Concurs International de tenis de masa - U11 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U11 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U11 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalenta
Cím: -
Kezdés időpontja: November 05, 2022, 08:00
Befejezés időpontja: November 06, 2022, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Saftoiu Tudor 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Saftoiu Tudor 3  
     
     
     
     
     
  • Cimbru Andrei 2  
    Ghindaoanu Marc 0  
     
     
     
     
     
  • Ghindaoanu Marc 3  
     
    Saftoiu Tudor 3  
     
     
     
     
  • Balanean David 3  
     
    Balanean David 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Balanean David 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dragut Tudor 1  
     
     
     
     
     
  • Dragut Tudor 3  
     
     
    Saftoiu Tudor 3  
     
     
     
  • Paizs Ákos 3  
     
     
    Hodis Tudor 0  
     
     
     
  • 0  
    Paizs Ákos 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Vasiloiu Stefan 3  
     
     
     
     
     
  • Vasiloiu Stefan 3  
     
    Vasiloiu Stefan 0  
     
     
     
     
  • Sardeni Luca 3  
     
    Hodis Tudor 3  
     
     
     
     
  • Runceanu David 1  
    Sardeni Luca 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Hodis Tudor 3  
     
     
     
     
     
  • Hodis Tudor 3  
     
     
     
    Saftoiu Tudor 3  
     
     
  • Talos Antonio 3  
     
     
     
    Ionescu Vlad 0  
     
     
  • 0  
    Talos Antonio 3  
     
     
     
     
     
  • Trif Razvan George 3  
    Trif Razvan George 0  
     
     
     
     
     
  • Kali Viktor 1  
     
    Talos Antonio 3  
     
     
     
     
  • Csendőr Gyula 3  
     
    Dániel Krisztián 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Csendőr Gyula 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dániel Krisztián 3  
     
     
     
     
     
  • Dániel Krisztián 3  
     
     
    Talos Antonio 2  
     
     
     
  • Libianu Teodor 3  
     
     
    Ionescu Vlad 3  
     
     
     
  • 0  
    Libianu Teodor 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Czigler Albert 3  
     
     
     
     
     
  • Czigler Albert 3  
     
    Czigler Albert 1  
     
     
     
     
  • Berki Milan 3  
     
    Ionescu Vlad 3  
     
     
     
     
  • Condorateanu Eric 0  
    Berki Milan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ionescu Vlad 3  
     
     
     
     
     
  • Ionescu Vlad 3  
     
     
     
     
    Saftoiu Tudor 0  
    Badescu Andrei  
  • Fuiorea Mario 3  
     
     
     
     
    Badescu Andrei 3  
     
  • 0  
    Fuiorea Mario 3  
     
     
     
     
     
  • Dehelean Alexandru 3  
    Dehelean Alexandru 0  
     
     
     
     
     
  • Sucilea Victor 0  
     
    Fuiorea Mario 3  
     
     
     
     
  • Vinczi Akos 3  
     
    Gergely Álmos 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Vinczi Akos 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Gergely Álmos 3  
     
     
     
     
     
  • Gergely Álmos 3  
     
     
    Fuiorea Mario 1  
     
     
     
  • Garnai Zalan 3  
     
     
    Badescu Andrei 3  
     
     
     
  • 0  
    Garnai Zalan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Sárkány Levente 3  
     
     
     
     
     
  • Sárkány Levente 3  
     
    Sárkány Levente 0  
     
     
     
     
  • Burlacu Eduard 0  
     
    Badescu Andrei 3  
     
     
     
     
  • Arany Lukács 3  
    Arany Lukács 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Badescu Andrei 3  
     
     
     
     
     
  • Badescu Andrei 3  
     
     
     
    Badescu Andrei 3  
     
     
  • Buicea Rares 3  
     
     
     
    Iordan Mihai 0  
     
     
  • 0  
    Buicea Rares 3  
     
     
     
     
     
  • Mátyás Tamás 0  
    Pralea Eric 0  
     
     
     
     
     
  • Pralea Eric 3  
     
    Buicea Rares 1  
     
     
     
