Fit.Feel Városi Bajnokság - B liga - 2023

by Fit.Feel
Ország: Románia
Város: Székelyudvarhely
Helyszín: Fit Feel
Cím: -
Kezdés időpontja: January 12, 2023, 19:00
Befejezés időpontja: March 23, 2023, 12:00
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Formula Prima II
    3-0-0
    14-1
    9
  • 2.
    Maestro
    3-0-0
    12-3
    9
  • 3.
    Szandit
    3-0-0
    13-2
    9
  • 4.
    Ipse
    3-0-0
    11-4
    9
  • 5.
    Autoland
    2-0-0
    10-0
    6
  • 6.
    Loop
    2-1-0
    10-5
    6
  • 7.
    KPS
    1-2-0
    7-8
    3
  • 8.
    Fit Feel Junior team
    0-3-0
    2-13
    0
  • 9.
    Cekend
    0-2-0
    1-9
    0
  • 10.
    Caparol
    0-3-0
    4-11
    0
  • 11.
    Formula Prima III
    0-3-0
    1-14
    0
  • 12.
    Beugrósok
    0-3-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: Tavaszi szezon
  • 1.
    Formula Prima II
    3-0-0
    14-1
    9
  • 2.
    Szandit
    3-0-0
    13-2
    9
  • 3.
    Maestro
    3-0-0
    12-3
    9
  • Ipse
    3-0-0
    11-4
    9
  • Autoland
    2-0-0
    10-0
    6
  • Loop
    2-1-0
    10-5
    6
  • KPS
    1-2-0
    7-8
    3
  • Caparol
    0-3-0
    4-11
    0
  • Cekend
    0-2-0
    1-9
    0
  • Fit Feel Junior team
    0-3-0
    2-13
    0
  • Formula Prima III
    0-3-0
    1-14
    0
  • Beugrósok
    0-3-0
    0-15
    0
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: Alsó: Tavaszi szezon
  • Formula Prima II
    5-0
    Beugrósok
  • Autoland
    5-0
    Formula Prima III
  • Maestro
    3-2
    Caparol
  • Szandit
    5-0
    Cekend
  • Ipse
    4-1
    KPS
  • Loop
    4-1
    Fit Feel Junior team
  • Formula Prima II
    5-0
    Formula Prima III
  • Autoland
    5-0
    Beugrósok
  • Maestro
    4-1
    Cekend
  • Szandit
    4-1
    Caparol
  • Ipse
    3-2
    Loop
  • Ipse
    4-1
    Fit Feel Junior team
  • Loop
    4-1
    KPS
  • Formula Prima II
    4-1
    Caparol
  • Autoland
    19:00 Thu, Jan-26
    Cekend
  • Maestro
    5-0
    Beugrósok
  • Szandit
    4-1
    Formula Prima III
  • Fit Feel Junior team
    0-5
    KPS
  • Formula Prima II
    19:00 Thu, Feb-02
    Cekend
  • Autoland
    19:00 Thu, Feb-02
    Fit Feel Junior team
  • Maestro
    19:00 Thu, Feb-02
    Ipse
  • Szandit
    19:00 Thu, Feb-02
    Loop
  • KPS
    19:00 Thu, Feb-02
    Caparol
  • Formula Prima III
    19:00 Thu, Feb-02
    Beugrósok
  • Formula Prima II
    19:00 Thu, Feb-09
    KPS
  • Autoland
    19:00 Thu, Feb-09
    Caparol
  • Maestro
    19:00 Thu, Feb-09
    Loop
  • Szandit
    19:00 Thu, Feb-09
    Ipse
  • Fit Feel Junior team
    19:00 Thu, Feb-09
    Beugrósok
  • Cekend
    19:00 Thu, Feb-09
    Formula Prima III
  • Formula Prima II
    19:00 Thu, Feb-16
    Fit Feel Junior team
  • Autoland
    19:00 Thu, Feb-16
    KPS
  • Maestro
    19:00 Thu, Feb-16
    Szandit
  • Ipse
    19:00 Thu, Feb-16
    Beugrósok
  • Loop
    19:00 Thu, Feb-16
    Cekend
  • Caparol
    19:00 Thu, Feb-16
    Formula Prima III
  • Formula Prima II
    19:00 Thu, Feb-23
    Loop
  • Autoland
    19:00 Thu, Feb-23
    Szandit
  • Maestro
    19:00 Thu, Feb-23
    Fit Feel Junior team
  • Ipse
    19:00 Thu, Feb-23
    Caparol
  • KPS
    19:00 Thu, Feb-23
    Formula Prima III
  • Cekend
    19:00 Thu, Feb-23
    Beugrósok
  • Formula Prima II
    19:00 Thu, Mar-02
    Ipse
  • Autoland
    19:00 Thu, Mar-02
    Loop
  • Maestro
    19:00 Thu, Mar-02
    Formula Prima III
  • Szandit
    19:00 Thu, Mar-02
    Fit Feel Junior team
  • KPS
    19:00 Thu, Mar-02
    Cekend
  • Caparol
    19:00 Thu, Mar-02
    Beugrósok
  • Formula Prima II
    19:00 Thu, Mar-09
    Szandit
  • Autoland
    19:00 Thu, Mar-09
    Maestro
  • Ipse
    19:00 Thu, Mar-09
    Cekend
  • Loop
    19:00 Thu, Mar-09
    Formula Prima III
  • Fit Feel Junior team
    19:00 Thu, Mar-09
    Caparol
  • KPS
    19:00 Thu, Mar-09
    Beugrósok
  • Formula Prima II
    19:00 Thu, Mar-16
    Maestro
  • Autoland
    19:00 Thu, Mar-16
    Ipse
  • Szandit
    19:00 Thu, Mar-16
    KPS
  • Loop
    19:00 Thu, Mar-16
    Beugrósok
  • Fit Feel Junior team
    19:00 Thu, Mar-16
    Formula Prima III
  • Cekend
    19:00 Thu, Mar-16
    Caparol
  • Formula Prima II
    19:00 Thu, Mar-23
    Autoland
  • Maestro
    19:00 Thu, Mar-23
    KPS
  • Szandit
    19:00 Thu, Mar-23
    Beugrósok
  • Ipse
    19:00 Thu, Mar-23
    Formula Prima III
  • Loop
    19:00 Thu, Mar-23
    Caparol
  • Fit Feel Junior team
    19:00 Thu, Mar-23
    Cekend
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: Alsó: Tavaszi szezon
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    Nyert
  • 1
    Formula Prima II 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    4-1
    5-0
    5-0
    3
  • 2
    Autoland 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    5-0
    5-0
    2
  • 3
    Maestro 
     
     
     
     
     
     
     
     
    4-1
    3-2
     
    5-0
    3
  • 4
    Szandit 
     
     
     
     
     
     
     
     
    5-0
    4-1
    4-1
     
    3
  • 5
    Ipse 
     
     
     
     
     
    3-2
    4-1
    4-1
     
     
     
     
    3
  • 6
    Loop 
     
     
     
     
    2-3
     
    4-1
    4-1
     
     
     
     
    2
  • 7
    Fit Feel Junior team 
     
     
     
     
    1-4
    1-4
     
    0-5
     
     
     
     
    0
  • 8
    KPS 
     
     
     
     
    1-4
    1-4
    5-0
     
     
     
     
     
    1
  • 9
    Cekend 
     
     
    1-4
    0-5
     
     
     
     
     
     
     
     
    0
  • 10
    Caparol 
    1-4
     
    2-3
    1-4
     
     
     
     
     
     
     
     
    0
  • 11
    Formula Prima III 
    0-5
    0-5
     
    1-4
     
     
     
     
     
     
     
     
    0
  • 12
    Beugrósok 
    0-5
    0-5
    0-5
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    0
  • csoport: Felső: Őszi szezon
  •  
    Név
    Nyert
Támogatók