Concurs International de tenis de masa - U13 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U13 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U13 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: -
Kezdés időpontja: November 05, 2022, 08:00
Befejezés időpontja: November 06, 2022, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Chiraches Eric 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Chiraches Eric 3  
     
     
     
     
     
  • Hardan Nicolas 3  
    Hardan Nicolas 1  
     
     
     
     
     
  • Domokos András 0  
     
    Chiraches Eric 1  
     
     
     
     
  • Gligoras Ianis 3  
     
    Gligoras Ianis 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Gligoras Ianis 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Postolache Igor 1  
     
     
     
     
     
  • Postolache Igor 3  
     
     
    Gligoras Ianis 0  
     
     
     
  • Anghel Bogdan 3  
     
     
    Sebők Márton 3  
     
     
     
  • 0  
    Anghel Bogdan 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Uta David 0  
     
     
     
     
     
  • Uta David 3  
     
    Anghel Bogdan 0  
     
     
     
     
  • Kolumban David 3  
     
    Sebők Márton 3  
     
     
     
     
  • Petre Pavel Laurentiu 1  
    Kolumban David 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Sebők Márton 3  
     
     
     
     
     
  • Sebők Márton 3  
     
     
     
    Sebők Márton 0  
     
     
  • Toro Dávid 3  
     
     
     
    Kovács Kristóf 3  
     
     
  • 0  
    Toro Dávid 3  
     
     
     
     
     
  • Trif Andrei 0  
    Sandu Ion 0  
     
     
     
     
     
  • Sandu Ion 3  
     
    Toro Dávid 3  
     
     
     
     
  • Fülöp Levente 3  
     
    Fülöp Levente 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Fülöp Levente 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Orosz Krisztián 1  
     
     
     
     
     
  • Orosz Krisztián 3  
     
     
    Toro Dávid 2  
     
     
     
  • Dondea Razvan 3  
     
     
    Kovács Kristóf 3  
     
     
     
  • 0  
    Dondea Razvan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Kovacs Tamas 3  
     
     
     
     
     
  • Kovacs Tamas 3  
     
    Kovacs Tamas 1  
     
     
     
     
  • Gelei Kristóf 3  
     
    Kovács Kristóf 3  
     
     
     
     
  • Pintilie Carol 2  
    Gelei Kristóf 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Kovács Kristóf 3  
     
     
     
     
     
  • Kovács Kristóf 3  
     
     
     
     
    Kovács Kristóf 3  
    Kovács Kristóf  
  • Arany Boris 3  
     
     
     
     
    Pop Alexandru 0  
     
  • 0  
    Arany Boris 3  
     
     
     
     
     
  • Kölcsei Ákos 0  
    Ionut Andrei 0  
     
     
     
     
     
  • Ionut Andrei 3  
     
    Arany Boris 3  
     
     
     
     
  • Handra Mark 3  
     
    Ceausescu Rares 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Handra Mark 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ceausescu Rares 3  
     
     
     
     
     
  • Ceausescu Rares 3  
     
     
    Arany Boris 1  
     
     
     
  • Racoviceanu Darius 3  
     
     
    Pop Alexandru 3  
     
     
     
  • 0  
    Racoviceanu Darius 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ungureanu Stefan 0  
     
     
     
     
     
  • Ungureanu Stefan 3  
     
    Racoviceanu Darius 1  
     
     
     
     
  • Campeanu Paul 3  
     
    Pop Alexandru 3  
     
     
     
     
  • Nicolae Darius 1  
    Campeanu Paul 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Pop Alexandru 3  
     
     
     
     
     
  • Pop Alexandru 3  
     
     
     
    Pop Alexandru 3  
     
     
  • Bardas Mark 3  
     
     
     
    Tabirna Andrei 1  
     
     
  • 0  
    Bardas Mark 3  
     
     
     
     
     
