Istvan
    2-3
    Nicusan Razvan
  • Toader Ovidiu
    3-1
    Nicusan Razvan
  • csoport: Alsó: 9
  • Iancu Marius
    2-3
    Birtalan Hunor
  • Iancu Marius
    3-0
    Bogdan Raul
  • Iancu Marius
    3-1
    Nicolae Popa
  • Iancu Marius
    3-1
    Sandu Adrian
  • Iancu Marius
    3-0
    Csiki Ioan
  • Birtalan Hunor
    3-1
    Bogdan Raul
  • Birtalan Hunor
    3-1
    Nicolae Popa
  • Birtalan Hunor
    1-3
    Sandu Adrian
  • Birtalan Hunor
    3-1
    Csiki Ioan
  • Bogdan Raul
    3-0
    Nicolae Popa
  • Bogdan Raul
    0-3
    Sandu Adrian
  • Bogdan Raul
    3-0
    Csiki Ioan
  • Nicolae Popa
    1-3
    Sandu Adrian
  • Nicolae Popa
    1-3
    Csiki Ioan
  • Sandu Adrian
    3-1
    Csiki Ioan
  • csoport: Alsó: 8
  • Gruita Andrei
    1-3
    Ivan Ioan
  • Gruita Andrei
    0-3
    Lup Claudiu
  • Gruita Andrei
    3-0
    Vaida Alin
  • Gruita Andrei
    3-2
    Panca Ioan
  • Gruita Andrei
    1-3
    Erdély András
  • Ivan Ioan
    3-0
    Lup Claudiu
  • Ivan Ioan
    3-0
    Vaida Alin
  • Ivan Ioan
    3-0
    Panca Ioan
  • Ivan Ioan
    3-0
    Erdély András
  • Lup Claudiu
    3-1
    Vaida Alin
  • Lup Claudiu
    3-0
    Panca Ioan
  • Lup Claudiu
    3-0
    Erdély András
  • Vaida Alin
    3-2
    Panca Ioan
  • Vaida Alin
    3-0
    Erdély András
  • Panca Ioan
    1-3
    Erdély András
  • csoport: Alsó: 7
  • Chibulcutean Ioan
    3-2
    Vioreanu Cristian
  • Chibulcutean Ioan
    2-3
    Demeter Attila
  • Chibulcutean Ioan
    3-1
    Oltean Octavian
  • Chibulcutean Ioan
    3-1
    Savina Dan
  • Chibulcutean Ioan
    3-0
    Nyaradi Attila
  • Vioreanu Cristian
    3-2
    Demeter Attila
  • Vioreanu Cristian
    1-3
    Oltean Octavian
  • Vioreanu Cristian
    3-1
    Savina Dan
  • Vioreanu Cristian
    3-2
    Nyaradi Attila
  • Demeter Attila
    3-0
    Oltean Octavian
  • Demeter Attila
    3-0
    Savina Dan
  • Demeter Attila
    3-0
    Nyaradi Attila
  • Oltean Octavian
    3-0
    Savina Dan
  • Oltean Octavian
    3-1
    Nyaradi Attila
  • Savina Dan
    1-3
    Nyaradi Attila
  • csoport: Alsó: 6
  • Lucic Corneliu
    0-3
    Borca Liviu
  • Lucic Corneliu
    3-0
    Pascalau Cristian
  • Lucic Corneliu
    3-2
    Darosi Robert
  • Lucic Corneliu
    3-1
    Mureșan Codrean
  • Lucic Corneliu
    3-0
    Deac Octavian
  • Borca Liviu
    3-0
    Pascalau Cristian
  • Borca Liviu
    3-0
    Darosi Robert
  • Borca Liviu
    3-1
    Mureșan Codrean
  • Borca Liviu
    3-1
    Deac Octavian
  • Pascalau Cristian
    2-3
    Darosi Robert
  • Pascalau Cristian
    3-1
    Mureșan Codrean
  • Pascalau Cristian
    2-3
    Deac Octavian
  • Darosi Robert
    3-0
    Mureșan Codrean
  • Darosi Robert
    1-3
    Deac Octavian
  • Mureșan Codrean
    3-0
    Deac Octavian
  • csoport: Alsó: 5
  • Pasca Lucian
    3-2
    Konti Florin
  • Pasca Lucian
    3-1
    Popa Florin
  • Pasca Lucian
    3-0
    Onet Nicolae
  • Pasca Lucian
    3-0
    Gita Dan
  • Pasca Lucian
    3-0
    Danescu Marius
  • Konti Florin
    2-3
    Popa Florin
  • Konti Florin
    3-1
    Onet Nicolae
  • Konti Florin
    3-2
    Gita Dan
  • Konti Florin
    3-0
    Danescu Marius
  • Popa Florin
    3-2
    Onet Nicolae
  • Popa Florin
    3-0
    Gita Dan
  • Popa Florin
    3-0
    Danescu Marius
  • Onet Nicolae
    3-2
    Gita Dan
  • Onet Nicolae
    3-0
    Danescu Marius
