Z Leauge Season 6

Z Leauge Season 6

Z Leauge Season 6

by Ilyes Hunor
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Gokart
Cím: Str. Plutelor Nr. 4
Kezdés időpontja: September 12, 2018, 19:00
Befejezés időpontja: October 24, 2018, 21:00

Minifotbal championship for IT companies,Targu Mures

  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    participant Arobs
    4-2-1
    19-11
    13
  • 2.
    PC House
    4-1-1
    18-12
    13
  • 3.
    participant REEA
    4-1-0
    20-6
    12
  • 4.
    JacTravel
    3-2-2
    12-13
    11
  • 5.
    Accenture Blue
    3-2-0
    11-14
    9
  • 6.
    participant SmartSoft
    3-3-0
    22-14
    9
  • 7.
    participant Roloway Athletics
    1-3-2
    10-14
    5
  • 8.
    Accenture Grey
    1-4-1
    8-19
    4
  • 9.
    Lynx
    0-5-1
    5-22
    1
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: Playout
  • 1.
    participant Arobs
    3-0-1
    13-4
    10
  • participant SmartSoft
    3-1-0
    16-4
    9
  • JacTravel
    1-1-2
    7-9
    5
  • Accenture Grey
    1-3-0
    5-13
    3
  • Lynx
    0-3-1
    4-15
    1
  • csoport: Felső: Playoff
  • 1.
    PC House
    2-0-1
    10-6
    7
  • participant REEA
    2-1-0
    10-2
    6
  • Accenture Blue
    1-2-0
    5-12
    3
  • participant Roloway Athletics
    0-2-1
    5-10
    1
  • csoport: Felső: Knockout match 2
  • 1.
    participant Roloway Athletics
    1-0-0
    2-0
    3
  • JacTravel
    0-1-0
    0-2
    0
  • csoport: Felső: Knockout match 1
  • 1.
    PC House
    1-0-0
    5-1
    3
  • participant Arobs
    0-1-0
    1-5
    0
  • csoport: Alsó: C
  • 1.
    JacTravel
    2-0-0
    5-2
    6
  • participant Arobs
    1-1-0
    5-2
    3
  • Lynx
    0-2-0
    1-7
    0
  • csoport: Alsó: B
  • 1.
    participant REEA
    2-0-0
    10-4
    6
  • PC House
    1-1-0
    3-5
    3
  • participant SmartSoft
    0-2-0
    6-10
    0
  • csoport: Alsó: A
  • 1.
    Accenture Blue
    2-0-0
    6-2
    6
  • participant Roloway Athletics
    0-1-1
    3-4
    1
  • Accenture Grey
    0-1-1
    3-6
    1
  • Név
    Pontok száma
  • 1.
    participant Krausz Lóránt ( SmartSoft )
    7
  • 2.
    Kapás Zoltán ( Accenture Blue )
    6
  • 3.
    participant Parlea Sergiu ( REEA )
    6
  • 4.
    participant Mustocea Catalin ( Roloway Athletics )
    5
  • 5.
    participant Simó Szabolcs ( SmartSoft )
    5
  • 6.
    participant Keresztesi Zoltán ( Arobs )
    4
  • 7.
    participant Nichitoiu Paul ( REEA )
    4
  • 8.
    Kiss Szilárd ( PC House )
    4
  • 9.
    Dosa Attila ( PC House )
    4
  • 10.
    Nemes Zsolt-Károly ( Accenture Grey )
    4
  • 11.
    Jánosi Attila ( PC House )
    4
  • 12.
    Dimény Lóránt ( Accenture Blue )
    3
  • 13.
    Oltean Marcel ( JacTravel )
    3
  • 14.
    Czsaky Nándi ( PC House )
    3
  • 15.
    Szilágyi Zoltán ( PC House )
    2
  • 16.
    participant Feier Sebastian ( REEA )
    2
  • 17.
    participant Grama Marcel ( Arobs )
    2
  • 18.
    Titi Robert Levente ( Lynx )
    2
  • 19.
    participant Páll Csaba ( SmartSoft )
    2
  • 20.
    Vlad Pasc ( JacTravel )
    2
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: Felső: Playout
  • Accenture Grey
    4-0
    Lynx
  • Accenture Grey
    1-3
    JacTravel
  • participant SmartSoft
    1-3
    Arobs participant
  • Lynx
    2-4
    Arobs participant
  • participant SmartSoft
    5-0
    Lynx
  • JacTravel
    1-1
    Arobs participant
  • Accenture Grey
    0-5
    SmartSoft participant
  • Accenture Grey
    0-5
    Arobs participant
  • JacTravel
    2-2
    Lynx
  • participant SmartSoft
    5-1
    JacTravel
  • csoport: Felső: Playoff
  • Accenture Blue
    2-5
    PC House
  • participant REEA
    4-0
    Roloway Athletics participant
  • PC House
    2-1
    REEA participant
  • Accenture Blue
    3-2
    Roloway Athletics participant
  • Accenture Blue
    0-5
    REEA participant
  • PC House
    3-3
    Roloway Athletics participant
  • csoport: Felső: Knockout match 2
  • JacTravel
    0-2
    Roloway Athletics participant
  • csoport: Felső: Knockout match 1
  • participant Arobs
    1-5
    PC House
  • csoport: Alsó: C
  • JacTravel
    2-1
    Arobs participant
  • Lynx
    0-4
    Arobs participant
  • JacTravel
    3-1
    Lynx
  • csoport: Alsó: B
  • participant SmartSoft
    4-7
    REEA participant
  • participant REEA
    3-0
    PC House
  • participant SmartSoft
    2-3
    PC House
  • csoport: Alsó: A
  • Accenture Grey
    2-2
    Roloway Athletics participant
  • Accenture Grey
    1-4
    Accenture Blue
  • Accenture Blue
    2-1
    Roloway Athletics participant
  • csoport: Alsó: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Accenture Grey 
     
    1-4
    2-2
    0
  • 2
    Accenture Blue 
    4-1
     
    2-1
    2
  • 3
    Roloway Athletics 
    2-2
    1-2
     
    0
  • csoport: Alsó: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    SmartSoft 
     
    4-7
    2-3
    0
  • 2
    REEA 
    7-4
     
    3-0
    2
  • 3
    PC House 
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    JacTravel 
     
    3-1
    2-1
    2
  • 2
    Lynx 
    1-3
     
    0-4
    0
  • 3
    Arobs 
    1-2
    4-0
     
    1
  • csoport: Felső: Knockout match 1
  •  
    Név
    1
    2
    Nyert
  • 1
    Arobs 
     
    1-5
    0
  • 2
    PC House 
    5-1
     
    1
  • csoport: Felső: Knockout match 2
  •  
    Név
    1
    2
    Nyert
  • 1
    JacTravel 
     
    0-2
    0
  • 2
    Roloway Athletics 
    2-0
     
    1
  • csoport: Felső: Playoff
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Accenture Blue 
     
    2-5
    0-5
    3-2
    1
  • 2
    PC House 
    5-2
     
    2-1
    3-3
    2
  • 3
    REEA 
    5-0
    1-2
     
    4-0
    2
  • 4
    Roloway Athletics 
    2-3
    3-3
    0-4
     
    0
  • csoport: Felső: Playout
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Accenture Grey 
     
    0-5
    1-3
    4-0
    0-5
    1
  • 2
    SmartSoft 
    5-0
     
    5-1
    5-0
    1-3
    3
  • 3
    JacTravel 
    3-1
    1-5
     
    2-2
    1-1
    1
  • 4
    Lynx 
    0-4
    0-5
    2-2
     
    2-4
    0
  • 5
    Arobs 
    5-0
    3-1
    1-1
    4-2
     
    3
Támogatók