Concurs International de tenis de masa - U9 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U9 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U9 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Sporturilor
Cím: -
Kezdés időpontja: November 05, 2022, 08:00
Befejezés időpontja: November 06, 2022, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Gelei Nimród 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Gelei Nimród 1  
     
     
     
     
  • Boroi Nectarie 3  
    Boroi Nectarie 3  
     
     
     
     
  • Juhasz Rego 0  
     
    Boroi Nectarie 3  
     
     
     
  • Kányádi Máté 3  
     
    Bej Sergiu 1  
     
     
     
  • Postolache Nichita 0  
    Kányádi Máté 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Bej Sergiu 3  
     
     
     
     
  • Bej Sergiu 3  
     
     
    Boroi Nectarie 0  
     
     
  • Bucur Nicolae 3  
     
     
    Bucur Nicolae 3  
     
     
  • 0  
    Bucur Nicolae 3  
     
     
     
     
  • Vasilescu Luca 0  
    Por-Rosznyai Zsolt 0  
     
     
     
     
  • Por-Rosznyai Zsolt 3  
     
    Bucur Nicolae 3  
     
     
     
  • Csiszár Zsolt 3  
     
    Popescu Razvan 0  
     
     
     
  • Kovács Ignác 0  
    Csiszár Zsolt 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Popescu Razvan 3  
     
     
     
     
  • Popescu Razvan 3  
     
     
     
    Bucur Nicolae 3  
    Bucur Nicolae  
  • Liutenko David 3  
     
     
     
    Nita Mihai 2  
     
  • 0  
    Liutenko David 3  
     
     
     
     
  • Zamblau Arsenie 0  
    Nechita Tudor 1  
     
     
     
     
  • Nechita Tudor 3  
     
    Liutenko David 3  
     
     
     
  • Thomas Knobel 0  
     
    Gabor Luca 1  
     
     
     
  • Manescu David 3  
    Manescu David 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Gabor Luca 3  
     
     
     
     
  • Gabor Luca 3  
     
     
    Liutenko David 0  
     
     
  • Kádár Benedek 3  
     
     
    Nita Mihai 3  
     
     
  • 0  
    Kádár Benedek 2  
     
     
     
     
  • Garbu Darius 1  
    Clenciu Ianis 3  
     
     
     
     
  • Clenciu Ianis 3  
     
    Clenciu Ianis 0  
     
     
     
  • Tatarus Andrei 3  
     
    Nita Mihai 3  
     
     
     
  • Gergely Előd 2  
    Tatarus Andrei 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Nita Mihai 3  
     
     
     
