Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 9 Septembrie

Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 9 Septembrie

Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 9 Septembrie

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Forza
Cím: Strada Insulei 1
Kezdés időpontja: September 09, 2022, 12:00
Befejezés időpontja: September 11, 2022, 12:00
Nevezési díj: 130.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Szász Károly 2  
     
     
     
  • Gorcea Paul 0  
    Szász Károly 2  
     
     
  • Szepessy Szabolcs 0  
    Oroian Gelu 0  
     
     
  • Oroian Gelu 2  
     
    Szász Károly 0  
    Pastor Nicolae  
  • Pastor Nicolae 2  
     
    Pastor Nicolae 2  
     
  • Ratiu Diana 0  
    Pastor Nicolae 2  
     
     
  • Bogdan Marcel 0  
    Stelian Dan 0  
     
     
  • Stelian Dan 2  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Pastor Nicolae
    5-0-0
    10-0
    15
  • 2.
    Szász Károly
    4-1-0
    8-2
    12
  • 3.
    Oroian Gelu
    3-1-0
    6-3
    9
  • 4.
    Stelian Dan
    3-1-0
    6-2
    9
  • 5.
    Szepessy Szabolcs
    2-1-0
    4-2
    6
  • 6.
    Ratiu Diana
    2-1-0
    4-3
    6
  • 7.
    Bogdan Marcel
    1-2-0
    3-4
    3
  • 8.
    Gorcea Paul
    1-2-0
    3-4
    3
  • 9.
    Carol Cretu
    1-1-0
    2-2
    3
  • 10.
    Gyongy Vasile Sebastian
    1-1-0
    2-3
    3
  • 11.
    Poponet Silvestru
    1-1-0
    2-3
    3
  • 12.
    Irimies Bogdan Flaviu
    1-1-0
    2-2
    3
  • 13.
    Maris Ciprian
    0-2-0
    0-4
    0
  • 14.
    Kocsis Sándor
    0-2-0
    1-4
    0
  • 15.
    participant Józsa Zoltán
    0-2-0
    1-4
    0
  • 16.
    Székely Szilárd Boldizsár
    0-2-0
    0-4
    0
  • 17.
    Neculicioiu Rozalia
    0-2-0
    0-4
    0
  • 18.
    Balazs Tibor
    0-2-0
    0-4
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Ratiu Diana
    2-0-0
    4-1
    6
  • Gorcea Paul
    1-1-0
    3-2
    3
  • Balazs Tibor
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Szepessy Szabolcs
    2-0-0
    4-0
    6
  • Irimies Bogdan Flaviu
    1-1-0
    2-2
    3
  • Neculicioiu Rozalia
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Oroian Gelu
    2-0-0
    4-1
    6
  • Bogdan Marcel
    1-1-0
    3-2
    3
  • Székely Szilárd Boldizsár
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Pastor Nicolae
    2-0-0
    4-0
    6
  • Gyongy Vasile Sebastian
    1-1-0
    2-3
    3
  • participant Józsa Zoltán
    0-2-0
    1-4
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Stelian Dan
    2-0-0
    4-0
    6
  • Carol Cretu
    1-1-0
    2-2
    3
  • Maris Ciprian
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Szász Károly
    2-0-0
    4-0
    6
  • Poponet Silvestru
    1-1-0
    2-3
    3
  • Kocsis Sándor
    0-2-0
    1-4
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Szász Károly
    0-2
    Pastor Nicolae
  • Top 4
  • Szász Károly
    2-0
    Oroian Gelu
  • Pastor Nicolae
    2-0
    Stelian Dan
  • Top 8
  • Szász Károly
    2-0
    Gorcea Paul
  • Szepessy Szabolcs
    0-2
    Oroian Gelu
  • Pastor Nicolae
    2-0
    Ratiu Diana
  • Bogdan Marcel
    0-2
    Stelian Dan
  • csoport: Felső: 6
  • Ratiu Diana
    2-1
    Gorcea Paul
  • Ratiu Diana
    2-0
    Balazs Tibor
  • Gorcea Paul
    2-0
    Balazs Tibor
  • csoport: Felső: 5
  • Szepessy Szabolcs
    2-0
    Irimies Bogdan Flaviu
  • Szepessy Szabolcs
    2-0
    Neculicioiu Rozalia
  • Irimies Bogdan Flaviu
    2-0
    Neculicioiu Rozalia
  • csoport: Felső: 4
  • Oroian Gelu
    2-1
    Bogdan Marcel
  • Oroian Gelu
    2-0
    Székely Szilárd Boldizsár
  • Bogdan Marcel
    2-0
    Székely Szilárd Boldizsár
  • csoport: Felső: 3
  • Pastor Nicolae
    2-0
    Gyongy Vasile Sebastian
  • Pastor Nicolae
    2-0
    Józsa Zoltán participant
  • Gyongy Vasile Sebastian
    2-1
    Józsa Zoltán participant
  • csoport: Felső: 2
  • Stelian Dan
    2-0
    Carol Cretu
  • Stelian Dan
    2-0
    Maris Ciprian
  • Carol Cretu
    2-0
    Maris Ciprian
  • csoport: Felső: 1
  • Szász Károly
    2-0
    Poponet Silvestru
  • Szász Károly
    2-0
    Kocsis Sándor
  • Poponet Silvestru
    2-1
    Kocsis Sándor
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szász Károly 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Poponet Silvestru 
    0-2
     
    2-1
    1
  • 3
    Kocsis Sándor 
    0-2
    1-2
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Stelian Dan 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Carol Cretu 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Maris Ciprian 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Pastor Nicolae 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Gyongy Vasile Sebastian 
    0-2
     
    2-1
    1
  • 3
    Józsa Zoltán 
    0-2
    1-2
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Oroian Gelu 
     
    2-1
    2-0
    2
  • 2
    Bogdan Marcel 
    1-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Székely Szilárd Boldizsár 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szepessy Szabolcs 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Irimies Bogdan Flaviu 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Neculicioiu Rozalia 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ratiu Diana 
     
    2-1
    2-0
    2
  • 2
    Gorcea Paul 
    1-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Balazs Tibor 
    0-2
    0-2
     
    0
Támogatók