  • Bán Tamás 3  
    Bán Tamás 0  
     
     
     
     
     
  • Andrejevic Vuk 1  
     
    Bardas Mark 3  
     
     
     
     
  • Szövérdi Krisztián 3  
     
    State Malin 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Szövérdi Krisztián 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    State Malin 3  
     
     
     
     
     
  • State Malin 3  
     
     
    Bardas Mark 2  
     
     
     
  • Tabirna Andrei 3  
     
     
    Tabirna Andrei 3  
     
     
     
  • 0  
    Tabirna Andrei 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Farkas Hunor 0  
     
     
     
     
     
  • Farkas Hunor 3  
     
    Tabirna Andrei 3  
     
     
     
     
  • Idorasi Alexandru 0  
     
    Iordan Alexandru 2  
     
     
     
     
  • Haiducu Razvan Cristian 3  
    Haiducu Razvan Cristian 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Iordan Alexandru 3  
     
     
     
     
     
  • Iordan Alexandru 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    10-0-0
    30-4
    30
  • 2.
    Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
    9-1-0
    27-6
    27
  • 3.
    Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
    8-1-0
    24-4
    24
  • 4.
    Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
    7-1-0
    23-3
    21
  • 5.
    Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    7-1-0
    23-3
    21
  • 6.
    Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
    7-2-0
    22-10
    21
  • 7.
    Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
    7-1-0
    22-3
    21
  • 8.
    Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    6-2-0
    18-8
    18
  • 9.
    Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    6-1-0
    19-6
    18
  • 10.
    Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    6-1-0
    20-4
    18
  • 11.
    Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
    6-1-0
    18-5
    18
  • 12.
    Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    5-2-0
    16-8
    15
  • 13.
    Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
    5-2-0
    18-7
    15
  • 14.
    State Malin
    (CSS-1-Bucuresti)
    5-1-0
    15-4
    15
  • 15.
    Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
    5-2-0
    17-7
    15
  • 16.
    Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
    4-3-0
    14-12
    12
  • 17.
    Farkas Hunor
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 18.
    Handra Mark
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-2-0
    14-7
    12
  • 19.
    Postolache Igor
    (CSS-Slatina)
    4-2-0
    13-6
    12
  • 20.
    Dondea Razvan
    (CSS-Slatina)
    4-2-0
    12-9
    12
  • 21.
    Orosz Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-2-0
    11-7
    9
  • 22.
    Sandu Ion
    (CSM-Moinesti)
    3-3-0
    10-11
    9
  • 23.
    Ungureanu Stefan
    (Petrolul-Ploiesti)
    3-3-0
    9-11
    9
  • 24.
    Campeanu Paul
    (CSS-Buzau)
    3-3-0
    10-10
    9
  • 25.
    Szövérdi Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    9-11
    9
  • 26.
    Gelei Kristóf
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    11-11
    9
  • 27.
    Kolumban David
    (CSS-Tg-Mures)
    3-3-0
    9-10
    9
  • 28.
    Uta David
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-3-0
    9-9
    9
  • 29.
    Haiducu Razvan Cristian
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-4-0
    7-14
    6
  • 30.
    Hardan Nicolas
    (CSTA-Bucuresti)
    2-4-0
    7-13
    6
  • 31.
    Bán Tamás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-4-0
    8-13
    6
  • 32.
    Ionut Andrei
    (FC-Arges-Pitesti)
    2-3-0
    7-9
    6
  • 33.
    Andrejevic Vuk
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-3-0
    7-13
    6
  • 34.
    Idorasi Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-4-0
    3-14
    3
  • 35.
    Trif Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 36.
    Kölcsei Ákos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 37.
    Pintilie Carol
    (CSM-Iasi)
    1-4-0
    7-13
    3
  • 38.
    Petre Pavel Laurentiu
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-4-0
    6-12
    3
  • 39.
    Nicolae Darius
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 40.
    Ciobanu Adrian
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 41.
    Kovács Loránd
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 42.
    Moldovan Tudor
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 43.
    Domokos András
    (CSS-Tg-Mures)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 44.
    Trif Lucas Dragos
    (CS-Crisul-Chisineu)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 45.
    Ionescu Mihai
    (CSTA-Bucuresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 46.
    Balázs Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 47.
    Molnár Mátyás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 48.
    Simo Elias Mate
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 49.
    Vasiloiu Sebastian
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    2-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    State Malin
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Orosz Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    2-1-0
    7-4
    6
  • 3.
    Ionut Andrei
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 4.
    Domokos András
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Gelei Kristóf
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Idorasi Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3-0
    3-11
    3
  • Vasiloiu Sebastian
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Sandu Ion
    (CSM-Moinesti)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Haiducu Razvan Cristian
    (CSS-1-Bucuresti)
    1-3-0
    4-11
    3
  • Trif Lucas Dragos
    (CS-Crisul-Chisineu)
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Dondea Razvan
    (CSS-Slatina)
    3-1-0
    9-6
    9
  • 3.
    Campeanu Paul
    (CSS-Buzau)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Hardan Nicolas
    (CSTA-Bucuresti)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Ciobanu Adrian
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Postolache Igor
    (CSS-Slatina)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Andrejevic Vuk
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-2-0
    6-10
    6
  • 4.