  • Gita Dan
    3-2
    Danescu Marius
  • csoport: Alsó: 4
  • Piper Petru
    2-3
    Sarcani Andrei
  • Piper Petru
    3-0
    Kővári Ödön
  • Piper Petru
    3-1
    Sirbu Nicolae
  • Piper Petru
    3-0
    Szocs Szilveszter
  • Piper Petru
    3-1
    Orban Levente
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Kővári Ödön
  • Sarcani Andrei
    3-2
    Sirbu Nicolae
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Szocs Szilveszter
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Orban Levente
  • Kővári Ödön
    0-3
    Sirbu Nicolae
  • Kővári Ödön
    3-0
    Szocs Szilveszter
  • Kővári Ödön
    3-0
    Orban Levente
  • Sirbu Nicolae
    3-0
    Szocs Szilveszter
  • Sirbu Nicolae
    0-3
    Orban Levente
  • Szocs Szilveszter
    0-3
    Orban Levente
  • csoport: Alsó: 3
  • Szakács Attila
    1-3
    Kelemen Miklós
  • Szakács Attila
    3-1
    Derzsi Lóránd
  • Szakács Attila
    1-3
    Stoica Kewin
  • Szakács Attila
    3-0
    Arimia Constantin
  • Szakács Attila
    3-1
    Toplician Mihai
  • Kelemen Miklós
    2-3
    Derzsi Lóránd
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Stoica Kewin
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Arimia Constantin
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Toplician Mihai
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Stoica Kewin
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Arimia Constantin
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Toplician Mihai
  • Stoica Kewin
    3-1
    Arimia Constantin
  • Stoica Kewin
    3-0
    Toplician Mihai
  • Arimia Constantin
    2-3
    Toplician Mihai
  • csoport: Alsó: 2
  • Hagea Andra
    3-1
    Sandru Rares
  • Hagea Andra
    3-2
    Bucur Alin Adrian
  • Hagea Andra
    3-1
    Botez Radu
  • Hagea Andra
    3-2
    Darosi Alin
  • Hagea Andra
    3-1
    Suciu Andrei
  • Sandru Rares
    0-3
    Bucur Alin Adrian
  • Sandru Rares
    1-3
    Botez Radu
  • Sandru Rares
    0-3
    Darosi Alin
  • Sandru Rares
    0-3
    Suciu Andrei
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Botez Radu
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Darosi Alin
  • Bucur Alin Adrian
    0-3
    Suciu Andrei
  • Botez Radu
    3-0
    Darosi Alin
  • Botez Radu
    2-3
    Suciu Andrei
  • Darosi Alin
    1-3
    Suciu Andrei
  • csoport: Alsó: 1
  • Kiss Attila
    3-1
    Scrobota Ioan Cristian
  • Kiss Attila
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Kiss Attila
    3-0
    Kesmarki Laszlo
  • Kiss Attila
    1-3
    Ripan Vasile
  • Kiss Attila
    3-0
    Kolumban David
  • Scrobota Ioan Cristian
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • Scrobota Ioan Cristian
    3-0
    Kesmarki Laszlo
  • Scrobota Ioan Cristian
    3-2
    Ripan Vasile
  • Scrobota Ioan Cristian
    3-2
    Kolumban David
  • Lupescu Nicolae
    1-3
    Kesmarki Laszlo
  • Lupescu Nicolae
    1-3
    Ripan Vasile
  • Lupescu Nicolae
    3-1
    Kolumban David
  • Kesmarki Laszlo
    0-3
    Ripan Vasile
  • Kesmarki Laszlo
    0-3
    Kolumban David
  • Ripan Vasile
    3-1
    Kolumban David
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kiss Attila 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    4
  • 2
    Scrobota Ioan Cristian 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Lupescu Nicolae 
    1-3
    3-0
     
