Táblé Bajnokság - BBC 2023 január

Táblé Bajnokság - BBC 2023 január

Táblé Bajnokság - BBC 2023 január

by Bristol Bus Cafe
Ország: Románia
Város: Marosvásárhely
Helyszín: Bristol Bus Cafe
Cím: Secerei 4
Kezdés időpontja: January 18, 2023, 17:00
Befejezés időpontja: January 19, 2023, 00:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Mureșan Codrean 3  
     
     
     
     
  • Horváth Sándor 2  
    Mureșan Codrean 3  
     
     
     
  • Gáll Csaba 3  
    Gáll Csaba 0  
     
     
     
  • Elekes-Köllő Hunor 2  
     
    Mureșan Codrean 3  
     
     
  • Csíki János 2  
     
    Szakács Attila 1  
     
     
  • Ferenczi Sándor 3  
    Ferenczi Sándor 2  
     
     
     
  • Szakács Attila 3  
    Szakács Attila 3  
     
     
     
  • Dénesi Sándor 2  
     
     
    Mureșan Codrean 3  
    Mureșan Codrean  
  • Botond Simon 2  
     
     
    Csiby Sándor 1  
     
  • Simon Nimród 3  
    Simon Nimród 0  
     
     
     
  • Csiby Sándor 3  
    Csiby Sándor 3  
     
     
     
  • Barabási Zsolt 0  
     
    Csiby Sándor 3  
     
     
  • Gálfi Márton 3  
     
    Voloncs Béla 2  
     
     
  • László Molnár Tamás 2  
    Gálfi Márton 0  
     
     
     
  • Láv Réka 0  
    Voloncs Béla 3  
     
     
     
