Teqball World Cup Individual 2018

Teqball World Cup Individual 2018

Teqball World Cup Individual 2018

by Sinn Cou
Ország: France
Város: Reims
Helyszín: Federation Internationale de Teqball
Cím: -
Kezdés időpontja: October 12, 2018, 12:00
Befejezés időpontja: October 13, 2018, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Szécsi Barna 2  
     
     
     
     
  • Yousif Al-Saqer 0  
    Szécsi Barna 2  
     
     
     
  • Natalia Guitler 2  
    Natalia Guitler 0  
     
     
     
  • Brian Reilly 0  
     
    Szécsi Barna 2  
     
     
  • Aitor Vives 2  
     
    Bogdan Marojevic 0  
     
     
  • Vladimir Jecmenica 0  
    Aitor Vives 1  
     
     
     
  • Bogdan Marojevic 2  
    Bogdan Marojevic 2  
     
     
     
  • Duarte Menezes 0  
     
     
    Szécsi Barna 2  
    Szécsi Barna  
  • Sipos Árpád 2  
     
     
    Sipos Árpád 0  
     
  • Nikola Zivanovic 0  
    Sipos Árpád 2  
     
     
     
  • Axel Lawarée 0  
    Akinori Wasse 1  
     
     
     
  • Akinori Wasse 2  
     
    Sipos Árpád 2  
     
     
  • Joel Nisslein 2  
     
    Adrian Duszak 0  
     
     
  • Indrit Bejtaga 0  
    Joel Nisslein 0  
     
     
     
  • Adrian Duszak 2  
    Adrian Duszak 2  
     
     
     