     
  • Nita Mihai 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    8-1-0
    24-5
    24
  • 2.
    Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
    8-1-0
    26-3
    24
  • 3.
    Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    7-1-0
    21-5
    21
  • 4.
    Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
    7-1-0
    22-4
    21
  • 5.
    Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
    6-2-0
    20-7
    18
  • 6.
    Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
    6-1-0
    18-7
    18
  • 7.
    Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    5-3-0
    15-11
    15
  • 8.
    Gelei Nimród
    (CSS-Od-Secuiesc)
    5-1-0
    16-5
    15
  • 9.
    Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
    5-2-0
    16-9
    15
  • 10.
    Por-Rosznyai Zsolt
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 11.
    Kányádi Máté
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 12.
    Kádár Benedek
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    14-7
    12
  • 13.
    Thomas Knobel
    (OK-Club-Bukarest)
    3-2-0
    10-8
    9
  • 14.
    Nechita Tudor
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-3-0
    10-11
    9
  • 15.
    Gergely Előd
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    12-9
    9
  • 16.
    Csiszár Zsolt
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-3-0
    14-9
    9
  • 17.
    Tatarus Andrei
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-3-0
    9-11
    9
  • 18.
    Juhasz Rego
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    2-3-0
    7-11
    6
  • 19.
    Kovács Ignác
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-4-0
    6-12
    6
  • 20.
    Manescu David
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-4-0
    8-12
    6
  • 21.
    Zamblau Arsenie
    (ACS-Topspin-Floresti)
    2-3-0
    7-11
    6
  • 22.
    Barbus David
    (ACS-Topspin-Floresti)
    1-4-0
    3-14
    3
  • 23.
    Postolache Nichita
    (CSS-Slatina)
    1-4-0
    5-14
    3
  • 24.
    Vasilescu Luca
    (LPS-Buzau)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 25.
    Garbu Darius
    (LPS-Buzau)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 26.
    Vacus Michael Biank
    (CSM-Iasi)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 27.
    György Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 28.
    Mitrasca Mihai
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 29.
    Dalnaki Rusz Kende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 30.
    Campeanu Valentin
    (LPS-Buzau)
    0-5-0
    2-15
    0
  • 31.
    Beian Luca
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    2-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Gergely Előd
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Kovács Ignác
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-3-0
    6-9
    6
  • Barbus David
    (ACS-Topspin-Floresti)
    1-4-0
    3-14
    3
  • Campeanu Valentin
    (LPS-Buzau)
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 2.
    Kádár Benedek
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Zamblau Arsenie
    (ACS-Topspin-Floresti)
    2-2-0
    7-8
    6
  • Vacus Michael Biank
    (CSM-Iasi)
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Juhasz Rego
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Manescu David
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Mitrasca Mihai
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Kányádi Máté
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Tatarus Andrei
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Vasilescu Luca
    (LPS-Buzau)
    1-3-0
    3-9
    3
  • György Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Por-Rosznyai Zsolt
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Nechita Tudor
    (CSM-Cluj-Napoca)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Postolache Nichita
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    5-11
    3
  • Beian Luca
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Gelei Nimród
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Thomas Knobel
    (OK-Club-Bukarest)
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Csiszár Zsolt
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    Garbu Darius
    (LPS-Buzau)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Dalnaki Rusz Kende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-2
    Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
  • Top 4
  • Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    0-3
    Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
  • Top 8
  • Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    3-1
    Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
  • Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1
    Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
  • Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
    0-3
    Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
  • Top 16
  • Gelei Nimród
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
  • Kányádi Máté
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
  • Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Por-Rosznyai Zsolt
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Csiszár Zsolt
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-3
    Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1
    Nechita Tudor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Manescu David
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    0-3
    Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
  • Kádár Benedek
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    2-3
    Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
  • Tatarus Andrei
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
  • Top 32
  • Gelei Nimród
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Juhasz Rego
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Kányádi Máté
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Postolache Nichita
    (CSS-Slatina)
  • 0-3
    Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
  • Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
  • Vasilescu Luca
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Por-Rosznyai Zsolt
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Csiszár Zsolt
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Kovács Ignác
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • 0-3
    Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
  • Zamblau Arsenie
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Nechita Tudor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Thomas Knobel
    (OK-Club-Bukarest)
    0-3
    Manescu David
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • 0-3
    Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
  • Kádár Benedek
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
  • Garbu Darius
    (LPS-Buzau)
    1-3
    Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
  • Tatarus Andrei
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-2
    Gergely Előd
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • 0-3
    Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
  • csoport: Alsó: 6
  • Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Kovács Ignác
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
    3-0
    Campeanu Valentin
    (LPS-Buzau)
  • Barbus David
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Gergely Előd
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Campeanu Valentin
    (LPS-Buzau)
  • Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
    3-0
    Barbus David
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Gergely Előd
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Kovács Ignác
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Gergely Előd
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
    3-0
    Kovács Ignác
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Barbus David
    (ACS-Topspin-Floresti)
    3-2
    Campeanu Valentin
    (LPS-Buzau)
  • Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Barbus David
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
    3-1
    Gergely Előd
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Campeanu Valentin
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Kovács Ignác
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Gabor Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Bej Sergiu
    (CSM-Arad)
  • Barbus David
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Kovács Ignác
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Gergely Előd
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Campeanu Valentin
    (LPS-Buzau)
  • csoport: Alsó: 5
  • Kádár Benedek
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Vacus Michael Biank
    (CSM-Iasi)
  • Zamblau Arsenie
    (ACS-Topspin-Floresti)
    3-0
    Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Vacus Michael Biank
    (CSM-Iasi)
  • Kádár Benedek
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1
    Zamblau Arsenie
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Zamblau Arsenie
    (ACS-Topspin-Floresti)
    3-2
    Vacus Michael Biank
    (CSM-Iasi)
  • Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Zamblau Arsenie
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Kádár Benedek
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Boroi Nectarie
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Kádár Benedek
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Bucur Nicolae
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Vacus Michael Biank
    (CSM-Iasi)
  • csoport: Alsó: 4
  • Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
    3-0
    Juhasz Rego
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Manescu David
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Mitrasca Mihai
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-1
    Juhasz Rego
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
    3-0
    Manescu David
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Mitrasca Mihai
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Manescu David
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-3
    Juhasz Rego
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Manescu David
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
    3-0
    Mitrasca Mihai
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Popescu Razvan
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-1
    Clenciu Ianis
    (CSM-Arad)
  • Mitrasca Mihai
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Juhasz Rego
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • csoport: Alsó: 3
  • Tatarus Andrei
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    György Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Kányádi Máté
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Vasilescu Luca
    (LPS-Buzau)
    3-0
    György Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Tatarus Andrei
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Kányádi Máté
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Vasilescu Luca
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Kányádi Máté
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    György Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Vasilescu Luca
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Kányádi Máté
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Tatarus Andrei
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Vasilescu Luca
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Tatarus Andrei
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Liutenko David
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    György Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • csoport: Alsó: 2
  • Postolache Nichita
    (CSS-Slatina)
    2-3
    Nechita Tudor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Por-Rosznyai Zsolt
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Beian Luca
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Nechita Tudor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Postolache Nichita
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Por-Rosznyai Zsolt
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Beian Luca
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Por-Rosznyai Zsolt
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Nechita Tudor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Por-Rosznyai Zsolt
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Postolache Nichita
    (CSS-Slatina)
    3-2
    Beian Luca
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Nita Mihai
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Postolache Nichita
    (CSS-Slatina)
  • Beian Luca
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Nechita Tudor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • csoport: Alsó: 1
  • Garbu Darius
    (LPS-Buzau)
    3-1
    Dalnaki Rusz Kende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Csiszár Zsolt
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-3
    Thomas Knobel
    (OK-Club-Bukarest)
  • Gelei Nimród
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Dalnaki Rusz Kende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Garbu Darius
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Csiszár Zsolt
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Gelei Nimród
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Thomas Knobel
    (OK-Club-Bukarest)
  • Csiszár Zsolt
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Dalnaki Rusz Kende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Gelei Nimród
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Csiszár Zsolt
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Garbu Darius
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Thomas Knobel
    (OK-Club-Bukarest)
  • Gelei Nimród
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Garbu Darius
    (LPS-Buzau)
  • Thomas Knobel
    (OK-Club-Bukarest)
    3-0
    Dalnaki Rusz Kende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Gelei Nimród 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Garbu Darius 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Csiszár Zsolt 
    1-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Thomas Knobel 
    1-3
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Dalnaki Rusz Kende 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nita Mihai 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Postolache Nichita 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    2-3
    1
  • 3
    Por-Rosznyai Zsolt 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Beian Luca 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Nechita Tudor 
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Vasilescu Luca 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Tatarus Andrei 
    3-0
     
    0-3
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Kányádi Máté 
    3-0
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3
  • 4
    Liutenko David 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 5
    György Hunor 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Popescu Razvan 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Clenciu Ianis 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Manescu David 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Mitrasca Mihai 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Juhasz Rego 
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Boroi Nectarie 
     
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Kádár Benedek 
    3-0
     
    3-1
    0-3
    3-0
    3
  • 3
    Zamblau Arsenie 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Bucur Nicolae 
    3-0
    3-0
    0-3
     
    3-0
    3
  • 5
    Vacus Michael Biank 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Gabor Luca 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Bej Sergiu 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Barbus David 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Gergely Előd 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Campeanu Valentin 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Kovács Ignác 
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
     
    2
Támogatók