  • Voloncs Béla 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Mureșan Codrean
    6-1-0
    21-8
    18
  • 2.
    Csiby Sándor
    5-2-0
    18-10
    15
  • 3.
    Szakács Attila
    5-2-0
    17-12
    15
  • 4.
    Voloncs Béla
    5-2-0
    19-8
    15
  • 5.
    Ferenczi Sándor
    4-1-0
    14-7
    12
  • 6.
    Gáll Csaba
    4-1-0
    12-6
    12
  • 7.
    Simon Nimród
    3-2-0
    11-11
    9
  • 8.
    Gálfi Márton
    3-2-0
    11-10
    9
  • 9.
    Botond Simon
    2-2-0
    10-6
    6
  • 10.
    László Molnár Tamás
    2-2-0
    11-7
    6
  • 11.
    Elekes-Köllő Hunor
    2-2-0
    9-7
    6
  • 12.
    Dénesi Sándor
    2-2-0
    11-8
    6
  • 13.
    Csíki János
    2-2-0
    9-9
    6
  • 14.
    Horváth Sándor
    2-2-0
    10-8
    6
  • 15.
    Láv Réka
    2-2-0
    7-10
    6
  • 16.
    Barabási Zsolt
    1-3-0
    7-11
    3
  • 17.
    participant Józsa Zoltán
    2-1-0
    7-7
    6
  • 18.
    Demeter Tibor
    1-2-0
    4-9
    3
  • 19.
    Bartha Bori
    1-2-0
    5-7
    3
  • 20.
    Makkai Árpád
    1-2-0
    4-8
    3
  • 21.
    Pálfi Barna
    1-2-0
    5-8
    3
  • 22.
    Biro Apor
    1-2-0
    4-7
    3
  • 23.
    Sikó Éva Katalin
    1-2-0
    4-9
    3
  • 24.
    Illés Sándor
    1-2-0
    3-7
    3
  • 25.
    Pop Emil
    1-2-0
    6-9
    3
  • 26.
    Szilagyi Zsolt
    1-2-0
    5-6
    3
  • 27.
    Szabó Ágota
    1-2-0
    3-8
    3
  • 28.
    Cheezy Cheezy
    1-2-0
    4-6
    3
  • 29.
    Pálfi Tünde
    1-2-0
    7-8
    3
  • 30.
    Kardos Krisztina
    0-3-0
    3-10
    0
  • 31.
    Papay Kamilla
    0-3-0
    2-11
    0
  • 32.
    Téglás Rezső
    0-3-0
    4-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Gáll Csaba
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Gálfi Márton
    2-1-0
    8-5
    6
  • Makkai Árpád
    1-2-0
    4-8
    3
  • Kardos Krisztina
    0-3-0
    3-10
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    László Molnár Tamás
    2-1-0
    9-4
    6
  • 2.
    Elekes-Köllő Hunor
    2-1-0
    7-4
    6
  • Pop Emil
    1-2-0
    6-9
    3
  • Sikó Éva Katalin
    1-2-0
    4-9
    3
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Csiby Sándor
    2-1-0
    8-5
    6
  • 2.
    Csíki János
    2-1-0
    7-6
    6
  • Cheezy Cheezy
    1-2-0
    4-6
    3
  • Bartha Bori
    1-2-0
    5-7
    3
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Ferenczi Sándor
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Barabási Zsolt
    1-2-0
    7-8
    3
  • Szilagyi Zsolt
    1-2-0
    5-6
    3
  • Szabó Ágota
    1-2-0
    3-8
    3
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Dénesi Sándor
    2-1-0
    9-5
    6
  • 2.
    Simon Nimród
    2-1-0
    8-6
    6
  • Biro Apor
    1-2-0
    4-7
    3
  • Pálfi Barna
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Botond Simon
    2-1-0
    8-3
    6
  • 2.
    Szakács Attila
    2-1-0
    7-3
    6
  • Illés Sándor
    1-2-0
    3-7
    3
  • Demeter Tibor
    1-2-0
    4-9
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Voloncs Béla
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Horváth Sándor
    2-1-0
    8-5
    6
  • Pálfi Tünde
    1-2-0
    7-8
    3
  • Papay Kamilla
    0-3-0
    2-11
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Mureșan Codrean
    2-1-0
    9-4
    6
  • 2.
    Láv Réka
    2-1-0
    7-7
    6
  • participant Józsa Zoltán
    2-1-0
    7-7
    6
  • Téglás Rezső
    0-3-0
    4-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Barabási Zsolt
  • 2. Demeter Tibor
  • 3. Voloncs Béla
  • 4. Gálfi Márton
  • 5. László Molnár Tamás
  • 6. Szabó Ágota
  • 7. Elekes-Köllő Hunor
  • 8. Ferenczi Sándor
  • 9. Pop Emil
  • 10. Illés Sándor
  • 11. Téglás Rezső
  • 12. Sikó Éva Katalin
  • 13. Pálfi Barna
  • 14. Makkai Árpád
  • 15. Papay Kamilla
  • 16. Bartha Bori
  • 17. Botond Simon
  • 18. Simon Nimród
  • 19. Kardos Krisztina
  • 20. Gáll Csaba
  • 21. Láv Réka
  • 22. Horváth Sándor
  • 23. Biro Apor
  • 24. Szakács Attila
  • 25. Csíki János
  • 26. Mureșan Codrean
  • 27. Dénesi Sándor
  • 28. Szilagyi Zsolt
  • 29. Csiby Sándor
  • 30. Cheezy Cheezy
  • 31. Bagoly Norbert
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Mureșan Codrean
    3-1
    Csiby Sándor
  • Top 3-4
  • Voloncs Béla
    2-3
    Szakács Attila
  • Top 4
  • Mureșan Codrean
    3-1
    Szakács Attila
  • Csiby Sándor
    3-2
    Voloncs Béla
  • Top 8
  • Mureșan Codrean
    3-0
    Gáll Csaba
  • Ferenczi Sándor
    2-3
    Szakács Attila
  • Simon Nimród
    0-3
    Csiby Sándor
  • Gálfi Márton
    0-3
    Voloncs Béla
  • Top 16
  • Mureșan Codrean
    3-2
    Horváth Sándor
  • Gáll Csaba
    3-2
    Elekes-Köllő Hunor
  • Csíki János
    2-3
    Ferenczi Sándor
  • Szakács Attila
    3-2
    Dénesi Sándor
  • Botond Simon
    2-3
    Simon Nimród
  • Csiby Sándor
    3-0
    Barabási Zsolt
  • Gálfi Márton
    3-2
    László Molnár Tamás
  • Láv Réka
    0-3
    Voloncs Béla
  • csoport: Felső: 8
  • Kardos Krisztina
    2-3
    Gálfi Márton
  • Kardos Krisztina
    0-3
    Gáll Csaba
  • Kardos Krisztina
    1-4
    Makkai Árpád
  • Gálfi Márton
    1-3
    Gáll Csaba
  • Gálfi Márton
    4-0
    Makkai Árpád
  • Gáll Csaba
    3-0
    Makkai Árpád
  • csoport: Felső: 7
  • Pop Emil
    1-4
    Elekes-Köllő Hunor
  • Pop Emil
    4-1
    Sikó Éva Katalin
  • Pop Emil
    1-4
    László Molnár Tamás
  • Elekes-Köllő Hunor
    3-0
    Sikó Éva Katalin
  • Elekes-Köllő Hunor
    0-3
    László Molnár Tamás
  • Sikó Éva Katalin
    3-2
    László Molnár Tamás
  • csoport: Felső: 6
  • Bartha Bori
    2-3
    Csiby Sándor
  • Bartha Bori
    0-3
    Cheezy Cheezy
  • Bartha Bori
    3-1
    Csíki János
  • Csiby Sándor
    3-0
    Cheezy Cheezy
  • Csiby Sándor
    2-3
    Csíki János
  • Cheezy Cheezy
    1-3
    Csíki János
  • csoport: Felső: 5
  • Szilagyi Zsolt
    2-3
    Barabási Zsolt
  • Szilagyi Zsolt
    3-0
    Szabó Ágota
  • Szilagyi Zsolt
    0-3
    Ferenczi Sándor
  • Barabási Zsolt
    2-3
    Szabó Ágota
  • Barabási Zsolt
    2-3
    Ferenczi Sándor
  • Szabó Ágota
    0-3
    Ferenczi Sándor
  • csoport: Felső: 4
  • Pálfi Barna
    0-3
    Biro Apor
  • Pálfi Barna
    2-3
    Dénesi Sándor
  • Pálfi Barna
    3-2
    Simon Nimród
  • Biro Apor
    0-4
    Dénesi Sándor
  • Biro Apor
    1-3
    Simon Nimród
  • Dénesi Sándor
    2-3
    Simon Nimród
  • csoport: Felső: 3
  • Demeter Tibor
    1-3
    Illés Sándor
  • Demeter Tibor
    0-4
    Szakács Attila
  • Demeter Tibor
    3-2
    Botond Simon
  • Illés Sándor
    0-3
    Szakács Attila
  • Illés Sándor
    0-3
    Botond Simon
  • Szakács Attila
    0-3
    Botond Simon
  • csoport: Felső: 2
  • Horváth Sándor
    1-3
    Voloncs Béla
  • Horváth Sándor
    4-0
    Papay Kamilla
  • Horváth Sándor
    3-2
    Pálfi Tünde
  • Voloncs Béla
    3-0
    Papay Kamilla
  • Voloncs Béla
    3-1
    Pálfi Tünde
  • Papay Kamilla
    2-4
    Pálfi Tünde
  • csoport: Felső: 1
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Téglás Rezső
  • participant Józsa Zoltán
    1-4
    Mureșan Codrean
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Láv Réka
  • Téglás Rezső
    0-3
    Mureșan Codrean
  • Téglás Rezső
    2-3
    Láv Réka
  • Mureșan Codrean
    2-3
    Láv Réka
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    3-2
    1-4
    3-1
    2
  • 2
    Téglás Rezső 
    2-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    Mureșan Codrean 
    4-1
    3-0
     
