Backgammon Bajnokság II

Backgammon Bajnokság II

Backgammon Bajnokság II

by Tankó Botond
Ország: Románia
Város: Marosvásárhely
Helyszín: Bristol Bus Cafe
Cím: Str. Secerei nr.4
Kezdés időpontja: May 29, 2018, 18:00
Befejezés időpontja: May 29, 2018, 22:00
Nevezési díj: 5.00 Ron

II. alkalommal megrendezett Backgammon (Táblé) bajnokság a Bristol Bus Caféban.

  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Solymosy Attila
    5-1-0
    15-5
    15
  • 2.
    Jakabffy Norbert
    5-1-0
    12-4
    15
  • 3.
    Mátyás Eclair
    2-3-0
    7-8
    6
  • 4.
    Peterfi Adrienn
    2-1-0
    7-6
    6
  • 5.
    Vaspál Csaba
    2-1-0
    7-6
    6
  • 6.
    Cadar Levi
    2-1-0
    8-5
    6
  • 7.
    Veress Norbi
    1-1-0
    4-3
    3
  • 8.
    Bende Zsolt
    1-1-0
    4-5
    3
  • 9.
    participant Józsa Zoltán
    1-1-0
    3-5
    3
  • 10.
    Andi Adri
    1-1-0
    5-5
    3
  • 11.
    Gálfi Márton
    0-1-0
    2-3
    0
  • 12.
    Keresztesi Alpar Botond
    0-1-0
    1-3
    0
  • 13.
    Gál Emese
    0-1-0
    0-3
    0
  • 14.
    Katyi Petra
    0-1-0
    0-3
    0
  • 15.
    Demeter Tibor
    0-1-0
    2-3
    0
  • 16.
    Makkai Árpád
    0-1-0
    0-3
    0
  • 17.
    Szőlősi Örs
    0-1-0
    0-3
    0
  • 18.
    Obolenschi Oliver
    0-1-0
    2-3
    0
  • 19.
    Ferenczi Lehel
    0-1-0
    2-3
    0
  • 20.
    László Árpád
    0-1-0
    1-3
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Sinn Cou
  • 2. László Árpád
  • 3. Mátyás Eclair
  • 4. Ilyes Hunor
  • 5. Vaspál Csaba
  • 6. Obolenschi Oliver
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Jakabffy Norbert
    1-3
    Solymosy Attila
  • Top 3
  • Solymosy Attila
    1-0
    Mátyás Eclair
  • Solymosy Attila
    0-1
    Jakabffy Norbert
  • Mátyás Eclair
    0-1
    Jakabffy Norbert
  • Top 6
  • Solymosy Attila
    4-1
    Vaspál Csaba
  • Jakabffy Norbert
    3-1
    Peterfi Adrienn
  • Mátyás Eclair
    3-2
    Cadar Levi
  • Top 10
  • Peterfi Adrienn
    3-1
    Veress Norbi
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Jakabffy Norbert
  • Vaspál Csaba
    3-2
    Andi Adri
  • Bende Zsolt
    1-3
    Cadar Levi
  • Solymosy Attila
    4-1
    Mátyás Eclair
  • Top 20
  • Makkai Árpád
    0-3
    Vaspál Csaba
  • Demeter Tibor
    2-3
    Andi Adri
  • Ferenczi Lehel
    2-3
    Peterfi Adrienn
  • Veress Norbi
    3-0
    Szőlősi Örs
  • Bende Zsolt
    3-2
    Gálfi Márton
  • László Árpád
    1-3
    Solymosy Attila
  • Mátyás Eclair
    3-0
    Katyi Petra
  • Obolenschi Oliver
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Gál Emese
    0-3
    Jakabffy Norbert
  • Cadar Levi
    3-1
    Keresztesi Alpar Botond
Támogatók