    1-3
    1-3
    3-1
    2
  • 4
    Kesmarki Laszlo 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    0-3
    1
  • 5
    Ripan Vasile 
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
     
    3-1
    4
  • 6
    Kolumban David 
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Hagea Andra 
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    5
  • 2
    Sandru Rares 
    1-3
     
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Bucur Alin Adrian 
    2-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    0-3
    2
  • 4
    Botez Radu 
    1-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    2-3
    3
  • 5
    Darosi Alin 
    2-3
    3-0
    0-3
    0-3
     
    1-3
    1
  • 6
    Suciu Andrei 
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
     
    4
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Szakács Attila 
     
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Kelemen Miklós 
    3-1
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Derzsi Lóránd 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Stoica Kewin 
    3-1
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Arimia Constantin 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Toplician Mihai 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Piper Petru 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Sarcani Andrei 
    3-2
     
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3
  • 3
    Kővári Ödön 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Sirbu Nicolae 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    3-0
    0-3
    2
  • 5
    Szocs Szilveszter 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Orban Levente 
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pasca Lucian 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Konti Florin 
    2-3
     
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Popa Florin 
    1-3
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Onet Nicolae 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Gita Dan 
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 6
    Danescu Marius 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lucic Corneliu 
     
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Borca Liviu 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Pascalau Cristian 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    3-1
    2-3
    1
  • 4
    Darosi Robert 
    2-3
    0-3
    3-2
     
    3-0
    1-3
    2
  • 5
    Mureșan Codrean 
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Deac Octavian 
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Chibulcutean Ioan 
     
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Vioreanu Cristian 
    2-3
     
    3-2
    1-3
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Demeter Attila 
    3-2
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Oltean Octavian 
    1-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Savina Dan 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Nyaradi Attila 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Gruita Andrei 
     
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    1-3
    2
  • 2
    Ivan Ioan 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Lup Claudiu 
    3-0
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Vaida Alin 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Panca Ioan 
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Erdély András 
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Iancu Marius 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Birtalan Hunor 
    3-2
     
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    4
  • 3
    Bogdan Raul 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Nicolae Popa 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 5
    Sandu Adrian 
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
     
    3-1
    4
  • 6
    Csiki Ioan 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Cserei Stefan 
     
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Badaluta Marian 
    3-2
     
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Decsei Emma 
    2-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Rakosi Istvan 
    3-0
    2-3
    1-3
     
    3-1
    2-3
    2
  • 5
    Toader Ovidiu 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Nicusan Razvan 
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ripan Vasile 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Kővári Ödön 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    Stoica Kewin 
    3-0
    3-0
     
    0-3
    2
  • 4
    Bucur Alin Adrian 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Hagea Andra 
     
    2-3
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    Popa Florin 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Orban Levente 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Szakács Attila 
    3-1
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Derzsi Lóránd 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Lucic Corneliu 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 3
    Konti Florin 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Sarcani Andrei 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Piper Petru 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Chibulcutean Ioan 
    3-0
     
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    Mureșan Codrean 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Onet Nicolae 
    1-3
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pasca Lucian 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Lup Claudiu 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Oltean Octavian 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Darosi Robert 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Borca Liviu 
     
    3-1
    2-3
    1-3
    1
  • 2
    Sandu Adrian 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Gruita Andrei 
    3-2
    3-0
     
    1-3
    2
  • 4
    Vioreanu Cristian 
    3-1
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Demeter Attila 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Badaluta Marian 
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Birtalan Hunor 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Vaida Alin 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ivan Ioan 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Kiss Attila 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Cserei Stefan 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Bogdan Raul 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Iancu Marius 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Suciu Andrei 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    Scrobota Ioan Cristian 
    1-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    Rakosi Istvan 
    0-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Decsei Emma 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Kelemen Miklós 
    1-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    Botez Radu 
    2-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    Lupescu Nicolae 
    2-3
    3-1
    1-3
     
    1
Támogatók