Concurs International de tenis de masa - U15 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U15 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U15 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: -
Kezdés időpontja: November 05, 2022, 08:00
Befejezés időpontja: November 06, 2022, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Simon Teodora 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Simon Teodora 3  
     
     
     
  • Stanca Denisa 3  
    Stanca Denisa 0  
     
     
     
  • Ignat Alexandra 1  
     
    Simon Teodora 3  
     
     
  • Dénes Anna 3  
     
    Viman Mara 1  
     
     
  • Petria Daria 2  
    Dénes Anna 0  
     
     
     
  • 0  
    Viman Mara 3  
     
     
     
  • Viman Mara 3  
     
     
    Simon Teodora 3  
    Simon Teodora  
  • György Nikolett 3  
     
     
    Chira Camelia 0  
     
  • 0  
    György Nikolett 3  
     
     
     
  • Teodorescu Maria 0  
    Boér Anita 2  
     
     
     
  • Boér Anita 3  
     
    György Nikolett 0  
     
     
  • Ionascu Arina 3  
     
    Chira Camelia 3  
     
     
  • Bende Hanna 1  
    Ionascu Arina 0  
     
     
     
  • 0  
    Chira Camelia 3  
     
     
     
  • Chira Camelia 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Dénes Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    12-10
    12
  • 2.
    Boér Anita
    (DEAC-Debrecen)
    4-2-0
    16-6
    12
  • 3.
    Stanca Denisa
    (LPS-Slatina)
    3-3-0
    11-12
    9
  • 4.
    Ionascu Arina
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-3-0
    9-13
    9
  • 5.
    Ignat Alexandra
    (LPS-Slatina)
    2-3-0
    8-11
    6
  • 6.
    Petria Daria
    (LPS-Slatina)
    1-4-0
    7-13
    3
  • 7.
    Teodorescu Maria
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-4-0
    8-12
    3
  • 8.
    Bende Hanna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 9.
    Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    8-0-0
    24-3
    24
  • 10.
    Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
    7-1-0
    21-5
    21
  • 11.
    György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
    6-1-0
    18-8
    18
  • 12.
    Viman Mara
    (CSM-Zalau)
    5-2-0
    18-8
    15
  • 13.
    Kolozsi Andrea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 14.
    Uscatu Adelina
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 15.
    Buicea Andra
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    4-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Viman Mara
    (CSM-Zalau)
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Stanca Denisa
    (LPS-Slatina)
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Bende Hanna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Buicea Andra
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Dénes Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Ignat Alexandra
    (LPS-Slatina)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Teodorescu Maria
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-3-0
    8-9
    3
  • Uscatu Adelina
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Boér Anita
    (DEAC-Debrecen)
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Ionascu Arina
    (CS-Vointa-Campulung)
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    Petria Daria
    (LPS-Slatina)
    1-3-0
    5-10
    3
  • Kolozsi Andrea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    2-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
  • Top 4
  • Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    3-1
    Viman Mara
    (CSM-Zalau)
  • György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
    0-3
    Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
  • Top 8
  • Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Stanca Denisa
    (LPS-Slatina)
  • Dénes Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Viman Mara
    (CSM-Zalau)
  • György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
    3-2
    Boér Anita
    (DEAC-Debrecen)
  • Ionascu Arina
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
  • Top 16
  • Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    3-0
  • 0-3
    Viman Mara
    (CSM-Zalau)
  • György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
  • 0-3
    Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
  • Stanca Denisa
    (LPS-Slatina)
    3-1
    Ignat Alexandra
    (LPS-Slatina)
  • Dénes Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-2
    Petria Daria
    (LPS-Slatina)
  • Teodorescu Maria
    (CSM-Rm-Sarat)
    0-3
    Boér Anita
    (DEAC-Debrecen)
  • Ionascu Arina
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    Bende Hanna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • csoport: Alsó: 3
  • György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
    3-1
    Buicea Andra
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Stanca Denisa
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Bende Hanna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Viman Mara
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Buicea Andra
    (FC-Arges-Pitesti)
  • György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Stanca Denisa
    (LPS-Slatina)
  • Viman Mara
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Bende Hanna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Stanca Denisa
    (LPS-Slatina)
    3-2
    Buicea Andra
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Viman Mara
    (CSM-Zalau)
    3-2
    Stanca Denisa
    (LPS-Slatina)
  • György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Bende Hanna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Viman Mara
    (CSM-Zalau)
    2-3
    György Nikolett
    (DEAC-Debrecen)
  • Bende Hanna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1
    Buicea Andra
    (FC-Arges-Pitesti)
  • csoport: Alsó: 2
  • Ignat Alexandra
    (LPS-Slatina)
    3-2
    Teodorescu Maria
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Dénes Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Uscatu Adelina
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
    3-1
    Teodorescu Maria
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Ignat Alexandra
    (LPS-Slatina)
    0-3
    Dénes Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Uscatu Adelina
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Dénes Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-2
    Teodorescu Maria
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Dénes Anna
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Ignat Alexandra
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Uscatu Adelina
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Chira Camelia
    (CSM-Zalau)
    3-1
    Ignat Alexandra
    (LPS-Slatina)
  • Uscatu Adelina
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Teodorescu Maria
    (CSM-Rm-Sarat)
  • csoport: Alsó: 1
  • Ionascu Arina
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Boér Anita
    (DEAC-Debrecen)
  • Kolozsi Andrea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-3
    Petria Daria
    (LPS-Slatina)
  • Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    3-2
    Boér Anita
    (DEAC-Debrecen)
  • Ionascu Arina
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    Kolozsi Andrea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Petria Daria
    (LPS-Slatina)
  • Kolozsi Andrea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-3
    Boér Anita
    (DEAC-Debrecen)
  • Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Kolozsi Andrea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Ionascu Arina
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-2
    Petria Daria
    (LPS-Slatina)
  • Simon Teodora
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Ionascu Arina
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Petria Daria
    (LPS-Slatina)
    0-3
    Boér Anita
    (DEAC-Debrecen)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Simon Teodora 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Ionascu Arina 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    0-3
    2
  • 3
    Kolozsi Andrea 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Petria Daria 
    0-3
    2-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 5
    Boér Anita 
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Chira Camelia 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Ignat Alexandra 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Dénes Anna 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Uscatu Adelina 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Teodorescu Maria 
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Viman Mara 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    György Nikolett 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Stanca Denisa 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Bende Hanna 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Buicea Andra 
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    0
Támogatók