  • Romain Gesmier 0  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Szécsi Barna
    8-0-0
    88-19
    24
  • 2.
    Sipos Árpád
    7-1-0
    86-29
    21
  • 3.
    Adrian Duszak
    7-1-0
    86-37
    21
  • 4.
    Bogdan Marojevic
    6-2-0
    84-47
    18
  • 5.
    Aitor Vives
    5-1-0
    83-42
    15
  • 6.
    Joel Nisslein
    5-1-0
    82-41
    15
  • 7.
    Natalia Guitler
    5-1-0
    82-41
    15
  • 8.
    Akinori Wasse
    4-2-0
    80-59
    12
  • 9.
    Axel Lawarée
    4-1-0
    80-52
    12
  • 10.
    Indrit Bejtaga
    3-2-0
    75-48
    9
  • 11.
    Brian Reilly
    3-2-0
    79-54
    9
  • 12.
    Vladimir Jecmenica
    3-2-0
    72-54
    9
  • 13.
    Romain Gesmier
    3-2-0
    70-47
    9
  • 14.
    Duarte Menezes
    3-2-0
    65-52
    9
  • 15.
    Yousif Al-Saqer
    2-3-0
    64-64
    6
  • 16.
    Nikola Zivanovic
    2-3-0
    73-66
    6
  • 17.
    Laurent Mbassa
    2-2-0
    59-57
    6
  • 18.
    Martyniuk Dmytro
    2-2-0
    61-56
    6
  • 19.
    Israel Gabriel
    2-2-0
    70-63
    6
  • 20.
    Riku Kosonen
    2-2-0
    66-62
    6
  • 21.
    Alexander Obidin
    2-2-0
    63-69
    6
  • 22.
    Martijn Ten Duis
    2-2-0
    67-61
    6
  • 23.
    Lopes Luca
    2-2-0
    58-61
    6
  • 24.
    Nasser Ajouaou
    2-2-0
    73-65
    6
  • 25.
    Connor Millar
    2-2-0
    58-49
    6
  • 26.
    Gregory Campi
    2-2-0
    61-72
    6
  • 27.
    Matthew Caruana
    1-3-0
    51-76
    3
  • 28.
    Alain Daou
    1-3-0
    41-70
    3
  • 29.
    Gregory Engelbrecht
    1-3-0
    37-64
    3
  • 30.
    Redi Jupi
    1-3-0
    62-70
    3
  • 31.
    Abdelraouf Zarabi
    1-3-0
    58-69
    3
  • 32.
    Valerian Michalak
    1-3-0
    63-67
    3
  • 33.
    Tomas Macurek
    0-4-0
    32-80
    0
  • 34.
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    0-4-0
    42-80
    0
  • 35.
    Ahmed Abachi
    0-4-0
    30-80
    0
  • 36.
    Toqeer Yasar
    0-4-0
    11-80
    0
  • 37.
    Ben Nuttall
    0-4-0
    34-80
    0
  • 38.
    Omri Cohen
    0-4-0
    19-80
    0
  • 39.
    Jiafeng Hong
    0-4-0
    34-80
    0
  • 40.
    Elin Astrid Gustafsson
    0-4-0
    24-80
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: H
  • 1.
    Adrian Duszak
    4-0-0
    80-35
    12
  • Israel Gabriel
    2-2-0
    70-63
    6
  • 2.
    Yousif Al-Saqer
    2-2-0
    64-62
    6
  • Alexander Obidin
    2-2-0
    63-69
    6
  • Tomas Macurek
    0-4-0
    32-80
    0
  • csoport: Alsó: G
  • 1.
    Joel Nisslein
    4-0-0
    80-39
    12
  • 2.
    Brian Reilly
    3-1-0
    79-52
    9
  • Martyniuk Dmytro
    2-2-0
    61-56
    6
  • Valerian Michalak
    1-3-0
    63-67
    3
  • Toqeer Yasar
    0-4-0
    11-80
    0
  • csoport: Alsó: F
  • 1.
    Axel Lawarée
    4-0-0
    80-50
    12
  • 2.
    Vladimir Jecmenica
    3-1-0
    72-52
    9
  • Riku Kosonen
    2-2-0
    66-62
    6
  • Redi Jupi
    1-3-0
    62-70
    3
  • Jiafeng Hong
    0-4-0
    34-80
    0
  • csoport: Alsó: E
  • 1.
    Sipos Árpád
    4-0-0
    80-26
    12
  • 2.
    Duarte Menezes
    3-1-0
    65-50
    9
  • Laurent Mbassa
    2-2-0
    59-57
    6
  • Matthew Caruana
    1-3-0
    51-76
    3
  • Ben Nuttall
    0-4-0
    34-80
    0
  • csoport: Alsó: D
  • 1.
    Bogdan Marojevic
    4-0-0
    80-42
    12
  • Martijn Ten Duis
    2-2-0
    67-61
    6
  • Nasser Ajouaou
    2-2-0
    73-65
    6
  • 2.
    Nikola Zivanovic
    2-2-0
    73-64
    6
  • Omri Cohen
    0-4-0
    19-80
    0
  • csoport: Alsó: C
  • 1.
    Aitor Vives
    4-0-0
    80-40
    12
  • 2.
    Akinori Wasse
    3-1-0
    77-57
    9
  • Gregory Campi
    2-2-0
    61-72
    6
  • Abdelraouf Zarabi
    1-3-0
    58-69
    3
  • Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    0-4-0
    42-80
    0
  • csoport: Alsó: B
  • 1.
    Natalia Guitler
    4-0-0
    80-39
    12
  • 2.
    Indrit Bejtaga
    3-1-0
    75-46
    9
  • Connor Millar
    2-2-0
    58-49
    6
  • Alain Daou
    1-3-0
    41-70
    3
  • Ahmed Abachi
    0-4-0
    30-80
    0
  • csoport: Alsó: A
  • 1.
    Szécsi Barna
    4-0-0
    80-19
    12
  • 2.
    Romain Gesmier
    3-1-0
    70-45
    9
  • Lopes Luca
    2-2-0
    58-61
    6
  • Gregory Engelbrecht
    1-3-0
    37-64
    3
  • Elin Astrid Gustafsson
    0-4-0
    24-80
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Szécsi Barna
    2-0
    Sipos Árpád
  • Top 3-4
  • Adrian Duszak
    2-0
    Bogdan Marojevic
  • Top 4
  • Szécsi Barna
    2-0
    Bogdan Marojevic
  • Sipos Árpád
    2-0
    Adrian Duszak
  • Top 8
  • Szécsi Barna
    2-0
    Natalia Guitler
  • Aitor Vives