    Pintilie Carol
    (CSM-Iasi)
    1-3-0
    5-10
    3
  • Kovács Loránd
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Kolumban David
    (CSS-Tg-Mures)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Kölcsei Ákos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Simo Elias Mate
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Farkas Hunor
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Uta David
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Nicolae Darius
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Molnár Mátyás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Szövérdi Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Trif Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Moldovan Tudor
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Ungureanu Stefan
    (Petrolul-Ploiesti)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Petre Pavel Laurentiu
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Balázs Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Handra Mark
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Bán Tamás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Ionescu Mihai
    (CSTA-Bucuresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Top 4
  • Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-1
    Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
  • Top 8
  • Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3
    Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
    1-3
    Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3
    Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
  • Top 16
  • Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    1-3
    Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
  • Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
    0-3
    Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
  • Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
    1-3
    Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
    1-3
    Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    State Malin
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
    3-2
    Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Top 32
  • Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Hardan Nicolas
    (CSTA-Bucuresti)
  • Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    3-1
    Postolache Igor
    (CSS-Slatina)
  • Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
    3-0
    Uta David
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Kolumban David
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Sandu Ion
    (CSM-Moinesti)
  • Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
    3-1
    Orosz Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Dondea Razvan
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
  • Gelei Kristóf
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Ionut Andrei
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Handra Mark
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-3
    Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Ungureanu Stefan
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Campeanu Paul
    (CSS-Buzau)
    0-3
    Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Bán Tamás
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Szövérdi Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    State Malin
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
    3-0
    Farkas Hunor
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Haiducu Razvan Cristian
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Top 64
  • Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
  • Hardan Nicolas
    (CSTA-Bucuresti)
    3-0
    Domokos András
    (CSS-Tg-Mures)
  • Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
  • 0-3
    Postolache Igor
    (CSS-Slatina)
  • Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
    3-0
  • 0-3
    Uta David
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Kolumban David
    (CSS-Tg-Mures)
    3-1
    Petre Pavel Laurentiu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • 0-3
    Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • Trif Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
    0-3
    Sandu Ion
    (CSM-Moinesti)
  • Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
  • 0-3
    Orosz Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Dondea Razvan
    (CSS-Slatina)
    3-0
  • 0-3
    Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
  • Gelei Kristóf
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Pintilie Carol
    (CSM-Iasi)
  • 0-3
    Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
  • Kölcsei Ákos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Ionut Andrei
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Handra Mark
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
    3-0
  • 0-3
    Ungureanu Stefan
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Campeanu Paul
    (CSS-Buzau)
    3-1
    Nicolae Darius
    (CS-Vointa-Campulung)
  • 0-3
    Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • Bán Tamás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Andrejevic Vuk
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Szövérdi Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    State Malin
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
    3-0
  • 0-3
    Farkas Hunor
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Idorasi Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Haiducu Razvan Cristian
    (CSS-1-Bucuresti)
  • 0-3
    Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • csoport: Alsó: 10
  • Orosz Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Domokos András
    (CSS-Tg-Mures)
  • State Malin
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Ionut Andrei
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Orosz Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1
    Ionut Andrei
    (FC-Arges-Pitesti)
  • State Malin
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Domokos András
    (CSS-Tg-Mures)
  • Orosz Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3
    State Malin
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Ionut Andrei
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Domokos András
    (CSS-Tg-Mures)
  • csoport: Alsó: 9
  • Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Vasiloiu Sebastian
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
    3-0
    Idorasi Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Gelei Kristóf
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Vasiloiu Sebastian
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
    2-3
    Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
  • Gelei Kristóf
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Idorasi Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
    3-0
    Vasiloiu Sebastian
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Gelei Kristóf
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Anghel Bogdan
    (CSS-Buzau)
  • Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Idorasi Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Gelei Kristóf
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Racoviceanu Darius
    (CSM-Slatina)
  • Idorasi Alexandru
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-2
    Vasiloiu Sebastian
    (FC-Arges-Pitesti)
  • csoport: Alsó: 8
  • Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-1
    Sandu Ion
    (CSM-Moinesti)
  • Haiducu Razvan Cristian
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-2
    Trif Lucas Dragos
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Sandu Ion
    (CSM-Moinesti)
  • Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Haiducu Razvan Cristian
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Trif Lucas Dragos
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Haiducu Razvan Cristian
    (CSS-1-Bucuresti)
    1-3
    Sandu Ion
    (CSM-Moinesti)
  • Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Haiducu Razvan Cristian
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Trif Lucas Dragos
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Sebők Márton
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Ceausescu Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Trif Lucas Dragos
    (CS-Crisul-Chisineu)
    1-3
    Sandu Ion
    (CSM-Moinesti)
  • csoport: Alsó: 7
  • Hardan Nicolas
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Campeanu Paul
    (CSS-Buzau)
    3-0
    Ciobanu Adrian
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Dondea Razvan
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Hardan Nicolas
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Campeanu Paul
    (CSS-Buzau)
  • Dondea Razvan
    (CSS-Slatina)
    3-2
    Ciobanu Adrian
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Campeanu Paul
    (CSS-Buzau)
    0-3
    Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Dondea Razvan
    (CSS-Slatina)
    3-1
    Campeanu Paul
    (CSS-Buzau)
  • Hardan Nicolas
    (CSTA-Bucuresti)
    3-1
    Ciobanu Adrian
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Dondea Razvan
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Hardan Nicolas
    (CSTA-Bucuresti)
  • Ciobanu Adrian
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-3
    Bardas Mark
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • csoport: Alsó: 6
  • Andrejevic Vuk
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-2
    Kovács Loránd
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Pintilie Carol
    (CSM-Iasi)
    0-3
    Postolache Igor
    (CSS-Slatina)
  • Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Kovács Loránd
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Andrejevic Vuk
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-2
    Pintilie Carol
    (CSM-Iasi)
  • Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Postolache Igor
    (CSS-Slatina)
  • Pintilie Carol
    (CSM-Iasi)
    3-1
    Kovács Loránd
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Pintilie Carol
    (CSM-Iasi)
  • Andrejevic Vuk
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-3
    Postolache Igor
    (CSS-Slatina)
  • Pop Alexandru
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Andrejevic Vuk
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Postolache Igor
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Kovács Loránd
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • csoport: Alsó: 5
  • Kolumban David
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Kölcsei Ákos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
    3-0
    Simo Elias Mate
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Kölcsei Ákos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Kolumban David
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
  • Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Simo Elias Mate
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
    3-0
    Kölcsei Ákos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Tabirna Andrei
    (CSM-Iasi)
  • Kolumban David
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Simo Elias Mate
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Toro Dávid
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Kolumban David
    (CSS-Tg-Mures)
  • Simo Elias Mate
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-3
    Kölcsei Ákos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • csoport: Alsó: 4
  • Uta David
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    0-3
    Farkas Hunor
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Molnár Mátyás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Nicolae Darius
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Farkas Hunor
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Uta David
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Molnár Mátyás
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Nicolae Darius
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Molnár Mátyás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Farkas Hunor
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Molnár Mátyás
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Uta David
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Nicolae Darius
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Kovács Kristóf
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Uta David
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Nicolae Darius
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Farkas Hunor
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • csoport: Alsó: 3
  • Szövérdi Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Trif Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Moldovan Tudor
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
  • Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Trif Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Szövérdi Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Moldovan Tudor
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
  • Moldovan Tudor
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Trif Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Moldovan Tudor
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Szövérdi Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
  • Gligoras Ianis
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Szövérdi Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Arany Boris
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Trif Andrei
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • csoport: Alsó: 2
  • Petre Pavel Laurentiu
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3
    Ungureanu Stefan
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Balázs Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
  • Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Ungureanu Stefan
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Petre Pavel Laurentiu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Balázs Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
  • Balázs Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Ungureanu Stefan
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Balázs Hunor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Petre Pavel Laurentiu
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3
    Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
  • Iordan Alexandru
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Petre Pavel Laurentiu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Kovacs Tamas
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Ungureanu Stefan
    (Petrolul-Ploiesti)
  • csoport: Alsó: 1
  • Ionescu Mihai
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
  • Bán Tamás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Handra Mark
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
  • Ionescu Mihai
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Bán Tamás
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Handra Mark
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Bán Tamás
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3
    Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
  • Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Bán Tamás
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Ionescu Mihai
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Handra Mark
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Chiraches Eric
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Ionescu Mihai
    (CSTA-Bucuresti)
  • Handra Mark
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Fülöp Levente
    (DEAC-Debrecen)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Chiraches Eric 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Ionescu Mihai 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Bán Tamás 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    2-3
    1
  • 4
    Handra Mark 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    3-1
    3
  • 5
    Fülöp Levente 
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Iordan Alexandru 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Petre Pavel Laurentiu 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1-3
    1
  • 3
    Balázs Hunor 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Kovacs Tamas 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3
  • 5
    Ungureanu Stefan 
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Gligoras Ianis 
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
  • 2
    Szövérdi Krisztián 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-2
    2
  • 3
    Moldovan Tudor 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Arany Boris 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 5
    Trif Andrei 
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Kovács Kristóf 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Uta David 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    0-3
    2
  • 3
    Molnár Mátyás 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Nicolae Darius 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 5
    Farkas Hunor 
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Toro Dávid 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Kolumban David 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Tabirna Andrei 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Simo Elias Mate 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Kölcsei Ákos 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pop Alexandru 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Andrejevic Vuk 
    0-3
     
    3-2
    0-3
    3-2
    2
  • 3
    Pintilie Carol 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 4
    Postolache Igor 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 5
    Kovács Loránd 
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dondea Razvan 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    0-3
    3
  • 2
    Hardan Nicolas 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    Campeanu Paul 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    0-3
    2
  • 4
    Ciobanu Adrian 
    2-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Bardas Mark 
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sebők Márton 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Ceausescu Rares 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Haiducu Razvan Cristian 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 4
    Trif Lucas Dragos 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Sandu Ion 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Gelei Kristóf 
     
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Racoviceanu Darius 
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Anghel Bogdan 
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Idorasi Alexandru 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Vasiloiu Sebastian 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Orosz Krisztián 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    State Malin 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ionut Andrei 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Domokos András 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók