Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 21 Octombrie

Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 21 Octombrie

Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 21 Octombrie

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Forza
Cím: Strada Insulei nr 1
Kezdés időpontja: October 21, 2022, 12:00
Befejezés időpontja: October 23, 2022, 20:00
Nevezési díj: 130.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Szász Károly 2  
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 0  
    Szász Károly 0  
     
     
  • Kocsis Sándor 2  
    Kocsis Sándor 2  
     
     
  • Puiac Bogdan 0  
     
    Kocsis Sándor 0  
    Paul Nicolae Odorhean  
  • Ion Dumitru Sitaru 1  
     
    Paul Nicolae Odorhean 2  
     
  • Carol Cretu 2  
    Carol Cretu 0  
     
     
  • Paul Nicolae Odorhean 2  
    Paul Nicolae Odorhean 2  
     
     
  • Stelian Dan 0  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Paul Nicolae Odorhean
    5-0-0
    10-0
    15
  • 2.
    Kocsis Sándor
    4-1-0
    8-2
    12
  • 3.
    Szász Károly
    3-1-0
    6-3
    9
  • 4.
    Carol Cretu
    2-2-0
    5-6
    6
  • 5.
    Ion Dumitru Sitaru
    2-1-0
    5-2
    6
  • 6.
    Puiac Bogdan
    2-1-0
    4-2
    6
  • 7.
    participant Józsa Zoltán
    1-2-0
    3-5
    3
  • 8.
    Stelian Dan
    1-2-0
    3-4
    3
  • 9.
    Dorus Andrei
    1-1-0
    3-3
    3
  • 10.
    Bogdan Marcel
    1-1-0
    2-2
    3
  • 11.
    Bota Zsolt
    1-1-0
    2-2
    3
  • 12.
    Duca Olimpiu
    1-1-0
    2-3
    3
  • 13.
    Gorcea Paul Dacian
    1-1-0
    2-2
    3
  • 14.
    Gyongy Vasile Sebastian
    0-2-0
    0-4
    0
  • 15.
    Neculicioiu Rozalia
    0-2-0
    0-4
    0
  • 16.
    Moldovan Sergiu
    0-2-0
    1-4
    0
  • 17.
    Blanaru Carol
    0-2-0
    0-4
    0
  • 18.
    Rusu Catalin
    0-2-0
    0-4
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: F
  • 1.
    Ion Dumitru Sitaru
    2-0-0
    4-0
    6
  • Gorcea Paul Dacian
    1-1-0
    2-2
    3
  • Rusu Catalin
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Alsó: E
  • 1.
    Kocsis Sándor
    2-0-0
    4-0
    6
  • Duca Olimpiu
    1-1-0
    2-3
    3
  • Moldovan Sergiu
    0-2-0
    1-4
    0
  • csoport: Alsó: D
  • 1.
    Puiac Bogdan
    2-0-0
    4-0
    6
  • Bogdan Marcel
    1-1-0
    2-2
    3
  • Neculicioiu Rozalia
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Alsó: C
  • participant Józsa Zoltán
    1-1-0
    3-3
    3
  • Dorus Andrei
    1-1-0
    3-3
    3
  • 1.
    Carol Cretu
    1-1-0
    3-3
    3
  • csoport: Alsó: B
  • 1.
    Paul Nicolae Odorhean
    2-0-0
    4-0
    6
  • Bota Zsolt
    1-1-0
    2-2
    3
  • Gyongy Vasile Sebastian
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Alsó: A
  • 1.
    Szász Károly
    2-0-0
    4-1
    6
  • Stelian Dan
    1-1-0
    3-2
    3
  • Blanaru Carol
    0-2-0
    0-4
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Kocsis Sándor
    0-2
    Paul Nicolae Odorhean
  • Top 4
  • Szász Károly
    0-2
    Kocsis Sándor
  • Carol Cretu
    0-2
    Paul Nicolae Odorhean
  • Top 8
  • Szász Károly
    2-0
    Józsa Zoltán participant
  • Kocsis Sándor
    2-0
    Puiac Bogdan
  • Ion Dumitru Sitaru
    1-2
    Carol Cretu
  • Paul Nicolae Odorhean
    2-0
    Stelian Dan
  • csoport: Alsó: F
  • Ion Dumitru Sitaru
    2-0
    Gorcea Paul Dacian
  • Ion Dumitru Sitaru
    2-0
    Rusu Catalin
  • Gorcea Paul Dacian
    2-0
    Rusu Catalin
  • csoport: Alsó: E
  • Kocsis Sándor
    2-0
    Duca Olimpiu
  • Kocsis Sándor
    2-0
    Moldovan Sergiu
  • Duca Olimpiu
    2-1
    Moldovan Sergiu
  • csoport: Alsó: D
  • Puiac Bogdan
    2-0
    Bogdan Marcel
  • Puiac Bogdan
    2-0
    Neculicioiu Rozalia
  • Bogdan Marcel
    2-0
    Neculicioiu Rozalia
  • csoport: Alsó: C
  • Carol Cretu
    2-1
    Józsa Zoltán participant
  • Carol Cretu
    1-2
    Dorus Andrei
  • participant Józsa Zoltán
    2-1
    Dorus Andrei
  • csoport: Alsó: B
  • Paul Nicolae Odorhean
    2-0
    Bota Zsolt
  • Paul Nicolae Odorhean
    2-0
    Gyongy Vasile Sebastian
  • Bota Zsolt
    2-0
    Gyongy Vasile Sebastian
  • csoport: Alsó: A
  • Szász Károly
    2-1
    Stelian Dan
  • Szász Károly
    2-0
    Blanaru Carol
  • Stelian Dan
    2-0
    Blanaru Carol
  • csoport: Alsó: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szász Károly 
     
    2-1
    2-0
    2
  • 2
    Stelian Dan 
    1-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Blanaru Carol 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Alsó: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Paul Nicolae Odorhean 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Bota Zsolt 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Gyongy Vasile Sebastian 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Alsó: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Carol Cretu 
     
    2-1
    1-2
    1
  • 2
    Józsa Zoltán 
    1-2
     
    2-1
    1
  • 3
    Dorus Andrei 
    2-1
    1-2
     
    1
  • csoport: Alsó: D
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Puiac Bogdan 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Bogdan Marcel 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Neculicioiu Rozalia 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Alsó: E
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kocsis Sándor 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Duca Olimpiu 
    0-2
     
    2-1
    1
  • 3
    Moldovan Sergiu 
    0-2
    1-2
     
    0
  • csoport: Alsó: F
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ion Dumitru Sitaru 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Gorcea Paul Dacian 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Rusu Catalin 
    0-2
    0-2
     
    0
Támogatók