     
  • Szőcs Norbert 3  
     
    Iordan Mihai 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Szőcs Norbert 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Iordan Mihai 3  
     
     
     
     
     
  • Iordan Mihai 3  
     
     
    Iordan Mihai 3  
     
     
     
  • Moiseanu Teodor 3  
     
     
    Moiseanu Teodor 0  
     
     
     
  • 0  
    Moiseanu Teodor 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Cristea Rares 1  
     
     
     
     
     
  • Cristea Rares 3  
     
    Moiseanu Teodor 3  
     
     
     
     
  • Stoica Serafim 1  
     
    Tolos Ianis 1  
     
     
     
     
  • Filon Luca 3  
    Filon Luca 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tolos Ianis 3  
     
     
     
     
     
  • Tolos Ianis 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    10-0-0
    30-1
    30
  • 2.
    Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    9-1-0
    27-3
    27
  • 3.
    Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    9-1-0
    27-5
    27
  • 4.
    Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
    8-1-0
    24-6
    24
  • 5.
    Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    7-1-0
    22-7
    21
  • 6.
    Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    7-1-0
    23-4
    21
  • 7.
    Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
    7-1-0
    21-3
    21
  • 8.
    Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    6-1-0
    19-7
    18
  • 9.
    Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    6-2-0
    19-9
    18
  • 10.
    Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
    6-1-0
    19-5
    18
  • 11.
    Paizs Ákos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    5-1-0
    17-6
    15
  • 12.
    Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    5-2-0
    16-10
    15
  • 13.
    Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    5-3-0
    15-9
    15
  • 14.
    Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    5-2-0
    15-9
    15
  • 15.
    Balanean David
    (CSM-Zalau)
    5-2-0
    17-7
    15
  • 16.
    Vinczi Akos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    13-6
    12
  • 17.
    Garnai Zalan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    4-2-0
    13-7
    12
  • 18.
    Dragut Tudor
    (CSM-Moinesti)
    4-2-0
    13-8
    12
  • 19.
    Cristea Rares
    (CSS-1-Bucuresti)
    4-2-0
    13-7
    12
  • 20.
    Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-3-0
    14-10
    12
  • 21.
    Libianu Teodor
    (CS-Vointa-Campulung)
    4-2-0
    15-7
    12
  • 22.
    Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
    4-3-0
    12-11
    12
  • 23.
    Sucilea Victor
    (CSM-Cluj-Napoca)
    4-2-0
    12-8
    12
  • 24.
    Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-4-0
    12-15
    9
  • 25.
    Berki Milan
    (CSM-Arad)
    3-3-0
    12-10
    9
  • 26.
    Szőcs Norbert
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    10-10
    9
  • 27.
    Csendőr Gyula
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    9-10
    9
  • 28.
    Pralea Eric
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-3-0
    11-9
    9
  • 29.
    Sardeni Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-3-0
    10-12
    9
  • 30.
    Dehelean Alexandru
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-4-0
    7-14
    6
  • 31.
    Filon Luca
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-4-0
    9-13
    6
  • 32.
    Arany Lukács
    (DEAC-Debrecen)
    2-4-0
    6-13
    6
  • 33.
    Trif Razvan George
    (CS-Crisul-Chisineu)
    2-4-0
    6-14
    6
  • 34.
    Burlacu Eduard
    (CSM-Rm-Sarat)
    2-3-0
    8-12
    6
  • 35.
    Kali Viktor
    (CSM-Cluj-Napoca)
    2-3-0
    8-12
    6
  • 36.
    Cimbru Andrei
    (CSM-Moinesti)
    1-4-0
    9-14
    3
  • 37.
    Stefan Feraru
    (LPS-Buzau)
    1-4-0
    4-12
    3
  • 38.
    Mátyás Tamás
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-4-0
    3-14
    3
  • 39.
    Runceanu David
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-4-0
    6-12
    3
  • 40.
    Stoica Serafim
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 41.
    Condorateanu Eric
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-4-0
    3-14
    3
  • 42.
    Silaghi Matei
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 43.
    Topciu David
    (CSS-Tg-Mures)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 44.
    Branzan Mihai
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 45.
    Bendescu Matei
    (CSM-Iasi)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 46.
    Tucuina Dragos
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 47.
    Jakab Bence
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 48.
    András Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 49.
    Asztalos Szabolcs
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-5-0
    0-15
    0
  • 50.
    Leaua Fabian
    (CSM-Rm-Sarat)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 51.
    Fabian Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    3-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Sucilea Victor
    (CSM-Cluj-Napoca)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2-0
    9-6
    9
  • 4.
    Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-3-0
    9-10
    6
  • Stefan Feraru
    (LPS-Buzau)
    1-4-0
    4-12
    3
  • Asztalos Szabolcs
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Paizs Ákos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Garnai Zalan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Berki Milan
    (CSM-Arad)
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Stoica Serafim
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3-0
    4-9
    3
  • András Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Kali Viktor
    (CSM-Cluj-Napoca)
    2-2-0
    7-9
    6
  • 4.
    Filon Luca
    (CSS-1-Bucuresti)
    1-3-0
    6-9
    3
  • Jakab Bence
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Libianu Teodor
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Burlacu Eduard
    (CSM-Rm-Sarat)
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Cimbru Andrei
    (CSM-Moinesti)
    1-3-0
    7-11
    3
  • Silaghi Matei
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Dragut Tudor
    (CSM-Moinesti)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Pralea Eric
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Condorateanu Eric
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-3-0
    3-11
    3
  • Tucuina Dragos
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Sardeni Luca
    (CSM-Moinesti)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Dehelean Alexandru
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    1-3-0
    4-11
    3
  • Bendescu Matei
    (CSM-Iasi)
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Cristea Rares
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Arany Lukács
    (DEAC-Debrecen)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Leaua Fabian
    (CSM-Rm-Sarat)
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Balanean David
    (CSM-Zalau)
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Szőcs Norbert
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Trif Razvan George
    (CS-Crisul-Chisineu)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Fabian Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Runceanu David
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Topciu David
    (CSS-Tg-Mures)
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Vinczi Akos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Csendőr Gyula
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Mátyás Tamás
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-3-0
    3-11
    3
  • Branzan Mihai
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    3-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    0-3
    Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Top 4
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
    Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
  • Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Top 8
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
    Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
  • Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    2-3
    Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
  • Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3
    Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
  • Top 16
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
    Balanean David
    (CSM-Zalau)
  • Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-3
    Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
  • Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    1-3
    Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
  • Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3
    Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    3-1
    Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
  • Top 32
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
    Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Balanean David
    (CSM-Zalau)
    3-1
    Dragut Tudor
    (CSM-Moinesti)
  • Paizs Ákos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3
    Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Sardeni Luca
    (CSM-Moinesti)
    0-3
    Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
  • Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Trif Razvan George
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Csendőr Gyula
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Libianu Teodor
    (CS-Vointa-Campulung)
    2-3
    Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Berki Milan
    (CSM-Arad)
    0-3
    Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
  • Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Dehelean Alexandru
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Vinczi Akos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3
    Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Garnai Zalan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-3
    Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Arany Lukács
    (DEAC-Debrecen)
    0-3
    Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Pralea Eric
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Szőcs Norbert
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    3-1
    Cristea Rares
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Filon Luca
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
  • Top 64
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
  • Cimbru Andrei
    (CSM-Moinesti)
    2-3
    Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Balanean David
    (CSM-Zalau)
    3-0
  • 0-3
    Dragut Tudor
    (CSM-Moinesti)
  • Paizs Ákos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Sardeni Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Runceanu David
    (FC-Arges-Pitesti)
  • 0-3
    Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
  • Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    3-0
  • Trif Razvan George
    (CS-Crisul-Chisineu)
    3-1
    Kali Viktor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Csendőr Gyula
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Libianu Teodor
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
  • 0-3
    Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Berki Milan
    (CSM-Arad)
    3-0
    Condorateanu Eric
    (CSM-Rm-Sarat)
  • 0-3
    Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
  • Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
  • Dehelean Alexandru
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-0
    Sucilea Victor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Vinczi Akos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
  • 0-3
    Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Garnai Zalan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    3-0
  • 0-3
    Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Burlacu Eduard
    (CSM-Rm-Sarat)
    0-3
    Arany Lukács
    (DEAC-Debrecen)
  • 0-3
    Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
  • Mátyás Tamás
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-3
    Pralea Eric
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Szőcs Norbert
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    3-0
  • 0-3
    Cristea Rares
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Stoica Serafim
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3
    Filon Luca
    (CSS-1-Bucuresti)
  • 0-3
    Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
  • csoport: Alsó: 10
  • Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Asztalos Szabolcs
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-3
    Sucilea Victor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Stefan Feraru
    (LPS-Buzau)
  • Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Sucilea Victor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Stefan Feraru
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Asztalos Szabolcs
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Stefan Feraru
    (LPS-Buzau)
  • Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Asztalos Szabolcs
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Sucilea Victor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-1
    Stefan Feraru
    (LPS-Buzau)
  • Sucilea Victor
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Asztalos Szabolcs
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Iordan Mihai
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Ghindaoanu Marc
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Dániel Krisztián
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Asztalos Szabolcs
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Stefan Feraru
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Sucilea Victor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • csoport: Alsó: 9
  • Paizs Ákos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    András Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Stoica Serafim
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3
    Berki Milan
    (CSM-Arad)
  • Garnai Zalan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    3-0
    András Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Paizs Ákos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Stoica Serafim
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Garnai Zalan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    3-1
    Berki Milan
    (CSM-Arad)
  • Stoica Serafim
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    András Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Garnai Zalan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    3-0
    Stoica Serafim
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Paizs Ákos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Berki Milan
    (CSM-Arad)
  • Garnai Zalan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    1-3
    Paizs Ákos
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Berki Milan
    (CSM-Arad)
    3-0
    András Krisztián
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • csoport: Alsó: 8
  • Filon Luca
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-3
    Kali Viktor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Jakab Bence
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
    3-0
    Kali Viktor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Filon Luca
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Jakab Bence
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
    3-0
    Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Jakab Bence
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3
    Kali Viktor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
    3-0
    Jakab Bence
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Filon Luca
    (CSS-1-Bucuresti)
    1-3
    Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Hodis Tudor
    (ACSOV-Pantelimon)
    3-0
    Filon Luca
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Gergely Álmos
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Kali Viktor
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • csoport: Alsó: 7
  • Burlacu Eduard
    (CSM-Rm-Sarat)
    3-1
    Silaghi Matei
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-2
    Cimbru Andrei
    (CSM-Moinesti)
  • Libianu Teodor
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Silaghi Matei
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Burlacu Eduard
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-3
    Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Libianu Teodor
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Cimbru Andrei
    (CSM-Moinesti)
  • Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Silaghi Matei
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Libianu Teodor
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3
    Buicea Rares
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Burlacu Eduard
    (CSM-Rm-Sarat)
    3-2
    Cimbru Andrei
    (CSM-Moinesti)
  • Libianu Teodor
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    Burlacu Eduard
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Cimbru Andrei
    (CSM-Moinesti)
    3-2
    Silaghi Matei
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • csoport: Alsó: 6
  • Pralea Eric
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    2-3
    Dragut Tudor
    (CSM-Moinesti)
  • Condorateanu Eric
    (CSM-Rm-Sarat)
    3-2
    Tucuina Dragos
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Dragut Tudor
    (CSM-Moinesti)
  • Pralea Eric
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Condorateanu Eric
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Tucuina Dragos
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Condorateanu Eric
    (CSM-Rm-Sarat)
    0-3
    Dragut Tudor
    (CSM-Moinesti)
  • Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Condorateanu Eric
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Pralea Eric
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Tucuina Dragos
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Badescu Andrei
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Pralea Eric
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Tucuina Dragos
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-3
    Dragut Tudor
    (CSM-Moinesti)
  • csoport: Alsó: 5
  • Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Dehelean Alexandru
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Sardeni Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Bendescu Matei
    (CSM-Iasi)
  • Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Dehelean Alexandru
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Sardeni Luca
    (CSM-Moinesti)
  • Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Bendescu Matei
    (CSM-Iasi)
  • Sardeni Luca
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Dehelean Alexandru
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    3-1
    Sardeni Luca
    (CSM-Moinesti)
  • Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Bendescu Matei
    (CSM-Iasi)
  • Moiseanu Teodor
    (LPS-Buzau)
    1-3
    Talos Antonio
    (CSM-Zalau)
  • Bendescu Matei
    (CSM-Iasi)
    2-3
    Dehelean Alexandru
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • csoport: Alsó: 4
  • Cristea Rares
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Arany Lukács
    (DEAC-Debrecen)
  • Leaua Fabian
    (CSM-Rm-Sarat)
    0-3
    Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Arany Lukács
    (DEAC-Debrecen)
  • Cristea Rares
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-1
    Leaua Fabian
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Leaua Fabian
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-3
    Arany Lukács
    (DEAC-Debrecen)
  • Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Leaua Fabian
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Cristea Rares
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Ionescu Vlad
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Cristea Rares
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Vasiloiu Stefan
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Arany Lukács
    (DEAC-Debrecen)
  • csoport: Alsó: 3
  • Balanean David
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Trif Razvan George
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Szőcs Norbert
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Fabian Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Trif Razvan George
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Balanean David
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Szőcs Norbert
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-1
    Fabian Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Szőcs Norbert
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Trif Razvan George
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-1
    Szőcs Norbert
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Balanean David
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Fabian Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Fuiorea Mario
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-2
    Balanean David
    (CSM-Zalau)
  • Fabian Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-3
    Trif Razvan George
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • csoport: Alsó: 2
  • Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Topciu David
    (CSS-Tg-Mures)
  • Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    3-1
    Runceanu David
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Topciu David
    (CSS-Tg-Mures)
  • Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
    3-1
    Runceanu David
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    3-0
    Topciu David
    (CSS-Tg-Mures)
  • Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Czigler Albert
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Runceanu David
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Tolos Ianis
    (CSM-Slatina)
    3-1
    Sárkány Levente
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Runceanu David
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Topciu David
    (CSS-Tg-Mures)
  • csoport: Alsó: 1
  • Vinczi Akos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Branzan Mihai
    (CSS-Slatina)
  • Csendőr Gyula
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Mátyás Tamás
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
    Branzan Mihai
    (CSS-Slatina)
  • Vinczi Akos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Csendőr Gyula
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
    Mátyás Tamás
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Csendőr Gyula
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Branzan Mihai
    (CSS-Slatina)
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
    Csendőr Gyula
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Vinczi Akos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Mátyás Tamás
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Saftoiu Tudor
    (CSA-Steauau-Bucuresti)
    3-0
    Vinczi Akos
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Mátyás Tamás
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-2
    Branzan Mihai
    (CSS-Slatina)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Saftoiu Tudor 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Vinczi Akos 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Csendőr Gyula 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Mátyás Tamás 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Branzan Mihai 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tolos Ianis 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Sárkány Levente 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Czigler Albert 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Runceanu David 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Topciu David 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fuiorea Mario 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Balanean David 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Szőcs Norbert 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Fabian Balazs 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Trif Razvan George 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ionescu Vlad 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Cristea Rares 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Leaua Fabian 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Vasiloiu Stefan 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Arany Lukács 
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Moiseanu Teodor 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Talos Antonio 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Sardeni Luca 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 4
    Bendescu Matei 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Dehelean Alexandru 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Badescu Andrei 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Pralea Eric 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Condorateanu Eric 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Tucuina Dragos 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Dragut Tudor 
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Libianu Teodor 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Burlacu Eduard 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Buicea Rares 
    3-1
    3-1
     
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Cimbru Andrei 
    0-3
    2-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Silaghi Matei 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Hodis Tudor 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Filon Luca 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    2-3
    1
  • 3
    Jakab Bence 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Gergely Álmos 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    3-1
    3
  • 5
    Kali Viktor 
    0-3
    3-2
    3-1
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Garnai Zalan 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Paizs Ákos 
    3-1
     
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Stoica Serafim 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Berki Milan 
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    András Krisztián 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Iordan Mihai 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Ghindaoanu Marc 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Dániel Krisztián 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3
  • 4
    Stefan Feraru 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Sucilea Victor 
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Asztalos Szabolcs 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók