Táblé Bajnokság - BBC 2022 december

Táblé Bajnokság - BBC 2022 december

Táblé Bajnokság - BBC 2022 december

by Bristol Bus Cafe
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Bristol Bus Cafe
Cím: Secerei 4
Kezdés időpontja: December 14, 2022, 18:00
Befejezés időpontja: December 15, 2022, 00:00
Nevezési díj: 15.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Szilagyi Zsolt 3  
     
     
     
     
  • Kádár Zoltán 2  
    Szilagyi Zsolt 3  
     
     
     
  • Dénesi Sándor 3  
    Dénesi Sándor 0  
     
     
     
  • Szász Károly-Attila 0  
     
    Szilagyi Zsolt 0  
     
     
  • Szakács Attila 3  
     
    Csiby Sándor 3  
     
     
  • Ferenczi Sándor 2  
    Szakács Attila 0  
     
     
     
  • Bodor Szilárd 0  
    Csiby Sándor 3  
     
     
     
  • Csiby Sándor 3  
     
     
    Csiby Sándor 0  
    participant Józsa Zoltán  
  • Horváth Joska 1  
     
     
    participant Józsa Zoltán 4  
     
  • Makkai Árpád 3  
    Makkai Árpád 0  
     
     
     
  • Halasz Csongor 1  
    participant Józsa Zoltán 3  
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
     
    participant Józsa Zoltán 4  
     
     
  • Simon Nimród 3  
     
    Simon Nimród 0  
     
     
  • Gálfi Márton 1  
    Simon Nimród 3  
     
     
     
  • Horváth Sándor 0  
    Sikó Éva Katalin 0  
     
     
     
