Wttd - Targu-Mures - amatori - 2019

Wttd - Targu-Mures - amatori - 2019

Wttd - Targu-Mures - amatori - 2019

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Târgu Mureș
Helyszín: Prodcomplex
Cím: -
Kezdés időpontja: April 06, 2019, 08:00
Befejezés időpontja: April 06, 2019, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Derzsi Lóránd 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Derzsi Lóránd 3  
     
     
     
     
  • Ciurca Ovidiu 2  
    Stancovici Bianca 0  
     
     
     
     
  • Stancovici Bianca 3  
     
    Derzsi Lóránd 3  
     
     
     
  • Sarcani Andrei 3  
     
    Bucur Alin Adrian 0  
     
     
     
  • 0  
    Sarcani Andrei 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Bucur Alin Adrian 3  
     
     
     
     
  • Bucur Alin Adrian 3  
     
     
    Derzsi Lóránd 2  
     
     
  • Szakács Attila 3  
     
     
    Szakács Attila 3  
     
     
  • 0  
    Szakács Attila 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Szántó Szilárd 0  
     
     
     
     
  • Szántó Szilárd 3  
     
    Szakács Attila 3  
     
     
     
  • Fejéregyházi Hunor 3  
     
    Losonczi Dénes 1  
     
     
     
  • 0  
    Fejéregyházi Hunor 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Losonczi Dénes 3  
     
     
     
     
  • Losonczi Dénes 3  
     
     
     
    Szakács Attila 2  
    Weisz Zsófia  
  • Fetco Mark 3  
     
     
     
    Weisz Zsófia 3  
     
  • 0  
    Fetco Mark 3  
     
     
     
     
  • Pálfi Tünde 0  
    Lukács Andor 0  
     
     
     
     
  • Lukács Andor 3  
     
    Fetco Mark 0  
     
     
     
  • Oltean Octavian 3  
     
    Grif Maria 3  
     
     
     
  • 0  
    Oltean Octavian 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Grif Maria 3  
     
     
     
     
  • Grif Maria 3  
     
     
    Grif Maria 2  
     
     
  • Valea Claudiu 3  
     
     
    Weisz Zsófia 3  
     
     
  • 0  
    Valea Claudiu 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Csíki János 0  
     
     
     
     
  • Csíki János 3  
     
    Valea Claudiu 1  
     
     
     
  • Pasca Lucian 3  
     
    Weisz Zsófia 3  
     
     
     
  • Vida Alexandru 0  
    Pasca Lucian 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Weisz Zsófia 3  
     
     
     
     
  • Weisz Zsófia 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Weisz Zsófia
    9-0-0
    27-5
    27
  • 2.
    Szakács Attila
    6-2-0
    20-11
    18
  • 3.
    Grif Maria
    7-2-0
    25-8
    21
  • 4.
    Derzsi Lóránd
    7-2-0
    25-10
    21
  • 5.
    Bucur Alin Adrian
    6-1-0
    18-8
    18
  • 6.
    Fetco Mark
    5-2-0
    17-7
    15
  • 7.
    Losonczi Dénes
    5-2-0
    16-7
    15
  • 8.
    Valea Claudiu
    5-1-0
    16-3
    15
  • 9.
    Szántó Szilárd
    3-3-0
    9-10
    9
  • 10.
    Csíki János
    3-3-0
    9-11
    9
  • 11.
    Oltean Octavian
    3-3-0
    10-10
    9
  • 12.
    Sarcani Andrei
    2-3-0
    8-9
    6
  • 13.
    Lukács Andor
    2-4-0
    7-13
    6
  • 14.
    Pasca Lucian
    2-4-0
    8-12
    6
  • 15.
    Stancovici Bianca
    2-4-0
    6-14
    6
  • 16.
    Fejéregyházi Hunor
    1-4-0
    4-12
    3
  • 17.
    Sillo Kalman
    0-0-0
    0-0
    0
  • 18.
    Ciurca Ovidiu
    0-5-0
    6-15
    0
  • 19.
    Kutasi Örs
    0-0-0
    0-0
    0
  • 20.
    Vida Alexandru
    0-5-0
    1-15
    0
  • 21.
    Pálfi Tünde
    0-5-0
    2-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Valea Claudiu
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Szakács Attila
    2-1-0
    6-5
    6
  • 3.
    Sarcani Andrei
    1-2-0
    4-6
    3
  • 4.
    Fejéregyházi Hunor
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Bucur Alin Adrian
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Grif Maria
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Oltean Octavian
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Lukács Andor
    1-3-0
    4-10
    3
  • 5.
    Pálfi Tünde
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Weisz Zsófia
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Losonczi Dénes
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Csíki János
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Pasca Lucian
    1-3-0
    5-9
    3
  • 5.
    Vida Alexandru
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Derzsi Lóránd
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Fetco Mark
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Szántó Szilárd
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Stancovici Bianca
    1-3-0
    3-9
    3
  • 5.
    Ciurca Ovidiu
    0-4-0
    4-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Szakács Attila
    2-3
    Weisz Zsófia
  • Top 3-4
  • Grif Maria
    3-2
    Derzsi Lóránd
  • Top 4
  • Derzsi Lóránd
    2-3
    Szakács Attila
  • Grif Maria
    2-3
    Weisz Zsófia
  • Top 8
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • Szakács Attila
    3-1
    Losonczi Dénes
  • Fetco Mark
    0-3
    Grif Maria
  • Valea Claudiu
    1-3
    Weisz Zsófia
  • Top 16
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Sarcani Andrei
    1-3
    Bucur Alin Adrian
  • Szakács Attila
    3-0
    Szántó Szilárd
  • Fejéregyházi Hunor
    0-3
    Losonczi Dénes
  • Fetco Mark
    3-0
    Lukács Andor
  • Oltean Octavian
    0-3
    Grif Maria
  • Valea Claudiu
    3-0
    Csíki János
  • Pasca Lucian
    0-3
    Weisz Zsófia
  • Top 32
  • Derzsi Lóránd
    3-0
  • Ciurca Ovidiu
    2-3
    Stancovici Bianca
  • Sarcani Andrei
    3-0
  • 0-3
    Bucur Alin Adrian
  • Szakács Attila
    3-0
  • 0-3
    Szántó Szilárd
  • Fejéregyházi Hunor
    3-0
  • 0-3
    Losonczi Dénes
  • Fetco Mark
    3-0
  • Pálfi Tünde
    0-3
    Lukács Andor
  • Oltean Octavian
    3-0
  • 0-3
    Grif Maria
  • Valea Claudiu
    3-0
  • 0-3
    Csíki János
  • Pasca Lucian
    3-0
    Vida Alexandru
  • 0-3
    Weisz Zsófia
  • csoport: Alsó: 4
  • Szakács Attila
    0-3
    Valea Claudiu
  • Szakács Attila
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Szakács Attila
    3-1
    Fejéregyházi Hunor
  • Valea Claudiu
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Valea Claudiu
    3-0
    Fejéregyházi Hunor
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Fejéregyházi Hunor
  • csoport: Alsó: 3
  • Bucur Alin Adrian
    3-2
    Grif Maria
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Oltean Octavian
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Lukács Andor
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Pálfi Tünde
  • Grif Maria
    3-0
    Oltean Octavian
  • Grif Maria
    3-0
    Lukács Andor
  • Grif Maria
    3-0
    Pálfi Tünde
  • Oltean Octavian
    3-1
    Lukács Andor
  • Oltean Octavian
    3-0
    Pálfi Tünde
  • Lukács Andor
    3-1
    Pálfi Tünde
  • csoport: Alsó: 2
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Weisz Zsófia
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Pasca Lucian
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Csíki János
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Vida Alexandru
  • Weisz Zsófia
    3-0
    Pasca Lucian
  • Weisz Zsófia
    3-0
    Csíki János
  • Weisz Zsófia
    3-0
    Vida Alexandru
  • Pasca Lucian
    1-3
    Csíki János
  • Pasca Lucian
    3-0
    Vida Alexandru
  • Csíki János
    3-1
    Vida Alexandru
  • csoport: Alsó: 1
  • Fetco Mark
    3-1
    Ciurca Ovidiu
  • Fetco Mark
    2-3
    Derzsi Lóránd
  • Fetco Mark
    3-0
    Szántó Szilárd
  • Fetco Mark
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Ciurca Ovidiu
    2-3
    Derzsi Lóránd
  • Ciurca Ovidiu
    1-3
    Szántó Szilárd
  • Ciurca Ovidiu
    0-3
    Stancovici Bianca
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Szántó Szilárd
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Szántó Szilárd
    3-0
    Stancovici Bianca
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fetco Mark 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Ciurca Ovidiu 
    1-3
     
    2-3
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    Derzsi Lóránd 
    3-2
    3-2
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Szántó Szilárd 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Stancovici Bianca 
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Weisz Zsófia 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Pasca Lucian 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Csíki János 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 5
    Vida Alexandru 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bucur Alin Adrian 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Grif Maria 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Oltean Octavian 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Lukács Andor 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Pálfi Tünde 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Szakács Attila 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Valea Claudiu 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Sarcani Andrei 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Fejéregyházi Hunor 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók