Concurs International de tenis de masa - U9 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U9 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U9 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: -
Kezdés időpontja: November 05, 2022, 08:00
Befejezés időpontja: November 06, 2022, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Sardeni Teodora 3  
     
     
     
     
  • Bialis Nina 0  
    Sardeni Teodora 3  
     
     
     
  • Afloarei Sofia 2  
    Ginerica Sara 1  
     
     
     
  • Ginerica Sara 3  
     
    Sardeni Teodora 3  
     
     
  • Pastina Izabela 1  
     
    Luta Carina 0  
     
     
  • Gyorgy Adrienn 3  
    Gyorgy Adrienn 0  
     
     
     
  • Adam Erica 0  
    Luta Carina 3  
     
     
     
  • Luta Carina 3  
     
     
    Sardeni Teodora 3  
    Sardeni Teodora  
  • Ceausescu Florentina 3  
     
     
    Tyukodi Regina 0  
     
  • Deac Izabela 1  
    Ceausescu Florentina 1  
     
     
     
  • Tyukodi Regina 3  
    Tyukodi Regina 3  
     
     
     
  • Cojocariu Maria 0  
     
    Tyukodi Regina 3  
     
     
  • Fekete Fanni 3  
     
    Ignat Gabriela 0  
     
     
  • Miron Carla 1  
    Fekete Fanni 0  
     
     
     
  • Olaru Mara 0  
    Ignat Gabriela 3  
     
     
     
  • Ignat Gabriela 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    8-0-0
    24-1
    24
  • 2.
    Luta Carina
    (CSS-Slatina)
    7-1-0
    21-3
    21
  • 3.
    Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
    6-1-0
    18-5
    18
  • 4.
    Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    6-1-0
    19-6
    18
  • 5.
    Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
    5-2-0
    18-9
    15
  • 6.
    Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
    5-2-0
    15-9
    15
  • 7.
    Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
    5-3-0
    17-10
    15
  • 8.
    Miron Carla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-3-0
    10-10
    9
  • 9.
    Afloarei Sofia
    (CSM-Moinesti)
    3-3-0
    13-9
    9
  • 10.
    Gyorgy Adrienn
    (CSS-Tg-Mures)
    3-3-0
    11-10
    9
  • 11.
    Cojocariu Maria
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-2-0
    9-8
    9
  • 12.
    Pastina Izabela
    (LPS-Slatina)
    3-2-0
    11-9
    9
  • 13.
    Deac Izabela
    (CS-Comunal-D-vita)
    2-4-0
    7-12
    6
  • 14.
    Adam Erica
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    2-4-0
    6-12
    6
  • 15.
    Olaru Mara
    (ACS-Topspin-Floresti)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 16.
    Bialis Nina
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-4-0
    3-13
    3
  • 17.
    Bocea Georgia
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 18.
    Iordan Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 19.
    Sila Sofia
    (LPS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 20.
    Ungvari Kriszta
    (CSS-Tg-Mures)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 21.
    Mateoc Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-5-0
    0-15
    0
  • 22.
    Cioran Carla
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Luta Carina
    (CSS-Slatina)
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Afloarei Sofia
    (CSM-Moinesti)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Deac Izabela
    (CS-Comunal-D-vita)
    2-3-0
    6-9
    6
  • Iordan Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    1-4-0
    3-12
    3
  • Mateoc Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Miron Carla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-2-0
    9-7
    9
  • 4.
    Adam Erica
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    2-3-0
    6-9
    6
  • Bocea Georgia
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-4-0
    5-12
    3
  • Cioran Carla
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Pastina Izabela
    (LPS-Slatina)
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Bialis Nina
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Ungvari Kriszta
    (CSS-Tg-Mures)
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Cojocariu Maria
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Gyorgy Adrienn
    (CSS-Tg-Mures)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Olaru Mara
    (ACS-Topspin-Floresti)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Sila Sofia
    (LPS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
  • Top 4
  • Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Luta Carina
    (CSS-Slatina)
  • Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
  • Top 8
  • Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
  • Gyorgy Adrienn
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Luta Carina
    (CSS-Slatina)
  • Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
    0-3
    Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
  • Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    1-3
    Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
  • Top 16
  • Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Bialis Nina
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Afloarei Sofia
    (CSM-Moinesti)
    2-3
    Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
  • Pastina Izabela
    (LPS-Slatina)
    1-3
    Gyorgy Adrienn
    (CSS-Tg-Mures)
  • Adam Erica
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    0-3
    Luta Carina
    (CSS-Slatina)
  • Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    3-1
    Deac Izabela
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Cojocariu Maria
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
    3-1
    Miron Carla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Olaru Mara
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
  • csoport: Alsó: 4
  • Afloarei Sofia
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Mateoc Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Luta Carina
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
  • Deac Izabela
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Iordan Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Afloarei Sofia
    (CSM-Moinesti)
    2-3
    Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
  • Luta Carina
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Deac Izabela
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Iordan Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-0
    Mateoc Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Afloarei Sofia
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Iordan Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Luta Carina
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Mateoc Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Deac Izabela
    (CS-Comunal-D-vita)
    0-3
    Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
  • Afloarei Sofia
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Deac Izabela
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Luta Carina
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Iordan Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Mateoc Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Afloarei Sofia
    (CSM-Moinesti)
    0-3
    Luta Carina
    (CSS-Slatina)
  • Deac Izabela
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Mateoc Maria
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Iordan Ilinca
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    0-3
    Fekete Fanni
    (DEAC-Debrecen)
  • csoport: Alsó: 3
  • Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Cioran Carla
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Miron Carla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Adam Erica
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-0
    Bocea Georgia
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Miron Carla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Adam Erica
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Bocea Georgia
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Cioran Carla
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Bocea Georgia
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Cioran Carla
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Adam Erica
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    0-3
    Miron Carla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Adam Erica
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
    3-1
    Bocea Georgia
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Miron Carla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Cioran Carla
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Ceausescu Florentina
    (CSS-Tg-Mures)
    3-2
    Ginerica Sara
    (LPS-Slatina)
  • Adam Erica
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-0
    Cioran Carla
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Bocea Georgia
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-3
    Miron Carla
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • csoport: Alsó: 2
  • Pastina Izabela
    (LPS-Slatina)
    3-1
    Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
  • Ungvari Kriszta
    (CSS-Tg-Mures)
    1-3
    Bialis Nina
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
    3-1
    Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
  • Pastina Izabela
    (LPS-Slatina)
    3-2
    Ungvari Kriszta
    (CSS-Tg-Mures)
  • Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Bialis Nina
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Ungvari Kriszta
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
  • Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Ungvari Kriszta
    (CSS-Tg-Mures)
  • Pastina Izabela
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Bialis Nina
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Ignat Gabriela
    (CSS-Slatina)
    3-1
    Pastina Izabela
    (LPS-Slatina)
  • Bialis Nina
    (CS-Comunal-D-vita)
    0-3
    Tyukodi Regina
    (DEAC-Debrecen)
  • csoport: Alsó: 1
  • Gyorgy Adrienn
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Olaru Mara
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Cojocariu Maria
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Sila Sofia
    (LPS-Slatina)
  • Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Olaru Mara
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Gyorgy Adrienn
    (CSS-Tg-Mures)
    2-3
    Cojocariu Maria
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Sila Sofia
    (LPS-Slatina)
  • Cojocariu Maria
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Olaru Mara
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Cojocariu Maria
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Gyorgy Adrienn
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Sila Sofia
    (LPS-Slatina)
  • Sardeni Teodora
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Gyorgy Adrienn
    (CSS-Tg-Mures)
  • Sila Sofia
    (LPS-Slatina)
    0-3
    Olaru Mara
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sardeni Teodora 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Gyorgy Adrienn 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Cojocariu Maria 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Sila Sofia 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Olaru Mara 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ignat Gabriela 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Pastina Izabela 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Ungvari Kriszta 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Bialis Nina 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 5
    Tyukodi Regina 
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ceausescu Florentina 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Ginerica Sara 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Adam Erica 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Bocea Georgia 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Miron Carla 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
     
    3-0
    3
  • 6
    Cioran Carla 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Afloarei Sofia 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Luta Carina 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Deac Izabela 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Iordan Ilinca 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Fekete Fanni 
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Mateoc Maria 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók