Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Open+Elite

Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Open+Elite

Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Open+Elite

Ország: Románia Város: Sibiu Helyszín: Sala Transilvania Cím: Str. Octavian Goga nr. 1
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Govoreanu Florin
    3-2
    Mitzea Alexandru
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Barac Marius
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Decean Darian
  • Mitzea Alexandru
    3-2
    Ciobanu Daniel
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Barac Marius
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Decean Darian
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Barac Marius
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Decean Darian
  • Barac Marius
    1-3
    Decean Darian
  • csoport: 2
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Iancu Sorin
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Beches Andrei
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Kromek Iulian
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Radu Constantin
  • Iancu Sorin
    0-3
    Beches Andrei
  • Iancu Sorin
    0-3
    Kromek Iulian
  • Iancu Sorin
    0-3
    Radu Constantin
  • Beches Andrei
    3-2
    Kromek Iulian
  • Beches Andrei
    3-2
    Radu Constantin
  • Kromek Iulian
    3-2
    Radu Constantin
  • csoport: 3
  • Temelie Dragos
    3-2
    Aron Darie
  • Temelie Dragos
    3-2
    Negrean Ioan
  • Temelie Dragos
    2-3
    Dirlea Ioan
  • Temelie Dragos
    3-0
    Filea Adonis
  • Aron Darie
    3-0
    Negrean Ioan
  • Aron Darie
    3-2
    Dirlea Ioan
  • Aron Darie
    3-1
    Filea Adonis
  • Negrean Ioan
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Negrean Ioan
    3-0
    Filea Adonis
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Filea Adonis
  • Top 16
  • Govoreanu Florin
    3-0
  • Kromek Iulian
    2-3
    Negrean Ioan
  • Beches Andrei
    3-0
    Barac Marius
  • 0-3
    Aron Darie
  • Temelie Dragos
    3-0
  • Radu Constantin
    0-3
    Mitzea Alexandru
  • Decean Darian
    0-3
    Dirlea Ioan
  • 0-3
    Daneliuc Gabi
  • Top 8
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Negrean Ioan
  • Beches Andrei
    0-3
    Aron Darie
  • Temelie Dragos
    3-1
    Mitzea Alexandru
  • Dirlea Ioan
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Top 4
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Aron Darie
  • Temelie Dragos
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Top 1-2
  • Aron Darie
    1-3
    Temelie Dragos
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Govoreanu Florin
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Mitzea Alexandru
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Ciobanu Daniel
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 4
    Barac Marius
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • 5
    Decean Darian
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Daneliuc Gabi
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Iancu Sorin
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 3
    Beches Andrei
    2-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
  • 4
    Kromek Iulian
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    3
  • 5
    Radu Constantin
    1-3
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Temelie Dragos
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Aron Darie
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
  • 3
    Negrean Ioan
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Dirlea Ioan
    3-2
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    4
  • 5
    Filea Adonis
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...