    1-2
    Bogdan Marojevic
  • Sipos Árpád
    2-1
    Akinori Wasse
  • Joel Nisslein
    0-2
    Adrian Duszak
  • Top 16
  • Szécsi Barna
    2-0
    Yousif Al-Saqer
  • Natalia Guitler
    2-0
    Brian Reilly
  • Aitor Vives
    2-0
    Vladimir Jecmenica
  • Bogdan Marojevic
    2-0
    Duarte Menezes
  • Sipos Árpád
    2-0
    Nikola Zivanovic
  • Axel Lawarée
    0-2
    Akinori Wasse
  • Joel Nisslein
    2-0
    Indrit Bejtaga
  • Adrian Duszak
    2-0
    Romain Gesmier
  • csoport: Alsó: H
  • Yousif Al-Saqer
    7-20
    Adrian Duszak
  • Yousif Al-Saqer
    20-12
    Tomas Macurek
  • Yousif Al-Saqer
    17-20
    Israel Gabriel
  • Yousif Al-Saqer
    20-10
    Alexander Obidin
  • Adrian Duszak
    20-3
    Tomas Macurek
  • Adrian Duszak
    20-12
    Israel Gabriel
  • Adrian Duszak
    20-13
    Alexander Obidin
  • Tomas Macurek
    6-20
    Israel Gabriel
  • Tomas Macurek
    11-20
    Alexander Obidin
  • Israel Gabriel
    18-20
    Alexander Obidin
  • csoport: Alsó: G
  • Martyniuk Dmytro
    13-20
    Joel Nisslein
  • Martyniuk Dmytro
    20-14
    Valerian Michalak
  • Martyniuk Dmytro
    20-2
    Toqeer Yasar
  • Martyniuk Dmytro
    8-20
    Brian Reilly
  • Joel Nisslein
    20-7
    Valerian Michalak
  • Joel Nisslein
    20-4
    Toqeer Yasar
  • Joel Nisslein
    20-15
    Brian Reilly
  • Valerian Michalak
    20-3
    Toqeer Yasar
  • Valerian Michalak
    22-24
    Brian Reilly
  • Toqeer Yasar
    2-20
    Brian Reilly
  • csoport: Alsó: F
  • Redi Jupi
    14-20
    Riku Kosonen
  • Redi Jupi
    14-20
    Axel Lawarée
  • Redi Jupi
    20-10
    Jiafeng Hong
  • Redi Jupi
    14-20
    Vladimir Jecmenica
  • Riku Kosonen
    16-20
    Axel Lawarée
  • Riku Kosonen
    20-8
    Jiafeng Hong
  • Riku Kosonen
    10-20
    Vladimir Jecmenica
  • Axel Lawarée
    20-8
    Jiafeng Hong
  • Axel Lawarée
    20-12
    Vladimir Jecmenica
  • Jiafeng Hong
    8-20
    Vladimir Jecmenica
  • csoport: Alsó: E
  • Laurent Mbassa
    20-9
    Ben Nuttall
  • Laurent Mbassa
    20-8
    Matthew Caruana
  • Laurent Mbassa
    4-20
    Sipos Árpád
  • Laurent Mbassa
    15-20
    Duarte Menezes
  • Ben Nuttall
    16-20
    Matthew Caruana
  • Ben Nuttall
    5-20
    Sipos Árpád
  • Ben Nuttall
    4-20
    Duarte Menezes
  • Matthew Caruana
    12-20
    Sipos Árpád
  • Matthew Caruana
    11-20
    Duarte Menezes
  • Sipos Árpád
    20-5
    Duarte Menezes
  • csoport: Alsó: D
  • Martijn Ten Duis
    20-3
    Omri Cohen
  • Martijn Ten Duis
    13-20
    Bogdan Marojevic
  • Martijn Ten Duis
    20-18
    Nasser Ajouaou
  • Martijn Ten Duis
    14-20
    Nikola Zivanovic
  • Omri Cohen
    1-20
    Bogdan Marojevic
  • Omri Cohen
    6-20
    Nasser Ajouaou
  • Omri Cohen
    9-20
    Nikola Zivanovic
  • Bogdan Marojevic
    20-14
    Nasser Ajouaou
  • Bogdan Marojevic
    20-14
    Nikola Zivanovic
  • Nasser Ajouaou
    21-19
    Nikola Zivanovic
  • csoport: Alsó: C
  • Gregory Campi
    20-16
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia
  • Gregory Campi
    6-20
    Aitor Vives
  • Gregory Campi
    15-20
    Akinori Wasse
  • Gregory Campi
    20-16
    Abdelraouf Zarabi
  • Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    9-20
    Aitor Vives
  • Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    8-20
    Akinori Wasse
  • Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    9-20
    Abdelraouf Zarabi
  • Aitor Vives
    20-17
    Akinori Wasse
  • Aitor Vives
    20-8
    Abdelraouf Zarabi
  • Akinori Wasse
    20-14
    Abdelraouf Zarabi
  • csoport: Alsó: B
  • Connor Millar
    3-20
    Natalia Guitler
  • Connor Millar
    20-7
    Alain Daou
  • Connor Millar
    15-20
    Indrit Bejtaga
  • Connor Millar
    20-2
    Ahmed Abachi
  • Natalia Guitler
    20-14
    Alain Daou
  • Natalia Guitler
    20-15
    Indrit Bejtaga
  • Natalia Guitler
    20-7
    Ahmed Abachi
  • Alain Daou
    0-20
    Indrit Bejtaga
  • Alain Daou
    20-10
    Ahmed Abachi
  • Indrit Bejtaga
    20-11
    Ahmed Abachi
  • csoport: Alsó: A
  • Elin Astrid Gustafsson
    4-20
    Gregory Engelbrecht
  • Elin Astrid Gustafsson
    2-20
    Szécsi Barna
  • Elin Astrid Gustafsson
    8-20
    Romain Gesmier
  • Elin Astrid Gustafsson
    10-20
    Lopes Luca
  • Gregory Engelbrecht
    1-20
    Szécsi Barna
  • Gregory Engelbrecht
    5-20
    Romain Gesmier
  • Gregory Engelbrecht
    11-20
    Lopes Luca
  • Szécsi Barna
    20-10
    Romain Gesmier
  • Szécsi Barna
    20-6
    Lopes Luca
  • Romain Gesmier
    20-12
    Lopes Luca
  • csoport: Alsó: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Elin Astrid Gustafsson 
     
    4-20
    2-20
    8-20
    10-20
    0
  • 2
    Gregory Engelbrecht 
    20-4
     
    1-20
    5-20
    11-20
    1
  • 3
    Szécsi Barna 
    20-2
    20-1
     
    20-10
    20-6
    4
  • 4
    Romain Gesmier 
    20-8
    20-5
    10-20
     
    20-12
    3
  • 5
    Lopes Luca 
    20-10
    20-11
    6-20
    12-20
     
    2
  • csoport: Alsó: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Connor Millar 
     
    3-20
    20-7
    15-20
    20-2
    2
  • 2
    Natalia Guitler 
    20-3
     
    20-14
    20-15
    20-7
    4
  • 3
    Alain Daou 
    7-20
    14-20
     
    0-20
    20-10
    1
  • 4
    Indrit Bejtaga 
    20-15
    15-20
    20-0
     
    20-11
    3
  • 5
    Ahmed Abachi 
    2-20
    7-20
    10-20
    11-20
     
    0
  • csoport: Alsó: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Gregory Campi 
     
    20-16
    6-20
    15-20
    20-16
    2
  • 2
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia 
    16-20
     
    9-20
    8-20
    9-20
    0
  • 3
    Aitor Vives 
    20-6
    20-9
     
    20-17
    20-8
    4
  • 4
    Akinori Wasse 
    20-15
    20-8
    17-20
     
    20-14
    3
  • 5
    Abdelraouf Zarabi 
    16-20
    20-9
    8-20
    14-20
     
    1
  • csoport: Alsó: D
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Martijn Ten Duis 
     
    20-3
    13-20
    20-18
    14-20
    2
  • 2
    Omri Cohen 
    3-20
     
    1-20
    6-20
    9-20
    0
  • 3
    Bogdan Marojevic 
    20-13
    20-1
     
    20-14
    20-14
    4
  • 4
    Nasser Ajouaou 
    18-20
    20-6
    14-20
     
    21-19
    2
  • 5
    Nikola Zivanovic 
    20-14
    20-9
    14-20
    19-21
     
    2
  • csoport: Alsó: E
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Laurent Mbassa 
     
    20-9
    20-8
    4-20
    15-20
    2
  • 2
    Ben Nuttall 
    9-20
     
    16-20
    5-20
    4-20
    0
  • 3
    Matthew Caruana 
    8-20
    20-16
     
    12-20
    11-20
    1
  • 4
    Sipos Árpád 
    20-4
    20-5
    20-12
     
    20-5
    4
  • 5
    Duarte Menezes 
    20-15
    20-4
    20-11
    5-20
     
    3
  • csoport: Alsó: F
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Redi Jupi 
     
    14-20
    14-20
    20-10
    14-20
    1
  • 2
    Riku Kosonen 
    20-14
     
    16-20
    20-8
    10-20
    2
  • 3
    Axel Lawarée 
    20-14
    20-16
     
    20-8
    20-12
    4
  • 4
    Jiafeng Hong 
    10-20
    8-20
    8-20
     
    8-20
    0
  • 5
    Vladimir Jecmenica 
    20-14
    20-10
    12-20
    20-8
     
    3
  • csoport: Alsó: G
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Martyniuk Dmytro 
     
    13-20
    20-14
    20-2
    8-20
    2
  • 2
    Joel Nisslein 
    20-13
     
    20-7
    20-4
    20-15
    4
  • 3
    Valerian Michalak 
    14-20
    7-20
     
    20-3
    22-24
    1
  • 4
    Toqeer Yasar 
    2-20
    4-20
    3-20
     
    2-20
    0
  • 5
    Brian Reilly 
    20-8
    15-20
    24-22
    20-2
     
    3
  • csoport: Alsó: H
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Yousif Al-Saqer 
     
    7-20
    20-12
    17-20
    20-10
    2
  • 2
    Adrian Duszak 
    20-7
     
    20-3
    20-12
    20-13
    4
  • 3
    Tomas Macurek 
    12-20
    3-20
     
    6-20
    11-20
    0
  • 4
    Israel Gabriel 
    20-17
    12-20
    20-6
     
    18-20
    2
  • 5
    Alexander Obidin 
    10-20
    13-20
    20-11
    20-18
     
    2
Támogatók