Regional Ziua Națională Amatur, Zona 6 BV,SB,CV,HR,MS - Ocna Sibiului 10-11.09

Regional Ziua Națională Amatur, Zona 6 BV,SB,CV,HR,MS - Ocna Sibiului 10-11.09.2022

Regional Ziua Națională Amatur, Zona 6 BV,SB,CV,HR,MS - Ocna Sibiului 10-11.09.2022

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Ocna Sibiului
Helyszín: Scoala generala
Cím: --
Kezdés időpontja: September 11, 2022, 09:00
Befejezés időpontja: September 11, 2022, 22:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Anca Octavian 3  
     
     
     
  • Zidar Victor 0  
    Anca Octavian 3  
     
     
  • Daneliuc Gabi 3  
    Daneliuc Gabi 0  
     
     
  • Toader Valentin 0  
     
    Anca Octavian 3  
    Anca Octavian  
  • Baciu Gabriel 1  
     
    Govoreanu Florin 0  
     
  • Macovei Liviu 3  
    Macovei Liviu 1  
     
     
  • Farkas Gábor 2  
    Govoreanu Florin 3  
     
     
  • Govoreanu Florin 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Anca Octavian
    10-0-0
    30-3
    30
  • 2.
    Govoreanu Florin
    8-2-0
    26-11
    24
  • 3.
    Macovei Liviu
    6-3-0
    21-11
    18
  • 4.
    Daneliuc Gabi
    6-3-0
    19-11
    18
  • 5.
    Farkas Gábor
    7-1-0
    23-9
    21
  • 6.
    Baciu Gabriel
    7-1-0
    22-8
    21
  • 7.
    Zidar Victor
    4-4-0
    13-13
    12
  • 8.
    Toader Valentin
    3-5-0
    13-16
    9
  • 9.
    Hutanu Alin
    3-4-0
    12-13
    9
  • 10.
    Tincu Laurentiu
    3-4-0
    9-13
    9
  • 11.
    Zakariás Szabolcs
    3-4-0
    11-15
    9
  • 12.
    Mitzea Alexandru
    3-4-0
    13-15
    9
  • 13.
    Carpaci Alexandru
    2-5-0
    9-19
    6
  • 14.
    participant Józsa Zoltán
    2-5-0
    7-16
    6
  • 15.
    Motorga Dorin
    2-5-0
    6-19
    6
  • 16.
    László Levente
    1-6-0
    4-18
    3
  • 17.
    Poloțca Ștefan
    1-3-0
    6-9
    3
  • 18.
    Szántó Lajos
    0-4-0
    3-12
    0
  • 19.
    Gecse Alpár
    0-4-0
    4-12
    0
  • 20.
    Ivan Catalin
    0-4-0
    4-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Baciu Gabriel
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Zidar Victor
    2-1-0
    7-4
    6
  • Hutanu Alin
    1-2-0
    4-6
    3
  • László Levente
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Daneliuc Gabi
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Govoreanu Florin
    2-1-0
    8-3
    6
  • Tincu Laurentiu
    1-2-0
    3-6
    3
  • Motorga Dorin
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Farkas Gábor
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Mitzea Alexandru
    1-2-0
    6-8
    3
  • Toader Valentin
    1-2-0
    5-7
    3
  • Carpaci Alexandru
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Anca Octavian
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Macovei Liviu
    2-1-0
    6-3
    6
  • Zakariás Szabolcs
    1-2-0
    3-7
    3
  • participant Józsa Zoltán
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Baciu Gabriel
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Macovei Liviu
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Tincu Laurentiu
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Carpaci Alexandru
    1-3-0
    4-11
    3
  • Gecse Alpár
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Govoreanu Florin
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Zidar Victor
    2-2-0
    6-6
    6
  • 3.
    Mitzea Alexandru
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    participant Józsa Zoltán
    2-2-0
    6-7
    6
  • Szántó Lajos
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Farkas Gábor
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Daneliuc Gabi
    2-2-0
    7-6
    6
  • 3.
    Zakariás Szabolcs
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Poloțca Ștefan
    1-3-0
    6-9
    3
  • László Levente
    1-3-0
    3-9
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Anca Octavian
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Toader Valentin
    2-2-0
    8-6
    6
  • 3.
    Hutanu Alin
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Motorga Dorin
    2-2-0
    6-10
    6
  • Ivan Catalin
    0-4-0
    4-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Anca Octavian
    3-0
    Govoreanu Florin
  • Top 4
  • Anca Octavian
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Macovei Liviu
    1-3
    Govoreanu Florin
  • Top 8
  • Anca Octavian
    3-0
    Zidar Victor
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Toader Valentin
  • Baciu Gabriel
    1-3
    Macovei Liviu
  • Farkas Gábor
    2-3
    Govoreanu Florin
  • csoport: Felső: 4
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Zidar Victor
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Hutanu Alin
  • Baciu Gabriel
    3-1
    László Levente
  • Zidar Victor
    3-1
    Hutanu Alin
  • Zidar Victor
    3-0
    László Levente
  • Hutanu Alin
    3-0
    László Levente
  • csoport: Felső: 3
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Tincu Laurentiu
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Motorga Dorin
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Tincu Laurentiu
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Motorga Dorin
  • Tincu Laurentiu
    3-0
    Motorga Dorin
  • csoport: Felső: 2
  • Farkas Gábor
    3-0
    Toader Valentin
  • Farkas Gábor
    3-2
    Mitzea Alexandru
  • Farkas Gábor
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Toader Valentin
    3-1
    Mitzea Alexandru
  • Toader Valentin
    2-3
    Carpaci Alexandru
  • Mitzea Alexandru
    3-2
    Carpaci Alexandru
  • csoport: Felső: 1
  • Anca Octavian
    3-0
    Macovei Liviu
  • Anca Octavian
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Anca Octavian
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Macovei Liviu
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Macovei Liviu
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Józsa Zoltán participant
  • csoport: Alsó: 4
  • Macovei Liviu
    2-3
    Baciu Gabriel
  • Macovei Liviu
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Macovei Liviu
    3-0
    Gecse Alpár
  • Macovei Liviu
    3-0
    Tincu Laurentiu
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Gecse Alpár
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Tincu Laurentiu
  • Carpaci Alexandru
    3-2
    Gecse Alpár
  • Carpaci Alexandru
    0-3
    Tincu Laurentiu
  • Gecse Alpár
    1-3
    Tincu Laurentiu
  • csoport: Alsó: 3
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Zidar Victor
  • Govoreanu Florin
    3-1
    Mitzea Alexandru
  • Govoreanu Florin
    3-1
    Szántó Lajos
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Zidar Victor
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Mitzea Alexandru
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Szántó Lajos
  • Zidar Victor
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • Zidar Victor
    3-0
    Szántó Lajos
  • Mitzea Alexandru
    3-1
    Szántó Lajos
  • csoport: Alsó: 2
  • Farkas Gábor
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Farkas Gábor
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Farkas Gábor
    3-0
    László Levente
  • Farkas Gábor
    3-2
    Zakariás Szabolcs
  • Daneliuc Gabi
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    László Levente
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    László Levente
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Zakariás Szabolcs
  • László Levente
    0-3
    Zakariás Szabolcs
  • csoport: Alsó: 1
  • Anca Octavian
    3-0
    Toader Valentin
  • Anca Octavian
    3-2
    Hutanu Alin
  • Anca Octavian
    3-1
    Ivan Catalin
  • Anca Octavian
    3-0
    Motorga Dorin
  • Toader Valentin
    3-0
    Hutanu Alin
  • Toader Valentin
    3-0
    Ivan Catalin
  • Toader Valentin
    2-3
    Motorga Dorin
  • Hutanu Alin
    3-1
    Ivan Catalin
  • Hutanu Alin
    3-0
    Motorga Dorin
  • Ivan Catalin
    2-3
    Motorga Dorin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Anca Octavian 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Toader Valentin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Hutanu Alin 
    2-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Ivan Catalin 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Motorga Dorin 
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Daneliuc Gabi 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Poloțca Ștefan 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    2-3
    1
  • 4
    László Levente 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 5
    Zakariás Szabolcs 
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Govoreanu Florin 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Józsa Zoltán 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-1
    2
  • 3
    Zidar Victor 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Mitzea Alexandru 
    1-3
    3-0
    0-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Szántó Lajos 
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Macovei Liviu 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Baciu Gabriel 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Carpaci Alexandru 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Gecse Alpár 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Tincu Laurentiu 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Anca Octavian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Macovei Liviu 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Zakariás Szabolcs 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Józsa Zoltán 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Toader Valentin 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    Mitzea Alexandru 
    2-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Carpaci Alexandru 
    0-3
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Govoreanu Florin 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Daneliuc Gabi 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Tincu Laurentiu 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Motorga Dorin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Baciu Gabriel 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Zidar Victor 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Hutanu Alin 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    László Levente 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók