Concurs International de tenis de masa - U15 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U15 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U15 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: -
Kezdés időpontja: November 05, 2022, 08:00
Befejezés időpontja: November 06, 2022, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Pribeagu Sebastian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Pribeagu Sebastian 3  
     
     
     
     
  • Neagoe Maximilian 3  
    Neagoe Maximilian 0  
     
     
     
     
  • Nastase Gabriel 0  
     
    Pribeagu Sebastian 3  
     
     
     
  • Lutu Cosmin 3  
     
    Ionescu Mihai 0  
     
     
     
  • 0  
    Lutu Cosmin 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Ionescu Mihai 3  
     
     
     
     
  • Ionescu Mihai 3  
     
     
    Pribeagu Sebastian 3  
     
     
  • Urus Kristóf 3  
     
     
    Canea Kocsis András Jr. 1  
     
     
  • 0  
    Urus Kristóf 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Nuta Mario 0  
     
     
     
     
  • Nuta Mario 3  
     
    Urus Kristóf 1  
     
     
     
  • Picu Patric 0  
     
    Canea Kocsis András Jr. 3  
     
     
     
  • Avram Antonio 3  
    Avram Antonio 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Canea Kocsis András Jr. 3  
     
     
     
     
  • Canea Kocsis András Jr. 3  
     
     
     
    Pribeagu Sebastian 3  
    Pribeagu Sebastian  
  • Lupascu Alexandru 3  
     
     
     
    Lupascu Alexandru 1  
     
  • 0  
    Lupascu Alexandru 3  
     
     
     
     
  • Iordan Marc 0  
    Rotari Leonardo Cristian 0  
     
     
     
     
  • Rotari Leonardo Cristian 3  
     
    Lupascu Alexandru 3  
     
     
     
  • Baican Alexandru 3  
     
    Cabanciuc Egor 0  
     
     
     
  • 0  
    Baican Alexandru 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Cabanciuc Egor 3  
     
     
     
     
  • Cabanciuc Egor 3  
     
     
    Lupascu Alexandru 3  
     
     
  • Alecu Daniel Luca 3  
     
     
    Hegyi András 1  
     
     
  • 0  
    Alecu Daniel Luca 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Hegyi András 3  
     
     
     
     
  • Hegyi András 3  
     
    Hegyi András 3  
     
     
     
  • Bedő Bálint 3  
     
    Márton Ádám 2  
     
     
     
  • Rusu Andrei 0  
    Bedő Bálint 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Márton Ádám 3  
     
     
     
     
  • Márton Ádám 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Rotari Leonardo Cristian
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
    3-3-0
    9-10
    9
  • 2.
    Bedő Bálint
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    11-9
    9
  • 3.
    Avram Antonio
    (CSS-Slatina)
    2-4-0
    8-14
    6
  • 4.
    Picu Patric
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-3-0
    6-10
    6
  • 5.
    Neagoe Maximilian
    (CSS-Slatina)
    2-4-0
    7-12
    6
  • 6.
    Rusu Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
    1-4-0
    4-14
    3
  • 7.
    Iordan Marc
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 8.
    Nastase Gabriel
    (CSS-Slatina)
    1-4-0
    3-14
    3
  • 9.
    Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    9-0-0
    27-4
    27
  • 10.
    Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    8-1-0
    25-4
    24
  • 11.
    Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    7-1-0
    22-4
    21
  • 12.
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
    6-2-0
    21-10
    18
  • 13.
    Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    6-1-0
    19-4
    18
  • 14.
    Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    6-1-0
    20-4
    18
  • 15.
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    5-2-0
    15-8
    15
  • 16.
    Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
    5-2-0
    15-8
    15
  • 17.
    Lutu Cosmin
    (CSS-Slatina)
    4-2-0
    14-9
    12
  • 18.
    Alecu Daniel Luca
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    4-2-0
    13-6
    12
  • 19.
    Baican Alexandru
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-3-0
    11-11
    9
  • 20.
    Nuta Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-3-0
    11-9
    9
  • 21.
    Nastase Stefan
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 22.
    Pál Ábel
    (Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 23.
    Korodi Krisztián
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 24.
    Bogdan Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 25.
    Panait Mihai
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-4-0
    2-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Bedő Bálint
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Nastase Gabriel
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    3-11
    3
  • Panait Mihai
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Alecu Daniel Luca
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Rotari Leonardo Cristian
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Neagoe Maximilian
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    4-9
    3
  • Bogdan Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Picu Patric
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Rusu Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
    1-3-0
    4-11
    3
  • Nastase Stefan
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Lutu Cosmin
    (CSS-Slatina)
    3-1-0
    9-6
    9
  • 3.
    Nuta Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Iordan Marc
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Korodi Krisztián
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Baican Alexandru
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Avram Antonio
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    5-11
    3
  • Pál Ábel
    (Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Top 4
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
  • Top 8
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3
    Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
    3-2
    Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Top 16
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Neagoe Maximilian
    (CSS-Slatina)
  • Lutu Cosmin
    (CSS-Slatina)
    2-3
    Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Nuta Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Avram Antonio
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Rotari Leonardo Cristian
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Baican Alexandru
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-3
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Alecu Daniel Luca
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-3
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
  • Bedő Bálint
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Top 32
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
  • Lutu Cosmin
    (CSS-Slatina)
    3-0
  • 0-3
    Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
  • 0-3
    Nuta Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
  • 0-3
    Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
  • Baican Alexandru
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Alecu Daniel Luca
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
  • 0-3
    Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Neagoe Maximilian
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Nastase Gabriel
    (CSS-Slatina)
  • Picu Patric
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-3
    Avram Antonio
    (CSS-Slatina)
  • Iordan Marc
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    0-3
    Rotari Leonardo Cristian
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Bedő Bálint
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Rusu Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • csoport: Alsó: 5
  • Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Panait Mihai
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-3
    Nastase Gabriel
    (CSS-Slatina)
  • Bedő Bálint
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Panait Mihai
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Bedő Bálint
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Nastase Gabriel
    (CSS-Slatina)
  • Panait Mihai
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Bedő Bálint
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Panait Mihai
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Nastase Gabriel
    (CSS-Slatina)
  • Bedő Bálint
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Urus Kristóf
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Nastase Gabriel
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Cabanciuc Egor
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • csoport: Alsó: 4
  • Alecu Daniel Luca
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Bogdan Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Neagoe Maximilian
    (CSS-Slatina)
    1-3
    Rotari Leonardo Cristian
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Bogdan Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Alecu Daniel Luca
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Neagoe Maximilian
    (CSS-Slatina)
  • Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Rotari Leonardo Cristian
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Neagoe Maximilian
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Bogdan Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Neagoe Maximilian
    (CSS-Slatina)
  • Alecu Daniel Luca
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Rotari Leonardo Cristian
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Canea Kocsis András Jr.
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Alecu Daniel Luca
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Rotari Leonardo Cristian
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Bogdan Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • csoport: Alsó: 3
  • Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Rusu Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Picu Patric
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-0
    Nastase Stefan
    (CSS-Slatina)
  • Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Rusu Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Picu Patric
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Nastase Stefan
    (CSS-Slatina)
  • Picu Patric
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-1
    Rusu Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Picu Patric
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Nastase Stefan
    (CSS-Slatina)
  • Lupascu Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Ionescu Mihai
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Nastase Stefan
    (CSS-Slatina)
    2-3
    Rusu Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • csoport: Alsó: 2
  • Lutu Cosmin
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Korodi Krisztián
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
  • Iordan Marc
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    0-3
    Nuta Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Korodi Krisztián
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
  • Lutu Cosmin
    (CSS-Slatina)
    3-2
    Iordan Marc
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-1
    Nuta Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Iordan Marc
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Korodi Krisztián
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
  • Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Iordan Marc
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Lutu Cosmin
    (CSS-Slatina)
    3-1
    Nuta Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Márton Ádám
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Lutu Cosmin
    (CSS-Slatina)
  • Nuta Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Korodi Krisztián
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
  • csoport: Alsó: 1
  • Baican Alexandru
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-3
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
  • Avram Antonio
    (CSS-Slatina)
    3-2
    Pál Ábel
    (Sf-Gheorghe)
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-2
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
  • Baican Alexandru
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-2
    Avram Antonio
    (CSS-Slatina)
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Pál Ábel
    (Sf-Gheorghe)
  • Avram Antonio
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Avram Antonio
    (CSS-Slatina)
  • Baican Alexandru
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Pál Ábel
    (Sf-Gheorghe)
  • Pribeagu Sebastian
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Baican Alexandru
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Pál Ábel
    (Sf-Gheorghe)
    0-3
    Hegyi András
    (DEAC-Debrecen)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pribeagu Sebastian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Baican Alexandru 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Avram Antonio 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Pál Ábel 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Hegyi András 
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Márton Ádám 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Lutu Cosmin 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Iordan Marc 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Nuta Mario 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Korodi Krisztián 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Lupascu Alexandru 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Ionescu Mihai 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Picu Patric 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Nastase Stefan 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Rusu Andrei 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Canea Kocsis András Jr. 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Alecu Daniel Luca 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Neagoe Maximilian 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Rotari Leonardo Cristian 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Bogdan Rusu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bedő Bálint 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Urus Kristóf 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Panait Mihai 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 4
    Nastase Gabriel 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 5
    Cabanciuc Egor 
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3
Támogatók