    2-3
    2
  • 4
    Láv Réka 
    1-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Horváth Sándor 
     
    1-3
    4-0
    3-2
    2
  • 2
    Voloncs Béla 
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Papay Kamilla 
    0-4
    0-3
     
    2-4
    0
  • 4
    Pálfi Tünde 
    2-3
    1-3
    4-2
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Demeter Tibor 
     
    1-3
    0-4
    3-2
    1
  • 2
    Illés Sándor 
    3-1
     
    0-3
    0-3
    1
  • 3
    Szakács Attila 
    4-0
    3-0
     
    0-3
    2
  • 4
    Botond Simon 
    2-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pálfi Barna 
     
    0-3
    2-3
    3-2
    1
  • 2
    Biro Apor 
    3-0
     
    0-4
    1-3
    1
  • 3
    Dénesi Sándor 
    3-2
    4-0
     
    2-3
    2
  • 4
    Simon Nimród 
    2-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Szilagyi Zsolt 
     
    2-3
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Barabási Zsolt 
    3-2
     
    2-3
    2-3
    1
  • 3
    Szabó Ágota 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    Ferenczi Sándor 
    3-0
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bartha Bori 
     
    2-3
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Csiby Sándor 
    3-2
     
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Cheezy Cheezy 
    3-0
    0-3
     
    1-3
    1
  • 4
    Csíki János 
    1-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pop Emil 
     
    1-4
    4-1
    1-4
    1
  • 2
    Elekes-Köllő Hunor 
    4-1
     
    3-0
    0-3
    2
  • 3
    Sikó Éva Katalin 
    1-4
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    László Molnár Tamás 
    4-1
    3-0
    2-3
     
    2
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kardos Krisztina 
     
    2-3
    0-3
    1-4
    0
  • 2
    Gálfi Márton 
    3-2
     
    1-3
    4-0
    2
  • 3
    Gáll Csaba 
    3-0
    3-1
     
    3-0
    3
  • 4
    Makkai Árpád 
    4-1
    0-4
    0-3
     
    1
Támogatók