  • Sikó Éva Katalin 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    7-1-0
    23-5
    21
  • 2.
    Csiby Sándor
    6-2-0
    19-11
    18
  • 3.
    Simon Nimród
    5-2-0
    17-11
    15
  • 4.
    Szilagyi Zsolt
    5-3-0
    17-12
    15
  • 5.
    Dénesi Sándor
    4-1-0
    13-6
    12
  • 6.
    Sikó Éva Katalin
    4-2-0
    13-8
    12
  • 7.
    Szakács Attila
    3-2-0
    10-10
    9
  • 8.
    Makkai Árpád
    3-2-0
    11-10
    9
  • 9.
    Ferenczi Sándor
    3-2-0
    13-7
    9
  • 10.
    Bodor Szilárd
    3-2-0
    9-12
    9
  • 11.
    Horváth Sándor
    3-2-0
    13-9
    9
  • 12.
    Gálfi Márton
    3-1-0
    11-6
    9
  • 13.
    Kádár Zoltán
    3-2-0
    14-10
    9
  • 14.
    Horváth Joska
    3-2-0
    10-6
    9
  • 15.
    Halasz Csongor
    2-2-0
    7-7
    6
  • 16.
    Szász Károly-Attila
    1-3-0
    4-10
    3
  • 17.
    Eötvös Zoltán
    3-1-0
    10-5
    9
  • 18.
    Vild Fridolin
    2-1-0
    8-7
    6
  • 19.
    Illés Sándor
    2-2-0
    9-8
    6
  • 20.
    Vári Csaba
    2-2-0
    7-7
    6
  • 21.
    Vári Béla
    2-1-0
    8-3
    6
  • 22.
    Kondert Mátyás
    1-2-0
    4-9
    3
  • 23.
    Kovács Attila - Yoko
    1-3-0
    7-10
    3
  • 24.
    Cheezy Cheezy
    1-2-0
    5-8
    3
  • 25.
    Obolenschi Oliver
    1-2-0
    5-6
    3
  • 26.
    Pálfi Tünde
    1-2-0
    5-7
    3
  • 27.
    András Varga
    1-3-0
    5-11
    3
  • 28.
    Benedek Zsolt
    1-3-0
    7-9
    3
  • 29.
    Pap Szabolcs
    1-2-0
    4-7
    3
  • 30.
    Demeter Tibor
    1-3-0
    6-10
    3
  • 31.
    Bartha Bori
    1-3-0
    3-11
    3
  • 32.
    Pálfi Barna
    1-3-0
    7-11
    3
  • 33.
    László Molnár Tamás
    0-3-0
    3-9
    0
  • 34.
    Nagy Hunor
    0-3-0
    4-9
    0
  • 35.
    Vaspál Csaba
    0-4-0
    5-14
    0
  • 36.
    Márton Szilárd
    0-4-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Dénesi Sándor
    3-0-0
    10-3
    9
  • 2.
    Simon Nimród
    2-1-0
    8-6
    6
  • Pap Szabolcs
    1-2-0
    4-7
    3
  • László Molnár Tamás
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Gálfi Márton
    3-0-0
    10-3
    9
  • 2.
    Vild Fridolin
    2-1-0
    8-7
    6
  • Szász Károly-Attila
    1-2-0
    4-7
    3
  • Nagy Hunor
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Halasz Csongor
    2-1-0
    6-4
    6
  • 2.
    Szakács Attila
    2-1-0
    7-5
    6
  • Obolenschi Oliver
    1-2-0
    5-6
    3
  • Cheezy Cheezy
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Ferenczi Sándor
    3-1-0
    11-4
    9
  • 2.
    participant Józsa Zoltán
    3-1-0
    9-4
    9
  • Eötvös Zoltán
    3-1-0
    10-5
    9
  • Benedek Zsolt
    1-3-0
    7-9
    3
  • Márton Szilárd
    0-4-0
    0-15
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Vári Béla
    2-1-0
    8-3
    6
  • 2.
    Makkai Árpád
    2-1-0
    8-6
    6
  • Pálfi Tünde
    1-2-0
    5-7
    3
  • Kondert Mátyás
    1-2-0
    4-9
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Horváth Joska
    3-1-0
    9-3
    9
  • 2.
    Bodor Szilárd
    3-1-0
    9-9
    9
  • Illés Sándor
    2-2-0
    9-8
    6
  • Kovács Attila - Yoko
    1-3-0
    7-10
    3
  • Pálfi Barna
    1-3-0
    7-11
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Sikó Éva Katalin
    3-1-0
    10-5
    9
  • 2.
    Kádár Zoltán
    3-1-0
    12-7
    9
  • Csiby Sándor
    3-1-0
    10-7
    9
  • Demeter Tibor
    1-3-0
    6-10
    3
  • Vaspál Csaba
    0-4-0
    5-14
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Szilagyi Zsolt
    3-1-0
    11-4
    9
  • 2.
    Horváth Sándor
    3-1-0
    13-6
    9
  • Vári Csaba
    2-2-0
    7-7
    6
  • András Varga
    1-3-0
    5-11
    3
  • Bartha Bori
    1-3-0
    3-11
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Makkai Árpád
  • 2. Szász Károly-Attila
  • 3. Csiby Sándor
  • 4. Kádár Zoltán
  • 5. Benedek Zsolt
  • 6. Pap Szabolcs
  • 7. Szilagyi Zsolt
  • 8. Demeter Tibor
  • 9. Ferenczi Sándor
  • 10. Horváth Sándor
  • 11. Horváth Joska
  • 12. Eötvös Zoltán
  • 13. Pálfi Barna
  • 14. Bartha Bori
  • 15. Halasz Csongor
  • 16. Simon Nimród
  • 17. Sikó Éva Katalin
  • 18. Nagy Hunor
  • 19. Márton Szilárd
  • 20. Szakács Attila
  • 21. Bodor Szilárd
  • 22. László Molnár Tamás
  • 23. András Varga
  • 24. Illés Sándor
  • 25. Vári Csaba
  • 26. Vári Béla
  • 27. Vild Fridolin
  • 28. Gálfi Márton
  • 29. Obolenschi Oliver
  • 30. Dénesi Sándor
  • 31. Cheezy Cheezy
  • 32. Vaspál Csaba
  • 33. Kovács Attila - Yoko
  • 34. Kondert Mátyás
  • 35. Pálfi Tünde
  • 36. Józsa Zoltán
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Csiby Sándor
    0-4
    Józsa Zoltán participant
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 3-4
  • Simon Nimród
    3-0
    Szilagyi Zsolt
  • Top 4
  • Szilagyi Zsolt
    0-3
    Csiby Sándor
  • participant Józsa Zoltán
    4-0
    Simon Nimród
  • Top 8
  • Szilagyi Zsolt
    3-0
    Dénesi Sándor
  • Szakács Attila
    0-3
    Csiby Sándor
  • Makkai Árpád
    0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Simon Nimród
    3-0
    Sikó Éva Katalin
  • Top 16
  • Szilagyi Zsolt
    3-2
    Kádár Zoltán
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Szász Károly-Attila
  • Szakács Attila
    3-2
    Ferenczi Sándor
  • Bodor Szilárd
    0-3
    Csiby Sándor
  • Horváth Joska
    1-3
    Makkai Árpád
  • Halasz Csongor
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Simon Nimród
    3-1
    Gálfi Márton
  • Horváth Sándor
    0-3
    Sikó Éva Katalin
  • csoport: Felső: 8
  • Pap Szabolcs
    3-1
    László Molnár Tamás
  • Pap Szabolcs
    0-3
    Dénesi Sándor
  • Pap Szabolcs
    1-3
    Simon Nimród
  • László Molnár Tamás
    1-3
    Dénesi Sándor
  • László Molnár Tamás
    1-3
    Simon Nimród
  • Dénesi Sándor
    4-2
    Simon Nimród
  • csoport: Felső: 7
  • Nagy Hunor
    1-3
    Szász Károly-Attila
  • Nagy Hunor
    2-3
    Vild Fridolin
  • Nagy Hunor
    1-3
    Gálfi Márton
  • Szász Károly-Attila
    1-3
    Vild Fridolin
  • Szász Károly-Attila
    0-3
    Gálfi Márton
  • Vild Fridolin
    2-4
    Gálfi Márton
  • csoport: Felső: 6
  • Obolenschi Oliver
    2-3
    Cheezy Cheezy
  • Obolenschi Oliver
    0-3
    Szakács Attila
  • Obolenschi Oliver
    3-0
    Halasz Csongor
  • Cheezy Cheezy
    2-3
    Szakács Attila
  • Cheezy Cheezy
    0-3
    Halasz Csongor
  • Szakács Attila
    1-3
    Halasz Csongor
  • csoport: Felső: 5
  • Ferenczi Sándor
    4-0
    Márton Szilárd
  • Ferenczi Sándor
    1-3
    Eötvös Zoltán
  • Ferenczi Sándor
    3-1
    Benedek Zsolt
  • Ferenczi Sándor
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Márton Szilárd
    0-4
    Eötvös Zoltán
  • Márton Szilárd
    0-4
    Benedek Zsolt
  • Márton Szilárd
    0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Eötvös Zoltán
    3-1
    Benedek Zsolt
  • Eötvös Zoltán
    0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Benedek Zsolt
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • csoport: Felső: 4
  • Pálfi Tünde
    3-1
    Makkai Árpád
  • Pálfi Tünde
    2-3
    Kondert Mátyás
  • Pálfi Tünde
    0-3
    Vári Béla
  • Makkai Árpád
    4-1
    Kondert Mátyás
  • Makkai Árpád
    3-2
    Vári Béla
  • Kondert Mátyás
    0-3
    Vári Béla
  • csoport: Felső: 3
  • Pálfi Barna
    2-3
    Bodor Szilárd
  • Pálfi Barna
    0-3
    Horváth Joska
  • Pálfi Barna
    2-3
    Illés Sándor
  • Pálfi Barna
    3-2
    Kovács Attila - Yoko
  • Bodor Szilárd
    0-3
    Horváth Joska
  • Bodor Szilárd
    3-2
    Illés Sándor
  • Bodor Szilárd
    3-2
    Kovács Attila - Yoko
  • Horváth Joska
    0-3
    Illés Sándor
  • Horváth Joska
    3-0
    Kovács Attila - Yoko
  • Illés Sándor
    1-3
    Kovács Attila - Yoko
  • csoport: Felső: 2
  • Demeter Tibor
    0-3
    Csiby Sándor
  • Demeter Tibor
    2-3
    Kádár Zoltán
  • Demeter Tibor
    1-3
    Sikó Éva Katalin
  • Demeter Tibor
    3-1
    Vaspál Csaba
  • Csiby Sándor
    3-2
    Kádár Zoltán
  • Csiby Sándor
    0-3
    Sikó Éva Katalin
  • Csiby Sándor
    4-2
    Vaspál Csaba
  • Kádár Zoltán
    3-1
    Sikó Éva Katalin
  • Kádár Zoltán
    4-1
    Vaspál Csaba
  • Sikó Éva Katalin
    3-1
    Vaspál Csaba
  • csoport: Felső: 1
  • Horváth Sándor
    4-0
    Bartha Bori
  • Horváth Sándor
    2-3
    András Varga
  • Horváth Sándor
    4-1
    Vári Csaba
  • Horváth Sándor
    3-2
    Szilagyi Zsolt
  • Bartha Bori
    3-1
    András Varga
  • Bartha Bori
    0-3
    Vári Csaba
  • Bartha Bori
    0-3
    Szilagyi Zsolt
  • András Varga
    0-3
    Vári Csaba
  • András Varga
    1-3
    Szilagyi Zsolt
  • Vári Csaba
    0-3
    Szilagyi Zsolt
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Horváth Sándor 
     
    4-0
    2-3
    4-1
    3-2
    3
  • 2
    Bartha Bori 
    0-4
     
    3-1
    0-3
    0-3
    1
  • 3
    András Varga 
    3-2
    1-3
     
    0-3
    1-3
    1
  • 4
    Vári Csaba 
    1-4
    3-0
    3-0
     
    0-3
    2
  • 5
    Szilagyi Zsolt 
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Demeter Tibor 
     
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Csiby Sándor 
    3-0
     
    3-2
    0-3
    4-2
    3
  • 3
    Kádár Zoltán 
    3-2
    2-3
     
    3-1
    4-1
    3
  • 4
    Sikó Éva Katalin 
    3-1
    3-0
    1-3
     
    3-1
    3
  • 5
    Vaspál Csaba 
    1-3
    2-4
    1-4
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pálfi Barna 
     
    2-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
  • 2
    Bodor Szilárd 
    3-2
     
    0-3
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Horváth Joska 
    3-0
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3
  • 4
    Illés Sándor 
    3-2
    2-3
    3-0
     
    1-3
    2
  • 5
    Kovács Attila - Yoko 
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pálfi Tünde 
     
    3-1
    2-3
    0-3
    1
  • 2
    Makkai Árpád 
    1-3
     
    4-1
    3-2
    2
  • 3
    Kondert Mátyás 
    3-2
    1-4
     
    0-3
    1
  • 4
    Vári Béla 
    3-0
    2-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ferenczi Sándor 
     
    4-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Márton Szilárd 
    0-4
     
    0-4
    0-4
    0-3
    0
  • 3
    Eötvös Zoltán 
    3-1
    4-0
     
    3-1
    0-3
    3
  • 4
    Benedek Zsolt 
    1-3
    4-0
    1-3
     
    1-3
    1
  • 5
    Józsa Zoltán 
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Obolenschi Oliver 
     
    2-3
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Cheezy Cheezy 
    3-2
     
    2-3
    0-3
    1
  • 3
    Szakács Attila 
    3-0
    3-2
     
    1-3
    2
  • 4
    Halasz Csongor 
    0-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nagy Hunor 
     
    1-3
    2-3
    1-3
    0
  • 2
    Szász Károly-Attila 
    3-1
     
    1-3
    0-3
    1
  • 3
    Vild Fridolin 
    3-2
    3-1
     
    2-4
    2
  • 4
    Gálfi Márton 
    3-1
    3-0
    4-2
     
    3
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pap Szabolcs 
     
    3-1
    0-3
    1-3
    1
  • 2
    László Molnár Tamás 
    1-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    Dénesi Sándor 
    3-0
    3-1
     
    4-2
    3
  • 4
    Simon Nimród 
    3-1
    3-1
    2-4
     
    2
Támogatók